Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.10 péntek, 07:33:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 167 168 169 170 171 172 173 [174] 175 176 177 178 179 180 181 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4580379 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #8650 Dátum: 2009.02.24 kedd, 10:30:21 »

Mivel vegyem le az antennát,hogy ne a mosó rántsa ki a tetőkárpital együtt? wow1
A többi mondi után,én meg voltam gyözödve,hogy az előző gazdája oda ragasztotta,és csak azért nem tudom letekerni!
Kérdésedből az következik, hogy "gépi" mosóba jársz. HIBÁZOL!!! Amit most megspórolsz a gépi mosatáson, azt polírozásra fogod költeni, hogy a nagytalikra csiri-viri autóval jöhess.  rinya
                                                                                                                                                                                             
                                                ( egy kézimosó egykori vezetője worship)
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48452



« Új hozzászólás #8651 Dátum: 2009.02.24 kedd, 10:33:13 »

gyári ford magnót be lehet rakni OFF autóba?
azt tudom, hogy ford-iso csati létezik, de fordítva is lehet?
Szerintem,helyes vezeték bekötéssel bármelyik autóban műkszik! Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8652 Dátum: 2009.02.24 kedd, 10:35:27 »

Szerintem,helyes vezeték bekötéssel bármelyik autóban műkszik! Wink wave
az odáig okés, csak honnan lesz hozzá csati?
ugye ebből nem madzag áll ki, hanem magában a rádióban van az 'aljzat'
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48452



« Új hozzászólás #8653 Dátum: 2009.02.24 kedd, 10:41:07 »

az odáig okés, csak honnan lesz hozzá csati?
ugye ebből nem madzag áll ki, hanem magában a rádióban van az 'aljzat'
Bontó? Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #8654 Dátum: 2009.02.24 kedd, 10:56:09 »

az odáig okés, csak honnan lesz hozzá csati?
ugye ebből nem madzag áll ki, hanem magában a rádióban van az 'aljzat'

Boltból.....
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #8655 Dátum: 2009.02.24 kedd, 14:25:17 »

Hirtelen: talán kiszerelném az egészet talpal együtt, és adnék neki csavarlazítót. Így a fényezés nem fogja bánni...
A cs lazitó annyira káros a fényezésre!És ah mondjuk azzonal letörlöm?
Az a baj hogy mindig csak akkor jut az eszembe amikor már ott állok a mosó elött!
Nem tudom hogy a talpba van az anya,vagy az antenna rúdba?Mert ha a talpba,akkor hiába fújkálom,nem tud bele folyni.
Ha máshogy nem akkor egy célszerszámal,pl kombifogóval leszedem.
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
highend
Vendég
« Új hozzászólás #8656 Dátum: 2009.02.24 kedd, 18:37:51 »

az odáig okés, csak honnan lesz hozzá csati?
Forrasztópáka meg néhány kisméretű tűzősaru + a profik próbálkozhatnak műanyag ragacspisztollyal, esetleg adok kis műgyantát.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #8657 Dátum: 2009.02.24 kedd, 20:33:48 »

A cs lazitó annyira káros a fényezésre!És ah mondjuk azzonal letörlöm?
Az a baj hogy mindig csak akkor jut az eszembe amikor már ott állok a mosó elött!
Nem tudom hogy a talpba van az anya,vagy az antenna rúdba?Mert ha a talpba,akkor hiába fújkálom,nem tud bele folyni.
Ha máshogy nem akkor egy célszerszámal,pl kombifogóval leszedem.


