Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.10 péntek, 01:38:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 169 170 171 172 173 174 175 [176] 177 178 179 180 181 182 183 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4579552 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
takee
Vendég
« Új hozzászólás #8750 Dátum: 2009.03.08 vasárnap, 17:04:06 »

Sziasztok!

Én is maszekban kiviteleztem az erősítő beépítését. Sajna nem tudtam kivenni a helyéről a gyri beépített fejegységet így, a szivargyújtóról vettem a 12V tápot és az inditó jelet pedig a tetőanterna + ról vettem le. nekem 1 db 30 nyomó lett betéve a (kombi) bal hsárvédőbe, a kárpit alá. nekem műkszik. Valószinüleg nem a legszakszerübb, de jó... smile



Nincs valami leírásod erről? help
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8751 Dátum: 2009.03.08 vasárnap, 22:55:55 »


2. Idővel le akarom cserélni egy 1 DIN-es fejegységre a gépet, de meg szeretném tartani a kormánytávvezérlést. Ez lehetséges? Ha igen, akkor hogyan? (Sony gtx szériás fejegységet raknék bele).

Valaki csinált már ilyet? help

http://www.panuworld.net/minidisc/fordsony/index.htm
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #8752 Dátum: 2009.03.08 vasárnap, 23:36:09 »

Sziasztok. Help kellene.

Akarok kicsit faragni a gyári távvezérlős CD táras 5000-es hifin.

1. Új hangszórók+erősítő és mélyláda. Az erősítőre láttam megoldást visszaolvasva. Ez nekem is ugyanígy működik? Az 5000-re is ezek a leírások vonatkoznak?

2. Idővel le akarom cserélni egy 1 DIN-es fejegységre a gépet, de meg szeretném tartani a kormánytávvezérlést. Ez lehetséges? Ha igen, akkor hogyan? (Sony gtx szériás fejegységet raknék bele).

Valaki csinált már ilyet? help

Hát ezekre is menne a válasz...
Kérhettél volna vkitől a múlt heti szülinapodra egy ilyen Sony-t! ravasz1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8753 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 06:24:51 »

na szerváltam egy 6000cd-s fejet olcsóért, és az érdekelne hogy a hátulján van cd-tár kimenet....

1: ha rádugok egy cd tárat magától arra fog átállni .és nem a fejegységben lévő cd-re?
2: lehet venni/csinálni ilyen átalakitó kábelt arra a csatira hogy pl egy mp3 lejátszót rádugjak, ilyenkor hogy kell majd kiválasztani? vagy autómatán akkor arra ugrik ha rávan dugva mintha cdtár lenne?

nem lehet megflashelni a fejet hogy mp3-as legyen? valaki próbált már ilyet?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #8754 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 09:12:43 »

na szerváltam egy 6000cd-s fejet olcsóért, és az érdekelne hogy a hátulján van cd-tár kimenet....

1: ha rádugok egy cd tárat magától arra fog átállni .és nem a fejegységben lévő cd-re?
2: lehet venni/csinálni ilyen átalakitó kábelt arra a csatira hogy pl egy mp3 lejátszót rádugjak, ilyenkor hogy kell majd kiválasztani? vagy autómatán akkor arra ugrik ha rávan dugva mintha cdtár lenne?

nem lehet megflashelni a fejet hogy mp3-as legyen? valaki próbált már ilyet?

1: Sztem amint átrakd CD-re a fejben lévő működhet, majd ha a számokat nyomod, akkor az a CD fog szólni, ami azon a helyen van, amelyik számot megnyomtad. De ez legyen a legjkevesebb, ha rá van kötve, akkor könnyen rájössz.
2: Korábban volt itt szó ilyen átalakítóról, ami közbe van kötve. Hogy hogy fog működni, majd arra is rájössz, amikor megoldottad. Sztem biztos barkácsolható is ilyen, csak bele kell fogni. Vhol van a csatihoz lábkiosztásom, ha megtalálom, akkor belinkelem...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8755 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 10:13:56 »

na szerváltam egy 6000cd-s fejet olcsóért, és az érdekelne hogy a hátulján van cd-tár kimenet....

