Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 22:44:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 144 145 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 157 158 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034285 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
APityu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77

abrahamistvan@chello.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7500 Dátum: 2009.09.06 vasárnap, 20:41:27 »

Sziasztok! Ma sikeresen legyasztottam a DVD navit a gépsárkányban!
A jaguáros DVD van benne, amin kishazánk is hellyel-közzel rajta van. Mikor a rendszer menüben barangoltam, a SW Update-nél aktív volt az Update SH4 (vagy valami hasonló) gomb. Mivel eddig soha sem sikerült a SW update, hát megörültem, és megnyomtam. Bár ne tettem volna. Egyszer csak azt monda, hogy incorrect SW, meg minden, és hogy tegyem be a jót. Utána elment a kép, és azóta nem jött vissza. Most nincs rádió. A klíma megy, csak nem pittyegnek a gombok.
Valaki írta sok köbméter vízzel a Dunán ezelőtt, hogy neki is volt ilyesmije, és eccer csak magától megjavult. Más meg azt írta máskor, hogy szerinte ilyenkor keresztet lehet vetni a cuccra.
Most mit tegyek? Hívjak papot, vagy akksi le, vagy várjak fél évet, vagy szerviz, vagy mi?

Szia!

Én is jártam már így. Pesten az Autó Fortnál Viktor meg tudja csinálni. Magától nem fog megjavulni.
A kép nem ment el, csak a háttérvilágítás. Ha oldalról megvilágítod, vagy napsütésben nézed, akkor ott olvashatod, hogy várja a jó cd-t.
Naplózva

2004 MKIII Mondeo kombi 2.0 TDCI Ghia Aut.
APityu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77

abrahamistvan@chello.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7501 Dátum: 2009.09.06 vasárnap, 20:45:17 »

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kéri.

Sikerült teljesen letiltanom az érintőképernyős navit sokszori rossz kód beütésével.
Megpróbáltam a ford ivanicsnál megcsináltatni, de nekik nem sikerült. Szerintük nem azt írja ki amit kellene. Pin kódot kér kiírja a számokat 0-9-ig és az entert.Bármit beírok nem válozik.
Van valakinek ötlete mit csináljak vagy ki javít ilyet?


A jó kódot kéne beütni. Elvileg a gyári könyvében ott van. Ha esetleg nincs meg, akkor a rádió gyári száma alapján utána tudnak nézni a Fordnál.
Naplózva

2004 MKIII Mondeo kombi 2.0 TDCI Ghia Aut.
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #7502 Dátum: 2009.09.06 vasárnap, 21:25:58 »

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kéri.

Sikerült teljesen letiltanom az érintőképernyős navit sokszori rossz kód beütésével.
Megpróbáltam a ford ivanicsnál megcsináltatni, de nekik nem sikerült. Szerintük nem azt írja ki amit kellene. Pin kódot kér kiírja a számokat 0-9-ig és az entert.Bármit beírok nem válozik.
Van valakinek ötlete mit csináljak vagy ki javít ilyet?

Kellenének az adatok a naviról,hátha utána tudnék nézni a kódodnak.
Elméletileg,ha leveszed az akkusarut-mondjuk 1 éjszakára,reggelre kisülnek a kondik a memóból,és újra elfogadja az eredeti kódot.
Ha meg meg van a kódja,akkor vedd le a sarut egy huzamosabb időre,hátha sikerül. Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Cafee
Vendég
« Új hozzászólás #7503 Dátum: 2009.09.07 hétfő, 10:22:15 »

Kellenének az adatok a naviról,hátha utána tudnék nézni a kódodnak.
Elméletileg,ha leveszed az akkusarut-mondjuk 1 éjszakára,reggelre kisülnek a kondik a memóból,és újra elfogadja az eredeti kódot.
Ha meg meg van a kódja,akkor vedd le a sarut egy huzamosabb időre,hátha sikerül. Wink wave

Köszönöm!

A kódot megkaptam a fordnál. Megpróbálom a saru levételt. Hátha.
Nem tudtok valakit aki javít ilyet?
Naplózva
Rob21
Vendég
« Új hozzászólás #7504 Dátum: 2009.09.07 hétfő, 18:55:23 »

Szia!

