Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.10 péntek, 01:09:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 114 115 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 127 128 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034476 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
somi
Vendég
« Új hozzászólás #6000 Dátum: 2008.08.31 vasárnap, 18:31:26 »

kéne egy kis segitség.hol találom az igo-hoz a trafipax adatbázist amit a sd kártyára kell menteni,s utána riaszt,ha trafi lelöhely van
thx.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6001 Dátum: 2008.08.31 vasárnap, 18:40:22 »

kéne egy kis segitség.hol találom az igo-hoz a trafipax adatbázist amit a sd kártyára kell menteni,s utána riaszt,ha trafi lelöhely van
thx.

http://www.w-lantech.hu/speedcam/  itten vannak
Naplózva
garou
Vendég
« Új hozzászólás #6002 Dátum: 2008.08.31 vasárnap, 21:07:54 »

nem egyszerű ez a Jaguar navigációs lemez kérdés.....
Van sima nyugat Európa lemezük és van nyugat és kelet Európa lemezük egyben. Eddig csak sima nyugat Európát találtam a neten.
A nyugat és kelet Európai lemezből pedig megjelent a 2008-2009es kiadás, azon pedig már nem csak részlegesen van Magyarország (a görögöktől az észtekig minden rajta van közép és kelet Eurból) és ez ráadásul már 2 dvd!
Ez jó hír lehet, ha tényleg olvassa a mondeo denso-s rendszere.
Jaguar szalonban érdeklődtem egy kipróbálás erejéig, de még nincs nekik, ámbár ők is úgy tudják, hogy jó lesz a MondeoIII-ba.... a neten pedig általában olyan van feltöltve, ami csak nyugat Eur....
Ha sikerül kipróbálni a szalonban és esetleg meg kell venni a lemezt, akkor van kedvünk összedobni az árát?? (ez azt jelenti, hogy cirka 60e...  szomoru1)
de persze keresgéljünk tovább a neten is!!
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.01 hétfő, 10:56:06 írta garou » Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #6003 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 12:37:57 »

nem egyszerű ez a Jaguar navigációs lemez kérdés.....
Western and Eastern Europe

The Jaguar is the essence of power, elegance and sporting luxury and your navigation system adds to the comfort and security you have come to expect from this distinctive automobile.   But to remain as smooth and efficient as the car, satellite navigation needs to keep pace with the fast moving world around you.

This pan-European set of two DVDs will help you explore Eastern Europe and the Baltics as it includes maps of 18 of these countries along with the more familiar Western European destinations.  The full list of countries includes: Albania, Austria, Belgium, Bosnia Herzegovina, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Moldova, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Republic of Ireland, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland and the UK.

New bypasses, one way systems and road layout alterations are just some of the changes you need to keep pace with – your navigation system requires these details to operate at its very best and guide you effortlessly from A to B.   Like all great technology, the key to optimum performance is in the detail and this combined Western and Eastern Europe map features an impressive amount of information!   It includes nearly eight million kilometres of road network - nearly half a million of which have been added since the last version.

Íme a legújabb infó róla. Lesz a neten hamarosan, nagyon friss ez még. Ha nem lesz akkor megvesszük.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6004 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 13:22:07 »

nem egyszerű ez a Jaguar navigációs lemez kérdés.....
Van sima nyugat Európa lemezük és van nyugat és kelet Európa lemezük egyben. Eddig csak sima nyugat Európát találtam a neten.
A nyugat és kelet Európai lemezből pedig megjelent a 2008-2009es kiadás, azon pedig már nem csak részlegesen van Magyarország (a görögöktől az észtekig minden rajta van közép és kelet Eurból) és ez ráadásul már 2 dvd!
Ez jó hír lehet, ha tényleg olvassa a mondeo denso-s rendszere.
Jaguar szalonban érdeklődtem egy kipróbálás erejéig, de még nincs nekik, ámbár ők is úgy tudják, hogy jó lesz a MondeoIII-ba.... a neten pedig általában olyan van feltöltve, ami csak nyugat Eur....
Ha sikerül kipróbálni a szalonban és esetleg meg kell venni a lemezt, akkor van kedvünk összedobni az árát?? (ez azt jelenti, hogy cirka 60e...  szomoru1)
de persze keresgéljünk tovább a neten is!!

