Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 23:43:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 213   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: GPS-Navigáció  (Megtekintve 3034428 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #550 Dátum: 2005.09.01 csütörtök, 10:10:00 »

Scratch
 
köszi a navi kezelési utmutatot,de nem tudom megnyitni,nagyon nem értek a sz-géphez,mentettem-utánna nem tudom megnyitni.olyan érdekelne hogy hol lehet kapni NL,DE térképet,lemezen.elöre is köszi
zsoltyj,
 
elösször WinRAR -al kell kicsomagolni. Ezt >> ITT << letöltöheted, van belölle magyar nyelvű is. Utána tudod megnyitni.
Térképeket szerintem a Ford -nál tudsz venni.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #551 Dátum: 2005.09.01 csütörtök, 10:14:00 »

Scratch, ha rám hallgatsz, a PDF-et felesleges RAR-olni. Vagy felrakni mindkét formátumban (pdf, rar), de igazából a rar-nak sok értelme nincs, mert a pdf egyébként is tömörített. Tudom, azt mondtad, a mentés miatt, de sokan nem ismerik a rar-t, így sok hasznuk nincs belőle.
Angel,
 
ez nem PDF, hanem 4-5db Word file. Ezeket csak így tudom összefűzni, vagy Total Commander -be, de azt még kevesebben használják ilyenre. Smiley
De a kezelésikkel igazad van, azokat inkább PDF -re cserélem, mert többeknek gondja van a RAR -al.
Ha van időd és kedved nézz már rá erre a DVD navira, hogy lehet-e PDF -esíteni?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #552 Dátum: 2005.09.01 csütörtök, 10:43:00 »

Angel,
 
ez nem PDF, hanem 4-5db Word file. Ezeket csak így tudom összefűzni, vagy Total Commander -be, de azt még kevesebben használják ilyenre. Smiley
De a kezelésikkel igazad van, azokat inkább PDF -re cserélem, mert többeknek gondja van a RAR -al.
Ha van időd és kedved nézz már rá erre a DVD navira, hogy lehet-e PDF -esíteni?
Elküldtem mailban.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #553 Dátum: 2005.09.01 csütörtök, 23:11:00 »

zsoltyj,
 
elösször WinRAR -al kell kicsomagolni. Ezt >> ITT << letöltöheted, van belölle magyar nyelvű is. Utána tudod megnyitni.
Térképeket szerintem a Ford -nál tudsz venni.
Scratch
köszi már letöltöttem meg minden.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #554 Dátum: 2005.09.02 péntek, 10:06:00 »

Scratch
köszi már letöltöttem meg minden.
zsoltyj,
 
oké! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #555 Dátum: 2005.09.02 péntek, 10:06:00 »

Elküldtem mailban.
Angel,
 
köszi, fent van, >> itt <<. Beteszem az oldalra is.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #556 Dátum: 2005.09.04 vasárnap, 08:01:00 »

Hy All!
 
Végre sikerült beseggelnem az autómba és szemügyre venniu ezt a navi konzolt. A híres VNR 9000. Ha bárki tudna segíteni bármilyen cd ügyben, azt megköszönném. /Miskolcon lakom./
 
Byez!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #557 Dátum: 2005.09.08 csütörtök, 08:03:00 »

Sziasztok,Roccohoz hasonlóan én is CD ügyben kérnék segítséget ugyan olyan VNR 9000 típusú navihoz,előre is köszönöm a segítséget
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #558 Dátum: 2005.09.08 csütörtök, 10:04:00 »

Sziasztok,Roccohoz hasonlóan én is CD ügyben kérnék segítséget ugyan olyan VNR 9000 típusú navihoz,előre is köszönöm a segítséget
David, Rocco
 
Hali!
 
Írjatok mélt, privátban megbeszéljük.
 
üdv.
 
titta
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #559 Dátum: 2005.09.11 vasárnap, 14:12:00 »

Sziasztok!
 
Nagy segítségre lenne szükségem. Most  vettük 2002.03-i havi mondeonkat. Eredetileg a közép navi volt benne, ami dines csatlakozós. Megvettünk az ipsétől egy nagy szines navit (9000-es) és annak ford csatlakozói vannak. Azt mondta, hogy létezik egy átalaktó, amivel a dines csatit össze lehet dugni a navival. Persze itt Bcsabán a Hovány Fordnál lövésük nem volt hozzá. Annyival bonyolultabb még a helyzet, hogy egy siemens tel. kihangosító van beleszerelve a kocsiba. A kereskedőnél kipróbáltuk a nagy navit, a sima alap rádió helyére berakva egy másik mondeóba minden vezeték stimmelt, tökéletesen működött. Lehet kicsit bonyolultan írtam, bocsi.
 
