Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 23:59:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034436 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1800 Dátum: 2006.07.10 hétfő, 09:27:00 »

Joci,
 
Sok okossagot nem tudtam meg. Pl. erdekelt volna, hogy mikor javitjak ki a keses bugot az IGO-ban, es hogy mi okozza ezt a jelenseget?. E helyett csak jol megszervezett marketing duma vot.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1801 Dátum: 2006.07.10 hétfő, 10:48:00 »

2002 végi Mondimba gyári cd-s fejegység van. Állítólag van hozzá navigációs cd?!
Hol lehet ilyet beszerezni?
Ha netalántán nem eredeti lenne a cd, akkor kell hozzá szériaszám?
kösz.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1802 Dátum: 2006.07.10 hétfő, 11:22:00 »

2002 végi Mondimba gyári cd-s fejegység van. Állítólag van hozzá navigációs cd?!
Hol lehet ilyet beszerezni?
Ha netalántán nem eredeti lenne a cd, akkor kell hozzá szériaszám?
kösz.
Milyen típusú a navigációd? Blau, becker stb? Magyarország cd sajna még egyikhez sincs.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #1803 Dátum: 2006.07.10 hétfő, 15:34:00 »

Joci,
 
Sok okossagot nem tudtam meg. Pl. erdekelt volna, hogy mikor javitjak ki a keses bugot az IGO-ban, es hogy mi okozza ezt a jelenseget?. E helyett csak jol megszervezett marketing duma vot.
ezért nem kell pöcsölni az igoval.
korábban én is sokat dilemmáztam, de végül garmin mellett raktam le a voksot.
Konkrétan ]Garmin Nüvi beszélek .
Drágább, de atomstabil, nem beszél félre, és pontos. PDAnak meg vettemm egy Qtek 9100t, ha véletlenül mégis ájgózni akarnék :-)[#buck
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1804 Dátum: 2006.07.10 hétfő, 16:28:00 »

ezért nem kell pöcsölni az igoval.
korábban én is sokat dilemmáztam, de végül garmin mellett raktam le a voksot.
Konkrétan ]Garmin Nüvi beszélek .
Drágább, de atomstabil, nem beszél félre, és pontos. PDAnak meg vettemm egy Qtek 9100t, ha véletlenül mégis ájgózni akarnék :-)[#buck
enef,
 
a Garmin térképe házszámszintű?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1805 Dátum: 2006.07.10 hétfő, 17:47:00 »

ezért nem kell pöcsölni az igoval.
korábban én is sokat dilemmáztam, de végül garmin mellett raktam le a voksot.
Konkrétan ]Garmin Nüvi beszélek .
Drágább, de atomstabil, nem beszél félre, és pontos. PDAnak meg vettemm egy Qtek 9100t, ha véletlenül mégis ájgózni akarnék :-)[#buck
enef: egy Garmin nüvi full Európa nem kevesebb mint 200 ezer forint és ezért a pénzért kapsz egy - valljuk be - elég butácska gépet.
 
Ezzel szemben egy iGO-s PDA konfig kijön 80-90 ezerből (okosított verzió), és ebben van egy nagytudású allrounder ketyere.  
 
Az iGO, ha nem is teljesen, de közel tökéletes. Nyaralás közben 4100 km-t vezettem le iGO 2006-tal Európában és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Hasonló visszajelzéseket kapok az ismerősi körömből is. Profi navigálás, rendkívül részletes térképek,egyszerű használhatóság, megbízhatóság, szálláskeresés és még hosszasan sorolhatnám.
 
Jelzem, hogy 2 hétig én is használtam Garmin Nüvit, de nekem nem igazán jött be. Szerintem leginkább a Garmin nevet fizettetik meg a vásárlóval. Ergo: pénzkidobás - de ugyebár kinek a pap, kinek a papné Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1806 Dátum: 2006.07.11 kedd, 07:14:00 »

enef: egy Garmin nüvi full Európa nem kevesebb mint 200 ezer forint és ezért a pénzért kapsz egy - valljuk be - elég butácska gépet.
 
