Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.13 hétfő, 23:34:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 ... 47   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Márkaszervizek  (Megtekintve 862492 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #600 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 16:40:00 »

Neki már van olajkályha az autójában:-)
Balu1st_,
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #601 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 17:33:00 »

Hát azt hiszem az én problémám egy bizonyos szervízre elhanyagolhato ahoz képest amiket itt olvasok. Most vettem egy 2,0 Tdci-t (130) az elözö tulaj eladás elött közös megegyezésre elvitte a kocsit megcsináltatni (Ivanics). Inditási zörges volt(fötengelytárcsa,ékszij,feszitögörgö csere) mindezek elött elvittük a kocsit bevizsgálásra a Solymárhoz-megnéztek rajta mindent(alul-felul,motort,fenyezes-esetleges sérülés..stb).És milyen különös miután az Ivanics megcsinálta elezdett folyni az olaj a fötengelytárcsa alol(500km-2liter). Természetesen felhivtam öket hogy mikor tudnak fogadni. A megbeszélt idöpontban elvittem a kocsit, azt mondták 2-3ora lesz az egész. Körübelül 30perc mulva közölték hogy este menjek vissza mert ez nagyobb feladat lessz(fötenelyszimering) Este visszamentem közölték ,hogy más idöpontot kell megbeszélni(kb 2 hét mulva) Na itt már elkeztem gyanakodni, megkérdezetem, hogy ugye ezt gariba megcsinálják???(megvólt az eredeti javitási számla-kb 1 hetes)Na erre a tisztelt munkafevevö ur közölte hogy eeeezzzzt neeeem!!! Természetesen ezek után felhivtam egy másik szervizt elmondtam a javitást és az utána keletkezett olaj folyást, mire ök közölték hogy vigyem oda ahol javitották mert ők bármenyire is sajnálják nemtudják gariba megcsinálni mert nem ok javitották(én szoba sem hoztam azt hogy ök gariba csináljág-nekik lett volna természetes)Nos eze után kb 10 percig magyaráztam hogy csinálják meg nekém a kocsit-kifizetem....nem értették hogy miért ha ez máshol garaciális lenne. Szoval holnap viszem a kocsit megcsináltatni-kifizetem-, és kiderül mi miatt folyt az olaj. Bizok benne hogy nem az Ivanisnál nyomták meg véletlenül a szimering takaró lemezt.  Folyt köv hétfön....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #602 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 19:15:00 »

Sziasztok.
 
Ha esetleg valamelyikőtök tud olyan márkaszervízt ahova beengednek LPG-s autót is, (lehetőleg Pesten v. a közelében) légyszi írja meg. Köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #603 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 20:16:00 »

Hát azt hiszem az én problémám egy bizonyos szervízre elhanyagolhato ahoz képest amiket itt olvasok. Most vettem egy 2,0 Tdci-t (130) az elözö tulaj eladás elött közös megegyezésre elvitte a kocsit megcsináltatni (Ivanics). Inditási zörges volt(fötengelytárcsa,ékszij,feszitögörgö csere) mindezek elött elvittük a kocsit bevizsgálásra a Solymárhoz-megnéztek rajta mindent(alul-felul,motort,fenyezes-esetleges sérülés..stb).És milyen különös miután az Ivanics megcsinálta elezdett folyni az olaj a fötengelytárcsa alol(500km-2liter). Természetesen felhivtam öket hogy mikor tudnak fogadni. A megbeszélt idöpontban elvittem a kocsit, azt mondták 2-3ora lesz az egész. Körübelül 30perc mulva közölték hogy este menjek vissza mert ez nagyobb feladat lessz(fötenelyszimering) Este visszamentem közölték ,hogy más idöpontot kell megbeszélni(kb 2 hét mulva) Na itt már elkeztem gyanakodni, megkérdezetem, hogy ugye ezt gariba megcsinálják???(megvólt az eredeti javitási számla-kb 1 hetes)Na erre a tisztelt munkafevevö ur közölte hogy eeeezzzzt neeeem!!! Természetesen ezek után felhivtam egy másik szervizt elmondtam a javitást és az utána keletkezett olaj folyást, mire ök közölték hogy vigyem oda ahol javitották mert ők bármenyire is sajnálják nemtudják gariba megcsinálni mert nem ok javitották(én szoba sem hoztam azt hogy ök gariba csináljág-nekik lett volna természetes)Nos eze után kb 10 percig magyaráztam hogy csinálják meg nekém a kocsit-kifizetem....nem értették hogy miért ha ez máshol garaciális lenne. Szoval holnap viszem a kocsit megcsináltatni-kifizetem-, és kiderül mi miatt folyt az olaj. Bizok benne hogy nem az Ivanisnál nyomták meg véletlenül a szimering takaró lemezt.  Folyt köv hétfön....
Nis,
 
