Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 23:51:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034432 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2300 Dátum: 2006.09.16 szombat, 18:02:00 »

Élni tudni kell.
Ja, csak majd amikor a bölcsőt ringatod, akkor is ezt mondd...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2301 Dátum: 2006.09.16 szombat, 19:15:00 »

Nem is szabad! De az iGO-ba olyan nagy bazi gombok vannak, hogy azt újal is lehet nyomni.
még a programból kilépni is alig tudok, nem hogy uticélt programozni menet közben! szóval ezért nem kopik annyira az a fólia...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2302 Dátum: 2006.09.16 szombat, 19:37:00 »

Ja, csak majd amikor a bölcsőt ringatod, akkor is ezt mondd...
A PDA-val támasztja ki a bölcső lábát,hogy ne inogjon!-:)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2303 Dátum: 2006.09.17 vasárnap, 14:14:00 »

Ja, csak majd amikor a bölcsőt ringatod, akkor is ezt mondd...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2304 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 09:24:00 »

Hello mindenki!
 
Most jött el az ideje, hogy komolyan érdekeljen valami ilyen GPS navi.
Az lenne a kérésem, hogy mondjatok néhány alap dolgot, hogy hol kellene körülnéznem, mire kellene figyelni, mi az ami egyáltalán kell ehhez, hogy működőképes legyen.
Szóval totál kezdő vagyok, majd beleásom magam a témába, csak kellene néhány jó támpont, ahonnan érdemes indulni.
Akár annyi is hasznos, hogy itt a fórumon mit érdemes elolvasni (keresés, könyvjelző ugyebár nincs, 2000+ hozzászólás meg kissé sok egyszerre)
Előre is köszi.
 
Szappy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2305 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 14:53:00 »

Hello mindenki!
 
Most jött el az ideje, hogy komolyan érdekeljen valami ilyen GPS navi.
Az lenne a kérésem, hogy mondjatok néhány alap dolgot, hogy hol kellene körülnéznem, mire kellene figyelni, mi az ami egyáltalán kell ehhez, hogy működőképes legyen.
Szóval totál kezdő vagyok, majd beleásom magam a témába, csak kellene néhány jó támpont, ahonnan érdemes indulni.
Akár annyi is hasznos, hogy itt a fórumon mit érdemes elolvasni (keresés, könyvjelző ugyebár nincs, 2000+ hozzászólás meg kissé sok egyszerre)
Előre is köszi.
 
Szappy
én csak a pda alapú naviról tudok nyilatkozni.
Scratch kolléga és jómagam az Asus 536N típusú készülék mellett döntöttünk. Ő használja másra is, mert nagyon kopik a védőfólia, de én kifejezetten csak anvira. Jó ki készülék, a GPS-e megbízható, és jó gyors. Frankón fut rajt az ájgó.
Gyárilag adnak a csomagban hozzá egy autós készletet is, ilyen üvegretapasztható mutyival. Ha ezt gayinak találod (én annak találtam), akkor a Brodit.com-on találsz autospecifikus tartókat hozzá (meg az összes más pda-hoz). Ezeket még a gyári tartóval is össze lehet hekkelni, mi TáDé val most marhára benne voltunk a barkácsban és az eredmény egész jó lett (ld. lejjebb, pár hozzászólással). ha gondolod, akkor gyere le székesfehérvárra vasárnap a talira (remélem debrecenben laksz és most jót vidulsz ezen az ugotj le fehérvárra poénon! Smiley ) és akkor meg tudom mutatni mit sikerült összehozni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2306 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 15:19:00 »

