Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 22:43:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 126 127 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137 138 139 140 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034283 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #6600 Dátum: 2008.11.01 szombat, 08:36:04 »

Én is gondoltam, de nem tudhattam biztosan.
Szóval az upgrade:
Először is érdemes cd-rw lemezre felírni (ha nem gyári).
Gyújtás bekapcsol.
Ki kell cserélni a map dvd-t erre a lemezre.
Ezután be kell lépni a szerviz menübe. Menu gombot nyomni míg be nem kéri a kódot. A kód: 1981
A fő menüben az sw update-et választani.
A legfrissebb verziószámok :loader 0.08.0, illetve az op. rendszer 4.40.0
Ezek vannak a 2007-es DVD-hez mellékelve.
Fontos, hogy ne vedd le a gyújtást míg teljesen el nem készült!
További érdekességek: http://solesz.extra.hu/
Én anno annyival csináltam máskép, hogy ha a CD-t beraktam (persze CD-RW), nem indult el automatikusan.
Gyújtás le majd vissza.
Szépen megcsinálta.  eljen
Naplózva
szocsa
Vendég
« Új hozzászólás #6601 Dátum: 2008.11.01 szombat, 08:48:52 »

Én anno annyival csináltam máskép, hogy ha a CD-t beraktam (persze CD-RW), nem indult el automatikusan.
Gyújtás le majd vissza.
Szépen megcsinálta.  eljen
Hi
Igen ezen is túl vagyok rinya
Valaki azt mondta, hogy írjam meg a CD-t és ne RW-re.
Lehet hogy az UPDATE nem jó? Kipróbálom a lassú írást meg a sima CD-t.
Miben változik az update után?
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #6602 Dátum: 2008.11.01 szombat, 08:52:29 »

Hi
Igen ezen is túl vagyok rinya
Valaki azt mondta, hogy írjam meg a CD-t és ne RW-re.
Lehet hogy az UPDATE nem jó? Kipróbálom a lassú írást meg a sima CD-t.
Miben változik az update után?
Emlitésre való változás nincs, annó ez kellett az új térképhez (2006-2007 Ford)
Naplózva
szocsa
Vendég
« Új hozzászólás #6603 Dátum: 2008.11.01 szombat, 09:00:18 »

Emlitésre való változás nincs, annó ez kellett az új térképhez (2006-2007 Ford)
Jó akkor minek görcsöljek vele? Működik, válltozás a menüben nincs, akkor minek  rinya
Savanyú a szőlő efektus szomoru1
Köszi azért Wink
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #6604 Dátum: 2008.11.01 szombat, 09:04:27 »

Jó akkor minek görcsöljek vele? Működik, válltozás a menüben nincs, akkor minek  rinya
Savanyú a szőlő efektus szomoru1
Köszi azért Wink
Ha müxik, semmi értelme.  eljen
Naplózva
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #6605 Dátum: 2008.11.01 szombat, 14:53:07 »

Szia!
Nem vagyok hülye hozzá.  rinya
Megírtam a lemezt bementem a menübe de a firissítés menünél nem aktíválódott a gomb, tehát nem is tudtam frissíteni. Valami miatt nem olvasta a lemezt.
Köszönöm a bizalmadat! taps
De tanácsot szeretnék kérni hogy mi lehe a baj?? worship
Miben változik meg a Navi, vannak-e plusszok rajta?? Huh?
Erre a két kérdésre szeretnék válasz kapni! worship

Ne haragudj, félreérthető voltam! Dehogy is néztelek hülyének, csak nem írtál semmi konkrétumot, hogy hol akadtál el, így azt feltételeztem, hogy már a legelején és lövésed sincs mit is kéne csinálni. Ne akartalak így beköldeni a szerviz menübe, mert ott egy-két dolgot nagyon el lehet állítani. Egy elcseszett frissítés után az egész rendszer használhatatlan lehet!
A frissítésnek csak abban az esetben van értelme, ha 2006 utáni gyári (ford) lemezt akarsz használni. A most elterjedt jaguár (magyar térképes verzió) megy a régi és az új (frissített) navikban is.
Új menüpont, új fícsör nincs.
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
szocsa
Vendég
« Új hozzászólás #6606 Dátum: 2008.11.01 szombat, 15:23:59 »