Ezzel szemben egy iGO-s PDA konfig kijön 80-90 ezerből (okosított verzió), és ebben van egy nagytudású allrounder ketyere.  
 
Az iGO, ha nem is teljesen, de közel tökéletes. Nyaralás közben 4100 km-t vezettem le iGO 2006-tal Európában és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Hasonló visszajelzéseket kapok az ismerősi körömből is. Profi navigálás, rendkívül részletes térképek,egyszerű használhatóság, megbízhatóság, szálláskeresés és még hosszasan sorolhatnám.
 
Jelzem, hogy 2 hétig én is használtam Garmin Nüvit, de nekem nem igazán jött be. Szerintem leginkább a Garmin nevet fizettetik meg a vásárlóval. Ergo: pénzkidobás - de ugyebár kinek a pap, kinek a papné Smiley
Srac, Én használtam igo-t is, de pl. a hangszórója olyan halk, hogy alig érteni amit mond és a warm up idő sem túl meggyőző. Konkrétan a Szentendrei úttól (Bp. III.) az M3-as Metróig mentem, mire megtalálta az ájgó a műholdakat.
A Garmin cucc tényleg nem olcsó, de én a legalitás híve vagyok, és nem igazán tetszik ez az össznépi lopott szoftver történet.
Az is igaz mondjuk hogy garmint nem tudták még eddig megtörni, éslehet akkor az is jobban elterjedne?!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1807 Dátum: 2006.07.11 kedd, 07:18:00 »

enef,
 
a Garmin térképe házszámszintű?
Scratch, igen házszám szintű a térkép.
Mondok negatvumot is: PC-n használok MapSource programot, lehet tervezni az útvonalakak. (Kényelmesebb 19" LCD-n mint a kis 2" vagy mennyi gps kijelzőn...). Sajnos a nüvire nem igazán lehet áttölteni a megtervezett dolgokat...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1808 Dátum: 2006.07.11 kedd, 07:47:00 »

enef,
 
Az IGO-nak van hangszoroja ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1809 Dátum: 2006.07.11 kedd, 08:03:00 »

Srac, Én használtam igo-t is, de pl. a hangszórója olyan halk, hogy alig érteni amit mond és a warm up idő sem túl meggyőző. Konkrétan a Szentendrei úttól (Bp. III.) az M3-as Metróig mentem, mire megtalálta az ájgó a műholdakat.
A Garmin cucc tényleg nem olcsó, de én a legalitás híve vagyok, és nem igazán tetszik ez az össznépi lopott szoftver történet.
Az is igaz mondjuk hogy garmint nem tudták még eddig megtörni, éslehet akkor az is jobban elterjedne?!

Az iGO-ban és a PDA-n is lehet hangerőt állítani - ha feltekered, garantáltan nem lesz halk a navigáció.
 
Warm up idő: ez abszolút nem iGO-függő, hanem a GPS modul határozza meg. Esetedben ez utóbbi lehetett a hunyó.
 
Tegyük fel, hogy boltban vásárolt iGO-t használ az ember - még ebben az esetben is kijön a full Európa iGO navigáció 150 ezer forint körül. Nem 200-ból.
 
(én ezeket csupán azért írom, mert szerintem senki sem szeretne a saját pénztárcájának ellensége lenni, ergo butább terméket venni drágábban)
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1810 Dátum: 2006.07.11 kedd, 08:10:00 »

skacok!
 
Azert azt ne feledjuk, hogy a Garmin egy cel hw ! Es a cel hw-ek mindigis butabbak es dragabbak voltak, de a celnak amire terveztek oket altalaban jobban megfelel, mint egy altalanos celu hw. Persze ez nem indokolna azt, hogy dragabb is legyen, de hat...
Warmp up idohoz csak annyit, hogy nem szabad SIRF-re allitani a PDA GPS antennajat ! Abban az esetben qrva nehezen talaja meg a muhodakat. Lehet ez volt a baj...Sot, biztos, mert en MIO 169-es gepen atallitottam a GPS-t SIRF-re es haaat, alig vagy egyaltalan nem latott hodakat.
Vissza allitottam NMEA-ra es azota jol muxik. Pont tegnap probaltam ki, es kb. 5-10sec alatt befogott egy csomo hodat. Viszont ami zavar az IGOban azaz, hogy mindig egy lepessel le van maradva. Mikor szol, hogy fordulj jobbra mar elhagytad a jobbost. Persze nem minden esetben, de amikor igen, akkor nagyon idegesito
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1811 Dátum: 2006.07.11 kedd, 08:42:00 »

skacok!
 