én csak a pda alapú naviról tudok nyilatkozni.
Scratch kolléga és jómagam az Asus 536N típusú készülék mellett döntöttünk. Ő használja másra is, mert nagyon kopik a védőfólia, de én kifejezetten csak anvira. Jó ki készülék, a GPS-e megbízható, és jó gyors. Frankón fut rajt az ájgó.
Gyárilag adnak a csomagban hozzá egy autós készletet is, ilyen üvegretapasztható mutyival. Ha ezt gayinak találod (én annak találtam), akkor a Brodit.com-on találsz autospecifikus tartókat hozzá (meg az összes más pda-hoz). Ezeket még a gyári tartóval is össze lehet hekkelni, mi TáDé val most marhára benne voltunk a barkácsban és az eredmény egész jó lett (ld. lejjebb, pár hozzászólással). ha gondolod, akkor gyere le székesfehérvárra vasárnap a talira (remélem debrecenben laksz és most jót vidulsz ezen az ugotj le fehérvárra poénon! Smiley ) és akkor meg tudom mutatni mit sikerült összehozni.
Köszi a választ.
A totál kezdőt teljesen szó szerint értettem, szóval nem tudom mi az a PDA, mi az Asus 536N, anvi, ájgó...
Szóval tényleg nem értek hozzá...
Fehérvárra akár még le is mennék, BP-i vagyok, de pénteken megyek a minitalira is, a hétvége meg valszeg másra lesz. De ezt még meggondolom. Tulajdonképpen nem is annyira lehetetlen. Hova kéne menni? Van esélyem odatalálni GPS nélkül? Tongue
Apropó, te miért nem jössz el a péntekire?
 
Szappy
Naplózva
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #2307 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 15:20:00 »

én csak a pda alapú naviról tudok nyilatkozni.
Scratch kolléga és jómagam az Asus 536N típusú készülék mellett döntöttünk. Ő használja másra is, mert nagyon kopik a védőfólia, de én kifejezetten csak anvira. Jó ki készülék, a GPS-e megbízható, és jó gyors. Frankón fut rajt az ájgó.
Gyárilag adnak a csomagban hozzá egy autós készletet is, ilyen üvegretapasztható mutyival. Ha ezt gayinak találod (én annak találtam), akkor a Brodit.com-on találsz autospecifikus tartókat hozzá (meg az összes más pda-hoz). Ezeket még a gyári tartóval is össze lehet hekkelni, mi TáDé val most marhára benne voltunk a barkácsban és az eredmény egész jó lett (ld. lejjebb, pár hozzászólással). ha gondolod, akkor gyere le székesfehérvárra vasárnap a talira (remélem debrecenben laksz és most jót vidulsz ezen az ugotj le fehérvárra poénon! Smiley ) és akkor meg tudom mutatni mit sikerült összehozni.
Asus A636N az az 536N!
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Vendég
« Új hozzászólás #2308 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 16:12:00 »

Hello mindenki!
 
Most jött el az ideje, hogy komolyan érdekeljen valami ilyen GPS navi.
Az lenne a kérésem, hogy mondjatok néhány alap dolgot, hogy hol kellene körülnéznem, mire kellene figyelni, mi az ami egyáltalán kell ehhez, hogy működőképes legyen.
Szóval totál kezdő vagyok, majd beleásom magam a témába, csak kellene néhány jó támpont, ahonnan érdemes indulni.
Akár annyi is hasznos, hogy itt a fórumon mit érdemes elolvasni (keresés, könyvjelző ugyebár nincs, 2000+ hozzászólás meg kissé sok egyszerre)
Előre is köszi.
 
Szappy
hi!
 
Menj el egy nagyobb aruhazba, ahol tobbfele marka es tipus megtalalhato, es nezegesd meg oket. Pl az elelctrow.-ben egesz turheto valasztek szokott lenni. Nem mondom, hogy ott kell megvenni, de nezegetesre kifejezetten jo hely. Ha egy joparat a kezedbe fogtal, tudni fogod, hogy melyik kell, vagy melyik az, amit sosem vennel meg. Altalaban amire az ember azt mondja, hogy "ahh, ez marha jol nez ki", az rossz nem lehet!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2309 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 16:19:00 »

Köszi a választ.
A totál kezdőt teljesen szó szerint értettem, szóval nem tudom mi az a PDA, mi az Asus 536N, anvi, ájgó...
Szóval tényleg nem értek hozzá...
Fehérvárra akár még le is mennék, BP-i vagyok, de pénteken megyek a minitalira is, a hétvége meg valszeg másra lesz. De ezt még meggondolom. Tulajdonképpen nem is annyira lehetetlen. Hova kéne menni? Van esélyem odatalálni GPS nélkül? Tongue
Apropó, te miért nem jössz el a péntekire?
 
