Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 22:33:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034274 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #5050 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 10:34:51 »

Szia!

Nekem küldtél egyet a tavaly tavaszi nagytali után, de nem ette meg a meghajtó. Át is írtam többfajta másik cd-re, de azokat sem, úgyhogy lemondtam róla... Undecided
Igen, télleg..  Wink
Pedig azt a lemezt küldtem ami nekem felment.  wow1
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.28 hétfő, 10:46:39 írta mACSman » Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #5051 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 11:12:42 »

Igen, télleg..  Wink
Pedig azt a lemezt küldtem ami nekem felment.  wow1

Én sem értem azóta sem a dolgot, de hát ez van. Ha esetleg tudok menni Madarasra, elhoznád a tiédet? Megpróbálhatnánk esetleg együtt, hátha én bénáztam el valamit... wave
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5052 Dátum: 2008.01.29 kedd, 23:04:25 »

Fusim!
Pár kérdés még :
-Lehet ékezetessé tenni a billentyűzetet a PNA-ban?
-Holt udnék venni USB-aljzatot (mini), mert az összes általam ismert helyen vagy nincs, vagy csak nagy van?
-Értettem én elsőre is, hogy mit írtál 1-2 lappal korábban speedcam-okról.Igazából az igotomio.jar-al nem tudtam mit kezdeni.Az csak kicsomagolódni akar, de nem elindulni
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5053 Dátum: 2008.01.30 szerda, 08:04:46 »

Fusim!
Pár kérdés még :
-Lehet ékezetessé tenni a billentyűzetet a PNA-ban?
-Holt udnék venni USB-aljzatot (mini), mert az összes általam ismert helyen vagy nincs, vagy csak nagy van?
-Értettem én elsőre is, hogy mit írtál 1-2 lappal korábban speedcam-okról.Igazából az igotomio.jar-al nem tudtam mit kezdeni.Az csak kicsomagolódni akar, de nem elindulni

Ha nyomkodod a "Gombok" ilyesmi nevű gombot vált a billentyűzet, de ékezetek nem lesznek konvertál magától és választasz a listából ennyi.
Megoperálhatod a data.zip \Config folderén a keyboard.ini filét ha nagyon szeretnéd - pl a számok részből csinász teljes billentyűt és beépíted az ékezeteket a "gombok"kal meg váltogatod a panelt, próba!
Mini USB kábelre gondolsz? speedshop.hu ba biztos van
igotomio.jar egy java program fel kell tenni a java futtatókörnyezetet www.java.com oldalról töltsd le és telepitsd. Ha kattintásra nem indul dobd rá az internet böngésződre az majd elindítja.
Naplózva
APityu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77

abrahamistvan@chello.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5054 Dátum: 2008.01.30 szerda, 08:40:14 »

Nagynavin update lemez telepítése közben kifagyott, illetve közölte, hogy nem erre a cd-re van szüksége. Nem lehetett kilépni, ezért levettem a gyújtást. Azóta viszont abszolút semmit nem lehet bekapcsolni, nincs kép, nincs hang, se rádió stb. Az aksi egész éjszakán keresztül le volt véve, de semmi változás.

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata ?  rinya
Naplózva

2004 MKIII Mondeo kombi 2.0 TDCI Ghia Aut.
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #5055 Dátum: 2008.01.30 szerda, 09:27:44 »

Nagynavin update lemez telepítése közben kifagyott, illetve közölte, hogy nem erre a cd-re van szüksége. Nem lehetett kilépni, ezért levettem a gyújtást. Azóta viszont abszolút semmit nem lehet bekapcsolni, nincs kép, nincs hang, se rádió stb. Az aksi egész éjszakán keresztül le volt véve, de semmi változás.

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata ?  rinya
Lehet , hogy buta kérdées , de az aksi levétel után volt újra kód?
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #5056 Dátum: 2008.01.30 szerda, 10:00:01 »

Nagynavin update lemez telepítése közben kifagyott, illetve közölte, hogy nem erre a cd-re van szüksége. Nem lehetett kilépni, ezért levettem a gyújtást. Azóta viszont abszolút semmit nem lehet bekapcsolni, nincs kép, nincs hang, se rádió stb. Az aksi egész éjszakán keresztül le volt véve, de semmi változás.