Én is jártam már így. Pesten az Autó Fortnál Viktor meg tudja csinálni. Magától nem fog megjavulni.
A kép nem ment el, csak a háttérvilágítás. Ha oldalról megvilágítod, vagy napsütésben nézed, akkor ott olvashatod, hogy várja a jó cd-t.


Szia!
Ez jó hír, ennek örülök! 3 Auto Fortot találtam a neten. Ezek közül melyiknél keressem Viktort?
Köszi a tippet, és előre is köszi a segítséget!
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #7505 Dátum: 2009.09.07 hétfő, 18:58:14 »

Szia!
Ez jó hír, ennek örülök! 3 Auto Fortot találtam a neten. Ezek közül melyiknél keressem Viktort?
Köszi a tippet, és előre is köszi a segítséget!
Lurdy-házzal szemben, könyves kálmán krt
Naplózva
APityu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77

abrahamistvan@chello.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7506 Dátum: 2009.09.07 hétfő, 20:00:42 »

Szia!
Ez jó hír, ennek örülök! 3 Auto Fortot találtam a neten. Ezek közül melyiknél keressem Viktort?
Köszi a tippet, és előre is köszi a segítséget!

20/3845-188 a száma. Biztos szívesen segít.
Naplózva

2004 MKIII Mondeo kombi 2.0 TDCI Ghia Aut.
Cafee
Vendég
« Új hozzászólás #7507 Dátum: 2009.09.08 kedd, 07:58:22 »

Kellenének az adatok a naviról,hátha utána tudnék nézni a kódodnak.
Elméletileg,ha leveszed az akkusarut-mondjuk 1 éjszakára,reggelre kisülnek a kondik a memóból,és újra elfogadja az eredeti kódot.
Ha meg meg van a kódja,akkor vedd le a sarut egy huzamosabb időre,hátha sikerül. Wink wave

Nem sikerült. Más ötlet?
Naplózva
opeti
Vendég
« Új hozzászólás #7508 Dátum: 2009.09.08 kedd, 15:01:38 »

Sziasztok!

Tudtok rola, hogy kijott volna mar uj Jaguar terkep?

Ezt talaltam, rakerdeztem a verziora, de meg nem valaszolt.

http://apronet.hu/elado_navigacios_dvd_ford_hoz_es_jaguar_hoz_2009_eu__4000_forint_aprohirdetes=8985089
Naplózva
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #7509 Dátum: 2009.09.09 szerda, 09:27:07 »

Sziasztok!

Tudtok rola, hogy kijott volna mar uj Jaguar terkep?

Ezt talaltam, rakerdeztem a verziora, de meg nem valaszolt.

http://apronet.hu/elado_navigacios_dvd_ford_hoz_es_jaguar_hoz_2009_eu__4000_forint_aprohirdetes=8985089

Mintha már régebben lett volna róla szó, hogy kijött, de a másodlagos piacon még nem jelent meg. Hátha ez az első fecske....
Naplózva
opeti
Vendég
« Új hozzászólás #7510 Dátum: 2009.09.09 szerda, 13:39:55 »

Mintha már régebben lett volna róla szó, hogy kijött, de a másodlagos piacon még nem jelent meg. Hátha ez az első fecske....

Tegnap óta próbálom elérni... Eddig nem sok sikerrel, pedig kíváncsi lennék az újra...
Naplózva
bczky
Vendég
« Új hozzászólás #7511 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 12:36:40 »

Sziasztok!

Tudtok rola, hogy kijott volna mar uj Jaguar terkep?

Ezt talaltam, rakerdeztem a verziora, de meg nem valaszolt.

http://apronet.hu/elado_navigacios_dvd_ford_hoz_es_jaguar_hoz_2009_eu__4000_forint_aprohirdetes=8985089

Hello!

Én vettem 1 ilyen térképet és tökéletesen müködik.
Naplózva
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #7512 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 12:41:56 »

Hello!

Én vettem 1 ilyen térképet és tökéletesen müködik.
Miben új ?
PL 0-ás új szakasza rajta van ?
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
opeti
Vendég
« Új hozzászólás #7513 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 12:49:44 »

Hello!

Én vettem 1 ilyen térképet és tökéletesen müködik.

