Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 23:42:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034427 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #3400 Dátum: 2007.01.21 vasárnap, 08:41:00 »

A gyári ára pontosan 3x annyi, azaz 36 ezer forint. A hirdetést egyébként az aproneten és a PDA Mánia fórumán is láttam, sőt most beszéltem telefonon egy sráccal, aki a BlueDragon fórumon írta be. Sőt ő még sima IGO Magyarországot is ajánlott 7 ezerért. Ez is 22 körül van egyébként.
Na mindegy nagyon gyanus ez nekem, inkább nem ugrom bele, mert vagy lopott, vagy tört és visszacsomagolt lehet ennyiért.
Ti megvennétek?
Ja a link: IGO
 
Ja és a telefonszám alapján ugyanő hirdeti itt: IGO
 
A másik fórumot nem linkelem, mert az erősen warezoldal...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3401 Dátum: 2007.01.21 vasárnap, 09:18:00 »

mleslie,
 
"Ti megvennétek?"
 
nem, mivel a megjeolnes masnapjan letoltottem ingye ennel olcsobban meg mar nemis lehetne hozza jutni. Ehhez kepest a 12-13e is rengete
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3402 Dátum: 2007.01.21 vasárnap, 09:37:00 »

mleslie,
 
"Ti megvennétek?"
 
nem, mivel a megjeolnes masnapjan letoltottem ingye ennel olcsobban meg mar nemis lehetne hozza jutni. Ehhez kepest a 12-13e is rengete
Na igen, de ez azért eléggé elitélhető dolog.
Én azért már ott tartok, hogy fontolgatom még a Windows Vista megvételét is!
Tudom, hogy most így gondoljátok, de jó dolog az a terméktámogatás. Meg aztán nem lehet mindig mindent ellopni...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3403 Dátum: 2007.01.21 vasárnap, 09:38:00 »

Na igen, de ez azért eléggé elitélhető dolog.
Én azért már ott tartok, hogy fontolgatom még a Windows Vista megvételét is!
Tudom, hogy most így gondoljátok, de jó dolog az a terméktámogatás. Meg aztán nem lehet mindig mindent ellopni...
Na jó meggyőztél!!! Inkább a pénzből lesz tempomatom nekem is!!! Vagy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3404 Dátum: 2007.01.21 vasárnap, 18:03:00 »

Na jó meggyőztél!!! Inkább a pénzből lesz tempomatom nekem is!!! Vagy
Tényleg miért is akarsz ilyen "kétes" eredetű dologra pazarolni a pénzed? A terméktámogatásrol meg annyit hogy most épp ott tartunk, hogy van aki hivatalost használ és vannak gondjai, van aki superbetát és semmi problémája
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3405 Dátum: 2007.01.22 hétfő, 09:05:00 »

Most nem azért, de az opel, merci, és így tovább, működik magyarországon. A mercié kifejezetten jó és részletes.
Pesten működik úgy ahogy, meg benne vannak még a főutak. ez azé messze áll a faluba utcaszámra kereséstől.
Most ültem nemrég egy Emerci taxiban, és a sofőr modta. A látványa pedig 1általán nem nyűgözött le. Volt egy fekete kép, rajta 1mm vastag vonalak. 1-2 utcanév. De hogy mi az útirány, ? sávos az út, POI. Felejtős me 0.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3406 Dátum: 2007.01.22 hétfő, 10:01:00 »

Pesten működik úgy ahogy, meg benne vannak még a főutak. ez azé messze áll a faluba utcaszámra kereséstől.
Most ültem nemrég egy Emerci taxiban, és a sofőr modta. A látványa pedig 1általán nem nyűgözött le. Volt egy fekete kép, rajta 1mm vastag vonalak. 1-2 utcanév. De hogy mi az útirány, ? sávos az út, POI. Felejtős me 0.
Én S-merciben ültem, az újban. De ennyire nem néztem meg, majd megnézem legközelebb, és beszámolok.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3407 Dátum: 2007.01.23 kedd, 20:21:00 »

