Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.10 péntek, 02:00:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034508 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2850 Dátum: 2006.11.18 szombat, 13:42:00 »

Szia! Megkaptam, csak szerdán ügyeltem, csütörtökre terveztem, hogy hazafelé beugrom hozzád, de aztán hamarabb kellett feljönnöm Pestre, ma meg a mentőn csücsülök. Majd a jövő héten összefutunk, ha jó.
Rendben!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2851 Dátum: 2006.11.18 szombat, 13:44:00 »

Hát az az adapter igazából csak egy műanyag roldat, mert a mini SD az pont fele méretű mint a normál, viszont a csatlakozói megegyeznek, tehát nincs benne semmilyen elektronika, csak egy nagyobbító darabka, ezt legfeljebb eltörni tudod, de ahoz elég nagy agytrösztnek kell lenni. Mondjuk kétség sem fér hozzá, hogy ismerek nem egy ilyen személyt akinek nem telne 10 mp-nél többe, hogy harcképtelenné tegyék.
Üdv Shadow
Nekem nincs ilyenem, csak az iGO fórumon olvastam, hogy voltak páran akiknek az SD adapter romlott el. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2852 Dátum: 2006.11.18 szombat, 13:45:00 »

Hát tulajdonképpen Scratch javasolta, aki - mint azt tudjuk - éjjel-nappal PDA-zik... csak le ne rúgja a tükröt... mindegy, én a szobában PDA-zom... itt nincs tükör. :-)) Mind1, mondtak a Scratch-nek: ha kell a lagziba (a sok PDA-zásnak ez a vége :-))) esküvői sofőr, és és a 330 Nm ott leszünk... persze én is viszek PDA-t... csak akad valami...

Van már műhold jel? Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2853 Dátum: 2006.11.19 vasárnap, 07:14:00 »

Képzeljétek tegnap járt nálam a jézuska:)
 
hozott egy mio a701-t.Smiley
hát még kell szoknunk egy mást,föleg mire a 400db contactot átmásolom a 6230i-böl sztem sikerülni is fog...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2854 Dátum: 2006.11.19 vasárnap, 10:12:00 »

Képzeljétek tegnap járt nálam a jézuska:)
 
hozott egy mio a701-t.Smiley
hát még kell szoknunk egy mást,föleg mire a 400db contactot átmásolom a 6230i-böl sztem sikerülni is fog...
Ez egy nagyon jó Jézuska.És gyors!:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2855 Dátum: 2006.11.19 vasárnap, 11:07:00 »

Nálam is megszületett a végleges megoldás!
 
1,HP 4700 PDA.
2,Globalsat BT 338.
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2856 Dátum: 2006.11.19 vasárnap, 11:24:00 »

Nálam is megszületett a végleges megoldás!
 
1,HP 4700 PDA.
2,Globalsat BT 338.
 

Sok tesztet és forumot végigolvastam.A HP 4700-ast a legjobbak között említik mindenütt,legerősebb proci,legjobb kijelző,stb,stb...
A Globalsat GPS vevő úgyszintén a legfullosabb vevők egyike.Borzasztóan érzékeny,gyorsan megtalálja a műholdakat,és nem veszti el.
 
Az eddigi tapasztalatok nagyon jók!-:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2857 Dátum: 2006.11.19 vasárnap, 12:25:00 »

Képzeljétek tegnap járt nálam a jézuska:)
 
hozott egy mio a701-t.Smiley
hát még kell szoknunk egy mást,föleg mire a 400db contactot átmásolom a 6230i-böl sztem sikerülni is fog...
Nem tudod a 6230-at Outlookkal szinkornizalni? Meg ha esetleg javitgani is kell a rajtuk, egyszerubb PC-n megcsinalni. Aztan mar csak szinkron a Mio-val.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2858 Dátum: 2006.11.19 vasárnap, 19:01:00 »

Nem tudod a 6230-at Outlookkal szinkornizalni? Meg ha esetleg javitgani is kell a rajtuk, egyszerubb PC-n megcsinalni. Aztan mar csak szinkron a Mio-val.
ja lehet,hoy azt fogom csinálni mert nagyon körülményes még egyelöre az átvitel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2859 Dátum: 2006.11.19 vasárnap, 19:47:00 »

zoli79 ajánlásával:
 
iGO 2006SE nyilvános béta teszt
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2860 Dátum: 2006.11.19 vasárnap, 22:05:00 »

