Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 22:30:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034272 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #4100 Dátum: 2007.05.31 csütörtök, 20:05:00 »

mACSman, TZS!
 
Nem tudna vmelyikőtök hozni a talira nekem egy DVD, updateCD csomagot? Megpróbáltam letölteni, de azt írja, hogy elértem a free userek limitjét. Nagyon megköszönném és a költségeiteket természetesen állnám, meg esetleg egy-két bambit is, mivel no alkohol, ahogy olvastam...
Nekem sikerült a letöltés, itt figyel a gépemen a cucc, csak nem sikerült megbízhatóan kiírnom.
Tömörítve ráfér egy sima mezei DVD-re, de onnan még ki kellene írnom az update anyagot rendes CR-RW-re, illetve az új térképet kétrétegű DVD-re.
Szigetszentmiklóson lakom. Ha így jó neked, és eljössz érte, szívesen segítek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4101 Dátum: 2007.05.31 csütörtök, 20:06:00 »

Ja, én sem tudok ott lenni a talin...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4102 Dátum: 2007.06.01 péntek, 08:34:00 »

Nekem sikerült a letöltés, itt figyel a gépemen a cucc, csak nem sikerült megbízhatóan kiírnom.
Tömörítve ráfér egy sima mezei DVD-re, de onnan még ki kellene írnom az update anyagot rendes CR-RW-re, illetve az új térképet kétrétegű DVD-re.
Szigetszentmiklóson lakom. Ha így jó neked, és eljössz érte, szívesen segítek.
Köszönöm! Ha a talin nem találok adakozó kollégát, akkor megkereslek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4103 Dátum: 2007.06.02 szombat, 02:02:00 »

Ki mondta, hogy nem működik a navigáció Magyarországról? Szigetvár-Eisenstadt
Mondjuk nem a legrövidebb...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4104 Dátum: 2007.06.02 szombat, 21:03:00 »

Részben sikerült a navi frissítés. A térkép DVD-t megírtam, ésfel is ismeri a rencer. Viszont baromi lassú lett, sokat molyol még 2 gombnyomás között is. Az eredeti Ford DVD ehhez képest ríltájm műxik. Pedig Verbatim DVD-re íródott.
A szoftver frissítés meg sajnos még mindig nem akaródzik menni. Nem ismer fel semmit. Már 3 CD-t is próbáltam: egy 650 MB-os CD-RW-t, egy 700 MB-os CD-RW-t, és egy mezei 700 MB-os CD-R-t is.
Sosenem lát semmi frissítenivalót a drága. Lehet, hogy én vagyok balf*, és ide nem is a 6414-es szervizkód kell?
Eddig bármit csináltam, mindhárom udpate gomb inaktív vót (Update all, meg a két update akármi alatta). Most mi a szent sz*rt tudok csinyányi?
A lassúságra orvosság a szoftver update? A régi valami 2003-as verzió, szóval nem mai csirke.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4105 Dátum: 2007.06.02 szombat, 22:02:00 »

Ki mondta, hogy nem működik a navigáció Magyarországról? Szigetvár-Eisenstadt
Mondjuk nem a legrövidebb...
Úsztasd fel a Mondeot hajóval Wink kicsit Oroszos modszer Aurora
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4106 Dátum: 2007.06.02 szombat, 22:58:00 »

Részben sikerült a navi frissítés. A térkép DVD-t megírtam, ésfel is ismeri a rencer. Viszont baromi lassú lett, sokat molyol még 2 gombnyomás között is. Az eredeti Ford DVD ehhez képest ríltájm műxik. Pedig Verbatim DVD-re íródott.
A szoftver frissítés meg sajnos még mindig nem akaródzik menni. Nem ismer fel semmit. Már 3 CD-t is próbáltam: egy 650 MB-os CD-RW-t, egy 700 MB-os CD-RW-t, és egy mezei 700 MB-os CD-R-t is.
Sosenem lát semmi frissítenivalót a drága. Lehet, hogy én vagyok balf*, és ide nem is a 6414-es szervizkód kell?
Eddig bármit csináltam, mindhárom udpate gomb inaktív vót (Update all, meg a két update akármi alatta). Most mi a szent sz*rt tudok csinyányi?
A lassúságra orvosság a szoftver update? A régi valami 2003-as verzió, szóval nem mai csirke.
A kód az jó. Az update funkció akkor jön be, ha érzékeli az update cd-t. A lassúságnak és hogy nem olvassa a cd-t az is lehet oka, hogy a kocsiban a dvd-nek piszkos az olvasófeje.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4107 Dátum: 2007.06.03 vasárnap, 07:26:00 »

