Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 23:51:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 105 106 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034432 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4900 Dátum: 2008.01.01 kedd, 23:04:25 »

Mire a haverod visszafejti, és megtalálja, hol van elrejtve ez a dolog, akár több év is eltelhet. De ha például több helyre is berakták... én elég kicsi esélyt adnék ennek.

persze mert ez így szokott lenni, h évekig törnek valamit. azért ez elég messze áll a valóságtól.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4901 Dátum: 2008.01.02 szerda, 01:02:13 »

Mire a haverod visszafejti, és megtalálja, hol van elrejtve ez a dolog, akár több év is eltelhet. De ha például több helyre is berakták... én elég kicsi esélyt adnék ennek.
persze mert ez így szokott lenni, h évekig törnek valamit. azért ez elég messze áll a valóságtól.
Igen. Amikor egy windóz kihoz egy védelmet, akkor is evacakolnak pár hónapig. De azt nem egy ember csinálja, hanem több, és megosztják, ki meddig jutott... és azt lehet folyamatában vizsgálni, mindenféle monitorozással, mikor mit csinál a rendszer.
Ezt sokkal nehezebb a navin, mert egy kicsit zártabb.
Igen, firmware-t is fel szoktak törni, de az jóval egyszerűbb, és nem is nagyon az a cél, hogy ne lehessen.
De azt gondolom, amíg az ellenkezőt nem lehet bizonyítani, maradjunk az én álláspontomnál.
Ha nem értesz vele egyet, állítsd rá a haverod. Ha sikerül a navit rávenni a magyar térképre, néhányszázezer forintot tudnék neki garantálni, mert nem csak magyar, hanem több más térkép is szóba jöhet.
Ja, és több olyan védelem van, amit a mai napig nem sikerült visszafejteni. Vannak olyan kódolási eljárások, amik nem visszafejthetők.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4902 Dátum: 2008.01.02 szerda, 10:14:26 »

Az emulátor sztem felejtős. 1x használtam, és olyan lassú volt a PCn, hogy 1 klikk után elmehettem kávézni mire változott valami a képernyőn. Na meg az a macera ami megelőzi....

Pedig nagyon jól müxik ám emu alatt is Wink
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4903 Dátum: 2008.01.02 szerda, 11:46:28 »

Találtam egy emberi kinézetű MKIII ba építhető fejegységet
http://www.soivs.lv/public/?id=40&ln=ru
Vehető kinából is de minimum 300at kell rendelni Wink
Naplózva
somi
Vendég
« Új hozzászólás #4904 Dátum: 2008.01.02 szerda, 13:34:08 »

azért nem is olyan drága 425lvl=kb 150eft.itthon drágább...
Naplózva
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4905 Dátum: 2008.01.02 szerda, 20:34:38 »

No az alábbi 2 kép mutatja mi zavar engem az iGO 2006SE-ben. (Nem én töröltem ki PS-el az utakat és a falvakat! :-))

iGO2006
2006SE

Asszem szemmel látható a gagyisodás.
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4906 Dátum: 2008.01.02 szerda, 20:59:50 »

No az alábbi 2 kép mutatja mi zavar engem az iGO 2006SE-ben. (Nem én töröltem ki PS-el az utakat és a falvakat! :-))
Asszem szemmel látható a gagyisodás.
Én még nem cseréltem le se-re. Akkor ne is tegyem?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4907 Dátum: 2008.01.02 szerda, 21:20:26 »

GPS_BLACKBOX_RC1 beta2, Wince 4.2, igo 2006 Plus SE, Touch nélküli vezérlés szoftveres kurzorral - az óra alatt, a kép TV re kiadva
Kinek van már kész a videobemenet a nagynavin Wink lehetne tesztelni  integet2
Naplózva
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4908 Dátum: 2008.01.02 szerda, 21:34:27 »