Na, lecsekkoltam egy fullos dvd navis mercit! Tényleg van benne Magyarország! Fel vagyok háborodva! Angel
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3408 Dátum: 2007.01.23 kedd, 20:31:00 »

Na, lecsekkoltam egy fullos dvd navis mercit! Tényleg van benne Magyarország! Fel vagyok háborodva! Angel
Én speciel xarok a mergára! Maradok a mondeónál.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3409 Dátum: 2007.01.24 szerda, 17:16:00 »

Sziasztok! 7-es BMW-be keresek új verziós navigációs programot.Ha tud valaki valamit vagy valakit az szóljon!  
Előre is köszönöm.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3410 Dátum: 2007.01.24 szerda, 17:37:00 »

Sziasztok! 7-es BMW-be keresek új verziós navigációs programot.Ha tud valaki valamit vagy valakit az szóljon!  
Előre is köszönöm.
Válogass
 
BMW navi E-Bay
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3411 Dátum: 2007.01.24 szerda, 17:41:00 »

Sziasztok! 7-es BMW-be keresek új verziós navigációs programot.Ha tud valaki valamit vagy valakit az szóljon!  
Előre is köszönöm.
Szia,
Szerintem valami zavar van az erőben ez Mondeo forum, segítunk mindenkinek de félek a tudásunk a Mondeora terjed =(Ford gártmány) A BMW-el kapcsolatban a tapasztalatom az eddig, hogy itt nem sok szokott elhangzani.... ezért én kérek elnézést.
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #3412 Dátum: 2007.01.24 szerda, 17:47:00 »

Üdv mOndenkinek!
Úgy néz ki, hamarosan lesz a birtokomban egy Fujitsu Siemens Pocket Loox T810 kéziszámítógép-szerűség. A pdamania-n olyan sok jót nem olvastam e "T" szériáról, de jól szemlélteti a helyzetem, hogy amennyiben valaki nekem adna most egy porlasztócsúcs-hibás kombi mondit, hát egyből elfogadnám és könnyű szívvel rákölteném akár az mk1-em teljes árát is...
Térkép: körülöttem teljesen ingyé tukmálják az elektro-térképek akármelyikét (Mo2006, K-EU, NY-EU, EU), csak lemezt kell adni/fizetni asszem. Jól gondolom, hogy a cd/dvd lemezre írt ezen térképeket egyszerűen átmásolom egy pl sd kártyára, azt betolom a gps-t bíró pda-ba és kész, ennyi?
Az agostonb által hivatkozott "sávos az út" témát tudó cuccot én még nem láttam, pedig enyhén volna kizárólagos létjogosultsága.
Naplózva

MKI 2.0i
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #3413 Dátum: 2007.01.24 szerda, 18:00:00 »

Üdv mOndenkinek!
Úgy néz ki, hamarosan lesz a birtokomban egy Fujitsu Siemens Pocket Loox T810 kéziszámítógép-szerűség. A pdamania-n olyan sok jót nem olvastam e "T" szériáról, de jól szemlélteti a helyzetem, hogy amennyiben valaki nekem adna most egy porlasztócsúcs-hibás kombi mondit, hát egyből elfogadnám és könnyű szívvel rákölteném akár az mk1-em teljes árát is...
Térkép: körülöttem teljesen ingyé tukmálják az elektro-térképek akármelyikét (Mo2006, K-EU, NY-EU, EU), csak lemezt kell adni/fizetni asszem. Jól gondolom, hogy a cd/dvd lemezre írt ezen térképeket egyszerűen átmásolom egy pl sd kártyára, azt betolom a gps-t bíró pda-ba és kész, ennyi?
Az agostonb által hivatkozott "sávos az út" témát tudó cuccot én még nem láttam, pedig enyhén volna kizárólagos létjogosultsága.
Szinte, esetleg a gpst meg kell kerestetni vele.
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Vendég
« Új hozzászólás #3414 Dátum: 2007.01.24 szerda, 19:43:00 »

Sziasztok!
Tud valaki Németül? Mit mondenak a térképről???
Link:
http://www.yatego.com/navtech-teleatlas-shop/p,42d77581e5dd9,429b076e819154_9,ford-europa-dvd-version-2005---2006
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3415 Dátum: 2007.01.24 szerda, 20:45:00 »

