Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.10 péntek, 01:28:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 106 107 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034494 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
somi
Vendég
« Új hozzászólás #4950 Dátum: 2008.01.12 szombat, 13:37:59 »

én is igy gondolkodok a 3d-s igo rol,hogy parasztvakitás inkább jobb térképeket,meg magasság és suly korlátozást raktak volna bele.s sokkal több vevöjük lenne.
Naplózva
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4951 Dátum: 2008.01.12 szombat, 16:21:51 »

én is igy gondolkodok a 3d-s igo rol,hogy parasztvakitás inkább jobb térképeket,meg magasság és suly korlátozást raktak volna bele.s sokkal több vevöjük lenne.
Ha be akarnak törni egyéb piacra is (USA) ott a póré 2D-t má nemigen lehet eladni. Meg nekik van jobban pénzük hardverre is majd. S mivel a térképfrissítések majd csak ehhez jelennek meg, egy idő után érdemes lesz áttérni. Az viszont az egésznek előnye, hogy ha a iGO8-at is használod, de csak 2D-t akarsz, meg No épületeket, meg No POI-okat, akkor csak a térképet rakod be, oszt jóvan. Ugyanúgy tervez, és végzi a dógát 2Dben. Tehát azé nincs oly nagy kényszer mindjárt új hardver után nézni, de sztem aki most legjobban ágál és fujol a 3D ellen, annak lesz leghamarabb bivajerős dual Core-os procis PDA-ja mindenféle 3D hájjal megkenve. Úgy legyen.
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.12 szombat, 16:23:50 írta agostonb » Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4952 Dátum: 2008.01.12 szombat, 16:55:59 »

én is igy gondolkodok a 3d-s igo rol,hogy parasztvakitás inkább jobb térképeket,meg magasság és suly korlátozást raktak volna bele.s sokkal több vevöjük lenne.
Ha be akarnak törni egyéb piacra is (USA) ott a póré 2D-t má nemigen lehet eladni. Meg nekik van jobban pénzük hardverre is majd. S mivel a térképfrissítések majd csak ehhez jelennek meg, egy idő után érdemes lesz áttérni. Az viszont az egésznek előnye, hogy ha a iGO8-at is használod, de csak 2D-t akarsz, meg No épületeket, meg No POI-okat, akkor csak a térképet rakod be, oszt jóvan. Ugyanúgy tervez, és végzi a dógát 2Dben. Tehát azé nincs oly nagy kényszer mindjárt új hardver után nézni, de sztem aki most legjobban ágál és fujol a 3D ellen, annak lesz leghamarabb bivajerős dual Core-os procis PDA-ja mindenféle 3D hájjal megkenve. Úgy legyen.

Akkor én is ágálok és fujolok!  eplus2
Naplózva
Meszike007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 821



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4953 Dátum: 2008.01.12 szombat, 17:27:37 »

Sziasztok!

Kell valakinek az új IGO Magyarországi térkép? 2007.12.20-i frissítés. Privben üzenjen aki kéri.  wow1
Naplózva

2003.03.20 Ford Mondeo 2.0 TCDI Trend tournier kombi fehér 131 LE, 6 seb, 4 kerék, 1 kormány, HHO generátor, EGR off, Catalisator off by Ervin.
2001.01.01 Ford Focus Trend 1.8 TDDI 88 LE 4 kerék, 1 kormány
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4954 Dátum: 2008.01.12 szombat, 17:29:35 »

Sziasztok!

Kell valakinek az új IGO Magyarországi térkép? 2007.12.20-i frissítés. Privben üzenjen aki kéri.  wow1

Az már régi! Nekem megvan a 2008 február 29-i!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4955 Dátum: 2008.01.12 szombat, 19:06:54 »

Sziasztok!

Kell valakinek az új IGO Magyarországi térkép? 2007.12.20-i frissítés. Privben üzenjen aki kéri.  wow1

Nekem az igo limousine 7.5 progi kellene nem baj ha nem tört  kód nélkül is jó lenne. vagy csak a data.zip belőle Wink
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4956 Dátum: 2008.01.12 szombat, 19:55:17 »

http://newzgroup.net/ford_navigation_dvd_2006-2007.html

Mentsétek el ezt a linket lehet működne - nyugaton biztos
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4957 Dátum: 2008.01.12 szombat, 22:15:26 »

Sziasztok!