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata ?  rinya

Ez olyan mint amikor a számítógépen biost frissít valaki, ha olyankor megszakad a művelet, pl. áramszünet, akkor kukás a dolog, mert a bios az alap program. Itt is ez a helyzet. Az update cd-n van a loader és az op. rendszer. Ha megszakad a frissítés amikor a régi már nincs rajta az új meg még nincs fent, akkor nincs mi elinduljon. Lehet azzal próbálkozni, hogy visszarakod az update cd-t és újraindítod (gyújtás ki-be) hátha a lemezről feléled.
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5057 Dátum: 2008.01.30 szerda, 10:15:59 »

Nagynavin update lemez telepítése közben kifagyott, illetve közölte, hogy nem erre a cd-re van szüksége. Nem lehetett kilépni, ezért levettem a gyújtást. Azóta viszont abszolút semmit nem lehet bekapcsolni, nincs kép, nincs hang, se rádió stb. Az aksi egész éjszakán keresztül le volt véve, de semmi változás.

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata ?  rinya

Bamulatos, hol tart mar a tudomany. TZS-vel ertek 1et. Ha firmware frissites kozben megnyekken, akkor game over. Mondjuk ennyi penzert tehettek volna bele egy dual bios cuccot. kb. 5ft-ba kerult volna. Nah mind1. Ha CDrol nem kepes feleledni, ami elegge valoszinu, akkor esetleg meg lehet probalkozni azzal, hogy fejegyseg kiszed, eprom megtalal, ha szerencsed van, akkor foglalatos, ha nem akkor kiforraszt, elvisz valakihez aki tudja egetni, persze elotte megszerezni egy jol mukodo donor epromot, amibol ki lehet masolni a progit (mar ha ki lehet), es ecceruen azt ujra beegetni. Maceras, de megoldhato. Kerdes az, hogy milyen flash van a fejegysegben es hogy van-e valakinek hozza programozoja. Neten esetleg talalhatsz hozza img filet, amit csak be kell tolni a flash-be. Esetleg irj a gyartonak (nem a fordnak, mert ok ehhez nem ertenek), hogy ilyenkor mi lehet kezdeni a cuccal.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5058 Dátum: 2008.01.30 szerda, 10:18:20 »

Ez olyan mint amikor a számítógépen biost frissít valaki, ha olyankor megszakad a művelet, pl. áramszünet, akkor kukás a dolog, mert a bios az alap program. Itt is ez a helyzet. Az update cd-n van a loader és az op. rendszer. Ha megszakad a frissítés amikor a régi már nincs rajta az új meg még nincs fent, akkor nincs mi elinduljon. Lehet azzal próbálkozni, hogy visszarakod az update cd-t és újraindítod (gyújtás ki-be) hátha a lemezről feléled.

Mondjuk ezt kulturaltan ugy szokas megoldani, hogy mielott felulirom a regi waret, le ellenorzom, hogy biztos jo amit bele akarok tolni az arcaba. Marmint eztaz ellenorzest a progi csinalja, nem az ember. Ha jo, akkor betoltom memoriaba, es onnan tolom be a flash-be. Igy a legkisebb az esely arra, hogy gond legyen.
Naplózva

blah blah blah
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5059 Dátum: 2008.01.30 szerda, 10:27:05 »

Mondjuk ezt kulturaltan ugy szokas megoldani, hogy mielott felulirom a regi waret, le ellenorzom, hogy biztos jo amit bele akarok tolni az arcaba. Marmint eztaz ellenorzest a progi csinalja, nem az ember. Ha jo, akkor betoltom memoriaba, es onnan tolom be a flash-be. Igy a legkisebb az esely arra, hogy gond legyen.
Újabb alaplapokban (ASUS-nál asszem ez a neve is) crashfree bios van, amíg nem 100% az állapota az új firmware-nek, addig nem törli, és nem deaktiválja a régit. Node ez már hightech (15000 ft-os alaplapban is van...)   eplus2
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.30 szerda, 10:30:09 írta Murmucka » Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5060 Dátum: 2008.01.30 szerda, 10:28:03 »