Ne haragudj, félreérthető voltam! Dehogy is néztelek hülyének, csak nem írtál semmi konkrétumot, hogy hol akadtál el, így azt feltételeztem, hogy már a legelején és lövésed sincs mit is kéne csinálni. Ne akartalak így beköldeni a szerviz menübe, mert ott egy-két dolgot nagyon el lehet állítani. Egy elcseszett frissítés után az egész rendszer használhatatlan lehet!
A frissítésnek csak abban az esetben van értelme, ha 2006 utáni gyári (ford) lemezt akarsz használni. A most elterjedt jaguár (magyar térképes verzió) megy a régi és az új (frissített) navikban is.
Új menüpont, új fícsör nincs.
Oké semmi gond!
Nincs harag  Wink
Tudsz valamit a telefon össsze kötésével? A MEnüből előcsalogattam a telefon ikont ls ott olvasná a telefon listát, meg van telefon fel és lerakó gomb is. Ezt nem lehet valami módon össze hozni a telefonnal? Van valami ötlet? Mert most csak lehalkítja a zenét meg csak egy nagy telefon ikon jön ki és semmi más!
Valami ötlet?
Naplózva
Major
Vendég
« Új hozzászólás #6607 Dátum: 2008.11.01 szombat, 16:29:14 »

Találtam most egy ilyet: http://www.coagent.cn/view_pro.php?id=16

Erről viszont ez jutott eszembe, hogy az sem tudom milyen beépítési méretei vannak a mondeo rádiónak. (továbbra is facelift előttinek)

Bár mondjuk ehhez sincs írva beépítési méret, szóval itt nem is mennék vele sokra.

Ami viszont meglepett, hogy sehol a neten nem találkoztam ahol más rádiót vagy navigációt operáltak volna be ide... Ennyire egyedül lennék ezzel a próbálkozással?  vigyor3
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #6608 Dátum: 2008.11.01 szombat, 16:44:23 »

Találtam most egy ilyet: http://www.coagent.cn/view_pro.php?id=16

Erről viszont ez jutott eszembe, hogy az sem tudom milyen beépítési méretei vannak a mondeo rádiónak. (továbbra is facelift előttinek)

Bár mondjuk ehhez sincs írva beépítési méret, szóval itt nem is mennék vele sokra.

Ami viszont meglepett, hogy sehol a neten nem találkoztam ahol más rádiót vagy navigációt operáltak volna be ide... Ennyire egyedül lennék ezzel a próbálkozással?  vigyor3
Mi az az OBD fukció benne?Csak nem az.....Huh??
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #6609 Dátum: 2008.11.01 szombat, 16:48:08 »

Mi az az OBD fukció benne?Csak nem az.....Huh??
Ja csak opcionális!Akkor gondolom meg kell venni az OBD olvasót,ezt csak monitorként tudom használni.De azért vagány lenne,és praktikus is.
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #6610 Dátum: 2008.11.01 szombat, 17:34:03 »

Tegnap kipróbáltam élesben, olyan helyen jártam, ahova kellett volna térkép. Szépen átvitt, kis rajzokat szokni kell. Volt egy szakasz, ami nincs benne. Egy helyen ki kellett kanyarodni a főútra, 500m - mondta. kocsisor már volt, így bementem a házak közé (Diósdon) és szépen kikerültem a bulit. Kiváló!

Az ismert útvonalakon jellemzően mást választ, mint ahol én járok. Jelek szerint a kertek alatt közlekedem. Túl sok információ nincs, mégis kevés látszik a térképből, ellenben a fordulást rendesen mutatja meg mondja. Érdekes, másik navigációm a telefonom, de az is inkább térkép ugye.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
szocsa
Vendég
« Új hozzászólás #6611 Dátum: 2008.11.01 szombat, 17:47:50 »

Találtam most egy ilyet: http://www.coagent.cn/view_pro.php?id=16

Erről viszont ez jutott eszembe, hogy az sem tudom milyen beépítési méretei vannak a mondeo rádiónak. (továbbra is facelift előttinek)

Bár mondjuk ehhez sincs írva beépítési méret, szóval itt nem is mennék vele sokra.