No az alábbi 2 kép mutatja mi zavar engem az iGO 2006SE-ben. (Nem én töröltem ki PS-el az utakat és a falvakat! :-))
Asszem szemmel látható a gagyisodás.
Én még nem cseréltem le se-re. Akkor ne is tegyem?
Hááát, azé az újabb térképek csak újabb utakat is tartalmaznak, lásd az SE térképen a nyíregyi déli elkerülőfoszlányt.
Mivel ugye a NEM SE iGO nem megy az SE térképekkel, (ha jól emléxem, épp ezt próbáltam a PCs iGOval, és nemment) ezé érdemes SE-zni. A lentiek miatt meg NEEEEM.
Ezért kértem ráérő buherátort hogy a data.zip-ben turkáljon a.ui kiterjesztésű filék közt. Vagy inkább bennük.
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4909 Dátum: 2008.01.02 szerda, 21:49:34 »

Hááát, azé az újabb térképek csak újabb utakat is tartalmaznak...
Igenám, de a térképek a legújabbak. Igenis megy a sima 2006 az se térképekkel. Pl nálam.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #4910 Dátum: 2008.01.02 szerda, 22:46:38 »

Hááát, azé az újabb térképek csak újabb utakat is tartalmaznak...
Igenám, de a térképek a legújabbak. Igenis megy a sima 2006 az se térképekkel. Pl nálam.

Nem tudom nekem milyen IGO-m van, de tökéletesen mutat minden falut, elkerülő utat (a Nyíregyházát elkerülőt is), új szakaszt az M3-nak. Mi az a "se"??
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #4911 Dátum: 2008.01.02 szerda, 23:05:12 »

Mi az a "se"??
Seráfütty,  Wink  müx az rendesen.
Naplózva
Joao
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 482


« Új hozzászólás #4912 Dátum: 2008.01.02 szerda, 23:16:33 »


Nem tudom nekem milyen IGO-m van, de tökéletesen mutat minden falut, elkerülő utat (a Nyíregyházát elkerülőt is), új szakaszt az M3-nak. Mi az a "se"??

Second Edition.
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #4913 Dátum: 2008.01.03 csütörtök, 09:11:57 »

Second Edition.
En Specielnek mondanán inkább.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #4914 Dátum: 2008.01.03 csütörtök, 09:17:16 »

Second Edition.
En Specielnek mondanán inkább.
Szíved joga, de akkor is Second Edition  nyes
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #4915 Dátum: 2008.01.03 csütörtök, 09:42:34 »

Second Edition.

Áhá!! Igy meg aztán mégjobban lövésem sincs!  falbav  nyes
Jól mükszik oszt jó!  eljen
Naplózva
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4916 Dátum: 2008.01.03 csütörtök, 10:44:38 »

Hááát, azé az újabb térképek csak újabb utakat is tartalmaznak...
Igenám, de a térképek a legújabbak. Igenis megy a sima 2006 az se térképekkel. Pl nálam.

Nem tudom nekem milyen IGO-m van, de tökéletesen mutat minden falut, elkerülő utat (a Nyíregyházát elkerülőt is), új szakaszt az M3-nak. Mi az a "se"??
Nem az a gond hogy mutat vagy nem minden utat falut, hanem hogy milyen nagyításban. A két kép szemlélteti mit mutat egyik, meg a másik. Neked vagy nem SE van fenn, vagy nem érdekel, vagy még nem találkoztál a nem SEvel ami részletesebb ugyanabban a nagyításban. Az hogy egy 2000 fős falvat csak akkor mutat ha csak ő van a képernyőn, és olyan nagyításban aminél már más semmi nem fér a képre, az nem kielégítő, hanem gagyi.
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #4917 Dátum: 2008.01.03 csütörtök, 17:38:19 »

Nem az a gond hogy mutat vagy nem minden utat falut, hanem hogy milyen nagyításban. A két kép szemlélteti mit mutat egyik, meg a másik. Neked vagy nem SE van fenn, vagy nem érdekel, vagy még nem találkoztál a nem SEvel ami részletesebb ugyanabban a nagyításban. Az hogy egy 2000 fős falvat csak akkor mutat ha csak ő van a képernyőn, és olyan nagyításban aminél már más semmi nem fér a képre, az nem kielégítő, hanem gagyi.