Káros az! nyes
A rúdból jön ki a menetes szár, és az megy a talpba! A talp aljából is jön a menetes szár, ez van felfogatva belülről a kasznira. A csavarlazító is olyan, mint a WD40, egy kúszó cucc. Bemászik mindenhova. Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #8658 Dátum: 2009.02.24 kedd, 20:38:23 »

Káros az! nyes
A rúdból jön ki a menetes szár, és az megy a talpba! A talp aljából is jön a menetes szár, ez van felfogatva belülről a kasznira. A csavarlazító is olyan, mint a WD40, egy kúszó cucc. Bemászik mindenhova. Wink
"Kúszó cucc" Huh? wow1 Ezt a Nőm meg ne tudja, mert végem van. nyes
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8659 Dátum: 2009.02.24 kedd, 21:30:26 »

köszi hogy nem offoljátok a topikot thx.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #8660 Dátum: 2009.02.25 szerda, 08:05:48 »

köszi hogy nem offoljátok a topikot thx.
Autómosogatás az OFFba került.  worship integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #8661 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:03:11 »

Kérdés:
Külső eszközt hogy tudok ráokoskodni a nagynavira? Konkrétan iPhone-ra gondoltam, mint zenelejátszó. A kesztyűtartómban van AUX benemet, a telón meg a fülhallgató kimenet. Egy olyan zsinór kell nekem, aminek mind a két oldala 3,5 Jack?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8662 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:04:32 »

Kérdés:
Külső eszközt hogy tudok ráokoskodni a nagynavira? Konkrétan iPhone-ra gondoltam, mint zenelejátszó. A kesztyűtartómban van AUX benemet, a telón meg a fülhallgató kimenet. Egy olyan zsinór kell nekem, aminek mind a két oldala 3,5 Jack?
Ennél szebb (és drágább) megoldás a bluetooth audio gateway, ami rca kimenettel van, és bármilyen bluetoothos telefon tudja hang átvitelre használni (A2DP)
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #8663 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:08:23 »

Ennél szebb (és drágább) megoldás a bluetooth audio gateway, ami rca kimenettel van, és bármilyen bluetoothos telefon tudja hang átvitelre használni (A2DP)
Na, most fogod az iPhone-t sokadjára is kiröhögni, de az ebben levő Bluetooth csak az Apple saját headset-jável hajlandó kommunikálni, semmi mással nem.  smile
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #8664 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:20:52 »

Na, most fogod az iPhone-t sokadjára is kiröhögni, de az ebben levő Bluetooth csak az Apple saját headset-jável hajlandó kommunikálni, semmi mással nem.  smile

Ez nem igaz!

Bármelyik headsettel működik... csak adatküldésre nem használható.. de az enyém már arra is  smile
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8665 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:23:03 »

Na, most fogod az iPhone-t sokadjára is kiröhögni, de az ebben levő Bluetooth csak az Apple saját headset-jável hajlandó kommunikálni, semmi mással nem.  smile
pfff. Legyünk őszintén. Az egy hulladék divatcikk, használhatatlan. Kb annyit tud mint egy ősrégi nokia, csak csilivili külsővel. SZFH  levele
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #8666 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:24:07 »

pfff. Legyünk őszintén. Az egy hulladék divatcikk, használhatatlan. Kb annyit tud mint egy ősrégi nokia, csak csilivili külsővel. SZFH  levele
levele

NEM IGAZ!!!
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8667 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:25:43 »

Na, most fogod az iPhone-t sokadjára is kiröhögni, de az ebben levő Bluetooth csak az Apple saját headset-jável hajlandó kommunikálni, semmi mással nem.  smile
ugye nem kötelező kommentálni?
akkor rendben  hehe hehe
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8668 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:26:03 »

levele

NEM IGAZ!!!
Sajnos igaz. mindenféle hackkel, okossággal ki lehet kerülni néhány hiányosságát, de soha nem lesz normálisan használható ezekkel. Figyelni kell a frissítésekkel, mert aztán letilt ezt-azt? Ugyanmár. DIVATCIKK
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8669 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:29:58 »

http://www.youtube.com/watch?v=BdUEijDUTrg&feature=related
MUHAHAHA. Ennyit ér.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #8670 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:33:02 »


Az első ütéstől egy Nokia már rég darabjaira repült volna szét...

Szeretem a Nokiákat is...(azt a bal zsebemben tartom...) alig használom, de azt már csak több részletben tudom kivenni... a jobb zsebemből az iphone mindig egyben jön ki... smile
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8671 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:34:01 »

Az első ütéstől egy Nokia már rég darabjaira repült volna szét...

