Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 18:00:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mk3 Tdci 2005/05 Ghia Executiv eladó.  (Megtekintve 3282 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zombi
Vendég
« Dátum: 2014.10.31 péntek, 22:59:25 »

Sziasztok.

Nagyon régen nem voltam, azután, hogy szegény 1.8 Td-m eltávozott az élők sorából.
De pár év Focusozás után lett egy Tdci-m. Amit egyenlőre el kell, hogy adjak. Németországból hoztam, motorhibásan. Vettem bele egy 94000 Mérföldes motort, felújított nagynyomású szivattyút és porlasztókat. Most hibátlan a gép. És eladó. Szeretném ha hozzáértő, szerető gazdihoz kerülne.

 http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_executive_automata_bor_navi_xenon-8337793

Nagyon szép ST-t, mindenkinek.

Külön, nagy, nagy üdvözlet a régieknek !!!  Wink

Üdv: Zombi
Naplózva
Rlala
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83



« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.11.02 vasárnap, 15:01:18 »

Sziasztok.

Nagyon régen nem voltam, azután, hogy szegény 1.8 Td-m eltávozott az élők sorából.
De pár év Focusozás után lett egy Tdci-m. Amit egyenlőre el kell, hogy adjak. Németországból hoztam, motorhibásan. Vettem bele egy 94000 Mérföldes motort, felújított nagynyomású szivattyút és porlasztókat. Most hibátlan a gép. És eladó. Szeretném ha hozzáértő, szerető gazdihoz kerülne.

 http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_executive_automata_bor_navi_xenon-8337793

Nagyon szép ST-t, mindenkinek.

Külön, nagy, nagy üdvözlet a régieknek !!!  Wink

Üdv: Zombi
   Remélem sikerül mult héten vettem egyet 1 milláért ( idősebbet kisebb felszereltségűt) De az hogy valaki egy ellenörzött elő életű mondeot vehet mindennél többet ér. Zombi mondeoja meg mindig is az etalon !
Naplózva

Mk4 fl tdci 2000cm3 

MK3 tdci 130le  fl 2014-2020 ig.

MK1 1,6 benzin 2004-2014 ig
Zombi
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2015.05.09 szombat, 17:23:14 »

Sziasztok.

Még mindíg eladó!

Kapott egy új akkumlátort, 4 db felújított porlasztócsúcsot ( mérési jegyzőkönyv van ! ) Új fékek hátul.
Az ár tartalmazza a friss vizsgát, és a névreírást !
Minden működik az autón.
Bőr, navi, xenon, tempomat, telőablak, ülés fűtés-szellőztetés, tolatóradar, vonóhorg, CD-tár, elektromosan behajható-kilépőfényes tükrök, automatikusan sötétedő belső tükör, elektromosan állítható ( minden irányban ) vezető és anyós ülés, elektromos szélvédő fűtés, esőszenzor, automata fényszóró kapcsolás,Kormányról is kapcsolható tiptronic váltó, stb...  wave

Az ár, még egy kicsit alkuképes.

Elérhetőségem: 06 70 88 444 14

Üdv: Zombi


Sziasztok.

Nagyon régen nem voltam, azután, hogy szegény 1.8 Td-m eltávozott az élők sorából.
De pár év Focusozás után lett egy Tdci-m. Amit egyenlőre el kell, hogy adjak. Németországból hoztam, motorhibásan. Vettem bele egy 94000 Mérföldes motort, felújított nagynyomású szivattyút és porlasztókat. Most hibátlan a gép. És eladó. Szeretném ha hozzáértő, szerető gazdihoz kerülne.

 http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_executive_automata_bor_navi_xenon-8337793

Nagyon szép ST-t, mindenkinek.

Külön, nagy, nagy üdvözlet a régieknek !!!  Wink

Üdv: Zombi
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2015.05.09 szombat, 18:38:42 »

Sziasztok.

Még mindíg eladó!

Kapott egy új akkumlátort, 4 db felújított porlasztócsúcsot ( mérési jegyzőkönyv van ! ) Új fékek hátul.
Az ár tartalmazza a friss vizsgát, és a névreírást !
Minden működik az autón.
Bőr, navi, xenon, tempomat, telőablak, ülés fűtés-szellőztetés, tolatóradar, vonóhorg, CD-tár, elektromosan behajható-kilépőfényes tükrök, automatikusan sötétedő belső tükör, elektromosan állítható ( minden irányban ) vezető és anyós ülés, elektromos szélvédő fűtés, esőszenzor, automata fényszóró kapcsolás,Kormányról is kapcsolható tiptronic váltó, stb...  wave

Az ár, még egy kicsit alkuképes.

Elérhetőségem: 06 70 88 444 14

Üdv: Zombi


kicsit....?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2015.05.13 szerda, 13:18:59 »

Sziasztok.

Még mindíg eladó!

Kapott egy új akkumlátort, 4 db felújított porlasztócsúcsot ( mérési jegyzőkönyv van ! ) Új fékek hátul.
Az ár tartalmazza a friss vizsgát, és a névreírást !
Minden működik az autón.
Bőr, navi, xenon, tempomat, telőablak, ülés fűtés-szellőztetés, tolatóradar, vonóhorg, CD-tár, elektromosan behajható-kilépőfényes tükrök, automatikusan sötétedő belső tükör, elektromosan állítható ( minden irányban ) vezető és anyós ülés, elektromos szélvédő fűtés, esőszenzor, automata fényszóró kapcsolás,Kormányról is kapcsolható tiptronic váltó, stb...  wave

Az ár, még egy kicsit alkuképes.

Elérhetőségem: 06 70 88 444 14

Üdv: Zombi




Szia Tesó!

Én a fotókat lecserélném, hogy látszódjon a magánember hirdetése. A kereskedő szag nem jó ómen... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.054 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.