Mielőtt megvennétek, kérjetek el egy régit, próbáljátok ki, hogy működik-e.
Attól, hogy a két rendszer ugyanaz, még nem biztos, hogy működni fog. Elég, ha 1 bájtban leírják, melyik autóhoz jó, és ha ez nem a fordé, már baj van.
Az is simán előfordulhat, hogy a fordé jó a jagcsihoz, visszafelé meg nem.
60e nem kis pénz.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #6005 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 13:52:29 »

Mielőtt megvennétek, kérjetek el egy régit, próbáljátok ki, hogy működik-e.
Attól, hogy a két rendszer ugyanaz, még nem biztos, hogy működni fog. Elég, ha 1 bájtban leírják, melyik autóhoz jó, és ha ez nem a fordé, már baj van.
Az is simán előfordulhat, hogy a fordé jó a jagcsihoz, visszafelé meg nem.
60e nem kis pénz.
Dőlnek belőled a negatív hullámok, ahogy csodabogár mondaná... Smiley
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6006 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 14:00:12 »

Nekem valami Audi Navigation MMI 2008 Europe DVD-t sikerült a múlt héten leoperálnom egy A6-ból, akit érdekel, PÜ Wink
 
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
garou
Vendég
« Új hozzászólás #6007 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 14:26:20 »

Mielőtt megvennétek, kérjetek el egy régit, próbáljátok ki, hogy működik-e.
Attól, hogy a két rendszer ugyanaz, még nem biztos, hogy működni fog. Elég, ha 1 bájtban leírják, melyik autóhoz jó, és ha ez nem a fordé, már baj van.
Az is simán előfordulhat, hogy a fordé jó a jagcsihoz, visszafelé meg nem.
60e nem kis pénz.

Ez teljesen egyértelmű!!
Addig nem veszek semmit, amíg nem próbáltam ki...
Most ezen küzdök a jaguárnál, mert nekik nincs raktáron és nem is akarnak rendelni egyenlőre, azt mondják írjak a Navteq-nek  nyes
addig is keresgélek a neten
Naplózva
garou
Vendég
« Új hozzászólás #6008 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 14:28:03 »

Nekem valami Audi Navigation MMI 2008 Europe DVD-t sikerült a múlt héten leoperálnom egy A6-ból, akit érdekel, PÜ Wink
 

És milyen országok vannak azon a 2008as Audi MMI-s lemezen?
Csakmert apumnak kéne, ha van rajta magyar...
Naplózva
garou
Vendég
« Új hozzászólás #6009 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 14:29:48 »

Különben még azt is mondták a Jaguárnál, hogy azért rendeljem a Navteqtől, mert ott 60e körül van, náluk meg a tavalyi is 200e körül volt  hehe hehe hehe hehe
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6010 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 14:43:03 »

És milyen országok vannak azon a 2008as Audi MMI-s lemezen?
Csakmert apumnak kéne, ha van rajta magyar...
Maga a program is több nyelvű, igaz azok közt nincs magyar (német, angol...stb) a térképek közt viszont ott van Magyarország. (teljes Európa)
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
garou
Vendég
« Új hozzászólás #6011 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 14:50:21 »

Maga a program is több nyelvű, igaz azok közt nincs magyar (német, angol...stb) a térképek közt viszont ott van Magyarország. (teljes Európa)


És milyen részletességgel? Azt nem tudod véletlenül?
És milyen lemezre megy rá? DL?
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6012 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 14:52:42 »