Előre is köszi a segítséget!
 
Üdv!
 
ui: azt olvastam, hogy lehet ehhez a navihoz venni tv modult, erről tudtok vmit?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #560 Dátum: 2005.09.11 vasárnap, 17:57:00 »

szia, mindenki !
meg tudná valaki mondani, hogy ennek a navinak mi a típusa, és hogy honnan tudnék hozzá magyar nyelvű leírást szerezni ? előre is hálás köszönet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #561 Dátum: 2005.09.11 vasárnap, 22:25:00 »

Sziasztok!
 
Nagy segítségre lenne szükségem. Most  vettük 2002.03-i havi mondeonkat. Eredetileg a közép navi volt benne, ami dines csatlakozós. Megvettünk az ipsétől egy nagy szines navit (9000-es) és annak ford csatlakozói vannak. Azt mondta, hogy létezik egy átalaktó, amivel a dines csatit össze lehet dugni a navival. Persze itt Bcsabán a Hovány Fordnál lövésük nem volt hozzá. Annyival bonyolultabb még a helyzet, hogy egy siemens tel. kihangosító van beleszerelve a kocsiba. A kereskedőnél kipróbáltuk a nagy navit, a sima alap rádió helyére berakva egy másik mondeóba minden vezeték stimmelt, tökéletesen működött. Lehet kicsit bonyolultan írtam, bocsi.
 
Előre is köszi a segítséget!
 
Üdv!
 
ui: azt olvastam, hogy lehet ehhez a navihoz venni tv modult, erről tudtok vmit?
Szerintem jobb autó-HiFi boltban tudsz ilyen csatit venni, de a naviantennához is kell csati (ezen kapja az antenna a tápfeszt., és jön ki belőle az antenna jel), ha nem gyári antennával van szerelve. Ebben az esetben valószínű, hogy kell egy gyári navi-antenna is.  
r-911 autójba már sikeres építettünk be egy VNR 9000-et, de ehhez meg voltak a csatik és az antenna is.
 
A TV modul viszont engem is érdekelne - meg egy jó pár embert itt a klubban. Hol olvastál róla, hogy létezik ilyen?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #562 Dátum: 2005.09.12 hétfő, 08:25:00 »

Sziasztok!
 
Nagy segítségre lenne szükségem. Most  vettük 2002.03-i havi mondeonkat. Eredetileg a közép navi volt benne, ami dines csatlakozós. Megvettünk az ipsétől egy nagy szines navit (9000-es) és annak ford csatlakozói vannak. Azt mondta, hogy létezik egy átalaktó, amivel a dines csatit össze lehet dugni a navival. Persze itt Bcsabán a Hovány Fordnál lövésük nem volt hozzá. Annyival bonyolultabb még a helyzet, hogy egy siemens tel. kihangosító van beleszerelve a kocsiba. A kereskedőnél kipróbáltuk a nagy navit, a sima alap rádió helyére berakva egy másik mondeóba minden vezeték stimmelt, tökéletesen működött. Lehet kicsit bonyolultan írtam, bocsi.
 
Előre is köszi a segítséget!
 
Üdv!
 
ui: azt olvastam, hogy lehet ehhez a navihoz venni tv modult, erről tudtok vmit?
Szia!  
Én a legutóbb a Homasitában láttam ilyen "toldókat" a legtöbb nem ISO-s verdához.Lehet, hogy az oldalukon is megtalálod.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #563 Dátum: 2005.09.12 hétfő, 21:17:00 »

Sziasztok!
 