Én azért nem adnám fel, van még lehetőség a garancia érvényesítéséhez. keresd meg a márkakereskedés vezetőjét, kérd el a vásárlók könyvét - amit oda beírsz, azt arról vizsgálat indul, hivatalos eredménnyel. Itt komoly összegekről van szó, szerintem nem kellene ilyen könnyen veszni hagyni. Persze biztosan konfliktushelyzet lesz és ha beírsz a vásárlók könyvébe, akkor a vizsgálatig nem okos dolog megjavíttatni az autót. Sőt, beszéhetsz a Fogyasztóvédelmi Felügyelősággel is direktben, hogy milyen módon lehet a vásárlói jogaidat érvényesíteni. Szóval szerintem ne kapkodd el!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #604 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 20:57:00 »

Hát azt hiszem az én problémám egy bizonyos szervízre elhanyagolhato ahoz képest amiket itt olvasok. Most vettem egy 2,0 Tdci-t (130) az elözö tulaj eladás elött közös megegyezésre elvitte a kocsit megcsináltatni (Ivanics). Inditási zörges volt(fötengelytárcsa,ékszij,feszitögörgö csere) mindezek elött elvittük a kocsit bevizsgálásra a Solymárhoz-megnéztek rajta mindent(alul-felul,motort,fenyezes-esetleges sérülés..stb).És milyen különös miután az Ivanics megcsinálta elezdett folyni az olaj a fötengelytárcsa alol(500km-2liter). Természetesen felhivtam öket hogy mikor tudnak fogadni. A megbeszélt idöpontban elvittem a kocsit, azt mondták 2-3ora lesz az egész. Körübelül 30perc mulva közölték hogy este menjek vissza mert ez nagyobb feladat lessz(fötenelyszimering) Este visszamentem közölték ,hogy más idöpontot kell megbeszélni(kb 2 hét mulva) Na itt már elkeztem gyanakodni, megkérdezetem, hogy ugye ezt gariba megcsinálják???(megvólt az eredeti javitási számla-kb 1 hetes)Na erre a tisztelt munkafevevö ur közölte hogy eeeezzzzt neeeem!!! Természetesen ezek után felhivtam egy másik szervizt elmondtam a javitást és az utána keletkezett olaj folyást, mire ök közölték hogy vigyem oda ahol javitották mert ők bármenyire is sajnálják nemtudják gariba megcsinálni mert nem ok javitották(én szoba sem hoztam azt hogy ök gariba csináljág-nekik lett volna természetes)Nos eze után kb 10 percig magyaráztam hogy csinálják meg nekém a kocsit-kifizetem....nem értették hogy miért ha ez máshol garaciális lenne. Szoval holnap viszem a kocsit megcsináltatni-kifizetem-, és kiderül mi miatt folyt az olaj. Bizok benne hogy nem az Ivanisnál nyomták meg véletlenül a szimering takaró lemezt.  Folyt köv hétfön....
Szerintem meg beszélj a Forddal, ők mit szólnak a dologhoz.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #605 Dátum: 2005.11.28 hétfő, 17:03:00 »