A kód az jó. Az update funkció akkor jön be, ha érzékeli az update cd-t. A lassúságnak és hogy nem olvassa a cd-t az is lehet oka, hogy a kocsiban a dvd-nek piszkos az olvasófeje.
A piszkos fejet ki lehet takarítani valami tisztító lemezzel?
Egyébként a DVD meghajtó egy eccerű közönséges DVD meghajtónak tűnik. Ha neadjisten behányná magát, veszek egy kompjúterbe valót, és cserélhető? Vagy ez valami spéci cucc?
Mi a francért nem képes érzékelni azt a rohadt update lemezt?
Valaki esetleg Szigetszentmiklósról meg tudna szánni eccer 7végén egy update CD-vel? Elmegyek hozzá, és ott együtt megcsináljuk. Gondolom az egész pár perc.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4108 Dátum: 2007.06.03 vasárnap, 12:50:00 »

Úsztasd fel a Mondeot hajóval Wink kicsit Oroszos modszer Aurora
fusim,tudsz felrakni a kocsidrol képet?
mert már annyi minden van az aláirásba,hogy külön kell olvasni...Smiley
meg,hogycsináltad öket?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4109 Dátum: 2007.06.03 vasárnap, 13:52:00 »

A piszkos fejet ki lehet takarítani valami tisztító lemezzel?
Egyébként a DVD meghajtó egy eccerű közönséges DVD meghajtónak tűnik. Ha neadjisten behányná magát, veszek egy kompjúterbe valót, és cserélhető? Vagy ez valami spéci cucc?
Mi a francért nem képes érzékelni azt a rohadt update lemezt?
Valaki esetleg Szigetszentmiklósról meg tudna szánni eccer 7végén egy update CD-vel? Elmegyek hozzá, és ott együtt megcsináljuk. Gondolom az egész pár perc.
Nem sima dvd meghajtó, de lehet tisztítani csak ne használj oldószert. Szedd ki, szedd szét és fültisztítóval óvatosan töröld le a lencsét. A lencse felületén van egy vékony réteg annak árthat az oldószer. Szerintem, ha megjön a csapat a találkozóról valaki biztasan tud segíteni rajtad.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4110 Dátum: 2007.06.03 vasárnap, 17:17:00 »

fusim,tudsz felrakni a kocsidrol képet?
mert már annyi minden van az aláirásba,hogy külön kell olvasni...Smiley
meg,hogycsináltad öket?
A találkozón meg kellett volna nézni Wink a Hozzászólás a cikkekben topic alatt van róla kép
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4111 Dátum: 2007.06.03 vasárnap, 20:10:00 »

Sziasztok!
Az én mondeomban is nagy DvD-Navi van. Látom a fórumban,hogy sokan rajta vagytok, hogy lehessen itthon is használni. De őszintén, mennyi esélyt láttok arra, hogy belátható időn belül tudjuk Magyarországon rendesen használni? Mert szerintem nincs rá sok esély... De ne legyen igazam!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4112 Dátum: 2007.06.03 vasárnap, 21:11:00 »

A találkozón meg kellett volna nézni Wink a Hozzászólás a cikkekben topic alatt van róla kép
Én is elfelejtettem megnézni a találkozón. Sad
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4113 Dátum: 2007.06.03 vasárnap, 21:39:00 »

A találkozón meg kellett volna nézni Wink a Hozzászólás a cikkekben topic alatt van róla kép
ja csak az a baj,hogy már nincs mondeom,meg gipszbe van a lábam,meg stb...
de azért kösz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4114 Dátum: 2007.06.03 vasárnap, 21:44:00 »

ja csak az a baj,hogy már nincs mondeom,meg gipszbe van a lábam,meg stb...
de azért kösz
Zsoel képei közt is van róla 1-2
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4115 Dátum: 2007.06.04 hétfő, 00:10:00 »

ja csak az a baj,hogy már nincs mondeom,meg gipszbe van a lábam,meg stb...
de azért kösz
Az, hogy nincs Mondeód, nem kizáró ok! Most is voltak OFF autók, úgyhogy legközelebb mindenképpen várunk Téged is!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4116 Dátum: 2007.06.04 hétfő, 13:42:00 »

ja,azt gondoltam,de mint irtam gipszbe vagyok május7.e ota,s még fogalmam sincs meddig....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4117 Dátum: 2007.06.04 hétfő, 13:44:00 »

mondjuk remélem már nem sokáig...
de mindig van vmi ami közbejön
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4118 Dátum: 2007.06.04 hétfő, 16:11:00 »

ja,azt gondoltam,de mint irtam gipszbe vagyok május7.e ota,s még fogalmam sincs meddig....
Jobbulást!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4119 Dátum: 2007.06.04 hétfő, 20:14:00 »