1: ha rádugok egy cd tárat magától arra fog átállni .és nem a fejegységben lévő cd-re?
2: lehet venni/csinálni ilyen átalakitó kábelt arra a csatira hogy pl egy mp3 lejátszót rádugjak, ilyenkor hogy kell majd kiválasztani? vagy autómatán akkor arra ugrik ha rávan dugva mintha cdtár lenne?

nem lehet megflashelni a fejet hogy mp3-as legyen? valaki próbált már ilyet?
a cd gomb megnyomásával fogod tudni váltan. CD/CDC
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8756 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 11:14:46 »

a cd gomb megnyomásával fogod tudni váltan. CD/CDC

de olyan gomb van hogy cd/ej és akkor azzal fog váltani?
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8757 Dátum: 2009.03.09 hétfő, 11:43:20 »

de olyan gomb van hogy cd/ej és akkor azzal fog váltani?
elvileg igen
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #8758 Dátum: 2009.03.11 szerda, 00:27:52 »


 worship
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #8759 Dátum: 2009.03.11 szerda, 00:28:57 »

Kérhettél volna vkitől a múlt heti szülinapodra egy ilyen Sony-t! ravasz1

Majd kérek, ha eljön a születésnapom......... integet2
Te mindent elhiszel, amit az iwiw-en olvasol? Te kis naiv. Nagyon édes vagy. angel Van még hova fejlődni... ravasz1 nezze
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.11 szerda, 00:41:04 írta takee » Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #8760 Dátum: 2009.03.11 szerda, 09:26:40 »

GPS-es hsz-okat átraktam a "GPS-Navigáció" topicba, légyszi ott folytassátok.
Köszi,  worship  wave integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #8761 Dátum: 2009.03.11 szerda, 10:04:36 »

GPS-es hsz-okat átraktam a "GPS-Navigáció" topicba, légyszi ott folytassátok.
Köszi,  worship  wave integet2
Ok! eljen
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Novy
Vendég
« Új hozzászólás #8762 Dátum: 2009.03.11 szerda, 18:52:37 »

Lenne egy kérdésem: Ha a 4 hangszóró kábeljét ugy párosítom, vagyis "sodrom" össze, hogy a fej hangszórókábeljei közül csak kettőt használok fel akkor az okozhat károsodást? Azért csinálnám így mert akkor a méyládát még tudom variálni ugy hogy ha a hátsó hangszórókra állítom a fejet akkor a mélyláda erősödik csak... 
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #8763 Dátum: 2009.03.11 szerda, 18:57:29 »

Lenne egy kérdésem: Ha a 4 hangszóró kábeljét ugy párosítom, vagyis "sodrom" össze, hogy a fej hangszórókábeljei közül csak kettőt használok fel akkor az okozhat károsodást? Azért csinálnám így mert akkor a méyládát még tudom variálni ugy hogy ha a hátsó hangszórókra állítom a fejet akkor a mélyláda erősödik csak... 
Nekem a láda jele simán le lett párhuzamosítva a hátsó hangszórókról és az erölködő úgy lett beállítva, hogy ha front4re van állítva a fader, bass-7, 7es-8as hangerőn még épp nem dümmög zavaróan. Ha meg emberkedni akarok, csak kinullázom a basszust és jónapot.
Ha "összesodorsz" hangszórókat, változni fog az impedanciája szerintem. Nembiztos hogy a fej végfoka ezt szeretni fogja.
Villanyásszal csináltass RCA kimenetet (párezer Ft) és nem lesz gond.
Naplózva
laca999
Vendég
« Új hozzászólás #8764 Dátum: 2009.03.12 csütörtök, 10:27:24 »

Hali,

Van egy 7000-es fejegységem cd tár nélkül. Valamilyen kütyüt (CD-tárat vagy mp3-as cd tár emulátoros bigyót) viszont applikálni kellene hozzá. Mit javasoltok hozzá? Melyiket érdemes választani? Sok tízezres Hi-fi igényünk nincs, csak emelkedjen a komfortérzet  Wink Mondjuk a hangszórók sem a legjobban bazseválnak szomoru1
Naplózva
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #8765 Dátum: 2009.03.12 csütörtök, 15:42:06 »

Nekem a láda jele simán le lett párhuzamosítva a hátsó hangszórókról és az erölködő úgy lett beállítva, hogy ha front4re van állítva a fader, bass-7, 7es-8as hangerőn még épp nem dümmög zavaróan. Ha meg emberkedni akarok, csak kinullázom a basszust és jónapot.
Ha "összesodorsz" hangszórókat, változni fog az impedanciája szerintem. Nembiztos hogy a fej végfoka ezt szeretni fogja.
Villanyásszal csináltass RCA kimenetet (párezer Ft) és nem lesz gond.