Azert azt ne feledjuk, hogy a Garmin egy cel hw ! Es a cel hw-ek mindigis butabbak es dragabbak voltak, de a celnak amire terveztek oket altalaban jobban megfelel, mint egy altalanos celu hw. Persze ez nem indokolna azt, hogy dragabb is legyen, de hat...
Warmp up idohoz csak annyit, hogy nem szabad SIRF-re allitani a PDA GPS antennajat ! Abban az esetben qrva nehezen talaja meg a muhodakat. Lehet ez volt a baj...Sot, biztos, mert en MIO 169-es gepen atallitottam a GPS-t SIRF-re es haaat, alig vagy egyaltalan nem latott hodakat.
Vissza allitottam NMEA-ra es azota jol muxik. Pont tegnap probaltam ki, es kb. 5-10sec alatt befogott egy csomo hodat. Viszont ami zavar az IGOban azaz, hogy mindig egy lepessel le van maradva. Mikor szol, hogy fordulj jobbra mar elhagytad a jobbost. Persze nem minden esetben, de amikor igen, akkor nagyon idegesito
Pontosan erről van szó, célhardverről beszélünk, és sajnos tényleg drágább még, de nekem sokkal szimpatikusabb mint a PDA. Korábban írtam hogy rendeltem egy QTEK 9100 cuccot, ami meg is jött múlt héten, csak történt 1 kis malőr vele ( a gyárban valami más készülék romot töltöttek rá). Ezért visszaküldte a forgalmazó és talán a héten megjön már a jó, de ez OFF. Annyiban ON hogy lesz PDA-s navim is, de pl. ezt a készüléket nem GPS-re akarom használni, hanem klasszikus smartphone dolgokra, sőt marad mellette a GSM telefonom is, olyan leszek mint a karácsonyfa
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1812 Dátum: 2006.07.11 kedd, 08:43:00 »

skacok!
 
Azert azt ne feledjuk, hogy a Garmin egy cel hw ! Es a cel hw-ek mindigis butabbak es dragabbak voltak, de a celnak amire terveztek oket altalaban jobban megfelel, mint egy altalanos celu hw. Persze ez nem indokolna azt, hogy dragabb is legyen, de hat...
Warmp up idohoz csak annyit, hogy nem szabad SIRF-re allitani a PDA GPS antennajat ! Abban az esetben qrva nehezen talaja meg a muhodakat. Lehet ez volt a baj...Sot, biztos, mert en MIO 169-es gepen atallitottam a GPS-t SIRF-re es haaat, alig vagy egyaltalan nem latott hodakat.
Vissza allitottam NMEA-ra es azota jol muxik. Pont tegnap probaltam ki, es kb. 5-10sec alatt befogott egy csomo hodat. Viszont ami zavar az IGOban azaz, hogy mindig egy lepessel le van maradva. Mikor szol, hogy fordulj jobbra mar elhagytad a jobbost. Persze nem minden esetben, de amikor igen, akkor nagyon idegesito
Zacci, ha már így "összefutottunk" itt a topicon, nem tudnánk dumcsizni tempomat témában is?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1813 Dátum: 2006.07.11 kedd, 08:47:00 »

Az iGO-ban és a PDA-n is lehet hangerőt állítani - ha feltekered, garantáltan nem lesz halk a navigáció.
 
Warm up idő: ez abszolút nem iGO-függő, hanem a GPS modul határozza meg. Esetedben ez utóbbi lehetett a hunyó.
 
Tegyük fel, hogy boltban vásárolt iGO-t használ az ember - még ebben az esetben is kijön a full Európa iGO navigáció 150 ezer forint körül. Nem 200-ból.
 