És milyen részletességgel? Azt nem tudod véletlenül?
És milyen lemezre megy rá? DL?
2 GB, sima lemezre. Részletességet nem tudok, csak ha már felajánlotta az audi tulaja, leszedtem, hátha jó lesz vmire Wink
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
garou
Vendég
« Új hozzászólás #6013 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 14:56:21 »

2 GB, sima lemezre. Részletességet nem tudok, csak ha már felajánlotta az audi tulaja, leszedtem, hátha jó lesz vmire Wink



Még jó hogy jó lesz valamire  nyes
Ezt nem értem, hogy az Audi hogy tud ilyet 2Gb-ra kihozni, ha pl a Fordé "alig" fér rá egy DL-es lemezre....
Este rákérdek, hogy tényleg MMI e a rendszere, utána kereshetlek ez ügyben privátba?
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6014 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 15:02:59 »


Még jó hogy jó lesz valamire  nyes
Ezt nem értem, hogy az Audi hogy tud ilyet 2Gb-ra kihozni, ha pl a Fordé "alig" fér rá egy DL-es lemezre....
Este rákérdek, hogy tényleg MMI e a rendszere, utána kereshetlek ez ügyben privátba?

Persze Wink
Én meg azt nem értem, hogy a fordnak miért ilyen sok. Nézz meg egy igo 8-at, full európa térképpel, azt 2 gb-os sd kártyán adják, program is rajta van, és nagyon részletes ugye. Há ez van. Ha kell, írj pü-t, minitalira bármikor tudom vinni. Csere lemezt kérek Wink
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6015 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 17:53:44 »

Lenne egy kis barter lehetőség, ezért elősször hozzátok fordulnék infóért. Wink
Ez egy 2003 körüli PDA HP Ipaq H2200-as. Csak akksi, és tok van hozzá! Hangsúlyozom: CSAK!
Tehát be sem tudom egyenlőre kapcsolni, de műxik, mert akitől van, az kapott kölcsön egy töltőt, és egy töltésnyit próbálgatta. Nagyon szép állapotban van!
Hol, és mennyiért tudnék hozzá töltőt szerezni, milyen tudásúnak felel meg a mai világban, azaz érdemes e foglalkozni vele, és kb mit érhet?

Előre is köszi! nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6016 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 18:29:38 »

Lenne egy kis barter lehetőség, ezért elősször hozzátok fordulnék infóért. Wink
Ez egy 2003 körüli PDA HP Ipaq H2200-as. Csak akksi, és tok van hozzá! Hangsúlyozom: CSAK!
Tehát be sem tudom egyenlőre kapcsolni, de műxik, mert akitől van, az kapott kölcsön egy töltőt, és egy töltésnyit próbálgatta. Nagyon szép állapotban van!
Hol, és mennyiért tudnék hozzá töltőt szerezni, milyen tudásúnak felel meg a mai világban, azaz érdemes e foglalkozni vele, és kb mit érhet?

Előre is köszi! nyes

A töltő 2-10e, nézd meg pl vaterán, ebayon. 2003-as pda... 10-20e? Többet nem nagyon. De számold hozzá a bölcsőt, miegymást... vagy nézd meg, mennyiért árulnak ilyet?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6017 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 19:36:49 »

most végülis milyen navigáció van ezekbe a fordokban?
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #6018 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 20:30:50 »

Lenne egy kis barter lehetőség, ezért elősször hozzátok fordulnék infóért. Wink
Ez egy 2003 körüli PDA HP Ipaq H2200-as. Csak akksi, és tok van hozzá! Hangsúlyozom: CSAK!
Tehát be sem tudom egyenlőre kapcsolni, de műxik, mert akitől van, az kapott kölcsön egy töltőt, és egy töltésnyit próbálgatta. Nagyon szép állapotban van!
Hol, és mennyiért tudnék hozzá töltőt szerezni, milyen tudásúnak felel meg a mai világban, azaz érdemes e foglalkozni vele, és kb mit érhet?