Köszi a válszokat, megnézem sikerül-e venni. A tv modulnak meg utánanézek, azt mondták, hogy 2-300 euro körül lehet ilyet venni. Ha pontosabbat tudok, szólok.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #564 Dátum: 2005.09.13 kedd, 16:53:00 »

sziasztok
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #565 Dátum: 2005.09.13 kedd, 17:00:00 »

sziasztok!9000 vnr navim van,és kaptam egy olaszország lemezt bele...betettem és valamit elnyomhattam ,mert azóta nincs a képernyőn semmi..tök sötét,de ment a rádio,meg a cd tár is...levettem az akksi sarut,hátha észhez tér,de ugyanaz a sötét képernyő nézett rám,söt be se tudom kapcsolni azóta,mert kérné a kódot,amit tudok ugyan,de mivel sötét a képernyő nem tudom beütni...
igy jártam...valakinek van e valami ötlete,mit tehetnék...
előre is köszi mindenkinek!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #566 Dátum: 2005.09.13 kedd, 19:33:00 »

sziasztok!9000 vnr navim van,és kaptam egy olaszország lemezt bele...betettem és valamit elnyomhattam ,mert azóta nincs a képernyőn semmi..tök sötét,de ment a rádio,meg a cd tár is...levettem az akksi sarut,hátha észhez tér,de ugyanaz a sötét képernyő nézett rám,söt be se tudom kapcsolni azóta,mert kérné a kódot,amit tudok ugyan,de mivel sötét a képernyő nem tudom beütni...
igy jártam...valakinek van e valami ötlete,mit tehetnék...
előre is köszi mindenkinek!
barasanya!
 
Bekapcsolás után rögtön a kódot kéri. A következőképpen tudod megadni. pl ha a kód 1357
a rádióállomásokhoz tartozó számbillentyűkkel tudod megadni a kódot. Az 1 az első karakter, a 2 a második...
Annyiszor kell megnyomnod egymás után, amekkora a szám, amit be kell ütnöd. A fenti példa alapján 1*1-es, 3*2-es, 5*3-as, és 7*4-es. Miután megadtad a kódot, a navi képernyő mellett található soft gombok közül a legalsót kell megnyomni.
Így talán tudod hallgatni. A sötét képernyőre nem tudom mi a megoldás, elméletileg van benne egy menü, és szoftveresen le lehet kapcsolni, de ebben az esetben az első gombnyomásra automatikusan visszakapcsol. Ha nem szoftveres a hiba, akkor keresd meg zsoelen keresztül Jánost, ő a ford kütyük nagy tudora.
 
üdv.
 
titta
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #567 Dátum: 2005.09.13 kedd, 19:51:00 »

barasanya!
 
Bekapcsolás után rögtön a kódot kéri. A következőképpen tudod megadni. pl ha a kód 1357
a rádióállomásokhoz tartozó számbillentyűkkel tudod megadni a kódot. Az 1 az első karakter, a 2 a második...
Annyiszor kell megnyomnod egymás után, amekkora a szám, amit be kell ütnöd. A fenti példa alapján 1*1-es, 3*2-es, 5*3-as, és 7*4-es. Miután megadtad a kódot, a navi képernyő mellett található soft gombok közül a legalsót kell megnyomni.
Így talán tudod hallgatni. A sötét képernyőre nem tudom mi a megoldás, elméletileg van benne egy menü, és szoftveresen le lehet kapcsolni, de ebben az esetben az első gombnyomásra automatikusan visszakapcsol. Ha nem szoftveres a hiba, akkor keresd meg zsoelen keresztül Jánost, ő a ford kütyük nagy tudora.
 
üdv.
 
titta
Bocsi, Titta, hogy beleszólok az ikonodba, aláírásodba, de az TDCi, azaz az i kicsi. Tudod, az i-n a pont a befecskendezett üzemanyagot szombolizálja. És jó lenne, ha az i piros lenne... de ha már így belejöttünk, esetleg moziba is elvihetnél, sőt, adjál kölcsön jó sok pénzt. :-)))
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #568 Dátum: 2005.09.14 szerda, 02:00:00 »

Bocsi, Titta, hogy beleszólok az ikonodba, aláírásodba, de az TDCi, azaz az i kicsi. Tudod, az i-n a pont a befecskendezett üzemanyagot szombolizálja. És jó lenne, ha az i piros lenne... de ha már így belejöttünk, esetleg moziba is elvihetnél, sőt, adjál kölcsön jó sok pénzt. :-)))
Angel,
 
Javítva, a másikat meg kivettem, mert kezd számomra zavaró lenni a sok szép színes kép. Sad
 
üdv.
 