Azt írják a germánok, hogy ez a cucc csak 7 colos érintőkijelzős DVD navival működik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3416 Dátum: 2007.01.24 szerda, 20:50:00 »

Szia! Ezt a fajtát már letöltöttem , ha arra vagy kiváncsi Mo. nincs benne csak az adatok vannak frissítve...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3417 Dátum: 2007.01.24 szerda, 21:01:00 »

Szia! Ezt a fajtát már letöltöttem , ha arra vagy kiváncsi Mo. nincs benne csak az adatok vannak frissítve...
Neked megvan?  
Tudsz másolatot csinálni? Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3418 Dátum: 2007.01.24 szerda, 21:10:00 »

Szia! Ezt a fajtát már letöltöttem , ha arra vagy kiváncsi Mo. nincs benne csak az adatok vannak frissítve...
Neked megvan?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3419 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 08:46:00 »

Úgy hallottam, hogy az iGO-hoz le lehet tölteni a POIk-hoz kiegészítőt, ami megmutatja, hogy hol mérnek leggyakrabban a rendőrők, persze használat közben jelezné is. Tud erről vki vmit?
 
Űdv: Cody
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3420 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 09:24:00 »

Úgy hallottam, hogy az iGO-hoz le lehet tölteni a POIk-hoz kiegészítőt, ami megmutatja, hogy hol mérnek leggyakrabban a rendőrők, persze használat közben jelezné is. Tud erről vki vmit?
 
Űdv: Cody
Tessék:
 
http://www.w-lantech.hu/speedcam/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3421 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 09:52:00 »

Köszönöm!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3422 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 11:25:00 »

És a jövő:
 
....Valószínűleg nyár elején helyezik üzembe az első átlagsebesség-ellenőrző videorendszert az M6-on. Erre (mivel nem sugároz aktívan) csak az autós GPS navigáció figyelmeztethet
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3423 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 11:32:00 »

És a jövő:
 
....Valószínűleg nyár elején helyezik üzembe az első átlagsebesség-ellenőrző videorendszert az M6-on. Erre (mivel nem sugároz aktívan) csak az autós GPS navigáció figyelmeztethet
Én egyébként ezt nem pártolnám. Micsoda illetlenség, azt méricskélni, ki mennyivel ment. Azt nem akarják tudni, mit reggeliztem (szalonnát hajmával). Majd jól rálehelek... Az M6 olyan rövid, hogy csak na, ezek meg méricskélnek. Fel vagyok háborodva. Azt majd az én tdci-mnek is mondja meg valaki, hogy 130, mert ez inkább a többet szereti.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3424 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 11:42:00 »

Angel,
 
ennyi erovel azis illetlenseg, hogy az aktualis sebesseged merik...Pedig nem ok miattuk van ez am, hanem TE erted, vagy azert az autosert, akit seggbe talalsz 200-al. Ha eccer 130al lehet menni, akkor 130al lehet menni...
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3425 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 11:52:00 »

Angel,
 
ennyi erovel azis illetlenseg, hogy az aktualis sebesseged merik...Pedig nem ok miattuk van ez am, hanem TE erted, vagy azert az autosert, akit seggbe talalsz 200-al. Ha eccer 130al lehet menni, akkor 130al lehet menni...
ennyi erovel azis illetlenseg, hogy az aktualis sebesseged merik...
 
Az is.
 
Más. Az amigán nincsenek ékezetek? [márha-marha, örül-őrül-orult, stb, stb] Néha asse tom, mit irkálsz. Bezzeg beszéd közben használsz ékezeteket.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3426 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 12:30:00 »

Angel,
 
Mar multkori ezzel az idiota Amigazassal gyuttel...Nem unod meg ? Cool Akkoris es most is pumparol irtam/irok...
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3427 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 12:34:00 »

Angel,
 
Mar multkori ezzel az idiota Amigazassal gyuttel...Nem unod meg ? Cool Akkoris es most is pumparol irtam/irok...
Milyen pumpa? És miért nincs ékezeted? Az amiga csak ugratás :-))) te meg állandóan a windózzal jössz.
 