Ami viszont meglepett, hogy sehol a neten nem találkoztam ahol más rádiót vagy navigációt operáltak volna be ide... Ennyire egyedül lennék ezzel a próbálkozással?  vigyor3
Nincs igazad Wink
Lehet beépíteni!
Ezt nézd meg!
http://car-audio.hu/?base=items&filter=new&type=item&catid=27&cid=151&id=656
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #6612 Dátum: 2008.11.01 szombat, 17:56:32 »

drhf: nem lehet, hogy van valami az antennáddal és amiatt mutatja pontatlanul a helyzeted?
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #6613 Dátum: 2008.11.01 szombat, 17:59:40 »

drhf: nem lehet, hogy van valami az antennáddal és amiatt mutatja pontatlanul a helyzeted?
miből gondolod?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #6614 Dátum: 2008.11.01 szombat, 18:00:41 »

NitroTom már legalább kétszer elmondta, hogy ehhez szabni kell a konzolt!
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #6615 Dátum: 2008.11.01 szombat, 18:07:28 »

miből gondolod?
azt írtad, hogy máshol mutat téged, mint ahol ténylegesen mész
akkor vagy a teljes térkép rossz vagy a vevőd
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6616 Dátum: 2008.11.01 szombat, 18:18:38 »

azt írtad, hogy máshol mutat téged, mint ahol ténylegesen mész
akkor vagy a teljes térkép rossz vagy a vevőd
Azt szocsa írta, de már megoldódott neki: antenna probléma volt
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
szocsa
Vendég
« Új hozzászólás #6617 Dátum: 2008.11.01 szombat, 18:29:15 »

azt írtad, hogy máshol mutat téged, mint ahol ténylegesen mész
akkor vagy a teljes térkép rossz vagy a vevőd
Igen az az Én problémám volt, de antenna talpat cseréltem, és már rendben is lett Wink
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6618 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 07:53:41 »

Láttál már ilyet élőben? Volt már a kezedben? Ha nem, gyere be hozzám a műhelybe és meg tudom neked mutatni hogy mi a pálya ezzel kapcsolatban.
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6619 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 10:00:24 »

Láttál már ilyet élőben? Volt már a kezedben? Ha nem, gyere be hozzám a műhelybe és meg tudom neked mutatni hogy mi a pálya ezzel kapcsolatban.

a faceliftes konzolt is reszelni kell? ránézésre a kép alapján olyan mint a facelift rádiók (ami már nem 1,5 DIN)
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #6620 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 10:18:55 »

Oké semmi gond!
Nincs harag  Wink
Tudsz valamit a telefon össsze kötésével? A MEnüből előcsalogattam a telefon ikont ls ott olvasná a telefon listát, meg van telefon fel és lerakó gomb is. Ezt nem lehet valami módon össze hozni a telefonnal? Van valami ötlet? Mert most csak lehalkítja a zenét meg csak egy nagy telefon ikon jön ki és semmi más!
Valami ötlet?

A telefonhoz is külön modul kell, amit a menüben lehet aktiválni. A legtöbb németből hozott mondeo-ban van ilyen modul, de azok egy bizonyos, általában régi (most meg nem mondom melyik) nokia telót támogatnak. A tuti a BT lenne, de azt elég horror áron mérik. Valami 100k+.
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.02 vasárnap, 10:20:54 írta TZS » Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #6621 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 10:29:15 »

A telefonhoz is külön modul kell, amit a menüben lehet aktiválni. A legtöbb németből hozott mondeo-ban van ilyen modul, de azok egy bizonyos, általában régi (most meg nem mondom melyik) nokia telót támogatnak. A tuti a BT lenne, de azt elég horror áron mérik. Valami 100k+.

