Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 19:30:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Eladó FORD MONDEO Turnier 2.0 TDCi Ghia  (Megtekintve 6230 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sisong
Vendég
« Dátum: 2014.09.05 péntek, 11:26:30 »

Üdv Mindenkinek!

Eladó a hirdetésben szereplő mondeónk. A motor 20 ezer kilométerrel ezelőtt lett felújítva, a futómű 2 évvel ezelőtt, a nyári gumikat pedig tavaly vettem rá. Kérésre adok egy szett télit is, de azok már elég régiek, tehát szigorúan csak ajándékba  Wink Szervizelések/cserék a teljesség igénye nélkül: Lánc (újonnan vásárolt, nem bontott motorból!), aksi, szervó, kuplung, vízpumpa, kerékcsapágyak körben, féktárcsák elöl, fékbetétek körben. Olajcsere évente vagy 10.000 km-ként. A motorfelújításból maradt egy blokkom is, akit érdekel az autó, annak ajándékba odaadom!

Pár hónapja lett műszakiztatva, a kasznin kisebb sérülés (fotó). A klíma kitűnően működik, nagykijelzős, szépen megy. Németországban vitte a 200-t gond nélkül, itthon pályán 130-150 között jártam vele, nem gyilkoltam. Egy tankkal stílustól függően 900-1000 km-t lehet elmenni. Normál használat mellett sem lehet vele 7 liternél többet megetetni. Remélem elég részletes voltam, de állok rendelkezésre, ha valakinek kérdése van.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia-8199001

Érdeklődni: 0620/356-8646
planpost.eu@gmail.com
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.09.06 szombat, 11:18:34 »

Üdv Mindenkinek!

Eladó a hirdetésben szereplő mondeónk. A motor 20 ezer kilométerrel ezelőtt lett felújítva, a futómű 2 évvel ezelőtt, a nyári gumikat pedig tavaly vettem rá. Kérésre adok egy szett télit is, de azok már elég régiek, tehát szigorúan csak ajándékba  Wink Szervizelések/cserék a teljesség igénye nélkül: Lánc (újonnan vásárolt, nem bontott motorból!), aksi, szervó, kuplung, vízpumpa, kerékcsapágyak körben, féktárcsák elöl, fékbetétek körben. Olajcsere évente vagy 10.000 km-ként. A motorfelújításból maradt egy blokkom is, akit érdekel az autó, annak ajándékba odaadom!

Pár hónapja lett műszakiztatva, a kasznin kisebb sérülés (fotó). A klíma kitűnően működik, nagykijelzős, szépen megy. Németországban vitte a 200-t gond nélkül, itthon pályán 130-150 között jártam vele, nem gyilkoltam. Egy tankkal stílustól függően 900-1000 km-t lehet elmenni. Normál használat mellett sem lehet vele 7 liternél többet megetetni. Remélem elég részletes voltam, de állok rendelkezésre, ha valakinek kérdése van.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia-8199001

Érdeklődni: 0620/356-8646
planpost.eu@gmail.com


Nekem csak 1 kérdésem lenne. 200ezer km-nél miért kellett komplett motorfelújítás és LÁNCCSERE,aminek a szervizperiódusa kb. 400-450ezer km  Huh? Huh?
Naplózva
sisong
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.09.06 szombat, 13:19:11 »


Nekem csak 1 kérdésem lenne. 200ezer km-nél miért kellett komplett motorfelújítás és LÁNCCSERE,aminek a szervizperiódusa kb. 400-450ezer km  Huh? Huh?

Ha érdeklődő vagy, akkor privátban szívesen elmondom. Az elérhetőségeimet megtalálod. Egyébként gondolom nem baj, ha fel van újítva a motor...
Naplózva
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.09.06 szombat, 13:28:42 »

Ha érdeklődő vagy, akkor privátban szívesen elmondom. Az elérhetőségeimet megtalálod. Egyébként gondolom nem baj, ha fel van újítva a motor...

abszolút nem baj,h fel van újítva a motor. Csak furcsállotta, h ilyen ideje korán komplett generálon van túl. Ha már itt vagy a fórumon, akkor elmondhatod azt is,h miért lett felújítva.
Nekem még az is fura, h egy 200e-t futott autónál körben kerékcsapágyakat kellett cserélni.
Sok sikert az eladáshoz! wave
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.09.06 szombat, 13:30:42 »

Ha érdeklődő vagy, akkor privátban szívesen elmondom. Az elérhetőségeimet megtalálod. Egyébként gondolom nem baj, ha fel van újítva a motor...