Szia!

Es mi a Map Version?  2008-2009 vagy 2009-2010?

Thx
Naplózva
Mjoey
Vendég
« Új hozzászólás #7514 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 17:42:41 »

sziasztok,

nagyon elbújt a nagynavi setup menüjébe való bejutás és az ottani barangolásról szóló leírás a gps fórumban nem találom, plíííz valaki linkeljen vagy csak a kódot mondja meg ami oda jó ! thx
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #7515 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 18:02:14 »

sziasztok,

nagyon elbújt a nagynavi setup menüjébe való bejutás és az ottani barangolásról szóló leírás a gps fórumban nem találom, plíííz valaki linkeljen vagy csak a kódot mondja meg ami oda jó ! thx
Basic menus: 6414 or 1981 then enter
Advanced menus: 842520 or 1310 then enter.

A leírás ITT
Naplózva
Mjoey
Vendég
« Új hozzászólás #7516 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 20:22:04 »

Basic menus: 6414 or 1981 then enter
Advanced menus: 842520 or 1310 then enter.

A leírás ITT

Köszi szépen!  worship

A beépített kihangosítóval kapcsolatban tudsz, vagy esetleg más, valami bővebbet. A szitu: van egy beépített kihangosítóm, igy vettem az autót ( FWD kihangosító, egy adott nokia tipushoz. most céges telefonként beszereztem egy ilyen telefont és működik is vele, de van néhány problémám:

- lehet-e beállítani valahogy a kijelzőn, hogy valamit onnan is lehessen irányítani a telón ( most csak a telefon gombjával lehet kezelni) ?
- láttam valahol képen, hogy a klima-rádióadó-"TP"-s gomb alatt volt egy telefon ikon is, nekem ez nincs meg
- ha nyomkodom a telefonon a menüt vagy akármit, akkor egyből elhallgat a zene, más autókon olyanom volt, hogy csak akkor hallgatott el amikor kicsöngött, vagy csöngött, ezt lehet-e valahol állítani?

Egyszóval most csak beteszem tölti, s a telefonon nyomkodva működik a telo. Bocsi, ha pont nem ide illik a téma!  szomoru1

Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #7517 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 21:04:31 »

Köszi szépen!  worship

A beépített kihangosítóval kapcsolatban tudsz, vagy esetleg más, valami bővebbet. A szitu: van egy beépített kihangosítóm, igy vettem az autót ( FWD kihangosító, egy adott nokia tipushoz. most céges telefonként beszereztem egy ilyen telefont és működik is vele, de van néhány problémám:

- lehet-e beállítani valahogy a kijelzőn, hogy valamit onnan is lehessen irányítani a telón ( most csak a telefon gombjával lehet kezelni) ?
- láttam valahol képen, hogy a klima-rádióadó-"TP"-s gomb alatt volt egy telefon ikon is, nekem ez nincs meg
- ha nyomkodom a telefonon a menüt vagy akármit, akkor egyből elhallgat a zene, más autókon olyanom volt, hogy csak akkor hallgatott el amikor kicsöngött, vagy csöngött, ezt lehet-e valahol állítani?

Egyszóval most csak beteszem tölti, s a telefonon nyomkodva működik a telo. Bocsi, ha pont nem ide illik a téma!  szomoru1


-Kijezőn semmit nem tudsz állítan, csak akkor ha volna beszerelve bluetooth egységed, de az nagyon drága nem éri meg.
-A telefon ikon is csak ekkor jelenik meg.
-A telefon gomb egyben némitó gomb is ebben az esetben.

Röviden ennyi.  eljen
Naplózva
Rob21
Vendég
« Új hozzászólás #7518 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 21:15:19 »

20/3845-188 a száma. Biztos szívesen segít.
Köszi, sikeresen lezárult az ügy!  worship
Meg tudta csinálni Viktor az általam tönkretett rádiót, és szoftvert is frissített egyúttal, ami nekem sose akart összejönni.
Jó tanács minden kezdő navi updatelőnek: szoftvert ne akarjunk otthon frissíteni, mert ha egy pici zűr közbejön, azonnal megadja magát a rádió, és lehet sokezer HUF-ért szervizbe vinni a kocsit! Utólag mindig könnyű okosnak lenni, de bár ne nyomtam volna meg azt a rohadt Update gombot...
Naplózva
bczky
Vendég
« Új hozzászólás #7519 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 21:43:43 »

Szia!