Kell valakinek az új IGO Magyarországi térkép? 2007.12.20-i frissítés. Privben üzenjen aki kéri.  wow1

2007.12.07 a hivatalos oldalrol leszedhető legfrissebb - szerintem
Naplózva
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4958 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 09:09:54 »

Sziasztok!

Kell valakinek az új IGO Magyarországi térkép? 2007.12.20-i frissítés. Privben üzenjen aki kéri.  wow1

2007.12.07 a hivatalos oldalrol leszedhető legfrissebb - szerintem
Pontosítva 2007.12.04., de ezen ne vitatkozzunk.
Mészike, ettől a tiedtől van újabb.
Nem gondoltam volna hogy ilyen sok épületet tartalmaz az iGO8. Megvan mostanra a Kelet-Eu domborzat, POI, és 3D Building is. Csak Nyíregyházán több száz épület megvan rajzolva. Ez király. Mintha helikopterrel a város felett repülnék, olyan a látkép. Sztem aki meglátja beleszeret ha akar ha nem.
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #4959 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 10:07:21 »

Sziasztok!

Kell valakinek az új IGO Magyarországi térkép? 2007.12.20-i frissítés. Privben üzenjen aki kéri.  wow1

2007.12.07 a hivatalos oldalrol leszedhető legfrissebb - szerintem
Pontosítva 2007.12.04., de ezen ne vitatkozzunk.
Mészike, ettől a tiedtől van újabb.
Nem gondoltam volna hogy ilyen sok épületet tartalmaz az iGO8. Megvan mostanra a Kelet-Eu domborzat, POI, és 3D Building is. Csak Nyíregyházán több száz épület megvan rajzolva. Ez király. Mintha helikopterrel a város felett repülnék, olyan a látkép. Sztem aki meglátja beleszeret ha akar ha nem.

Miskolcon betudok nézni az ablakunkon.  taps
Ha beleteszed a magyar hangokat és a nyelvi fájlt, már egész döfi!.  eljen
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4960 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 10:38:30 »

Miskolcon betudok nézni az ablakunkon.  taps

és megnézheted, h Angelka nem e éppen vlmelyik miskolci mondis ölében ül-e  nyes nyes
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4961 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 10:50:24 »

2007.12.07 a hivatalos oldalrol leszedhető legfrissebb - szerintem
[/quote]
Pontosítva 2007.12.04., de ezen ne vitatkozzunk.
Mészike, ettől a tiedtől van újabb.
Nem gondoltam volna hogy ilyen sok épületet tartalmaz az iGO8. Megvan mostanra a Kelet-Eu domborzat, POI, és 3D Building is. Csak Nyíregyházán több száz épület megvan rajzolva. Ez király. Mintha helikopterrel a város felett repülnék, olyan a látkép. Sztem aki meglátja beleszeret ha akar ha nem.
[/quote]

Miskolcon betudok nézni az ablakunkon.  taps
Ha beleteszed a magyar hangokat és a nyelvi fájlt, már egész döfi!.  eljen
[/quote]
Macs, nekem még a VGA, meg az álló nem megy. Te, hogy vagy ezzel?
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
interakcio
Vendég
« Új hozzászólás #4962 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 10:58:15 »

Sziasztok!

Behozott Mondeom van, benne érintőképrnyős navival. Nem hiszem el, hogy egy szalonárban 900 ezer Ft értékű cucchoz nem létezik Magyarország térképszoftver. Én eddig nem találtam sem neten, sem Blaupunkt vonalon. Vagy az autóba épített navi nagy átverés?

Tudna valaki segíteni?

Köszi

Balázs
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4963 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 10:59:56 »

Sziasztok!

Behozott Mondeom van, benne érintőképrnyős navival. Nem hiszem el, hogy egy szalonárban 900 ezer Ft értékű cucchoz nem létezik Magyarország térképszoftver. Én eddig nem találtam sem neten, sem Blaupunkt vonalon. Vagy az autóba épített navi nagy átverés?

Tudna valaki segíteni?

Köszi

Balázs

Tetetsz bele egy video interfacet és egy igo limousint - működni fog. A nagynavihoz nincs magyarország térkép
Naplózva
interakcio
Vendég
« Új hozzászólás #4964 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 11:29:46 »

Szia Fusim!