Sziasztok!
Nem tudjatok veletlenul, hogy a 2005/2006-os navigacios dvdn van-e szlovak vagy cseh terkep?
Ha igen, valakinek megvan, aki kolcsonadna egy masolas erejeig?
Koszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2861 Dátum: 2006.11.19 vasárnap, 22:26:00 »

zoli79 ajánlásával:
 
iGO 2006SE nyilvános béta teszt
nem elérhető
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2862 Dátum: 2006.11.20 hétfő, 09:32:00 »

nem elérhető
Milyen értelemben nem elérhető???
Elvileg a pdamill.com oldalán kell regisztrálni és onnan tölthető le, ha jól tudom.
De a lényeg, hogy ilyen lesz állítólag majd!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2863 Dátum: 2006.11.20 hétfő, 10:20:00 »


Van már műhold jel? Smiley
Igen... már egy csomószor volt újratervezés... nem  egyformán gondolkodunk.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #2864 Dátum: 2006.11.20 hétfő, 13:57:00 »

Grat!
Nekem is a Jézuska hozta a PDA-t!!!
Miért nem próbálod átküldeni az egész listát egyszerre?
És akkor nem kell egyenként küldözgetni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2865 Dátum: 2006.11.20 hétfő, 16:17:00 »

Milyen értelemben nem elérhető???
Elvileg a pdamill.com oldalán kell regisztrálni és onnan tölthető le, ha jól tudom.
De a lényeg, hogy ilyen lesz állítólag majd!
Úgyhogy TCPIP errorral hibaüzen. Mármint az IGOse teszt
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2866 Dátum: 2006.11.20 hétfő, 19:42:00 »

Úgyhogy TCPIP errorral hibaüzen. Mármint az IGOse teszt
Nekem bejön,most próbáltam!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2867 Dátum: 2006.11.20 hétfő, 20:05:00 »

Nálam is megszületett a végleges megoldás!
 
1,HP 4700 PDA.
2,Globalsat BT 338.
 

Jó választás!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2868 Dátum: 2006.11.21 kedd, 08:28:00 »

Nekem is megvan a kicsike, igaz nem a Jézuska hozta.Smiley. Asus 636N 1GB-os kártyával. eddig barátkoztam vele, azért nem jártam erre. Kaptam hozzá magyarítást, ami nagyon jó, a gép nem fagy le, normális a sebesége stb.
Mostanára már pár program is rákerült, BT-on internetezik, IGO megy rajta. A pdamill oldalról én is leszedtem az októberi frissítéses IGO-t, de a Beta verziót nem, mivel az nem mindenkinél indult el. Csináltam már Backupot is, úgyhogy haladok vele. Még valami jó tartó kell hozzá a mondiba.  
A töltőkábelt és a 3,5 mm-es jack csatlakozót majd elrejtem a műszerfalba és valahol a középső légbefúvók környékén fogom kihozni őket. Azt még nem tudom, hogy ezt miként tudom mgoldani fúrás-faragás nélkül. Engem nagyon zavar a szivargyújtótöltő a váltónál, mivel útban van a kábel. Csak a pohártartóba tudtam akasztani, hogy ne legyen útban. Ti ezt hogyan oldottátok me
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2869 Dátum: 2006.11.21 kedd, 09:53:00 »

Nekem is megvan a kicsike, igaz nem a Jézuska hozta.Smiley. Asus 636N 1GB-os kártyával. eddig barátkoztam vele, azért nem jártam erre. Kaptam hozzá magyarítást, ami nagyon jó, a gép nem fagy le, normális a sebesége stb.
Mostanára már pár program is rákerült, BT-on internetezik, IGO megy rajta. A pdamill oldalról én is leszedtem az októberi frissítéses IGO-t, de a Beta verziót nem, mivel az nem mindenkinél indult el. Csináltam már Backupot is, úgyhogy haladok vele. Még valami jó tartó kell hozzá a mondiba.  
A töltőkábelt és a 3,5 mm-es jack csatlakozót majd elrejtem a műszerfalba és valahol a középső légbefúvók környékén fogom kihozni őket. Azt még nem tudom, hogy ezt miként tudom mgoldani fúrás-faragás nélkül. Engem nagyon zavar a szivargyújtótöltő a váltónál, mivel útban van a kábel. Csak a pohártartóba tudtam akasztani, hogy ne legyen útban. Ti ezt hogyan oldottátok me
Automata váltóval !!  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2870 Dátum: 2006.11.21 kedd, 11:38:00 »