Es mi a Map Version?  2008-2009 vagy 2009-2010?

Thx

Hi! 2008-2009
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #7520 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 21:45:56 »

Hi! 2008-2009
Akkor az még a régi.  Wink
Naplózva
Mjoey
Vendég
« Új hozzászólás #7521 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 23:14:55 »

-Kijezőn semmit nem tudsz állítan, csak akkor ha volna beszerelve bluetooth egységed, de az nagyon drága nem éri meg.
-A telefon ikon is csak ekkor jelenik meg.
-A telefon gomb egyben némitó gomb is ebben az esetben.

Röviden ennyi.  eljen


valahogy sejtettem... szomoru1
De még igy is jobb mintha megvágnának 30 ezerre, mert rajta kaptak, hogy vezetés közben telefonálok!
Thx
Naplózva
Rolcsa01
Vendég
« Új hozzászólás #7522 Dátum: 2009.09.12 szombat, 20:33:45 »

Sziasztok !
 A SEGÍTSÉGETEK SZERETNÉM KÉRNI !

tudja valaki hogy lehet-e vnr9000-re rákötni mp3 lejátszót?
Naplózva
Tibibácsi
Vendég
« Új hozzászólás #7523 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 17:19:36 »

[
taps
[/quote]

 nyes

Újabb kérdés... vigyor3
3D-ben nincs domborzat... Mit kell keresni hozzá?
Ha itt nem publikus(?),akkor privátban kérnék segedelmet.

Köszönöm:Tibi.

Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #7524 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 17:22:52 »


Újabb kérdés... vigyor3
3D-ben nincs domborzat... Mit kell keresni hozzá?
Ha itt nem publikus(?),akkor privátban kérnék segedelmet.

Köszönöm:Tibi.


Europa domborzat térkép kell hozzá.
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #7525 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 14:15:10 »

Europa domborzat térkép kell hozzá.

@mACSman: Mikori a legfrissebb leválogatott speedcam adatbázisod? Nekem az van, amit Te küldtél 3 hónapja. Annál van újabb? integet2
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #7526 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 14:37:58 »

@mACSman: Mikori a legfrissebb leválogatott speedcam adatbázisod? Nekem az van, amit Te küldtél 3 hónapja. Annál van újabb? integet2
Ingyenes SpeedCam adatbázis.
Akár hozzá is tehettek!  eljen
Naplózva
szocsa
Vendég
« Új hozzászólás #7527 Dátum: 2009.09.26 szombat, 17:49:33 »

Mintha már régebben lett volna róla szó, hogy kijött, de a másodlagos piacon még nem jelent meg. Hátha ez az első fecske....
Szia!
A hírdetése átvágás, mert nem teljes EU térkép. Ugyan az mint a többi. Külön van Kelet és Nyugat Eu. neki is. Frissítés még nem jött ki hozzá Sad
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #7528 Dátum: 2009.10.08 csütörtök, 09:52:15 »

Régóta bibis a gpsm a nagynaviban. Nem találja a műholdakat és ezt jelzi is, a diagnosztikában meg látom, hogy ott vannak... Viszont, ha bekalibrálom és beállítok neki egy útvonalat és az útvonalat követem, akkor gyorsan megtalálja a poziciót és az áthúzott műhold ikon is eltűnik. Ha letérek az útról ugyanabban a tempóban el is veszti a kapcsolatot.

Lehet valami kontakthibám van csak, viszont délbudán nem tudok senkit aki meg tudja nézni, van esetleg valami ötlet hova érdemes vinni? Jánosmester van még, bár emlékeim szerint ő délpest inkább
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #7529 Dátum: 2009.10.08 csütörtök, 10:22:32 »

Régóta bibis a gpsm a nagynaviban. Nem találja a műholdakat és ezt jelzi is, a diagnosztikában meg látom, hogy ott vannak... Viszont, ha bekalibrálom és beállítok neki egy útvonalat és az útvonalat követem, akkor gyorsan megtalálja a poziciót és az áthúzott műhold ikon is eltűnik. Ha letérek az útról ugyanabban a tempóban el is veszti a kapcsolatot.

