Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 23:48:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034431 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #4050 Dátum: 2007.05.23 szerda, 15:05:00 »


Milyen verzió fut neked? Csak 2006ot tudtam gyorsba feltenni a 2007.04.26 ra huhogott.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4051 Dátum: 2007.05.23 szerda, 15:09:00 »

2006.06.30 van nekem.
Nem tudtunk frissebbet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4052 Dátum: 2007.05.23 szerda, 15:09:00 »

Milyen verzió fut neked? Csak 2006ot tudtam gyorsba feltenni a 2007.04.26 ra huhogott.
2006.06.30 van nekem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4053 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 07:31:00 »

beszéltem egy emberkével a denso forddal foglalkozó fejlesztési osztályán.
még nem annyira segítőkész, de egyértelműen mindent tud a rendszerről. puhításban utazok most.
 
mondott egy ilyet, de csak példaképpen: ha kikapcsolt állapotban megnyomod a TMC és az INFO gombot egyszerre (alsó sorban a két szélső), akkor bekapcsolódik az LCD háttérvilágítás. ugyanis nekem korábban elszállt az update és erre mondta azt, hogy ha nem kapcsolódik be a készülék, attól még lehet, hogy csinál valamit. ha nem történik semmi, akkor csak villan egyet a LCD.
 
a volvo dvd-t miért próbáljátok szétszedni ?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4054 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 07:33:00 »

én fujitsu lemezen dolgozok, nem verbatimon, az eredmény eddig tökéletes.
 
ha valakit érdekel a kiwi formátum technikai leírása, az szóljon. (később fel fogom amúgy is tenni a solesz.extra.hu -ra)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4055 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 07:36:00 »

még 1 dolog: ha a megfelelő képernyőn aktiválod a BT/VCM opciót a készülékben, akkor gyújtás ki és be után lesz egy aranyos kis telefon ikonod a bal also sarokban és a phone nyomógomb elvisz a telefon menübe. a Menü gomb megnyomásakor pedig telefonos menüt kapsz. (pl. SMS-ek hez). és a speedlock confignál ezért van SMS felirat, mert menet közben az is le van lock-olva.
még dolgozok a BT/VCM modul projekten, ha lesz ár akkor jelzem az érdeklődöknek.
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #4056 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 09:55:00 »

solesz
engem erdekel, minden. ha van valami project ami a  terkeprol szol az is erdekel, a bt cucc is. ebayen nincs modul hozza kulon?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #4057 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 09:58:00 »

solesz
havernak annyit, hogy csak annyit áruljon el, hogy a igo magyar terkepet hogy lehet betolni a naviba:) nem kell poi meg hasonlo baromsagok, azokat meg kitalaljuk mi (radarokat mondjuk)
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #4058 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 13:02:00 »

drhf
 
akkor tegyünk néhány dolgot meg:
a KWI formátum, jelenleg elérhető a 1.22 verzió leírása, az amit a ford navi használ. az IGO a sajátját használja.
ha összejönne egy kis szofveres csapat, akik az igo adatait kiboncolják, és csinálnak belőle egy ALLDATA.KWI -t, akkor nem is lehetetlen a dolog.  
de persze ez nem olyan egyszerű Smiley leírva 1-2 sor. megcsinálni... hát az már naon macerás.
 
haver, meg majd meglátjuk mennyire lesz beszédes, mert persze úgykezdte, hogy szervíz doksit nem adhat. de azért feltettem neki a bluetooth beszerelés kérdését, mert kisebb kérdésekre lehet, hogy válaszolni fog.
 
majd meglátjuk.
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #4059 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 13:35:00 »

soleszÉ akkor kezdjuk volvo vagy saab navival ami kwi, kezdetnek az is jo lesz.
 
kwi doksit meg kuld at ha nem gond, koszi
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4060 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 13:59:00 »

drhf
 
akkor tegyünk néhány dolgot meg:
a KWI formátum, jelenleg elérhető a 1.22 verzió leírása, az amit a ford navi használ. az IGO a sajátját használja.
ha összejönne egy kis szofveres csapat, akik az igo adatait kiboncolják, és csinálnak belőle egy ALLDATA.KWI -t, akkor nem is lehetetlen a dolog.  
de persze ez nem olyan egyszerű Smiley leírva 1-2 sor. megcsinálni... hát az már naon macerás.
 
