Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 17:31:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2008-as MK4 1.8 TDCi Trend eladó  (Megtekintve 6202 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
radixa
Vendég
« Dátum: 2015.01.22 csütörtök, 14:28:29 »

Második tulajdonosként sajnos eladóvá vált a Mondeonk.
Ha klubtárs venné annak jobban örülék mint ha tök idegen  worship


Hirdetés itt, nem ismételném itt el a leírást:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.8_tdci_trend-8615262

Vegyétek, vigyétek  Smiley
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2015.01.23 péntek, 22:10:02 »

Második tulajdonosként sajnos eladóvá vált a Mondeonk.
Ha klubtárs venné annak jobban örülék mint ha tök idegen  worship


Hirdetés itt, nem ismételném itt el a leírást:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.8_tdci_trend-8615262

Vegyétek, vigyétek  Smiley

bocs, hogy belevau, de kicsit magas az ár és vacakok a képek.
Naplózva
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2015.01.24 szombat, 00:13:28 »

bocs, hogy belevau, de kicsit magas az ár és vacakok a képek.

130ezer km.....alkudni lehet.....2008-as!
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Jalkin
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2015.01.24 szombat, 09:25:48 »

bocs, hogy belevau, de kicsit magas az ár és vacakok a képek.

Ha megnézed az árakat,kb az első 8ban van a 2008as dízel Mondeok közt,amik 150e alatt futottak... Miért lenne túlárazva,ennyi a piaci értéke...
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2015.01.24 szombat, 19:32:50 »

ismerem az árakat én is nemrég adtam el az enyémet, ami titánium felszereltség volt sok plusz extrával.

Ezek az 1.8 trendek 1.6M-tól indúlnak. Kb 30 van a hahun mire erre az árra elér az ember és már több titánium és ghia felszereltségűt lát. Nem piszkálni akarlak, gondoltam segítek, ha tényleg el akarod adni.

2.3M környékén már 2010-esek is vannak szépszámmal, 2.4-2.5 környékén viszont néha-néha fordul elő 2008-as, amik aztán hetekig ott is vannak. Ha valami extrát nem tud az autó, akkor ebben a régióban nehéz lesz eladni. Pont ezért írtam (építő jelleggel és nem kritikusan) amit írtam, de akkor még engedj meg egy-két észrevételt:
- a képek nem igazán csábítóak, így nem akad meg senkinek a szeme rajta, hogy ez kell
- nem alufelnivel kínálsz egy viszonylag alacsony felszereltségű autót, viszonylag magas árkategóriában
- írod, hogy 130eKm, meg második tulaj, szóval a 130eKm-t senki nem hiszi el
- 1.8-as

nekem is mindig a saját autóm volt a király, de egy ideje csak magas felszereltségű autót veszek, amit még tovább szoktam fokozni. Általában 4 év után megunom az autót és tovább lépek. Ilyenkor nem kapja meg az ember azt az árat, amit szerinte ér. Lehet hirdetni ezrét az árért és drukkolok, hogy legyen rá jó vevőd.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2015.01.24 szombat, 19:42:10 »

Csak hogy én is bele vau-vau: két választásod van, ha el akarod adni:
1: kell egy olyan ár, amire harapnak, amiért vagy itt a klubban vagy nagyplénum előtt jönnek a vevők
2: vagy van a "nem olyan sürgős" kategória... várhatsz akár fél évet is, ekkor olyan árat írsz, amit akarsz.
Ha esetleg nem tudnád, minden használt cucc eladása bukta!
Q: mi a nagyobb bukta hónapokig/évekig kerülgetni vagy adni, amennyiért elviszik.
Ez a Te döntésed. Hidd el, felölünk 5M-ért is hirdetheted...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2015.01.24 szombat, 20:23:49 »

Csak hogy én is bele vau-vau: két választásod van, ha el akarod adni:
1: kell egy olyan ár, amire harapnak, amiért vagy itt a klubban vagy nagyplénum előtt jönnek a vevők
2: vagy van a "nem olyan sürgős" kategória... várhatsz akár fél évet is, ekkor olyan árat írsz, amit akarsz.
Ha esetleg nem tudnád, minden használt cucc eladása bukta!
Q: mi a nagyobb bukta hónapokig/évekig kerülgetni vagy adni, amennyiért elviszik.
Ez a Te döntésed. Hidd el, felölünk 5M-ért is hirdetheted...


