Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:31:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 ... 95   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Testvérmodellek - Galaxy/S-Max  (Megtekintve 1374948 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Lordred
Vendég
« Új hozzászólás #2950 Dátum: 2016.08.22 hétfő, 20:38:15 »

Sziasztok,

(Itt is megfuttatnám)

Mennyi a reális olaj fogyasztás, 2.5T motor esetén?
Nekem 4000 km-en megevett kb 7-8 decit.

Üdv.: Vidinszky Zoltán
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2951 Dátum: 2016.08.22 hétfő, 21:16:55 »

Sziasztok,

(Itt is megfuttatnám)

Mennyi a reális olaj fogyasztás, 2.5T motor esetén?
Nekem 4000 km-en megevett kb 7-8 decit.

Üdv.: Vidinszky Zoltán

Ritka motor, szóval... Nem tudjuk...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2952 Dátum: 2016.08.23 kedd, 00:42:35 »

eljen sok balesetmentes km-t! Wink integet2

 eljen Köszi és viszont. ☺ Wink
Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
Lordred
Vendég
« Új hozzászólás #2953 Dátum: 2016.08.23 kedd, 09:45:19 »

Ritka motor, szóval... Nem tudjuk...

Ok. Köszi
Naplózva
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2954 Dátum: 2016.08.23 kedd, 21:12:21 »

akkor ez még a fl előtti változat,vagy már fl-es? mert a fl után jöttek a 200pacis 2.2esek.addig csak az is 175 volt,mint az smaxi.

2010 év végi gyártás 12 hó , 2011 január elején vizsgáztatták. Ez már a 200-as.

Ja és kívánok az új 1.6-sal jó kirándulást a márkatársnak!
A jó fogyasztással biztos megver.. Smiley
Megnéztem a fotókat, szép autó egyébként! A mienk is hasonló. Gyöngyház fekete, vagy minek mondják. Csak nagyon hamar meglátszik a kosz rajta sajnos.
Bocs, hogy most tudtam idepillantani.

Üdv mindenkinek!
Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2955 Dátum: 2016.08.24 szerda, 14:15:13 »

Szia

Köszi, meglesz. Épp vezérlés/szűrő cserén van.
Fotó lesz. Majd egy szép beállítottat. Smiley

Amúgy napi vicc. Megvettem a kocsit, megbeszéltük az eladóval, hogy pár mondatban elmutogatja, hogy mi hogy az autóban. ...nézem ez a parkradar kapcsoló, s mellette ez mi? Mondja az a kipörgés gátló kikapcsoló, mondom ok. Tegnap állok, üresben a kocsi, felengedem a kuplungot, erre leáll!! Full beparáztam, hogy mi van!! Gyorsan kuplung, be, hogy indítózzak, erre maagától elindul! Smiley) Háta kipörgés gátlót, vagyis menetstabilizálót (ESP) csak menüből lehet kapcsolgatni. Az "A" körülöttek körbe nyíl az bizony a start-stop rendszer.
Smiley))
Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #2956 Dátum: 2016.08.24 szerda, 15:09:50 »

Szia

Köszi, meglesz. Épp vezérlés/szűrő cserén van.
Fotó lesz. Majd egy szép beállítottat. Smiley

Amúgy napi vicc. Megvettem a kocsit, megbeszéltük az eladóval, hogy pár mondatban elmutogatja, hogy mi hogy az autóban. ...nézem ez a parkradar kapcsoló, s mellette ez mi? Mondja az a kipörgés gátló kikapcsoló, mondom ok. Tegnap állok, üresben a kocsi, felengedem a kuplungot, erre leáll!! Full beparáztam, hogy mi van!! Gyorsan kuplung, be, hogy indítózzak, erre maagától elindul! Smiley) Háta kipörgés gátlót, vagyis menetstabilizálót (ESP) csak menüből lehet kapcsolgatni. Az "A" körülöttek körbe nyíl az bizony a start-stop rendszer.
Smiley))

A forum fooldalan letoltheto kezelesi. Erdemes szerintem egy reszet elolvasni.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2957 Dátum: 2016.08.24 szerda, 20:15:48 »

Szia

Köszi, meglesz. Épp vezérlés/szűrő cserén van.
Fotó lesz. Majd egy szép beállítottat. Smiley

Amúgy napi vicc. Megvettem a kocsit, megbeszéltük az eladóval, hogy pár mondatban elmutogatja, hogy mi hogy az autóban. ...nézem ez a parkradar kapcsoló, s mellette ez mi? Mondja az a kipörgés gátló kikapcsoló, mondom ok. Tegnap állok, üresben a kocsi, felengedem a kuplungot, erre leáll!! Full beparáztam, hogy mi van!! Gyorsan kuplung, be, hogy indítózzak, erre maagától elindul! Smiley) Háta kipörgés gátlót, vagyis menetstabilizálót (ESP) csak menüből lehet kapcsolgatni. Az "A" körülöttek körbe nyíl az bizony a start-stop rendszer.
Smiley))

Szia!
lehet ismered:
Ford gépjármű (alvázszám alapján lekérdezhető) milyen főbb jellemzőkkel/gyári felszereltséggel rendelkezik, és szintén ezen az oldalon tájékozódhat a gépjárművet érintő Szerviz tervezetek tartalmairól is.
A Ford Etis a Ford Motor Company hivatalos oldala, amely kizárólag gyártáskori adatokat tartalmaz a Ford által gyártott gépjárművekre vonatkozólag, a feltüntetett adatok természetesen hivatalosnak minősíthetőek (a rendszer adatait használja fel a Rendőrség, NAV, NKH stb.).