(én ezeket csupán azért írom, mert szerintem senki sem szeretne a saját pénztárcájának ellensége lenni, ergo butább terméket venni drágábban)
Srac, Szerintem nem érdemes összehasonlítani a PDA vs. Garmin cuccokat. Nekem a nüvi tökéletesen megfelelt, kicsi, kompakt, jól el tudom helyezni, nem hibázik, ennyi. Pedig hidd el tudok pöcsölni gépekkel, mivel informatikusból fajzottam el, de ha családdal megyek valahova akkor nem akarok ezzel szarakodni. Beütöm a pontos címet és odavisz, nem téved, tudja a körforgalmat, a jobbra tartást stb. stb. nekem tökéletes.
Árak pedig annyira nem vészesek szerintem, ld. pl. ezt: Garmin árak
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1814 Dátum: 2006.07.11 kedd, 08:57:00 »

Srac, Szerintem nem érdemes összehasonlítani a PDA vs. Garmin cuccokat. Nekem a nüvi tökéletesen megfelelt, kicsi, kompakt, jól el tudom helyezni, nem hibázik, ennyi. Pedig hidd el tudok pöcsölni gépekkel, mivel informatikusból fajzottam el, de ha családdal megyek valahova akkor nem akarok ezzel szarakodni. Beütöm a pontos címet és odavisz, nem téved, tudja a körforgalmat, a jobbra tartást stb. stb. nekem tökéletes.
Árak pedig annyira nem vészesek szerintem, ld. pl. ezt: Garmin árak
Szerintem érdemes összehasonlítani ezeket a cuccosokat, mert így az esetleg GPS vásárlás előtt álló klubtársak nagyjából képben lesznek ez ügyben.  
 
Tény, hogy mindkét megoldásnak vannak előnyei és hátrányai - mindenki választhat magának megfelelő terméket
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1815 Dátum: 2006.07.11 kedd, 09:50:00 »

Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem, csak ne kövezzetek meg! Én nem annyira ismerem ezeket a kütyüket, munka közben a céges mentőn van kütyü, de az sem tévedhetetlen, pedig kéklámpás üzemmódra van állítva.
Én olyan készüléket szeretnék, nem mindennapi, hanem alkalmi ( nyaralás, kiküldetés stb.) használatra, ami PDA, mobiltelefon és GPS is egyben. Van róla valakinek tapsztalata, véleménye?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1816 Dátum: 2006.07.11 kedd, 10:03:00 »

Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem, csak ne kövezzetek meg! Én nem annyira ismerem ezeket a kütyüket, munka közben a céges mentőn van kütyü, de az sem tévedhetetlen, pedig kéklámpás üzemmódra van állítva.
Én olyan készüléket szeretnék, nem mindennapi, hanem alkalmi ( nyaralás, kiküldetés stb.) használatra, ami PDA, mobiltelefon és GPS is egyben. Van róla valakinek tapsztalata, véleménye?
Ilyen készülék például a Mio A701 - népszerű modell, én is nagy megelégedéssel használtam két hétig, amíg nálam volt.
 
Mio A701
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1817 Dátum: 2006.07.11 kedd, 10:05:00 »

Ilyen készülék például a Mio A701 - népszerű modell, én is nagy megelégedéssel használtam két hétig, amíg nálam volt.
 
Mio A701
Kedves szakértő kollégák, a Mio 169-ről mi a vélemény? Most egy ilyet néztem ki használtan.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1818 Dátum: 2006.07.11 kedd, 10:10:00 »

Kedves szakértő kollégák, a Mio 169-ről mi a vélemény? Most egy ilyet néztem ki használtan.
Korrekt választás - én az elmúlt hetekben több ilyen Mio 169-est is hoztam rendelésre az ismerősöknek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1819 Dátum: 2006.07.11 kedd, 10:11:00 »

Bővebben: stabil működés, nagyon jó és érzékeny GPS-vevő, egyszerű kezelhetőség jellemzi a Mio 169-et.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1820 Dátum: 2006.07.11 kedd, 10:16:00 »

Korrekt választás - én az elmúlt hetekben több ilyen Mio 169-est is hoztam rendelésre az ismerősöknek.
És meg szabad kérdezni, hogy mennyiért?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1821 Dátum: 2006.07.11 kedd, 10:22:00 »

És meg szabad kérdezni, hogy mennyiért?
Bruttó 93e.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1822 Dátum: 2006.07.11 kedd, 10:55:00 »

Bruttó 93e.

