Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 22:47:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034286 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #2250 Dátum: 2006.09.06 szerda, 08:16:00 »

A tageket nálam kezeli. Ha a fileban szerepel, kiírja a címet, előadót meg asszem az album címét is.
A második bekezdéssel maximálisan 1et értek Főleg a xar support miatt vagyok nyűgös.
Ja, most megneztem. Nalam is kiirja a cimet, eloadot, album cimet, ha megnyomom az "i" gombot.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2251 Dátum: 2006.09.06 szerda, 08:18:00 »

Kedves Mindenki! Én főleg a nagy navi miatt vettem meg az autót, aztán csalódtam egy nagyot! Aztán nem hagytam annyiban és nekikeztdtem a keresésnek és most már elől - hátul is nézhetek DVD-t az autóban, sőt minden féle kamera és játék is megy a monitorokon. Van egy univerzális interfész, mely közbeiktatásával minden jelforrás rátehető a nagy navi monitorára. A fejegység csak cd-t játszik le, akár normál lemez, akár mp3, a csomagtartóban lévő DVD-ram pedig csak és kizárólag Ford navi DVD-t. Minden más navi lemezre és DVD lemezre hibát ír ki. Állítólag jövő év elején jelenik meg olyan lemez, amelyik már tartalmazza Mo-t is, de addig navigálásra én is a Garmin nüvi-jét használom. Az interfészt a navi DVD lejátszója és a fejegység közé kell beiktatni, de levenni nem lehet (a navit), mert különben nem működik az egész rendszer kompletten.
Hatul hogy nezel dvd-t? Szoftverfrissitessel megoldhato, hogy osztodjon a navi kepernyoje? Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2252 Dátum: 2006.09.06 szerda, 09:51:00 »

Nem csak, hogy megosztódik, de 3D -ben látható képet vetít a szélvédőre és az ülések közé nagyon király! Emellett a gps antennán keresztül az összes műholdról be tudja fogni a műholdas csatornákat.(SAT1;EUROSPORT;stb....)Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2253 Dátum: 2006.09.06 szerda, 09:59:00 »

A tageket nálam kezeli. Ha a fileban szerepel, kiírja a címet, előadót meg asszem az album címét is.
A második bekezdéssel maximálisan 1et értek Főleg a xar support miatt vagyok nyűgös.
Szia! A tegnap megnéztem ezt a csatlakoztatót. Arra gondolsz ami a kesztyűtartó job-felső sarkában van? egy fehér színű csatlakoztató? Az egy sima jack? (olyan mint a fülhalgatók jack-je?) Köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2254 Dátum: 2006.09.06 szerda, 10:03:00 »

Szia! A tegnap megnéztem ezt a csatlakoztatót. Arra gondolsz ami a kesztyűtartó job-felső sarkában van? egy fehér színű csatlakoztató? Az egy sima jack? (olyan mint a fülhalgatók jack-je?) Köszi
Pontosan. A cd-s menüben az aux (úgy rémlik, hogy jobb oldalt alul van) gombbal lehet aktiválni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2255 Dátum: 2006.09.06 szerda, 14:29:00 »

Kedves Mindenki! Én főleg a nagy navi miatt vettem meg az autót, aztán csalódtam egy nagyot! Aztán nem hagytam annyiban és nekikeztdtem a keresésnek és most már elől - hátul is nézhetek DVD-t az autóban, sőt minden féle kamera és játék is megy a monitorokon. Van egy univerzális interfész, mely közbeiktatásával minden jelforrás rátehető a nagy navi monitorára. A fejegység csak cd-t játszik le, akár normál lemez, akár mp3, a csomagtartóban lévő DVD-ram pedig csak és kizárólag Ford navi DVD-t. Minden más navi lemezre és DVD lemezre hibát ír ki. Állítólag jövő év elején jelenik meg olyan lemez, amelyik már tartalmazza Mo-t is, de addig navigálásra én is a Garmin nüvi-jét használom. Az interfészt a navi DVD lejátszója és a fejegység közé kell beiktatni, de levenni nem lehet (a navit), mert különben nem működik az egész rendszer kompletten.
Hello Taxy!
 