ráadásul Te is most adtad el. Nekem az a mondi volt a 18. autóm és most azon keccsölök, hogy az asszony fókáját egy 1.8-as, benzines MK3 mondira váltsam. Az az autó 2002-es és szeretne Ő is váltani. Már 7 éve hajtja.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2015.01.24 szombat, 20:27:24 »

ráadásul Te is most adtad el. Nekem az a mondi volt a 18. autóm és most azon keccsölök, hogy az asszony fókáját egy 1.8-as, benzines MK3 mondira váltsam. Az az autó 2002-es és szeretne Ő is váltani. Már 7 éve hajtja.
Az egyik ismerősöm most vett egy 10 éves mk3 v6-ot.... 750eft... És nem is néz ki bontószökevénynek...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2015.01.24 szombat, 20:52:45 »

Az egyik ismerősöm most vett egy 10 éves mk3 v6-ot.... 750eft... És nem is néz ki bontószökevénynek...

de jók voltak azok a V6-ok. Olyat szerettem volna annó az 1.8-asom helyett, de nem jött össze.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2015.01.24 szombat, 21:00:39 »

de jók voltak azok a V6-ok. Olyat szerettem volna annó az 1.8-asom helyett, de nem jött össze.
Max. Anyának vennék benzinest, az évi 3ekm futástejlesítményre...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2015.01.24 szombat, 21:02:37 »

Max. Anyának vennék benzinest, az évi 3ekm futástejlesítményre...

pont ezért keresek olyat. Anyának kell. Ha nekem kellene, akkor nem adtam volna el az MK4-emet Smiley
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2015.01.30 péntek, 14:53:55 »

pont ezért keresek olyat. Anyának kell. Ha nekem kellene, akkor nem adtam volna el az MK4-emet Smiley
én is 2,3-2,4 körül tenném ki az enyimet ha kitenném, de abban új kuplung, rakás új alkatrész és min.200e-es zene van. ezért nem teszem ki  mert ennyit úgyse adnának érte. de ha a tiedet elviszik 2M felett akkor én is kiteszem az enyémet.  Wink
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2015.01.30 péntek, 14:57:33 »

én is 2,3-2,4 körül tenném ki az enyimet ha kitenném, de abban új kuplung, rakás új alkatrész és min.200e-es zene van. ezért nem teszem ki  mert ennyit úgyse adnának érte. de ha a tiedet elviszik 2M felett akkor én is kiteszem az enyémet.  Wink

akkor ne kapkodj Smiley
Naplózva
radixa
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2015.02.04 szerda, 12:24:38 »

Sziasztok!

nos mindenkinek köszönöm a hozzászólását, és egy percig sem gondolom h bele akartok "vaú". pont azért kedvelem az efféle klubokat mert nem fikázásra megy a dolog hanem korrekt támogató hozzáállás van.
Reméltem hogy réális véleményeket kapok, hogy esetleg tudjak módosítani a hirdetésen ha kell. ez be is jött Smiley
Főleg mert h én nem vagyok egy nagy autószaki, csak egy user.

Most lehet h meg fogtok kövezni, de én az autót egy használati eszköznek tekintem, amit néha (3-4 évente) lecserélek ha tehetem és a szükség úgy hozza. Persze ez nem azt jelenti, h rúgom vágom, vigyázok rá és szervizeltetem rendesen.
De három fiú gyerkőc mellett azért mégis csak egy eszköz marad a család szolgálatában (még a Mondeo is worship). Remélem értitek mire gondolok.
A tunning, hifi, extrák árát elviszik a kis csibészek inkább Smiley

Nos igen, az ár valszeg nem legjobban meghatározott így elsőre, de gondoltam valahonnan el kell indulni, és nem alulról szerettem volna eleve.