Automata váltóval !!  
tozse
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2871 Dátum: 2006.11.21 kedd, 11:39:00 »

Nekem is megvan a kicsike, igaz nem a Jézuska hozta.Smiley. Asus 636N 1GB-os kártyával. eddig barátkoztam vele, azért nem jártam erre. Kaptam hozzá magyarítást, ami nagyon jó, a gép nem fagy le, normális a sebesége stb.
Mostanára már pár program is rákerült, BT-on internetezik, IGO megy rajta. A pdamill oldalról én is leszedtem az októberi frissítéses IGO-t, de a Beta verziót nem, mivel az nem mindenkinél indult el. Csináltam már Backupot is, úgyhogy haladok vele. Még valami jó tartó kell hozzá a mondiba.  
A töltőkábelt és a 3,5 mm-es jack csatlakozót majd elrejtem a műszerfalba és valahol a középső légbefúvók környékén fogom kihozni őket. Azt még nem tudom, hogy ezt miként tudom mgoldani fúrás-faragás nélkül. Engem nagyon zavar a szivargyújtótöltő a váltónál, mivel útban van a kábel. Csak a pohártartóba tudtam akasztani, hogy ne legyen útban. Ti ezt hogyan oldottátok me
Ennek ellenére télleg vacak a helyzet a tápnak.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2872 Dátum: 2006.11.21 kedd, 11:39:00 »

Nekem is megvan a kicsike, igaz nem a Jézuska hozta.Smiley. Asus 636N 1GB-os kártyával. eddig barátkoztam vele, azért nem jártam erre. Kaptam hozzá magyarítást, ami nagyon jó, a gép nem fagy le, normális a sebesége stb.
Mostanára már pár program is rákerült, BT-on internetezik, IGO megy rajta. A pdamill oldalról én is leszedtem az októberi frissítéses IGO-t, de a Beta verziót nem, mivel az nem mindenkinél indult el. Csináltam már Backupot is, úgyhogy haladok vele. Még valami jó tartó kell hozzá a mondiba.  
A töltőkábelt és a 3,5 mm-es jack csatlakozót majd elrejtem a műszerfalba és valahol a középső légbefúvók környékén fogom kihozni őket. Azt még nem tudom, hogy ezt miként tudom mgoldani fúrás-faragás nélkül. Engem nagyon zavar a szivargyújtótöltő a váltónál, mivel útban van a kábel. Csak a pohártartóba tudtam akasztani, hogy ne legyen útban. Ti ezt hogyan oldottátok me
Jó választás volt! Smiley
A gyári tartó nem jó? Én azzal használom, ha kell a jack aljzat, akkor a pdamania.hu oldalon van egy leírás, hogy kell szépen megfúrni. A fordfocus.hu oldalon pedig van egy másik leírás, hogy lehet fixen 12V-ot adni neki, így nem kell tápkábelt lógatni mindenen át.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2873 Dátum: 2006.11.21 kedd, 16:53:00 »

Nekem is megvan a kicsike, igaz nem a Jézuska hozta.Smiley. Asus 636N 1GB-os kártyával. eddig barátkoztam vele, azért nem jártam erre. Kaptam hozzá magyarítást, ami nagyon jó, a gép nem fagy le, normális a sebesége stb.
Mostanára már pár program is rákerült, BT-on internetezik, IGO megy rajta. A pdamill oldalról én is leszedtem az októberi frissítéses IGO-t, de a Beta verziót nem, mivel az nem mindenkinél indult el. Csináltam már Backupot is, úgyhogy haladok vele. Még valami jó tartó kell hozzá a mondiba.  
A töltőkábelt és a 3,5 mm-es jack csatlakozót majd elrejtem a műszerfalba és valahol a középső légbefúvók környékén fogom kihozni őket. Azt még nem tudom, hogy ezt miként tudom mgoldani fúrás-faragás nélkül. Engem nagyon zavar a szivargyújtótöltő a váltónál, mivel útban van a kábel. Csak a pohártartóba tudtam akasztani, hogy ne legyen útban. Ti ezt hogyan oldottátok me
Úgy, hogy beépítettem egy szivargyújtó aljzatot a kesztyűtartó hátsó falába, onnan kapja a tápot, a kábel pedig kifér az ajtó résén. És maradt egy aljzatom bármi más célra!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2874 Dátum: 2006.11.21 kedd, 18:47:00 »

