Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 22:53:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034294 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #2150 Dátum: 2006.08.22 kedd, 20:41:00 »

Egy kis segítségre lenne szükségem.Van egy iGO 2006 full európa szoftverem. Eddig 3 pda-ra fel tudtam telepíteni gond nélkül. Most egy mókatársam szerzett valami HP-t amire szintén felmegy de kér valami liszensz key-t! Ezt eddig nem tette,és ez nekem nincs is ...Mondanom sem kell,hogy menniyre eredeti szoftverről van szó... Tehát ha valaki tud segíteni term. privátban,akkor azt megköszönném
Persze S.O.S!
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2151 Dátum: 2006.08.22 kedd, 20:47:00 »

Egy kis segítségre lenne szükségem.Van egy iGO 2006 full európa szoftverem. Eddig 3 pda-ra fel tudtam telepíteni gond nélkül. Most egy mókatársam szerzett valami HP-t amire szintén felmegy de kér valami liszensz key-t! Ezt eddig nem tette,és ez nekem nincs is ...Mondanom sem kell,hogy menniyre eredeti szoftverről van szó... Tehát ha valaki tud segíteni term. privátban,akkor azt megköszönném
ÁÁÁ dehogy. Biztosan a boltban vetted azt a szoftvert csak nem emléxel rá. Nekem még mondtad is. (küldtem mailt)
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #2152 Dátum: 2006.08.22 kedd, 20:57:00 »

ÁÁÁ dehogy. Biztosan a boltban vetted azt a szoftvert csak nem emléxel rá. Nekem még mondtad is. (küldtem mailt)
Tényleg-tényleg...  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2153 Dátum: 2006.08.22 kedd, 22:03:00 »

Sztem nem er meg navigacio fel millio forointot. Gondold meg mennyi papirterkepet vehetsz annyi penzbol eveken keresztul:) Inkabb a PDA alapu tunik  koltseghatekonyabb megoldasnak, meg akkor is ha Pl az Igo kulfoldon utcaszinten olyan szepen bevisz az erdobe, hogy orom kovalyogni Smiley De a semminel azert jobb Smiley
Nekem sem...
De Vision az más...
Neki kell valami extra Smiley
Egyébként egy ilyen cucc télleg vadállat extra.
Ha utánanézel bagyon komoly dolgokat tud művelni.
pl. több nézet egyszerre - követő+légi
időjáráselőrejelző
forgalomfigyelő stb.
szóval ez kicsit komolyabb útitárs mint egy sima.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2154 Dátum: 2006.08.22 kedd, 22:48:00 »

Sztem nem er meg navigacio fel millio forointot. Gondold meg mennyi papirterkepet vehetsz annyi penzbol eveken keresztul:) Inkabb a PDA alapu tunik  koltseghatekonyabb megoldasnak, meg akkor is ha Pl az Igo kulfoldon utcaszinten olyan szepen bevisz az erdobe, hogy orom kovalyogni Smiley De a semminel azert jobb Smiley
A papírtérképen nem tudod éppen hol vagy.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2155 Dátum: 2006.08.22 kedd, 22:53:00 »

A papírtérképen nem tudod éppen hol vagy.
És ezen kívül erősítoi  családi békét a GPS! Amikor még még papir térképet használtunk rendre mindig ugy összebalhéztam a párommal :-)) Sajnos a nők nem a legkíválobb térkép olvasok, rendre előfordultak mellé navigálások. Erre a sokadik után már az ember némi vérnyomás emelkedéssel reagált. Jéé tényleg két éve amióta GPS van nem is veszekedtünk a kocsiban. Hiába a modern technika ad is de el is vesz az tőlünk valamit..:-))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2156 Dátum: 2006.08.23 szerda, 09:31:00 »

A papírtérképen nem tudod éppen hol vagy.
Dehogynem tudod. Csak olvasod a faluneveket amiken atmentel Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2157 Dátum: 2006.08.23 szerda, 09:33:00 »