Akkor azt akarod mondani ezzel, hogy dobhatom ki a nagynavit a kukába és vehetek bele külön navit? Tök hülye vagyok a témában, írnál kicsit bővebben 1 mondatnál? Köszi
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #4965 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 11:48:15 »

Macs, nekem még a VGA, meg az álló nem megy. Te, hogy vagy ezzel?
QVGA-ban elég jó, (sys.txt-ben bekapcsoltad a vga-t?)  Wink
Sajna állóban nem müx. de kezdem megszokni.  eljen
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4966 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 12:02:06 »

Szia Fusim!

Akkor azt akarod mondani ezzel, hogy dobhatom ki a nagynavit a kukába és vehetek bele külön navit? Tök hülye vagyok a témában, írnál kicsit bővebben 1 mondatnál? Köszi

Nem kell kidobni benne marad. Kell hozzákapcsolni beépíteni egy video interfacet - ezzel lesz egy használható video bemeneted rajta és ráköthetsz bármi jelforrást dvd video camera ilyesmiket. A navngo limousine egy bármilyen videomegjelenjtőre TV, autómonitor  ráköthető utólagos navigáció ami infra távirányjtóval kezelhető - nem touch os. Egy ilyet kell beszerelned és lesz egy teljes europára használható igo szerű navigációd. www.martincaraudio.hu oldalon nézz körül le van fotozva egy pár megoldás erre.
Naplózva
interakcio
Vendég
« Új hozzászólás #4967 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 12:17:05 »

Köszönöm Fusim! Sokat segítettél. A kesztyűtartómban van egy bemeneti kábel, asszem külső cd lejátszóhoz való csatlakoztatásra. Megnéztem a weblapot ez tényleg jó lesz. Már csak az árára leszek kíváncsi.
Naplózva
agostonb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


E-mail
« Új hozzászólás #4968 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 13:12:29 »

Köszönöm Fusim! Sokat segítettél. A kesztyűtartómban van egy bemeneti kábel, asszem külső cd lejátszóhoz való csatlakoztatásra. Megnéztem a weblapot ez tényleg jó lesz. Már csak az árára leszek kíváncsi.
120-150ezer körül van beszereléssel kialakítástól függően. Persze neked valszeg nem kell kijelző, viszont kell illesztő hozzá.
Fusim!
Megvannak már neked a 3Ds Kelet-Eu? domborzat épületek? Mert ha kell tudok elérhetőséget.
Naplózva

2003/01/28 MkIII 2.0 TDCi Ghia automata+Tempomat+utólagos D2s+minden Silver+bajusz+kormányváltó
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4969 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 13:48:27 »

Köszönöm Fusim! Sokat segítettél. A kesztyűtartómban van egy bemeneti kábel, asszem külső cd lejátszóhoz való csatlakoztatásra. Megnéztem a weblapot ez tényleg jó lesz. Már csak az árára leszek kíváncsi.
120-150ezer körül van beszereléssel kialakítástól függően. Persze neked valszeg nem kell kijelző, viszont kell illesztő hozzá.
Fusim!
Megvannak már neked a 3Ds Kelet-Eu? domborzat épületek? Mert ha kell tudok elérhetőséget.

Megvannak már köszi A701en megy is szépen.
A navngo limot legolcsobban valahol weben láttam 152eFT
http://www.autosnavigacio.hu/download.html innen meg bárki leszedheti a friss mo térképet igoval is megy  eplus2
Naplózva
scream18
Vendég
« Új hozzászólás #4970 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 14:18:33 »

Sziasztok!
jól értem?
A nagy navival kapcsolatban a lényeg az, hogy nem lesz hozzá MO. térkép...
Azt meg lehet oldani, hogy a navi képernyőjére "kerüljön" az igo térképe... Ez benne lenne durván 150eFt-ban.
Van valaki aki ezt már megcsinálta / csináltatta?
Vagy van vki akinek a nagy navi vhogyan mutatja Mo-ot?
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4971 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 17:49:23 »

Sziasztok!
jól értem?
A nagy navival kapcsolatban a lényeg az, hogy nem lesz hozzá MO. térkép...
Azt meg lehet oldani, hogy a navi képernyőjére "kerüljön" az igo térképe... Ez benne lenne durván 150eFt-ban.
Van valaki aki ezt már megcsinálta / csináltatta?
Vagy van vki akinek a nagy navi vhogyan mutatja Mo-ot?