Szappy
na, tul hamar nyomtam meg a mehet-et. Egy valamire vigyazz, ha nagyobb uzletekben erdeklodsz: neha nagyon okosnak tettetik magukat az eladok, es olyan baromsagokat mondanak, hogy az eg rajuk szakad.
Szemelyes pelda, electroworld-ben mondta a "szaki": "a garmin csak azert ***, mert nem lehet normalisan cimet keresni benne, tudni kell az iranyitoszamot" --ahh, mekkora marhasag, de o mindenesetre elhitte. Szoval legy ovatos. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2310 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 16:43:00 »

Asus A636N az az 536N!
ebből láccik micsoda láma vagyok néha! így van. Asus A636N!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2311 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 16:47:00 »

Köszi a választ.
A totál kezdőt teljesen szó szerint értettem, szóval nem tudom mi az a PDA, mi az Asus 536N, anvi, ájgó...
Szóval tényleg nem értek hozzá...
Fehérvárra akár még le is mennék, BP-i vagyok, de pénteken megyek a minitalira is, a hétvége meg valszeg másra lesz. De ezt még meggondolom. Tulajdonképpen nem is annyira lehetetlen. Hova kéne menni? Van esélyem odatalálni GPS nélkül? Tongue
Apropó, te miért nem jössz el a péntekire?
 
Szappy
Mohácson keccsölök a héten. ha sikerül hazajutnom innen időben, akkor felmegyek a lurdys talira. ha nem akkro marad vásárnap 15 órakor a fehérvári. amúgy jössz az autópályán, Székesfehérvár-kelet-nél lejössz (56km asszem) és utána bejössz a városba. lesz egy ká nagy kereszteződés és ott elmész jobbra veszprém/győr felé. aztán eccercsak tesco. amúgy itt a telszám, csörögj ha eltévednél: nullahat husz kilenckettőhategy négyegynulla
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2312 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 17:11:00 »

én csak a pda alapú naviról tudok nyilatkozni.
Scratch kolléga és jómagam az Asus 536N típusú készülék mellett döntöttünk. Ő használja másra is, mert nagyon kopik a védőfólia, de én kifejezetten csak anvira. Jó ki készülék, a GPS-e megbízható, és jó gyors. Frankón fut rajt az ájgó.
Gyárilag adnak a csomagban hozzá egy autós készletet is, ilyen üvegretapasztható mutyival. Ha ezt gayinak találod (én annak találtam), akkor a Brodit.com-on találsz autospecifikus tartókat hozzá (meg az összes más pda-hoz). Ezeket még a gyári tartóval is össze lehet hekkelni, mi TáDé val most marhára benne voltunk a barkácsban és az eredmény egész jó lett (ld. lejjebb, pár hozzászólással). ha gondolod, akkor gyere le székesfehérvárra vasárnap a talira (remélem debrecenben laksz és most jót vidulsz ezen az ugotj le fehérvárra poénon! Smiley ) és akkor meg tudom mutatni mit sikerült összehozni.
Az Asus A636N tud filmet is lejátszani? Amikor külföldön iccakázom, sokszor elég unalmasak az esték, jó lenne néha-néha legalább filmet nézni.
Gondolom, simán le tudja játszani. Az lenne jó, ha lenne valami tv kimenete, hogy rákössem a szállodai tévére... gondolom, ilyen nincs.
Sima windózos progikat tud futtatni, vagy csak a neki írtakat? Valszeg nem, mert gondolom a procija nem x86 kompatibilis.
A végén még én is bűnbe esek... pedig én azt szoktam mondani, hogy magamtól is odatalálok... na mind1.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2313 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 17:39:00 »

Hello mindenki!
 
Most jött el az ideje, hogy komolyan érdekeljen valami ilyen GPS navi.
Az lenne a kérésem, hogy mondjatok néhány alap dolgot, hogy hol kellene körülnéznem, mire kellene figyelni, mi az ami egyáltalán kell ehhez, hogy működőképes legyen.
Szóval totál kezdő vagyok, majd beleásom magam a témába, csak kellene néhány jó támpont, ahonnan érdemes indulni.
Akár annyi is hasznos, hogy itt a fórumon mit érdemes elolvasni (keresés, könyvjelző ugyebár nincs, 2000+ hozzászólás meg kissé sok egyszerre)
Előre is köszi.
 