Ez az interface engem is igen csak érdekelne. Mit tudhatunk meg róla? Köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2256 Dátum: 2006.09.06 szerda, 21:56:00 »

Ezt fejtsd ki bővebben légyszi! Mert engem is érdekel a dolog a megoldás. Eddig csak a kedvem vették el ezzel kapcsolatban.
Angel! Nem rád értettem! Csak eddig mindenki azt mondta, hogy nem lehetséges megoldani a problémát. Átnéztem az összes német katalógust, de csak a fricc verdákhoz és klónjaikhoz van interface, erre taxy hozza a megváltást, ugye hozza? Úgy kell nekünk mint egy falat kenyér!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2257 Dátum: 2006.09.07 csütörtök, 11:29:00 »

Mindenesetre a dalokat, amiket kiirtam cd-re, lejatszotta. Ilyen szempontbol nekem eleg. Radiohoz meg tobbet lehet programozni, mert 3 FM hely is van, egyenkent 6 memoriaval. Ha erre gondoltal.
Keresni en mindig a bal kezemnel levo bizgentyuvel szokatam. Lehet, hogy elsore furcsa, de mar nagyon megszoktam.
3 FM hely mar 1980-ban is volt, ez azert nem nagy kunszt:)
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2258 Dátum: 2006.09.07 csütörtök, 11:36:00 »

Mindenesetre a dalokat, amiket kiirtam cd-re, lejatszotta. Ilyen szempontbol nekem eleg. Radiohoz meg tobbet lehet programozni, mert 3 FM hely is van, egyenkent 6 memoriaval. Ha erre gondoltal.
Keresni en mindig a bal kezemnel levo bizgentyuvel szokatam. Lehet, hogy elsore furcsa, de mar nagyon megszoktam.
És sztem ez is tudja, hogy a AM/FM gomb hosszan nyomásával megkeres 6 legjobb adót...(AST)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2259 Dátum: 2006.09.07 csütörtök, 15:27:00 »

david
van azon a *** kepernyon hely nem? kiferne 18 is, de lehetne lapozni is meg stb. de nem csak hat. nekem csalodas.
ocsem mondeojaban decker van, az mindig az osszeset megkeresi, nyilvan 6 fer ki a tobbihez lapozni kell. *** egyszeru feature.
 
(Moderálva - Scratch)
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #2260 Dátum: 2006.09.08 péntek, 00:44:00 »

Hát a Taxy az nem jön...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2261 Dátum: 2006.09.08 péntek, 12:00:00 »

david
van azon a *** kepernyon hely nem? kiferne 18 is, de lehetne lapozni is meg stb. de nem csak hat. nekem csalodas.
ocsem mondeojaban decker van, az mindig az osszeset megkeresi, nyilvan 6 fer ki a tobbihez lapozni kell. *** egyszeru feature.
 
(Moderálva - Scratch)
Ha akarod 9 is kifér a Beckeren eccerre, vagy talán még 12 is (ha a 3 betűs csatornaneveket iratod ki). A 9 biztos.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2262 Dátum: 2006.09.08 péntek, 17:02:00 »

3 FM hely mar 1980-ban is volt, ez azert nem nagy kunszt:)
Igaz, de ha abbol indulunk ki, hogy Magyarorszagon meg 6db normalis FM adot sem lehet egyszerre befogni, akkor sok is az az osszesen 18 hely. Mas orszagokban meg, mint pl Ausztria, de leginkabb Horvatorszag, van vagy 1000 ado, a gond csak az, hogy a sugarzasi korzetuk kb 1 meter, tehat felesleges "elmenteni" oket.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2263 Dátum: 2006.09.08 péntek, 17:07:00 »

david
van azon a *** kepernyon hely nem? kiferne 18 is, de lehetne lapozni is meg stb. de nem csak hat. nekem csalodas.
ocsem mondeojaban decker van, az mindig az osszeset megkeresi, nyilvan 6 fer ki a tobbihez lapozni kell. *** egyszeru feature.
 