Nekem is megvan a kicsike, igaz nem a Jézuska hozta.Smiley. Asus 636N 1GB-os kártyával. eddig barátkoztam vele, azért nem jártam erre. Kaptam hozzá magyarítást, ami nagyon jó, a gép nem fagy le, normális a sebesége stb.
Mostanára már pár program is rákerült, BT-on internetezik, IGO megy rajta. A pdamill oldalról én is leszedtem az októberi frissítéses IGO-t, de a Beta verziót nem, mivel az nem mindenkinél indult el. Csináltam már Backupot is, úgyhogy haladok vele. Még valami jó tartó kell hozzá a mondiba.  
A töltőkábelt és a 3,5 mm-es jack csatlakozót majd elrejtem a műszerfalba és valahol a középső légbefúvók környékén fogom kihozni őket. Azt még nem tudom, hogy ezt miként tudom mgoldani fúrás-faragás nélkül. Engem nagyon zavar a szivargyújtótöltő a váltónál, mivel útban van a kábel. Csak a pohártartóba tudtam akasztani, hogy ne legyen útban. Ti ezt hogyan oldottátok me
Ezt a problémát már én is megoldottam!-:)
Vettem egy dupla szivargyújtó aljzatot/a másik dugalj még jól jöhet/ és felszereltettem a középkonzol bal oldalára,egészen hátra,hogy ne legyen útban.Ennek ellenére viszont hibátlanul elérem,szinte alíg látszik,így pont jó helyen van.
Úgy tudnám a legegyszerűbben leirni,hogy a lábnál lévő levegőbeömlő nyilás fölött,kb.20 centire van.
Ha bedugom a szivargyújtóba a töltőt,akkor az szépen hozzásimul a középkonzol bal szélére,és onnan jön fel a PDA-hoz.Senkit nem zavar,nincs útban,és a gyári szivargyújtó is felhasználható bármire.
 
Természetesen a munkamegosztás az volt,mint mindíg!
Én kitaláltam mit,hova,Jánosmester pedíg megcsinálta!-:))
 
Ha gondolod,holnap lefetózom,és berakok ide 1-2 képet!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2875 Dátum: 2006.11.21 kedd, 20:21:00 »

Ezt a problémát már én is megoldottam!-:)
Vettem egy dupla szivargyújtó aljzatot/a másik dugalj még jól jöhet/ és felszereltettem a középkonzol bal oldalára,egészen hátra,hogy ne legyen útban.Ennek ellenére viszont hibátlanul elérem,szinte alíg látszik,így pont jó helyen van.
Úgy tudnám a legegyszerűbben leirni,hogy a lábnál lévő levegőbeömlő nyilás fölött,kb.20 centire van.
Ha bedugom a szivargyújtóba a töltőt,akkor az szépen hozzásimul a középkonzol bal szélére,és onnan jön fel a PDA-hoz.Senkit nem zavar,nincs útban,és a gyári szivargyújtó is felhasználható bármire.
 
Természetesen a munkamegosztás az volt,mint mindíg!
Én kitaláltam mit,hova,Jánosmester pedíg megcsinálta!-:))
 
Ha gondolod,holnap lefetózom,és berakok ide 1-2 képet!
Ez engem is érdekelne.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2876 Dátum: 2006.11.21 kedd, 20:25:00 »

Ezt a problémát már én is megoldottam!-:)
Vettem egy dupla szivargyújtó aljzatot/a másik dugalj még jól jöhet/ és felszereltettem a középkonzol bal oldalára,egészen hátra,hogy ne legyen útban.Ennek ellenére viszont hibátlanul elérem,szinte alíg látszik,így pont jó helyen van.
Úgy tudnám a legegyszerűbben leirni,hogy a lábnál lévő levegőbeömlő nyilás fölött,kb.20 centire van.
Ha bedugom a szivargyújtóba a töltőt,akkor az szépen hozzásimul a középkonzol bal szélére,és onnan jön fel a PDA-hoz.Senkit nem zavar,nincs útban,és a gyári szivargyújtó is felhasználható bármire.
 