Szappy
Ha csak navira kell, akkor én a http://www.garmin.hu/ termékeit ajánlom. Kiforrot megbízható, jó gépnek. Viszont csak olyat érdmes venni, aminek SiRF III chipset-es antennája van.
Illtve ha csak navira, akkor van a Mio-nak egy PDA alapú butított PNA készüléke, ez lényegében csak zene hallgatásra, és navira jó. Árba viszont annyi, mint egy PDA, csak kevedebbet tud, de cserébe egyszerűbb kezelni. Na én ezt tuti nem venném meg. Smiley
Amit itt többen használunk az a PDA alapú navigáció, itt egy kis kéziszámítógépet veszel, vagy beépített GPS-el, vagy különálló GPS-el, és egy navigációs szoftverrel, pl. iGO használod. Mivel ez számítógép, még jó sok mindenre jó, van rajta Word, Excel, Net, meg azt telepítesz rá amit akarsz, nem rossz. Smiley Asus A636 nyerő! Smiley A készletbe minden benne van, ami kellhet.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2314 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 17:40:00 »

Ha csak navira kell, akkor én a http://www.garmin.hu/ termékeit ajánlom. Kiforrot megbízható, jó gépnek. Viszont csak olyat érdmes venni, aminek SiRF III chipset-es antennája van.
Illtve ha csak navira, akkor van a Mio-nak egy PDA alapú butított PNA készüléke, ez lényegében csak zene hallgatásra, és navira jó. Árba viszont annyi, mint egy PDA, csak kevedebbet tud, de cserébe egyszerűbb kezelni. Na én ezt tuti nem venném meg. Smiley
Amit itt többen használunk az a PDA alapú navigáció, itt egy kis kéziszámítógépet veszel, vagy beépített GPS-el, vagy különálló GPS-el, és egy navigációs szoftverrel, pl. iGO használod. Mivel ez számítógép, még jó sok mindenre jó, van rajta Word, Excel, Net, meg azt telepítesz rá amit akarsz, nem rossz. Smiley Asus A636 nyerő! Smiley A készletbe minden benne van, ami kellhet.
PDA-ákról infó: http://www.pdamania.hu/
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2315 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 17:42:00 »

Az Asus A636N tud filmet is lejátszani? Amikor külföldön iccakázom, sokszor elég unalmasak az esték, jó lenne néha-néha legalább filmet nézni.
Gondolom, simán le tudja játszani. Az lenne jó, ha lenne valami tv kimenete, hogy rákössem a szállodai tévére... gondolom, ilyen nincs.
Sima windózos progikat tud futtatni, vagy csak a neki írtakat? Valszeg nem, mert gondolom a procija nem x86 kompatibilis.
A végén még én is bűnbe esek... pedig én azt szoktam mondani, hogy magamtól is odatalálok... na mind1.
Tud filmezni, van rajta MediaPlayer. Smiley
Alapból nem, de bővítőkártyával lehet rá RCA TV kimenetet varázsolni, viszont akkor nincs hely az SD-nek, így nem tud honnan menni a film. Ezért szerettem a régi Dell PDA-m, azon volt 2 memóriahely.
Csak PDA-ra írt progik mennek rajta. Illtve ha rányomsz egy DOS emlulátort akkor a DOS-os dolgok is. Pár elvetemült ember DOS emulátoron Win 3.1-et futtat PDA-n... Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2316 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 18:21:00 »

Sziasztok, Szlovakiabol vagyok , meg szeretném kérdezni ki tudd szerezni 9000 VNR navigacioba CD-t . Sajnos a nekem nincs. Köszike Üdv Peti Szlovakiabol
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2317 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 22:01:00 »

Tud filmezni, van rajta MediaPlayer. Smiley
Alapból nem, de bővítőkártyával lehet rá RCA TV kimenetet varázsolni, viszont akkor nincs hely az SD-nek, így nem tud honnan menni a film. Ezért szerettem a régi Dell PDA-m, azon volt 2 memóriahely.
Csak PDA-ra írt progik mennek rajta. Illtve ha rányomsz egy DOS emlulátort akkor a DOS-os dolgok is. Pár elvetemült ember DOS emulátoron Win 3.1-et futtat PDA-n... Smiley
Még a régebbiek is. Nekem MDAIII-om van ez telefon is egyben, azt gondoltam, hogy örülhetek, ha a navi hiba nélkül megy rajta, de már láttam, hogy hiába csak 320*240 a kijelző a megfelelően konvertált divx filmet tök jól lejátsza. És még élvezetes is. Minimozi sztem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2318 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 22:21:00 »