titta
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #569 Dátum: 2005.09.14 szerda, 13:00:00 »

sziasztok! pár sorral lejjebb kérdeztem a ford mondeómban lévő navigációról. tudna valaki segíteni  ?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #570 Dátum: 2005.09.14 szerda, 13:31:00 »

Angel,
 
Javítva, a másikat meg kivettem, mert kezd számomra zavaró lenni a sok szép színes kép. Sad
 
üdv.
 
titta
Azért remélem nincs harag...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #571 Dátum: 2005.09.14 szerda, 20:18:00 »

sziasztok!9000 vnr navim van,és kaptam egy olaszország lemezt bele...betettem és valamit elnyomhattam ,mert azóta nincs a képernyőn semmi..tök sötét,de ment a rádio,meg a cd tár is...levettem az akksi sarut,hátha észhez tér,de ugyanaz a sötét képernyő nézett rám,söt be se tudom kapcsolni azóta,mert kérné a kódot,amit tudok ugyan,de mivel sötét a képernyő nem tudom beütni...
igy jártam...valakinek van e valami ötlete,mit tehetnék...
előre is köszi mindenkinek!
szia titta!
végülis kiderült,hogy mit csináltam rosszul:betettem a lemezt és elkezdte frissiteni a szoftvert és kiirta hogy ne nyomjam meg a ki/be kapcsoló gombot,amig telepit...de hát én megnyomtam,mert semmit nem csinált a gép percekig..innentöl kezdve a képernyő elment ,de volt rádio és cd is..aztán levettem az akksi sarut....és innentöl tudod a sztorit..köszi titta a tippet!!
megpróbáltam úgy ahogy leirtad ,de semmi siker:(egyedül a eject gombra reagál/30 szor indul el a kis motor,ami kiadná a lemezt/semmi más nem működik,semmire nem reagál...beszéltem egy kis ismerősömmel,aki elég jól ért az ilyen kütyükhöz,azt mondta hogy mivel leállitottam az up-date et,lehet hogy hazavágtam az egész gépet vele?!!remélem azért javitható a dolog...szerinted?
üdv barasanya
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #572 Dátum: 2005.09.14 szerda, 22:41:00 »

szia titta!
végülis kiderült,hogy mit csináltam rosszul:betettem a lemezt és elkezdte frissiteni a szoftvert és kiirta hogy ne nyomjam meg a ki/be kapcsoló gombot,amig telepit...de hát én megnyomtam,mert semmit nem csinált a gép percekig..innentöl kezdve a képernyő elment ,de volt rádio és cd is..aztán levettem az akksi sarut....és innentöl tudod a sztorit..köszi titta a tippet!!
megpróbáltam úgy ahogy leirtad ,de semmi siker:(egyedül a eject gombra reagál/30 szor indul el a kis motor,ami kiadná a lemezt/semmi más nem működik,semmire nem reagál...beszéltem egy kis ismerősömmel,aki elég jól ért az ilyen kütyükhöz,azt mondta hogy mivel leállitottam az up-date et,lehet hogy hazavágtam az egész gépet vele?!!remélem azért javitható a dolog...szerinted?
üdv barasanya
barasanya,
 
szerintem javítható. Ha megvan a szoftver amit rá kell tölteni, és kitudod szerelteni az EPROM/EEPROM -ot, beleíratom Neked.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #573 Dátum: 2005.09.15 csütörtök, 12:25:00 »

Azért remélem nincs harag...
Angel!
 
Ugyanmár! Azért mert igazad volt?! De azért is az ÉN anyukámnak van nagyobb íróasztala!!!
 
Tisztelettel:
 
titta
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #574 Dátum: 2005.09.15 csütörtök, 12:30:00 »

szia titta!
végülis kiderült,hogy mit csináltam rosszul:betettem a lemezt és elkezdte frissiteni a szoftvert és kiirta hogy ne nyomjam meg a ki/be kapcsoló gombot,amig telepit...de hát én megnyomtam,mert semmit nem csinált a gép percekig..innentöl kezdve a képernyő elment ,de volt rádio és cd is..aztán levettem az akksi sarut....és innentöl tudod a sztorit..köszi titta a tippet!!
megpróbáltam úgy ahogy leirtad ,de semmi siker:(egyedül a eject gombra reagál/30 szor indul el a kis motor,ami kiadná a lemezt/semmi más nem működik,semmire nem reagál...beszéltem egy kis ismerősömmel,aki elég jól ért az ilyen kütyükhöz,azt mondta hogy mivel leállitottam az up-date et,lehet hogy hazavágtam az egész gépet vele?!!remélem azért javitható a dolog...szerinted?
üdv barasanya
barasanya!
 