(Moderálva - Scratch)
Hat ja, hely az van. Gondolom kis hackelt szoftver frissitessel minden ilyen aprosagot meg lehetne oldani. En meg azt sem bannam, ha lenne valami majer kepernyovedo.. ja, es hogy lehessen szinsemak kozul valasztani. Szoval sorolhatnam.
Mellesleg a navigacio miert nem irja ki pl a sebesseget meg a magassagot? Sot, miert nincs muhold kepernyo, mint a sima kezi szerkentyukben?
Na mind1, tul sok minden nincs Smiley
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2264 Dátum: 2006.09.10 vasárnap, 20:54:00 »

David
abbol indultam ki, hogy a nagy monitortol tobbet vartam. de sem az mp3 lejatszo sem a radio nem tud tobbet mint egy 20e forintos noname. De nem ennyiert adjak. Hulladek. Atveres, lehuzas. Egyszoval csalodas.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #2265 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 11:28:00 »

David
abbol indultam ki, hogy a nagy monitortol tobbet vartam. de sem az mp3 lejatszo sem a radio nem tud tobbet mint egy 20e forintos noname. De nem ennyiert adjak. Hulladek. Atveres, lehuzas. Egyszoval csalodas.
Ertem en mit mondasz, es teljesen egyetertek. De kozelitsuk meg a dolgot mas iranybol: pl Garmin Street Pilot 7500: 494,900 Ft. Ugyanakkora a kijelzoje. Igaz, hogy olcsobb, de a TMC vevot kulon kell megvenni hozza (a Mondi navijaban ugyebar benne van), raadasul nem tudja kezelni a klimat, radiot..  
Ha bele szamitod, hogy altalaban az autokhoz rendelheto extrak mindig valamivel tobbe kerulnek, mint egy ugyanolyan tudasu kulon megvasarolhato eszkoz, akkor az ar nagyjabol stimmel.
Egy valamit viszont nem ertek. Miert nem raktak bele automata fenyero szabalyzast??? Nevetseges. Ha felkapcsolom a lampat, nappal nem latok semmit a kepernyobol, viszont ha a fenyerot felnyomom, akkor ejszaka zavaro. Szvsz. ez nagyon gaz. Na, ezt pl a street pilot tudja.
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2266 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 12:24:00 »

a navigaciot most vegyuk ki belole, mert eleg nehez magayr terkep nelkul hasznalnom... hogy evente 2szer kimegyek maganutra kulfoldre ahhoz meg tul sok az 500e huf.
mint radio gyenge, a klima vezerlese inkabb vicces, se belso se kulso homersekletet nem ir ki, csak azt amit beallitasz neki. egy csicsas tekero gyakorlatilag.
engem a radio es mp3 lejatszo idegesit jobban, lehetett volna dvd-t rakni bele, lehetet volna rendesen megcsinalni, sok funkciosan. lehetett volna kis memoriat rakni bele hogy felismerje a cdket vagy tarolja a libraryt, playlisteket. ehhez kepest egy teljesen fapados lejatszo, a legegyszerubb mp3 lejatszo is tobbet tud. cserébe nem tudod upgradelni, nem tudod bővíteni meg ugy egyálatalán semmitse tudsz vele csinálni.
ennyi pénzért, dvd lejáétszóval tunningolt fasza rádió, dvd lejátszós hifit lehet venni a kocsiba.
csicsás és nem tud többet, mint egy szirszar noname kinai gagyi.
én gondolkodtam hogy ghiat vegyek vagy trendet ezzel, sajnos bedőltem a csicsának, bánom is egy kicsit.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #2267 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 13:11:00 »