Szoktam olyan helyeken is járkálni, hogy a síma térképen hírből sincs ott út, de a navi mutatja. Kis erdészeti földutak. A múltkor pont egy olyan utat találtam ami melett addig mindig elmentem, közben meg ott egy sokkal rövidebb, igaz csak jó időben vagy fagyott talajon járható!  falbav Szal, nekem jól mükszik. Az SE gőzöm sincs, hogy rajta van e vagy nem, a térképek a legujabbak, tudomásom szerint.  eljen
Naplózva
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #4918 Dátum: 2008.01.03 csütörtök, 20:51:06 »

Nekem eddig mutatta az összes falut, mellékutat. nálam a földutak tüntek el. Bármilyen térképet rakok fel nem sikerül elővarázsolni, pedig régen megvolt, és most a régi térképpel sincs. ( A földutak kijelölésével sem)
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4919 Dátum: 2008.01.04 péntek, 08:39:05 »

Nem az a gond hogy mutat vagy nem minden utat falut, hanem hogy milyen nagyításban. A két kép szemlélteti mit mutat egyik, meg a másik. Neked vagy nem SE van fenn, vagy nem érdekel, vagy még nem találkoztál a nem SEvel ami részletesebb ugyanabban a nagyításban. Az hogy egy 2000 fős falvat csak akkor mutat ha csak ő van a képernyőn, és olyan nagyításban aminél már más semmi nem fér a képre, az nem kielégítő, hanem gagyi.

Szoktam olyan helyeken is járkálni, hogy a síma térképen hírből sincs ott út, de a navi mutatja. Kis erdészeti földutak. A múltkor pont egy olyan utat találtam ami melett addig mindig elmentem, közben meg ott egy sokkal rövidebb, igaz csak jó időben vagy fagyott talajon járható!  falbav Szal, nekem jól mükszik. Az SE gőzöm sincs, hogy rajta van e vagy nem, a térképek a legujabbak, tudomásom szerint.  eljen
Még mindig nem érted. Nálam is mutatja a legkisebb településeket, és földutakat is. Idézd elő a PDA-don egy utvonaltervezésen azt amit én felraktam. Nyíregyháza-Kisvárda. Tedd ki a "Képernyőre méretez" nyomógombbal a képernyőre. És meglátod hogy SE-d van vagy nem SE. Ha SE-d van akkor nem látszik szinte semmi ebben a nagyításban a két városon kívül.
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #4920 Dátum: 2008.01.04 péntek, 14:40:57 »

Még mindig nem érted. Nálam is mutatja a legkisebb településeket, és földutakat is. Idézd elő a PDA-don egy utvonaltervezésen azt amit én felraktam. Nyíregyháza-Kisvárda. Tedd ki a "Képernyőre méretez" nyomógombbal a képernyőre. És meglátod hogy SE-d van vagy nem SE. Ha SE-d van akkor nem látszik szinte semmi ebben a nagyításban a két városon kívül.

Mostmár értem. Sajna nekem is SE van.  rinya Szintén nem látszanak abból a nagyitásbol a falvak. Viszont ha kicsit közelitek akkor már igen.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4921 Dátum: 2008.01.04 péntek, 16:24:57 »

Mostmár értem. Sajna nekem is SE van.  rinya Szintén nem látszanak abból a nagyitásbol a falvak. Viszont ha kicsit közelitek akkor már igen.