Szeretem a Nokiákat is...(azt a bal zsebemben tartom...) alig használom, de azt már csak több részletben tudom kivenni... a jobb zsebemből az iphone mindig egyben jön ki... smile
Jobb zseb-bal zseb is telefon, egy fél év múlva meg elszárad mindkét golyód a sugárzástól  nyes vigyor3 eplus2 taps
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #8672 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:35:19 »

Jobb zseb-bal zseb is telefon, egy fél év múlva meg elszárad mindkét golyód a sugárzástól  nyes vigyor3 eplus2 taps

már úgyis alig használom  (feleségem van) hehe

gyerek van, szóval  integet2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8673 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:40:41 »

Az első ütéstől egy Nokia már rég darabjaira repült volna szét...

Szeretem a Nokiákat is...(azt a bal zsebemben tartom...) alig használom, de azt már csak több részletben tudom kivenni... a jobb zsebemből az iphone mindig egyben jön ki... smile
azért ez erőteljes túlzás szerintem, a nokiák az legstrapabíróbb telefonok
a fiam fél éve nyúzza az enyém, de még nem esett szét, pedig azért sejthető, hogy nem arra használja, amire ki van találva  hehe hehe

az én véleményem, hogy a telefon telefonálásra, sms küldésre való, nem arra, hogy szórakoztatóközpontot nyissunk az utcán
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #8674 Dátum: 2009.02.25 szerda, 12:54:57 »

Ez nem igaz!

Bármelyik headsettel működik... csak adatküldésre nem használható.. de az enyém már arra is  smile
Ez érdekelne. Persze pü-ben.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #8675 Dátum: 2009.02.25 szerda, 13:01:34 »

pfff. Legyünk őszintén. Az egy hulladék divatcikk, használhatatlan. Kb annyit tud mint egy ősrégi nokia, csak csilivili külsővel. SZFH  levele
Örülök hogy sikerült lesz.rozni a választásomat. Köszi. Nekem az Omnia nem tetszik, használtam pár napig. Az nem divattelefon? De. Ez talán nem tud annyi mindent, de kb. ez a Bluetottoh hiánya az, ami zavaró lehet.
Annak is örülök, hogy egy sima sorból sikerült megint vita közeli állapotba kerülni. Még ez is többet tud, mint a mai telefonok nagyrésze. De befejezem. Húzzátok le nyugodtan.
Ami meg a kalapácsos videót illeti: gratulálok. Minden telefon összetörik, ha szétverik kalapáccsal. De végülis tényleg. Az iPhone biztos rosszabb.  levele
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8676 Dátum: 2009.02.25 szerda, 17:40:56 »

Örülök hogy sikerült lesz.rozni a választásomat. Köszi. Nekem az Omnia nem tetszik, használtam pár napig. Az nem divattelefon? De. Ez talán nem tud annyi mindent, de kb. ez a Bluetottoh hiánya az, ami zavaró lehet.
Annak is örülök, hogy egy sima sorból sikerült megint vita közeli állapotba kerülni. Még ez is többet tud, mint a mai telefonok nagyrésze. De befejezem. Húzzátok le nyugodtan.
Ami meg a kalapácsos videót illeti: gratulálok. Minden telefon összetörik, ha szétverik kalapáccsal. De végülis tényleg. Az iPhone biztos rosszabb.  levele
Az Omnia sem tetszik nkem se, a párom van oda érte Grin
Hitvitázni meg eszembe sincs, csak elmondtam amit gondolok. Nokia 6500 Classicom van, az semmit se tud, ennyit erről, mennyit várok egy telefontól. A kalapácsos videó meg poén volt, bármit megtalálsz (PS3, Omniam Nokiák...) a neten kalapács alatt Wink
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8677 Dátum: 2009.02.25 szerda, 17:53:05 »

Kérdés:
Külső eszközt hogy tudok ráokoskodni a nagynavira? Konkrétan iPhone-ra gondoltam, mint zenelejátszó. A kesztyűtartómban van AUX benemet, a telón meg a fülhallgató kimenet. Egy olyan zsinór kell nekem, aminek mind a két oldala 3,5 Jack?

