Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.10 péntek, 00:59:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034462 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #2800 Dátum: 2006.11.14 kedd, 12:42:00 »

Kipróbáltam a novemberi Igo kiadást. Ez természetesen ugyanúgy késik, hisz ezzel motort nem cseréltünk az IGOban csak adatbázist.
De. 1 hete átadott útszakasz is van rajta pl. nyiregyen. Nagy átalakítások vannak a városban.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2801 Dátum: 2006.11.14 kedd, 15:31:00 »

http://www.preisvergleich.org/pimages/Navikonsole-Ford-Mondeo-ab-1200-und-ab-
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2802 Dátum: 2006.11.15 szerda, 13:54:00 »

Na sikerült választani. ASUS A636N PDA-t veszek. Elvileg pénteken megjön, így már előre láttom, hogy a barátnőm nagyon fog neki örülni. Smiley Jó hétvégéje lesz.  
Gondolom párszor elakadok majd, hiszen ez lesz első, de gondolom az itteni társak szívesen segítenek, már akinek ilyen típus van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2803 Dátum: 2006.11.15 szerda, 14:06:00 »

Az IGO-ban már használtátok a gyorshajtásra figyelmeztetést?
Én a napokban beállítottam azt,hogy 35 %-nál szóljon rám.
És felfedeztem egy apróságot.
 
Ugyanis lakott területen kivül 90-el haladva,ugye nem szól rám.Aztán egyszer csak közli,hogy túl gyorsan megyek.
 
Na?Huh?
 
És mit látok?
Úgy kb. 4-500 méter múlva feltűnik a lakott terület kezdetét jelző tábla.
 
Szóval így figyelmeztet arra,hogy nemsokára vége a 90-es tempónak.-:)
 
Nem emlékszem,hogy erről olvastam volna a felhasználói kézikönyvben.Nálam ez tapasztalati úton megszerzett infó volt,gondoltam közzéteszem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2804 Dátum: 2006.11.15 szerda, 14:56:00 »

Az IGO-ban már használtátok a gyorshajtásra figyelmeztetést?
Én a napokban beállítottam azt,hogy 35 %-nál szóljon rám.
És felfedeztem egy apróságot.
 
Ugyanis lakott területen kivül 90-el haladva,ugye nem szól rám.Aztán egyszer csak közli,hogy túl gyorsan megyek.
 
Na?Huh?
 
És mit látok?
Úgy kb. 4-500 méter múlva feltűnik a lakott terület kezdetét jelző tábla.
 
Szóval így figyelmeztet arra,hogy nemsokára vége a 90-es tempónak.-:)
 
Nem emlékszem,hogy erről olvastam volna a felhasználói kézikönyvben.Nálam ez tapasztalati úton megszerzett infó volt,gondoltam közzéteszem.
Én már régóta használom, de szerintem nem ezért figyelmeztet már több száz méterrel a tábla előtt, hanem mert pontatlan a lakott terület határ beállítása. Azt hiszem, azt írták erre az iGO topicban, hogy nem a tábla, hanem a közig terület határa került bele jelölésnek, azt veszi figyelembe.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2805 Dátum: 2006.11.15 szerda, 15:55:00 »

A befutó az ASUS A636N és a F-S N560.
De a fujitsuról panaszkodnak:(
Most ebből mi igaz?Az kizárt dolog mert nem tudhatom.
N560 eleg lutri sajna, sok embernek jo, sok meg panaszkodik a bena GPS antennara. Vagy vegyel hozza kulso antennat, az meg segit rajta.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2806 Dátum: 2006.11.15 szerda, 16:49:00 »

Na sikerült választani. ASUS A636N PDA-t veszek. Elvileg pénteken megjön, így már előre láttom, hogy a barátnőm nagyon fog neki örülni. Smiley Jó hétvégéje lesz.  
Gondolom párszor elakadok majd, hiszen ez lesz első, de gondolom az itteni társak szívesen segítenek, már akinek ilyen típus van.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2807 Dátum: 2006.11.15 szerda, 19:57:00 »