Ford Etis: www.etis.ford.com   
Home -> Preference  magyarra tudod állítani

Gépkocsi felső menüpont:
    (VIN: a gépjármű alvázszáma pontosan)

Hm most látom akkor minden magyarul jelenik meg...
A fordítás persze nem tudom milyen, sajnos a felszereltségi lista elég bugyuta egyes pontokban
Hátha találsz benne rejtett finom falatot.

Sajnos kocsivásárlás előtt nem ismertem, de nekem kellemes meglepetéseket hozott szerencsére.
Érdekes, hogy egyes tulajok sok mindent nem tudnak, vagy nem emlékeznek dolgokra Smiley

Üdv!
Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2958 Dátum: 2016.08.24 szerda, 22:25:49 »

Titta, Fecskebéka köszönöm.  worship A kiskönyv ugye Belga, de töltöttem le magyart pdf-ben. Smiley
Amúgy azóta már átpörgettem a computert is. Szerintem több meglepi nem lesz. Amúgy ez is az volt, bár nem hiszem, hogy sokat fogom használni. Csak vicces volt.  vigyor3

2 óra múlva indulunk..viszem a Focus pótkereket, remélem csak hiába, de ha mégsem, akkor remélem jó lesz rá. Smiley
Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2959 Dátum: 2016.08.25 csütörtök, 20:14:46 »

Sziasztok, (Innen toroczkóból)

Meg is ragadom az alkalmat, hogy írjak innen a Székelykő lábától. A lehető legfrissebb 1.6 TDCi tapasztalatokat.

A méretekről nem szólok, mert akinek van, úgyis ismeri. Sikerül csumára pakolnunk, hogy még a hátsó ülések elé is jutott a cuccokból. Smiley Plusz ügye a Focus pótkerék a csomagtartóban emelővel.
Szóval, hogy érezni-e? Nem. Ahogy én vezetek, ugyanúgy ment. (Auópályán kívül) Elindult, felgyorsult, 90-110 km/h kényelmesen. Az autópályán a tempomat 130-140 közé aztán hdd szóljon. Az égvilágon nem volt semmi nehézkedés. Talán, ha valami miatt vissza kellett lassítanom (˜100-ig), kicsit komótosabban érte el újra a 130-140-et. De ez engem nem zavart. Smiley
Egyetlen egyszer kapcsolt ki a tempomat már itt Erdélyben az autópályán a Tordai hasadék  közelében egy húzósabb emelkedőn nem akarta 6-osban a 130-at.  (Kb 1800-as fordulaton) tartani. De ott nyilván emberi mulasztás történt, hisz vissza kellett volna kapcsolnom 5-ösbe. Wink

A fogyasztás úgy alakult, hogy a 130-140-es tempójú autópálya tempomattal 7,5-8 liter, (computer szerint), ami a Román oldalon a célig annyi volt, hogy a vége 6,6 liter/100 lett szintén a computer szerint. Az út folyamán a még hátra lévő km-ek a határnál 498-ról felkúszott 530-ig, majd onnan csökkent.  nyes A csúcs megtett km-ek + kalkulált hátralévő 1050 km volt.  Wink

Most egyelőre ennyi. Nagyon imádom! Smiley
Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #2960 Dátum: 2016.08.25 csütörtök, 21:33:19 »

Sziasztok, (Innen toroczkóból)

Meg is ragadom az alkalmat, hogy írjak innen a Székelykő lábától. A lehető legfrissebb 1.6 TDCi tapasztalatokat.

A méretekről nem szólok, mert akinek van, úgyis ismeri. Sikerül csumára pakolnunk, hogy még a hátsó ülések elé is jutott a cuccokból. Smiley Plusz ügye a Focus pótkerék a csomagtartóban emelővel.
Szóval, hogy érezni-e? Nem. Ahogy én vezetek, ugyanúgy ment. (Auópályán kívül) Elindult, felgyorsult, 90-110 km/h kényelmesen. Az autópályán a tempomat 130-140 közé aztán hdd szóljon. Az égvilágon nem volt semmi nehézkedés. Talán, ha valami miatt vissza kellett lassítanom (˜100-ig), kicsit komótosabban érte el újra a 130-140-et. De ez engem nem zavart. Smiley
Egyetlen egyszer kapcsolt ki a tempomat már itt Erdélyben az autópályán a Tordai hasadék  közelében egy húzósabb emelkedőn nem akarta 6-osban a 130-at.  (Kb 1800-as fordulaton) tartani. De ott nyilván emberi mulasztás történt, hisz vissza kellett volna kapcsolnom 5-ösbe. Wink