Igen, nekem van is, és néha használom. Lehet ilyen kábelt venni, párszáz ft.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8678 Dátum: 2009.02.25 szerda, 18:44:45 »

pfff. Legyünk őszintén. Az egy hulladék divatcikk, használhatatlan. Kb annyit tud mint egy ősrégi nokia, csak csilivili külsővel. SZFH  levele
Szerintem nagyon jó telefon. Mindig Nokiás voltam de beruháztam egy szifonra és elmondhatóm hogy megérte mert nagyon jó gép. Csak meg kell tanulni használni. Vannak bénak akiknek ez nem megy(az egyik spanom).
Sosem fagy le, egyértelmű a kezelése szerintem.Mikor vettem a haverom egy N95 re akart rábeszélni hogy milyen jó. Lehet de úgy néz ki mint egy tégla
A te szavaiddal élve SZFH.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #8679 Dátum: 2009.02.25 szerda, 19:03:34 »

Igen, nekem van is, és néha használom. Lehet ilyen kábelt venni, párszáz ft.
Köszi! Holnap nézek is egy ilyet. Sejtettem hogy ilyen kábel kell, csak nem voltam benne 100%
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #8680 Dátum: 2009.02.25 szerda, 19:10:03 »

Szerintem nagyon jó telefon. Mindig Nokiás voltam de beruháztam egy szifonra és elmondhatóm hogy megérte mert nagyon jó gép. Csak meg kell tanulni használni. Vannak bénak akiknek ez nem megy(az egyik spanom).
Sosem fagy le, egyértelmű a kezelése szerintem.Mikor vettem a haverom egy N95 re akart rábeszélni hogy milyen jó. Lehet de úgy néz ki mint egy tégla
A te szavaiddal élve SZFH.
Ugye hogy jó? Nekem '95 óta van telefonom, kezdetben egy 2110-es. Aztán 5110, 6110, 3210, 6210, 7650 (talán látszik, hogy szerettem a Nokiat). Utána volt egy kis Samsung korszak, egy E700 és egy C300-al. Közben jött egy céges telefon (én választhattam), ami egy 6300 Nokia lett. És emellé jött be privátnak az iPhone.
Holnap lesz egy hónapja hogy kikapcsolás nélkül megy, minden 2. este töltöm pedig sokat használom, sok program van rajta, nem nyikorog, egyben van, stb. Egy divattelefon, de annak legalább jó.
Amiket meg nem tud (videó felvétel, videohívás, voice dial, stb), azokat meg soha egyetlen telefonomnál se használtam, amiben volt abbanse. Ez viszont tud netezni, amit gyakorlatilag naponta használok, forog a kijelzője, állat a zoom, stb. Nekem ez kell, és ennyi.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8681 Dátum: 2009.02.25 szerda, 19:16:43 »

Ugye hogy jó? Nekem '95 óta van telefonom, kezdetben egy 2110-es. Aztán 5110, 6110, 3210, 6210, 7650 (talán látszik, hogy szerettem a Nokiat). Utána volt egy kis Samsung korszak, egy E700 és egy C300-al. Közben jött egy céges telefon (én választhattam), ami egy 6300 Nokia lett. És emellé jött be privátnak az iPhone.
Holnap lesz egy hónapja hogy kikapcsolás nélkül megy, minden 2. este töltöm pedig sokat használom, sok program van rajta, nem nyikorog, egyben van, stb. Egy divattelefon, de annak legalább jó.
Amiket meg nem tud (videó felvétel, videohívás, voice dial, stb), azokat meg soha egyetlen telefonomnál se használtam, amiben volt abbanse. Ez viszont tud netezni, amit gyakorlatilag naponta használok, forog a kijelzője, állat a zoom, stb. Nekem ez kell, és ennyi.
Szerintem is felesleges 8MP egy telóba, minek ha fényképet akarok akkor elviszem az FZ50-et. Amúgy meg letöltesz hozzá egy progit és máris tudsz felvenni. Meg kell tanulni használni. Mondjuk azért adnék 1 2 tanácsot SZTÍV JÁBSZnak
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8682 Dátum: 2009.02.25 szerda, 20:10:11 »