haver, meg majd meglátjuk mennyire lesz beszédes, mert persze úgykezdte, hogy szervíz doksit nem adhat. de azért feltettem neki a bluetooth beszerelés kérdését, mert kisebb kérdésekre lehet, hogy válaszolni fog.
 
majd meglátjuk.
Az ájgó tömörítési eljárása egy világszabadalom. Szerintem a nagy konkurencia is próbálgatja megfejteni. szerintem nem sok sikerrel.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4061 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 15:10:00 »

Samsung CD-RW, mert hirtelem ezt találtam.
Szerintem a lényeg hogy CloneCD-vel írd ki.
Semmi különös újat nem találtam benne.
Szia!
A letöltött filet tömörítsem ki és úgy írjam föl CD-re vagy maradjon úgy ahogy lejött??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4062 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 15:42:00 »

INkább fűzd meg Macsmant hozza el az update CDt Lacházára és ott megoldjátok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4063 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 16:16:00 »

Kitömöríted és CloneCD-vel kiírod. Lehetőleg újraírható CDRW-re.
A többit már írtam.
Ha nem megy, a talira viszem ugy is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4064 Dátum: 2007.05.24 csütörtök, 17:17:00 »

még 1 dolog: ha a megfelelő képernyőn aktiválod a BT/VCM opciót a készülékben, akkor gyújtás ki és be után lesz egy aranyos kis telefon ikonod a bal also sarokban és a phone nyomógomb elvisz a telefon menübe. a Menü gomb megnyomásakor pedig telefonos menüt kapsz. (pl. SMS-ek hez). és a speedlock confignál ezért van SMS felirat, mert menet közben az is le van lock-olva.
még dolgozok a BT/VCM modul projekten, ha lesz ár akkor jelzem az érdeklődöknek.
Szia!
Kipróbáltam a telefon ikon menüt, megjelent a kis ikon. Nekem 6310i van a kocsiba de nem tudtam vele párosítani. Mi a teendő?  
Nagyon király hát még ha működne is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4065 Dátum: 2007.05.25 péntek, 08:36:00 »

Szia!
Kipróbáltam a telefon ikon menüt, megjelent a kis ikon. Nekem 6310i van a kocsiba de nem tudtam vele párosítani. Mi a teendő?  
Nagyon király hát még ha működne is

Kell egy BT modul, meg mikrofon és már müxik is Wink Gyárilag nincs sajnos benne, csak ha úgy rendelték. Bekapcsolni be lehet, csak a telefon nem tud mihez kapcsolódni. Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4066 Dátum: 2007.05.25 péntek, 13:20:00 »

Kell egy BT modul, meg mikrofon és már müxik is Wink Gyárilag nincs sajnos benne, csak ha úgy rendelték. Bekapcsolni be lehet, csak a telefon nem tud mihez kapcsolódni. Sad
Lehet olyat venni valahol és milyen árban lehet?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4067 Dátum: 2007.05.25 péntek, 14:20:00 »

IGO 2006 plus-nál másnak is elszáll a hang kb 5 perc után? Nekem ugyan nem gond mert nem használom, de van egy-két vaksi ismerösöm aki már nem látja a TFT-t így inkább hang alapján navigálna mint a denevérek
Rossz a tores, tobbit maganban, dobj uzenetet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4068 Dátum: 2007.05.25 péntek, 14:42:00 »

Lehet olyat venni valahol és milyen árban lehet?
solesz rajta van a kérdésen nagy erőkkel ld #410
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4069 Dátum: 2007.05.25 péntek, 15:46:00 »

még 1 dolog: ha a megfelelő képernyőn aktiválod a BT/VCM opciót a készülékben, akkor gyújtás ki és be után lesz egy aranyos kis telefon ikonod a bal also sarokban és a phone nyomógomb elvisz a telefon menübe. a Menü gomb megnyomásakor pedig telefonos menüt kapsz. (pl. SMS-ek hez). és a speedlock confignál ezért van SMS felirat, mert menet közben az is le van lock-olva.
még dolgozok a BT/VCM modul projekten, ha lesz ár akkor jelzem az érdeklődöknek.
Solesz!
 