Én már régóta használom, de szerintem nem ezért figyelmeztet már több száz méterrel a tábla előtt, hanem mert pontatlan a lakott terület határ beállítása. Azt hiszem, azt írták erre az iGO topicban, hogy nem a tábla, hanem a közig terület határa került bele jelölésnek, azt veszi figyelembe.
Nem a közig. határ hanem a település külterület határa jelenik meg az iGO-ban, amit általában már ahol van egy zöld tábla jelöl, a fehér tábla pedig a belterület határát jelüli, de ezt gondolom mindenki tudja.  
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2808 Dátum: 2006.11.15 szerda, 19:59:00 »

Közigazgatásilag egy település tartozhat egy másik településhez vagy városhoz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2809 Dátum: 2006.11.15 szerda, 20:30:00 »

Az IGO-ban már használtátok a gyorshajtásra figyelmeztetést?
Én a napokban beállítottam azt,hogy 35 %-nál szóljon rám.
És felfedeztem egy apróságot.
 
Ugyanis lakott területen kivül 90-el haladva,ugye nem szól rám.Aztán egyszer csak közli,hogy túl gyorsan megyek.
 
Na?Huh?
 
És mit látok?
Úgy kb. 4-500 méter múlva feltűnik a lakott terület kezdetét jelző tábla.
 
Szóval így figyelmeztet arra,hogy nemsokára vége a 90-es tempónak.-:)
 
Nem emlékszem,hogy erről olvastam volna a felhasználói kézikönyvben.Nálam ez tapasztalati úton megszerzett infó volt,gondoltam közzéteszem.
Ausztriában zseniálisan műödik a gyorshajtás figyelmeztetés. Nem csak a település határát tudja pontosan, hanem a sebességkorlátozó táblákat is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2810 Dátum: 2006.11.16 csütörtök, 07:10:00 »

Az IGO-ban már használtátok a gyorshajtásra figyelmeztetést?
Én a napokban beállítottam azt,hogy 35 %-nál szóljon rám.
És felfedeztem egy apróságot.
 
Ugyanis lakott területen kivül 90-el haladva,ugye nem szól rám.Aztán egyszer csak közli,hogy túl gyorsan megyek.
 
Na?Huh?
 
És mit látok?
Úgy kb. 4-500 méter múlva feltűnik a lakott terület kezdetét jelző tábla.
 
Szóval így figyelmeztet arra,hogy nemsokára vége a 90-es tempónak.-:)
 
Nem emlékszem,hogy erről olvastam volna a felhasználói kézikönyvben.Nálam ez tapasztalati úton megszerzett infó volt,gondoltam közzéteszem.
szerintem vannak benne hibák, de legtöbbször helyesen van megadva a városhatár, sőt büdipesten még a 70-es zónákat is egész jól vágja. ennek ellenére kikapcsoltam, mert mostanában folyamatosan károgott...
a hibák pedig abból adódhatnak, hogy a feldolgozás során milyen részletességű térképpel dolgoztak. én az egyetemen tanultam térinformatikát, meg fotogrammetriát és ott csináltunk digitális térképfeldolgozást légi meg űrfotók alapján. én pont egy olyan fotót kaptam, ahol rengeteg zöldövezet volt. kompletten fel kellett dolgoznunk a teljes úthálózatot, mindegyiket felcimkézni (burkolat, kor, sávok száma, stb.) és utána mikor elkészült hozzáadni a többiekéhez és a végén kijött a nagy város.
az igo rendszere iszonyat egyszerű, mert ha megvan a berajzolt úthálózat, ahol minden útnak megadod mint tulajdonság, hogy mi a neve, mi a sebességkorlátja,s tb. akkor csak megadod a referenciakoordinátákat és a programnak semmi más dolga nincsen, mint figyelni, hogy melyik úthoz vagy legközelebb. azért van az, hogy kereszteződésekben néha megzavarodik, mert van benne egy bizonyos hibakorlát az elterelések vagy sávváltások miatt.
bonyolultnak tűnik, de roppant egyszerű (bár én is csak azért mondom, mert csináltunk ilyet).
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2811 Dátum: 2006.11.16 csütörtök, 13:53:00 »