Nekem is lehetne aktiválni a gtelefonkönyvet, de valszeg meg kellene venni a telefontartóhoz szükséges modult, amire a fordnál horror összeget mondtak.
Én BlueTooth használok, rögtön összekapcsol ha beülök a kocsiba,/gyújtás/ és bont ha levettem a gyújtást.
Hangvezérlésre betanítottam egy pár jóismerősöm telefonszámát, aztán csak csodálkoznak, hogy telefonáláskor még a telefont se kell elővennem a zsebemből!  Wink
De ugyanilyen jó dolog, hogy amikor pld POI pontot keresek a navin, ott van mellette a szám, és rögtön hívható. eljen
Naplózva
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #6622 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 10:40:23 »

Nekem is lehetne aktiválni a gtelefonkönyvet, de valszeg meg kellene venni a telefontartóhoz szükséges modult, amire a fordnál horror összeget mondtak.
Én BlueTooth használok, rögtön összekapcsol ha beülök a kocsiba,/gyújtás/ és bont ha levettem a gyújtást.
Hangvezérlésre betanítottam egy pár jóismerősöm telefonszámát, aztán csak csodálkoznak, hogy telefonáláskor még a telefont se kell elővennem a zsebemből!  Wink
De ugyanilyen jó dolog, hogy amikor pld POI pontot keresek a navin, ott van mellette a szám, és rögtön hívható. eljen


Egy ilyen BT/VC modult és is el tudnék viselni!   vigyor3 Asszem tudom mit kérek a Jézuskától!  eplus2
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #6623 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 10:53:36 »

Egy ilyen BT/VC modult és is el tudnék viselni!   vigyor3 Asszem tudom mit kérek a Jézuskától!  eplus2

Igy becézed a fordosokat!  eplus2
Naplózva
szocsa
Vendég
« Új hozzászólás #6624 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 11:48:41 »

Nekem is lehetne aktiválni a gtelefonkönyvet, de valszeg meg kellene venni a telefontartóhoz szükséges modult, amire a fordnál horror összeget mondtak.
Én BlueTooth használok, rögtön összekapcsol ha beülök a kocsiba,/gyújtás/ és bont ha levettem a gyújtást.
Hangvezérlésre betanítottam egy pár jóismerősöm telefonszámát, aztán csak csodálkoznak, hogy telefonáláskor még a telefont se kell elővennem a zsebemből!  Wink
De ugyanilyen jó dolog, hogy amikor pld POI pontot keresek a navin, ott van mellette a szám, és rögtön hívható. eljen

Mi ennek a modulnak a neve pontosan?
Utánna néznék, Nekem van beépítve nokia 6310i telefon kihangosító és ehez kéne valami amivel össze tudnám hoznia a telcsit!!!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6625 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 12:15:00 »

Én BlueTooth használok, rögtön összekapcsol ha beülök a kocsiba,/gyújtás/ és bont ha levettem a gyújtást.
Hangvezérlésre betanítottam egy pár jóismerősöm telefonszámát, aztán csak csodálkoznak, hogy telefonáláskor még a telefont se kell elővennem a zsebemből!  Wink

Ezt az összes blútútos kihangosító tudja, ha a telefon ismeri a hangtárcsázást (amelyikben van BT, az tudja).
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #6626 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 12:23:26 »

Ezt az összes blútútos kihangosító tudja, ha a telefon ismeri a hangtárcsázást (amelyikben van BT, az tudja).
Lehet de nem látod a hivószámot a HIFI-n
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6627 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 12:30:31 »

Lehet de nem látod a hivószámot a HIFI-n

A Hifi lenn van, nem is akarok oda lenézni. Ezzel az erővel a telefon is kiírja.
Az sokkal jobb lenne (az MKIV szerintem már tudja), ha a műszerfalon látszana.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #6628 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 13:45:31 »