Hát megvan az eredmény!!!!
Az Ivanicsnál fordítva rakták fel a fötengely tárcsát, a szerelő meghúzta a csavart ezáltal eldeformáldott az alatta lévö fém lemez. Az olaj ettöl kezdve folyt. Miután ezt észrevette a tárcsát visszaforditotta és ugy adta át a kocsit. Ezekröl én fényképet készítettem. Elmegyek az Ivanicshoz és meglátom mi lesz. Ha nem fizetnek a végső cél a Ford anyaválalata lesz. Remélem meg tudok velük állapodni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #606 Dátum: 2005.11.28 hétfő, 17:06:00 »

Hát megvan az eredmény!!!!
Az Ivanicsnál fordítva rakták fel a fötengely tárcsát, a szerelő meghúzta a csavart ezáltal eldeformáldott az alatta lévö fém lemez. Az olaj ettöl kezdve folyt. Miután ezt észrevette a tárcsát visszaforditotta és ugy adta át a kocsit. Ezekröl én fényképet készítettem. Elmegyek az Ivanicshoz és meglátom mi lesz. Ha nem fizetnek a végső cél a Ford anyaválalata lesz. Remélem meg tudok velük állapodni.
Hajrá, sok sikert. szurkolunk Neked
Dugd az orruk alá a fotókat...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #607 Dátum: 2005.11.28 hétfő, 17:11:00 »

Sajnos a kocsit meg kellett javíttatnom, mert munkaeszköz. Ha emiatt nem lesz pénzem, akkor én azt hiszem, elvesztem a bizalmam a Ford iránt, pedig ez már a harmadik és eddig még egyikben sem csalódtam. Eddig!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #608 Dátum: 2005.11.28 hétfő, 17:13:00 »

Sajnos a kocsit meg kellett javíttatnom, mert munkaeszköz. Ha emiatt nem lesz pénzem, akkor én azt hiszem, elvesztem a bizalmam a Ford iránt, pedig ez már a harmadik és eddig még egyikben sem csalódtam. Eddig!!
Az pedig butaság lenne. Egy kétbalkezes szerelő miatt kár lenne ilyen döntést hoznod.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #609 Dátum: 2005.11.28 hétfő, 17:14:00 »

Továbra is él az 588-as üzenet!!!
Naplózva
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #610 Dátum: 2005.11.28 hétfő, 21:17:00 »

Továbra is él az 588-as üzenet!!!
Köszi! Természetesen még várom rá a választ.
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Vendég
« Új hozzászólás #611 Dátum: 2005.11.28 hétfő, 22:06:00 »

Továbra is él az 588-as üzenet!!!
Szia Nis!
Sztem is az a korrekt eljárás, hogy elmész Ivanicshoz és megpróbálod kifizettetni velük a számlád. Ha ez nem vezet eredményre akkor Ford Motor Hungária. Ott biztosan orvosolják a problémádat. Ők felügyelik az összes hivatalos márkaszervízt és ki fogják vizsgálni az ügyedet. Sztem se hagyd annyiban mert ezt kötelességük lett volna megcsinálni. Az azonban nem ártana, ha a másik márkaszervíz írásban igazolná, hogy valósz-nüsíthetően Ivanicsék hibájából keletkezett a kár. A fotók pedig gondolom csatolhatók a panasz mellé. De az Ivanicsnál sztem ezt megpróbálják majd házon belül rendezni.
Üdv Shadow.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #612 Dátum: 2005.11.29 kedd, 11:11:00 »

Az pedig butaság lenne. Egy kétbalkezes szerelő miatt kár lenne ilyen döntést hoznod.
Egy okmány elvesztése is 1 másodperc, mégis visszanyerni hetekbe telik. Egy kétbalkezes százat csinál
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #613 Dátum: 2005.11.29 kedd, 11:31:00 »

Nem tudja valaki, hol lehetne venni azt a kis táskát, amiben a háromszög, meg ilyenek vannak? Az ismerős kereskedésekben csak kitömötten van, 6 ezerért. Nekem csak az üres táska kéne. És nem 6-ért, mielőtt valaki azt javasolná, vegyem meg, majd adjam neki a belsejét... Hunczut fickók vagytok...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #614 Dátum: 2005.11.29 kedd, 11:41:00 »