Csókoljon meg a billg.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3428 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 13:50:00 »

Kicsit inkább PDAs kérdés, de...
Vlaki monnya meg nekem, hogy pontosan hol lehet megadni a PDAmnak a TCP/IP számát. Ugyanis ha WIFIvel csatlakozok a Laptökömhöz, akkor ezt kéne tudni 1-es alkalmazásoknál. Mindnél, amit WIFIn keresztül használnék.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3429 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 15:11:00 »

agostonb,
 
MW5-nel a startmenu->beallitasok->ott a kapcsolatok fulet valasztva, azon belul a wlan-t valasztva megtalalod a tcp/ip beallitast. alapbol DHCP-re van allitva, de ha megacc egy direkt ip-t akkor mindig az lesz ervenyben.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3430 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 15:55:00 »

agostonb,
 
MW5-nel a startmenu->beallitasok->ott a kapcsolatok fulet valasztva, azon belul a wlan-t valasztva megtalalod a tcp/ip beallitast. alapbol DHCP-re van allitva, de ha megacc egy direkt ip-t akkor mindig az lesz ervenyben.
Az lesz a PDA IP címe?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3431 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 16:06:00 »

agostonb,
 
igen, de most nemtom, hogy ehhez mit szol majd a laptoty
En nezegettem mar, hogy DHCP-n milyen ip-t oszt, es hat leeg idiota ip-ket bir osztani. Egyebkent az sem kizart, hogy ha DHCP-n vagy, akkor mindig ugyanazt az IP-t osztja neked...Vannak warek amikkel meg lehet csekkolni az eppen aktualis IP-det. A sniffer nevu wareval asszem meg tod nezni. Felirod az Ip-t, aztan WIFI OFF and WIFI ON es megnezed ujra, hogy most milyen ip-t adott. Ha ugyanazt, mint amit felirtal, akkor j eselyel ez lesz a fix ip-d amit DHCP-n kapol
Ennek tudataban mar nem lehet gond az alkalmazasokkal...
Naplózva

blah blah blah
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #3432 Dátum: 2007.01.25 csütörtök, 19:20:00 »

Kicsit inkább PDAs kérdés, de...
Vlaki monnya meg nekem, hogy pontosan hol lehet megadni a PDAmnak a TCP/IP számát. Ugyanis ha WIFIvel csatlakozok a Laptökömhöz, akkor ezt kéne tudni 1-es alkalmazásoknál. Mindnél, amit WIFIn keresztül használnék.
2003-nál a beállítások-rendszer-készülék információk-wifi fül alatt találod. Én különösebben nem értek hozzá, de ha wifizni akarok valahol akkor mindig a készülék MAC adress-t kérdezik. Ez is ott van.
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Vendég
« Új hozzászólás #3433 Dátum: 2007.01.26 péntek, 10:41:00 »

Aki a jövőben szeretné elkerülni a gyorshajtásért járó jogos büntetést, annak az esetleg meglévő radardetektor mellé érdemes egy okosabb GPS-re is beruházni, ugyanis a rendőrök sem buták. Legújabb terveik között olyan rendszámfelismerő rendszerrel kombinált videokamera is szerepel, amely egy hosszabb szakasz eleje és vége közt mér átlagsebességet. Ha ez meghaladja a sebességkorlátozást, már készül is a fotó, miközben a detektor semmit sem jelez a veszélyből.
Naplózva
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #3434 Dátum: 2007.01.26 péntek, 10:53:00 »

Aki a jövőben szeretné elkerülni a gyorshajtásért járó jogos büntetést, annak az esetleg meglévő radardetektor mellé érdemes egy okosabb GPS-re is beruházni, ugyanis a rendőrök sem buták. Legújabb terveik között olyan rendszámfelismerő rendszerrel kombinált videokamera is szerepel, amely egy hosszabb szakasz eleje és vége közt mér átlagsebességet. Ha ez meghaladja a sebességkorlátozást, már készül is a fotó, miközben a detektor semmit sem jelez a veszélyből.
Ez nagyobb bunkóság mint az USA-ban a műholdas sebességmérés
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Vendég
« Új hozzászólás #3435 Dátum: 2007.01.26 péntek, 11:36:00 »

