Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 19:15:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2008/5 FORD MONDEO 2.2 TDCi Titanium felszereltséggel eladó a Kedvencem  (Megtekintve 2449 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Brigi
Vendég
« Dátum: 2014.09.16 kedd, 09:58:05 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.2_tdci_titanium_futheto_ules._tolatoradar._tem-8237248

Bízom benne, méltó gazdára talál az autóm és itt lesz, aki értékelni fogja Smiley
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.09.16 kedd, 11:06:56 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.2_tdci_titanium_futheto_ules._tolatoradar._tem-8237248

Bízom benne, méltó gazdára talál az autóm és itt lesz, aki értékelni fogja Smiley

Mint első hozzászólásos,aki azért regisztrált,hogy eladja a kocsiát,megkérhetnélek,h írj pár mondatot a kocsiról?
Naplózva
Brigi
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.09.16 kedd, 20:21:37 »

Sokat jártam már az oldalon,  akkor is mielőtt megvettem az autómat.  Lehet,  hogy csak most regisztráltam, mert őszintén szólva nőként nem igazán tudnék szakmai dolgokban hitelt érdemlően megnyilvánulni. Igen, sajnos eladó az autóm és azért is tetten közzé itt is, mert szeretném ha jó kezekbe kerülne. Nekem nem használati tárgy :-(.
Szóval két éve van nálam, igazi becsben tartva gondozom. Rendszeresen szervizelem, új akkumulátort kapott, részecske szűrőt kitisztíttattam, olajcsere is maximum évente megtörtént.  Legutolsó épp két hete volt. 149356  km van benne, amióta nálam van kicsivel több mint 20e került bele. Szívesen írok még róla,  ha van konkrét kérdés.

Üdv : Brigi




Mint első hozzászólásos,aki azért regisztrált,hogy eladja a kocsiát,megkérhetnélek,h írj pár mondatot a kocsiról?
« Utoljára szerkesztve: 2014.09.17 szerda, 14:17:03 írta Brigi » Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.09.17 szerda, 15:52:33 »

Sokat jártam már az oldalon,  akkor is mielőtt megvettem az autómat.  Lehet,  hogy csak most regisztráltam, mert őszintén szólva nőként nem igazán tudnék szakmai dolgokban hitelt érdemlően megnyilvánulni. Igen, sajnos eladó az autóm és azért is tetten közzé itt is, mert szeretném ha jó kezekbe kerülne. Nekem nem használati tárgy :-(.
Szóval két éve van nálam, igazi becsben tartva gondozom. Rendszeresen szervizelem, új akkumulátort kapott, részecske szűrőt kitisztíttattam, olajcsere is maximum évente megtörtént.  Legutolsó épp két hete volt. 149356  km van benne, amióta nálam van kicsivel több mint 20e került bele. Szívesen írok még róla,  ha van konkrét kérdés.

Üdv : Brigi


Szia, miért adod el?
Naplózva
Brigi
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.09.17 szerda, 20:41:34 »

Szia, miért adod el?


Anyagi okok miatt :-( kisfiammal itthon vagyok és luxus jelenleg. Maradok a Fordnál,  hiszen ezelőtt is az volt, de kisebb változatot kell keresnem.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.058 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.