És ezen kívül erősítoi  családi békét a GPS! Amikor még még papir térképet használtunk rendre mindig ugy összebalhéztam a párommal :-)) Sajnos a nők nem a legkíválobb térkép olvasok, rendre előfordultak mellé navigálások. Erre a sokadik után már az ember némi vérnyomás emelkedéssel reagált. Jéé tényleg két éve amióta GPS van nem is veszekedtünk a kocsiban. Hiába a modern technika ad is de el is vesz az tőlünk valamit..:-))
A nok nem jok a tajekozodasban valoban. Talan az lehet az oka, hogy az Igo rendszeresen bevitt a malnasba, hogy a hangot noi-re allitottam? Smiley)
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2158 Dátum: 2006.08.23 szerda, 09:35:00 »

És ezen kívül erősítoi  családi békét a GPS! Amikor még még papir térképet használtunk rendre mindig ugy összebalhéztam a párommal :-)) Sajnos a nők nem a legkíválobb térkép olvasok, rendre előfordultak mellé navigálások. Erre a sokadik után már az ember némi vérnyomás emelkedéssel reagált. Jéé tényleg két éve amióta GPS van nem is veszekedtünk a kocsiban. Hiába a modern technika ad is de el is vesz az tőlünk valamit..:-))
bizony igazad van. Hányszor átéltem már autópályán azt, hogy "... na itt kellett volna lefordulnunk.."
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2159 Dátum: 2006.08.23 szerda, 09:55:00 »

bizony igazad van. Hányszor átéltem már autópályán azt, hogy "... na itt kellett volna lefordulnunk.."
Ha az ember villanytérképet használ, teljesen elveszíti a tájékozódási képességét.
A múltkor voltunk szegeden. Az első fánál jobbra, majd a plázánál balra szintű útbaigazítsát kaptunk. Erre rossz kijáraton jöttünk ki, na a pláza az nem is arra volt... újratervezés (nincs is szeged térképem), de kb 5 perc alatt (ennyivel volt több az út a legrövidebbhez képest) megtaláltuk. Miért jó ez? Egyrészt gondolkodsz, másrészt szóba elegyedsz a helyiekkel. Megismered a várost, mert kénytelen vagy megérteni, mi merre van. Villanypásztorral erről szó sincs.
 
Ennek ellenére borzasztóan szeretnék PDA-t... egyszer talán... majd ha a Napu, a Joe és a szomszédom is vett.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2160 Dátum: 2006.08.23 szerda, 12:10:00 »

Dehogynem tudod. Csak olvasod a faluneveket amiken atmentel Smiley
Ha egyáltalán rajta van a térképen. A PDA akkor is tudja hol vagy, ha a falu, tanya őrajta nincs rajta.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2161 Dátum: 2006.08.23 szerda, 12:13:00 »

Nekem sem...
De Vision az más...
Neki kell valami extra Smiley
Egyébként egy ilyen cucc télleg vadállat extra.
Ha utánanézel bagyon komoly dolgokat tud művelni.
pl. több nézet egyszerre - követő+légi
időjáráselőrejelző
forgalomfigyelő stb.
szóval ez kicsit komolyabb útitárs mint egy sima.
Mond el már nekem hogy Mo-on ezek a dolgok mikor fognak működni? Mer eddig ez ha jól tudom, Németo. Hollandia, és talán az olaszokon kívül sehol nem működik. Minek ez még Mo-on? Majd 10 év múlva. Akkor meg már ugyse ezzel az ótóval jársz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2162 Dátum: 2006.08.23 szerda, 12:35:00 »

EGY NÉLKÜLÖZHETETLEN GPS-ALKATRÉSZ !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2163 Dátum: 2006.08.23 szerda, 15:37:00 »

solesz
 
Ez a speedlock dolog engem is érdekelne.  
Eddig úgy tudtam, hogy csak a szerviz tudja kikapcsolni. Ha akarja/tudja.
szia
 
speedlock, elméletileg egy bizonyos szoftver verziótól kikapcsolható. ebben a kérdésben a németül tudok előnyben vannak, mert egy-két német fórumon jó leírások vannak.
addig is, ha érdekes, akkor leírom a szervíz menübe belépést és teszek fel képeket erről...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2164 Dátum: 2006.08.23 szerda, 16:07:00 »

nem csökkentettem le a képméreteket.
 