De ha így használod akkor olyan erőlködőd van aminek nem csak LINE szintű bemenete van, hanem magas jelszintű is.
Mert ha Jól tudom a normál RCA bemeneteken típustól függően csak 2-3 illetve 4V jelszintek mehetnek.
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #8766 Dátum: 2009.03.12 csütörtök, 17:08:32 »

Lenne egy kérdésem: Ha a 4 hangszóró kábeljét ugy párosítom, vagyis "sodrom" össze, hogy a fej hangszórókábeljei közül csak kettőt használok fel akkor az okozhat károsodást? Azért csinálnám így mert akkor a méyládát még tudom variálni ugy hogy ha a hátsó hangszórókra állítom a fejet akkor a mélyláda erősödik csak... 
...de ha nincs "kisszintű" (RCA) kimeneted, elmész az Auchan-ba és veszel "SaL" gyártmányú jelszintátalakítót,( kb 1200HUF) ami a gyári fejegységed hangszóró kimenetéből kisszintű jelet konvertál. Ezzel a jellel betámadod az erősítőt. Figyelem: Annyi átalakító, ahány hangszóró!!! Tehát két front+ egy mélyláda=3 átalakító. Nekem is így van. A vájtfülűek nem csinálnak ilyet, de azért ez is szól ám!!! ( a mélyláda jelét elég az "egyik" hátsó helyett bekötni)
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #8767 Dátum: 2009.03.12 csütörtök, 17:17:09 »

...de ha nincs "kisszintű" (RCA) kimeneted, elmész az Auchan-ba és veszel "SaL" gyártmányú jelszintátalakítót,
Ez történt, csak a MM-ban. Cheesy
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8768 Dátum: 2009.03.12 csütörtök, 20:59:46 »

na bekerült a 6000cd-s fejegység amit 10-ért vettem, és szerintem tök jól harmonizál.... eplus2

Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8769 Dátum: 2009.03.13 péntek, 09:37:55 »

Sziasztok!

Vki vett már olyan kütyüt, amit a rádió antenna bemenetére kell kötni, és jack bemenetet lehet rá kötni?
a cromax oldalán volt ez a kütyü 8e Ft-ért.
Naplózva
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8770 Dátum: 2009.03.13 péntek, 09:47:20 »

Tegnap faterom mondijából ki kellet vennem a rádiót és gondoltam belepróbálom a polcon porosódó noname (domotec) usb, dvd, memóriakártya távirányító tulajdonságokkal fellelhető lejátszót. Hát..... alig bírtam lekapcsolni akkora volt az élmény... pedig az összes hangszóró gyári.
Az enyémben meg az elsők már ki vannak cserélve mac iron-ra. Úgy érzem meg kell mentenem a porosodástól a fejegységet. Nem fog érdekelni, hogy nem lesz meg a 2dines harmónia....

tehát úgy néz ki eladó lesz egy 6006 rádió !!!!Tökéletesen!!! működő szerkezettel. soha nem akadt még el. (nálam) Smiley))
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8771 Dátum: 2009.03.13 péntek, 12:17:08 »

Sziasztok!

Vki vett már olyan kütyüt, amit a rádió antenna bemenetére kell kötni, és jack bemenetet lehet rá kötni?
a cromax oldalán volt ez a kütyü 8e Ft-ért.

Azt felejtsd el az egy ***
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8772 Dátum: 2009.03.13 péntek, 14:35:34 »

Azt felejtsd el az egy ***

Miért nem jó, mi a baja?
a sima FT transmitter jobb? Azok nem olyan szimpatikusak, kilóg a szivargyújtóból egy csöcs.
ebbe pont az tetszene, hogy elfér a műszerfalba, jack dugó kivezetés, rádugom a telefonomat, és szól a zene.
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8773 Dátum: 2009.03.13 péntek, 14:37:29 »

Miért nem jó, mi a baja?
a sima FT transmitter jobb? Azok nem olyan szimpatikusak, kilóg a szivargyújtóból egy csöcs.
ebbe pont az tetszene, hogy elfér a műszerfalba, jack dugó kivezetés, rádugom a telefonomat, és szól a zene.

zene Az nem az. Az Sokol rádió hang. Ha jackről akarsz hangot csiholni az autóhifibe, akkor kizárólag rendes vonalbemeneten keresztül Jack-RCA kábellel. (Ha van bemenet) A többi megoldás SZFH
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
highend
Vendég
« Új hozzászólás #8774 Dátum: 2009.03.13 péntek, 14:38:27 »

Miért nem jó, mi a baja?
a sima FT transmitter jobb? Azok nem olyan szimpatikusak, kilóg a szivargyújtóból egy csöcs.
ebbe pont az tetszene, hogy elfér a műszerfalba, jack dugó kivezetés, rádugom a telefonomat, és szól a zene.