a navigaciot most vegyuk ki belole, mert eleg nehez magayr terkep nelkul hasznalnom... hogy evente 2szer kimegyek maganutra kulfoldre ahhoz meg tul sok az 500e huf.
mint radio gyenge, a klima vezerlese inkabb vicces, se belso se kulso homersekletet nem ir ki, csak azt amit beallitasz neki. egy csicsas tekero gyakorlatilag.
engem a radio es mp3 lejatszo idegesit jobban, lehetett volna dvd-t rakni bele, lehetet volna rendesen megcsinalni, sok funkciosan. lehetett volna kis memoriat rakni bele hogy felismerje a cdket vagy tarolja a libraryt, playlisteket. ehhez kepest egy teljesen fapados lejatszo, a legegyszerubb mp3 lejatszo is tobbet tud. cserébe nem tudod upgradelni, nem tudod bővíteni meg ugy egyálatalán semmitse tudsz vele csinálni.
ennyi pénzért, dvd lejáétszóval tunningolt fasza rádió, dvd lejátszós hifit lehet venni a kocsiba.
csicsás és nem tud többet, mint egy szirszar noname kinai gagyi.
én gondolkodtam hogy ghiat vegyek vagy trendet ezzel, sajnos bedőltem a csicsának, bánom is egy kicsit.
Nagy mértéken egyet értek Veled. Szerintem új autóba nem szabad ilyet kérni; bár tény az, hogy sok német (meg nem csak) import autóba benne van. Szerintem a navigációja nem lehet rossz (bár mi, mint "harmadik világ" mire megyünk vele Magyaro-n). Ha megnézed a leírását 2/3 csak a navigációról szól. Szerintem a Denso inkább erre a részére koncentrált jobban. Sok minden hasznos dolgot belehet állítani rajta. Talán felragyok a mi egünkön is egyszer a nap és lesz térkép hozzá. Addig is kitartást...
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #2268 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 13:37:00 »

lullaby
Hat en is abban remenykedem, hogy lesz hozza magyar terkep.Smiley
 
scratch
most latom a cenzurat, sorry.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #2269 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 22:12:00 »

aahhhh! végre bekerült a navigation a gépjárműbe. este negyed tízig broditoztunk TáDé val. az eredeti 10 perc alatt bent van témát kicsit az esztétika előnyére nyújtottuk. Tényleg nagyon profi cucc ez a brodit, nagyon elegáns és a bepattintása is ment, mint a karikacsapás. viszont a broditos passzív tartó és az aktív is nagyon elállt volna a konzoltol, úgyhogy úgy gondoltam, összegyógyítjuk az Asus A636N gyári (gumitapadókorongos ablakraragadós ladajegyzettömb sztájlos) aktív tartójával. pici esztergálás volt a konzolon, de a végeredmény több mint tökéletes lett! majd holnap csinálok fotót is...
TáDé: tenk jú veri máccs!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2270 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 23:03:00 »

aahhhh! végre bekerült a navigation a gépjárműbe. este negyed tízig broditoztunk TáDé val. az eredeti 10 perc alatt bent van témát kicsit az esztétika előnyére nyújtottuk. Tényleg nagyon profi cucc ez a brodit, nagyon elegáns és a bepattintása is ment, mint a karikacsapás. viszont a broditos passzív tartó és az aktív is nagyon elállt volna a konzoltol, úgyhogy úgy gondoltam, összegyógyítjuk az Asus A636N gyári (gumitapadókorongos ablakraragadós ladajegyzettömb sztájlos) aktív tartójával. pici esztergálás volt a konzolon, de a végeredmény több mint tökéletes lett! majd holnap csinálok fotót is...
TáDé: tenk jú veri máccs!!!
You're welcome!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2271 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 23:07:00 »

aahhhh! végre bekerült a navigation a gépjárműbe. este negyed tízig broditoztunk TáDé val. az eredeti 10 perc alatt bent van témát kicsit az esztétika előnyére nyújtottuk. Tényleg nagyon profi cucc ez a brodit, nagyon elegáns és a bepattintása is ment, mint a karikacsapás. viszont a broditos passzív tartó és az aktív is nagyon elállt volna a konzoltol, úgyhogy úgy gondoltam, összegyógyítjuk az Asus A636N gyári (gumitapadókorongos ablakraragadós ladajegyzettömb sztájlos) aktív tartójával. pici esztergálás volt a konzolon, de a végeredmény több mint tökéletes lett! majd holnap csinálok fotót is...
TáDé: tenk jú veri máccs!!!
Várjuk a képeket! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2272 Dátum: 2006.09.12 kedd, 09:01:00 »