1. Kapcsold be a készüléket.
2. Célszerű átkapcsolni a {NAV} gombbal a navigációs üzemmódba
3. Ha kell, akkor érints meg az "Agree" gombot, hogy belépj térkép üzemmódba
4. Nyomd meg és tartsd lenyomva a {MENU} gombot 10 másodpercig. (illetve addig, amíg a kód beütési képernyő nem jelenik meg)
akkor ezt kell látnod
Diagnosztika PIN kód
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2165 Dátum: 2006.08.23 szerda, 16:11:00 »

5. Üsd be az alábbi kódot: 6414
akkor ezte kell látnodDiagnosztika menü
A speedlock kikapcsolásához a General Info alatt, kell lennie egy Speedlock opciónak. Ha nincs, akkor az valószínüleg szoftver verzió miatt nincs ott, vagy van ott.
A többi próbálgatásához sok sikert és várok visszajelzéseket is, hogy kinek milyen tapasztalata van. esetleg egy új forum kellene nyitni erre, hogy ne untassuk a többieket.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2166 Dátum: 2006.08.23 szerda, 17:52:00 »

szia
 
speedlock, elméletileg egy bizonyos szoftver verziótól kikapcsolható. ebben a kérdésben a németül tudok előnyben vannak, mert egy-két német fórumon jó leírások vannak.
addig is, ha érdekes, akkor leírom a szervíz menübe belépést és teszek fel képeket erről...
Kösz. Én is németül olvastam. De az csak a szervizkütyüvel (wds?? ) megy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2167 Dátum: 2006.08.23 szerda, 18:02:00 »

Kösz. Én is németül olvastam. De az csak a szervizkütyüvel (wds?? ) megy
Nincs szerkesztés.  
Szal a verziót a szerviz frissíti. Nekem sajnos nincs ilyen menüpont. Amikor kérdeztem, hogy ugye lehetne frissülni, nem is értették miről beszélek.
A kódot is én mondtam meg. Viszont lelkesen írták. Cheesy
:offtopic:
Anno szerettem volna a C tip. telefonkihangosítót utólag berakatni, hogy a navin lehessen telefonálni. Amikor vettem a kocsit, itthon még nem lehetett rendelni.  Akkor alaposan körbejártam a navi kérdést. A baj csak az volt, hogy a vélgeles szám lényegesen magasabb lett, mit amit először saccoltak. Sad Így jelenleg elnapolva.
Bocs az off-ért.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2168 Dátum: 2006.08.23 szerda, 18:38:00 »

És ezen kívül erősítoi  családi békét a GPS! Amikor még még papir térképet használtunk rendre mindig ugy összebalhéztam a párommal :-)) Sajnos a nők nem a legkíválobb térkép olvasok, rendre előfordultak mellé navigálások. Erre a sokadik után már az ember némi vérnyomás emelkedéssel reagált. Jéé tényleg két éve amióta GPS van nem is veszekedtünk a kocsiban. Hiába a modern technika ad is de el is vesz az tőlünk valamit..:-))
stealt,
 
én meg pont azt szoktam hallgatni, hogy kapcsold már ki azt a sz*rt... Van akinek semmi nem jó... Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2169 Dátum: 2006.08.23 szerda, 18:40:00 »

Ha az ember villanytérképet használ, teljesen elveszíti a tájékozódási képességét.
A múltkor voltunk szegeden. Az első fánál jobbra, majd a plázánál balra szintű útbaigazítsát kaptunk. Erre rossz kijáraton jöttünk ki, na a pláza az nem is arra volt... újratervezés (nincs is szeged térképem), de kb 5 perc alatt (ennyivel volt több az út a legrövidebbhez képest) megtaláltuk. Miért jó ez? Egyrészt gondolkodsz, másrészt szóba elegyedsz a helyiekkel. Megismered a várost, mert kénytelen vagy megérteni, mi merre van. Villanypásztorral erről szó sincs.
 