Igen, jól értetted.
Nagy navihoz nincs Mo. térkép.
150. e körül megoldható, hogy az IGO-t lásd a nagynavi kijelzőjén. Ennek módszerét Fusim leírta.
Nem csinálta még meg senki /tudtommal/ , itt a klubban inkább PDA-t használunk, azon fut az IGO.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4972 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 18:15:22 »

Igen, jól értetted.
Nagy navihoz nincs Mo. térkép.
150. e körül megoldható, hogy az IGO-t lásd a nagynavi kijelzőjén. Ennek módszerét Fusim leírta.
Nem csinálta még meg senki /tudtommal/ , itt a klubban inkább PDA-t használunk, azon fut az IGO.

A video illesztő még szükséges hozzá - 150be csak az alap kütyü van benne.

A DVD alapú navigációknak befellegzett - szerintem. A jövő a memoriakártyás naviké.

Nekem van 2 deszkamodell PNA-m amik kiadnak képet videon Wink Rá lehet kötni monitorra, tvre - ha van video bemenet a nagynavin is megy - illetve a kocsimban lévő 7"os kifordulos DVDn fogom használni. Infra távirányítás megoldva csak a sima igot nem lehet vele kezelni, érinőképes a kezelői felület cursor gombok nem mennek - kivéve ha virtuális cursort használok Smiley  Jelenleg a touch interfacéval küzdök meg a poi import kiiktatásával. Van több PDA-m meg PNA is akad itthon, de van egy papiralapu térkép is a kesztyűtartóban. A project költségéből már majdnem vehetnék egy HP316ost  Shocked de nagy a kihívás.
Naplózva
APityu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77

abrahamistvan@chello.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4973 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 22:42:55 »

És ki tud nagynavihoz video bemenetet szerkeszteni ? A MartinCar-nál tudnak ugyan, de kb 100e forintos áron. Ezt kicsit soknak tartom.
Naplózva

2004 MKIII Mondeo kombi 2.0 TDCI Ghia Aut.
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #4974 Dátum: 2008.01.13 vasárnap, 23:10:26 »

9000 VNR-re valami navigációs megoldást tud valaki?? PDA-t esetleg nem lehetne hozzá csatolni, és azon nézni a IGO-t??
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4975 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 09:18:01 »

És ki tud nagynavihoz video bemenetet szerkeszteni ? A MartinCar-nál tudnak ugyan, de kb 100e forintos áron. Ezt kicsit soknak tartom.

Zsákutca az összes DVD navi itt magyarországon, veszel egy jó PNA-t és azt használod kb ennyi a megoldás. Ha nincs gyárilag beépített multimédia rendszered a video megoldás drága.
Naplózva
wasserwater
Vendég
« Új hozzászólás #4976 Dátum: 2008.01.19 szombat, 17:00:20 »

Dear Mr......!

Thank you for your interest in our products.

NAVTEQ is the database supplier for many different navigation systems on the market. However, at this moment we do not handle the distribution of products for your navigation system.

To receive information regarding products for your navigation system, we recommend you to contact Ford directly.

Should you require additional information, please send us your feedback by replying to this email. You may also contact us through our Customer Service Centre at the phone numbers provided below.

When responding, please refer to this email including your reference number.

With kind regards,

 
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #4977 Dátum: 2008.01.19 szombat, 17:05:46 »

Dear Mr......!
Lehetne Magyarul is? Hátha valaki itt nem tud angolul. Köszi.
Naplózva
Tibi
Vendég
« Új hozzászólás #4978 Dátum: 2008.01.19 szombat, 18:25:17 »

Dear Mr......!

Thank you for your interest in our products.

NAVTEQ is the database supplier for many different navigation systems on the market. However, at this moment we do not handle the distribution of products for your navigation system.

To receive information regarding products for your navigation system, we recommend you to contact Ford directly.

Should you require additional information, please send us your feedback by replying to this email. You may also contact us through our Customer Service Centre at the phone numbers provided below.

When responding, please refer to this email including your reference number.