Aki a jövőben szeretné elkerülni a gyorshajtásért járó jogos büntetést, annak az esetleg meglévő radardetektor mellé érdemes egy okosabb GPS-re is beruházni, ugyanis a rendőrök sem buták. Legújabb terveik között olyan rendszámfelismerő rendszerrel kombinált videokamera is szerepel, amely egy hosszabb szakasz eleje és vége közt mér átlagsebességet. Ha ez meghaladja a sebességkorlátozást, már készül is a fotó, miközben a detektor semmit sem jelez a veszélyből.
Közben meg kell állni kávézni, pisilni, stb.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3436 Dátum: 2007.01.26 péntek, 20:49:00 »

Hali!
Hallott már vki boot lemezről vagy operációs rendszerlemezről az Érintőképernyős navihoz?Hol lehetne ilyet szerezni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3437 Dátum: 2007.01.27 szombat, 13:05:00 »


 
gyorsan mentem...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3438 Dátum: 2007.01.27 szombat, 16:27:00 »


 
gyorsan mentem...
Ezt milyen járműben használtad? Ballisztikus rakéta?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3439 Dátum: 2007.01.27 szombat, 16:42:00 »


 
gyorsan mentem...
ízirájder öcsém!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3440 Dátum: 2007.01.28 vasárnap, 12:23:00 »


 
gyorsan mentem...
1.) hehehe fogadjunk hogy te is elővetted repülőgépen a GPS-t...
2.) éppen nem tudta szegény GPS-ed hova rakja magát (nekem egyszer volt 2253km/h is)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3441 Dátum: 2007.01.28 vasárnap, 15:15:00 »

ezt milyen prg-al mértétek le?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3442 Dátum: 2007.01.29 hétfő, 06:49:00 »

1.) hehehe fogadjunk hogy te is elővetted repülőgépen a GPS-t...
2.) éppen nem tudta szegény GPS-ed hova rakja magát (nekem egyszer volt 2253km/h is)
na jó, nem csak gyorsan mentem, hanem magasan is...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3443 Dátum: 2007.01.29 hétfő, 08:55:00 »

agostonb,
 
igen, de most nemtom, hogy ehhez mit szol majd a laptoty
En nezegettem mar, hogy DHCP-n milyen ip-t oszt, es hat leeg idiota ip-ket bir osztani. Egyebkent az sem kizart, hogy ha DHCP-n vagy, akkor mindig ugyanazt az IP-t osztja neked...Vannak warek amikkel meg lehet csekkolni az eppen aktualis IP-det. A sniffer nevu wareval asszem meg tod nezni. Felirod az Ip-t, aztan WIFI OFF and WIFI ON es megnezed ujra, hogy most milyen ip-t adott. Ha ugyanazt, mint amit felirtal, akkor j eselyel ez lesz a fix ip-d amit DHCP-n kapol
Ennek tudataban mar nem lehet gond az alkalmazasokkal...
Köszi mindenkinek. Most már működik. A hiba abban volt hogy nem tudtam semmiképp rávenni semmilyen általam beállított IP címre. A lényeg hogy automatikusan állandóan a 169.254.4.186-on van a PDA. Innen már könnyen ment tovább. Sőőőt. Még az internet Sharingot is veszi már a Laptöktől.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3444 Dátum: 2007.01.29 hétfő, 14:42:00 »

Na úgy érzem, hogy én is csatlakoni fogok aktívabban ehhez a topichoz, rögtön jön az első véleménykérés:
 
Mi a véleményetek róla? SilverGuide 4000
 
És hogy képzeljem el ezt az egész GPS izét, olyan mint egy számítógép, csak kicsiben?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3445 Dátum: 2007.01.29 hétfő, 14:46:00 »

Na úgy érzem, hogy én is csatlakoni fogok aktívabban ehhez a topichoz, rögtön jön az első véleménykérés:
 