Köszi a választ!  
Használtan kapni? Térkép milyen van hozzá, és mibe kerülnek?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1823 Dátum: 2006.07.11 kedd, 10:57:00 »


Köszi a választ!  
Használtan kapni? Térkép milyen van hozzá, és mibe kerülnek?
Bocs, a Mio A701-re értettem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1824 Dátum: 2006.07.11 kedd, 10:59:00 »


Köszi a választ!  
Használtan kapni? Térkép milyen van hozzá, és mibe kerülnek?
A Mio A701 elég új, nem tudom, hogy van-e már használtan eladó.
 
Térkép olyan van hozzá, amit feltelepítessz rá Smiley Mondjuk egy iGO 2006 Európa célravezető megoldásnak tűnik.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1825 Dátum: 2006.07.11 kedd, 12:28:00 »

Srac, Én használtam igo-t is, de pl. a hangszórója olyan halk, hogy alig érteni amit mond és a warm up idő sem túl meggyőző. Konkrétan a Szentendrei úttól (Bp. III.) az M3-as Metróig mentem, mire megtalálta az ájgó a műholdakat.
A Garmin cucc tényleg nem olcsó, de én a legalitás híve vagyok, és nem igazán tetszik ez az össznépi lopott szoftver történet.
Az is igaz mondjuk hogy garmint nem tudták még eddig megtörni, éslehet akkor az is jobban elterjedne?!

enef,
 
ez a hangszoró dolog érdekes, mert a Dell PDA-mon halk volt, vagy torz. Az Asus-on meg teljesen jó.
Feltörni meg azt törik, amire igény van. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1826 Dátum: 2006.07.11 kedd, 12:29:00 »

Scratch, igen házszám szintű a térkép.
Mondok negatvumot is: PC-n használok MapSource programot, lehet tervezni az útvonalakak. (Kényelmesebb 19" LCD-n mint a kis 2" vagy mennyi gps kijelzőn...). Sajnos a nüvire nem igazán lehet áttölteni a megtervezett dolgokat...
enef,
 
az jó! Nekem is hiányzik ez, hogy otthon a PC-n tudjam megtervezni, majd rátölteni a PDA-ra.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1827 Dátum: 2006.07.11 kedd, 12:31:00 »

skacok!
 
Azert azt ne feledjuk, hogy a Garmin egy cel hw ! Es a cel hw-ek mindigis butabbak es dragabbak voltak, de a celnak amire terveztek oket altalaban jobban megfelel, mint egy altalanos celu hw. Persze ez nem indokolna azt, hogy dragabb is legyen, de hat...
Warmp up idohoz csak annyit, hogy nem szabad SIRF-re allitani a PDA GPS antennajat ! Abban az esetben qrva nehezen talaja meg a muhodakat. Lehet ez volt a baj...Sot, biztos, mert en MIO 169-es gepen atallitottam a GPS-t SIRF-re es haaat, alig vagy egyaltalan nem latott hodakat.
Vissza allitottam NMEA-ra es azota jol muxik. Pont tegnap probaltam ki, es kb. 5-10sec alatt befogott egy csomo hodat. Viszont ami zavar az IGOban azaz, hogy mindig egy lepessel le van maradva. Mikor szol, hogy fordulj jobbra mar elhagytad a jobbost. Persze nem minden esetben, de amikor igen, akkor nagyon idegesito
Tedd vissza a régi (áprilisi) verziót, az még nem késett.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1828 Dátum: 2006.07.11 kedd, 12:33:00 »

Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem, csak ne kövezzetek meg! Én nem annyira ismerem ezeket a kütyüket, munka közben a céges mentőn van kütyü, de az sem tévedhetetlen, pedig kéklámpás üzemmódra van állítva.
Én olyan készüléket szeretnék, nem mindennapi, hanem alkalmi ( nyaralás, kiküldetés stb.) használatra, ami PDA, mobiltelefon és GPS is egyben. Van róla valakinek tapsztalata, véleménye?
Mondeo kombici,
 
http://www.pdamania.hu/ itt van gépválasztó, írd be az adatlapra, hogy mit szeretnél bele, és kidobja a listát, hogy mely gépekre illenek ezek a tulajdonásgok.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1829 Dátum: 2006.07.11 kedd, 13:39:00 »

A Mio A701 elég új, nem tudom, hogy van-e már használtan eladó.
 