Ha csak navira kell, akkor én a http://www.garmin.hu/ termékeit ajánlom. Kiforrot megbízható, jó gépnek. Viszont csak olyat érdmes venni, aminek SiRF III chipset-es antennája van.
Illtve ha csak navira, akkor van a Mio-nak egy PDA alapú butított PNA készüléke, ez lényegében csak zene hallgatásra, és navira jó. Árba viszont annyi, mint egy PDA, csak kevedebbet tud, de cserébe egyszerűbb kezelni. Na én ezt tuti nem venném meg. Smiley
Amit itt többen használunk az a PDA alapú navigáció, itt egy kis kéziszámítógépet veszel, vagy beépített GPS-el, vagy különálló GPS-el, és egy navigációs szoftverrel, pl. iGO használod. Mivel ez számítógép, még jó sok mindenre jó, van rajta Word, Excel, Net, meg azt telepítesz rá amit akarsz, nem rossz. Smiley Asus A636 nyerő! Smiley A készletbe minden benne van, ami kellhet.
"Viszont csak olyat érdmes venni, aminek SiRF III chipset-es antennája van."-- szerintem a regebbi Garminoknak is tok jo volt a veteluk. Nekem volt/van egy GPS III+ om, amit meg 2000-ben vettem. Teljesen jol megtalalja a muholdakat, pedig meg azt sem tudja, hogy mi az a SIRF, nemhogy SIRF III! Smiley
Na jo, az igaz, hogy szobaban ravernek az uj modellek, de szabad eg alatt semmi gond vele.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2319 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 22:27:00 »

Sziasztok, Szlovakiabol vagyok , meg szeretném kérdezni ki tudd szerezni 9000 VNR navigacioba CD-t . Sajnos a nekem nincs. Köszike Üdv Peti Szlovakiabol
Melyik ország kellene?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2320 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 22:31:00 »

"Viszont csak olyat érdmes venni, aminek SiRF III chipset-es antennája van."-- szerintem a regebbi Garminoknak is tok jo volt a veteluk. Nekem volt/van egy GPS III+ om, amit meg 2000-ben vettem. Teljesen jol megtalalja a muholdakat, pedig meg azt sem tudja, hogy mi az a SIRF, nemhogy SIRF III! Smiley
Na jo, az igaz, hogy szobaban ravernek az uj modellek, de szabad eg alatt semmi gond vele.
Nekem 2 SiRF nélküli kézi Garmin-om volt, nyilt terepen nincs gond, de ahol magas házak között vagy, vagy erdős részen, fák feletted, ott eléggé döglődtek.
Aztán volt sima SiRF I-es antennám, az már nagyságrendekkel jobb volt. És ugye most van a SiRF III-as ez eddig értelemszerűen a legjobb. Szobába is 2-3m körül jelzi a pontosságot.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2321 Dátum: 2006.09.19 kedd, 07:55:00 »

Az Asus A636N tud filmet is lejátszani? Amikor külföldön iccakázom, sokszor elég unalmasak az esték, jó lenne néha-néha legalább filmet nézni.
Gondolom, simán le tudja játszani. Az lenne jó, ha lenne valami tv kimenete, hogy rákössem a szállodai tévére... gondolom, ilyen nincs.
Sima windózos progikat tud futtatni, vagy csak a neki írtakat? Valszeg nem, mert gondolom a procija nem x86 kompatibilis.
A végén még én is bűnbe esek... pedig én azt szoktam mondani, hogy magamtól is odatalálok... na mind1.
hát én még nem tudtam rápajszerolni nézhető filmet. a south park egyik részét kezdtem el szarrákonvertálni, de semmi. a létező összes fájlformátumba áttekertem, de nem jácccott a drága semmit. bár biztos bennem volt a hiba.
szóval sajna azt kell mondjam, eddig a multimédiás felhasználásom zéró volt.
ilyen kis kiegészítőket meg nem is hallottam, hogy tv kártya meg ilyenek, de ezek szerint csak van. Scratch ebben nagy mágus.
tényleg Scratch! milyen fileformátumot kell rápakolni filmnézéshez?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2322 Dátum: 2006.09.19 kedd, 10:00:00 »