Hasonló előfordult az enyémmal is, az asszonypajtás jóvoltából. De az enyém egy-két nap elteltével, ki-be kapcsolgatással és a navi cd próbálgatásával egyszercsak rendbejött.
Ha végkép nem megy keresd zsoelen keresztül János mestert.
Egyébként ha jössz a Kunmadarasi találkozóra, János ott lesz, bár nem vagyok benne biztos, hogy a helyszínen is tud rá megoldást, vagy hanem jössz és gondolod, elvihetem Neked.
 
üdv.
 
titta
 
ui: vigyázz a "hozzáértő szakikkal", nehogy a végén ők vagy a jó tanácsaik tegyék tényleg tönkre. Egyébként mint számítástechnikával foglalkozó már ezerszer írtam-olvastam epromot/eepromot és mindíg meg lehetett javítani a cuccot. Ha máshogy nem: pl az enyémből kiolvassuk a szoftvert és beírjuk a tiédbe.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #575 Dátum: 2005.09.18 vasárnap, 11:10:00 »

Sziasztok!
 
Szeretnék venni egy Yakumo Delta 300 GPS -es PDA-t. Asszem a MIo 168 -nak a licence. Van valakinek valamilyen tapasztalata vele?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #576 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 00:01:00 »

Sziasztok!
 
Szeretnék venni egy Yakumo Delta 300 GPS -es PDA-t. Asszem a MIo 168 -nak a licence. Van valakinek valamilyen tapasztalata vele?
Laya,
 
a Mio jó, navira tökéletes.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #577 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 01:06:00 »

Laya,
 
a Mio jó, navira tökéletes.
Mennyire kiforrott dolog ez az PDA-s navigálás, nem fagy le, nem téved el, megbízható?
Házszámpontos?
A szélvédőfűtés nem zavarja?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #578 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 12:07:00 »

Mennyire kiforrott dolog ez az PDA-s navigálás, nem fagy le, nem téved el, megbízható?
Házszámpontos?
A szélvédőfűtés nem zavarja?
Redőnygurtni,
 
szerintem jobb, mint a gyári, mert ehhez van magyar térkép is. Smiley))
Nem fagy le, nem téved el, viszont géptől nem várható el tökéletes gondolkozás, van mikor nem a legjobb utat tervezi, de a célodig mindig elvisz. Én szeretem használni.
Igen, a Destinator házszámszintű, de csak városokba.
A fütött szélvédő gyengíti a jelet, de nekem még működik alatta, SysOn antennám van.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #579 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 13:25:00 »

A Blaupunkt hamarosan jön ki egy új navival (igaz, 1 DIN-es méretben). Halálpontos házszámra is, újratervez 2 mp alatt , mutatja, bemondja és nem fagy le (legalábbis 1 hét alatt amíg nálam volt nem produkálta) Van hozzá Mo. térkép is. Antennával, alap térképekkel 180e körül lesz. Nem occsó, de remekül használható.
 
PDA-val nekem is volt dolgom, a mini képernyô pötyögtetése miatt mondtam le róla. Mindig meg kellett állnom, ha vmit módosítani akartam... Sztem 50e-rel biztosan olcsóbban jössz ki, ha PDA-t veszel, legális szoftverrel. A Destinator télleg remekül használható.
Naplózva
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #580 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 13:38:00 »

PDA-n Útinfót használ már valaki?
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #581 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 16:15:00 »

PDA-n Útinfót használ már valaki?
Janika,
 
csak a PC verziót használtam, az a jó benne, hogy minden kis falu is utca szinten rajta van, viszont ami nekem van verzió, nem tud tervezni.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #582 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 19:22:00 »

Janika,
 
csak a PC verziót használtam, az a jó benne, hogy minden kis falu is utca szinten rajta van, viszont ami nekem van verzió, nem tud tervezni.
Most már van útvonaltervező változata is és városon belül is tervez pc-n és pda-n!
Most hogy megszünt a destinator Mo-i forgalamzása kíváncsi leszek, hogy az Igo-val hogy végeznek majd a versenyben.  
Az útinfóból egy hónapon belül jön ki a legújabb verzió (azt még nem tudom vinni a talira), de a két hete megjelentet igen. Lehet majd tesztelni, ha gondoljátok!
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #583 Dátum: 2005.09.19 hétfő, 22:08:00 »