Minden érdekel ami a navihoz kapcsolódik!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4070 Dátum: 2007.05.25 péntek, 20:16:00 »

Solesz!
 
Minden érdekel ami a navihoz kapcsolódik!
Vagyunk így egy páran!
A Saab vagy Volvó alldata.kwi házasítás nem olyan egyszerű! Annak ellenére, hogy dettó ugyanaz a filenév a tartalom más lehet, vagy valamiféle id-vel van ellátva és egy másik file-ban hivatkozna rá. Én ezzel küzdök.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4071 Dátum: 2007.05.27 vasárnap, 23:18:00 »

Csákány! Új Mondeós vagyok. Van a gépezetben gyári navigácijó, de még a legelső verzió: 2002 V1.0.
Írtátok, hogy érdemes frissíteni. Hol tudom megszerezni a legfrissebb térképe(ke)t?
Megbízható a frissítés, azaz nem szállhat el végérvényesen a navi, ha valami nem klappol?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4072 Dátum: 2007.05.27 vasárnap, 23:19:00 »

Vagyunk így egy páran!
A Saab vagy Volvó alldata.kwi házasítás nem olyan egyszerű! Annak ellenére, hogy dettó ugyanaz a filenév a tartalom más lehet, vagy valamiféle id-vel van ellátva és egy másik file-ban hivatkozna rá. Én ezzel küzdök.
Hát igen, az gaz Volvo-ban magyar térkép, csak nem olvassa.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4073 Dátum: 2007.05.27 vasárnap, 23:28:00 »

Solesz!
 
Meg kéne kérdezni a Denso-s embert, miért nem lehet a hasonló dvd-ket keresztezni? Szerintem egyszerűbb lenni mint az igo-val babrálni. Nem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4074 Dátum: 2007.05.28 hétfő, 00:17:00 »

Nem tudtunk frissebbet.
A 2006 derekán készült legfrissebb térkép DVD-re hogyan lehet szert tenni?
Letöltöttem a cdd-software_update_cd_2006_2007 cuccost, ez egy 8 megás RAR. Gondolom kibont és CD-re ír.
Az nem derült ki számomra, hogy hol a bánatban tudok én szervizkódot beírni gyújtás+menü után? Nekem bejön a rádijó, oszt kész.
A CD-t ide kell betenni, vagy hátra? Vagy hátra csak a térkép DVD-kel dugványozni?
Bocs, ha hülye kérdéseket teszek fel, de csak így lehetek okosabb Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4075 Dátum: 2007.05.28 hétfő, 15:04:00 »

A 2006 derekán készült legfrissebb térkép DVD-re hogyan lehet szert tenni?
Letöltöttem a cdd-software_update_cd_2006_2007 cuccost, ez egy 8 megás RAR. Gondolom kibont és CD-re ír.
Az nem derült ki számomra, hogy hol a bánatban tudok én szervizkódot beírni gyújtás+menü után? Nekem bejön a rádijó, oszt kész.
A CD-t ide kell betenni, vagy hátra? Vagy hátra csak a térkép DVD-kel dugványozni?
Bocs, ha hülye kérdéseket teszek fel, de csak így lehetek okosabb Smiley
Ha kicsit visszaolvasol itt, akkor minent megtudsz!
Addig is: A 2006-2007-es verzió több mint 7 giga! Ebből kb. 19 mega csak a update cd tömörítés nélkül. A cd-t, cd rw-re írd ki és hátra tedd be. A térkép dvd-t pedig csak jó minőségű alapanyagra, pl.: verbatim. Szervizkód = menu gomb hosszan nyomva!
De, ha ennyire nem vagy képben, inkább olvass vissza mielőtt valamit nagyon elcseszel.
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #4076 Dátum: 2007.05.28 hétfő, 18:06:00 »