Természetesen a munkamegosztás az volt,mint mindíg!
Én kitaláltam mit,hova,Jánosmester pedíg megcsinálta!-:))
 
Ha gondolod,holnap lefetózom,és berakok ide 1-2 képet!
Rakjál, Zsoel, rakjál (képeket)!
Különösen a rögzítés az érdekes. Meg a vezetékezés.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2877 Dátum: 2006.11.21 kedd, 21:03:00 »

En gyakran hasznalom a PDA-t zenehallgatasra a kocsiban. Az a problemam, hogyha radugom a szivargyujtotapot, akkor a fordulatszammal magasodo futyulo hang jon a hangszorobol. Nagyon tuti turbos filing, de azert meglennek nelkule. Szerintetek ez a szivargyujto-USB atalakiton mulik? Ha szivargyujto-220V atalakitot es a 220-as PDA toltot hasznalom, akkor nincs ez.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2878 Dátum: 2006.11.21 kedd, 21:22:00 »

Úgy, hogy beépítettem egy szivargyújtó aljzatot a kesztyűtartó hátsó falába, onnan kapja a tápot, a kábel pedig kifér az ajtó résén. És maradt egy aljzatom bármi más célra!
A tavaszi talin egy ilyet beépítesz nekem? Smiley Bonyolult?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2879 Dátum: 2006.11.21 kedd, 21:24:00 »

Ezt a problémát már én is megoldottam!-:)
Vettem egy dupla szivargyújtó aljzatot/a másik dugalj még jól jöhet/ és felszereltettem a középkonzol bal oldalára,egészen hátra,hogy ne legyen útban.Ennek ellenére viszont hibátlanul elérem,szinte alíg látszik,így pont jó helyen van.
Úgy tudnám a legegyszerűbben leirni,hogy a lábnál lévő levegőbeömlő nyilás fölött,kb.20 centire van.
Ha bedugom a szivargyújtóba a töltőt,akkor az szépen hozzásimul a középkonzol bal szélére,és onnan jön fel a PDA-hoz.Senkit nem zavar,nincs útban,és a gyári szivargyújtó is felhasználható bármire.
 
Természetesen a munkamegosztás az volt,mint mindíg!
Én kitaláltam mit,hova,Jánosmester pedíg megcsinálta!-:))
 
Ha gondolod,holnap lefetózom,és berakok ide 1-2 képet!
Várjuk a képeket! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2880 Dátum: 2006.11.22 szerda, 14:10:00 »

Talatam egy egesz erdekes PDA-t. Airis nevre halgat es tulé keppen a MIO gyartja. Ami erdekes benne, hogy ebben a kategoriaban a legolcsobb a piacon. Gyakorlatilag a 100e ft-os cuccokkal megegyezo a tudasa.
 
Airis
 
Eddig az N560 volt a nyero, de annak az arabol akar 2db Airist tudnek venni. Igaz az N560 valceg jobb, mar azert is mert 640x480 TFT-je van, de csak e miatt fizetni majdnem 2x annyit...haaat erosen elgondolkodtato...
 
A samsung procik mennyire jok ? Ha jol latom, akkor ARM mag van bennuk ? Olvastam tesztet is errol a cuccrol es pl. a GPS resze tokeletesen uzemelt, a wifi resze meg a C720-asnak megfelelo sebessegu/minosegu. Szal ugy tunik nem egy gagyi cucc. Az ara is nagyon korrekt. Jah es adnak hozza gyarilag autos cuccokat is.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2881 Dátum: 2006.11.22 szerda, 14:24:00 »

Az Airis az irda-t kiveve teljesen megegyezik a Mio P550-es geppel, csak eppen ez utobbi brutto 120e, mig az Airis-t ehhez kepest nevetseges 76e-ert aruljak. Azert ez kemenyen 44e ft kulonbseg !
 
Osszehasonlitottam ezt az Airis T620-at a Mio P550 es az Asus 636N-el es meg igy is az Airis eri meg jobban...A 636N-t 105e-ert vesztegetik, ami a procin kivul az irda-ban kulonbozik az Airis-tol, de meg ezis 29e forintos kulonbseg az Airis javara...Ennek tenyleg nagyon jo ara van !
 