Most már van útvonaltervező változata is és városon belül is tervez pc-n és pda-n!
Most hogy megszünt a destinator Mo-i forgalamzása kíváncsi leszek, hogy az Igo-val hogy végeznek majd a versenyben.  
Az útinfóból egy hónapon belül jön ki a legújabb verzió (azt még nem tudom vinni a talira), de a két hete megjelentet igen. Lehet majd tesztelni, ha gondoljátok!
Janika,
 
engem érdeklne, megnézném!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #584 Dátum: 2005.09.20 kedd, 07:05:00 »

Sziasztok!!!
 
Létezik Destinator-hoz környező országok térképei? Szlovák, Lengyel, Román, Horvát???
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #585 Dátum: 2005.09.20 kedd, 10:18:00 »

Sziasztok!!!
 
Létezik Destinator-hoz környező országok térképei? Szlovák, Lengyel, Román, Horvát???
Laya,
 
csak >> ezek <<
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #586 Dátum: 2005.09.20 kedd, 20:20:00 »

haj,
 
Anno mar nezegettem ezeket a GPS cuccokat, es most megint napirenden van 2 okbol is. aza 3 pedig.... 1. Kaphato a MIO 169 cucli ami nagyon teccik, dontve is hasznalhato stb. 2. Ha jol erzekelem akkor most jelent meg eza iGO nevu magyar ware, ami ugy tunik nagyon jo lehet. Elvolvastam rola par cikket, es ha a fele igaz amit irnak, akkor mar jo. Teccik benne, hogy meg egy relative pici kijelzon is egesz jol lathato. Nagy bumszli gombokat rakta a progiba, amit konnyen L lehet talani ujjal stb. Cool Nameg ugye magyarul pofazik. 3. Nekem eleg kb. 5 perc es abszolut modon L tok tevedni a varosban Cool
 
Namsot valaki latott mar mukodes kozben ilyen iGO waret ? Most a Mio 169-el 1 csomagban adjak 149e-ert. Jo draga, de talan ezaz a cucc ami meg megeri talan... Azilyen 70e-res cuccokban nem bizok, mert szerintem hasznalhatatlanok.
 
Jah, a masik kerdesem az lenne, hogy letezik a Destinatorbol ilyen warezolhato valtozat ? Cool))
Magyar ember csoro ember es inkabb a verdara koltenem azta nem letezo 40k-t amibe a desinator kerulne Cool
Mert ugye az iGO csak itt magyarorszagon hasznalhato, mivel egyelore csak magyar terkep van hozza. Viszont ha jol ertesultem, akkor a desinatorhoz van kulfoldo terkep is. Ehgyebkent a Destinator is tud magyarul ? Jah es a Destinator Lfut ilyen szutyok Winfos mobil vagy milyen OS-en ?
Nah, egyelore ennyi Cool
 
Jah es kinek milyen tapasznyalata van ezekkel a PDAkal kapcsolatban ? Marmint a GPS reszevel. Varosban hasznalhato vagy felejtoa nagy magas hazak miatt ? Ehhez a MIO 169hez gyarilag van beepitett es kulso antenna is. A kulsot hova erdemes tenni ? En szivem szerint a visszapillanto tukor moge tennem. Az ott jo helyen van ?
Najo, asszem egyelore ennyi kerdes eleg lesz Cool)
 
Elore iskoszi a valaszokat !
 
jah itt egy link:
http://amigos.amiga.hu/zacci/Mio-169-Brochure-V1.0.pdf
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/enlarge_169.jpg
 
jo tudom ez nem 1 link hanem 2 Cool)
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #587 Dátum: 2005.09.20 kedd, 23:12:00 »

haj,
 
Anno mar nezegettem ezeket a GPS cuccokat, es most megint napirenden van 2 okbol is. aza 3 pedig.... 1. Kaphato a MIO 169 cucli ami nagyon teccik, dontve is hasznalhato stb. 2. Ha jol erzekelem akkor most jelent meg eza iGO nevu magyar ware, ami ugy tunik nagyon jo lehet. Elvolvastam rola par cikket, es ha a fele igaz amit irnak, akkor mar jo. Teccik benne, hogy meg egy relative pici kijelzon is egesz jol lathato. Nagy bumszli gombokat rakta a progiba, amit konnyen L lehet talani ujjal stb. Cool Nameg ugye magyarul pofazik. 3. Nekem eleg kb. 5 perc es abszolut modon L tok tevedni a varosban Cool
 