Ma jöttem Grazba Bécs felé, és megnéztem az S1 autópályát. Egy darabig volt, aztán egy alagút után eltűnt az út, és nem találta meg többet. Valszeg a térkép nem tökéletes; üres területen szépen haladtam tovább.
Ha a 2007 márciusi kiadásban ez sincs benne, akkor kis hazánk vajon mikor lesz benne...?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4120 Dátum: 2007.06.10 vasárnap, 15:00:00 »

Nem sima dvd meghajtó, de lehet tisztítani csak ne használj oldószert. Szedd ki, szedd szét és fültisztítóval óvatosan töröld le a lencsét. A lencse felületén van egy vékony réteg annak árthat az oldószer. Szerintem, ha megjön a csapat a találkozóról valaki biztasan tud segíteni rajtad.
Sikerült szétszednem a DVD meghajtót. Tök tiszta volt belül, de azért nekiestem fülpiszkával is. Sokat gondolkoztam rajta, hogy fültisztítás előtt vagy után csináljam-e.
Végül is sem rosszabb, sem jobb nem lett. Az új térkép DVD-t olvassa, de az ápdét CD-nem akarja.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4121 Dátum: 2007.06.10 vasárnap, 15:47:00 »

Sikerült szétszednem a DVD meghajtót. Tök tiszta volt belül, de azért nekiestem fülpiszkával is. Sokat gondolkoztam rajta, hogy fültisztítás előtt vagy után csináljam-e.
Végül is sem rosszabb, sem jobb nem lett. Az új térkép DVD-t olvassa, de az ápdét CD-nem akarja.
Mostanra kezd körvonalazódni, hogy nagyon nem mindegy milyen alapanyagra és milyen íróval írja az ember az adatot. Többen írták már, és volt egy fókuszos srác is akivel pivátban leveleztem, hogy többszöri próbálkozás után mégis csak sikerült olyan lemezt találni amivel működött. Tehát próbálkozni kell! Ez most a legjobb tanácsom. Nekem az update konkrétan egy ezer éves Fujifilm cd-rw 10x -en működött.  A dvd, Verbatim dvd+r dl 2.4x -es volt. Az író pedig NEC 3520A, Freecom dvd+/-rw 16b6-os firmware-el frissítve.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4122 Dátum: 2007.06.10 vasárnap, 21:21:00 »

Van önként jelentkező, aki a környékemen lakik, és akinek van működő UPDATE CD-je, és egy hétvégi napon szánna rám 5-6 percet?
A környék alatt Szigetszentmiklós környékét értem.
Természetesen én megyek.
Még oroszul is megköszönném!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4123 Dátum: 2007.06.10 vasárnap, 21:28:00 »

Ma jöttem Grazba Bécs felé, és megnéztem az S1 autópályát. Egy darabig volt, aztán egy alagút után eltűnt az út, és nem találta meg többet. Valszeg a térkép nem tökéletes; üres területen szépen haladtam tovább.
Ha a 2007 márciusi kiadásban ez sincs benne, akkor kis hazánk vajon mikor lesz benne...?
Majdnem biztos, hogy ehhez a navihoz nem lesz magyar térkép. Miután leállt az autók forgalmazása, szerintem túl sokat nem foglalkoznak a térképpel.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4124 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 09:40:00 »

Majdnem biztos, hogy ehhez a navihoz nem lesz magyar térkép. Miután leállt az autók forgalmazása, szerintem túl sokat nem foglalkoznak a térképpel.
Igazad lehet, legfeljebb az a kérdés, hogy a IV-es nagynavi lemeze kompatibilis-e a hármaséval. (én biztos nem csinálnék másik adatbázist, meg másik szoftvert, mert miért érné meg újat fejleszteni, ha a régi is jó...)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4125 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 09:56:00 »

Igazad lehet, legfeljebb az a kérdés, hogy a IV-es nagynavi lemeze kompatibilis-e a hármaséval. (én biztos nem csinálnék másik adatbázist, meg másik szoftvert, mert miért érné meg újat fejleszteni, ha a régi is jó...)
Biztos, hogy más lesz a szoft.
Szerintem a gyárnak fizetnie kell a térképért.
Valószínűleg eladott darab után.
Szerinted megéri a gyárnak, hogy egy olyan rendszerbe fektessen, amiből pénz már nem jön?
Szerintem, ha másként nem, hát szoftveresen letiltják a térképet a régi nevi számára.
 