Itt van rola egy rovidke teszt:
 
Airis T620
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2882 Dátum: 2006.11.22 szerda, 14:26:00 »

Ebbol az egesz mokabol csak a proci a kerdeses...Az irda ma mar nem jaccik...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2883 Dátum: 2006.11.22 szerda, 15:41:00 »

Ebbol az egesz mokabol csak a proci a kerdeses...Az irda ma mar nem jaccik...
A Scratch erre azt fogja Neked válasolni, hogy a Samsung gyártson inkább porszívót, vagy kenyérpiritót.
Üdv Shadow
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2884 Dátum: 2006.11.22 szerda, 16:27:00 »

Shadow,
 
Ez ok Cool De akkor mit gyartson azintel ?
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2885 Dátum: 2006.11.22 szerda, 16:33:00 »

Talatam egy egesz erdekes PDA-t. Airis nevre halgat es tulé keppen a MIO gyartja. Ami erdekes benne, hogy ebben a kategoriaban a legolcsobb a piacon. Gyakorlatilag a 100e ft-os cuccokkal megegyezo a tudasa.
 
Airis
 
Eddig az N560 volt a nyero, de annak az arabol akar 2db Airist tudnek venni. Igaz az N560 valceg jobb, mar azert is mert 640x480 TFT-je van, de csak e miatt fizetni majdnem 2x annyit...haaat erosen elgondolkodtato...
 
A samsung procik mennyire jok ? Ha jol latom, akkor ARM mag van bennuk ? Olvastam tesztet is errol a cuccrol es pl. a GPS resze tokeletesen uzemelt, a wifi resze meg a C720-asnak megfelelo sebessegu/minosegu. Szal ugy tunik nem egy gagyi cucc. Az ara is nagyon korrekt. Jah es adnak hozza gyarilag autos cuccokat is.
Ha processzor akkor csak Intel szerintem.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2886 Dátum: 2006.11.22 szerda, 16:34:00 »

A Scratch erre azt fogja Neked válasolni, hogy a Samsung gyártson inkább porszívót, vagy kenyérpiritót.
Üdv Shadow
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2887 Dátum: 2006.11.22 szerda, 17:22:00 »

A tavaszi talin egy ilyet beépítesz nekem? Smiley Bonyolult?
Nem én voltam az ügyes, hanem a Bécsi úton egy műhelyben építették be. Úgy kötötték be, ahogy én akartam, én csak gyújtásnál kértem az áramot. Ebbe az aljzatba állandóan be van dugva egy kábeles GPS egy Y kábellel, ami kijön a kesztyűtartóból és csatlakozil a PDA-hoz. Ez a kábel tölti a PDA-t és összeköti a GPS- szel. (Igy a GPS gyorsan élesedik, mert akár használom a PDA- t akár nem, a GPS mindíg aktív, ha gyújtás van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2888 Dátum: 2006.11.22 szerda, 17:24:00 »

A tavaszi talin egy ilyet beépítesz nekem? Smiley Bonyolult?
Ja, és a GPS a kesztyűtartóban pihen, 6-9 holdat mindíg lát
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2889 Dátum: 2006.11.22 szerda, 17:27:00 »

Az Airis az irda-t kiveve teljesen megegyezik a Mio P550-es geppel, csak eppen ez utobbi brutto 120e, mig az Airis-t ehhez kepest nevetseges 76e-ert aruljak. Azert ez kemenyen 44e ft kulonbseg !
 
Osszehasonlitottam ezt az Airis T620-at a Mio P550 es az Asus 636N-el es meg igy is az Airis eri meg jobban...A 636N-t 105e-ert vesztegetik, ami a procin kivul az irda-ban kulonbozik az Airis-tol, de meg ezis 29e forintos kulonbseg az Airis javara...Ennek tenyleg nagyon jo ara van !
 
Itt van rola egy rovidke teszt:
 
Airis T620
Az Airishez tudtommal nincs még magyarítás, ha Neked az kell.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2890 Dátum: 2006.11.22 szerda, 18:45:00 »

Robert,
 
Pont ma olvastam forumon, hogy valamely gepnek a magyaritasat fel lehet ra tenni...Bar ez kb. annyira izgat, mint az irda hianya...
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2891 Dátum: 2006.11.22 szerda, 18:46:00 »

Tudtok olyan oldalt, ahol esetleg az intel es a samsung procija osses van hasonlitva ? Tesztek is erdekelnenek...
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2892 Dátum: 2006.11.22 szerda, 21:19:00 »

Ja, és a GPS a kesztyűtartóban pihen, 6-9 holdat mindíg lát
Ha kitennéd valahova, mennyivel több is lehetne! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2893 Dátum: 2006.11.22 szerda, 21:19:00 »