A Hifi lenn van, nem is akarok oda lenézni. Ezzel az erővel a telefon is kiírja.
Az sokkal jobb lenne (az MKIV szerintem már tudja), ha a műszerfalon látszana.
Jó neked te még látod a telefon pici számait.  eplus2 Jobba az ha nagyba van kiírva.
Naplózva
Major
Vendég
« Új hozzászólás #6629 Dátum: 2008.11.02 vasárnap, 23:07:21 »

a faceliftes konzolt is reszelni kell? ránézésre a kép alapján olyan mint a facelift rádiók (ami már nem 1,5 DIN)

No ez az ami még nem derült ki. Ha egy faceliftelt mondeos beballagna NitroTom kollégához 1 perc alatt kiderülne. Ha pedig kiderül, hogy jó, nekiláthatok a facelift projektnek!  vigyor3
Naplózva
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6630 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 20:30:14 »

Mi ennek a modulnak a neve pontosan?
Utánna néznék, Nekem van beépítve nokia 6310i telefon kihangosító és ehez kéne valami amivel össze tudnám hoznia a telcsit!!!

Ez ügyben érdeklődtem én is a múltkorában.
A pontos típusát mai napig nem tudom, de az ára kompletten valami 500 Eft körül mozog!  wow1  falbav  rinya

Ha tud valaki valami sokkal olcsóbb megoldást érdekelne!!!!!  wave
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.03 hétfő, 20:34:12 írta szasza » Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #6631 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 20:44:47 »

Mi ennek a modulnak a neve pontosan?
Utánna néznék, Nekem van beépítve nokia 6310i telefon kihangosító és ehez kéne valami amivel össze tudnám hoznia a telcsit!!!
Én egyszerűen vettem bele egy használt 6310i/6210 telefont, autós kártyával.  Wink
Naplózva
szaszab75
Vendég
« Új hozzászólás #6632 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 21:22:16 »

Én egyszerűen vettem bele egy használt 6310i/6210 telefont, autós kártyával.  Wink

Az jó, de így nem jelennek meg a fajegységen az adatok, telefonszámok, telefonkönyv meg hasonlók.
Naplózva
peter128
Vendég
« Új hozzászólás #6633 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 21:53:32 »

Sziasztok!

Lehet, nem ide kéne írni, de mnivel ezt is a navi kijelzője jeleníti meg...

Szóval vettem a Vaterán egy CD-váltót, a helye meg a kábel megvolt a kocsiban, de maga az eszköz hiányzott valamiért, én már így vettem. A CD váltót bedugtam, egyből elkezdett dolgozni. Ha belerakom a tárat, elkezdi beolvasni a lemezeket, végignézi az összes helyet. Hallani, ahogy olvasgatja a lemezeket, illetve ha nincs semmi azon a helyen egyből tovább is lép. De a kijelzőn a lemezeket nem lehet kiválasztani, nem aktívak a gombok. A főegységen betett lemezt simán lejátsza, és az aktív is, de a többi nem.

Mi lehet a gond?

Péter
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #6634 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 22:06:43 »

Sziasztok!

Lehet, nem ide kéne írni, de mnivel ezt is a navi kijelzője jeleníti meg...

Szóval vettem a Vaterán egy CD-váltót, a helye meg a kábel megvolt a kocsiban, de maga az eszköz hiányzott valamiért, én már így vettem. A CD váltót bedugtam, egyből elkezdett dolgozni. Ha belerakom a tárat, elkezdi beolvasni a lemezeket, végignézi az összes helyet. Hallani, ahogy olvasgatja a lemezeket, illetve ha nincs semmi azon a helyen egyből tovább is lép. De a kijelzőn a lemezeket nem lehet kiválasztani, nem aktívak a gombok. A főegységen betett lemezt simán lejátsza, és az aktív is, de a többi nem.

Mi lehet a gond?

Péter
A fejegység nem látja a váltót. (ott még valami csati hiányzik)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6635 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 22:10:52 »

Jó neked te még látod a telefon pici számait.  eplus2 Jobba az ha nagyba van kiírva.