Karácsonyra a tesómtól FM transmittert kaptam, nem akarom megbántani, így amikor van esély hogy benéz a kocsiba, valami jól látható helyre teszem, hogy úgy gondolja, használom...
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #8775 Dátum: 2009.03.13 péntek, 15:19:01 »

Miért nem jó, mi a baja?
a sima FT transmitter jobb? Azok nem olyan szimpatikusak, kilóg a szivargyújtóból egy csöcs.
ebbe pont az tetszene, hogy elfér a műszerfalba, jack dugó kivezetés, rádugom a telefonomat, és szól a zene.

Ha gondolod,nekem van ilyen is mint amit a cromaxnál néztél,meg a bedugós csöcsös is. hehe
Most szeretem volna eladni mindketőtt!
Ha érdekel küldöm számom privibe,mindkettőt fél ár alatt szeretném eladni,valamelyik aukciós oldalon.
Természetesen te elviszed,kiprobálod,ha tetszik boltolunk,ha nem akkor vissza hozod.
Még annyi,hogy amit a cromaxnál néztél,ahoz kell venni 2dbantenna átalakitó dugót,és 7 frekvenciát tudsz rajta beállitani.
A csöcsös-höz  hehe nem kell semmi,q..va sok frekit be lehet rajta állitani,és van rajta aux jack aljzat,sd és usb bemenet+egy távkapcs.
mindkettő jó,csak karcos.
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8776 Dátum: 2009.03.13 péntek, 16:11:27 »

Ha gondolod,nekem van ilyen is mint amit a cromaxnál néztél,meg a bedugós csöcsös is. hehe
Most szeretem volna eladni mindketőtt!
Ha érdekel küldöm számom privibe,mindkettőt fél ár alatt szeretném eladni,valamelyik aukciós oldalon.
Természetesen te elviszed,kiprobálod,ha tetszik boltolunk,ha nem akkor vissza hozod.
Még annyi,hogy amit a cromaxnál néztél,ahoz kell venni 2dbantenna átalakitó dugót,és 7 frekvenciát tudsz rajta beállitani.
A csöcsös-höz  hehe nem kell semmi,q..va sok frekit be lehet rajta állitani,és van rajta aux jack aljzat,sd és usb bemenet+egy távkapcs.
mindkettő jó,csak karcos.


Tudnánk vmikor találkozni, hogy meghallgathassam azt a beépítéses kütyüt?
Miért nem használod?
Annyira gagyi a hangja? Rosszabb, mint a sima FM rádió?
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8777 Dátum: 2009.03.13 péntek, 16:14:15 »

Megmondták a választ helyettem.
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #8778 Dátum: 2009.03.13 péntek, 16:28:11 »

Tudnánk vmikor találkozni, hogy meghallgathassam azt a beépítéses kütyüt?
Miért nem használod?
Annyira gagyi a hangja? Rosszabb, mint a sima FM rádió?

Ezt a beépiteses kütyüt,úgy még ki se probáltam,hogy bekötöm,pont azért mert nem akartam ilyen antenna átalakítókat venni darabját 1000-é.Tápkábelt+rca-jack dugom van hozzá,rádugjuk a telodat,vagy mit,és a rádió közelébe rakjuk.
Egyébként kb olyan hangja van mint az fm rádiónak,és ott azért egy elég jelentős tartomány zaj.
Igazából,én eddig azt se vettem észre hogy a rádiónak nincs olyan szép hangja mint egy cd-nek.
Amióta fm transmiter létezik azóta tudom csak.
Annyira nem gáz a hangja,de nem ablakletekerős,élmény zenélésre való!
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
kovermadar
Vendég
« Új hozzászólás #8779 Dátum: 2009.03.13 péntek, 16:46:42 »

Sziasztok!