Nem én voltam az ügyes, hanem a Bécsi úton egy műhelyben építették be. Úgy kötötték be, ahogy én akartam, én csak gyújtásnál kértem az áramot. Ebbe az aljzatba állandóan be van dugva egy kábeles GPS egy Y kábellel, ami kijön a kesztyűtartóból és csatlakozil a PDA-hoz. Ez a kábel tölti a PDA-t és összeköti a GPS- szel. (Igy a GPS gyorsan élesedik, mert akár használom a PDA- t akár nem, a GPS mindíg aktív, ha gyújtás van.
Akkor lehet Jánosmerster lesz az ügybe az emberem. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2894 Dátum: 2006.11.23 csütörtök, 16:46:00 »

Akkor lehet Jánosmerster lesz az ügybe az emberem. Smiley
Az igaz, hogy a tiszta rálátásnál több holdat lát és nagyobb jelerősséggel, de így a kocsiszekrényben nem látsz mást, mint egy kb. 30 cm- es kábelt, ami a kesztyűtartóból egy HP 2210 PDA-ba megy, és műxik a navi. A pontossággal sincs semmi gond. Az élesedés meg nagyon gyors, mert a GPS mindíg aktív, akkor is, ha nincs rádugva a PDA, így gyakorlatilag minden indulása "forró", tehát mire beindítom a motort és összedugom a kábelt, már él a rendszer. Esztétikus és jó, ez nekem elég.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2895 Dátum: 2006.11.23 csütörtök, 17:35:00 »

Az igaz, hogy a tiszta rálátásnál több holdat lát és nagyobb jelerősséggel, de így a kocsiszekrényben nem látsz mást, mint egy kb. 30 cm- es kábelt, ami a kesztyűtartóból egy HP 2210 PDA-ba megy, és műxik a navi. A pontossággal sincs semmi gond. Az élesedés meg nagyon gyors, mert a GPS mindíg aktív, akkor is, ha nincs rádugva a PDA, így gyakorlatilag minden indulása "forró", tehát mire beindítom a motort és összedugom a kábelt, már él a rendszer. Esztétikus és jó, ez nekem elég.
Miért nem csinálsz fixen beépített GPS-t? Egész jó árba vannak, az antennát fixen kihelyezed valahova, pl. elöl az ablaktörlő alatti szellöző alá, mindig kap 12V-ot ez is, állandóan vételen van, és Blue-n adja a jeleneket a PDA-nak.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2896 Dátum: 2006.11.23 csütörtök, 17:48:00 »

Igértem képeket a PDA megtáplálásról.
A cél az,hogy a kábel ne a középkonzol előtt tekeredjen,mert az valóban nagyon zavaró.
Én a PDA-t is olyan helyre tettem,hogy vezetés közben ha előre nézek,akkor is jól lássam a kijelzőt.
Igy került a kozépkonzolhoz képest balra,de ebben az esetben célszerű egy szivargyújtótöltőt is a bal oldalra felszerelni.
Lehetőleg olyan helyre,ahol nem zavar semmiben.
Nálam ide került:
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2897 Dátum: 2006.11.23 csütörtök, 17:51:00 »

Kb.20 centire van a gázpedál fölött,az elmúlt napok tapasztalatai alapján semmi problémát nem okozott.
Ha bedugom a töltőt igy néz ki:
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2898 Dátum: 2006.11.23 csütörtök, 17:54:00 »

A szivargyújtó aljzat a műanyag burkolat alatt 2 csavarral  lett rögzitve,plusz a burkolatot tartó 3-ik csavar is a fix rögzítést szolgálja.
Semmi kotyogás,mintha betonba lenne öntve:
 
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2899 Dátum: 2006.11.23 csütörtök, 17:55:00 »

Igértem képeket a PDA megtáplálásról.
A cél az,hogy a kábel ne a középkonzol előtt tekeredjen,mert az valóban nagyon zavaró.
Én a PDA-t is olyan helyre tettem,hogy vezetés közben ha előre nézek,akkor is jól lássam a kijelzőt.
Igy került a kozépkonzolhoz képest balra,de ebben az esetben célszerű egy szivargyújtótöltőt is a bal oldalra felszerelni.
Lehetőleg olyan helyre,ahol nem zavar semmiben.
Nálam ide került:
 

Nem zavaró itt? Nekem az MK3-ba már gyárilag is kicsi a lábtér, az MK2-be nagyobb volt. Én már akaratlanuk is szétrugtam azt a kárpit darabot, ami a pedálok felett van. :/ Egyszerűen kicsi ott a hely.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.072 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.