Újabb alaplapokban (ASUS-nál asszem ez a neve si) crashfree bios van, amíg nem 100% az állapota az új firmware-nek, addig nem törli, és nem deaktiválja a régit. Node ez már hightech (15000 ft-os alaplapban is van...)   eplus2

 eljen nyes

Hihetetlen, hogy nemely teruleten ma is milyen nagyszintu gagyi megoldasokat alkalmaznak 10-20x-os aron. Ilyen frimware frissitesnel imadkozunk, elnyomjuk az eso tancot kb. a P1es korszakban volt jellemzo. Nah ott aztan ment utolagosan a nagy eprom egetes ezerrel, mert beledoglott az upgrade-be  taps
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.30 szerda, 10:31:35 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
laller
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


E-mail
« Új hozzászólás #5061 Dátum: 2008.01.30 szerda, 12:51:48 »

Nagynavin update lemez telepítése közben kifagyott, illetve közölte, hogy nem erre a cd-re van szüksége. Nem lehetett kilépni, ezért levettem a gyújtást. Azóta viszont abszolút semmit nem lehet bekapcsolni, nincs kép, nincs hang, se rádió stb. Az aksi egész éjszakán keresztül le volt véve, de semmi változás.

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata ?  rinya

Lehet hogy buta kérdés, de az update-hoz kell gyujtás?
Naplózva

2011.TDCI 163Le titanium s kombi, Powershift, panther black,minden földi jóóó /csepel sziget/
APityu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77

abrahamistvan@chello.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5062 Dátum: 2008.01.30 szerda, 17:48:52 »

Nagynavin update lemez telepítése közben kifagyott, illetve közölte, hogy nem erre a cd-re van szüksége. Nem lehetett kilépni, ezért levettem a gyújtást. Azóta viszont abszolút semmit nem lehet bekapcsolni, nincs kép, nincs hang, se rádió stb. Az aksi egész éjszakán keresztül le volt véve, de semmi változás.

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata ?  rinya

Annyi kiderült, hogy a navi várja a frissitő lemezt folyamatosan. Háttérvilágítás nincs, ezért csak akkor vettem észre, amikor hátulról sütött a nap. De sajnos nem reagál semmire. Ezek szerint nem csak  a navigáció szofverét frissíti, hanem az egész szerkezetét (rádió) ?
Naplózva

2004 MKIII Mondeo kombi 2.0 TDCI Ghia Aut.
garou
Vendég
« Új hozzászólás #5063 Dátum: 2008.01.30 szerda, 20:11:04 »

akkor lehet, hogy mákod van, csak kell egy JÓ update lemez....
a navigációnak nincs külön szoftvere, az egésznek van egy rendszere, ami vezérli a cd-t, a rádio-t a navit stb.
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5064 Dátum: 2008.01.31 csütörtök, 17:04:49 »

Ezeket alkottam a gépemre  wave


« Utoljára szerkesztve: 2008.01.31 csütörtök, 17:07:58 írta gezola » Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #5065 Dátum: 2008.01.31 csütörtök, 17:10:14 »

GPS guruk
MIOMAP 2007 fut PDA-n, vagy az csak PNA-n jó? Vagy most nagy baromságot kérdeztem?Smiley
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5066 Dátum: 2008.01.31 csütörtök, 18:09:16 »

GPS guruk
MIOMAP 2007 fut PDA-n, vagy az csak PNA-n jó? Vagy most nagy baromságot kérdeztem?Smiley

Miomap PDA változat kell, a sima PNA változatnál nem tudsz a start gomb környékére bökni - feljön a start
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5067 Dátum: 2008.01.31 csütörtök, 22:04:31 »

Fusim!

Nem tudod véletlenül( vagy direkt ), hogy lehetne rábírni a szerkezetemet, hogy a bekapcsoláskor megjelenő logót felejtse el, és mutassa azt, amit én szeretnék?
Tulajdonképpen ki van már cserélve a kép a lelkében, de nem hajlandó ebben együttműködni.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5068 Dátum: 2008.01.31 csütörtök, 22:58:49 »

Fusim!