A fogyasztás úgy alakult, hogy a 130-140-es tempójú autópálya tempomattal 7,5-8 liter, (computer szerint), ami a Román oldalon a célig annyi volt, hogy a vége 6,6 liter/100 lett szintén a computer szerint. Az út folyamán a még hátra lévő km-ek a határnál 498-ról felkúszott 530-ig, majd onnan csökkent.  nyes A csúcs megtett km-ek + kalkulált hátralévő 1050 km volt.  Wink

Most egyelőre ennyi. Nagyon imádom! Smiley
  eljen az jó.én a 2.2 essel kijöttem 6,5ből. vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2961 Dátum: 2016.08.26 péntek, 10:17:21 »

Sziasztok, (Innen toroczkóból)

Meg is ragadom az alkalmat, hogy írjak innen a Székelykő lábától. A lehető legfrissebb 1.6 TDCi tapasztalatokat.

A méretekről nem szólok, mert akinek van, úgyis ismeri. Sikerül csumára pakolnunk, hogy még a hátsó ülések elé is jutott a cuccokból. Smiley Plusz ügye a Focus pótkerék a csomagtartóban emelővel.
Szóval, hogy érezni-e? Nem. Ahogy én vezetek, ugyanúgy ment. (Auópályán kívül) Elindult, felgyorsult, 90-110 km/h kényelmesen. Az autópályán a tempomat 130-140 közé aztán hdd szóljon. Az égvilágon nem volt semmi nehézkedés. Talán, ha valami miatt vissza kellett lassítanom (˜100-ig), kicsit komótosabban érte el újra a 130-140-et. De ez engem nem zavart. Smiley
Egyetlen egyszer kapcsolt ki a tempomat már itt Erdélyben az autópályán a Tordai hasadék  közelében egy húzósabb emelkedőn nem akarta 6-osban a 130-at.  (Kb 1800-as fordulaton) tartani. De ott nyilván emberi mulasztás történt, hisz vissza kellett volna kapcsolnom 5-ösbe. Wink

A fogyasztás úgy alakult, hogy a 130-140-es tempójú autópálya tempomattal 7,5-8 liter, (computer szerint), ami a Román oldalon a célig annyi volt, hogy a vége 6,6 liter/100 lett szintén a computer szerint. Az út folyamán a még hátra lévő km-ek a határnál 498-ról felkúszott 530-ig, majd onnan csökkent.  nyes A csúcs megtett km-ek + kalkulált hátralévő 1050 km volt.  Wink

Most egyelőre ennyi. Nagyon imádom! Smiley

Most ezzel azt igazolod, hogy egy nagyobb dízelnél többet fogyaszt az autó...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
ReFi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 663



« Új hozzászólás #2962 Dátum: 2016.08.26 péntek, 10:54:52 »

Most ezzel azt igazolod, hogy egy nagyobb dízelnél többet fogyaszt az autó...
Viszont olcsobban adjak az 1.6osokat mint a 2.2st gondolom.
Naplózva

Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2963 Dátum: 2016.08.26 péntek, 11:04:18 »

Viszont olcsobban adjak az 1.6osokat mint a 2.2st gondolom.

Na ja, rövid távon, de hosszú távon gyorsan bukik a matek...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2964 Dátum: 2016.08.26 péntek, 11:52:56 »

Viszont olcsobban adjak az 1.6osokat mint a 2.2st gondolom.
és többet is veszít az értékéből
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2965 Dátum: 2016.08.26 péntek, 16:48:38 »

Természetesen tisztában voltam vele, hogy az 1.6-os motor kolva, nagy utakon többet eszik, hisz már a Focus-szal is tapasztaltam. Viszont a "nyaralás" az éves futás kb 10%-a. Ha csak emiatt vettem volna nagyobb motorral szereltet...de sajna, hiába akartam 2.0-ásat, ha ez volt elérhető. Smiley
Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2966 Dátum: 2016.08.26 péntek, 23:41:36 »

Most ezzel azt igazolod, hogy egy nagyobb dízelnél többet fogyaszt az autó...

A lényeg, hogy szeretni tudja!
Ne legyünk már kisgyerekek. Főleg, ha őszintén próbál elmondani dolgokat. Lehet, hogy sok az a fogyasztás, ...