Nem tudja valaki, hol lehetne venni azt a kis táskát, amiben a háromszög, meg ilyenek vannak? Az ismerős kereskedésekben csak kitömötten van, 6 ezerért. Nekem csak az üres táska kéne. És nem 6-ért, mielőtt valaki azt javasolná, vegyem meg, majd adjam neki a belsejét... Hunczut fickók vagytok...
Angel,  
 
hogy gondolhatod ezt rólunk Shocked)))
Nekem is kellene egy olyan...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #615 Dátum: 2005.11.29 kedd, 11:48:00 »

Angel,  
 
hogy gondolhatod ezt rólunk Shocked)))
Nekem is kellene egy olyan...
Nekem vaaaan!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #616 Dátum: 2005.11.29 kedd, 11:51:00 »

Nem tudja valaki, hol lehetne venni azt a kis táskát, amiben a háromszög, meg ilyenek vannak? Az ismerős kereskedésekben csak kitömötten van, 6 ezerért. Nekem csak az üres táska kéne. És nem 6-ért, mielőtt valaki azt javasolná, vegyem meg, majd adjam neki a belsejét... Hunczut fickók vagytok...
Na, egy kicsit kutakodtam. Megtaláltam az a céget, aki gyártja. Ha 50-et lerendelnénk, akkor 3500-ért megkapnánk azt a hurka szettet, amiben háromszög és eü doboz van. Izzókészlet nélkül (lehet vele is, de az drágább). Lehetne csináltatni rá fordclub logót, és akkor összeállhatnánk a KA, Focus, stb klubokkal, és már össze is jönne az 50 darab. Érdeklődés van? Feldubjuk a KA, Focus, fiesta klubon? Vagy mis is összehozunk annyit?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #617 Dátum: 2005.11.29 kedd, 12:36:00 »

Na, egy kicsit kutakodtam. Megtaláltam az a céget, aki gyártja. Ha 50-et lerendelnénk, akkor 3500-ért megkapnánk azt a hurka szettet, amiben háromszög és eü doboz van. Izzókészlet nélkül (lehet vele is, de az drágább). Lehetne csináltatni rá fordclub logót, és akkor összeállhatnánk a KA, Focus, stb klubokkal, és már össze is jönne az 50 darab. Érdeklődés van? Feldubjuk a KA, Focus, fiesta klubon? Vagy mis is összehozunk annyit?
Sztem kezdjük írni oszt meglátjuk:
Név:               Mennyiség
Angel
Shadow                2 db
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #618 Dátum: 2005.11.29 kedd, 12:50:00 »

Szóval: KRESZ csomag, egyenlőre Mondeo Club felirattal (vagy sima Ford), 6*8*49 cm, tépőzáras (nem csúszkál a csomagtartóban), háromszög és egészségügyi doboz. Belefér még az izzókészlet is, de az nem jár (1000 Ft) Világoskék, ilyet adnak az új autókhoz. Ezt a fejlécet másolja mindenki az új megrendeléskor.
 
Angel 1
Shadow 2
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #619 Dátum: 2005.11.29 kedd, 12:54:00 »

Szóval: KRESZ csomag, egyenlőre Mondeo Club felirattal (vagy sima Ford), 6*8*49 cm, tépőzáras (nem csúszkál a csomagtartóban), háromszög és egészségügyi doboz. Belefér még az izzókészlet is, de az nem jár (1000 Ft) Világoskék, ilyet adnak az új autókhoz. Ezt a fejlécet másolja mindenki az új megrendeléskor.
 