Ha - valaha is lesz magyar térkép.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4126 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 10:23:00 »

Biztos, hogy más lesz a szoft.
Szerintem a gyárnak fizetnie kell a térképért.
Valószínűleg eladott darab után.
Szerinted megéri a gyárnak, hogy egy olyan rendszerbe fektessen, amiből pénz már nem jön?
Szerintem, ha másként nem, hát szoftveresen letiltják a térképet a régi nevi számára.
 
Ha - valaha is lesz magyar térkép.
Mire kijön a Mondeo VI, addigra talán BP helye rajta lesz a térképen...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4127 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 10:25:00 »

Biztos, hogy más lesz a szoft.
Szerintem a gyárnak fizetnie kell a térképért.
Valószínűleg eladott darab után.
Szerinted megéri a gyárnak, hogy egy olyan rendszerbe fektessen, amiből pénz már nem jön?
Szerintem, ha másként nem, hát szoftveresen letiltják a térképet a régi nevi számára.
 
Ha - valaha is lesz magyar térkép.
Olyan jó lenne, ha most nem lenne igazad...
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #4128 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 11:35:00 »

Biztos, hogy más lesz a szoft.
Szerintem a gyárnak fizetnie kell a térképért.
Valószínűleg eladott darab után.
Szerinted megéri a gyárnak, hogy egy olyan rendszerbe fektessen, amiből pénz már nem jön?
Szerintem, ha másként nem, hát szoftveresen letiltják a térképet a régi nevi számára.
 
Ha - valaha is lesz magyar térkép.
Angel
Nem teljesen van igazad, a navi az részben termék, részben szolgáltatás. Sokat eladtak belőle, akik megvették igénylik az updatet. De otthagyni a sok navit fejlesztés nélkül... A te logikáéd szerint a  nyugat europat sem frissitik.
Az MKIVbe ki a fene venne navit, ha tudja hogy nincs hozzá frissítés, nem bővítik a térképeket és 4 év múlva teljesen leállnak vele? Mikor 400eur környékén már van nomrális pda navi (ez éveken belül lemegy a 50eur alá), ki fog 4e (NÉGYEZER) EUrt fizetni a naviért?
 
Akát fejleszthetik is, akár frissíthetik bővíthetik is, akár meg is érhetné nekik. De akár azt is csinálhatnák, hogy eladjákl egy külsős végnek a régi modelleket hogy foglalkozzanak vele ők sőtmitöbb akár nyilttá is tehetik.
 
Elég rövidlátó üzleti politika, hogy ami pénzt hoz most az oké ami nem az meg nem érdekes.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #4129 Dátum: 2007.06.12 kedd, 19:09:00 »

Az új SKIN! az IGO-hot!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4130 Dátum: 2007.06.12 kedd, 22:48:00 »

Az új SKIN! az IGO-hot!
Amit kaptam Tőled SKIN-t az nem működik vízszintes helyzetben a gépemen.Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4131 Dátum: 2007.06.12 kedd, 22:56:00 »

Amit kaptam Tőled SKIN-t az nem működik vízszintes helyzetben a gépemen.Sad
Hmmm,én ugy nem is próbáltam.
Megnézem holnap.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4132 Dátum: 2007.06.12 kedd, 23:53:00 »

Angel
Nem teljesen van igazad, a navi az részben termék, részben szolgáltatás. Sokat eladtak belőle, akik megvették igénylik az updatet. De otthagyni a sok navit fejlesztés nélkül... A te logikáéd szerint a  nyugat europat sem frissitik.
Az MKIVbe ki a fene venne navit, ha tudja hogy nincs hozzá frissítés, nem bővítik a térképeket és 4 év múlva teljesen leállnak vele? Mikor 400eur környékén már van nomrális pda navi (ez éveken belül lemegy a 50eur alá), ki fog 4e (NÉGYEZER) EUrt fizetni a naviért?
 