Előre is köszi! nyes
Felejstd el, nekem 2210van, nem hasynálom, évek óta a fiókomban van. Igo döcög rajta, BT GPS állandóan leesik. Nekem semennyire nem jött be.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6019 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 21:11:17 »

Fölösleges szenvedni gps-re pda-val. nekem egy acer N35 volt. Ment rajta igo8 csont nélkül. Eladtam 35-ért és vettem egy vadiuj pna-t 19.500-ért autós szettel és tökéletesen megy igo8-al......
Ennél olcsóbb és jobb megoldás nincs nagyon szerintem....
Naplózva
grada
Vendég
« Új hozzászólás #6020 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 21:26:18 »

Help!

Travelpilot EX-hez keresek minél frissebb mo-i térképet. Ha valaki tud linket rapidshare-re nagyon hálás lennék.
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.01 hétfő, 21:30:58 írta grada » Naplózva
flala
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 569


Az egészség természetes!


WWW
« Új hozzászólás #6021 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 21:27:56 »

Lenne egy kis barter lehetőség, ezért elősször hozzátok fordulnék infóért. Wink
Ez egy 2003 körüli PDA HP Ipaq H2200-as. Csak akksi, és tok van hozzá! Hangsúlyozom: CSAK!
Tehát be sem tudom egyenlőre kapcsolni, de műxik, mert akitől van, az kapott kölcsön egy töltőt, és egy töltésnyit próbálgatta. Nagyon szép állapotban van!
Hol, és mennyiért tudnék hozzá töltőt szerezni, milyen tudásúnak felel meg a mai világban, azaz érdemes e foglalkozni vele, és kb mit érhet?

Előre is köszi! nyes

Nézd meg a www.speedshop.hu oldalon, ott talán még van fenn, ami kellhet (töltő, fej, szár...)
Naplózva

MKIII Mondeo Kombi 2,0 TDCi Ghia, 2005/06
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6022 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 21:52:42 »

Help!

Travelpilot EX-hez keresek minél frissebb mo-i térképet. Ha valaki tud linket rapidshare-re nagyon hálás lennék.

torrent nem jó?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6023 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 21:58:52 »

Dőlnek belőled a negatív hullámok, ahogy csodabogár mondaná... Smiley

Nem. Olvass vissza, már egy csomószor felröppent a hír, hogy márpedig megvan a megoldás... a boltban kipróbálták, jó, a muki is látta. Holnap megyek érte, de teljesen tuti.
A végén kiderült, hogy nem merci hanem moszkvics, nem osztanak, hanem...
Pedig az a navilemez olcsóbb lett volna.
Én amúgy drukkolok, meg minden...
de csak úgy gondolatébresztőnek: ha működne, már minden fórumon elterjedt volna a dolog.
Tényként lehetne kezelni.

Inkább csak racionalista vagyok.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
grada
Vendég
« Új hozzászólás #6024 Dátum: 2008.09.01 hétfő, 22:28:55 »

torrent nem jó?


Találtam rengeteget googlival, de a legtöbb lehúzós oldalon található. Azt hiszed 1× kifizeted és minden rendben, de sajnos nem így van.
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6025 Dátum: 2008.09.02 kedd, 00:04:54 »

Találtam rengeteget googlival, de a legtöbb lehúzós oldalon található. Azt hiszed 1× kifizeted és minden rendben, de sajnos nem így van.

adtam linket, csak rákell klikkelni és jön.
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #6026 Dátum: 2008.09.02 kedd, 15:54:13 »