 Nemrég vettem az 5000 RDS rádiómhoz XCarLink típusú MP3 interface-t ( https://www.xcarlink.hu/ - hátha így ismerősebb) és a következő gond(ok) adódtak vele:
- ha a következő számra akarom léptetni a multikormány használatával, akkor a kijelzőn a számláló a következő számra ugrik, de azt a számot kezdi játszani, amiről át akartam ugratni
- ha hangosítani szeretnék a multikormánnyal, akkor a hangerő növelése mellett a következő számra ugrik és után minden 10. mp-ben megismétli az ugrást (mint amikor azt a funkciót használja az ember, hogy minden számba belehallgat 10 mp-ig).

 Minden más funkció rendesen működik multikormányról vezérelve, ha a rádió előlapján állítom ezeket, akkor nem jelentkeznek a fenti gondok (fejegységről vezérelve minden OK).

 Próbáltuk kicserélni az MP3 interface-t és a fejegységet is. Mindkét esetben maradt a hiba.

 Érdekes még, hogy ha a rádiót vezérlem multikormányról, akkor az is tökéletesen működik.

 Az autó: 2000/06 évjáratú MK2 Mondeo
 Rádió: 5000 RDS
 Multikormány: kormány bal oldalán (hallottam olyanról, hogy a másik oldalon van - hátha számít komptaibilitás, felépítés, funkciók szempontjából); funkciói: vol +/-, AM/FM, seek next/prev, next CD.

 Találkozott már valamelyikőtök ilyen hibával vagy van valakinek valami ötlete ezzel kapcsolatban?

 Előre is köszönöm!

 Kellemes hétvégét!
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8780 Dátum: 2009.03.13 péntek, 17:51:22 »

Ehhh.....

Többen irták hogy hol vettem a fejet meg őket is érdekli.....ezért ide irom mert annyit nem irok hogy mindenkinek válaszoljak..igy egyszerűbb  eplus2

Több nepper ismerősőm van, akik bontanak kocsikat, jövő héten aszem kb 8 mondit durrantanak szét, ha lessz valami szólok....az árakat ők szabják nem én, persze nekem haveri ár volt.....

Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8781 Dátum: 2009.03.13 péntek, 18:15:42 »

Ehhh.....

Többen irták hogy hol vettem a fejet meg őket is érdekli.....ezért ide irom mert annyit nem irok hogy mindenkinek válaszoljak..igy egyszerűbb  eplus2

Több nepper ismerősőm van, akik bontanak kocsikat, jövő héten aszem kb 8 mondit durrantanak szét, ha lessz valami szólok....az árakat ők szabják nem én, persze nekem haveri ár volt.....


Ha leadom a címet hogy hol parkol az áldozat akkor azt is szét durrantják hehe hehe hehe
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #8782 Dátum: 2009.03.13 péntek, 18:37:29 »

...Több nepper ismerősőm van, akik bontanak kocsikat, jövő héten aszem kb 8 mondit durrantanak szét, ha lessz valami szólok....az árakat ők szabják nem én, persze nekem haveri ár volt.....
Ha lenne esetleg CD tár kábellel a cd-d árfekvésében, az érdekelne...  wave
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #8783 Dátum: 2009.03.13 péntek, 18:38:43 »

...Nemrég vettem az 5000 RDS rádiómhoz XCarLink típusú MP3 interface-t ...
Ha nem vagyodszkrét, az árát megkérdezhetem? Bolti ár?
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8784 Dátum: 2009.03.13 péntek, 18:56:07 »

Ha leadom a címet hogy hol parkol az áldozat akkor azt is szét durrantják hehe hehe hehe


ez kérdés vagy kijelentés akart lenni?  eplus2 eplus2

Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8785 Dátum: 2009.03.13 péntek, 18:58:32 »

ez kérdés vagy kijelentés akart lenni?  eplus2 eplus2


szerintem kérdés  hehe hehe
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8786 Dátum: 2009.03.13 péntek, 19:23:38 »

ez kérdés vagy kijelentés akart lenni?  eplus2 eplus2


eplus2 eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8787 Dátum: 2009.03.13 péntek, 19:34:53 »

Mi tisztességes törvénytisztelő, jó magaviseletet tanusitó állampolgárok vagyunk és ennyi.... angel
Amiben lehetőség van azt pedig a legjobb tudásunk és belátásunk szerint kihasználjuk és a saját javaink növelésére forditjuk..... eplus2

 gun...... police..... eplus2
Naplózva
kovermadar
Vendég
« Új hozzászólás #8788 Dátum: 2009.03.13 péntek, 20:31:41 »

Ha nem vagyodszkrét, az árát megkérdezhetem? Bolti ár?

