Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 21:16:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ford Mondeo MK4 2.0 TDCi Trend eladó  (Megtekintve 5576 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Dátum: 2014.04.15 kedd, 15:58:56 »

Egy barátomék eladnák az autójukat, ők kértek meg, hogy tegyem be ide. Egyelőre hahu-n még nincs fent.
A kocsit valamivel több, mint fél évesen kb. 20e km-el vették, a maradék 85e-t ők tették bele. Az elmúlt 1 évben alig mentek vele, abszolút nem használják, ezért adják el.
A szöveg, amit tőle kaptam:


FORD MONDEO 2.0 TDCi Trend         
Rendszám: LFJ-966
Gyártás: 2007.07.30
Alvázszám: WF0EXXGBBE7Y41900
Hengerűrtartalom: 1997 cm3
Teljesítmény: 96 KW (131 LE)
Futott km : 105 091
5 ajtós változat, metálfény, ezüst (eredeti fényezés)
Forgalmi engedély: EB27642
Németországi piacra gyártott autó !! (FORD gyári adatbázisban leellenőrzött németországi előzmények)
Magyarországi üzembe helyezés: 2008.04.23 - első magyar tulajdonos
Német szervizkönyv. Folyamatos szervizek (utolsó szerviz 100720 km, 2012.03.01) számlák vannak, fogyasztási adatok excelbe
garantáltan törésmentes
folyamatosan garázsban tartott, horzsolás a jobb sárvédőn (garázs)
2012. áprilistól cégautó miatt alig használt.
Műszaki vizsga: teljesen friss 2016. februárig
Saját tömeg: 1482 kg
Össztömeg: 2170 kg

Felszereltség:
ABS, ASR, ESP, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, vezetőoldali, utasoldali, térd légzsákok, oldallégzsákok, függönylégzsákok, eredeti kulcsok 2db (eredeti keycode kártyával), centrálzár, csomagtér nyitó funkcióval, kulcsról nyitható és csukható ablakok, gyári, eredeti ködlámpa, SONY CD-rádió(RDS-es) MP3, AUX csatlakozó, 8 hangszórós kivalló hangrendszer, telefon kihangosítás Bluetooth (teljes telefon funkció, számok, nevek, listák), digitális kétzónás klíma, gyors párátlanítás funkcióval, elektromos ablak elöl-hátul, blokkoló funkcióval, odacsípés automatikával, első-hátsó, automata szélvédőfűtés, esőszenzor, gyári sötétített üvegek a B oszloptól, műanyag „buborék” első ablakokra, fedélzeti,  többfunkciós komputer, fényszóró magasságállítás, műszerfal megvilágítás állítás, indításgátló (immobiliser), hangvezérlés (telefon, klíma, rádió), középső kartámasz (két, nagy tároló rekesz, CD tartó) hátsó rész elektromos csatlakozó, bőr, multi, több irányban állítható, szervokormány (hang, rádió, telefon, komputervezérlés a kormányról), Ford alu felnik, nyári garnitúrával (+ tartalék gumi, használt), Ford acél felnik, téli garnitúrával (eredeti, gyári dísztárcsával), teljes értékű, eredeti gyári pótkerék, parkoló radar elől-hátul, ülésmagasság állítás, deréktámasz, automatikusan sötétedő belső tükör, vonóhorog, vizsgáztatott 740kg/1500 kg (tolató radar egységgel szerelve), óriási csomagtér 540l, ISOFIX, dönthető, osztott utas ülések könyöklővel, hátsó fejtámlák (3 db), belső állítású tükrök, holttér minimalizálás funkcióval, 2013.01.30-án üzembe helyezett új akkumulátor (garanciális 2015.01.30-ig)

Érdeklődni a 06-30-956-2281 számon lehet.

ár: 2.390.000,-

















Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.04.15 kedd, 16:03:23 »

Ha nem L-es lenne a rendszáma, legelső Mo-i üzemhelyezésű is lehetne!

Ez bizony az első darabok közül való és nagyon megbízható.

(Bár az a Focus felni elég rusnyán néz ki.  vigyor3 )
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.04.15 kedd, 16:14:52 »

Ha nem L-es lenne a rendszáma, legelső Mo-i üzemhelyezésű is lehetne!

Ez bizony az első darabok közül való és nagyon megbízható.