Számokat? Oszt mire megyek vele? Nekem ne irkálja ki a számokat, úgysem tudom, kié.
A nevet írja ki. De az se fontos, mert megfigyeltem, ha belehallózok, amaz megmondja, hogy ő kicsoda, és ennyi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
peter128
Vendég
« Új hozzászólás #6636 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 22:25:28 »

A fejegység nem látja a váltót. (ott még valami csati hiányzik)
De látja, hiszen ki is rajzolja a hat lemezt, plusz mellettük a főegységen lévőt. De a lemezek nem lesznek aktívok. Hány csatinak kéne lennie? Én egyet találtam, ami tökéletesen föl is csusszant a helyére.
Naplózva
Brick
Vendég
« Új hozzászólás #6637 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 22:39:36 »

nem egy olcsó mulatság úgy kb 60e körül van:(
de 7főn megnézem

Tiszteletem!

Van esetleg valami arról a TV megoldásról?  Roll Eyes

Brick
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #6638 Dátum: 2008.11.04 kedd, 09:32:41 »

Sziasztok!

Csak elért engem is a hülyeség, és a szükség.
Rászántam magam a GPS vásárlásra. Viszont ezért sem akarnék sok pénzt kiadni, mert szerintem fölösleges.
Amit kinéztem Blue Panther V480. Ez már szélesvásznú kijelzős, 400MHz-es Samsung procival van.
Viszont vmi SiGe vagy milyen GPS vevő van benne?! Ennek a kiskijelzős tesóját már használtam, ebbe is ilyen van, és nagyon gyorsan megtalálta a műholdat, szét sem esett a kapcsolat. 26-27e Ft-ért adják ezeket a készülékeket. Ennyit megérnek szerintem.
Tudom, iGo-t nem adnak hozzá, de az talán nem is probléma.
Mi erről a készülékről a vélemlényetek?
Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #6639 Dátum: 2008.11.04 kedd, 09:38:33 »

Sziasztok!

Csak elért engem is a hülyeség, és a szükség.
Rászántam magam a GPS vásárlásra. Viszont ezért sem akarnék sok pénzt kiadni, mert szerintem fölösleges.
Amit kinéztem Blue Panther V480. Ez már szélesvásznú kijelzős, 400MHz-es Samsung procival van.
Viszont vmi SiGe vagy milyen GPS vevő van benne?! Ennek a kiskijelzős tesóját már használtam, ebbe is ilyen van, és nagyon gyorsan megtalálta a műholdat, szét sem esett a kapcsolat. 26-27e Ft-ért adják ezeket a készülékeket. Ennyit megérnek szerintem.
Tudom, iGo-t nem adnak hozzá, de az talán nem is probléma.
Mi erről a készülékről a vélemlényetek?

Az Én válaszomra ne adj, mert elfogult vagyok.

CSAK GARMIN KÉSZÜLÉKET VEGYÉL
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6640 Dátum: 2008.11.04 kedd, 09:42:24 »

Az Én válaszomra ne adj, mert elfogult vagyok.

CSAK GARMIN KÉSZÜLÉKET VEGYÉL

a garmin egy sz@r program - hiába üvöltöd  eplus2
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6641 Dátum: 2008.11.04 kedd, 09:43:26 »

Sziasztok!

Csak elért engem is a hülyeség, és a szükség.
Rászántam magam a GPS vásárlásra. Viszont ezért sem akarnék sok pénzt kiadni, mert szerintem fölösleges.
Amit kinéztem Blue Panther V480. Ez már szélesvásznú kijelzős, 400MHz-es Samsung procival van.
Viszont vmi SiGe vagy milyen GPS vevő van benne?! Ennek a kiskijelzős tesóját már használtam, ebbe is ilyen van, és nagyon gyorsan megtalálta a műholdat, szét sem esett a kapcsolat. 26-27e Ft-ért adják ezeket a készülékeket. Ennyit megérnek szerintem.
Tudom, iGo-t nem adnak hozzá, de az talán nem is probléma.
Mi erről a készülékről a vélemlényetek?

kell bele egy 2 gigás sd arról indul igo simán azt jó van, működik
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #6642 Dátum: 2008.11.04 kedd, 10:02:46 »

kell bele egy 2 gigás sd arról indul igo simán azt jó van, működik

Akkor ezek szerint csináljam nyugodtan?! Akkor megnyugodtam.
Sok pénzt tényleg nem akarok érte adni, azért nem is akarok drága cuccokat venni.
Őszintén szólva semmibe nem nézem ezket a kütyüket, mert elbutítják az embert maximálisan.