Lehet valami kontakthibám van csak, viszont délbudán nem tudok senkit aki meg tudja nézni, van esetleg valami ötlet hova érdemes vinni? Jánosmester van még, bár emlékeim szerint ő délpest inkább
A TMC áthúzva ikon felett nekem is mindig van egy műhold áthúzva ikon, de ettől függetlenül hibátlanul megy, mindeig pillanatok alatt megtalálja a kocsi helyét. Útvonalat pontosan követi, ha letérek azonnal újratervez.
Én továbbra is VIK-et javaslom, igaz az délpest. De délpestet délbudától csak egy híd választja el, az meg csak belefér Cheesy
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
bwolf
Vendég
« Új hozzászólás #7530 Dátum: 2009.10.08 csütörtök, 13:14:23 »

Én is gondoltam, de nem tudhattam biztosan.
Szóval az upgrade:
Először is érdemes cd-rw lemezre felírni (ha nem gyári).
Gyújtás bekapcsol.
Ki kell cserélni a map dvd-t erre a lemezre.
Ezután be kell lépni a szerviz menübe. Menu gombot nyomni míg be nem kéri a kódot. A kód: 1981
A fő menüben az sw update-et választani.
A legfrissebb verziószámok :loader 0.08.0, illetve az op. rendszer 4.40.0
Ezek vannak a 2007-es DVD-hez mellékelve.
Fontos, hogy ne vedd le a gyújtást míg teljesen el nem készült!
További érdekességek: http://solesz.extra.hu/
Sziasztok!

Teljesen friss mondeo tulajdonos vagyok, olvasgattam a frissítésről mindent, gondoltam belevágok.
Elkezdtem így ahogy írtad (CD-RW Verbatim stb.).
Amikor kicseréltem a map dvd-t az update lemezre, egyből se kép se hang. Menübe sem engedett be, azóta fekete a kép, nem reagál semmire.
El sem jutott addig, hogy a szervíz kódot megadjam és a sw_update-ot válasszam.
Van valakinek ötlete?

Előre is köszi!
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #7531 Dátum: 2009.10.08 csütörtök, 13:24:38 »

Sziasztok!

Teljesen friss mondeo tulajdonos vagyok, olvasgattam a frissítésről mindent, gondoltam belevágok.
Elkezdtem így ahogy írtad (CD-RW Verbatim stb.).
Amikor kicseréltem a map dvd-t az update lemezre, egyből se kép se hang. Menübe sem engedett be, azóta fekete a kép, nem reagál semmire.
El sem jutott addig, hogy a szervíz kódot megadjam és a sw_update-ot válasszam.
Van valakinek ötlete?

Előre is köszi!

Úgy értve se rádió se klima se mp3 lejátszó? csatlakozót mozgasd meg a dvd lejátszó fenekén. Végsősoron le is húzhatod.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #7532 Dátum: 2009.10.08 csütörtök, 13:53:32 »

Sziasztok!

Teljesen friss mondeo tulajdonos vagyok, olvasgattam a frissítésről mindent, gondoltam belevágok.
Elkezdtem így ahogy írtad (CD-RW Verbatim stb.).
Amikor kicseréltem a map dvd-t az update lemezre, egyből se kép se hang. Menübe sem engedett be, azóta fekete a kép, nem reagál semmire.
El sem jutott addig, hogy a szervíz kódot megadjam és a sw_update-ot válasszam.
Van valakinek ötlete?

Előre is köszi!


Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de tartok tőle, hogy szoftveresen hazavágtad a navit. Vik mesternél már nem egy ilyen volt. Valahol e témában már írták is, hogy nem érdemes nekiesni az upgradenek, mert ezzel járhat.
Szerintem keresd Vik-et az Auto-Fortnál, ő talán vissza tudja lehelni az életet a szerkezetbe.
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #7533 Dátum: 2009.10.08 csütörtök, 13:54:16 »

Sziasztok!