a navigaciot most vegyuk ki belole, mert eleg nehez magayr terkep nelkul hasznalnom... hogy evente 2szer kimegyek maganutra kulfoldre ahhoz meg tul sok az 500e huf.
mint radio gyenge, a klima vezerlese inkabb vicces, se belso se kulso homersekletet nem ir ki, csak azt amit beallitasz neki. egy csicsas tekero gyakorlatilag.
engem a radio es mp3 lejatszo idegesit jobban, lehetett volna dvd-t rakni bele, lehetet volna rendesen megcsinalni, sok funkciosan. lehetett volna kis memoriat rakni bele hogy felismerje a cdket vagy tarolja a libraryt, playlisteket. ehhez kepest egy teljesen fapados lejatszo, a legegyszerubb mp3 lejatszo is tobbet tud. cserébe nem tudod upgradelni, nem tudod bővíteni meg ugy egyálatalán semmitse tudsz vele csinálni.
ennyi pénzért, dvd lejáétszóval tunningolt fasza rádió, dvd lejátszós hifit lehet venni a kocsiba.
csicsás és nem tud többet, mint egy szirszar noname kinai gagyi.
én gondolkodtam hogy ghiat vegyek vagy trendet ezzel, sajnos bedőltem a csicsának, bánom is egy kicsit.
Ilyen az elet. Pont Magyarorszag miatt vettem egy nuvit, hogy itthon is tudjak navigalni. Talaltam neki jo helyet, ahol elerem a kijelzojet, raadasul az utat is latom, ha ranezek. (nem ugy, mint a masiknal) Mindenesetre igy mar eleg majer, hogy ket kepernyo vilagit a kocsiban.
En azert nem bantam meg, hogy ilyet vettem. Igazabol ezt vettem eszre eloszor, mikor vasarlas elott alltam. Es hat lassuk be, jobban nez ki, mint egy akarmilyen radio konzol. Legalabbis szerintem. Smiley
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2273 Dátum: 2006.09.12 kedd, 18:14:00 »

Ilyen az elet. Pont Magyarorszag miatt vettem egy nuvit, hogy itthon is tudjak navigalni. Talaltam neki jo helyet, ahol elerem a kijelzojet, raadasul az utat is latom, ha ranezek. (nem ugy, mint a masiknal) Mindenesetre igy mar eleg majer, hogy ket kepernyo vilagit a kocsiban.
En azert nem bantam meg, hogy ilyet vettem. Igazabol ezt vettem eszre eloszor, mikor vasarlas elott alltam. Es hat lassuk be, jobban nez ki, mint egy akarmilyen radio konzol. Legalabbis szerintem. Smiley
Szerintem is jobban néz ki. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2274 Dátum: 2006.09.14 csütörtök, 13:19:00 »

David,
 
Képet lehetne róla? Én is szeretnék beépíteni egy HP hx2100-t és kiváncsi lennék, hogy milyen megoldások vannak, hogy néz ki, miezmás.
 
Köszi
Iceman1
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2275 Dátum: 2006.09.15 péntek, 18:01:00 »

Várjuk a képeket! Smiley
ehhh, na végre megvannak a képek. szóval ilyesmire sikerült. az első fotón egész jól fest. a másodikon látszik milyen közel maradt a műszerfalhoz, a harmadikon pedig látszik, hogy a gyári megoldásokhoz köze nincsen. ennek ellenére nagyon frankó lett.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2276 Dátum: 2006.09.15 péntek, 18:08:00 »

ehhh, na végre megvannak a képek. szóval ilyesmire sikerült. az első fotón egész jól fest. a másodikon látszik milyen közel maradt a műszerfalhoz, a harmadikon pedig látszik, hogy a gyári megoldásokhoz köze nincsen. ennek ellenére nagyon frankó lett.
ó anyu! sikerült megalarge képeket felnyomnom... bakter.
itt vannak a képek normális méretben is: első  
második harmadik
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2277 Dátum: 2006.09.15 péntek, 18:36:00 »

ó anyu! sikerült megalarge képeket felnyomnom... bakter.
itt vannak a képek normális méretben is: első  
második harmadik
A nút a csavarnak elég gyárinak tűnik... Sztem franya lett...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2278 Dátum: 2006.09.15 péntek, 18:52:00 »

A nút a csavarnak elég gyárinak tűnik... Sztem franya lett...
naná, hogy frankó lett! volt egy fasza segítségem... várjunk csak. ez így nem teljesen igaz., mert én voltam a segítség és Te csináltad!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2279 Dátum: 2006.09.15 péntek, 18:57:00 »

naná, hogy frankó lett! volt egy fasza segítségem... várjunk csak. ez így nem teljesen igaz., mert én voltam a segítség és Te csináltad!
Ájájáj!
 