Az alufelnire vonatkozóan írom a hirdetésben, hogy azokat is adom vele, de azon most a nyárik vannak.
a km-re: nos én sem hittem h valós a 68 ezer mikor három évesen megvettem, de az azóta beletett másik hatvanezer az az. Az állapota alapján döntzöttem úgy h megveszem, nem a számláló bűvös 100 alatti értéke miatt.
vacak képeken mit értetek? minőség vagy/és pozíció?

Szerintetek mi lenne az az ár amire azért már felhívnak, de nem is bukó még annyira?
Nepperkedni nem akarok, nem az én világom. De azért limitált az az összeg is amit mellé tudok tenni a cserénél.

Továbbra is köszönöm a támogatásotokat.

Üdv,
Ákos
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2015.02.04 szerda, 12:50:48 »

Mindenképpen csak segítséggel szóltunk, nem piszkálás miatt

A képek homályosak, sok a tükröződő felület. Az autó belsejéről a kép sötét, semmit nem lehet látni és csak egy kép van. Célszerű bal és jobb első ülésről, nyitott ajtóval csinálni képet, a hátsó ülésről is. Nagyobb méretű képek jobbak, de a lényeg a jól látható kép. Célszerű valami magasabb épület mellé állni, hogy az ég ne tükröződjön az autóban.

Ez az ár már egy 2.0 ghia ára, szerintem az 1.8 trend olyan 1.9-2.0M körül mehet. Nézd meg a hahus hirdetéseket a te típusodra szűrve, a nagyon magasokat 2.4M és felette vedd ki és ennek fényében lődd be az árat. 1.5M-tól indulnak, 2.1M-ért már 2009-esek vannak. 2.4 körül olyanokat látok, amiken január elején is láttam és szerintem még márciusban is látni fogom.

Amúgy nem tudom mi a terved, de ha nem valami típusváltást akarsz, akkor ne add el.
Naplózva
radixa
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2015.02.04 szerda, 13:19:59 »

hali!

köszönöm a javaslatokat, megfogadom őket Smiley
nos egyetlen dolog van, a három normál méretű gyerekülés a kétkagylós hátsó ülésen nem fér el rendesen és állandóan ölik emiatt egymást és így vezetés közben közvetve engem is idegileg  wow1

ezért szeretnénk s-maxra váltani - szigorúan maradva a márkánál (kombi fókából érkezve ide).
ott ugyanis három egyenértékű ülés van hátul, így a két szélső gyerekülés nem dől bele a középsőbe, és be is tudják könnyebben csatolni magukat.

Ezt az igényt/helyzetet kihasználva szeretnénk fiatalítani is egyben az igáslovunkon (mert hogy hátul el kell férjen a csomiban a 45 kilós orosz fekete terrier is Smiley

üdv,
és köszi ismét a segítséget
igyekszem új képeket kreálni. Smiley


Mindenképpen csak segítséggel szóltunk, nem piszkálás miatt

A képek homályosak, sok a tükröződő felület. Az autó belsejéről a kép sötét, semmit nem lehet látni és csak egy kép van. Célszerű bal és jobb első ülésről, nyitott ajtóval csinálni képet, a hátsó ülésről is. Nagyobb méretű képek jobbak, de a lényeg a jól látható kép. Célszerű valami magasabb épület mellé állni, hogy az ég ne tükröződjön az autóban.

Ez az ár már egy 2.0 ghia ára, szerintem az 1.8 trend olyan 1.9-2.0M körül mehet. Nézd meg a hahus hirdetéseket a te típusodra szűrve, a nagyon magasokat 2.4M és felette vedd ki és ennek fényében lődd be az árat. 1.5M-tól indulnak, 2.1M-ért már 2009-esek vannak. 2.4 körül olyanokat látok, amiken január elején is láttam és szerintem még márciusban is látni fogom.

Amúgy nem tudom mi a terved, de ha nem valami típusváltást akarsz, akkor ne add el.
Naplózva
radixa
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2015.03.19 csütörtök, 10:49:03 »

Sziasztok!

hát végül elkelt a kicsi kocsink
nyilván igazatok volt és túl magasan kezdtem hirdetni
de végül asszem reális áron, kicsivel 2 millió felett sikerült megyegyezni

köszi mindenkinek a hozzászólást Smiley

Üdv
Ákos
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.095 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.