A fogyasztás, még ha átlag is, annyi mindentől függ! Álljunk egymás mellé és tegyük meg ugyanazt az utat, az talán korrekt, ja és ugyanannyi téglával.
Mi még talán ha 1,5 tank üzemanyagot használtunk el eddig, amióta hozzánk került és abból mit állapíthatok meg a sok idevetett 6-7 liter alapján?
A mi autónk akkor biztos rossz.
Budapest - Bükkzsérc - Tiszafüred átlagmérő 11,1l, 130-as tempóval autópálya. Öt ember, 4 bicikli a tetőn, hátul félig pakolva, légkondival (ki tudja milyen teljesítményem volt).
Visszafelé Tiszafüredről, ahol már nullázás után 8,5 volt a legjobb helyi vegyes átlag, nem lett nullázva, így az átlagmérő 9,1l, 140-es autópályán, pedig 6. helyett jöttem 15 percet 5.-be szándékosan DPF üzemet remélve. Légkondival, Motorhőfok 103C.
Alapjárat, légkondi nélkül, általában 0,4-0,6 l/óra, generátor terhelés eltolja, légkondival 0,9-1,1 l/óra.
De megyek 70-es tempót 5,2l el a pillanatmérő alapján tartósan, persze az is mászkál 4,8l - 6,7l ha nem figyelek annyira, vízszintesen.
Múltkor 4 km-en az átlagmérő nullázás után ponttól ugyanaddig 6,7l volt a városunkban. Másnap a feleségem 9,1l re csinálta az átlagértéket, de más távon, útvonalon haladva már.
Motorfék 0, még jó. De durva gázon a gyorsítási szakaszban akár a pillanatérték 40l felett, majd visszaesik 10, 7,2 6, mikor mire.
Na a tankolt és megtett távot nem néztem még. De az úgy is vegyes lesz.
És bár ~70 liter betöltött anyagnál nem számít, de a kútnál mennyit csaltak el tőlem a hiteles órájukkal. Meg a minőséggel?

A kocsiról annyit még, 150000 van benne, szemmel láthatóan nem füstöl, még durva gyorsításkor sem, hidegen sem. Olajat a cserét követő kb 600km alatt nem evett a pálca szerint.
Igaz nem is tudom mi a gyári olajfogyasztás tűrés.
A benzines opelunk egykor 10000 alatt evett ~fél litert, most 20 évesen 1000 alatt eszi meg, vagy elcsepeg. A könyve szerint 1000km 7 dl hivatalosan.

Hát én ennyit tudok elmesélni a rövid ismeretségről!
Nem tudom, hogy a 200LE-nek hogyan kéne menni, fogyasztania valójában. Hogy nyugodt legyek tegyem mérőpadra? És akkor minden kiderül.
Azért annyira talán nem lehet rossz. Ha valami állandóan a 12l eszi és nem megy, füstöl, fogy az olaj, miegymás, na az biztos rossz.

Egy biztos, ha megy kitartóan, szeretni fogjuk, de már most nincs kedvem kiszállni belőle. És akkor még csak a motorról, dinamizmusról beszélünk. 
Persze sejtem hol vannak a csoda autók. Meg nekem eddig egy most már 20 éves 1.4 V16 benzines volt. Bár vittek 735, X5 BMW-vel, 450 AMG Mercivel, az más mint vezetni egy gépet éveken át.

Most van asszony és három gyönyörű gyerek és alájuk, mint nálatok is egy ménes. 1 liter ide, vagy oda. Van ennél fontosabb, de persze beszéljünk róla, érezze a törődést!

Na jöhetnek a dörgedelmek...  worship

Szép estét!





Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2967 Dátum: 2016.08.26 péntek, 23:50:37 »

A lényeg, hogy szeretni tudja!
Ne legyünk már kisgyerekek. Főleg, ha őszintén próbál elmondani dolgokat. Lehet, hogy sok az a fogyasztás, ...
...
Na jöhetnek a dörgedelmek...  worship
Szép estét!
MI, családdal most jártuk meg Németországot... végig autópályán.. 5-en, plafonig rakodott csomagtartó..
Mondhatnám ful' rámolva.. nyes
2,0L dízel... végig 150-160al toltam neki.. ki is füstöltem a turbót rendesen... vigyor3
a fogyasztás meg horror..10-11L de az Osztrákoknál és itthon már nem száguldozhattam a fogyasztás le is esett rendesen... Wink
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2968 Dátum: 2016.08.27 szombat, 00:04:54 »

itthon már nem száguldozhattam a fogyasztás le is esett rendesen... Wink

sajna a nagy sebességnél ezeknek jelentősen nagyobb a  légellenállása. A holdon nem volna sok. De volna helyette millió más műszaki probléma.   falbav
Gyorsan is jó még vele menni, kamionok mellet elhaladva meg sem mozdul, az opelt félretolta a kamion szele, de 90 körül nagyon kellemes. Hátulról egy kis szélzaj. Motor fordulat ~ 1800, nem hallani, nem érezni remegést. Lehet csöndben beszélgetni, komolyzenét hallgatni.
De lassan jöhet a rock!  beka3
 Wink
 wave
« Utoljára szerkesztve: 2016.08.27 szombat, 00:07:24 írta fecskebeka » Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2969 Dátum: 2016.08.27 szombat, 21:39:56 »