With kind regards,

 
sto étá kutykuruty, ti gáváris pá ruszki ?
Naplózva
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #4979 Dátum: 2008.01.19 szombat, 18:26:55 »

Lehetne Magyarul is? Hátha valaki itt nem tud angolul. Köszi.
Helló Miszter.
Menj a fenébe a Fordhoz a hüjeségeiddel, ha esetleg mégis velünk erőszakoskodsz, lesz, amibe bele tudunk kötni...  idiota
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4980 Dátum: 2008.01.19 szombat, 18:43:38 »

Helló Miszter.
Menj a fenébe a Fordhoz a hüjeségeiddel, ha esetleg mégis velünk erőszakoskodsz, lesz, amibe bele tudunk kötni...  idiota
Zsákutca ez a gyári navi cuccos sajnos. Mivel a kelet europai eladás belőle csak pár darabra korlátozodnak sose lesz hozzá térkép. A navteq nek kb 1/2 órába telne egy meglévő térképét átforditani mégse csinálja meg.
Tudja valaki milyen op rendszer fut a nagynavin? Ha Wince van rajta és adtok egy kiszerelt működő egységet idő kérdése és elinditok rajta bármit.
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #4981 Dátum: 2008.01.19 szombat, 19:17:28 »

Helló Miszter.
Menj a fenébe a Fordhoz a hüjeségeiddel, ha esetleg mégis velünk erőszakoskodsz, lesz, amibe bele tudunk kötni...  idiota
Én is ilyesmit szedtem ki a szövegből, csak nem értettem minek ide ez az angol szöveg. Ráadásul tán a cég is magyar, meg a Miszter is.
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #4982 Dátum: 2008.01.19 szombat, 20:01:11 »

Na te is tudod már hogy hol van a fene  eplus2 mert most küldtek el éppen oda NAVTEQ-ék. rinya
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4983 Dátum: 2008.01.19 szombat, 22:13:39 »

Ha valaki mostanában szeretne navit beszerezni lesznek eladó PNA-im
4.3" os 480x272 es felbontásű 400MHz-s Bluetooth kihangositós touch tárcsázás ilyesmik és egy
7"- os 480x234 es felbontású 400MHz Video bemenettel (DVD autorádióról TFT ként használható, ez BT nélküli)
Mindkét fajta SIF III as vevővel mp3 mp4 lejátszó képnézegető funkcióval érintőképernyős autós szettel, kártya nélkül 65eFt/db 2Gigás kártya +6eFtk, de nélküle is vihető.
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4984 Dátum: 2008.01.21 hétfő, 21:05:27 »

Sziasztok!
Mio navigációba hogy lehet beleapplikálni a speedcam-okat?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4985 Dátum: 2008.01.21 hétfő, 21:48:04 »

Sziasztok!
Mio navigációba hogy lehet beleapplikálni a speedcam-okat?

Kelleni fognak az IGO speedcamok egy igo.TXT be másolva innen http://www.w-lantech.hu/speedcam/
Töltsd le ezt a progi csomagot  http://rapidshare.com/files/27309358/Igo_to_Mio.rar.html  kibontáshoz igotomio
A java-s progival - IE re rá kell húzni ha nem indul 2 kattintásra - megnyitod az elmentett igo.TXT filét
Elmented akarmi.MIO néven.
A speedcam builderrnek medmutatod az akarmi.MIO filét és elkészül a SpeedCams.mtc ezt bemásolod a MioMap\miotc\pois könyvtárba az SD kártyán vagy a NandFlash ilyen nevű mappába.
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4986 Dátum: 2008.01.21 hétfő, 22:21:49 »

Köszönöm, a linkelt oldalt nem ismertem, csak a pdamaniat, ott nem találtam választ.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4987 Dátum: 2008.01.21 hétfő, 22:27:32 »

Köszönöm, a linkelt oldalt nem ismertem, csak a pdamaniat, ott nem találtam választ.