TZS
amit küldtem be ide perl scriptet, megnézhetnéd a kimenetét...
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #4077 Dátum: 2007.05.28 hétfő, 22:15:00 »

Ha kicsit visszaolvasol itt, akkor minent megtudsz!
Addig is: A 2006-2007-es verzió több mint 7 giga! Ebből kb. 19 mega csak a update cd tömörítés nélkül. A cd-t, cd rw-re írd ki és hátra tedd be. A térkép dvd-t pedig csak jó minőségű alapanyagra, pl.: verbatim. Szervizkód = menu gomb hosszan nyomva!
De, ha ennyire nem vagy képben, inkább olvass vissza mielőtt valamit nagyon elcseszel.
Köszi az infót. Már töltöm le a FordEU anyagot a Rapidshare-ról. 34x100 mega tömörítve...
Sokára jön le, mert eccerre csak 1 fájlt lehet letölteni, utána meg újra kell csatlakozni a netre, hogy elfelejtsen, mert 1 IP számról csak 1 fájl tölthető le ingyen (?).
2007 márciusi kiadás (az NFO fájl szerint).
Ha megvan, megpróbálkozom a frissítéssel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4078 Dátum: 2007.05.29 kedd, 14:59:00 »

Köszi az infót. Már töltöm le a FordEU anyagot a Rapidshare-ról. 34x100 mega tömörítve...
Sokára jön le, mert eccerre csak 1 fájlt lehet letölteni, utána meg újra kell csatlakozni a netre, hogy elfelejtsen, mert 1 IP számról csak 1 fájl tölthető le ingyen (?).
2007 márciusi kiadás (az NFO fájl szerint).
Ha megvan, megpróbálkozom a frissítéssel.
Rob! Valóban csak 1 fájl tölthető le naponta ingyen a Rapishare-ről. Azonban, egy kis szervezéssel meg lehetne azt csinálni, mint ahogy mi más témában már meg is tettük, hogy összeállunk 8-10-en, és kiosztjuk, ki melyik 3-4 fájlt tölti le a következő 3-4 napban, így 3-4 nap alatt le lehet szedni mind a 34-et. :-) Aztán már csak össze kell mördzsölni mindet egy DVD lemezre és így mindenkinek megvan. Ha szükség lesz egy ilyen projektre, rám számíthattok!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4079 Dátum: 2007.05.29 kedd, 15:24:00 »

Rob! Valóban csak 1 fájl tölthető le naponta ingyen a Rapishare-ről. Azonban, egy kis szervezéssel meg lehetne azt csinálni, mint ahogy mi más témában már meg is tettük, hogy összeállunk 8-10-en, és kiosztjuk, ki melyik 3-4 fájlt tölti le a következő 3-4 napban, így 3-4 nap alatt le lehet szedni mind a 34-et. :-) Aztán már csak össze kell mördzsölni mindet egy DVD lemezre és így mindenkinek megvan. Ha szükség lesz egy ilyen projektre, rám számíthattok!
Ha lebontod és újracsatlakoztatod az adsl kapcsolatot másik IP címet kapsz és akkor megint tölthtsz egy félét Tongue - fixips kábelen nem megy
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #4080 Dátum: 2007.05.29 kedd, 16:33:00 »

en talaltam valami rapidshare klienst, ami proxykon keresztul probalkozik. valami 3öö proxyt gyujottem be es toltottem le egyszerre, de aztan lusta voltam ehhez is megkeresni.
legyen mar tisztasseges weboldalunk es oda keruljon fel.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #4081 Dátum: 2007.05.29 kedd, 16:55:00 »

Ha lebontod és újracsatlakoztatod az adsl kapcsolatot másik IP címet kapsz és akkor megint tölthtsz egy félét Tongue - fixips kábelen nem megy
Igen, köszi, ezt már én is kitaláltam, és le is jött az egész cucc. Érdekes, 8 db image fájl van becsomagolva RAR-ral, majd az még egyszer be van RAR-va. Kibontva 7 giga, meg ebben a csomagban benne van a szoftver frissítés is.
Most már csak DL DVD9-et kell vennem, és rányomatni. Addig meg megkísérlem a szoftverfrissítést.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4082 Dátum: 2007.05.29 kedd, 17:59:00 »