Csak mint Mondeo-használó fura,hogy kb. semmis futásnál a fél autót kicserélted,míg nekünk van/volt 300ezernèl többet futott autónk,eredeti kerékcsapágyakkal,eredeti motorral/lánccal/porlasztókkal/turbóval. Tehát ezért nem értem a dolgot Smiley
Naplózva
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.09.06 szombat, 13:47:29 »

Csak mint Mondeo-használó fura,hogy kb. semmis futásnál a fél autót kicserélted,míg nekünk van/volt 300ezernèl többet futott autónk,eredeti kerékcsapágyakkal,eredeti motorral/lánccal/porlasztókkal/turbóval. Tehát ezért nem értem a dolgot Smiley

A felsorolt alkatrészeknek amiket kicserélt nem a "semmis futás" és a "300ezernél több" km a jellemző élettartama.Kerékcsapágy 300ezer km-t kibír?Én nem fogom megvárni míg kiderül, hogy mégsem vigyor3
Minek írja le,hogy elbaxta a szerelő ezt meg azt és emiatt javitás kelett vagy túl óvatos volt és kicserélte a láncot??Sok mindent korrekten leírt ami fontos a hírdetéshez. eljen
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.09.06 szombat, 13:50:51 »

A felsorolt alkatrészeknek amiket kicserélt nem a "semmis futás" és a "300ezernél több" km a jellemző élettartama.Kerékcsapágy 300ezer km-t kibír?Én nem fogom megvárni míg kiderül, hogy mégsem vigyor3
Minek írja le,hogy elbaxta a szerelő ezt meg azt és emiatt javitás kelett vagy túl óvatos volt és kicserélte a láncot??Sok mindent korrekten leírt ami fontos a hírdetéshez. eljen

Csak érdekelt h miért kellett ennyi kmnél ilyen nagy motorgenerál. Ennyi.
Naplózva
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.09.06 szombat, 13:57:53 »

Csak érdekelt h miért kellett ennyi kmnél ilyen nagy motorgenerál. Ennyi.


Biztos megírja ha akarja. Wink
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2014.09.06 szombat, 13:58:15 »


Biztos megírja ha akarja. Wink

Ok  integet2
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2014.09.06 szombat, 14:15:28 »

Csak érdekelt h miért kellett ennyi kmnél ilyen nagy motorgenerál. Ennyi.

Jól érzed. Semmi sem véletlen.Wink
Ez a fórum meg nem az átverés helye... szóval, ha nincs magyarázat, akkor mi kitalálunk rá, és töröljül a hirdetést inkorrekt hozzáaállás miatt.  nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2014.09.06 szombat, 14:21:29 »

... akit érdekel az autó, annak ajándékba odaadom!...
Én élnék a lehetőséggel! És nem kérdezek semmit, ha így neked is megfelel.  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2014.09.06 szombat, 14:22:50 »

Jól érzed. Semmi sem véletlen.Wink
Ez a fórum meg nem az átverés helye... szóval, ha nincs magyarázat, akkor mi kitalálunk rá, és töröljül a hirdetést inkorrekt hozzáaállás miatt.  nyes

Ajj már Joe... eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #12 Dátum: 2014.09.07 vasárnap, 12:03:22 »

Ajj már Joe... eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
Igaza van. Egyébként sem hirdetési oldal vagyunk elméletileg. Az hogy xy idegen beregisztrál csak azért, mert el akarja adni a szharát, ráadásul nem nagyon akaródzik korrekt választ adni, elég gusztustalan, én adminként az ilyet egy bannal együtt törölném.
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2014.09.07 vasárnap, 12:50:35 »

Igaza van. Egyébként sem hirdetési oldal vagyunk elméletileg. Az hogy xy idegen beregisztrál csak azért, mert el akarja adni a szharát, ráadásul nem nagyon akaródzik korrekt választ adni, elég gusztustalan, én adminként az ilyet egy bannal együtt törölném.