Pda guruk. Úgy néz ki, az asus 636n lesz a szerencsés kiválasztott. Milyen memóriakártyát vegyek? 2Gigást szeretnék. SD vagy MMC? Fontos-e a sebesség? Én a az MMC Kingston (tudom, hogy a scratch nem szereti) 2G dual voltage (btto 17e), Kingston Elite pro 2g (btto 16,4e), Sandisk SD 2g (btto 20e), Sandisk SD U II 2G (Btto 22e) közül választanék. Ezek közül a Kingston Elite prora szavaznék. Vélemények?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2812 Dátum: 2006.11.16 csütörtök, 17:12:00 »

Pda guruk. Úgy néz ki, az asus 636n lesz a szerencsés kiválasztott. Milyen memóriakártyát vegyek? 2Gigást szeretnék. SD vagy MMC? Fontos-e a sebesség? Én a az MMC Kingston (tudom, hogy a scratch nem szereti) 2G dual voltage (btto 17e), Kingston Elite pro 2g (btto 16,4e), Sandisk SD 2g (btto 20e), Sandisk SD U II 2G (Btto 22e) közül választanék. Ezek közül a Kingston Elite prora szavaznék. Vélemények?
Ha nekem nem hiszel nézd meg a http://www.pdamania.hu/ fórumot, és keress a Kingston szóra, minden 3. hozzászól arról szól, hogy egyik nap minden eltünt róla, egyszercsak nem ismerte fel többet a PDA, vagy nagyon belassult.
Én SD-t vennék, kiforrottabb, és több mindnebe jó.
Sebesség nem fontos, nem éri meg kiadni sok ezer plusz forintot ultra speed, stb... kártyákért, mert a PDA nem tudja úgyse kihasználni.
Én azt mondom, ha memória csak SanDisk, vagy TwinMOS!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2813 Dátum: 2006.11.16 csütörtök, 18:29:00 »

Ha nekem nem hiszel nézd meg a http://www.pdamania.hu/ fórumot, és keress a Kingston szóra, minden 3. hozzászól arról szól, hogy egyik nap minden eltünt róla, egyszercsak nem ismerte fel többet a PDA, vagy nagyon belassult.
Én SD-t vennék, kiforrottabb, és több mindnebe jó.
Sebesség nem fontos, nem éri meg kiadni sok ezer plusz forintot ultra speed, stb... kártyákért, mert a PDA nem tudja úgyse kihasználni.
Én azt mondom, ha memória csak SanDisk, vagy TwinMOS!
Én nem nagy csíplek, Scratch. Nagy nehezen kitalálom, mit akarok, erre jössz a fúróval, hogy nem jó. És az a baj, hogy tudom, ha PDA-zásról van szó, az neked nagyon megy...
 
Rákarestem, én egy Kingston problémát sem találtam... na mind1... asszem nézek mást..
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2814 Dátum: 2006.11.16 csütörtök, 18:53:00 »

Én már 3 Kingston kártyát is vettem,egyikkel sem volt bajom.
Mondjuk mind a 3-at az elmúlt 3 hónapban vettem.
Lehet,hogy csak a régebbi kártyákkal volt baj.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2815 Dátum: 2006.11.16 csütörtök, 18:56:00 »

Angel!
 
1.0 GB Kingston kártya 5600 ft,garanciával!
 
Én itt vettem:
 
http://www.mp3center.hu/index.php?scn=122&pc_id=6&pi_id=255&ppt=0
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2816 Dátum: 2006.11.16 csütörtök, 20:46:00 »

Angel!
 