A The Core Pocket Media Player -tpajszerold fel a PDA-ra, mindenevő lesz.
Nefeledkezz meg a pluginok telepítéséről se.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2323 Dátum: 2006.09.19 kedd, 13:01:00 »

hát én még nem tudtam rápajszerolni nézhető filmet. a south park egyik részét kezdtem el szarrákonvertálni, de semmi. a létező összes fájlformátumba áttekertem, de nem jácccott a drága semmit. bár biztos bennem volt a hiba.
szóval sajna azt kell mondjam, eddig a multimédiás felhasználásom zéró volt.
ilyen kis kiegészítőket meg nem is hallottam, hogy tv kártya meg ilyenek, de ezek szerint csak van. Scratch ebben nagy mágus.
tényleg Scratch! milyen fileformátumot kell rápakolni filmnézéshez?
Windows Movie Maker tud PDA-ra konvertálni, vagy DVD-ről van sok célszoftver rá, most fejből nem tudom a nevüket, de este megkeresem.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2324 Dátum: 2006.09.19 kedd, 13:17:00 »

köszönöm a segítséget, mindjárt ki is próbálom valamelyiket. hátha.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2325 Dátum: 2006.09.19 kedd, 13:26:00 »

sziasztok dvd érintő képernyősre sikerült letöltenem a toyota és a subaru naviját ,de sajna az is csak nyugat eu volt...Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2326 Dátum: 2006.09.19 kedd, 14:24:00 »

A The Core Pocket Media Player -tpajszerold fel a PDA-ra, mindenevő lesz.
Nefeledkezz meg a pluginok telepítéséről se.
sztem is a TCPMP a legjobb lejátszó PDAra
DVD-t, AVIt, MPGt, MOV-ot a PocketDivXEncoder-vel lehet legjobban sztem PDA-ra tenni.
Nekem már egy csomó mese át van gyűrve DVD ről PDAra. Kb névhető kivitelben 500MB 1 film. De ha darabszámra mész, akkor már 2-300mega is élvezhető. Ezzel a progival 1ből látod mekkora lesz. Felbontást is lehet állítani, meg minőségeket (hang, kép).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2327 Dátum: 2006.09.19 kedd, 15:26:00 »

sziasztok dvd érintő képernyősre sikerült letöltenem a toyota és a subaru naviját ,de sajna az is csak nyugat eu volt...Sad
A Volvonak van fönn Mo-ra jó is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2328 Dátum: 2006.09.19 kedd, 22:26:00 »

sztem is a TCPMP a legjobb lejátszó PDAra
DVD-t, AVIt, MPGt, MOV-ot a PocketDivXEncoder-vel lehet legjobban sztem PDA-ra tenni.
Nekem már egy csomó mese át van gyűrve DVD ről PDAra. Kb névhető kivitelben 500MB 1 film. De ha darabszámra mész, akkor már 2-300mega is élvezhető. Ezzel a progival 1ből látod mekkora lesz. Felbontást is lehet állítani, meg minőségeket (hang, kép).
Hát ém a jégkorszak2-t konvertáltam az ~140 MB lett és teljesen jó. Mondjuk én a hanggal is manipuláltam, de a PDA-n sztem az is jó volt.
Üdv Shadow
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2329 Dátum: 2006.09.20 szerda, 08:45:00 »

Tapasznyalatom alapjan a hang minosegenek allitasaval lehet a legkisebb mertekben csokkenteni a kovertalt file meretet. De azis igaz, hogy egy PDA gagyi hangszorojan eza minosegromlas nem erezheto. Szerintem a jo megoldas egy olyan PDA, amiben van Host-olhato USB, aztan erre radobni egy 2.5"-os vinyot oszt csa. Mar csak azt kene tudni, hogy vinyobol max. mekkorat tud kezelni ? Mert ha jol tom memo kartyabol egy atlag PDA asszem max. 4Gb-ig lat.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2330 Dátum: 2006.09.20 szerda, 11:11:00 »

A Volvonak van fönn Mo-ra jó is.
Tudnál nekem is segíteni priviben egy linkkel?  
Előre is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2331 Dátum: 2006.09.21 csütörtök, 08:50:00 »