Fölösleges szenvedni gps-re pda-val. nekem egy acer N35 volt. Ment rajta igo8 csont nélkül. Eladtam 35-ért és vettem egy vadiuj pna-t 19.500-ért autós szettel és tökéletesen megy igo8-al......
Ennél olcsóbb és jobb megoldás nincs nagyon szerintem....
Mi a típusa?
Nekem van egy öreg 3970-es iPAQ-om külső GPS-szel. A 2006-os iGO-val is időnként eldobta a GPS-t, de a 8-assal már szinte használhatatlan.
Vennék valamit, de nagyon drágák ezek a kézi kütyük. A notebook árak esnek, lassan olcsóbbak, mint a navik.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6027 Dátum: 2008.09.02 kedd, 16:47:17 »

Vennék valamit, de nagyon drágák ezek a kézi kütyük. A notebook árak esnek, lassan olcsóbbak, mint a navik.

De a notebook nem fér a zsebedbe! Smiley
A HTC gépeket eléggé dicsérik!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #6028 Dátum: 2008.09.04 csütörtök, 13:48:41 »

Nem. Olvass vissza, már egy csomószor felröppent a hír, hogy márpedig megvan a megoldás... a boltban kipróbálták, jó, a muki is látta. Holnap megyek érte, de teljesen tuti.
de csak úgy gondolatébresztőnek: ha működne, már minden fórumon elterjedt volna a dolog.
Tényként lehetne kezelni.
Inkább csak racionalista vagyok.
ezt mondeoforumokon olvastam, Smiley
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6029 Dátum: 2008.09.04 csütörtök, 18:14:07 »

Mi a típusa?
Nekem van egy öreg 3970-es iPAQ-om külső GPS-szel. A 2006-os iGO-val is időnként eldobta a GPS-t, de a 8-assal már szinte használhatatlan.
Vennék valamit, de nagyon drágák ezek a kézi kütyük. A notebook árak esnek, lassan olcsóbbak, mint a navik.
Ha ez tetszik adok belőle 10% kedvezményt
http://www.ittveddmeg.com/multimediaservice/index.php?productID=423
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6030 Dátum: 2008.09.04 csütörtök, 18:20:33 »

Mio c620T vagy sima 620 gps hez keresek kelet europa restore CD-t ha van valakinek privizzen rám! Elhagytam Wink
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6031 Dátum: 2008.09.04 csütörtök, 21:31:46 »

Mi a típusa?
Nekem van egy öreg 3970-es iPAQ-om külső GPS-szel. A 2006-os iGO-val is időnként eldobta a GPS-t, de a 8-assal már szinte használhatatlan.
Vennék valamit, de nagyon drágák ezek a kézi kütyük. A notebook árak esnek, lassan olcsóbbak, mint a navik.

intensa(wayteq) N410.  Nagyon megvagyok elégedve vele......és szétlehet hekkelni is.....
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #6032 Dátum: 2008.09.05 péntek, 08:42:47 »

Pont ezt hirdeti itt valaki a munkahelyemen is, és tetszik is.
Mondjuk szívesen olvasnék róla felhasználói tapasztalatokat, de ugye típusszáma sincs, ami viszont nem túl bíztató.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6033 Dátum: 2008.09.05 péntek, 08:47:50 »


NTRTM : Láttam Valeo sávelhagyás jelzőt (gondolom csak külföldön működne ahol  fel vannak festve a sávok Wink ) mennyibe kerül? nem lehetne egy demót szerezni kipróbálásra tesztelésre?
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #6034 Dátum: 2008.09.05 péntek, 08:56:10 »

intensa(wayteq) N410.  Nagyon megvagyok elégedve vele......és szétlehet hekkelni is.....
Köszi, megnézem.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6035 Dátum: 2008.09.05 péntek, 09:31:56 »

NTRTM : Láttam Valeo sávelhagyás jelzőt (gondolom csak külföldön működne ahol  fel vannak festve a sávok Wink ) mennyibe kerül? nem lehetne egy demót szerezni kipróbálásra tesztelésre?