Angel 1
Shadow 2
Szia Angel!
"Világoskék, ilyet adnak az új autókhoz"
Benne van az üzembehelyezési-díjban új autónál, vagy a tulaj megveheti bele, ha kiperkálta a lóvét?
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #620 Dátum: 2005.11.29 kedd, 12:57:00 »

Szia Angel!
"Világoskék, ilyet adnak az új autókhoz"
Benne van az üzembehelyezési-díjban új autónál, vagy a tulaj megveheti bele, ha kiperkálta a lóvét?
Üdv.
Szerintem benne van az árban apum focusaban legalábbis benne volt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #621 Dátum: 2005.11.29 kedd, 12:59:00 »

Szerintem benne van az árban apum focusaban legalábbis benne volt.
Szia!
THNX!
Üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #622 Dátum: 2005.11.29 kedd, 13:34:00 »

Szia Angel!
"Világoskék, ilyet adnak az új autókhoz"
Benne van az üzembehelyezési-díjban új autónál, vagy a tulaj megveheti bele, ha kiperkálta a lóvét?
Üdv.
Benne van az új autó árában.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #623 Dátum: 2005.11.29 kedd, 13:47:00 »

Benne van az új autó árában.
Szia Angel!
Köszi az infót, a katalógusból egyértelműen nem derül ki. Pedig "beszálltam" volna, ha nem így lenne.
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #624 Dátum: 2005.11.29 kedd, 18:20:00 »

Sziasztok. Voltam az Ivanicsnál holnap viszem a kocsit, megnézik!!! Még mindig bizok benne hogy meg tudunk egyezni és elkerülhetö a per, a fogyasztóvédelem meg minden ami ezzel kapcsolatos. Folyt köv holnap....
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #625 Dátum: 2005.11.29 kedd, 18:32:00 »

Sziasztok. Voltam az Ivanicsnál holnap viszem a kocsit, megnézik!!! Még mindig bizok benne hogy meg tudunk egyezni és elkerülhetö a per, a fogyasztóvédelem meg minden ami ezzel kapcsolatos. Folyt köv holnap....
Legyél határozott. Jó ha tutod, neked van igazad. Ha ők rontották el, még a kieső időre is adniuk kéne csereautót
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #626 Dátum: 2005.11.29 kedd, 20:51:00 »

Szóval: KRESZ csomag, egyenlőre Mondeo Club felirattal (vagy sima Ford), 6*8*49 cm, tépőzáras (nem csúszkál a csomagtartóban), háromszög és egészségügyi doboz. Belefér még az izzókészlet is, de az nem jár (1000 Ft) Világoskék, ilyet adnak az új autókhoz. Ezt a fejlécet másolja mindenki az új megrendeléskor.
 
Angel 1
Shadow 2
KRESZ csomag, egyenlőre Mondeo Club felirattal (vagy sima Ford), 6*8*49 cm, tépőzáras (nem csúszkál a csomagtartóban), háromszög és egészségügyi doboz. Belefér még az izzókészlet is, de az nem jár (1000 Ft) Világoskék, ilyet adnak az új autókhoz. Ezt a fejlécet másolja mindenki az új megrendeléskor.  
 
Angel 1  
Shadow 2  
tomi3118 1
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #627 Dátum: 2005.11.29 kedd, 21:20:00 »

KRESZ csomag, egyenlőre Mondeo Club felirattal (vagy sima Ford), 6*8*49 cm, tépőzáras (nem csúszkál a csomagtartóban), háromszög és egészségügyi doboz. Belefér még az izzókészlet is, de az nem jár (1000 Ft) Világoskék, ilyet adnak az új autókhoz. Ezt a fejlécet másolja mindenki az új megrendeléskor.  
 
Angel 1  
Shadow 2  
tomi3118 1
A kresz csomag átköltözött a Club topicba. A te megrendelésed is hozzáraktam.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #628 Dátum: 2005.11.29 kedd, 21:25:00 »

