Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 22:18:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Megbecsült MK1-esem eladnám  (Megtekintve 1716 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
BluElite
Vendég
« Dátum: 2012.05.03 csütörtök, 15:46:29 »

Kedves Fórumozók!

Gondoltam hátha érdekli valamelyikőtöket a megbescsült MK1-es 1.6B mondeóm. Fiatalabb cseréje miatt került eladó sorba.
Fontosabb extrák: klíma, elektromos tükör, elektromos ablak (elöl), állítható mag. vezető ülés, ködlámpák.
Amiért megéri megnézni: országúton stabil 6.2-es fogyasztás, zéró olajfogyasztás. Köszönhető ez a nemrég felújított motornak (gyűrűzés, szelepszár szimmeringek). Továbbá: rendbetett futómű, új akkumulátor, jó állapotú téli-nyári gumik felnire szerelve, felújított generátor. A vezérműszíj és görgői valamint a vízpumpa 35000 km-el ezelőtt lettek cserélve.
Az autó néhány hete esett át az olajcserén, természetresen az előírt ford olajjal lett feltöltve. Még maradt is belőle, azt is adom.
Továbbá tavaly lett cserélve az összes fékbetét, és az első kerékcsapágyak is.

Egyetlen apró szépséghibája a műszerfal keret szellőzőinek lamellái - tipikus mondeó betegség.

Az árát 480e-re tartom, mert tudom hogy megéri az árát. Megéri megnézni.

Tel: 70/9327890

Üdvözlettel: BluElite
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.03 csütörtök, 15:48:01 írta BluElite » Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.10.16 kedd, 15:37:03 »

Kedves Fórumozók!

A megkímélt MK1-esem még mindig eladó. A múltkor rosszul írtam ide az árát, nem 480 hanem 380-ért volt hirdetve. Jelenleg az árát kénytelen voltam csökkenteni, 289-ért hirdetem.

Akit érdekel, bátran hívjon: 70/9327890.

Üdvözlettel: BluElite

Kedves Fórumozók!

Gondoltam hátha érdekli valamelyikőtöket a megbescsült MK1-es 1.6B mondeóm. Fiatalabb cseréje miatt került eladó sorba.
Fontosabb extrák: klíma, elektromos tükör, elektromos ablak (elöl), állítható mag. vezető ülés, ködlámpák.
Amiért megéri megnézni: országúton stabil 6.2-es fogyasztás, zéró olajfogyasztás. Köszönhető ez a nemrég felújított motornak (gyűrűzés, szelepszár szimmeringek). Továbbá: rendbetett futómű, új akkumulátor, jó állapotú téli-nyári gumik felnire szerelve, felújított generátor. A vezérműszíj és görgői valamint a vízpumpa 35000 km-el ezelőtt lettek cserélve.
Az autó néhány hete esett át az olajcserén, természetresen az előírt ford olajjal lett feltöltve. Még maradt is belőle, azt is adom.
Továbbá tavaly lett cserélve az összes fékbetét, és az első kerékcsapágyak is.

Egyetlen apró szépséghibája a műszerfal keret szellőzőinek lamellái - tipikus mondeó betegség.

Az árát 480e-re tartom, mert tudom hogy megéri az árát. Megéri megnézni.

Tel: 70/9327890

Üdvözlettel: BluElite
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.05 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.