Teljesen friss mondeo tulajdonos vagyok, olvasgattam a frissítésről mindent, gondoltam belevágok.
Elkezdtem így ahogy írtad (CD-RW Verbatim stb.).
Amikor kicseréltem a map dvd-t az update lemezre, egyből se kép se hang. Menübe sem engedett be, azóta fekete a kép, nem reagál semmire.
El sem jutott addig, hogy a szervíz kódot megadjam és a sw_update-ot válasszam.
Van valakinek ötlete?

Előre is köszi!

Nem jó neki a lemez.  szomoru1
Rendes update lemezzel elindulna, nézz rá a képernyőre, várja a lemezt.
Naplózva
bwolf
Vendég
« Új hozzászólás #7534 Dátum: 2009.10.08 csütörtök, 14:56:04 »

Nem jó neki a lemez.  szomoru1
Rendes update lemezzel elindulna, nézz rá a képernyőre, várja a lemezt.
Köszi a gyorssegélyt.

Nincs másik lemezem, de asszem nem is erőltetem....

Megoldódott (talán): akkusaru levesz, vártam kb. fél órát, gyári kódot beírtam, most működik. 2008-2009 map DVD-t is felismeri, egyenlőre nem lesz sw update, max olyannal aki már látott hasonlót  smile
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #7535 Dátum: 2009.10.08 csütörtök, 15:23:43 »

Köszi a gyorssegélyt.

Nincs másik lemezem, de asszem nem is erőltetem....

Megoldódott (talán): akkusaru levesz, vártam kb. fél órát, gyári kódot beírtam, most működik. 2008-2009 map DVD-t is felismeri, egyenlőre nem lesz sw update, max olyannal aki már látott hasonlót  smile
Ha megeszi a navi-s DVD-t akkor nem is kell frissíteni.
Lényeg hogy megoldódott.  afro1
Naplózva
flala
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 569


Az egészség természetes!


WWW
« Új hozzászólás #7536 Dátum: 2009.10.08 csütörtök, 21:30:29 »

Bluepanther típushoz van valakinek frissítése?
Naplózva

MKIII Mondeo Kombi 2,0 TDCi Ghia, 2005/06
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #7537 Dátum: 2009.10.08 csütörtök, 22:09:23 »

Bluepanther típushoz van valakinek frissítése?

térkép?
Naplózva
flala
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 569


Az egészség természetes!


WWW
« Új hozzászólás #7538 Dátum: 2009.10.08 csütörtök, 22:14:52 »

térkép?

Alapban igen, de egyenlőre nem tudom mikori az alapszoftver rajta.
Naplózva

MKIII Mondeo Kombi 2,0 TDCi Ghia, 2005/06
zorro
Vendég
« Új hozzászólás #7539 Dátum: 2009.10.10 szombat, 08:27:12 »

Üdv Mindenkinek!
Tud valaki segíteni? Travelpilot Ex CD kéne magyar térképpel.
Előre is köszönöm.
Naplózva
BTomi
Vendég
« Új hozzászólás #7540 Dátum: 2009.10.10 szombat, 11:46:49 »

Üdv Mindenkinek!
Tud valaki segíteni? Travelpilot Ex CD kéne magyar térképpel.
Előre is köszönöm.

Szia!

Nem létezik hozzá.
Naplózva
Horsefly
Vendég
« Új hozzászólás #7541 Dátum: 2009.10.17 szombat, 11:22:05 »

sziasztok!

kérdésem az lenne hogy, megoldható-e az utólagos nagy érintőképernyős navi beszerelés utólagosan, illetve ha igen honnan lehetne hozzájutni ilyenhez.

köszi.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #7542 Dátum: 2009.10.17 szombat, 11:30:04 »

sziasztok!

kérdésem az lenne hogy, megoldható-e az utólagos nagy érintőképernyős navi beszerelés utólagosan, illetve ha igen honnan lehetne hozzájutni ilyenhez.

köszi.
Lehet,hogy rosszul tudom,de az a képernyőről vezérli a digit klímát is.Így ezt utólagosan nem lehet beépíteni.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #7543 Dátum: 2009.10.17 szombat, 15:19:35 »