Akkor most pénzben, vagyis ami a kúton jött bele. 711km-re 60,03 liter. Azaz 8,45l/100km átlag. Vagyis nem tévedett az utóbbi időben a komputer sem sokat. a 8,5-9,1 l/100km átlagokkal.
Ebben volt hegymenet, lejtmenet Eger környékén, országút bicajokkal a tetőn, megpakolva a családdal, alföldi sétakocsikázás, 140km/h autópályán 6. ban és 5. ben szintén megpakolva, ki tudja még DPF regeneráció is, mert jobbnak látom azóta az átlagokat. Kis városmenet is becsusszant. Aztán, most megint hegymenet Budapest-Esztergom, vissza 10-es út, Üröm, Solymár, Budakalász, Dunakeszi. Most nem is nyomtuk neki, Az átlagmérő a végén 7,8 at mutatott. Hosszabb távon eddig ez a legjobbunk az átlagoló szerint.

És egy kis reklám. Már az előző tankba is spuri volt. Előtte szerintem nem használtak semmit.
Most más ment bele. Meg a maradék tíz literes spurival kevert. Bár én lapvetően a motor akarom óvni.

Jó volna tudni, hogy mér az átlagmérő? Hány kilométerre visszamenően? Vagy az utolsó nullázástól számolja folyamatosan az átlagot? Vagy mindig  max 100 km ig ? Esetleg, rövidebb távokat kerekít fel mindig? Ismeri valaki a lelkivilágát?  beka3

 wave
« Utoljára szerkesztve: 2016.08.27 szombat, 21:50:07 írta fecskebeka » Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
Contilaci
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Új hozzászólás #2970 Dátum: 2016.08.28 vasárnap, 00:14:58 »

Jó volna tudni, hogy mér az átlagmérő? Hány kilométerre visszamenően? Vagy az utolsó nullázástól számolja folyamatosan az átlagot? Vagy mindig  max 100 km ig ? Esetleg, rövidebb távokat kerekít fel mindig? Ismeri valaki a lelkivilágát?  beka3

 wave
[/quote]

Manuálisan kell lenullázni... az átlagfogyasztás mérőt, a megtett utat, és az átlagsebességet... legalábbis nekem!
Mindegyiket külön-külön... és onnan 0-ról kezdi számolni megint mindent külön-külön.
Én minden tankolásnál nullázom mindet, talán ez a legcélszerűbb!
Naplózva

2011 S-Max Trend 140LE, nagy navi, ülésfűtés, szélvédőfűtés meg minden ami kellhet... és persze 18" mindenhez Smiley
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2971 Dátum: 2016.08.29 hétfő, 21:53:13 »

Engem most lepett meg a gép először. Mint fentebb írtam, autópálya, stb...6,xx-szel értünk ki Torockóra. Ott inkább kirándultunk, mint autokáztunk, de volt egy Tordai hasadék is. Jövünk át Szovátára, 795-nél már izgultam, hogy negyed felett van a mutató. Épp szembe jött egy MOL kút, gyorsan be is támadtam.
Hát...nos...45.12 litert tudtam belegyömöszölni. Az bizony 45,12/7,95=5,675 liter / 100 km amikor a computer 6.3-at mutatott... smile

Viszont ahogy Fecskebéka írta. Akárhogy is, állat ez a kocsi. Belül kényelmes, hatalmas. Bár a magam 190 centijévél elég sok helyre el tudok nyújtózni. De akkor is óriási. Kívül pedig egy dög! Dögös sport egyterű. Imádom! Akárhányszor rá nézek. Smiley

Kár, hogy a gyári nappali menetfény ára ilyen borsos...de majd lesz. Ahogy szeretnék hátulra olyan ajtót, amiben van beépített Napvédő roló. Az vajon mennyi lehet?
Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2972 Dátum: 2016.08.29 hétfő, 21:59:00 »

Engem most lepett meg a gép először. Mint fentebb írtam, autópálya, stb...6,xx-szel értünk ki Torockóra. Ott inkább kirándultunk, mint autokáztunk, de volt egy Tordai hasadék is. Jövünk át Szovátára, 795-nél már izgultam, hogy negyed felett van a mutató. Épp szembe jött egy MOL kút, gyorsan be is támadtam.
Hát...nos...45.12 litert tudtam belegyömöszölni. Az bizony 45,12/7,95=5,675 liter / 100 km amikor a computer 6.3-at mutatott... smile

Viszont ahogy Fecskebéka írta. Akárhogy is, állat ez a kocsi. Belül kényelmes, hatalmas. Bár a magam 190 centijévél elég sok helyre el tudok nyújtózni. De akkor is óriási. Kívül pedig egy dög! Dögös sport egyterű. Imádom! Akárhányszor rá nézek. Smiley

Kár, hogy a gyári nappali menetfény ára ilyen borsos...de majd lesz. Ahogy szeretnék hátulra olyan ajtót, amiben van beépített Napvédő roló. Az vajon mennyi lehet?