Én csak a marógép voltam. Smiley))) Örülök, hogy örülsz.
Ha lesz nekem is egy ilyen navigációs mütyüröm, azt majd te fogod feltapasztani a kilóméterórámra.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2280 Dátum: 2006.09.15 péntek, 19:30:00 »

Ájájáj!
 
Én csak a marógép voltam. Smiley))) Örülök, hogy örülsz.
Ha lesz nekem is egy ilyen navigációs mütyüröm, azt majd te fogod feltapasztani a kilóméterórámra.
okay!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2281 Dátum: 2006.09.15 péntek, 19:39:00 »

ó anyu! sikerült megalarge képeket felnyomnom... bakter.
itt vannak a képek normális méretben is: első  
második harmadik
Tessék venni egy normális kijelző védő fóliát, pl. Brando. Smiley
Amugy jó lett. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2282 Dátum: 2006.09.15 péntek, 20:09:00 »

Menyibe kerül egy magyar nyalvü dvd a navihoz?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2283 Dátum: 2006.09.15 péntek, 21:07:00 »

Tessék venni egy normális kijelző védő fóliát, pl. Brando. Smiley
Amugy jó lett. Smiley
ez még a gyári! csak még nem kopott le. gondoltam jó lesz addig is. amúgy mikor a pda-t vettem, rögtön vetettek velem egy doboz védőfóliát. a típusa: palmOne
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2284 Dátum: 2006.09.15 péntek, 23:18:00 »

David,
 
Képet lehetne róla? Én is szeretnék beépíteni egy HP hx2100-t és kiváncsi lennék, hogy milyen megoldások vannak, hogy néz ki, miezmás.
 
Köszi
Iceman1
Hali Iceman1!
 
Ez a gyari 7"-es DVD navigacio, nem utolagos beszereles. Talalsz rola kepeket a neten szerte-szet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2285 Dátum: 2006.09.15 péntek, 23:25:00 »

David,
 
Képet lehetne róla? Én is szeretnék beépíteni egy HP hx2100-t és kiváncsi lennék, hogy milyen megoldások vannak, hogy néz ki, miezmás.
 
Köszi
Iceman1
Vagy a nuvi-rol szeretnel kepeket? Arrol majd csinalok, de egyebkent egyszeru:
kb a belso visszapillanto magassagaban, talan kicsit alacsonyabban raktam fel a gyari Garmin ablak rogzitovel. Ez igy jo, mert ELEREM, LATOM, nem nagyon sut ra a nap, mar csak azert sem, mert kisse lefele es jobbra van forditva a kijelzo, hogy pont ram "nezzen", raadasul egyaltalan nem zavar a kilatasban. Kb az alja ott van, mint a napellenzo, ha lehajtjuk. Persze nem mondom, hogy mindig itt lesz, de egyelore tetszik a hely.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2286 Dátum: 2006.09.15 péntek, 23:27:00 »

Vagy a nuvi-rol szeretnel kepeket? Arrol majd csinalok, de egyebkent egyszeru:
kb a belso visszapillanto magassagaban, talan kicsit alacsonyabban raktam fel a gyari Garmin ablak rogzitovel. Ez igy jo, mert ELEREM, LATOM, nem nagyon sut ra a nap, mar csak azert sem, mert kisse lefele es jobbra van forditva a kijelzo, hogy pont ram "nezzen", raadasul egyaltalan nem zavar a kilatasban. Kb az alja ott van, mint a napellenzo, ha lehajtjuk. Persze nem mondom, hogy mindig itt lesz, de egyelore tetszik a hely.
Ja, csak azt nem irtam, hogy a szelvedo bal oldalan van... a tobbi stimmel. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2287 Dátum: 2006.09.15 péntek, 23:28:00 »

ez még a gyári! csak még nem kopott le. gondoltam jó lesz addig is. amúgy mikor a pda-t vettem, rögtön vetettek velem egy doboz védőfóliát. a típusa: palmOne
de a navigaciot ujjal hasznalod, nem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2288 Dátum: 2006.09.15 péntek, 23:30:00 »