Mi a véleményetek róla? SilverGuide 4000
 
És hogy képzeljem el ezt az egész GPS izét, olyan mint egy számítógép, csak kicsiben?
Ja, és tudtommal van hozzá térkép is, de honnan lehet letölteni tuti jó kis megbízható térképpet, hátha nem túl jó a gyári? Ez specifikus dolog, vagy nem?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #3446 Dátum: 2007.01.29 hétfő, 14:51:00 »

Na úgy érzem, hogy én is csatlakoni fogok aktívabban ehhez a topichoz, rögtön jön az első véleménykérés:
 
Mi a véleményetek róla? SilverGuide 4000
 
És hogy képzeljem el ezt az egész GPS izét, olyan mint egy számítógép, csak kicsiben?
Sztem ettől olcsóbbé és gyorsabb PDA-t is lehet venni. Ez CSAK PNA.
De Zacci és Srac okosabb ebben.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3447 Dátum: 2007.01.29 hétfő, 14:53:00 »

Joe,
 
En inkabb a heledben vennek egy Airis T620-at. Ahhoz kepest, hogy mit tud bazi olcso. Egyebkent meg a MIO C550 bele van benne. Wifi, Blutuf, SirfIII GPS, 400Mhz samsung ploci, autos tarto, tolto stb. Kb. 70e korul megkapod. Bar en 55e-ert szereztem, de ha van nagykeres kapcsolatod, akkor szerintem ennyiert Te is hozza tucc jutni. A terkeppel meg ne foglalkozz.  Van okositott IGO-m ha kell Cool
PNA-t en aze ne vennek, mert a tudasahoz kepest draga. Tul keppen egy softwaresen lebutitott PDA, de legalabb jo dragan
Naplózva

blah blah blah
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3448 Dátum: 2007.01.29 hétfő, 15:08:00 »

Joe,
 
En inkabb a heledben vennek egy Airis T620-at. Ahhoz kepest, hogy mit tud bazi olcso. Egyebkent meg a MIO C550 bele van benne. Wifi, Blutuf, SirfIII GPS, 400Mhz samsung ploci, autos tarto, tolto stb. Kb. 70e korul megkapod. Bar en 55e-ert szereztem, de ha van nagykeres kapcsolatod, akkor szerintem ennyiert Te is hozza tucc jutni. A terkeppel meg ne foglalkozz.  Van okositott IGO-m ha kell Cool
PNA-t en aze ne vennek, mert a tudasahoz kepest draga. Tul keppen egy softwaresen lebutitott PDA, de legalabb jo dragan
Az az igazság, hogy van egy két dolog, amiért direkt ezt kérdeztem: 1. már meg van! 2. ez egy ajándék volt, aminek a fogát, és nem az enyém, hanem az Édesapámé, de meg kell tanítanom használni, illetve most már én is szeretném megtanulni. Sajna nem vettek bele a típus kiválasztásába, csak abba, hogy ez jó lesz e Neki ajándéknak. Azaz a GPS.
 
Tehát ezek tudatában ez is egy kielégítő abban a dologban, hogy elvisz A-ból B-be, illetve működnek rajta a PDA-n futó, és általad is említett térképek?
 
És lehet ezen esetleg filmet is nézni, vagyis hülyéskedni ilyen témában?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3449 Dátum: 2007.01.29 hétfő, 15:37:00 »

Joe,
 
Nah, akkor ij Cool Szal az IGO elvieleg futik rajta. Marmint a hackolt...Filemt is lehet nezni, de ahhoz meg kell hackolni a gepet, mert a PNA-k cel gepek, ergo a CE rendszert nemtod alapbol elerni, progit sem tuc ra alapbol telepiteni. Tehat a PNA-t mint olyat at kell alaktani PDA-ra. Es maris ott vagyunk, hogy akkor mi ertelme a PNA-nak ? Najo, persze ez mar csak egy ilyen koltoi kerdes vot.
Hogyhogyan kell PDA-ra alakitani a cuccot, az kizart dolog mer nemtom.
Naplózva

blah blah blah
Oldalak: 1 ... 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.088 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.