Nézz utángyártott drl-t...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #2973 Dátum: 2016.08.29 hétfő, 22:00:08 »

Engem most lepett meg a gép először. Mint fentebb írtam, autópálya, stb...6,xx-szel értünk ki Torockóra. Ott inkább kirándultunk, mint autokáztunk, de volt egy Tordai hasadék is. Jövünk át Szovátára, 795-nél már izgultam, hogy negyed felett van a mutató. Épp szembe jött egy MOL kút, gyorsan be is támadtam.
Hát...nos...45.12 litert tudtam belegyömöszölni. Az bizony 45,12/7,95=5,675 liter / 100 km amikor a computer 6.3-at mutatott... smile

Viszont ahogy Fecskebéka írta. Akárhogy is, állat ez a kocsi. Belül kényelmes, hatalmas. Bár a magam 190 centijévél elég sok helyre el tudok nyújtózni. De akkor is óriási. Kívül pedig egy dög! Dögös sport egyterű. Imádom! Akárhányszor rá nézek. Smiley

Kár, hogy a gyári nappali menetfény ára ilyen borsos...de majd lesz. Ahogy szeretnék hátulra olyan ajtót, amiben van beépített Napvédő roló. Az vajon mennyi lehet?
tit s ben van hatso roló.keress bontottat.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2974 Dátum: 2016.08.29 hétfő, 22:27:28 »

 worship
Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2975 Dátum: 2016.08.29 hétfő, 22:58:59 »

=5,675 liter / 100 km amikor a computer 6.3-at mutatott...

Hm... ez jó!  taps

Remélem a mienk is alább adja még!  beka3
Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2976 Dátum: 2016.08.30 kedd, 15:45:13 »

Hm... ez jó!  taps

Remélem a mienk is alább adja még!  beka3

Azért lepett meg, mert mindenhonnan azt hallottam, hogy a computer alul lövi a fogyasztási átlagot. (Mondjuk igaz, én a takarékos vezetésbőlcsinálok bajnokságot, semmint a sportosból) Amúgy amit írtál, hogy bringák a kocsi tetején...az kb több, mint duplájára emeli a légellenállást. Mint némi fékezőernyő.
Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2977 Dátum: 2016.09.02 péntek, 00:22:25 »

Újabb rekord. Smiley 1191 km... Békás-szoros és Madarasi Hargita után.

Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #2978 Dátum: 2016.09.02 péntek, 06:58:40 »

Újabb rekord. Smiley 1191 km... Békás-szoros és Madarasi Hargita után.

[img]http://kepfeltoltes.hu/160902/409728688IMG_20160901_190210_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ezt azért még nem tetted meg.nem lineárisan mutat a megtehető.ez még csak önámítás.  vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #2979 Dátum: 2016.09.02 péntek, 09:11:25 »

ezt azért még nem tetted meg.nem lineárisan mutat a megtehető.ez még csak önámítás.  vigyor3

Pláne ha nem vízszintesen áll az autó, elég fals értékeket tud mutatni a megtehető. Nekem ha az orra van magasabban, akkor kevesebbet, ha a hátulja, akkor többet. Elindulás után pár km-en belül szokta korrigálni. Ettől függetlenül a már megtett és az üzemanyag szint jelző állása alapján (ha és amennyiben jól mutat), így is egész szép a fogyasztása. Nekem nagyon ritkán mutat ilyet, hogy fél alatt van picivel és majd 700 a már megtett.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2980 Dátum: 2016.09.02 péntek, 09:35:56 »

ezt azért még nem tetted meg.nem lineárisan mutat a megtehető.ez még csak önámítás.  vigyor3

Persze, hogy nem végleges, ahogy értünk vissza a városba folyamatosan nőtt az érték. Bíztam benne, hogy meglesz az 1200, de kipróbálni úgysem fogom, hogy mi a vége.  taps
Azért nyilván örül a szám...de majd hazafelé az autópályán "korrigál".  Wink
Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2981 Dátum: 2016.09.04 vasárnap, 11:03:34 »

Mivel nekem egyelőre minden napra tartogat valamit (kellemes meglepetést) az autó...

Tegnap hazainduláskor a hátsó üléssort kb 5-8 centivel előrébb húztam...aminek az a nem várt eredménye lett, hogy a bepakolás ami korábban 90%-ra rakta a csomagteret, kb 75-80%-os lett! Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít. S még így is kényelmesen elfértem volna hátul.

...vagy csak megtanultam pakolni...  Wink ...esetleg 1-2 bőröndöt kint felejtettünk...  taps (bár úgy tűnik, megvan minden)
Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6476


E-mail
« Új hozzászólás #2982 Dátum: 2016.09.04 vasárnap, 18:25:13 »

Mivel nekem egyelőre minden napra tartogat valamit (kellemes meglepetést) az autó...

Tegnap hazainduláskor a hátsó üléssort kb 5-8 centivel előrébb húztam...aminek az a nem várt eredménye lett, hogy a bepakolás ami korábban 90%-ra rakta a csomagteret, kb 75-80%-os lett! Nem gondoltam volna, hogy ennyit számít. S még így is kényelmesen elfértem volna hátul.