Igen, köszi, ezt már én is kitaláltam, és le is jött az egész cucc. Érdekes, 8 db image fájl van becsomagolva RAR-ral, majd az még egyszer be van RAR-va. Kibontva 7 giga, meg ebben a csomagban benne van a szoftver frissítés is.
Most már csak DL DVD9-et kell vennem, és rányomatni. Addig meg megkísérlem a szoftverfrissítést.
A térkép kiírásához az ImgBurn-t javaslom!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4083 Dátum: 2007.05.29 kedd, 19:42:00 »

A térkép kiírásához az ImgBurn-t javaslom!
Az NFO fájlban azt írták, hogy CloneCD-vel próbálták ki, úgyhagy azzal is mennie kell. A progi felismerte az imidzsfájlt (de jól néz ki így leírva), és 21 napig ingyé használható. Holnap beruházok 2 DVD-re. Csinálok egy biztonsági másolatot is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4084 Dátum: 2007.05.29 kedd, 19:52:00 »

Az NFO fájlban azt írták, hogy CloneCD-vel próbálták ki, úgyhagy azzal is mennie kell. A progi felismerte az imidzsfájlt (de jól néz ki így leírva), és 21 napig ingyé használható. Holnap beruházok 2 DVD-re. Csinálok egy biztonsági másolatot is.
Az ImgBurn ingyenes és a térképhez írtam.
A software programhoz tényleg a CloneCD (CloneCD 5.3.0.1) kell.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4085 Dátum: 2007.05.29 kedd, 20:16:00 »

Az ImgBurn ingyenes és a térképhez írtam.
A software programhoz tényleg a CloneCD (CloneCD 5.3.0.1) kell.
Akkor minden világos!
Remélem sikerül véglegesen elcseszem a verdát holnap...
De sebaj, majd veszek helyette 8 másikat, ahogy a mesékben is lenni szokott.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4086 Dátum: 2007.05.29 kedd, 20:46:00 »

Igen, köszi, ezt már én is kitaláltam, és le is jött az egész cucc. Érdekes, 8 db image fájl van becsomagolva RAR-ral, majd az még egyszer be van RAR-va. Kibontva 7 giga, meg ebben a csomagban benne van a szoftver frissítés is.
Most már csak DL DVD9-et kell vennem, és rányomatni. Addig meg megkísérlem a szoftverfrissítést.
Addig kell kicsomagolni amíg ezt látod:
image.000
image.001
...
image.006
image.dvd
 
Ez utóbbit megnyitod az Imgburn-nel és már írhatod is. Fontos, hogy legalább verbatim minőségre írj, mert különben nehezen, vagy sehogy sem fogja olvasni a dvd olvasó a kocsiban.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4087 Dátum: 2007.05.29 kedd, 20:50:00 »

TZS
amit küldtem be ide perl scriptet, megnézhetnéd a kimenetét...
Megnézném én, de ennyire nem vágom a perl kódolást.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4088 Dátum: 2007.05.30 szerda, 00:30:00 »

en talaltam valami rapidshare klienst, ami proxykon keresztul probalkozik. valami 3öö proxyt gyujottem be es toltottem le egyszerre, de aztan lusta voltam ehhez is megkeresni.
legyen mar tisztasseges weboldalunk es oda keruljon fel.
Ilyen dolog nem kerülhet fel az oldalra.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4089 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:09:00 »

Bakker, mindent beszoptam. Az update CD-t nem ismeri fel, pedig CD-RW-re írtam. ASzongya nincs benn semmi.
Közben majdnem elkészült a térkép DVD is, de a *** meghajtó 98%-nál aszonta, hogy tracking error, és nem bírta rendesen befejezni a DVD-t. Szóval a legvégén hibákkal zárta csak le. Amúgy 1910 HUF-ért vettem a DVD-t, csak ez az 1 fajta vót. Asszem 2 rugót dobhatok a kukába. A gépezet azt mondta, hogy ez nem MAP DVD, vagyis valszeg elszarta az íróm.
Ilyenkor mi a redvest lehet csinálni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4090 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:13:00 »