Hölgyeim, Uraim!
Eladnám Mitac Mio P350-es PDA-mat.  Kb két éve vettem, (valahol megvan a doboza, papirjai is) keveset használtam, szinte karcmentes. Autóstöltő, hálózati töltő, tappancsos tartó, szóval minden ami jár hozzá. (Adok hozzá pár db védőfóliát is.) IGO 9-es térkép a kártyán, (nem teljes Európa, mert nem akartam dugig tölteni) de az külön alku tárgya. Hibátlanul működik, kipróbálható. Miért adom el? Mert nincs szükségem a számítógép részére (mondhatnám sosem használtam)  és egy sima navigációt szeretnék helyette. Kérdéseket privátban kérném!!!
Naplózva
BTomi
Vendég
« Új hozzászólás #7544 Dátum: 2009.10.17 szombat, 15:26:51 »

Hölgyeim, Uraim!
Eladnám Mitac Mio P350-es PDA-mat.  Kb két éve vettem, (valahol megvan a doboza, papirjai is) keveset használtam, szinte karcmentes. Autóstöltő, hálózati töltő, tappancsos tartó, szóval minden ami jár hozzá. (Adok hozzá pár db védőfóliát is.) IGO 9-es térkép a kártyán, (nem teljes Európa, mert nem akartam dugig tölteni) de az külön alku tárgya. Hibátlanul működik, kipróbálható. Miért adom el? Mert nincs szükségem a számítógép részére (mondhatnám sosem használtam)  és egy sima navigációt szeretnék helyette. Kérdéseket privátban kérném!!!

Ööööööö.... lehet, hogy én vagyok lemaradva, de iGo9?
Nem a 8.3 a legfrissebb?
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #7545 Dátum: 2009.10.17 szombat, 15:35:52 »

Ööööööö.... lehet, hogy én vagyok lemaradva, de iGo9?
Nem a 8.3 a legfrissebb?
Utánna járok. Megnéztem. 8.3.2.91972   2009 Májusi és a környező országok vannak csak rajta, de megoldható egész EU.
« Utoljára szerkesztve: 2009.10.17 szombat, 15:42:26 írta Flyfish (Chornitzer Miklós) » Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #7546 Dátum: 2009.10.17 szombat, 15:38:16 »

Utánna járok
Eza legfrissebb: Nav N Go iGO 8 R3 series - v8.3.4.102680 (Aug 13 2009)
A térképek meg, kinek hogy sikerül.  eljen

Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #7547 Dátum: 2009.10.17 szombat, 15:44:44 »

Eza legfrissebb: Nav N Go iGO 8 R3 series - v8.3.4.102680 (Aug 13 2009)
A térképek meg, kinek hogy sikerül.  eljen


Nem a sikerülésen múlott, hanem minél többet raktunk föl, annál nehezebben akart fölállni (tudod: a mi korunkban már csak így megy Wink ) és nincs is szükségem momentán a többire. Csak ahova pecázni járok.
Naplózva
enef
Vendég
« Új hozzászólás #7548 Dátum: 2009.11.07 szombat, 08:45:25 »

Sziasztok,
Nem olvastam vissza sorry, de nagyon érdekelne kinek van tapasztalata ezzel: http://car-audio.hu/?base=items&filter=new&type=item&catid=27&cid=151&id=656

Nagyon tetszik a cucc, bár drága, szerintem praktikus dolog lenne. Nem kéne tökölnöm PDA-val,
szélvédőre ragasztható dolgokat útálom.

Köszi előre is!
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #7549 Dátum: 2009.11.08 vasárnap, 11:05:18 »

GJ6.12p_mod_mACSman 1.3

- skin rendőrös változata.
- Gold kezelőfelület (csak 320x240, 480x272), működéséhez a mellékelt branding.zip-et kell használni.
- 3DCars Gold kezelőfelülettel, működéséhez a mellékelt 3DCars mappát kell használni.
- földgömb kijelzés, stb...

Ha valaki nem akarja a rendőrös riasztást, a ui_igo8_da\common\speedwarn.bmp-t törölje és a ui_igo8_da\common\speedwarn__.bmp-t nevezze vissza.
VGA-n ez ui_igo8_da\vga\common\speedwarn.bmp.
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.08 vasárnap, 11:07:27 írta mACSman » Naplózva
Oldalak: 1 ... 144 145 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 157 158 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.