Ne sajnáld, hogy SE jutott sokkal többet tud mint a régi, valószínű a jobb performance miatt butitottak a felbontáson a térkép ugyanolyan részletes. Vezetés közben elég párszáz métert mutatni a többi csak zavaró információ. Amivel több az SE sebességmérő kamera előjelzés, poi import a pda címlistájából a saját poi-k alá - ezért indul lassabban ha nem kell a sys.txt  [interface] részre be kell irni skip_contact_import=1 . Benne van a tmc kezelés németeknél ausztriába kikerüli a dugókat és baleseteket főleg autopályán - rds tmc antenna kell hozzá. Hogy csak a fontosabbakat emljtsem
Naplózva
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #4922 Dátum: 2008.01.04 péntek, 22:43:01 »

Ne sajnáld, hogy SE jutott sokkal többet tud mint a régi, valószínű a jobb performance miatt butitottak a felbontáson a térkép ugyanolyan részletes. Vezetés közben elég párszáz métert mutatni a többi csak zavaró információ. Amivel több az SE sebességmérő kamera előjelzés, poi import a pda címlistájából a saját poi-k alá - ezért indul lassabban ha nem kell a sys.txt  [interface] részre be kell irni skip_contact_import=1 . Benne van a tmc kezelés németeknél ausztriába kikerüli a dugókat és baleseteket főleg autopályán - rds tmc antenna kell hozzá. Hogy csak a fontosabbakat emljtsem


Értem már a külömbséget. Mikor megvettem az első navimat azon volt SE nélküli program. Ez az új nekem is jobban tetszik, több lehetőség van benne. Még ha egyes dolgok rovására is ment. Mondjuk az, hogy nem kel az egész települést nevét és utca nevet bepötyögni, az nagyon tetszik. Wink
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #4923 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 09:55:33 »

Épp tegnap telepítetem újra az SE-t. A régi iGO beállításai között emlékeim szerint volt egy menüpont, amivel a térkép részletességét lehetett állítani 2D ill. 3D módban. Az SE-ben ilyet nem találtam. Talán itt van az eb elhantolva.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4924 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 11:46:49 »

Épp tegnap telepítetem újra az SE-t. A régi iGO beállításai között emlékeim szerint volt egy menüpont, amivel a térkép részletességét lehetett állítani 2D ill. 3D módban. Az SE-ben ilyet nem találtam. Talán itt van az eb elhantolva.
Az hogy nincs a menüben, valszeg nem azt jelenti hogy a data.zip-ben turkálva nem lehetne állítani. Ehhez kéne valami hozzáértő.
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #4925 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 14:31:27 »

Épp tegnap telepítetem újra az SE-t. A régi iGO beállításai között emlékeim szerint volt egy menüpont, amivel a térkép részletességét lehetett állítani 2D ill. 3D módban. Az SE-ben ilyet nem találtam. Talán itt van az eb elhantolva.
Az hogy nincs a menüben, valszeg nem azt jelenti hogy a data.zip-ben turkálva nem lehetne állítani. Ehhez kéne valami hozzáértő.

Különböző skin-ek között válogatva megtalálod a legjobbat ami nekes teccik.  Wink
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4926 Dátum: 2008.01.09 szerda, 19:39:51 »

Épp tegnap telepítetem újra az SE-t. A régi iGO beállításai között emlékeim szerint volt egy menüpont, amivel a térkép részletességét lehetett állítani 2D ill. 3D módban. Az SE-ben ilyet nem találtam. Talán itt van az eb elhantolva.
Az hogy nincs a menüben, valszeg nem azt jelenti hogy a data.zip-ben turkálva nem lehetne állítani. Ehhez kéne valami hozzáértő.

Különböző skin-ek között válogatva megtalálod a legjobbat ami nekes teccik.  Wink

Robi2 skin erre van kitalálva minden marad a régiben térkép felbontás választható lesz meg 1-2 apróság beépül.
Innen le lehet tölteni http://users.cwi.hu/asuspda/download.php?view.137
Nem szabad felülírni az eredeti data.zip-et az SD kártya iGo foldere alá létre kell hozni egy "SKIN" nevű mappát és oda bemásolni csak alap 240x320 vagy 320x240 felbontásba használható!
Naplózva
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4927 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 12:54:34 »

Úgy néz ki, már van mindenen működő iGO8.
http://forum.pdalink.org/index.php/topic,11790.0.html
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4928 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 12:56:52 »

Épp tegnap telepítetem újra az SE-t. A régi iGO beállításai között emlékeim szerint volt egy menüpont, amivel a térkép részletességét lehetett állítani 2D ill. 3D módban. Az SE-ben ilyet nem találtam. Talán itt van az eb elhantolva.
Az hogy nincs a menüben, valszeg nem azt jelenti hogy a data.zip-ben turkálva nem lehetne állítani. Ehhez kéne valami hozzáértő.