Valahol azt olvastam, hogy az új DVD-hez kell a frissített szoftver is. Leheccséges, hogy ha valaha frissíti a szoftvert (valami jobbfajta CD-ről), akkor elfogadja a DVD-t, és csak Portugália déli csücske fog hiányozni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4091 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:16:00 »

Bakker, mindent beszoptam. Az update CD-t nem ismeri fel, pedig CD-RW-re írtam. ASzongya nincs benn semmi.
Közben majdnem elkészült a térkép DVD is, de a *** meghajtó 98%-nál aszonta, hogy tracking error, és nem bírta rendesen befejezni a DVD-t. Szóval a legvégén hibákkal zárta csak le. Amúgy 1910 HUF-ért vettem a DVD-t, csak ez az 1 fajta vót. Asszem 2 rugót dobhatok a kukába. A gépezet azt mondta, hogy ez nem MAP DVD, vagyis valszeg elszarta az íróm.
Ilyenkor mi a redvest lehet csinálni?
Hát ez tényleg szívás! A cd ügyben, passz. Próbáld párszor ki-be. Felteszem, miután beraktad a cd-t csináltál restartot? A dvd-t szerintem 1000 Ft körül megkapod bármelyik computeres boltban. Mindig mondom, hogy ne a Market-ekben vegyünk ilyesmit.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4092 Dátum: 2007.05.30 szerda, 15:18:00 »

Valahol azt olvastam, hogy az új DVD-hez kell a frissített szoftver is. Leheccséges, hogy ha valaha frissíti a szoftvert (valami jobbfajta CD-ről), akkor elfogadja a DVD-t, és csak Portugália déli csücske fog hiányozni?
Ha nem fejezte be az írást akkor azt már semmi nem fogja olvasni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4093 Dátum: 2007.05.30 szerda, 16:27:00 »

Hát ez tényleg szívás! A cd ügyben, passz. Próbáld párszor ki-be. Felteszem, miután beraktad a cd-t csináltál restartot? A dvd-t szerintem 1000 Ft körül megkapod bármelyik computeres boltban. Mindig mondom, hogy ne a Market-ekben vegyünk ilyesmit.
Hát próbáltam én mindent. Betenni a CD-t bekapcsolás, előtt, után, helyett, között, alatt fölött, de semmi. Azt írta, hogy 2005 akármilyen verzió van benne, és On Disk semmi.
Hátha én hagytam ki valamit, mi is a pontos folyamat?
Egyébként ez egy jópár éves Sony újraírható CD, a számítógép simán olvassa. Az sem mai csirke, van vagy 3-4 éves.
A sima DL DVD és a DVD9 között van valami különbség?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4094 Dátum: 2007.05.30 szerda, 16:28:00 »

Ha nem fejezte be az írást akkor azt már semmi nem fogja olvasni.
A számítógép olvassa a DVD-t, látja rajta a fájlokat. Kb. azonos korú lehet a számítógép a kocsival.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4095 Dátum: 2007.05.30 szerda, 19:46:00 »

A számítógép olvassa a DVD-t, látja rajta a fájlokat. Kb. azonos korú lehet a számítógép a kocsival.
Akkor sürgősen a számítógép íróját cserélned kell. Azért egy 4 éves írótól csodát ne várj.
A software frissítést szerintem a talin megoldjuk.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4096 Dátum: 2007.05.30 szerda, 20:08:00 »