Menyibe kerül egy magyar nyalvü dvd a navihoz?
Megfizethetetlen. (nem letezik)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2289 Dátum: 2006.09.15 péntek, 23:32:00 »

ez még a gyári! csak még nem kopott le. gondoltam jó lesz addig is. amúgy mikor a pda-t vettem, rögtön vetettek velem egy doboz védőfóliát. a típusa: palmOne
Hát amit én vettem a Yakumo-hoz, az olyan fólia, hogy az inkább egy műanyag lap a képernyőre. Az biztos nem kopik le egy darabig, és még a toll is jobban csúszik rajta.
Kell ilyen cucc a PDA-ra, az biztos.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2290 Dátum: 2006.09.16 szombat, 00:23:00 »

ez még a gyári! csak még nem kopott le. gondoltam jó lesz addig is. amúgy mikor a pda-t vettem, rögtön vetettek velem egy doboz védőfóliát. a típusa: palmOne
Nekem is volt olyan, nem vált be. ha rám hallgatsz akkor vegyél egy normális Brando foliát, de ne az Ultra Clear verziót, mert az csillog.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2291 Dátum: 2006.09.16 szombat, 00:25:00 »

Hát amit én vettem a Yakumo-hoz, az olyan fólia, hogy az inkább egy műanyag lap a képernyőre. Az biztos nem kopik le egy darabig, és még a toll is jobban csúszik rajta.
Kell ilyen cucc a PDA-ra, az biztos.
Én kb. fél év alatt koptatok el egy ilyen lapot. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2292 Dátum: 2006.09.16 szombat, 07:58:00 »

de a navigaciot ujjal hasznalod, nem?
ha látnád mekkora ujjam van, nem kérdeznél ilyet... egyszerre lenyomnék vgay 100 betűt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2293 Dátum: 2006.09.16 szombat, 08:00:00 »

Nekem is volt olyan, nem vált be. ha rám hallgatsz akkor vegyél egy normális Brando foliát, de ne az Ultra Clear verziót, mert az csillog.
a navin kívül az égadtavilágon semmire nem használom. már hónapok óta bírja ez a gyári fólia is. de köszönöm a tippet, ha olyan helyen járok veszek hozzá normális minőségű fóliát.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2294 Dátum: 2006.09.16 szombat, 13:14:00 »

a navin kívül az égadtavilágon semmire nem használom. már hónapok óta bírja ez a gyári fólia is. de köszönöm a tippet, ha olyan helyen járok veszek hozzá normális minőségű fóliát.
http://www.mobiltelefonok.hu/ én itt vettem.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2295 Dátum: 2006.09.16 szombat, 13:15:00 »

ha látnád mekkora ujjam van, nem kérdeznél ilyet... egyszerre lenyomnék vgay 100 betűt.
Csak azert kerdeztem, mert pl a garmin kifejezetten ellenzi a stylus hasznalatat. Ha pl rossz minosegu uton mesz, es allitani akarsz valamit, konnyen beleszaladhat a kepernyobe. Raadasul igy sosem karcolodik. Ha letorlom az ujjlenyomatokat, olyan mint uj koraban.. na jo. meg 1 honapos sincs, de akkor is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2296 Dátum: 2006.09.16 szombat, 13:17:00 »

Csak azert kerdeztem, mert pl a garmin kifejezetten ellenzi a stylus hasznalatat. Ha pl rossz minosegu uton mesz, es allitani akarsz valamit, konnyen beleszaladhat a kepernyobe. Raadasul igy sosem karcolodik. Ha letorlom az ujjlenyomatokat, olyan mint uj koraban.. na jo. meg 1 honapos sincs, de akkor is.
őszintén megmondom, menet közben nem nagyon szoktam bazgatni...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2297 Dátum: 2006.09.16 szombat, 14:40:00 »

Én kb. fél év alatt koptatok el egy ilyen lapot. Smiley
Mert sokat PDA-zol!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2298 Dátum: 2006.09.16 szombat, 16:04:00 »

Mert sokat PDA-zol!
Élni tudni kell.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2299 Dátum: 2006.09.16 szombat, 16:04:00 »

őszintén megmondom, menet közben nem nagyon szoktam bazgatni...
Nem is szabad! De az iGO-ba olyan nagy bazi gombok vannak, hogy azt újal is lehet nyomni.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.084 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.