Nem tudod véletlenül( vagy direkt ), hogy lehetne rábírni a szerkezetemet, hogy a bekapcsoláskor megjelenő logót felejtse el, és mutassa azt, amit én szeretnék?
Tulajdonképpen ki van már cserélve a kép a lelkében, de nem hajlandó ebben együttműködni.

Igo Mio loading csere: a data.zip file felbontásnak megfelelő könytárában a loading.jpg filét kell kicserélni ha van skin mappa akkor lehet abba lesz a kép
Ha a gép indulásánál akarod a logot cserélni ahhoz kell egy sysupdater - a wince windows folder alatt lesz - abban van logocsere.
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5069 Dátum: 2008.01.31 csütörtök, 23:42:07 »

Igo Mio loading csere: a data.zip file felbontásnak megfelelő könytárában a loading.jpg filét kell kicserélni ha van skin mappa akkor lehet abba lesz a kép
Ha a gép indulásánál akarod a logot cserélni ahhoz kell egy sysupdater - a wince windows folder alatt lesz - abban van logocsere.

Az első rész megvan, azt mutattam lejjebb.
A második tényleg ott van, meg is van a .bmp , de nem engedi cserélni.
Nem merem törölni a komplett windowst, hogy módosítva újra felrakjam, mert annak nincs tartalék példánya.Kimásolni sem engedi magát.
Pedig ott van, amit akarok rinya
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5070 Dátum: 2008.02.01 péntek, 09:46:08 »

Az első rész megvan, azt mutattam lejjebb.
A második tényleg ott van, meg is van a .bmp , de nem engedi cserélni.
Nem merem törölni a komplett windowst, hogy módosítva újra felrakjam, mert annak nincs tartalék példánya.Kimásolni sem engedi magát.
Pedig ott van, amit akarok rinya

Azt nem elég ha csak odamásolod át kell égetni a flashbe, elég veszélyes mutatvány több BMP is van más-más tömörítéssel inkább hagyd ami benne van
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5071 Dátum: 2008.02.05 kedd, 13:22:53 »

Szia, Fusim!

Meg tudod mondani, hol jegyzi meg a gép a beállításokat? Most minden bekapcsoláskor a telepítéskor szükséges kérdéseket teszi fel: nyelv, idő/dátum, stb
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5072 Dátum: 2008.02.05 kedd, 13:29:05 »

Szia, Fusim!

Meg tudod mondani, hol jegyzi meg a gép a beállításokat? Most minden bekapcsoláskor a telepítéskor szükséges kérdéseket teszi fel: nyelv, idő/dátum, stb

Konkrétan mi nem jegyzi meg? maga az OS?
Aksi fel van töltve?

a SYS.TXT első sorába írd be a következőt
sdcardpath="\\Storage Card\\"
értelemszerűen a Storage Card helyett ami szükséges a gépedhez legyen. Menj a felhasználói beállításokba probálj egy mentést ha sikerül eltaláltad.

Nem árt még pár sor akkor IGO miomapba lesz egy menüpont a nyelvek időformátumnál a régióra
[interface]
routepath="\\Storage Card\\"           ;ide menti a történetet ha szükséges
show_timezoneslider=1
reset_os_timezone=1
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5073 Dátum: 2008.02.05 kedd, 13:34:54 »

Konkrétan ha a gépet bekapcsolom pwr gombbal, az "első" bekapcsoláskori dolgokat kéri (alább), utána már minden megvan a menüben: Navi, TotalCommander, Controls, játékok, Multimédia, nyelv, stb
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5074 Dátum: 2008.02.05 kedd, 13:39:51 »

Most ez van sys-ben:
[device]
type="CARPOINTA1000"

[debug]
no_tmc=0
earth=0
smart_2d=1
slowsim=1
loop_sim=1
show_oneway=1

[interface]
mio=1
landscape=0
portrait=1
width=320
height=240
base="ui_mio/"
basel="ui_mio/"

[gps]
gps_internal = 1
protocol = "NMEA"
com_port = 5
com_port_speed = 9600
trace = 0

[speedcam]
usemio=-12,90,37,27
enable_at_startup=1

[tmc]
port= 1
speed= 38400

Az "első sor"-ként  a [device] fölötti részt érted?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5075 Dátum: 2008.02.05 kedd, 13:54:15 »


sdcardpath="\\Storage Card\\"
[device]
type="CARPOINTA1000"
......
Az "első sor"-ként  a [device] fölötti részt érted?