Fusim: Nekem büdös a bitumenlemez a kocsiba, amit te is raktál bele. Sad
Első beszálláskor érződik.

Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6643 Dátum: 2008.11.04 kedd, 10:07:29 »

Akkor ezek szerint csináljam nyugodtan?! Akkor megnyugodtam.
Sok pénzt tényleg nem akarok érte adni, azért nem is akarok drága cuccokat venni.
Őszintén szólva semmibe nem nézem ezket a kütyüket, mert elbutítják az embert maximálisan.

Fusim: Nekem büdös a bitumenlemez a kocsiba, amit te is raktál bele. Sad
Első beszálláskor érződik.



Semmi szaga de tényleg - hétvégén leápoltam a bőrszerkót most új bőrkanapé szag van belül semmi bitumen meg wunderbaum
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6644 Dátum: 2008.11.04 kedd, 10:19:22 »

Sziasztok!

Csak elért engem is a hülyeség, és a szükség.
Rászántam magam a GPS vásárlásra. Viszont ezért sem akarnék sok pénzt kiadni, mert szerintem fölösleges.
Amit kinéztem Blue Panther V480. Ez már szélesvásznú kijelzős, 400MHz-es Samsung procival van.
Viszont vmi SiGe vagy milyen GPS vevő van benne?! Ennek a kiskijelzős tesóját már használtam, ebbe is ilyen van, és nagyon gyorsan megtalálta a műholdat, szét sem esett a kapcsolat. 26-27e Ft-ért adják ezeket a készülékeket. Ennyit megérnek szerintem.
Tudom, iGo-t nem adnak hozzá, de az talán nem is probléma.
Mi erről a készülékről a vélemlényetek?

Nem igazán erősek a Samsung procik, 400MHz-el fog menni a 8-as iGO, de csak alap skin-el.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #6645 Dátum: 2008.11.04 kedd, 10:20:36 »

a garmin egy sz@r program - hiába üvöltöd  eplus2

Ez így elég pontatlan. A Garmin nem program, hanem egy készülék...
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #6646 Dátum: 2008.11.04 kedd, 10:23:27 »

Ez így elég pontatlan. A Garmin nem program, hanem egy készülék...
Bizony Garmin az hardver,nem softver!!!
Azért blue panther-nak,meg érdemes utána járni,hogy viszi az igo!
Nyáron volt valami nagyon akcios párduc,és az nem vitte az igo-t
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6647 Dátum: 2008.11.04 kedd, 10:25:01 »

Ez így elég pontatlan. A Garmin nem program, hanem egy készülék...

Jók a Garmin-ok, de az iGo mindent visz! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
nagytomi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1096



« Új hozzászólás #6648 Dátum: 2008.11.04 kedd, 10:27:18 »

Bizony Garmin az hardver,nem softver!!!
Azért blue panther-nak,meg érdemes utána járni,hogy viszi az igo!
Nyáron volt valami nagyon akcios párduc,és az nem vitte az igo-t
Nekem Bluep. U350 van és megy az igo.
Naplózva

2011.Titanium S kombi 2.0 TDCi 163 Hp. Powershift ,19"
2018 MK5 180 Hp AWD Powershift
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #6649 Dátum: 2008.11.04 kedd, 10:31:28 »

A kék párdus 350-est használtam 2 napig iGo-val. Tökéletes volt.
Még egyszer hangsúlyozom, alapfunkció működjön benne, hogy elvisz ahova akarom.
Semmi csicsás 3D, semmi extra nem kell.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 126 127 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137 138 139 140 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.091 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.