Namsot valaki latott mar mukodes kozben ilyen iGO waret ? Most a Mio 169-el 1 csomagban adjak 149e-ert. Jo draga, de talan ezaz a cucc ami meg megeri talan... Azilyen 70e-res cuccokban nem bizok, mert szerintem hasznalhatatlanok.
 
Jah, a masik kerdesem az lenne, hogy letezik a Destinatorbol ilyen warezolhato valtozat ? Cool))
Magyar ember csoro ember es inkabb a verdara koltenem azta nem letezo 40k-t amibe a desinator kerulne Cool
Mert ugye az iGO csak itt magyarorszagon hasznalhato, mivel egyelore csak magyar terkep van hozza. Viszont ha jol ertesultem, akkor a desinatorhoz van kulfoldo terkep is. Ehgyebkent a Destinator is tud magyarul ? Jah es a Destinator Lfut ilyen szutyok Winfos mobil vagy milyen OS-en ?
Nah, egyelore ennyi Cool
 
Jah es kinek milyen tapasznyalata van ezekkel a PDAkal kapcsolatban ? Marmint a GPS reszevel. Varosban hasznalhato vagy felejtoa nagy magas hazak miatt ? Ehhez a MIO 169hez gyarilag van beepitett es kulso antenna is. A kulsot hova erdemes tenni ? En szivem szerint a visszapillanto tukor moge tennem. Az ott jo helyen van ?
Najo, asszem egyelore ennyi kerdes eleg lesz Cool)
 
Elore iskoszi a valaszokat !
 
jah itt egy link:
http://amigos.amiga.hu/zacci/Mio-169-Brochure-V1.0.pdf
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/enlarge_169.jpg
 
jo tudom ez nem 1 link hanem 2 Cool)
zacci,
 
a Destinator is magyar menüs, és magyarul beszél, majdnem olyan mint az iGo csak 2004 -es térkép van benne, de házszámszinű. PPC -n fut, Palm -on nem.
Nekem SysOn antenném van, fütött szélvédő alatt, házak között is működik, eddig csak alagútba hagyta el a jelet. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #588 Dátum: 2005.09.21 szerda, 08:14:00 »

Scratch,
 
thx ! Jah, kozben talaltam leirast a lenti linken. Ez a Destinator mekkora helyet foglal a memo kartyan ? Bar mondjuk ha az iGO is jol muxik, akkor inkabb azt hasznalnam majd.... Destinatort meg kulfoldre, ha kell. Jah egyebkent van olyan fontos feature Destinatorban, ami esetleg hianyzik meg az iGO-bol ?
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #589 Dátum: 2005.09.21 szerda, 12:13:00 »

Scratch,
 
thx ! Jah, kozben talaltam leirast a lenti linken. Ez a Destinator mekkora helyet foglal a memo kartyan ? Bar mondjuk ha az iGO is jol muxik, akkor inkabb azt hasznalnam majd.... Destinatort meg kulfoldre, ha kell. Jah egyebkent van olyan fontos feature Destinatorban, ami esetleg hianyzik meg az iGO-bol ?
zacci,
 
Mo. valami 11-14MB körül van, a program is 9-10MB körül.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #590 Dátum: 2005.09.21 szerda, 12:50:00 »

Scratch,
 
THX !
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #591 Dátum: 2005.09.22 csütörtök, 10:10:00 »

Dundee,
köszönöm, megkaptam a Cd-ket.
Zürich
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #592 Dátum: 2005.09.22 csütörtök, 13:52:00 »

haj,
 
Anno mar nezegettem ezeket a GPS cuccokat, es most megint napirenden van 2 okbol is. aza 3 pedig.... 1. Kaphato a MIO 169 cucli ami nagyon teccik, dontve is hasznalhato stb. 2. Ha jol erzekelem akkor most jelent meg eza iGO nevu magyar ware, ami ugy tunik nagyon jo lehet. Elvolvastam rola par cikket, es ha a fele igaz amit irnak, akkor mar jo. Teccik benne, hogy meg egy relative pici kijelzon is egesz jol lathato. Nagy bumszli gombokat rakta a progiba, amit konnyen L lehet talani ujjal stb. Cool Nameg ugye magyarul pofazik. 3. Nekem eleg kb. 5 perc es abszolut modon L tok tevedni a varosban Cool
 