1.0 GB Kingston kártya 5600 ft,garanciával!
 
Én itt vettem:
 
http://www.mp3center.hu/index.php?scn=122&pc_id=6&pi_id=255&ppt=0
Nekem 2 gigás kell. Majd meglátom: nincs olyan nagy difi a sandisk és a king között...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2817 Dátum: 2006.11.16 csütörtök, 22:28:00 »

Én nem nagy csíplek, Scratch. Nagy nehezen kitalálom, mit akarok, erre jössz a fúróval, hogy nem jó. És az a baj, hogy tudom, ha PDA-zásról van szó, az neked nagyon megy...
 
Rákarestem, én egy Kingston problémát sem találtam... na mind1... asszem nézek mást..
"Egy olyan gondom van,hogy vettem egy Kingston 2GB-os SD kártyát,volt egy régebbi kártyabeolvasóm,amivel korábban is tudtam a telómhoz a kártyáit kezelni,  
na most betettem ezt a 2 gigás kártyát és át akartam másolni rá mindent,ami a PDA-hoz kellhet,de folyton azt írja ki,hogy a kártya írásvédett!  
Bármit csináltam vele,egyszerűen nem engedi.  
Ez mitől lehet?? Tudom,hogy a pöcök nem volt lezárva,tehát az ok volt.  
A kártyaolvasó elavult? Nem kezeli a 2 gigást? Vagy mi a gondja? Próbáltam a Laptoppal formázni,de arra is ugyanezt dobta ki,tehát nem engedte formázni,viszont Active Sync-el kisebb dolgokat át tudtam rá tolni,de 5-6száz mega körül meg sem indult..  
A haverom gépén próbáltunk átrakni rá dolgokat a kártyaolvasóval,ugyanaz történt.Írásvédett!"  
 
"kingston nem jó, mert a gép amibe kell nem kezeli."  
 
"A 256-osok egyformák, Kingston gyártmányúak, az egyik gyakorlatilag használatlan."  
 
Csak ez első 3 oldalról... Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2818 Dátum: 2006.11.16 csütörtök, 22:44:00 »

Nekem 2 gigás kell. Majd meglátom: nincs olyan nagy difi a sandisk és a king között...
Nekem is 2GB-s van asszem KingMax, teljesen jó, de az előző jobb volt. Az egy 1GB-os Kingston MMC+ volt. Ez a mostani néha elveszti a kapcsolatot a PDA-val, de mindig akkor amikor nem is használom, olyankor kártya ki-be oszt megy minden.  
Üdv Shadow
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2819 Dátum: 2006.11.16 csütörtök, 23:17:00 »

Pda guruk. Úgy néz ki, az asus 636n lesz a szerencsés kiválasztott. Milyen memóriakártyát vegyek? 2Gigást szeretnék. SD vagy MMC? Fontos-e a sebesség? Én a az MMC Kingston (tudom, hogy a scratch nem szereti) 2G dual voltage (btto 17e), Kingston Elite pro 2g (btto 16,4e), Sandisk SD 2g (btto 20e), Sandisk SD U II 2G (Btto 22e) közül választanék. Ezek közül a Kingston Elite prora szavaznék. Vélemények?
Ha eldöntötted mit szeretnél írok neked árat, ha gondolod.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2820 Dátum: 2006.11.16 csütörtök, 23:40:00 »

"Egy olyan gondom van,hogy vettem egy Kingston 2GB-os SD kártyát,volt egy régebbi kártyabeolvasóm,amivel korábban is tudtam a telómhoz a kártyáit kezelni,  
na most betettem ezt a 2 gigás kártyát és át akartam másolni rá mindent,ami a PDA-hoz kellhet,de folyton azt írja ki,hogy a kártya írásvédett!  
Bármit csináltam vele,egyszerűen nem engedi.  
Ez mitől lehet?? Tudom,hogy a pöcök nem volt lezárva,tehát az ok volt.  
A kártyaolvasó elavult? Nem kezeli a 2 gigást? Vagy mi a gondja? Próbáltam a Laptoppal formázni,de arra is ugyanezt dobta ki,tehát nem engedte formázni,viszont Active Sync-el kisebb dolgokat át tudtam rá tolni,de 5-6száz mega körül meg sem indult..  
A haverom gépén próbáltunk átrakni rá dolgokat a kártyaolvasóval,ugyanaz történt.Írásvédett!"  
 