Különböző skin-ek között válogatva megtalálod a legjobbat ami nekes teccik.  Wink
Macs, nem biztos hogy jót válaszoltál, mert nem a Skin-el van a gond, hanem a térkép részletességgel adott nagyításban. Ez pedig nem Skin függő. Az csak azt mondja meg hogy barna, ződ, vagy lila legyen a fű, azt nem hogy Nyh és Kv. közt 1-nél több települést mutasson.
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4929 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 13:05:41 »

Úgy néz ki, már van mindenen működő iGO8.
http://forum.pdalink.org/index.php/topic,11790.0.html

Tényleg van, csak sajnos még nincs hozzá 3d épület filém Wink
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4930 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 13:06:42 »

Macs, nem biztos hogy jót válaszoltál, mert nem a Skin-el van a gond, hanem a térkép részletességgel adott nagyításban. Ez pedig nem Skin függő. Az csak azt mondja meg hogy barna, ződ, vagy lila legyen a fű, azt nem hogy Nyh és Kv. közt 1-nél több települést mutasson.

Nézd meg azt a robi2 skint benne van a keresett gombocskád  wave
Naplózva
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4931 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 13:12:29 »

Macs, nem biztos hogy jót válaszoltál, mert nem a Skin-el van a gond, hanem a térkép részletességgel adott nagyításban. Ez pedig nem Skin függő. Az csak azt mondja meg hogy barna, ződ, vagy lila legyen a fű, azt nem hogy Nyh és Kv. közt 1-nél több települést mutasson.

Nézd meg azt a robi2 skint benne van a keresett gombocskád  wave
Nem én hiányoltam, vagy úgy mondom, hogy én nem hiányolom a részletesség gombot a menüből. Mert kipróbálva a nem SE változatnál, semmit nem oszt vagy szoroz a problémás szempontból. Az sztem csak Vezetés módra él, de majd +nézem a Manual-jában. Más lehet a megoldás, talán az iGO8. :-)
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4932 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 13:13:28 »

Úgy néz ki, már van mindenen működő iGO8.
http://forum.pdalink.org/index.php/topic,11790.0.html

Tényleg van, csak sajnos még nincs hozzá 3d épület filém Wink

A linkelt oldalon van pár ország 8-as térképe. Abban nincsenek épületek?
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.10 csütörtök, 13:17:13 írta agostonb » Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4933 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 13:36:43 »

A linkelt oldalon van pár ország 8-as térképe. Abban nincsenek épületek?

Nincs egy hungary.3dl állomány kell hogy látszódjanak a 3D épületek, ha valakinek van küldhetné
Naplózva
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4934 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 14:01:34 »

A linkelt oldalon van pár ország 8-as térképe. Abban nincsenek épületek?

Nincs egy hungary.3dl állomány kell hogy látszódjanak a 3D épületek, ha valakinek van küldhetné
Nekem egy bp_bui.phr állományom van 150Mega, valszeg ez lesz az, csak más formában?
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4935 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 15:28:15 »

Hát ez az egész még elég messze van a jótól. A 3Ds nézetben semmit nem látni a domborzatból, 1ébként meg rondább mint a régi. Német térkép, és building filém már van 8hoz. 1előre még gagyi kategóriát üti meg. Hogy mennek ezzel ki még ilyen stádiumba kiállításra pl. az USAba?Huh??
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.10 csütörtök, 19:10:05 írta agostonb » Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4936 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 15:34:13 »