Namsot valaki latott mar mukodes kozben ilyen iGO waret ? Most a Mio 169-el 1 csomagban adjak 149e-ert. Jo draga, de talan ezaz a cucc ami meg megeri talan... Azilyen 70e-res cuccokban nem bizok, mert szerintem hasznalhatatlanok.
 
Jah, a masik kerdesem az lenne, hogy letezik a Destinatorbol ilyen warezolhato valtozat ? Cool))
Magyar ember csoro ember es inkabb a verdara koltenem azta nem letezo 40k-t amibe a desinator kerulne Cool
Mert ugye az iGO csak itt magyarorszagon hasznalhato, mivel egyelore csak magyar terkep van hozza. Viszont ha jol ertesultem, akkor a desinatorhoz van kulfoldo terkep is. Ehgyebkent a Destinator is tud magyarul ? Jah es a Destinator Lfut ilyen szutyok Winfos mobil vagy milyen OS-en ?
Nah, egyelore ennyi Cool
 
Jah es kinek milyen tapasznyalata van ezekkel a PDAkal kapcsolatban ? Marmint a GPS reszevel. Varosban hasznalhato vagy felejtoa nagy magas hazak miatt ? Ehhez a MIO 169hez gyarilag van beepitett es kulso antenna is. A kulsot hova erdemes tenni ? En szivem szerint a visszapillanto tukor moge tennem. Az ott jo helyen van ?
Najo, asszem egyelore ennyi kerdes eleg lesz Cool)
 
Elore iskoszi a valaszokat !
 
jah itt egy link:
http://amigos.amiga.hu/zacci/Mio-169-Brochure-V1.0.pdf
 
http://amigos.amiga.hu/zacci/enlarge_169.jpg
 
jo tudom ez nem 1 link hanem 2 Cool)
Nekem ilyen 70ezres cuccom van (ma már annyi se) s semmi gond nincs vele.
(Acer N35) Általában egyszerre navigál s nyomja az MP3-at.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #593 Dátum: 2005.09.22 csütörtök, 22:00:00 »

Én is beruháztam egy Yakumo GPS 300 Sl -re. 71eft volt. Mio 168 -al teljesen megeggyezik, csak az ára nem Smiley kb 1 hete használom mindenfélére, és nagyon elégedett vagyok. Navigációra a Destinatorral használom, kifogástalan...bár 2 napjamentem utanna bambán és eggyszercsak a Tihanyi kompon találtam magamat, aminek annyira nemörültem Smiley
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #594 Dátum: 2005.09.28 szerda, 10:02:00 »

Laya,
 
Cool)) Yakumo allitolag tenyleg jau.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #595 Dátum: 2005.09.28 szerda, 10:03:00 »

Laya,
 
Cool)) Yakumo allitolag tenyleg jau.
miért nem jöttél a találkozóra? pénteken
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #596 Dátum: 2005.09.28 szerda, 11:32:00 »

pablo,
 
Penteken Huh?? Volt minitali penteken ? Nah, szep 8(
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #597 Dátum: 2005.09.28 szerda, 11:40:00 »

pablo,
 
Penteken Huh?? Volt minitali penteken ? Nah, szep 8(
neeeeeeeeeeem, most lesz!!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #598 Dátum: 2005.09.28 szerda, 11:58:00 »

jaaaaaah, maaar eeerteeem Cool
 
Sajna le voltam betegedve, magas laz es hidegrazas stb. Meg most is taknyolok rendesen 8(
 
Penteken hany orakor lesz ? Lurdy haznal ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #599 Dátum: 2005.09.28 szerda, 12:06:00 »

jaaaaaah, maaar eeerteeem Cool
 
Sajna le voltam betegedve, magas laz es hidegrazas stb. Meg most is taknyolok rendesen 8(
 
Penteken hany orakor lesz ? Lurdy haznal ?
17.00-től
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 213   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.08 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.