na ez már a baromság kategória sztem! ettől fog elaludni a sok totális idijóta, mert még a sávot se fogja figyelni. a fejét levágnám aki ijjeneket tervez.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #6036 Dátum: 2008.09.05 péntek, 09:38:26 »

na ez már a baromság kategória sztem! ettől fog elaludni a sok totális idijóta, mert még a sávot se fogja figyelni. a fejét levágnám aki ijjeneket tervez.
Itthon ez úgyse működne, itt sok autósnak nincsenek sávok, max. ha sövény választja el, vagy betonfal  Angry Ha nem a padkán mész, letolnak az útról, és akkor még pittyegjen is egy kütyü?  eplus2
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6037 Dátum: 2008.09.05 péntek, 09:41:36 »

Itthon ez úgyse működne, itt sok autósnak nincsenek sávok, max. ha sövény választja el, vagy betonfal  Angry Ha nem a padkán mész, letolnak az útról, és akkor még pittyegjen is egy kütyü?  eplus2

Lásd a BVSC pályánál a járdán keresztül hajtanak fel az M3 ra Wink ott biztos pittyogna, hogy sávelhagyás - sávelhagyás - sávelhagyás
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6038 Dátum: 2008.09.05 péntek, 14:12:27 »

na ez már a baromság kategória sztem! ettől fog elaludni a sok totális idijóta, mert még a sávot se fogja figyelni. a fejét levágnám aki ijjeneket tervez.

Ez tényleg nem annyira oké, viszont a holttér figyelő rendszer nem rossz!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6039 Dátum: 2008.09.05 péntek, 18:52:20 »

Ez tényleg nem annyira oké, viszont a holttér figyelő rendszer nem rossz!

az hozna a biztonság malmára jól! de az pont "elaludni" nem hagyna. a holttér sok bajt tud okozni, ha a nemlátható partner amatőr.
én is váltottam már sávot, pedig ott volt a másik kocsi, csak holttérbe. laza dudaszó, de addigra éreztem is, h akadunk. természetesen megálltam, elnézést kértem, megnéztük az autókat. egyik kocsiban se lett kár, csak a dörzsicsíkon 1-1 alig látható karc. erre kézfogással elváltunk, és jót röhögött a srác, mert előtte pár nappal ugyanígy járt ... mutatta is a másikoldalon szinte szimetrikusan ugyanolyan kaliberű csíkokat nyes nyes nyes
namost egy ilyen kaland végződhet szerencsétlenebbül is.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6040 Dátum: 2008.09.05 péntek, 21:51:13 »

az hozna a biztonság malmára jól! de az pont "elaludni" nem hagyna. a holttér sok bajt tud okozni, ha a nemlátható partner amatőr.
én is váltottam már sávot, pedig ott volt a másik kocsi, csak holttérbe. laza dudaszó, de addigra éreztem is, h akadunk. természetesen megálltam, elnézést kértem, megnéztük az autókat. egyik kocsiban se lett kár, csak a dörzsicsíkon 1-1 alig látható karc. erre kézfogással elváltunk, és jót röhögött a srác, mert előtte pár nappal ugyanígy járt ... mutatta is a másikoldalon szinte szimetrikusan ugyanolyan kaliberű csíkokat nyes nyes nyes
namost egy ilyen kaland végződhet szerencsétlenebbül is.

Igen, bár a fő gond, hogy ezek a tükrök nem túl jók, simán meg lehetne oldani holttér mentesre is. Pl. én a Trafic tükrét nagyon szeretem, abba mindent látok, jó az kisther az is igaz...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6041 Dátum: 2008.09.05 péntek, 23:44:46 »

Igen, bár a fő gond, hogy ezek a tükrök nem túl jók, simán meg lehetne oldani holttér mentesre is. Pl. én a Trafic tükrét nagyon szeretem, abba mindent látok, jó az kisther az is igaz...