Hát próbáltam én mindent. Betenni a CD-t bekapcsolás, előtt, után, helyett, között, alatt fölött, de semmi. Azt írta, hogy 2005 akármilyen verzió van benne, és On Disk semmi.
Hátha én hagytam ki valamit, mi is a pontos folyamat?
Egyébként ez egy jópár éves Sony újraírható CD, a számítógép simán olvassa. Az sem mai csirke, van vagy 3-4 éves.
A sima DL DVD és a DVD9 között van valami különbség?
A dvd íródnak szerintem nem ártana egy firmware frissítés. Az ImgBurn-nek van ilyen funkciója! Mindazonáltal eléggé x-aktás nálad a történet.
Tehát az updat: Cd betesz a dvd helyére, restart, gyújtás I-es állásba, szerviz üzemmód, software update gomb és már csinálja is.  
Nekem 0.07.3-ról frissít 0.08.0-ra, illetve az oprendszert 3.030-ról 4.40.0-ra  
A cd-n 3 file van:  
canv080.bmx  
loading.kwi  
m_flash.598  
Ezt a 3 file-t akármivel felírhatod, én spec. nero7-el írtam fel. Sima adat formátumban, még le se zártam a cd-t. A dvd az más tészta volt mert iso/udf-ben kell lennie. Arra ott van az Ulead BurnNow és az ImgBurn.  
Nem tudom mi lehet a baj, talán próbáld meg levenni az áramot és újraindítani. Bár, ezen már túl vagy. De próbáld felírni megint.
A dvd+dl és a dvd-9 ugyanaz. Az előző a lemez típus, utóbbi csak egy elnevezés. Érdekességként a sima dvd a dvd-5.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4097 Dátum: 2007.05.30 szerda, 21:29:00 »

A dvd íródnak szerintem nem ártana egy firmware frissítés. Az ImgBurn-nek van ilyen funkciója! Mindazonáltal eléggé x-aktás nálad a történet.
Tehát az updat: Cd betesz a dvd helyére, restart, gyújtás I-es állásba, szerviz üzemmód, software update gomb és már csinálja is.  
Nekem 0.07.3-ról frissít 0.08.0-ra, illetve az oprendszert 3.030-ról 4.40.0-ra  
A cd-n 3 file van:  
canv080.bmx  
loading.kwi  
m_flash.598  
Ezt a 3 file-t akármivel felírhatod, én spec. nero7-el írtam fel. Sima adat formátumban, még le se zártam a cd-t. A dvd az más tészta volt mert iso/udf-ben kell lennie. Arra ott van az Ulead BurnNow és az ImgBurn.  
Nem tudom mi lehet a baj, talán próbáld meg levenni az áramot és újraindítani. Bár, ezen már túl vagy. De próbáld felírni megint.
A dvd+dl és a dvd-9 ugyanaz. Az előző a lemez típus, utóbbi csak egy elnevezés. Érdekességként a sima dvd a dvd-5.
Sajnos a talira nem tudok elmenni, mert noha nincs messze, a 6 napos kisfiam nem akarom otthon hagyni. Ő meg még nem mehet Mondeo talira Smiley
Megírtam még eccer a CD-t, azt kipróbálom a leírt módon. Ha akkor sem megy, hívom Mulder ügynököt. Van egy újabb gépem is, de azzal csak jövő héten tudom megírni a DVD-t. Addig valahol veszek egy másikat.
Mindenesetre köszi a sok segíccséget!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4098 Dátum: 2007.05.31 csütörtök, 08:46:00 »

Akkor sürgősen a számítógép íróját cserélned kell. Azért egy 4 éves írótól csodát ne várj.
A software frissítést szerintem a talin megoldjuk.
mACSman, TZS!
 
Nem tudna vmelyikőtök hozni a talira nekem egy DVD, updateCD csomagot? Megpróbáltam letölteni, de azt írja, hogy elértem a free userek limitjét. Nagyon megköszönném és a költségeiteket természetesen állnám, meg esetleg egy-két bambit is, mivel no alkohol, ahogy olvastam...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4099 Dátum: 2007.05.31 csütörtök, 11:32:00 »

mACSman, TZS!
 
Nem tudna vmelyikőtök hozni a talira nekem egy DVD, updateCD csomagot? Megpróbáltam letölteni, de azt írja, hogy elértem a free userek limitjét. Nagyon megköszönném és a költségeiteket természetesen állnám, meg esetleg egy-két bambit is, mivel no alkohol, ahogy olvastam...
Én sajnos nem megyek a talira. Hát igen, az ilyen letöltős oldalak ez csinálják! Beetetik a népet. Szerintem az a kb. 10 Euro amit be kéne fizetned, kevesebb mint ha az én költségeimet akarnád állni!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.088 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.