"kingston nem jó, mert a gép amibe kell nem kezeli."  
 
"A 256-osok egyformák, Kingston gyártmányúak, az egyik gyakorlatilag használatlan."  
 
Csak ez első 3 oldalról... Smiley
Nem Te kerestél TwinMOS 8in1 USB 2.0 kártyaolvasót? Mert most találtam.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2821 Dátum: 2006.11.17 péntek, 00:05:00 »

Nem Te kerestél TwinMOS 8in1 USB 2.0 kártyaolvasót? Mert most találtam.
Van benne CF olvasási lehetőség is?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2822 Dátum: 2006.11.17 péntek, 00:16:00 »

Van benne CF olvasási lehetőség is?
Na az nincs.
Transcend-be van, de az meg belső.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2823 Dátum: 2006.11.17 péntek, 00:22:00 »

Ha eldöntötted mit szeretnél írok neked árat, ha gondolod.
Kingston lesz, SD 2Giga, br 9840. Asszem ez jó ár...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2824 Dátum: 2006.11.17 péntek, 00:24:00 »

Van benne CF olvasási lehetőség is?
Ez kell neked: MSI Starreader Card Reader 52in1
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2825 Dátum: 2006.11.17 péntek, 00:25:00 »

Kingston lesz, SD 2Giga, br 9840. Asszem ez jó ár...
Az annyi. Csak nem az Expertben vásárolsz Te is?
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #2826 Dátum: 2006.11.17 péntek, 08:15:00 »

Kingston lesz, SD 2Giga, br 9840. Asszem ez jó ár...
Az ár az jó, de nem lesz ez lassú? Én nemtom hogy a PDA-k belében milyen a sebesség (kártyaírás-olvasás) de ha egy 133x-os sebességüt veszel az tuti hogy több ennél. Kérdés hogy a PDA bele ki tudja-e használni. Vagy épp a lassú kártya lassítja majd a gépet?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2827 Dátum: 2006.11.17 péntek, 08:55:00 »

Az annyi. Csak nem az Expertben vásárolsz Te is?
Csak de. Azaz ott is. Földijeim, vagy mi a cica...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2828 Dátum: 2006.11.17 péntek, 08:57:00 »

Az ár az jó, de nem lesz ez lassú? Én nemtom hogy a PDA-k belében milyen a sebesség (kártyaírás-olvasás) de ha egy 133x-os sebességüt veszel az tuti hogy több ennél. Kérdés hogy a PDA bele ki tudja-e használni. Vagy épp a lassú kártya lassítja majd a gépet?
Ez nem 133x, hanem asszem 60x-os, de én úgy hallottam, nem tudja kihasználni a sokkal nagyobb sebességet, azaz nem lesz gyorsabb... hát, a fene se tudja...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2829 Dátum: 2006.11.17 péntek, 09:07:00 »

Ha nekem nem hiszel nézd meg a http://www.pdamania.hu/ fórumot, és keress a Kingston szóra, minden 3. hozzászól arról szól, hogy egyik nap minden eltünt róla, egyszercsak nem ismerte fel többet a PDA, vagy nagyon belassult.
Én SD-t vennék, kiforrottabb, és több mindnebe jó.
Sebesség nem fontos, nem éri meg kiadni sok ezer plusz forintot ultra speed, stb... kártyákért, mert a PDA nem tudja úgyse kihasználni.
Én azt mondom, ha memória csak SanDisk, vagy TwinMOS!
Ja meg ha mar SD, akkor inkabb miniSD (vagy microSD), ugyis adnak tokot, hogy sima SD helyre is beferjen. Elonye, hogy telefonba / kameraba / mittomenmibe is beteheto majd.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2830 Dátum: 2006.11.17 péntek, 12:47:00 »