Ennek ellenére borzasztóan szeretnék PDA-t... egyszer talán... majd ha a Napu, a Joe és a szomszédom is vett.
"másrészt szóba elegyedsz a helyiekkel."
 
Ez én akkor is használom ha van PDA, a csinos biciklis lányok mindig adnak jó tanácsot, és még mosolyognak is. Na a PDA ezt nem tudja. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2170 Dátum: 2006.08.23 szerda, 18:42:00 »

5. Üsd be az alábbi kódot: 6414
akkor ezte kell látnodDiagnosztika menü
A speedlock kikapcsolásához a General Info alatt, kell lennie egy Speedlock opciónak. Ha nincs, akkor az valószínüleg szoftver verzió miatt nincs ott, vagy van ott.
A többi próbálgatásához sok sikert és várok visszajelzéseket is, hogy kinek milyen tapasztalata van. esetleg egy új forum kellene nyitni erre, hogy ne untassuk a többieket.
solesz,
 
ez melyiknél van? VNR 9000?
Mert feltenném a programozások közé az oldalra.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2171 Dátum: 2006.08.23 szerda, 18:52:00 »

solesz,
 
ez melyiknél van? VNR 9000?
Mert feltenném a programozások közé az oldalra.
DVD-s navi
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2172 Dátum: 2006.08.23 szerda, 20:10:00 »

"másrészt szóba elegyedsz a helyiekkel."
 
Ez én akkor is használom ha van PDA, a csinos biciklis lányok mindig adnak jó tanácsot, és még mosolyognak is. Na a PDA ezt nem tudja. Smiley
Na ugye...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2173 Dátum: 2006.08.23 szerda, 21:06:00 »

Na ugye...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2174 Dátum: 2006.08.23 szerda, 21:06:00 »

DVD-s navi
Köszi!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2175 Dátum: 2006.08.23 szerda, 21:13:00 »

stealt,
 
én meg pont azt szoktam hallgatni, hogy kapcsold már ki azt a sz*rt... Van akinek semmi nem jó... Smiley
Áá, elég csak a hangot levenni. Rájöttem a nők nem szeretnek más nőt hallgatni az autoban csak magukat. De azt sokat...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2176 Dátum: 2006.08.23 szerda, 21:33:00 »

rendelt már valaki a brodit-tól ilyen pda tartó cuccost? ezt fel lehet rakni házilag is, vagy kell hozzá egy komplett beszerelőműhely?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2177 Dátum: 2006.08.23 szerda, 22:03:00 »

rendelt már valaki a brodit-tól ilyen pda tartó cuccost? ezt fel lehet rakni házilag is, vagy kell hozzá egy komplett beszerelőműhely?
Házilag, kb 15 másodperc.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2178 Dátum: 2006.08.23 szerda, 23:09:00 »

Áá, elég csak a hangot levenni. Rájöttem a nők nem szeretnek más nőt hallgatni az autoban csak magukat. De azt sokat...
stealt,
 
igaz. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2179 Dátum: 2006.08.23 szerda, 23:10:00 »

rendelt már valaki a brodit-tól ilyen pda tartó cuccost? ezt fel lehet rakni házilag is, vagy kell hozzá egy komplett beszerelőműhely?
Én otthon egyedül Brodit-oztam, nagyon profi cucc.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2180 Dátum: 2006.08.24 csütörtök, 06:55:00 »

rendelt már valaki a brodit-tól ilyen pda tartó cuccost? ezt fel lehet rakni házilag is, vagy kell hozzá egy komplett beszerelőműhely?
Sokadik brodit tartóm van, illetve eddi főleg proclipeket vettem, most már viszont a Smartphone miatt a holder is az lett, de mindegyik tök jó volt, és easy to install. Egy motoros csavarhúzóval simán össze tudod szerelni. Euroalarmba vedd meg, jó az ár, van raktáron, meg jó a csaj is, bár kicsit undok, de a segge kárpótol a modoráért...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2181 Dátum: 2006.08.24 csütörtök, 06:59:00 »