Hát ez az egész még elég messze van a jótól. A 3Ds névetben semmit nem látni a domborzatból, 1ébként meg rondább mint a régi. Német térkép, és building filém már van 8hoz. 1előre még gagyi kategóriát üti meg. Hogy mennek ezzel ki még ilyen stádiumba kiállításra pl. az USAba?Huh??
A németen viszont frankón látszanak az épületek.
Egy kép Berlinből.
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.10 csütörtök, 18:10:40 írta agostonb » Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4937 Dátum: 2008.01.10 csütörtök, 19:07:06 »

PÜbe tudok linket küldeni PIO-okról és buildingekről.
Összvissz 83Mega
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #4938 Dátum: 2008.01.11 péntek, 09:35:55 »

Felmerült nemrég, hogy az S-max térképe jó-e a Mondiba. Tegnap Auto-Fortnál jártam, azt mondták még nem adtak el nagynavis S-maxot, raktáron térképet nem tartanak, így lila gőzük sincs.
Csak azért írtam, hogy ott már ne kérdezze, akit érdekel a dolog.
Naplózva
APityu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77

abrahamistvan@chello.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4939 Dátum: 2008.01.11 péntek, 22:52:20 »

http://cgi.ebay.de/FORD-NAVI-DVD-EUROPA-2007_W0QQitemZ320206223537QQihZ011QQcategoryZ57298QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Ez vajon jó a DENSO 7"-os navigációhoz ? Illetve van benne Magyarország ? Ennyit azért bőven megérne.

Sajnos a német tudásom szerénynek mondható.
Naplózva

2004 MKIII Mondeo kombi 2.0 TDCI Ghia Aut.
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4940 Dátum: 2008.01.11 péntek, 23:10:12 »

http://cgi.ebay.de/FORD-NAVI-DVD-EUROPA-2007_W0QQitemZ320206223537QQihZ011QQcategoryZ57298QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Ez vajon jó a DENSO 7"-os navigációhoz ? Illetve van benne Magyarország ? Ennyit azért bőven megérne.
Sajnos a német tudásom szerénynek mondható.

biztos, h nem mert ez Blaupunkt
sztem ez MK IV ... annak van blau navija
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.11 péntek, 23:12:23 írta Tsory » Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
APityu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77

abrahamistvan@chello.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4941 Dátum: 2008.01.11 péntek, 23:24:52 »

De mit ír a denso-ról ?
Naplózva

2004 MKIII Mondeo kombi 2.0 TDCI Ghia Aut.
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4942 Dátum: 2008.01.12 szombat, 08:47:43 »

Nagyrészt megvannak az iGO8-hoz a 3D buildingek, POI-ok, és a domborzat.
Az alpok iGO8 szemmel. Nem semmi proci igénye lesz, sztem a 3-400MHz-esek eldobhatók. Már az új HP PDA-PNA pl. dual core-os.
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #4943 Dátum: 2008.01.12 szombat, 09:01:14 »

Nagyrészt megvannak az iGO8-hoz a 3D buildingek, POI-ok, és a domborzat.
Az alpok iGO8 szemmel. Nem semmi proci igénye lesz, sztem a 3-400MHz-esek eldobhatók. Már az új HP PDA-PNA pl. dual core-os.

komoly!  eljen bár én azt hiszem simán eltaláltam kétdében is mindenhova  vigyor3
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4944 Dátum: 2008.01.12 szombat, 09:14:29 »

komoly!  eljen bár én azt hiszem simán eltaláltam kétdében is mindenhova  vigyor3

De akkor nem látszik a navin, hogy az Alpokban hogyan síelnek!  eplus2
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4945 Dátum: 2008.01.12 szombat, 09:32:38 »

Nagyrészt megvannak az iGO8-hoz a 3D buildingek, POI-ok, és a domborzat.
Az alpok iGO8 szemmel. Nem semmi proci igénye lesz, sztem a 3-400MHz-esek eldobhatók. Már az új HP PDA-PNA pl. dual core-os.