pdamania pékrét   nyes ha valamit nem tudsz itt kérdezz  eplus2
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4988 Dátum: 2008.01.21 hétfő, 22:37:36 »

pdamania pékrét 
: konkrétan mit jelent? gondolom nem jó  nyes
Makacs vagyok, szeretek magam utánajárni a dolgoknak, csak ha már besokalltam, akkor kérdezek.
Amúgy mégis megvettem a korábban mutatott gépet, de lealkudtam 35 ezerre.
A rajta levő MyGuide rendszert nem sikerült szóra bírnom még, ezért "ráhekkeltem" a MioMap 3.2-t
Nagyon élvezem, hogy a nőci mindíg beleszól a vezetésembe: erre menj, ott fordulj el, TÚL GYORSAN MÉSZ, stb.
Olyan utakra irányít Bp-en, amelyekre a büdös életbe nem mentem volna, és úgy is eljutok oda. taps
Nagy találmány a navigáció.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
interakcio
Vendég
« Új hozzászólás #4989 Dátum: 2008.01.23 szerda, 14:49:42 »

Hello!

Gyári navisoknak a köv. infóm van. Voltam NavNGo ügyben árakat kérdezni. 160 ezerbe kerül a szett, plusz kell hozzá 1 adapter 20-30 ezerért, munkadíj egy tízes. Ez kb. 200 ezres tétel, asszem nekem ennyit nem ér a beavatkozás. Kerestettem video bemeneti jel csatlakoztatási lehetőséget is, felsorolt pár prémium autómárkát az eladó, (Audi VW  vigyor3) majd közölte h fordhoz nem gyártanak ilyet. Hm.
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.23 szerda, 14:51:46 írta interakcio » Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4990 Dátum: 2008.01.23 szerda, 14:54:05 »

Hello!

Gyári navisoknak a köv. infóm van. Voltam NavNGo ügyben árakat kérdezni. 160 ezerbe kerül a szett, plusz kell hozzá 1 adapter 20-30 ezerért, munkadíj egy tízes. Ez kb. 200 ezres tétel, asszem nekem ennyit nem ér a beavatkozás. Kerestettem video bemeneti jel csatlakoztatási lehetőséget is, felsorolt pár prémium autómárkát az eladó, (Audi VW  vigyor3) majd közölte h fordhoz nem gyártanak ilyet. Hm.

Építs navit, ilyet  wave
Naplózva
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #4991 Dátum: 2008.01.23 szerda, 17:01:31 »

Építs navit, ilyet  wave

Ez baró , de akkor hova ülnek az utasok  nyes Egyébként nagy mágus vagy le a kalappal a kitartásodért  worship
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #4992 Dátum: 2008.01.23 szerda, 20:53:38 »

Építs navit, ilyet  wave
Csak nem kész van már?
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4993 Dátum: 2008.01.23 szerda, 21:45:57 »

Csak nem kész van már?

Sok minden megy, pár dolog nem, csináltam képet is mikor igo ment a képernyőn csak sajna egy fehér folt látszik a képen - sötét volt Sad majd legközelebb most hideg van
Naplózva
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #4994 Dátum: 2008.01.23 szerda, 21:51:15 »

Ezzel esetleg a dvd navis is tudna müxeni (és esetleg nem igo limo áron)? taps
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4995 Dátum: 2008.01.23 szerda, 21:56:13 »

Ezzel esetleg a dvd navis is tudna müxeni (és esetleg nem igo limo áron)? taps

Persze ha van video bemenet rajta vagy valaki csinál rá
Naplózva
Tibi
Vendég
« Új hozzászólás #4996 Dátum: 2008.01.23 szerda, 23:09:21 »

sziasztok, valaki meg tudná mondani hogy a dvd navihoz mk3f1 melyik cég gyártotta a programot?
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4997 Dátum: 2008.01.23 szerda, 23:30:16 »

sziasztok, valaki meg tudná mondani hogy a dvd navihoz mk3f1 melyik cég gyártotta a programot?

Teleatlas
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Tibi
Vendég
« Új hozzászólás #4998 Dátum: 2008.01.23 szerda, 23:37:22 »

Teleatlas
köszi ,megpróbálunk elbeszélgetni a progival.
Naplózva
interakcio
Vendég
« Új hozzászólás #4999 Dátum: 2008.01.24 csütörtök, 14:00:57 »

Sziasztok!

Gyári navisok ezt nézzétek meg lécci!!! http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=50850850 Biztos hogy létezhet MO-ra szoftver? Én akárhol kérdeztem kb 20 helyen, mindenhol nemleges választ kaptam és NavNGo-t 200 ezerért.

Írjatok! Köszi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 106 107 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.