...vagy csak megtanultam pakolni...  Wink ...esetleg 1-2 bőröndöt kint felejtettünk...  taps (bár úgy tűnik, megvan minden)
Ez most smaxi vagy galaxi vagy transit?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???  Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
BoZen
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176


WWW
« Új hozzászólás #2983 Dátum: 2016.09.05 hétfő, 14:49:28 »

Ez most smaxi vagy galaxi vagy transit?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???  Cheesy Cheesy Cheesy
S-MAX. Wink
Naplózva

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2984 Dátum: 2016.09.09 péntek, 20:52:08 »

Üdv!
Kettős-zárás kérdés.
Én úgy emlékszem működött.
A külső tükör miatt az első ajtók bus modulok le lettek húzva tápról. Mindent elfelejtett.. teljes zárás, ablakok fel folyamatosan,
és szerintem emiatt szűnhetett meg a kettős zárás is.

Lehetséges ez? Ismertek valami kombinációt, amivel ezt a kettős-zárást aktiválni kell, lehet?
A többit sikerült visszaállítani.

Köszi!
Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #2985 Dátum: 2016.09.09 péntek, 22:45:48 »

Üdv!
Kettős-zárás kérdés.
Én úgy emlékszem működött.
A külső tükör miatt az első ajtók bus modulok le lettek húzva tápról. Mindent elfelejtett.. teljes zárás, ablakok fel folyamatosan,
és szerintem emiatt szűnhetett meg a kettős zárás is.

Lehetséges ez? Ismertek valami kombinációt, amivel ezt a kettős-zárást aktiválni kell, lehet?
A többit sikerült visszaállítani.

Köszi!
ha a hw megvan tutira, az sw t lehet kapcsolni. Akár en is tudok segiteni.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2986 Dátum: 2016.09.09 péntek, 23:01:22 »

ha a hw megvan tutira, az sw t lehet kapcsolni. Akár en is tudok segiteni.

Smiley kezdjük az elején. Mit nézzek meg, hogy a tutit lássam?  wow1  beka3
De úgy emlékszem egyébként... De annyi mindent tud ez a gép a 20 éves Opelhoz képest, hogy eltévedek benne..
És ez is már öt éves technika  eplus2
És most már van menetjelző fényem is.   taps

 help    worship
Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #2987 Dátum: 2016.09.09 péntek, 23:07:43 »

Smiley kezdjük az elején. Mit nézzek meg, hogy a tutit lássam?  wow1  beka3
De úgy emlékszem egyébként... De annyi mindent tud ez a gép a 20 éves Opelhoz képest, hogy eltévedek benne..
És ez is már öt éves technika  eplus2
És most már van menetjelző fényem is.   taps

 help    worship
alvazszamot beirod az etis be, és rogton kiderul.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2988 Dátum: 2016.09.09 péntek, 23:43:11 »

alvazszamot beirod az etis be, és rogton kiderul.

zárra ezeket találom
With Global Closing
Child Proof RR Door Lock + Elec Rel
Power Door Lock With Elec Release
Door Entry R/Cont Unit-2 Flip Keys

Teljes-zárással
Gyerekzáras háts ajtózár+el. nyit
El ajtózár el nyitással
Távirányító egys - 2 behajt kulcs
(ezek a specifikációk elég bénán fogalmaznak angolul és magyarul is)

Az elektromos előröl kapcsolható gyerekzár hasonlóan funkcionál gondolom
csak ügyebár elöl is kell lennie hw-nek.
mit kellene fizikailag megnézni az ajtóban?

A kocsiban fullos gyári riasztó van.
Ehhez nem adnak alapból ajtóvédelmet? Ha igaz, szép mondhatom!! falbav

Üdv!  beka3
« Utoljára szerkesztve: 2016.09.10 szombat, 09:27:00 írta fecskebeka » Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #2989 Dátum: 2016.09.10 szombat, 09:54:45 »

zárra ezeket találom
With Global Closing
Child Proof RR Door Lock + Elec Rel
Power Door Lock With Elec Release
Door Entry R/Cont Unit-2 Flip Keys

Teljes-zárással
Gyerekzáras háts ajtózár+el. nyit
El ajtózár el nyitással
Távirányító egys - 2 behajt kulcs
(ezek a specifikációk elég bénán fogalmaznak angolul és magyarul is)

Az elektromos előröl kapcsolható gyerekzár hasonlóan funkcionál gondolom
csak ügyebár elöl is kell lennie hw-nek.
mit kellene fizikailag megnézni az ajtóban?