Szerintem is felesleges 8MP egy telóba, minek ha fényképet akarok akkor elviszem az FZ50-et. Amúgy meg letöltesz hozzá egy progit és máris tudsz felvenni. Meg kell tanulni használni. Mondjuk azért adnék 1 2 tanácsot SZTÍV JÁBSZnak

Jó a nagy fényképező azért! Sokszor vannak olyan helyzetek, mikor csak a telefon van az embernél, és valamit fotózni kell, pl. baleset.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8683 Dátum: 2009.02.25 szerda, 20:23:15 »

Jó a nagy fényképező azért!
főleg a tükör reflexes  hehe
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8684 Dátum: 2009.02.25 szerda, 22:02:04 »

főleg a tükör reflexes  hehe

De Te sem hordod napi 24 órába! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
petike
Vendég
« Új hozzászólás #8685 Dátum: 2009.02.26 csütörtök, 10:50:39 »

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem, kinek van 7000RDS rádiója a kocsiban, és akinek van, annak működik-e az AVC (sebességfüggő hangerőemelés), mert nekem van egy 7000RDS, mindene tökéletesen működik, csak ez az egy funkció nem! rinya
Pedig a menüjében állítható, fel is van véve 7-esre, és az előző 6000RDS-em csinálta is szépen, pont ezért hiányzik annyira!  Wink
Biztos, hogy rádió hiba, mert mindenféle cserélgetéssel próbálkoztunk már.
Volt már valakinek tapasztalata, hogy miért nem hajlandó, vagy egyik 7000RDS sem csinálja, vagy van még valami egyéb kritérium,a szükséges VSS szálon, és a COMP OFF álláson kívül?
Műszerész srác már végignézte a rádión belül a VSS szálat, és mindent rendben talált! Azt mondta csak proci hibára tud gondolni!
Segítségeket, tanácsokat előre is köszi.
Naplózva
GoFerrari
Vendég
« Új hozzászólás #8686 Dátum: 2009.03.01 vasárnap, 19:01:11 »

Sziasztok

Nem tudja e véletlenül valaki h a 5000 rádió melyik cd tárat tudja vezérelni adapter nélkül?Mintha valahol azt olvastam volna h Kenwood-dal  talán müködik.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8687 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 06:33:49 »

Sziasztok

Nem tudja e véletlenül valaki h a 5000 rádió melyik cd tárat tudja vezérelni adapter nélkül?Mintha valahol azt olvastam volna h Kenwood-dal  talán müködik.


Nekem Sony rémlik.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
sabat
Vendég
« Új hozzászólás #8688 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 13:48:58 »

Nekem Sony rémlik.
A Sonyhoz biztosan adapter kell.
Nem tudok olyan ismert gyártó által hegesztett tárat, ami gondtalanul rámegy az 5000-esre.
Ebay-en már nem drága a gyári tár.
Naplózva
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8689 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 14:21:10 »

Sziasztok!!
elsősorban (Scratch)  vigyor3

Akksi csere után a gyári rádió kódot kér és égen földön nem találom sehol. becker traffic pro típusú. Tudtok segíteni kód ügyben?
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8690 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 14:28:12 »

Sziasztok!!
elsősorban (Scratch)  vigyor3

Akksi csere után a gyári rádió kódot kér és égen földön nem találom sehol. becker traffic pro típusú. Tudtok segíteni kód ügyben?