Persze, 23.500 Ft volt a kütyü kábelekkel, csatlakozóval, mindennel...
Naplózva
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #8789 Dátum: 2009.03.14 szombat, 11:35:46 »

na bekerült a 6000cd-s fejegység amit 10-ért vettem, és szerintem tök jól harmonizál.... eplus2
Ez tényleg szép lett.  taps Eddig csak feketében láttam 6000-est, te fújtad a műszerfal színére az előlapját? Ez már szebben mutat, mint az előződ.  eljen
Amúgy azt nem írod hogyan szól az előző Sony MP3-hoz képest.
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8790 Dátum: 2009.03.14 szombat, 12:46:52 »

Ez tényleg szép lett.  taps Eddig csak feketében láttam 6000-est, te fújtad a műszerfal színére az előlapját? Ez már szebben mutat, mint az előződ.  eljen
Amúgy azt nem írod hogyan szól az előző Sony MP3-hoz képest.

nem ez igy gyári szürke, és elég ritka, mert csak pumában volt ilyen szürke....de tényleg szebb mint a fekete... eplus2

A sony sokkal szebben szól szerintem, de ez meg odaillik, ennyi....
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8791 Dátum: 2009.03.15 vasárnap, 21:59:06 »

gyári fejegységhez kézi kormányvezérlő vagy mi utólag beépithető? vagy neis erőlködjek, alapban nem volt az autóban....

6006-os fejegység van most 25-ért ha kell valakinek, amig megvan...
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #8792 Dátum: 2009.03.16 hétfő, 06:56:18 »

gyári fejegységhez kézi kormányvezérlő vagy mi utólag beépithető? vagy neis erőlködjek, alapban nem volt az autóban....
Nekem Mk2be bement. Mk3nál nemtom mi a helyzet, de a rádió az ugyanaz... Cheesy
Naplózva
balko
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1065



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8793 Dátum: 2009.03.16 hétfő, 07:36:15 »

Sziasztok!6006-ról kép van róla,hogy megnézzem?
Naplózva

2002 TDCI ford mondeo 130le
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8794 Dátum: 2009.03.16 hétfő, 19:03:04 »

Sziasztok!6006-ról kép van róla,hogy megnézzem?

ha tőlem kérded akkor megoldható...
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8795 Dátum: 2009.03.16 hétfő, 19:03:59 »

Nekem Mk2be bement. Mk3nál nemtom mi a helyzet, de a rádió az ugyanaz... Cheesy

és közvetlen a fejegységre van kötve, vagy valami másra?
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #8796 Dátum: 2009.03.16 hétfő, 19:09:55 »

és közvetlen a fejegységre van kötve, vagy valami másra?
Van 1 beltéri egysége, ez megy a kiskarra, valamint a +ra, -ra, gyújtásra.
Naplózva
Novy
Vendég
« Új hozzászólás #8797 Dátum: 2009.03.16 hétfő, 19:45:56 »

Üdv. Bepattintottam egy JVC fejet a kocsiba. Csak az a bajom vele hogy a rádióállomások nagyon gyengén jönnek a gyári antennával. A gyári 5000-res egységgel gond nélkül fogott mindent ami kell. Nem tom mi lehet a probléma.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8798 Dátum: 2009.03.16 hétfő, 19:47:17 »

Üdv. Bepattintottam egy JVC fejet a kocsiba. Csak az a bajom vele hogy a rádióállomások nagyon gyengén jönnek a gyári antennával. A gyári 5000-res egységgel gond nélkül fogott mindent ami kell. Nem tom mi lehet a probléma.
gyenge az antennaerősítője
Naplózva
paky
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 272


2.0 TDCI Amb. 2011


« Új hozzászólás #8799 Dátum: 2009.03.16 hétfő, 20:18:39 »

Üdv. Bepattintottam egy JVC fejet a kocsiba. Csak az a bajom vele hogy a rádióállomások nagyon gyengén jönnek a gyári antennával. A gyári 5000-res egységgel gond nélkül fogott mindent ami kell. Nem tom mi lehet a probléma.

Nekem az 5000c-vel is gyengusz, kell egy normális erösítő bele, sztem. Én egy scorpióét akarok szerezni,mert z nagyon tutti volt  wave
Naplózva
Oldalak: 1 ... 169 170 171 172 173 174 175 [176] 177 178 179 180 181 182 183 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.075 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.