Hát azt hiszem az én problémám egy bizonyos szervízre elhanyagolhato ahoz képest amiket itt olvasok. Most vettem egy 2,0 Tdci-t (130) az elözö tulaj eladás elött közös megegyezésre elvitte a kocsit megcsináltatni (Ivanics). Inditási zörges volt(fötengelytárcsa,ékszij,feszitögörgö csere) mindezek elött elvittük a kocsit bevizsgálásra a Solymárhoz-megnéztek rajta mindent(alul-felul,motort,fenyezes-esetleges sérülés..stb).És milyen különös miután az Ivanics megcsinálta elezdett folyni az olaj a fötengelytárcsa alol(500km-2liter). Természetesen felhivtam öket hogy mikor tudnak fogadni. A megbeszélt idöpontban elvittem a kocsit, azt mondták 2-3ora lesz az egész. Körübelül 30perc mulva közölték hogy este menjek vissza mert ez nagyobb feladat lessz(fötenelyszimering) Este visszamentem közölték ,hogy más idöpontot kell megbeszélni(kb 2 hét mulva) Na itt már elkeztem gyanakodni, megkérdezetem, hogy ugye ezt gariba megcsinálják???(megvólt az eredeti javitási számla-kb 1 hetes)Na erre a tisztelt munkafevevö ur közölte hogy eeeezzzzt neeeem!!! Természetesen ezek után felhivtam egy másik szervizt elmondtam a javitást és az utána keletkezett olaj folyást, mire ök közölték hogy vigyem oda ahol javitották mert ők bármenyire is sajnálják nemtudják gariba megcsinálni mert nem ok javitották(én szoba sem hoztam azt hogy ök gariba csináljág-nekik lett volna természetes)Nos eze után kb 10 percig magyaráztam hogy csinálják meg nekém a kocsit-kifizetem....nem értették hogy miért ha ez máshol garaciális lenne. Szoval holnap viszem a kocsit megcsináltatni-kifizetem-, és kiderül mi miatt folyt az olaj. Bizok benne hogy nem az Ivanisnál nyomták meg véletlenül a szimering takaró lemezt.  Folyt köv hétfön....
Keresd meg az Ivanics szervízvezetőjét. Rendes ember, szerintem segíteni fog.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #629 Dátum: 2005.11.29 kedd, 21:27:00 »

Sajnos a kocsit meg kellett javíttatnom, mert munkaeszköz. Ha emiatt nem lesz pénzem, akkor én azt hiszem, elvesztem a bizalmam a Ford iránt, pedig ez már a harmadik és eddig még egyikben sem csalódtam. Eddig!!
Miért a Ford iránt, miért nem csak a szervíz iránt?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #630 Dátum: 2005.11.29 kedd, 21:28:00 »

A kresz csomag átköltözött a Club topicba. A te megrendelésed is hozzáraktam.
Láttam, thx!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #631 Dátum: 2005.11.29 kedd, 21:29:00 »

Szia Angel!
"Világoskék, ilyet adnak az új autókhoz"
Benne van az üzembehelyezési-díjban új autónál, vagy a tulaj megveheti bele, ha kiperkálta a lóvét?
Üdv.
Cége válogatja, de 99%-ban benne van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #632 Dátum: 2005.11.30 szerda, 18:56:00 »

Sziasztok. Már megint az Ivanicsnál jártam Smiley . Megcsinálták garanciálisan a kocsim Elnézést is kértek!!! Csak hát nem értem, hogy miért kellet ez a herce hurca, és miért kellett magammal hurcolnom ma egy kedves ismerősöm, aki kifelyezetten kompetens a hasonló tipusu fogyasztoi panaszokban.(Még jó hogy ismerős és nem kell neki fizetni)
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #633 Dátum: 2005.11.30 szerda, 19:45:00 »

Biztos olvasták a fórumot, és beijedtek.
Minden jó, ha a vége nagyjából jó!
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #634 Dátum: 2005.12.01 csütörtök, 08:20:00 »

Sziasztok. Már megint az Ivanicsnál jártam Smiley . Megcsinálták garanciálisan a kocsim Elnézést is kértek!!! Csak hát nem értem, hogy miért kellet ez a herce hurca, és miért kellett magammal hurcolnom ma egy kedves ismerősöm, aki kifelyezetten kompetens a hasonló tipusu fogyasztoi panaszokban.(Még jó hogy ismerős és nem kell neki fizetni)
Sztem nem fejezted be az utolsó mondatot! Már vagy 20adszorra próbálom kivenni a végét...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #635 Dátum: 2005.12.01 csütörtök, 09:47:00 »

Sztem nem fejezted be az utolsó mondatot! Már vagy 20adszorra próbálom kivenni a végét...
A hiba a zön készülékében van
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #636 Dátum: 2005.12.09 péntek, 10:47:00 »