Térkép olyan van hozzá, amit feltelepítessz rá Smiley Mondjuk egy iGO 2006 Európa célravezető megoldásnak tűnik.
Srác, Scratch köszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1830 Dátum: 2006.07.14 péntek, 15:33:00 »

Sziaszok!
 
Én egy 2003.05. 2.0 TDCI Mondeo-t vettem gyári navival,de csak német CD van hozzá.Az lenne kérdésem, hogy lehet venni magyar CD-t hozzá, mennyibe kerül, hol stb... Előre is köszi a segítséget! Én csak nem rég fedeztem fel, de nagyon jó az oldal!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1831 Dátum: 2006.07.14 péntek, 16:18:00 »

Sziaszok!
 
Én egy 2003.05. 2.0 TDCI Mondeo-t vettem gyári navival,de csak német CD van hozzá.Az lenne kérdésem, hogy lehet venni magyar CD-t hozzá, mennyibe kerül, hol stb... Előre is köszi a segítséget! Én csak nem rég fedeztem fel, de nagyon jó az oldal!
dugo,
 
nincs hozzá magyar térkép.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1832 Dátum: 2006.07.15 szombat, 19:05:00 »

tud valaki segíteni, hogy hogyan lehetne felpajszerolni a görögország tarképet az igora? nem megy a honlapon levő frissítősdi, pedig eredeti a programme.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1833 Dátum: 2006.07.15 szombat, 19:31:00 »

tud valaki segíteni, hogy hogyan lehetne felpajszerolni a görögország tarképet az igora? nem megy a honlapon levő frissítősdi, pedig eredeti a programme.
Próbáld meg a Srac által ajánlottat
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1834 Dátum: 2006.07.15 szombat, 23:19:00 »

Próbáld meg a Srac által ajánlottat
láma vagyok má' megint... nem találom, hogy mit kellene kipróbálnom...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1835 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 09:45:00 »

Nekem megvan, ha érdekel, hívj fel, ha kell frissítem is neked. 30/500-7662
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1836 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 09:47:00 »

Már van állítólag Mo. térkép CD!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1837 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 09:53:00 »

Már van állítólag Mo. térkép CD!
Csak nem a ford rendszeréhez való. Van Volvo, Opel, Bmw.Ha neked van dx-es magyar akkor viszont szólj, mert nekem is kéne
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #1838 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 09:58:00 »

20-30 ezer pénz, és állítólag jó a mondeoba  is! Még nem láttam, de megkeresem a fazon számát és bezavarom ide a topicba. De most megyek reggelizni. meg felhajtom a reggeli kávébeöntésem...
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1839 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 10:08:00 »

20-30 ezer pénz, és állítólag jó a mondeoba  is! Még nem láttam, de megkeresem a fazon számát és bezavarom ide a topicba. De most megyek reggelizni. meg felhajtom a reggeli kávébeöntésem...
Ok várom az embert, jó lenne már végre tényleg egy magyar dx-es cd. Jóétvágyat
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #1840 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 17:43:00 »

Üdv mondenkinek!
Nagyjából kikristályosodott, hogy melyik autók közül közül választom ki a megfelelőt, s úgy alakult, hogy van olyan MKIII, amibe becker navi van, ill. találtam faceliftet a dvd-s verzióval. Asszem az előbbi nem megy itthon, a dvd-s tudja? Mennyire, mennyiért lehet hozzájuk lemezt venni? Ahány ország annyi lemez? Jól működnek ezek? Előre is kösz mondent, üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1841 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 20:39:00 »