Tudnál nekem is segíteni priviben egy linkkel?  
Előre is
Nemtom melyik észéről kellene link az írásomból.
A TCPMP lejátszó ott van ahol Macsman linkelte, az Encoder meg:
http://divx.ppccool.com/langue.php?lang=EN
Naplózva
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #2332 Dátum: 2006.09.21 csütörtök, 10:53:00 »

Tud filmezni, van rajta MediaPlayer. Smiley
Alapból nem, de bővítőkártyával lehet rá RCA TV kimenetet varázsolni, viszont akkor nincs hely az SD-nek, így nem tud honnan menni a film. Ezért szerettem a régi Dell PDA-m, azon volt 2 memóriahely.
Csak PDA-ra írt progik mennek rajta. Illtve ha rányomsz egy DOS emlulátort akkor a DOS-os dolgok is. Pár elvetemült ember DOS emulátoron Win 3.1-et futtat PDA-n... Smiley
Nekem 632-es van. Ez csal annyival gyengébb a 636-nál, hogy nincs benne WIFI, viszont az SD mellett van egy miniSD foglalata.
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Vendég
« Új hozzászólás #2333 Dátum: 2006.09.21 csütörtök, 12:21:00 »

Nemtom melyik észéről kellene link az írásomból.
A TCPMP lejátszó ott van ahol Macsman linkelte, az Encoder meg:
http://divx.ppccool.com/langue.php?lang=EN
Az a volvós nekem is dvd-s navim van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2334 Dátum: 2006.09.21 csütörtök, 22:03:00 »

Sziasztok! Ez az emlitett volvos dvd valahol hozzaferheto? Jo dolog a dvds navi, de mehetne itthon is...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2335 Dátum: 2006.09.22 péntek, 09:06:00 »

A Volvonak van fönn Mo-ra jó is.
szia és hol lehet ezt a volvo dvd-t letölteni? tudsz  segíteni? előre is köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2336 Dátum: 2006.09.24 vasárnap, 18:30:00 »

Hozzám került egy Medion PNA200, egységcsomag telepítve van benne medion navigátor 4.4 van hozzá gyári cd egy rakás csak hungary nincs. Lehetséges valahogy beéleszteni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2337 Dátum: 2006.09.24 vasárnap, 20:12:00 »

Sziasztok. Van egy BECKER Navi a Mondiba. Tip.: BE 4730 Traffic Pro. Létezik hozzá Magyarország progi? Kösz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2338 Dátum: 2006.09.24 vasárnap, 20:57:00 »

Sziasztok. Van egy BECKER Navi a Mondiba. Tip.: BE 4730 Traffic Pro. Létezik hozzá Magyarország progi? Kösz
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2339 Dátum: 2006.09.24 vasárnap, 21:48:00 »


Látatlanban: nem. Egyik navigációs rendszerhez sincs magyar térkép.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2340 Dátum: 2006.09.25 hétfő, 10:44:00 »

Hello mindenki Smiley
 
Ismét jelentkeznék. SGabo a talin megmutatta a PDA-ját, én meg szombaton kimentem az Elektroworldbe körülnézni. Nem, nem vettem még semmit, csak felmérni. Viszont kellemes meglepetés ért, nem tudtam (bár gondolhattam volna) hogy vannak olyan PDA-k is, amikben telefon is van. Én meg úgyis le akarom cserélni a telefonomat is (borzasztóan régi szegény - Nokia6210). Ennek örömére gondoltam, akkor már miért ne legyen ilyesmi...
Ezt néztem ki. Van valakinek véleménye róla? Mennyire jó ha minden egyben van? Ismeri valaki ezt a márkanevet? Mennyire jó / megbízható?
És még valami, a legfontosabb: tudtok-e esetleg ajánlani valami jó autóvillamosságit, aki be tudná ezt kötni a kocsiba? Hamár bent van a mostani telefon összes kütyüje, nagyon nem szívesen dobnám ki (rádió vezérlés, kihangosítás, töltés - nem szivargyújtóról)
 
Köszi előre is
Szappy
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2341 Dátum: 2006.09.25 hétfő, 10:57:00 »