Igen oda kéne, de nem ez lesz a baj
Aksi nincs lemerülve?
Milyen kezekefelületet használsz xania mio esetleg mortscript?
általában ezekkel be lehet lőni a registrybe az időzónát dátumot akármire és utána a navi majd beállítja
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5076 Dátum: 2008.02.05 kedd, 14:11:45 »

Akksi 90%-on van
Azután kezdte csinálni ezt, miután ki akartam cserélni a bekapcs képet.
De nem emlékszem, hogy a .bmp-n kívül mást is buheráltam volna..
A miomap-ban a mentést nem engedi, ellenőriznem kell a kártyát...
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5077 Dátum: 2008.02.05 kedd, 15:01:24 »


A miomap-ban a mentést nem engedi, ellenőriznem kell a kártyát...

Akkor mentés és HARD reset a gépnek


Erre gyogyszer a
sdcardpath="\\Storage Card\\"
sdcardpath="\\SDMMC\\"

értelemszerűen ahogy nevezi a kütyü az SD helyet - indíts egy explorert rajta és megmondja
Naplózva
Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #5078 Dátum: 2008.02.05 kedd, 20:00:48 »

Asus 636N-em van és a WM6-ot felraktam rá.
Azóta minden indításnál az SD-t ki kell vennem és visszarakni, hogy az iGO tudjon működni rajta.
Erre valami gyógyír?
Ha nincs az sem zavar csak hát job lenne nem nyomkodással kezdeni a bekapcsolás után.
Előre is köszi a segítséget.
(Ha nincs megoldás akkor nem kell azt mondani, hogy én megmondtam. Az ilyen reagálások nem érdekelnek!) eplus2
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #5079 Dátum: 2008.02.05 kedd, 20:07:04 »

Asus 636N-em van és a WM6-ot felraktam rá.
Azóta minden indításnál az SD-t ki kell vennem és visszarakni, hogy az iGO tudjon működni rajta.
Erre valami gyógyír?
Ha nincs az sem zavar csak hát job lenne nem nyomkodással kezdeni a bekapcsolás után.
Előre is köszi a segítséget.
(Ha nincs megoldás akkor nem kell azt mondani, hogy én megmondtam. Az ilyen reagálások nem érdekelnek!) eplus2
Az autorun-t vedd ki belőle.  eljen
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5080 Dátum: 2008.02.05 kedd, 20:23:29 »

Az autorun-t vedd ki belőle.  eljen

Nevezd át a "2577" könyvtárat "2577_x" re és kész
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5081 Dátum: 2008.02.05 kedd, 20:27:34 »

Ime a csoda!!! Alakulgat szépen a fusinavi Wink hamarosan át kell írnom az aláírásom  eplus2

Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5082 Dátum: 2008.02.05 kedd, 20:42:03 »

Ime a csoda!!! Alakulgat szépen a fusinavi Wink hamarosan át kell írnom az aláírásom  eplus2

Ügyes vagy!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #5083 Dátum: 2008.02.05 kedd, 20:43:29 »

Asus 636N-em van és a WM6-ot felraktam rá.
Azóta minden indításnál az SD-t ki kell vennem és visszarakni, hogy az iGO tudjon működni rajta.
Erre valami gyógyír?
Ha nincs az sem zavar csak hát job lenne nem nyomkodással kezdeni a bekapcsolás után.
Előre is köszi a segítséget.
(Ha nincs megoldás akkor nem kell azt mondani, hogy én megmondtam. Az ilyen reagálások nem érdekelnek!) eplus2

Ezzel masszirozd meg a lelkét ha még mindig nem:
http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us -->Utilities->A632N/A636N SDHC card patch V2.0

------------------------------

sőt még ez is mehet:
registrybe a köv helyre egy dword bejegyzés:

HKLM\Drivers\SDCARD\ClientDrivers\Class\SDMemory_Class

ezt totalcommanderből , de asszem resco explorerrel is
lehet turkálni a registryben. ez a gyökér könyvtár felett van
(ahol a windows is) \\ jelre tapolva éred el a registryt, onnantól adott az útvonal.
belépsz az sdmemory_classba, és ott a +új érték+ra tapolva hozzáadsz egy új értéket, neve:

DisablePowerManagement, típusa DWORD, tap a rendben gombra. jön egy új ablak
itt az érték kell, ami nulla, és tizedes, még egy rendben, és kész is van, illetve még egy reset kell neki.
Naplózva
Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #5084 Dátum: 2008.02.05 kedd, 21:18:48 »

Köszi a segítséget!