OFF: agostonb-nek! sorry de baromira elvagyok havazva, még mindig nem volt időm megcsinálni amit ígértem. Nem akarsz inkább valami ftp helyet adni, oda fellökném, amíg éjjel alszok... Vagy erre a 2big valamicsodára felrakom és onnan leszeded, hm?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2182 Dátum: 2006.08.24 csütörtök, 08:54:00 »

OFF: agostonb-nek! sorry de baromira elvagyok havazva, még mindig nem volt időm megcsinálni amit ígértem. Nem akarsz inkább valami ftp helyet adni, oda fellökném, amíg éjjel alszok... Vagy erre a 2big valamicsodára felrakom és onnan leszeded, hm?
Bármelyik jó, (ftp helyem nincs), de nem sürgős. Van PDA-m, csak ha lenne Becker-em az se lenne rossz. Persze előbb egyáltalán jó legyen a fejegységhez, mert még az sem biztos.
Sztem a DVD-írás a legeccerübb.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2183 Dátum: 2006.08.24 csütörtök, 09:00:00 »

Sokadik brodit tartóm van, illetve eddi főleg proclipeket vettem, most már viszont a Smartphone miatt a holder is az lett, de mindegyik tök jó volt, és easy to install. Egy motoros csavarhúzóval simán össze tudod szerelni. Euroalarmba vedd meg, jó az ár, van raktáron, meg jó a csaj is, bár kicsit undok, de a segge kárpótol a modoráért...
gyorsan válaszolok, asszony ne lássa miért startolok az euroalarmba...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2184 Dátum: 2006.08.24 csütörtök, 09:29:00 »

solesz,
 
ez melyiknél van? VNR 9000?
Mert feltenném a programozások közé az oldalra.
szia scratch
 
típusjelet nem tudok.
de ez egy öszvér gyerek ez a DVD navi.
a hardware része, beleértve a TMC-t is, kenwwod. a térképszoftver meg denso, de szerintem azt is csináltatja valahol. a denso már csak ilyen. kotontól a cséplőgépig mindent beszállít autókhoz, de csak kevés dologot gyárt maga.
 
ha gondolod, megcsinálom a cikket neked, képekkel, neked csak be kell raknod a megfelelő helyre.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2185 Dátum: 2006.08.24 csütörtök, 09:35:00 »

Nincs szerkesztés.  
Szal a verziót a szerviz frissíti. Nekem sajnos nincs ilyen menüpont. Amikor kérdeztem, hogy ugye lehetne frissülni, nem is értették miről beszélek.
A kódot is én mondtam meg. Viszont lelkesen írták. Cheesy
:offtopic:
Anno szerettem volna a C tip. telefonkihangosítót utólag berakatni, hogy a navin lehessen telefonálni. Amikor vettem a kocsit, itthon még nem lehetett rendelni.  Akkor alaposan körbejártam a navi kérdést. A baj csak az volt, hogy a vélgeles szám lényegesen magasabb lett, mit amit először saccoltak. Sad Így jelenleg elnapolva.
Bocs az off-ért.
lehet, hogy wds-el megy csak.
a magyarországi egyik szervízbe, nevezzük mondjuk petrányinak - őket ajánlotta a kérdésben a ford hotline - nem tudtak semmit sem segíteni.
létezik szoftverfrissítés is a készülékhez, de arról sem tudott semmit. annyit mondott, hogy megnézi a ETIS-en, de sok jót nem remélt tőle.
én sem.
én amondó vagyok, ha többet akarunk megtudni erről a dologról, akkor lehet, hogy kenwood irányba kellene elmozdulni.
és megnézni, hogy bármelyik kenwood szoftver ismer-e magyarországot. mert szerintem ugyanaz a KIWI formátumban van mindegyik kenwood adatbázis. valahol láttam borító fényképet kenwood dvd-ről és rajta virított a denso jel is. szóval, ha van kenwood navi hoz magyar térkép, akkor az lehet a mi játékosunk.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2186 Dátum: 2006.08.24 csütörtök, 10:05:00 »