álló panorámatükör, alatta kis kiegészítő okossággal ... elég hülyén nézne ki a mondin nyes nyes nyes
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6042 Dátum: 2008.09.06 szombat, 00:10:11 »

álló panorámatükör, alatta kis kiegészítő okossággal ... elég hülyén nézne ki a mondin nyes nyes nyes

Szerintem az a kis kiegészítő tükröt bele lehetne tenni szépen is (gyárilag).
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #6043 Dátum: 2008.09.06 szombat, 07:42:13 »

Szerintem az a kis kiegészítő tükröt bele lehetne tenni szépen is (gyárilag).
A bal oldalon, ha megnézed a tükör bal szélétől pár centire látszik egy kis csík, az a pár centis darab ezt a célt szolgálja gyárilag
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6044 Dátum: 2008.09.06 szombat, 11:05:10 »

A bal oldalon, ha megnézed a tükör bal szélétől pár centire látszik egy kis csík, az a pár centis darab ezt a célt szolgálja gyárilag

Az semmit nem ér, nem jól lett megtervezve, nem működik, én akárhogy állítom, soha nem lesz holttér mentes.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6045 Dátum: 2008.09.06 szombat, 14:07:09 »

A bal oldalon, ha megnézed a tükör bal szélétől pár centire látszik egy kis csík, az a pár centis darab ezt a célt szolgálja gyárilag

a csíkot odarakták, csak elfelejtettek a csík mentén jól meghajtani az üveget hehe hehe hehe
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #6046 Dátum: 2008.09.07 vasárnap, 09:54:32 »

mondják írjak a Navteq-nek  nyes
addig is keresgélek a neten

jutottál már valamire?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
garou
Vendég
« Új hozzászólás #6047 Dátum: 2008.09.08 hétfő, 09:50:04 »

jutottál már valamire?

baromira új ez a lemez.... még szerintem 1-2 hetet várni kell, míg valahol megjelenik
a jaguartól nem lesz esélyem kérni egy lemezt még csak próbára sem, mert még a vezérképviselet sem fog raktáron tartani ilyet...
marad a keresgetés a neten, lassan az e-bay figyelése, meg az új jaguárosok leszólítása  nyes
Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #6048 Dátum: 2008.09.08 hétfő, 11:28:17 »

baromira új ez a lemez.... még szerintem 1-2 hetet várni kell, míg valahol megjelenik
a jaguartól nem lesz esélyem kérni egy lemezt még csak próbára sem, mert még a vezérképviselet sem fog raktáron tartani ilyet...
marad a keresgetés a neten, lassan az e-bay figyelése, meg az új jaguárosok leszólítása  nyes

Én is drukkolok erősen...
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #6049 Dátum: 2008.09.08 hétfő, 19:32:04 »

Van egy két ötletem, csak sajnos az időm kevés és a technikai felszereltségem is hiányos.
Az ötlethez kellene:
  • A legújabb vagy még a 2007es mondeo DVD térkép
    egy bármilyen denso (ha belenéz az ember a diskbe akkkor van alldata.kwi) térkép, amin Magyarország is szerepel. EU változat legyen azért (volvo, saab, bmw, jaguár)
    DVD-R vagy (a fentiek Dual Layeresek?) DVD-R DL író (nekem csak DVD+R DL van, bár lehet ez is jó a DL-hez)

Azt kellene csinálni, hogy a mondeo DVD-t ki kellene másolni egy könyvtárba, az ALLDATA.KWI es INDEXDAT.KWI és IDX könyvtárat letörölni és az MO-t tartalmazóról ezeket a filéket átmásolni, majd az egészet kiírni egy DVD-R re (lehet DVD+R is jó, de -R-rel próbálkoznék elöször). És verbatimmel kellene kezdeni...

Ha vagyunk többen, hamarabb derül ki, hogy működik-e.

« Utoljára szerkesztve: 2008.09.08 hétfő, 19:39:41 írta drhf » Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Oldalak: 1 ... 114 115 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 127 128 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.174 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.