Elöbb átneveztem 2577-ről 2577_x-re, de ekkor eltünt a képernyőről az iGO indító ikonja és inkább visszacsináltam Grin
Ezt követően próbálgattam, hogy mikor nem indul el, de bes.art és most működik egyenlőre rendesen. nyes
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5085 Dátum: 2008.02.05 kedd, 22:46:58 »

Ime a csoda!!! Alakulgat szépen a fusinavi Wink hamarosan át kell írnom az aláírásom  eplus2

 eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5086 Dátum: 2008.02.05 kedd, 23:09:31 »

Ime a csoda!!! Alakulgat szépen a fusinavi Wink hamarosan át kell írnom az aláírásom  eplus2
Nagyon komoly!
De photoshop-hoz is értesz biztos, mert minden navis képlinkeden ugyanaz a kép van: Magdolna utca  Wink
Igen, lehetne a neved : Fusim von Gps gróf  nyes

Szerintem vedd fel a kapcsolatot a fejegység-gyártókkal, biztos aranybánya lenne a licensz eladása
« Utoljára szerkesztve: 2008.02.05 kedd, 23:11:55 írta gezola » Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5087 Dátum: 2008.02.05 kedd, 23:10:28 »

E Z E R !! taps
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5088 Dátum: 2008.02.06 szerda, 12:13:10 »

Ime a csoda!!! Alakulgat szépen a fusinavi Wink hamarosan át kell írnom az aláírásom  eplus2

Nézd csak mit találtam a PDAMánián, talán érdemes lenne összefogni vele:

ELADÓ! Vedonat új 1 év garanciával 1-és 2 DIN-es kivitelben autós multimedia egység  motoros képernyő, beépitett TV tuner, RDS-es rádió, DIVX-es DVDlejátszó, Bluetooth-os telefonkihangositó, navi box, fut rajta az IGO természetesen érintőképernyős. Mind ez kompletten 150 ezer ft. Van külön Navi box is ami kezeli az IGO-t, ha van már valamilyen LCD-s fejegységed. Ez 75 ezer ft. Érdeklődés telefonon e-mail-ban tudok képet küldeni, Budapesten autóban kipróbálható. T: 06302017401
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5089 Dátum: 2008.02.06 szerda, 13:15:55 »

Nézd csak mit találtam a PDAMánián, talán érdemes lenne összefogni vele:

ELADÓ! Vedonat új 1 év garanciával 1-és 2 DIN-es kivitelben autós multimedia egység  motoros képernyő, beépitett TV tuner, RDS-es rádió, DIVX-es DVDlejátszó, Bluetooth-os telefonkihangositó, navi box, fut rajta az IGO természetesen érintőképernyős. Mind ez kompletten 150 ezer ft. Van külön Navi box is ami kezeli az IGO-t, ha van már valamilyen LCD-s fejegységed. Ez 75 ezer ft. Érdeklődés telefonon e-mail-ban tudok képet küldeni, Budapesten autóban kipróbálható. T: 06302017401

Készen bármikor veszek én is! http://www.mp3playerstore.com/stuff_you_need/dvd/index.html#1 lap közepére kell csak tekerni
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5090 Dátum: 2008.02.06 szerda, 13:37:16 »

........PDAMánia....