Hello mindenki Smiley
 
Ismét jelentkeznék. SGabo a talin megmutatta a PDA-ját, én meg szombaton kimentem az Elektroworldbe körülnézni. Nem, nem vettem még semmit, csak felmérni. Viszont kellemes meglepetés ért, nem tudtam (bár gondolhattam volna) hogy vannak olyan PDA-k is, amikben telefon is van. Én meg úgyis le akarom cserélni a telefonomat is (borzasztóan régi szegény - Nokia6210). Ennek örömére gondoltam, akkor már miért ne legyen ilyesmi...
Ezt néztem ki. Van valakinek véleménye róla? Mennyire jó ha minden egyben van? Ismeri valaki ezt a márkanevet? Mennyire jó / megbízható?
És még valami, a legfontosabb: tudtok-e esetleg ajánlani valami jó autóvillamosságit, aki be tudná ezt kötni a kocsiba? Hamár bent van a mostani telefon összes kütyüje, nagyon nem szívesen dobnám ki (rádió vezérlés, kihangosítás, töltés - nem szivargyújtóról)
 
Köszi előre is
Szappy
Kicsi a kijelző mérete, gyenge a felbontása. Ezt kicsiba naviként nem fogod csak kukkerral leolvasni. Én nagyobb kijelzőset néznék.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2342 Dátum: 2006.09.25 hétfő, 10:58:00 »

Kicsi a kijelző mérete, gyenge a felbontása. Ezt kicsiba naviként nem fogod csak kukkerral leolvasni. Én nagyobb kijelzőset néznék.
kicsiba=kocsiba
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #2343 Dátum: 2006.09.25 hétfő, 11:14:00 »

Nálunk mindenki smartphonet (WM5) használ, van jópár lyen mitac is. Igazából az derült ki szinte mindenkinél hogy nem túl praktikus ennyi mindent kombinálni. Csak hogy egy dolgot emeljek ki, nincs igazi billentyűzete, mint a rendes telefonnak. Én direkt ezért olyat vettem aminek kihúzható qwerty keyboardja van, de 2 hét hónap használat után most hétvégén visszatértem a N6230i-re. Ilyen van amúgy: Qtek 9100
 
Itt pedig össze tudod hasonlítani: Mio 701 vs. Qtek 9100
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2344 Dátum: 2006.09.27 szerda, 22:17:00 »

scratch és a többi GPS guru,
Ha GPS vásárlásán gondolkodnék milyet ajánlanátok?  
Nagyon tehetségtelen vagyok e kérdésben, ezért könnyen meggyőzhető vagyok:)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2345 Dátum: 2006.09.27 szerda, 23:04:00 »

scratch és a többi GPS guru,
Ha GPS vásárlásán gondolkodnék milyet ajánlanátok?  
Nagyon tehetségtelen vagyok e kérdésben, ezért könnyen meggyőzhető vagyok:)
Amibe SiRF III-as chip van, és külső antenna is csatlakoztatható rá. Smiley
Ha külső egységet keresel PDA-hoz, akkor a SysOn GPS-ek nagyon jók. Ha csak navira egy egységet, akkor Garmin.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2346 Dátum: 2006.09.28 csütörtök, 06:43:00 »

scratch és a többi GPS guru,
Ha GPS vásárlásán gondolkodnék milyet ajánlanátok?  
Nagyon tehetségtelen vagyok e kérdésben, ezért könnyen meggyőzhető vagyok:)
Én a Globalsat blutetooth GPS-t használom, teljesen hibátlan.
Konkrétan ezt: Globalsat BT-338 Bluetooth GPS vevő
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2347 Dátum: 2006.09.28 csütörtök, 08:01:00 »

Medion navigátor 4.4 navi programhoz létezik magyar térkép? Maga a progin PDA Windows alapú.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2348 Dátum: 2006.09.28 csütörtök, 10:28:00 »

sziasztok!
sikerült letölteni a volvo naviját , hasonló a rendszer mint a fordé, a baj csak az hogy kiírja a dvd , hogy tölt és várjak... Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2349 Dátum: 2006.09.28 csütörtök, 11:29:00 »

sziasztok!
sikerült letölteni a volvo naviját , hasonló a rendszer mint a fordé, a baj csak az hogy kiírja a dvd , hogy tölt és várjak... Sad
Küldenél priviben egy linket én is szívesen próbálkoznék.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.09 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.