No, ennek mi értelme van?  Huh? Huh? Huh? Kit érdekel a 30 km-re lévő domborzat? Ha valaki a magasságra kíváncsi (lejtő-emelkedő), azt ki is írhatja az útvonaltervben. Nehogymá a grafika miatt kelljen négymagos PDA-t beszerezni?Huh?? Ez állatság megint, hülyejúzereknek parasztvakítás. 3D building? Mi a frásznak? wow1  Az IGO már eddig is kiválóan tudta, amire kitalálták, innentől már "elszálltazagyunk" effektus van. Undecided
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4946 Dátum: 2008.01.12 szombat, 09:48:57 »

tomi 3118!

fejlődik a technika, vele fejlődik minden.
Ha nem találnak ki fejlettebb programokat, soha nem kellene eldobni a régi PDA-kat.  eplus2
Viszont így már most írhatsz a Jézuskának, hogy mit is szeretnél!  nyes
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4947 Dátum: 2008.01.12 szombat, 09:55:48 »

tomi 3118!

fejlődik a technika, vele fejlődik minden.

Jaja, kellett is nekünk a Vista, hiába no, fejődés az fejlődés... eplus2
Nincs is bajom a mindig jobb cuccokkal, csak erről messziről lerí, hogy értelmetlen, viszont rengeteg munka lehetett vele. Vajon a papírtérképek (már persze a használhatóak) miért nem 3D-ben nyomtatódnak? Mert tudják, hogy felelsleges. De ez is biztosan el fog terjedni, mert a következő verziók már ilyenek lesznek, ha teszik a júzernek, ha nem. Mert a friss térképek már nem jelennek meg a régi verziókon egy idő után, oszt lehet ápgrédelni. falbav  Én is fogok biztosan majd, és külön köszönöm a gyártónak, hogy gondol az ÉN technikai fejlődésemre is... nyes nyes nyes
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4948 Dátum: 2008.01.12 szombat, 13:06:27 »

Jaja, kellett is nekünk a Vista, hiába no, fejődés az fejlődés... eplus2
Nincs is bajom a mindig jobb cuccokkal, csak erről messziről lerí, hogy értelmetlen, viszont rengeteg munka lehetett vele. Vajon a papírtérképek (már persze a használhatóak) miért nem 3D-ben nyomtatódnak? Mert tudják, hogy felelsleges. De ez is biztosan el fog terjedni, mert a következő verziók már ilyenek lesznek, ha teszik a júzernek, ha nem. Mert a friss térképek már nem jelennek meg a régi verziókon egy idő után, oszt lehet ápgrédelni. falbav  Én is fogok biztosan majd, és külön köszönöm a gyártónak, hogy gondol az ÉN technikai fejlődésemre is... nyes nyes nyes

erről a 3D dologról nekem is hasonló a véleményem. annyira szükséges csak mint a tyúkoknak az esti mese. inkább a részletességgel próbálnának meggyőzni. valamitől olyan érzésem van, h lassan el se kell menni párizsba csak összeszedni a családot és a navit átverni, h én most éppen a sanzelizén sétálgatok. jól megnézem a nevezetességeket a navin és spóroltam 1 valag pízt mert mindenki láthatta velem.
Bazsa is át fog térni utazási irodáról navis nevezetesség mutogatónak ... pfffff.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4949 Dátum: 2008.01.12 szombat, 13:35:57 »

No, ennek mi értelme van?  Huh? Huh? Huh? Kit érdekel a 30 km-re lévő domborzat? Ha valaki a magasságra kíváncsi (lejtő-emelkedő), azt ki is írhatja az útvonaltervben. Nehogymá a grafika miatt kelljen négymagos PDA-t beszerezni?Huh?? Ez állatság megint, hülyejúzereknek parasztvakítás. 3D building? Mi a frásznak? wow1  Az IGO már eddig is kiválóan tudta, amire kitalálták, innentől már "elszálltazagyunk" effektus van. Undecided

Én most is 2D-ben használom az iGO-t, a 3D meg stb. csicsamiacsa csak eltereli az ember figyelmét.
Arra, hogy egy adott kereszteződésben jobbra balra vagy egyenesen kell mennem, teljesen elég a 2D!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 105 106 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.09 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.