lehet, hogy wds-el megy csak.
a magyarországi egyik szervízbe, nevezzük mondjuk petrányinak - őket ajánlotta a kérdésben a ford hotline - nem tudtak semmit sem segíteni.
létezik szoftverfrissítés is a készülékhez, de arról sem tudott semmit. annyit mondott, hogy megnézi a ETIS-en, de sok jót nem remélt tőle.
én sem.
én amondó vagyok, ha többet akarunk megtudni erről a dologról, akkor lehet, hogy kenwood irányba kellene elmozdulni.
és megnézni, hogy bármelyik kenwood szoftver ismer-e magyarországot. mert szerintem ugyanaz a KIWI formátumban van mindegyik kenwood adatbázis. valahol láttam borító fényképet kenwood dvd-ről és rajta virított a denso jel is. szóval, ha van kenwood navi hoz magyar térkép, akkor az lehet a mi játékosunk.
A frissítéshez kell egy "zöld"(grüne) cd-nek nevezett lemez. Ez német fórumok szerint úgy egy éve létezik. Ezt kell feltenni, aztán lehet a wds-sel kikapcsolni a speedlockot.
Ami a térképet illeti. Itt is olvastam a saab-ot. Meg egy német fórumon is írták (  
Máshol a volvot. Ahhoz elvileg van magyar térkép is. Itt http://www.navicd24.de/shop/catalog/product_info.php/cPath/61_601/products_id/303 leaglábbis ezt írják.  
A kenwood is jó lehet. Olvastam, hogy fordítva működik. A fordos lemez müxik a KNA-DV3200 -el.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2187 Dátum: 2006.08.24 csütörtök, 14:50:00 »

szia scratch
 
típusjelet nem tudok.
de ez egy öszvér gyerek ez a DVD navi.
a hardware része, beleértve a TMC-t is, kenwwod. a térképszoftver meg denso, de szerintem azt is csináltatja valahol. a denso már csak ilyen. kotontól a cséplőgépig mindent beszállít autókhoz, de csak kevés dologot gyárt maga.
 
ha gondolod, megcsinálom a cikket neked, képekkel, neked csak be kell raknod a megfelelő helyre.
Úgy jó lenne, ha tudod akkor PDF lenne a legjobb.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2188 Dátum: 2006.08.24 csütörtök, 18:38:00 »

a zöld cd-t néhány napja megkérdeztem egy hivatalos ford-ostól. nem is hallott róla.
hát ennyit a m.o.-i helyzetről.
egyébként a saab-t én kérdeztem meg néhány hete egy saab-os embertől, aki mondta, hogy lesz magyar év végéig. legalább ígérni tud.
aki ford-ot ad el, azt mondta, hogy már több negyedéve ígérgetik, hogy majd most, majd most. de semmi, ezért ő sem ígér semmit. azt is állította, hogy ők bejelentették már az európai ford felé, hogy komoly igény lenne a magyar térképre is.
scratch,
megcsinálom pdf-be szépen. 1-2 nap és majd mondjad, hogy hová tegyem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2189 Dátum: 2006.08.24 csütörtök, 23:00:00 »

a zöld cd-t néhány napja megkérdeztem egy hivatalos ford-ostól. nem is hallott róla.
hát ennyit a m.o.-i helyzetről.
egyébként a saab-t én kérdeztem meg néhány hete egy saab-os embertől, aki mondta, hogy lesz magyar év végéig. legalább ígérni tud.
aki ford-ot ad el, azt mondta, hogy már több negyedéve ígérgetik, hogy majd most, majd most. de semmi, ezért ő sem ígér semmit. azt is állította, hogy ők bejelentették már az európai ford felé, hogy komoly igény lenne a magyar térképre is.
scratch,
megcsinálom pdf-be szépen. 1-2 nap és majd mondjad, hogy hová tegyem.
Tudom sovány vigasz, de külhonban se jobb a helyzet Sad
A térképet a Navteq készíti, az adja a Densonak az  meg a Fordnak. Persze ha a Ford megrendeli.  
Perszre a navteqet se kell félteni. Ezt ( http://coverage.digi-map.de/index.php4 ) már régebben asszem belinkeltem. Az utolsó frissítés 2005.06.06 !!!!  Most már bőven több mint egy éve.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2190 Dátum: 2006.08.25 péntek, 00:31:00 »