Különben sem szeretem azt a társulatot minden 5. hozzászólás arról szól, hogy vegyél valamit a shopból. Ha valami baj van általában az a válasz, hogy biztos nem eredeti programot használsz. Biztos van egy belső kör akik jól el dumálgatnak, de információszerzésre használhatatlan, oltári nagy kupi van! Egy topicba van 700 oldal és valaki hivatkozik a topic 83as hozzászólására hogy ott már ez ki lett tárgyalva.
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5091 Dátum: 2008.02.06 szerda, 14:02:45 »

Egy topicba van 700 oldal és valaki hivatkozik a topic 83as hozzászólására hogy ott már ez ki lett tárgyalva.
Őőőő... milyen hangszóró méret is illik az MKI ajtajába?  vigyor3
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5092 Dátum: 2008.02.06 szerda, 14:05:55 »

Őőőő... milyen hangszóró méret is illik az MKI ajtajába?  vigyor3

Van külön topicja a hangszórónak!  wow1  16.5 cm-es kerek hangszóró van nekem beépítve kerettel és csipogó a tükör belső borításra csavarozva
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5093 Dátum: 2008.02.06 szerda, 14:07:19 »

Van külön topicja a hangszórónak!  wow1  16.5 cm-es kerek hangszóró van nekem beépítve kerettel és csipogó a tükör belső borításra csavarozva
nyes Kösz, ezt most nem azért kérdeztem, de jó tudni újra Grin
Csak a topicos dologra írtam vissza...
"Egy topicba van 700 oldal és valaki hivatkozik a topic 83as hozzászólására hogy ott már ez ki lett tárgyalva."
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5094 Dátum: 2008.02.06 szerda, 14:14:57 »

nyes Kösz, ezt most nem azért kérdeztem, de jó tudni újra Grin
Csak a topicos dologra írtam vissza...
"Egy topicba van 700 oldal és valaki hivatkozik a topic 83as hozzászólására hogy ott már ez ki lett tárgyalva."

Tegyél fel ott egy ilyen kérdést "Van egy linellae gyártmányú navim kinai route66al - amit adtak hozzá, hogy tudnék feltenni rá igot - sajnos a gyári beállításokban a nadflashról indít el egy autorun.exe-t amit nem tudok megváltoztatni és lecseréni sem."
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5095 Dátum: 2008.02.06 szerda, 14:31:40 »

Tegyél fel ott egy ilyen kérdést "Van egy linellae gyártmányú navim kinai route66al - amit adtak hozzá, hogy tudnék feltenni rá igot - sajnos a gyári beállításokban a nadflashról indít el egy autorun.exe-t amit nem tudok megváltoztatni és lecseréni sem."

http://www.gpspassion.com/forumsen/post.asp?method=ReplyQuote&REPLY_ID=681243&TOPIC_ID=100988&FORUM_ID=71
Nem tom mit írnának, ezt a leírást nézd át, illik a gondodra.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5096 Dátum: 2008.02.06 szerda, 14:39:43 »


 eljen igen http://www.gpspassion.com sokkal hasznosabb forum mint a pdamania kereskedelmi egység, rengeteg segítőkész emberke ugrik bármilyen témára és többnyire mondanak is jókat.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5097 Dátum: 2008.02.07 csütörtök, 00:06:55 »

Különben sem szeretem azt a társulatot minden 5. hozzászólás arról szól, hogy vegyél valamit a shopból. Ha valami baj van általában az a válasz, hogy biztos nem eredeti programot használsz. Biztos van egy belső kör akik jól el dumálgatnak, de információszerzésre használhatatlan, oltári nagy kupi van! Egy topicba van 700 oldal és valaki hivatkozik a topic 83as hozzászólására hogy ott már ez ki lett tárgyalva.

Én 2004 óta járok oda, amit akarok megtalálok ott is. Van egy furább külső, de belül mindent el lehet érni. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5098 Dátum: 2008.02.07 csütörtök, 00:07:44 »

Van külön topicja a hangszórónak!  wow1  16.5 cm-es kerek hangszóró van nekem beépítve kerettel és csipogó a tükör belső borításra csavarozva

Volt, már Hi-Fi. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5099 Dátum: 2008.02.11 hétfő, 11:52:20 »

Van pár MIO A701 tartozékom eladó

Töltő - Univerzális más cucchoz is jó 1000mAh -s


Eredeti aksi


Stilus - Ceruza


Képernyő fólia - 56X42.5X0.1 mm, Minden 2.7 inch -es LCD kijelzőhöz használható 3 rétegű mosható tisztítókendővel


Érdeklődés emailben vagy privát üzenetben Speedshop árak feléért!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.079 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.