Persze. Ezért is érdeklődtem a kocsi hogyanléte felől. Mert aki belsős,és kocsit hirdet,nem titkolózik,hanem leírja,hogy ezt és ezt ezért és ezért cserélte Smiley
Naplózva
sisong
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 09:14:36 »

Üdvözlök Mindenkit!

Látom életre kelt a létrehozott topic. Pár gondolat ezzel kapcsolatban.

A hétvégét a családommal töltöttem, és a jövőben sem ígérhetem, hogy egy percen belül reagálok a hozzászólásokra.

Az "idegen" téma. Ford Mondeo-m van, az oldal neve Ford Mondeo Club... Nem értem a problémát, különösen akkor, amikor más típusú járművet is hirdetnek a topicban.

Örülük a sok személyes történetnek, hogy kinek mennyit ment el az autója. Az enyémben a leírt időpontban vált szükségessé a szerviz. Azt a fajta hozzáállást pedig nem tudom hova tenni, hogy én titkolóznék. Ennél korrektebben magyar nyelven nem tudom leírni a helyzetet.

Remélem, hogy olyanok is nézik a topicot, akik autót szeretnének vásárolni, mert nekik szól: ti."Eladó autók"!

Üdv.,
sisong
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 09:21:55 »

Azt a fajta hozzáállást pedig nem tudom hova tenni, hogy én titkolóznék.
Volt egy kérdés, hogy miért lett motorfelújítás, meg lánccsere egy 200e-t futott autóban, amikor ez itt még messze nem időszerű. Erre nem jött egyértelmű válasz. Ez elég okot ad a titkolózás feltételezésére. Ha nincs mit titkolnod, akkor írd le az okát, és eloszlik a köd.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 10:17:47 »

Volt egy kérdés, hogy miért lett motorfelújítás, meg lánccsere egy 200e-t futott autóban, amikor ez itt még messze nem időszerű. Erre nem jött egyértelmű válasz. Ez elég okot ad a titkolózás feltételezésére. Ha nincs mit titkolnod, akkor írd le az okát, és eloszlik a köd.

Óra szerint 200-at futott autóban......
Egyéb kérdés?  eplus2
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 10:25:32 »

Üdvözlök Mindenkit!

Látom életre kelt a létrehozott topic. Pár gondolat ezzel kapcsolatban.

A hétvégét a családommal töltöttem, és a jövőben sem ígérhetem, hogy egy percen belül reagálok a hozzászólásokra.

Az "idegen" téma. Ford Mondeo-m van, az oldal neve Ford Mondeo Club... Nem értem a problémát, különösen akkor, amikor más típusú járművet is hirdetnek a topicban.

Örülük a sok személyes történetnek, hogy kinek mennyit ment el az autója. Az enyémben a leírt időpontban vált szükségessé a szerviz. Azt a fajta hozzáállást pedig nem tudom hova tenni, hogy én titkolóznék. Ennél korrektebben magyar nyelven nem tudom leírni a helyzetet.

Remélem, hogy olyanok is nézik a topicot, akik autót szeretnének vásárolni, mert nekik szól: ti."Eladó autók"!