Szia Devlin,
 
a rángatás - úgy 2500 km után - újrakezdődött. Tök ugyanazok a tünetek - alacsony fordulaton nagyobb gázadásnál ránt. Próbáltalak telefonon keresni, de nem sikerült. Keddre (13-án) reggel 7-re kaptam időpontot a munkafelvevőtöktől. Lehet, hogy a másik gyújtókábel-csorda (micsoda hülye név, de szerelőtől hallottam:-) ) a ludas? Bár ennyi szívás után a trafó is gyanús... ha szépen megkérlek, megnézed a készletszintet?:-)
 
Üdv
Balu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #637 Dátum: 2005.12.09 péntek, 22:24:00 »

Szia Devlin,
 
a rángatás - úgy 2500 km után - újrakezdődött. Tök ugyanazok a tünetek - alacsony fordulaton nagyobb gázadásnál ránt. Próbáltalak telefonon keresni, de nem sikerült. Keddre (13-án) reggel 7-re kaptam időpontot a munkafelvevőtöktől. Lehet, hogy a másik gyújtókábel-csorda (micsoda hülye név, de szerelőtől hallottam:-) ) a ludas? Bár ennyi szívás után a trafó is gyanús... ha szépen megkérlek, megnézed a készletszintet?:-)
 
Üdv
Balu
Balu1st
 
Visszahívtalak, te sem vetted fel.
Nem sora mentél volna velem, ugyanis ma nem dolgoztam.
Hétfőn megnézem a készletet, de gőzöm sincs mi lehet a gond a verdáddal.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #638 Dátum: 2005.12.10 szombat, 12:13:00 »

Felvettem, de a csengés valszeg már az utolsókat rúgta, és pont akkor tetted le. Utána rögtön próbáltalak újra hívni. Mindenesetre köszi, hogy szabiról is megpróbáltad.  
 
A készletet csak azért kértem, hogy nézd meg, mert kontár fejemben az a gondolat kavarog, hogy a trafó lesz a hunyó, és lehet, hogy újra kinyírta a kábelt/gyertyát is.  
Természetesen szívesen fordulok Solymárra akár többször is a nagymacska érdekében, de az lenne az igazi, ha egy fordulóval megúszhatnám.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #639 Dátum: 2005.12.10 szombat, 12:15:00 »

Felvettem, de a csengés valszeg már az utolsókat rúgta, és pont akkor tetted le. Utána rögtön próbáltalak újra hívni. Mindenesetre köszi, hogy szabiról is megpróbáltad.  
 
A készletet csak azért kértem, hogy nézd meg, mert kontár fejemben az a gondolat kavarog, hogy a trafó lesz a hunyó, és lehet, hogy újra kinyírta a kábelt/gyertyát is.  
Természetesen szívesen fordulok Solymárra akár többször is a nagymacska érdekében, de az lenne az igazi, ha egy fordulóval megúszhatnám.
Küldök alvázszámot mailben, hogy ahhoz tudd nézni, nehogy úgy járjak, mint az előző esetben.
Naplózva
Hovono
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666


hovono@axelero.hu
E-mail
« Új hozzászólás #640 Dátum: 2005.12.10 szombat, 12:30:00 »

Szia Balu!
 
Csak javaslat: Ha kábelt cserélsz, cserélj gyertyát is, mert Én sajna úgy jártam, hogy: elkezdett rángatni a vas alattam, gyertya csere! 1-2ezer kilométerre meg is szünt a rángatás de újra kezdte. Jött a kábelcsere. Ezután is 1-2ezer km-ig nem volt gond, de aztán jött megint a rángatás, ugyanaz a tünet mint Neked! Sajna a sz*r kábel átégette az új gyertya oldalát, utána meg amikor a kábelt cseréltük, amár átégett "új" gyertya vágta haza az új kábelt Tehát ha teheted akkor kábel+gyertya egyszerre!!!!
Naplózva