A kocsiban fullos gyári riasztó van.
Ehhez nem adnak alapból ajtóvédelmet? Ha igaz, szép mondhatom!! falbav

Üdv!  beka3
szerintem nincs dupla zárásod... Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2990 Dátum: 2016.09.10 szombat, 10:13:28 »

szerintem nincs dupla zárásod... Roll Eyes

Hajlamos vagyok hallucinálni..
Pedig tutira emlékszem egyszer beültem még előtte és próbáltam. Csak nem emlékszem az eredményre, bár a rémképek azt mondják zárt.   Alarm  thatcham 1 kategóriához nem adnak? Ez szégyen...  levele

ez pár hónappal későbbi ár katalógus, persze nem szentírás
http://www.autohaztapolca.hu/ford/galaxy.pdf
"Riasztóberendezés belsőtér-érzékelőkkel, emelés érzékelővel, saját akkumulátorral rendelkező
riasztókürttel (Thatcham 1)
Tartalmazza a távirányítós kettős központi zárat."
  Kösz.  beka3
« Utoljára szerkesztve: 2016.09.10 szombat, 10:25:52 írta fecskebeka » Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2991 Dátum: 2016.09.11 vasárnap, 19:29:46 »

szerintem nincs dupla zárásod... Roll Eyes

Szoftver oldalról megfejthető a téma?
Van olvasom+forscan, csak nem tudom mit nézzek. Extended nincs.
Hátha itt is igaz amit írtak a későbbi katalógusban.
Ha lesz végre megint tükröm, lekapom a kárpitot majd, mit nézzek, van valakinek esetleg fényképe, hogy néz ki egy ilyen izé? wow1
Kösz!  beka3
Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #2992 Dátum: 2016.09.11 vasárnap, 19:53:25 »


Szoftver oldalról megfejthető a téma?
Van olvasom+forscan, csak nem tudom mit nézzek. Extended nincs.
Hátha itt is igaz amit írtak a későbbi katalógusban.
Ha lesz végre megint tükröm, lekapom a kárpitot majd, mit nézzek, van valakinek esetleg fényképe, hogy néz ki egy ilyen izé? wow1
Kösz!  beka3
elm327+elmconfig.kiolvasod a central config-ot,és ha bevan kapcsolva,akkor biztosan van.
de ha kétszer nyomod a zárást,nem hallod a reteszt?Ha benn ülsz,olyankor nem nyitható a belső kilincsről sem.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fecskebeka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új hozzászólás #2993 Dátum: 2016.09.11 vasárnap, 21:10:40 »

elm327+elmconfig.kiolvasod a central config-ot,és ha bevan kapcsolva,akkor biztosan van.
de ha kétszer nyomod a zárást,nem hallod a reteszt?Ha benn ülsz,olyankor nem nyitható a belső kilincsről sem.
elmconfig, na ezt még annyira sem ismerem. Bluetooth os 327 van, forscan már megy vele, de csak windows alatt, mert a telefonon kb kuka.
Na majd okosodom tovább. Aztán majd kérdezek.. worship
Kösz! beka3
Naplózva

Galaxy Ghia 2.2 TDCi Panther Black (Metallic)                                                 "vágyom rá, hogy megismerjelek te bestia" Wink
2010- 200LE 6 fokozat kézi  WA6, KNWA, Bi-Xenon, DRL, LEDs, ... 7 person, ..
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2994 Dátum: 2016.09.14 szerda, 09:53:04 »

Hagyományos alsó hűtőrácsot hogyan lehet kiszedni?

Simán pattintós, vagy fogja hátulról valami?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2995 Dátum: 2016.09.14 szerda, 15:35:45 »

Hagyományos alsó hűtőrácsot hogyan lehet kiszedni?

Simán pattintós, vagy fogja hátulról valami?
mk4-nél csak be van pattintva, de te garantáltan le fogod törni a füleit, nem annyi, csak hogy kitéped. a helyén tuti nem jön ki sérülés nélkül
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2996 Dátum: 2016.09.14 szerda, 15:38:15 »

mk4-nél csak be van pattintva, de te garantáltan le fogod törni a füleit, nem annyi, csak hogy kitéped. a helyén tuti nem jön ki sérülés nélkül

Hát de normális esetben minden hűtőrács a helyén van. Most törjem össze az autót?  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2997 Dátum: 2016.09.14 szerda, 15:39:05 »

Hát de normális esetben minden hűtőrács a helyén van. Most törjem össze az autót?  hehe
falbav  falbav falbav falbav

úgy értettem, hogy vedd le a lököst.
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2998 Dátum: 2016.09.14 szerda, 15:48:49 »

falbav  falbav falbav falbav

úgy értettem, hogy vedd le a lököst.

Értettem én hogy te hogy értetted.  nyes

De levenni sem tudom, szóval hogy kell levenni a lököst?  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #2999 Dátum: 2016.09.14 szerda, 16:22:18 »

Értettem én hogy te hogy értetted.  nyes

De levenni sem tudom, szóval hogy kell levenni a lököst?  vigyor3
felugratsz egy magasabb padkára,és letolatsz róla.
biztosan te karod ezt csinálni?bízd rá szakemberre.kérd meg a Tipcsit... eplus2 Fizetni fog sz érte az tuti... nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 ... 95   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.087 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.