Én is Kingstont használok jó ideje, másra is, semmi baj nem volt vele. A nagyobb sebesség a PDA-ba teljesen felesleges, nem érsz vele semmit. Ha másra is akarod használni, akkor érdemes rajta gondolkodni. Az 1G feletti kártyákat egy csomó gagyi kártyaolvasó nem akarja olvasni, az nem a Kingston hibája.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2831 Dátum: 2006.11.17 péntek, 12:54:00 »

Ez nem 133x, hanem asszem 60x-os, de én úgy hallottam, nem tudja kihasználni a sokkal nagyobb sebességet, azaz nem lesz gyorsabb... hát, a fene se tudja...
Ki lehet használni a nagyobb sebességet ha PC+USB2 es kártyaolvasóval írod fel a térképet pl: nálam az alpok feltöltése PDAn keresztül 25 perc lett volna sima olvasóval megvolt 2perc alatt!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2832 Dátum: 2006.11.17 péntek, 13:11:00 »

Ki lehet használni a nagyobb sebességet ha PC+USB2 es kártyaolvasóval írod fel a térképet pl: nálam az alpok feltöltése PDAn keresztül 25 perc lett volna sima olvasóval megvolt 2perc alatt!
Ebben igazad van, de feltölteni az átlag uzer csak egyszer tölt fel, a működében meg nincs különbség.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2833 Dátum: 2006.11.17 péntek, 17:41:00 »

Kingston lesz, SD 2Giga, br 9840. Asszem ez jó ár...
Az ár mindenképp jó! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2834 Dátum: 2006.11.17 péntek, 17:41:00 »

Na az nincs.
Transcend-be van, de az meg belső.
Az baj, én CF/SD/SM kártyákat használok, és valami márkásebb külső kellene, ami sokat ismer, hogy ne keljen eldobni, ha valamelyik eszközömbe valami más kártya kell.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2835 Dátum: 2006.11.17 péntek, 17:43:00 »

Ez kell neked: MSI Starreader Card Reader 52in1
MSI-t ne. Smiley MSI Bluetooth-om van, jókat szívtam már vele, mostmár hanyagolom a márkát. Smiley Tudom finnyás vagyok, de én azt mondom, hogy a jót egyszer kell megvenni, ezért keresem azt ami tökéletes. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2836 Dátum: 2006.11.17 péntek, 17:44:00 »

Én is Kingstont használok jó ideje, másra is, semmi baj nem volt vele. A nagyobb sebesség a PDA-ba teljesen felesleges, nem érsz vele semmit. Ha másra is akarod használni, akkor érdemes rajta gondolkodni. Az 1G feletti kártyákat egy csomó gagyi kártyaolvasó nem akarja olvasni, az nem a Kingston hibája.
Gumi ügybe még a hét elején írtam mail-t, megkaptad?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2837 Dátum: 2006.11.17 péntek, 17:44:00 »

Ja meg ha mar SD, akkor inkabb miniSD (vagy microSD), ugyis adnak tokot, hogy sima SD helyre is beferjen. Elonye, hogy telefonba / kameraba / mittomenmibe is beteheto majd.
Hátránya ha elromlik az adapter akkor nem tudod használni +1 hibalehetőség. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2838 Dátum: 2006.11.17 péntek, 17:45:00 »

Ebben igazad van, de feltölteni az átlag uzer csak egyszer tölt fel, a működében meg nincs különbség.
Itt a pont! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #2839 Dátum: 2006.11.17 péntek, 17:59:00 »

MSI-t ne. Smiley MSI Bluetooth-om van, jókat szívtam már vele, mostmár hanyagolom a márkát. Smiley Tudom finnyás vagyok, de én azt mondom, hogy a jót egyszer kell megvenni, ezért keresem azt ami tökéletes. Smiley
Milyen usb-s bluetooth-t ajánlasz, amit érdemes is megvenni?
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2840 Dátum: 2006.11.17 péntek, 18:02:00 »