MK II. 2000.04  ST200 hatchback. A BeSTia!
Ex: MK II. 1999.06  2.5 V6 Ghia hatchback .
Vendég
« Új hozzászólás #641 Dátum: 2005.12.11 vasárnap, 17:53:00 »

Köszi a tippet! Solymáron pontosan ezt csinálták: cserélték a *** gyertyát (csak egyet) és a 4-6 hengerek kábelkötegét. Lehet, hogy másik gyertya is ***, lehet trafó, meg van még egy tippem: lehet, hogy kezd kinyúlni az akksi. Hosszú utak után ugyanis sokkal kevésbé (sőt nem is mindig) rángat. Van, hogy éppen csak megremeg egy kicsit. Na ezt diagnosztizálni sem lehet könnyű.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #642 Dátum: 2005.12.11 vasárnap, 17:55:00 »

Köszi a tippet! Solymáron pontosan ezt csinálták: cserélték a *** gyertyát (csak egyet) és a 4-6 hengerek kábelkötegét. Lehet, hogy másik gyertya is ***, lehet trafó, meg van még egy tippem: lehet, hogy kezd kinyúlni az akksi. Hosszú utak után ugyanis sokkal kevésbé (sőt nem is mindig) rángat. Van, hogy éppen csak megremeg egy kicsit. Na ezt diagnosztizálni sem lehet könnyű.
Ja, és most már fizethetek is (bár a megoldásnak nem lesznek anyagi akadályai):
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #643 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 07:32:00 »

Szia Devlin,
 
a rángatás - úgy 2500 km után - újrakezdődött. Tök ugyanazok a tünetek - alacsony fordulaton nagyobb gázadásnál ránt. Próbáltalak telefonon keresni, de nem sikerült. Keddre (13-án) reggel 7-re kaptam időpontot a munkafelvevőtöktől. Lehet, hogy a másik gyújtókábel-csorda (micsoda hülye név, de szerelőtől hallottam:-) ) a ludas? Bár ennyi szívás után a trafó is gyanús... ha szépen megkérlek, megnézed a készletszintet?:-)
 
Üdv
Balu
Balu1st
 
Kábelköteg van, gyertya van.
Trafó nuku.
Igazándiból 1 darabot adtunk el fennállásunk óta...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #644 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 10:14:00 »

Köszi!
 
Hát az nem sok... Akkor reménykedem, hogy nem a trafó szívat, hanem másik gyertya vagy a másik kábelköteg.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #645 Dátum: 2005.12.14 szerda, 00:05:00 »

Köszi!
 
Hát az nem sok... Akkor reménykedem, hogy nem a trafó szívat, hanem másik gyertya vagy a másik kábelköteg.
A szakértők szerint a másik kábelköteg szivatott, de elpárolgott a készletből:-) Szerencsére 2-3 óra alatt pótolták.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #646 Dátum: 2005.12.15 csütörtök, 17:13:00 »

Sziasztok!
 
a találkozón remélem sikerült megállapítani a nagy sebességnél való berázás okát (szervíz topik). Van valakinek valamilyen tapasztalata a tatabányai márkaszervízről? most nyitották meg az új szalont, hosszú szünet után.
 
üdv: SGabo
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #647 Dátum: 2005.12.15 csütörtök, 22:53:00 »

Sziasztok!
 
a találkozón remélem sikerült megállapítani a nagy sebességnél való berázás okát (szervíz topik). Van valakinek valamilyen tapasztalata a tatabányai márkaszervízről? most nyitották meg az új szalont, hosszú szünet után.
 
üdv: SGabo
SGabo,
 
#529-es hozzászólás.
Éljenek a tatabányai mondeósok:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #648 Dátum: 2005.12.15 csütörtök, 23:36:00 »

Valaki Tatabányáról beszélt? Itt vagyok ám én is!!! Tomi! Lehet hogy már akár 3 autó is lehet a köv tb-i minitalin?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #649 Dátum: 2005.12.16 péntek, 07:46:00 »

Hello,
 
ó jeee! kb három hónaőja költöztem ide és úgy látszik emeltem a létszámot másfélszeresére!
 
remélem találkozunk, minél előbb
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 ... 47   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.