Nekem érintőképernyős nagy navim van, egész európa benne van, a DVD-t azonban nem adja ki vag ynincs benne nem elől van. Tudja esetleg valaki?
Kiváncsi vagyok mikor lesz normális áron magyarorszag térkép. iGo meg ezek 20-30e-ert nevetsegesek...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1842 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 20:42:00 »

Nekem érintőképernyős nagy navim van, egész európa benne van, a DVD-t azonban nem adja ki vag ynincs benne nem elől van. Tudja esetleg valaki?
Kiváncsi vagyok mikor lesz normális áron magyarorszag térkép. iGo meg ezek 20-30e-ert nevetsegesek...
A multkor mACSman mesélte,hogy valakinek ugyanez volt a problémája.
A megoldás titka,hogy nem elől adja ki a cd-t,hanem hátul!-:)
Szóval ott van az valahol,de kérdezd mACSman szakit,neki is ilyen van,biztos tudja a megoldást a problémádra.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1843 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 20:46:00 »

Üdv mondenkinek!
Nagyjából kikristályosodott, hogy melyik autók közül közül választom ki a megfelelőt, s úgy alakult, hogy van olyan MKIII, amibe becker navi van, ill. találtam faceliftet a dvd-s verzióval. Asszem az előbbi nem megy itthon, a dvd-s tudja? Mennyire, mennyiért lehet hozzájuk lemezt venni? Ahány ország annyi lemez? Jól működnek ezek? Előre is kösz mondent, üdv
Eu még rímelt is.
"Ahány ország annyi lemez? Jól működnek ezek? "
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1844 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 20:47:00 »

Eu még rímelt is.
"Ahány ország annyi lemez? Jól működnek ezek? "

Eu=Ez
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1845 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 21:15:00 »

A multkor mACSman mesélte,hogy valakinek ugyanez volt a problémája.
A megoldás titka,hogy nem elől adja ki a cd-t,hanem hátul!-:)
Szóval ott van az valahol,de kérdezd mACSman szakit,neki is ilyen van,biztos tudja a megoldást a problémádra.
zsoel
koszi, sajnos nagyon nehezen igazodok el ezen az oldalon. nem tudom milyen forum motor hajtja, de ennel sokkal jobbak vannak az tuti. a szinek sem tetszenek, a ford design meg teljesen mas:)  
De majd megszokom, nem szeretnem ha fikazasnak vennek a lelkes programozok...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1846 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 22:02:00 »

Eu még rímelt is.
"Ahány ország annyi lemez? Jól működnek ezek? "

Kösz a bókot, de nem akartam rímet faragni, csak így jött össze. Vagy ez lehet a belülről fakadó őstehetség? A becker navit nem ismeri senki
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1847 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 08:16:00 »

Íme a telefonszám. Nekik állítólag van mondeo-ba való CD-jük! Nem próbáltam ki, de ha tényleg jó, akkor sok embernek jelenthet megodást. 06-20/597-8460. Ennek a Srácnak a kollégája ajánlotta a CD-t, de ő elhagyta a telefonját. A számát ezért nem tudom. De kérjétek el, aztán hajrá!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1848 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 08:39:00 »

Nekem érintőképernyős nagy navim van, egész európa benne van, a DVD-t azonban nem adja ki vag ynincs benne nem elől van. Tudja esetleg valaki?
Kiváncsi vagyok mikor lesz normális áron magyarorszag térkép. iGo meg ezek 20-30e-ert nevetsegesek...
Hátul a csomagtartóban van a CD-tár.
A borítását leveszed és már látható a DVD olvasó, gyújtást adsz és már ki is veheted a lemezt és visszarakod. (szerintem benne lesz, valószinü elmuzdult az olvasófej és ezért nem látja)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1849 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 08:55:00 »

macsman
ez mekkora baromsag, ha mondjuk spanyolokhoz akarok menni akkor orszagonkent szetszedem a hatuljat?  
jo mondjuk nekem olyan dvd van benne amin egesz nyugateuropa rajta van, hozza kellene masolni magyarorszagot aztan kesz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.076 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.