Jó kérdés, nekem MSI van, végülis működik, de voltak olyan eszközök, amivel nem volt hajlandó kommunikálni.
Szerintem olyat vegyél, ami tudja az audio gateway-t, így blue headset-el tudsz telefonálni a gépeden.
Én valamelyik hálózati gyártótól venném, SMC, D-Link.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2841 Dátum: 2006.11.17 péntek, 19:04:00 »

Gumi ügybe még a hét elején írtam mail-t, megkaptad?
Szia! Megkaptam, csak szerdán ügyeltem, csütörtökre terveztem, hogy hazafelé beugrom hozzád, de aztán hamarabb kellett feljönnöm Pestre, ma meg a mentőn csücsülök. Majd a jövő héten összefutunk, ha jó.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2842 Dátum: 2006.11.17 péntek, 22:39:00 »

Hátránya ha elromlik az adapter akkor nem tudod használni +1 hibalehetőség. Smiley
Hát az az adapter igazából csak egy műanyag roldat, mert a mini SD az pont fele méretű mint a normál, viszont a csatlakozói megegyeznek, tehát nincs benne semmilyen elektronika, csak egy nagyobbító darabka, ezt legfeljebb eltörni tudod, de ahoz elég nagy agytrösztnek kell lenni. Mondjuk kétség sem fér hozzá, hogy ismerek nem egy ilyen személyt akinek nem telne 10 mp-nél többe, hogy harcképtelenné tegyék.
Üdv Shadow
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2843 Dátum: 2006.11.17 péntek, 23:21:00 »

Na, megvan a PDA. Az asus 636n lett a szerencsés kiválasztott 2 gigával. Hát még szokjuk egymást... azért haladnak a dolgok...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2844 Dátum: 2006.11.17 péntek, 23:22:00 »

Na, megvan a PDA. Az asus 636n lett a szerencsés kiválasztott 2 gigával. Hát még szokjuk egymást... azért haladnak a dolgok...
jó választás!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2845 Dátum: 2006.11.18 szombat, 07:52:00 »

jó választás!
Hát tulajdonképpen Scratch javasolta, aki - mint azt tudjuk - éjjel-nappal PDA-zik... csak le ne rúgja a tükröt... mindegy, én a szobában PDA-zom... itt nincs tükör. :-)) Mind1, mondtak a Scratch-nek: ha kell a lagziba (a sok PDA-zásnak ez a vége :-))) esküvői sofőr, és és a 330 Nm ott leszünk... persze én is viszek PDA-t... csak akad valami...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #2846 Dátum: 2006.11.18 szombat, 08:54:00 »

Na, megvan a PDA. Az asus 636n lett a szerencsés kiválasztott 2 gigával. Hát még szokjuk egymást... azért haladnak a dolgok...

Azért néha a hátsó ülésen is próbáld ki! De ne tűsarkúban!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #2847 Dátum: 2006.11.18 szombat, 10:54:00 »

Na, megvan a PDA. Az asus 636n lett a szerencsés kiválasztott 2 gigával. Hát még szokjuk egymást... azért haladnak a dolgok...
Gratulálok!
Nagyon jó választás!!!
Nekem is ugyan ez van
Én panasonic 2G High speed SD kártyát vettem hozzá, mivel a corsa vagy mi megadta magát másfél óra alatt.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2848 Dátum: 2006.11.18 szombat, 13:07:00 »

Az este én is olyan voltam, mint egy szerelmes egyetemista! A kerítést támasztottam, hogy lássam a műholdakat
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2849 Dátum: 2006.11.18 szombat, 13:18:00 »

Az este én is olyan voltam, mint egy szerelmes egyetemista! A kerítést támasztottam, hogy lássam a műholdakat
Próbálok letölteni dolgokat meg a wifit is beállítani, de ...
Majd egyszer!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.079 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.