Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 15:09:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mondeo-t keresnék....  (Megtekintve 18844 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Atiko
Vendég
« Új hozzászólás #50 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 16:25:38 »

Ha annyi millióm lenne, ahányszor ezt a szöveget hallottam....
Akkor te is ebből élsz, egyébként nem akarnád eladni. A te dolgod.
Ne magadból indulj ki! Honnan tudod,hogy miért akarom eladni.......
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #51 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 16:28:30 »

Ne magadból indulj ki! Honnan tudod,hogy miért akarom eladni.......

Vszínű azért akarod eladni,mert neked van saját,ezt behoztad mert jó vétel volt,megcsináltad,de nem tudod használni,ezért továbbadsz rajta Smiley (ebben nincs irónia!!)
Naplózva
Atiko
Vendég
« Új hozzászólás #52 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 16:34:49 »

Vszínű azért akarod eladni,mert neked van saját,ezt behoztad mert jó vétel volt,megcsináltad,de nem tudod használni,ezért továbbadsz rajta Smiley (ebben nincs irónia!!)
Nem nincs másik kocsim.....és nem ezzel foglalkozom,annyira szeretnéd tudni boltnyitás miatt adom el mert egy kisbuszt szeretnék venni amibe tudok árút szállítani.
És én tudom,hogy menyit költöttem a mondeora....ha nem megy el annyiért akkor nem....marad. Amúgy szeretem nagyon.....
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #53 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 16:37:05 »

Nem nincs másik kocsim.....és nem ezzel foglalkozom,annyira szeretnéd tudni boltnyitás miatt adom el mert egy kisbuszt szeretnék venni amibe tudok árút szállítani.
És én tudom,hogy menyit költöttem a mondeora....ha nem megy el annyiért akkor nem....marad. Amúgy szeretem nagyon.....

Én nem turkálok mások zsebében Smiley csak azt hittem a tied fekete(kiskép miatt),ez meg szürke Smiley no offense Wink
Naplózva
Atiko
Vendég
« Új hozzászólás #54 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 16:39:54 »

Én nem turkálok mások zsebében Smiley csak azt hittem a tied fekete(kiskép miatt),ez meg szürke Smiley no offense Wink
angel integet2
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #55 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 16:44:57 »

angel integet2


  worship  Wink
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #56 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 17:18:24 »

Ebben nem lennék ennyire biztos. Lehet, hogy szervizbe hordják, de mi arra a garancia, hogy nem juszuf vagy radu végezte a munkát, aki akkor látott életében autót, amikor odament dolgozni? Vagy arra, hogy nem valami gagyi alkatrészt építettek be? Arról nem is beszélve, hogy van az autóban ténylegesen 398e km, de itthon 160ezerrel árulja. A német se hülye, hogy kevés km-el a jó autóját eladja olcsón. Amit itthon 800e-ért árulnak (behozott autóról beszélünk), kint megvette 2-300 ezerért, behozta leműszakiztatta és eladja. Ebből él. Ha körülnézel a német hirdetési oldalakon, a viszonylag kevés km-es autók ott sem olcsók. Ezt az ismerősöm, aki kint dolgozik, is megerősítette.

Ez vicc...

Ment már át pár kinti autó a kezemen... Ég és föld, az ittenikejhez képest... Soxor még az ablaktörlő lapát is gyári rajtuk...
Persze egyik sem makulátlan, de soxor azért adják el, mert jön egy probléma, ami csak drága alkatrész cserével orvosolható, vagy épp meg lett karcolva...

Az előbbi olykor kis munkával megoldható, akár pénz nélkül is, a utóbbi sem szokott nagy problémát okozni...

Egyikre sem lehet azt mondani, csak ilyet, vagy csak olyat. Állapotot veszünk, nem kint, benti, vagy kevés km-ű autót...

Most vagyok túl egy autó vásárláson: minden negatív dolgot eljátszott a kereskedő, mindenhol meg akart szivatni. Ott kellett volna hagynom, de az autó alap állapota nem ezt sugallta... És jól tettem, hogy nem hátráltam meg. De a jó ******** a kereskedőnek... Egy alávaló hazug gazember......(szerencsére nem ez jellemzi az összes ilyen embert...)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #57 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 18:41:54 »

Ne magadból indulj ki! Honnan tudod,hogy miért akarom eladni.......

Na, nem is tudtam, hogy autókereskedő vagyok. Mesélj még rólam valamit.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #58 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 18:44:54 »

Ez vicc...

Ment már át pár kinti autó a kezemen... Ég és föld, az ittenikejhez képest... Soxor még az ablaktörlő lapát is gyári rajtuk...
Persze egyik sem makulátlan, de soxor azért adják el, mert jön egy probléma, ami csak drága alkatrész cserével orvosolható, vagy épp meg lett karcolva...

Az előbbi olykor kis munkával megoldható, akár pénz nélkül is, a utóbbi sem szokott nagy problémát okozni...

Egyikre sem lehet azt mondani, csak ilyet, vagy csak olyat. Állapotot veszünk, nem kint, benti, vagy kevés km-ű autót...

Most vagyok túl egy autó vásárláson: minden negatív dolgot eljátszott a kereskedő, mindenhol meg akart szivatni. Ott kellett volna hagynom, de az autó alap állapota nem ezt sugallta... És jól tettem, hogy nem hátráltam meg. De a jó ******** a kereskedőnek... Egy alávaló hazug gazember......(szerencsére nem ez jellemzi az összes ilyen embert...)

Mindig vannak kivételek. Csak az a baj, hogy a jó kivételből van a kevesebb. De gondolom ezt te is tudod. Ne akard nekem bemagyarázni, hogy az összes német csakis és kizárólag gyári alkatrészt rakat az autójába és olcsón eladja, amint kuplungcsere előtt áll.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #59 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 20:30:53 »

Mindig vannak kivételek. Csak az a baj, hogy a jó kivételből van a kevesebb. De gondolom ezt te is tudod. Ne akard nekem bemagyarázni, hogy az összes német csakis és kizárólag gyári alkatrészt rakat az autójába és olcsón eladja, amint kuplungcsere előtt áll.
eljen
ráadásul a magyarok aztán rendben vannak tartva  levele
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #60 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 20:32:29 »

amúgy tökmindegy, honnan van, ez *** drága. ennyi. mire átírják közel 1 misi és 2001-es autó. nekem 900-ban van egy 2006-os, és semmi baja. egy turbo geo-t cseréltem, meg olajat
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #61 Dátum: 2014.08.03 vasárnap, 21:10:36 »


ráadásul a magyarok aztán rendben vannak tartva  levele


Pontosan...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #62 Dátum: 2014.08.04 hétfő, 11:12:17 »

eljen
ráadásul a magyarok aztán rendben vannak tartva  levele


Nem is írtam, hogy igen. Csak arra akartam rávilágítani, hogy nem hiszek abban, hogy a Németországból behozott autót érdemes megvenni, mert hú, de rendben tartotta az a német csávó vagy csaj.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #63 Dátum: 2014.08.04 hétfő, 16:08:21 »

Nem is írtam, hogy igen. Csak arra akartam rávilágítani, hogy nem hiszek abban, hogy a Németországból behozott autót érdemes megvenni, mert hú, de rendben tartotta az a német csávó vagy csaj.
félre ertettel
Igazat adtam neked egy kis kiegeszitessel
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #64 Dátum: 2014.08.04 hétfő, 19:39:48 »

félre ertettel
Igazat adtam neked egy kis kiegeszitessel

Jaaaa.  wave vigyor3 eljen
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.