Üdv.,
sisong

Igen, ez a ford mondeo club. Ide azok járnak, akinek Mondeojuk van, nagy ritkán azok, akiknek lesz. Hidd el nekem, hogy egy klubos nem fogja megvenni úgy az autódat, hogy csak olyan dolgokat árulsz el róla, amit egyébként is megtalál a hahu-n, de azt nem, hogy miért lett a te esetedben a motor 200e km után "felújítva", holott ennyi után még nem igazán szükségszerű. És igen hirdetnek más típusokat is, de ők klubtagok. Ez alapvetően nem hirdetőoldal, hanem egy közösség, ahol a tagok nagy része megossza a tapasztalatait az autóval kapcsolatban, hogy minél kisebb költséggel lehessen javítani az esetlegesen felmerülő hibákat, illetve ne nézzenek fejőstehénnek a szervizben, ha esetleg olyan a hiba, ami "házilag" nem javítható.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 10:45:13 »

Óra szerint 200-at futott autóban......
Egyéb kérdés?  eplus2
Egyéb kérdés? Mikor szerzel nekem előre krómlécet?  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 10:52:05 »

Üdvözlök Mindenkit!

Látom életre kelt a létrehozott topic. Pár gondolat ezzel kapcsolatban.

A hétvégét a családommal töltöttem, és a jövőben sem ígérhetem, hogy egy percen belül reagálok a hozzászólásokra.

Az "idegen" téma. Ford Mondeo-m van, az oldal neve Ford Mondeo Club... Nem értem a problémát, különösen akkor, amikor más típusú járművet is hirdetnek a topicban.

Örülük a sok személyes történetnek, hogy kinek mennyit ment el az autója. Az enyémben a leírt időpontban vált szükségessé a szerviz. Azt a fajta hozzáállást pedig nem tudom hova tenni, hogy én titkolóznék. Ennél korrektebben magyar nyelven nem tudom leírni a helyzetet.

Remélem, hogy olyanok is nézik a topicot, akik autót szeretnének vásárolni, mert nekik szól: ti."Eladó autók"!

Üdv.,
sisong

Igen,de csak azért regeltél,h eladd a kocsidat. A baj csak annyi,hogy nem adtál releváns választ arra,hogy MIÉRT kellett a komplett motorfelújítás a várható élettartam(lánc) kevesebb,mint felénél...
Továbbá: mo-i v külföldi? Szervizkönyv megvan? Mert ha itt akarod eladni,akkor bizony mindent le kell írnod,h legyen fórumtag aki megveszi  Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2014.09.08 hétfő, 10:54:36 írta Nika91127 » Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 11:02:07 »

Én vinném, mint írtam, de választ sem kaptam.......  szomoru1 Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 11:16:49 »

Én vinném, mint írtam, de választ sem kaptam.......  szomoru1 Cheesy

Ajcsiba te kis huncut? Cheesy
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 12:35:59 »

Ajcsiba te kis huncut? Cheesy
Én csak észre vettem a lehetőséget!  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 13:02:45 »

Ahogy nézem, ez az autó sem itt a fórumon fog elkelni  hehe
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 13:06:03 »

A hétvégét a családommal töltöttem, és a jövőben sem ígérhetem, hogy egy percen belül reagálok a hozzászólásokra.

Ez szép és jó! eljen

De azt ne feledd, hogy moderátor/adminisztrátorként látható a fórumon eltöltött idő. Mikor, mennyit... Wink

Szóval még mindig nincs válasz a feltett kérdésekre, csak ködösítés... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 14:46:55 »

Egyéb kérdés? Mikor szerzel nekem előre krómlécet?  vigyor3

Krisztiánt (mk2) kell hivogatni....max droid185 néven menti a számod.  vigyor3   Hívd fel és beszéld meg vele, hogy szóljon mikor lesz egy törött elejű autó....
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 16:05:50 »

Krisztiánt (mk2) kell hivogatni....max droid185 néven menti a számod.  vigyor3   Hívd fel és beszéld meg vele, hogy szóljon mikor lesz egy törött elejű autó....

Nagyon hívogatni se kell, mert a honlapjára előbb felkerülnek azok az autók, amiket behoz, mint behozná (ahogy megvette, már töltik is át az autó adatait képekkel együtt az oldalára).
Naplózva
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2014.09.08 hétfő, 16:13:34 »

Krisztiánt (mk2) kell hivogatni....max droid185 néven menti a számod.  vigyor3   Hívd fel és beszéld meg vele, hogy szóljon mikor lesz egy törött elejű autó....

Már nem fér több szám a telefonjába. nyes
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.072 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.