a zöld cd-t néhány napja megkérdeztem egy hivatalos ford-ostól. nem is hallott róla.
hát ennyit a m.o.-i helyzetről.
egyébként a saab-t én kérdeztem meg néhány hete egy saab-os embertől, aki mondta, hogy lesz magyar év végéig. legalább ígérni tud.
aki ford-ot ad el, azt mondta, hogy már több negyedéve ígérgetik, hogy majd most, majd most. de semmi, ezért ő sem ígér semmit. azt is állította, hogy ők bejelentették már az európai ford felé, hogy komoly igény lenne a magyar térképre is.
scratch,
megcsinálom pdf-be szépen. 1-2 nap és majd mondjad, hogy hová tegyem.
solesz,
 
köszi, nekem mail-be küld el.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2191 Dátum: 2006.08.29 kedd, 11:21:00 »

agostonb,
 
Talaltam egy erdekes waret. Vajon tud ez akar videjot is kozvetitetni ? Mert ha igen, akkor ezzel megoldhato a VGA kivezetes. Nemtom mekkora lehet az SD I/O-nak a savszelessege...
 
VGA out PDA Maniarol
VGA out cuccli a gyarto oldalarol
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2192 Dátum: 2006.08.29 kedd, 11:22:00 »

Agostonb,
 
Itt van rolajobb kep is. Itt latszik, hogy van rajta S-video kimenet is.
 
http://www.geeks.com/details.asp?invtid=SDV-841&cat=PDA
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2193 Dátum: 2006.08.29 kedd, 11:26:00 »

ujra...
 
 
 
vga out
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2194 Dátum: 2006.08.29 kedd, 11:29:00 »

ujra...
 
vga out
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2195 Dátum: 2006.08.29 kedd, 11:32:00 »

itt van meg 1-2 link a cuccrol, de szerintem ez nem biir videjot nyomni
 
vga 1
 
Itt van rola letoltheto manual is:
 
 
vga 2vga out manual
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2196 Dátum: 2006.08.29 kedd, 13:41:00 »

agostonb,
 
Talaltam egy erdekes waret. Vajon tud ez akar videjot is kozvetitetni ? Mert ha igen, akkor ezzel megoldhato a VGA kivezetes. Nemtom mekkora lehet az SD I/O-nak a savszelessege...
 
VGA out PDA Maniarol
VGA out cuccli a gyarto oldalarol
Ezek érdekesek. +nézem
kösz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2197 Dátum: 2006.08.30 szerda, 10:44:00 »

Véleményeteket szeretném kérni erről a készülékről GPS.
Csak GPS-nek kellene, PDA-zni nem akarok vele. És mi az a SDIO kártyahely? Normál SD kártya belemegy?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2198 Dátum: 2006.08.30 szerda, 11:22:00 »

Mondeo kombici,
 
Ha csak es kizarolag GPS-re kell, akkor lehet erdemesebb venni egy mio PNA-t. Most volt rola egy teszt a totalcar oldalan. Celgep. Az SDIO egy olyan foglalat, amibe termeszetesen memoriabovitest tehecc SD kartya formalyaban, de kepes kulonbozo eszkozok kezelesere is, mint pl.  wifi stb. Ezeknek a kiegeszitoknek is SD csatlakozoja van, amit ebbe az SDIO foglalatba kell gyomoszolni. Tehat osszefoglalava, nemcsak mem bovitesre hasznalhato eza foglalat. Es igen, egyebkent normal SD kartyaval tudod boviteni. Sooot, ha esetleg van miniSD kartyad, akkor egy atalakitoval szinten bele tod gyomkodni a normal SD foglalatba. Ilyen pl. a nokia teflonok memoria kartyai.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2199 Dátum: 2006.08.30 szerda, 11:23:00 »

Mondeo kombici,
 
Mio C310
Naplózva

blah blah blah
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.07 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.