Akát fejleszthetik is, akár frissíthetik bővíthetik is, akár meg is érhetné nekik. De akár azt is csinálhatnák, hogy eladjákl egy külsős végnek a régi modelleket hogy foglalkozzanak vele ők sőtmitöbb akár nyilttá is tehetik.
 
Elég rövidlátó üzleti politika, hogy ami pénzt hoz most az oké ami nem az meg nem érdekes.
Más frissíteni, meg más teljesen új régiót belerakni.
Rövidlátó üzleti politika... a világ már csak ilyen.
 
A lexushoz sincs magyar térkép.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4133 Dátum: 2007.06.13 szerda, 06:38:00 »

Egy csomó térkép kijött az iGO-hoz a hetekben, köztük Mo. is. Sok hiba még így is maradt benne. Ha valakinek link kell tudok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4134 Dátum: 2007.06.13 szerda, 08:09:00 »

Egy csomó térkép kijött az iGO-hoz a hetekben, köztük Mo. is. Sok hiba még így is maradt benne. Ha valakinek link kell tudok.
Engem érdekelne a link proki007 kukac freemailponthu. köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4135 Dátum: 2007.06.13 szerda, 08:31:00 »

Egy csomó térkép kijött az iGO-hoz a hetekben, köztük Mo. is. Sok hiba még így is maradt benne. Ha valakinek link kell tudok.
Nekem 2006 os van ahhoz is van új ? érdekelne mailbe
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #4136 Dátum: 2007.06.13 szerda, 08:42:00 »

Egy csomó térkép kijött az iGO-hoz a hetekben, köztük Mo. is. Sok hiba még így is maradt benne. Ha valakinek link kell tudok.
Nekem is van ám mail címem. Probálj meg küldeni valamit.
 
Köszi.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #4137 Dátum: 2007.06.13 szerda, 10:38:00 »

mindenkinek mélment
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #4138 Dátum: 2007.06.13 szerda, 10:43:00 »

mindenkinek mélment
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #4139 Dátum: 2007.06.13 szerda, 10:52:00 »

mindenkinek mélment
nekem is, nekem is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4140 Dátum: 2007.06.13 szerda, 12:55:00 »

Az új SKIN! az IGO-hot!
szia.segits már tetszik az uj skin,de nem enged belépni a forumba:( küld már el nekem az uj skint. ide:sompetikekukactotalcarponthu-ra
elöre is kösz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4141 Dátum: 2007.06.13 szerda, 12:56:00 »

Az új SKIN! az IGO-hot!
szia.segits már tetszik az uj skin,de nem enged belépni a forumba:( küld már el nekem az uj skint. ide:sompetikekukactotalcarponthu-ra
elöre is kösz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4142 Dátum: 2007.06.13 szerda, 13:03:00 »

mindenkinek mélment
Your mailbox is close to its limit/quota. Please empty your mailbox or you will not be able to receive new messages. sorry lécci nekem a fordka kukac fordka.hu ra küld el újra
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4143 Dátum: 2007.06.13 szerda, 15:37:00 »

Nekem is lszi:  suti.minden kukac gmail pont com
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4144 Dátum: 2007.06.13 szerda, 16:10:00 »

ment a következő adag mél
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4145 Dátum: 2007.06.13 szerda, 16:23:00 »

ment a következő adag mél
Ez megérkezett köszönet
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4146 Dátum: 2007.06.13 szerda, 16:53:00 »

Más frissíteni, meg más teljesen új régiót belerakni.
Rövidlátó üzleti politika... a világ már csak ilyen.
 
A lexushoz sincs magyar térkép.
Ezt meg tudom erősíteni. Lexusék aszonták, hogy talán nyár végére kijön egy frissítés, amiben pár nagyobb magyar város is benne lesz, és mindez kb. 80 rugóba fog kerülni.
Csak mint viszonyítási alap...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4147 Dátum: 2007.06.13 szerda, 21:31:00 »

Szia ZSOEL az IGO-s SKIN, hogy tudtad letőlteni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4148 Dátum: 2007.06.13 szerda, 23:01:00 »

Egy csomó térkép kijött az iGO-hoz a hetekben, köztük Mo. is. Sok hiba még így is maradt benne. Ha valakinek link kell tudok.
kérlek küldd el nekem is
laslow@chello.hu
Köszönöm!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4149 Dátum: 2007.06.14 csütörtök, 11:32:00 »

Helyesbítek: "some of the MAPS are outdated..."
Naplózva
Oldalak: 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.079 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.