Ki kell venni a rádiót
Küldtem pü-t
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
szbela
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 395

Henry-Ford


E-mail
« Új hozzászólás #8691 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 17:24:21 »

Palinkas szep jo napot "de csak ha nem vezettek !!!"
Sracok az enyem az ilyen

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Es szeretnek vagyis lehetseges e ilyenre atalakittani:
 
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Erre ti menyi eselyt adnatok nekem??
Es ha igen akkor milyen kellkek kellnenek nekem es bontobol be lehete szerelni ezeket?
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.02 hétfő, 17:28:26 írta szbela » Naplózva

MK3, 2.0 TDDI 115-ph,4 Ajtos, VP44 Sad
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8692 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 17:40:13 »

röviden fogalmazok: "0"
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #8693 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 17:42:50 »

Palinkas szep jo napot "de csak ha nem vezettek !!!"
Sracok az enyem az ilyen

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Es szeretnek vagyis lehetseges e ilyenre atalakittani:
 
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Erre ti menyi eselyt adnatok nekem??
Es ha igen akkor milyen kellkek kellnenek nekem es bontobol be lehete szerelni ezeket?



Inkább vegyél egy fészliftes mondeót,amiben ilyen van Smiley
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8694 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 17:48:51 »

Palinkas szep jo napot "de csak ha nem vezettek !!!"
Sracok az enyem az ilyen
[

Szia.

Én is gondolkoztam ilyenen régen, feladtam. Rengeteg macera, pénz, ideg.
Viszont a GPS megoldásod tetszik nagyon.
Te csináltad, vagy így vetted?
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #8695 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 17:56:07 »

Viszont a GPS megoldásod tetszik nagyon.
Te csináltad, vagy így vetted?
[/quote]

Az engem is érdekelne.Smiley De lehet nem is konkrétan az övé, hanem csak egy letöltött kép Cheesy
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
szbela
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 395

Henry-Ford


E-mail
« Új hozzászólás #8696 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 17:58:26 »

Szia.

Én is gondolkoztam ilyenen régen, feladtam. Rengeteg macera, pénz, ideg.
Viszont a GPS megoldásod tetszik nagyon.
Te csináltad, vagy így vetted?
Sziasztok,nem az enyem csak en is gondolkodtam 1 ilyen megoldasban Cheesy
Naplózva

MK3, 2.0 TDDI 115-ph,4 Ajtos, VP44 Sad
paky
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 272


2.0 TDCI Amb. 2011


« Új hozzászólás #8697 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 18:53:48 »

Palinkas szep jo napot "de csak ha nem vezettek !!!"
Sracok az enyem az ilyen

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Es szeretnek vagyis lehetseges e ilyenre atalakittani:
 
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Erre ti menyi eselyt adnatok nekem??
Es ha igen akkor milyen kellkek kellnenek nekem es bontobol be lehete szerelni ezeket?


Erről mi a vélmeényed, véleményetek?

http://www.onvon.com/cad2573-special-with-gpsford-mondeojed8300gb-inclu-p-3965.html

én ient akarok
Naplózva
szbela
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 395

Henry-Ford


E-mail
« Új hozzászólás #8698 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 18:59:19 »

Erről mi a vélmeényed, véleményetek?

http://www.onvon.com/cad2573-special-with-gpsford-mondeojed8300gb-inclu-p-3965.html

én ient akarok
Hat igen en is nezegettem amig eszre nem vettem az arat csekely 500 Euro,es meg a szalittas meg ilyenek.
De azert megkel hagyni nem rossz Smiley)))
Naplózva

MK3, 2.0 TDDI 115-ph,4 Ajtos, VP44 Sad
paky
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 272


2.0 TDCI Amb. 2011


« Új hozzászólás #8699 Dátum: 2009.03.02 hétfő, 19:01:14 »

Hat igen en is nezegettem amig eszre nem vettem az arat csekely 500 Euro,es meg a szalittas meg ilyenek.
De azert megkel hagyni nem rossz Smiley)))

A szállítás ingyenes!!!
Itthon egy kisebb tudásút néztem 180e Ft-ért.
Azé voksolok ez mellett. Na meg ha az eredeti helyére frankón illik akkor még jól is fog kinézni...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 167 168 169 170 171 172 173 [174] 175 176 177 178 179 180 181 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.091 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.