(Bár az a Focus felni elég rusnyán néz ki.  vigyor3 )

Hát nem rossz,nem rossz...Smiley Bár az ár egy picit nem magas? Mi nem régen vettünk Passatot 2,6ért,ami fiatalabb,igaz abban 130ezer km volt Smiley De nem bele vauvau,tényleg szépnek tűnik a gép  integet2 worship
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.04.15 kedd, 16:21:01 »

Hát nem rossz,nem rossz...Smiley Bár az ár egy picit nem magas? Mi nem régen vettünk Passatot 2,6ért,ami fiatalabb,igaz abban 130ezer km volt Smiley De nem bele vauvau,tényleg szépnek tűnik a gép  integet2 worship
Hogy mennyire magas, azt nem tudom. Nem annyira néztem az MK4 árakat. De az biztos, hogy ez soha nem volt tekerve, nagyon megkímélt, és tényleg megvannak a számlák, karban volt tartva, stb. Mivel ismerősé a kocsi, és láttam, hogy mennyit használták, így a km. is fix. Meg ugye az élete során csak fél évet volt külföldi tulaja, tehát sok esély sincs a nagy tekergetésekre.
Na meg gondolom valami ésszerű keretek között alkuképes is az ár. Ha valakit érdekel, ott a tel.szám, fel kell hívni. Én csak szívességből tettem be ide.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.04.15 kedd, 16:22:22 »

Hogy mennyire magas, azt nem tudom. Nem annyira néztem az MK4 árakat. De az biztos, hogy ez soha nem volt tekerve, nagyon megkímélt, és tényleg megvannak a számlák, karban volt tartva, stb. Mivel ismerősé a kocsi, és láttam, hogy mennyit használták, így a km. is fix. Meg ugye az élete során csak fél évet volt külföldi tulaja, tehát sok esély sincs a nagy tekergetésekre.
Na meg gondolom valami ésszerű keretek között alkuképes is az ár. Ha valakit érdekel, ott a tel.szám, fel kell hívni. Én csak szívességből tettem be ide.

Eurotax szerint jó 400e-el lejjeb van az ár... Sajnos.  vigyor3

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.04.15 kedd, 16:23:48 »

Hogy mennyire magas, azt nem tudom. Nem annyira néztem az MK4 árakat. De az biztos, hogy ez soha nem volt tekerve, nagyon megkímélt, és tényleg megvannak a számlák, karban volt tartva, stb. Mivel ismerősé a kocsi, és láttam, hogy mennyit használták, így a km. is fix. Meg ugye az élete során csak fél évet volt külföldi tulaja, tehát sok esély sincs a nagy tekergetésekre.
Na meg gondolom valami ésszerű keretek között alkuképes is az ár. Ha valakit érdekel, ott a tel.szám, fel kell hívni. Én csak szívességből tettem be ide.

Nem is téged támadtalak Domi  worship Mi is ismerőstől vettük a kocsit,új korától nála volt,12ezrenként vitte szervízbe,120nál nagyszervizet megcsinálta,utána vettük meg mi tőle. Ezért írtam,h szerintem kicsit drága. De majd biztosan lesz olyan,akinek ilyen kell,és megveszi tőlük (akár lehet,h ennyiért)  worship
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.04.15 kedd, 16:29:04 »

Nem is téged támadtalak Domi  worship Mi is ismerőstől vettük a kocsit,új korától nála volt,12ezrenként vitte szervízbe,120nál nagyszervizet megcsinálta,utána vettük meg mi tőle. Ezért írtam,h szerintem kicsit drága. De majd biztosan lesz olyan,akinek ilyen kell,és megveszi tőlük (akár lehet,h ennyiért)  worship
Dehogy vettem én támadásnak.  wave

Eurotax szerint jó 400e-el lejjeb van az ár... Sajnos.  vigyor3
Ilyet hol lehet kalkulálni? Amit én találtam, az fizetős, 3,5€/kalkuláció.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.04.15 kedd, 16:38:45 »

Dehogy vettem én támadásnak.  wave
Ilyet hol lehet kalkulálni? Amit én találtam, az fizetős, 3,5€/kalkuláció.

A BTomi mindent megtehet,mert ő nagyember  eplus2 (Amúgy szerintem ha őt megkéred,akkor akár meg is írja neked. Vagy felmész a hasznátótóponthúra aztán megnézed,h ilyen paraméterekkel mennyiért van kocsi) Smiley
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2014.04.28 hétfő, 15:41:17 »

Eurotax szerint jó 400e-el lejjeb van az ár... Sajnos.  vigyor3


szerintem meg ez egy korrekt ár. sőt. ha beleveszem hogy mondjuk egy próbaútnál nem csattog akuplung, akkor én még azt is mondanám hogy a sok behozott és tekert fhos között ez egy "best buy"  Wink
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.057 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.