Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.08 szerda, 08:38:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lakatos, Fényező  (Megtekintve 439514 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #450 Dátum: 2007.06.05 kedd, 08:24:00 »

Zacci, szerintem nyugodtan bízd a fényezőkre az ajtó szerelését. Ha olyan helyre akarod vinni ahol ezt nem mered rájuk bízni ott a fényezést se csinálják meg jól. Egyébként úgy szerinted miért kellen neked külön leszerelni az ajtót? Ajtó nélkül se tudnád használni az autot. Akkor meg ne inkább a fényező műhelyben csinálják? Hátha közelebbi szin árnyalatot találnak a karosszéri  többi részével.
Stealt,
 
A fenyezo munkajuk szerintem nagyon jo, de amirol en beszelek, az mar ilyen finommechanikai szereles. A lenyeg, hogy van 2 csupasz ajtom, amit le kene fenyezni es feltenni a 2 meglevo horpadt helyere. A 2 csupasz ajto igy termeszetesen most a sufniban lakik. Igazabol attol felek, hogy xarul rakjak at az ajtok belet. A kilincs ki-be szereles nekem mar ecceru tema, de aki meg nem csinalt ilyet, vagy fakezu, az konnyen elbaxhatja. Most azon gondolkodom, hogy vagy elviszem a 2 csupasz ajtot lefenyeztetni, termeszetesen ugy, hogy ott marad a verda szinmintavetel miatt, es aztan en otthon atpakolom a belet, felteszem a helyere es elviszem beallitatni, vagy ezta melot rabizom a fenyezo muhelyre.Nah mind1, majd kiderul. Az sem mind1, hogy mennyiert pakoljak at az ajtok belet...
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #451 Dátum: 2007.06.05 kedd, 08:25:00 »

Fusim,
 
Es ha allitva fenyezik le ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #452 Dátum: 2007.06.05 kedd, 08:55:00 »

Fusim,
 
Es ha allitva fenyezik le ?
Ha van spéci állványa a fényezőnek esetleg, de általában fektetve könnyebb úgyse látod, jobb ha fent van az autón. Alapozzák le a falcokat fújják le belül és utána szereld fel az autóra és mehet a szín szerintem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #453 Dátum: 2007.06.05 kedd, 23:30:00 »

A felületi kis karcokat hogyan lehet egyszerűen megszűntetni? Valami finom polírpaszta vattával?
Egyszer hallottam, hogy fogkrémmel is lehet polírozni. Persze kipróbálni nem akarom, mert nem vagyok fényező.
De ha valaki aszongya, hogy kárt nem teszek vele, és kicsit javít az apró karcokon, akkor esetleg teszek egy kísérletet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #454 Dátum: 2007.06.06 szerda, 11:32:00 »

A felületi kis karcokat hogyan lehet egyszerűen megszűntetni? Valami finom polírpaszta vattával?
Egyszer hallottam, hogy fogkrémmel is lehet polírozni. Persze kipróbálni nem akarom, mert nem vagyok fényező.
De ha valaki aszongya, hogy kárt nem teszek vele, és kicsit javít az apró karcokon, akkor esetleg teszek egy kísérletet.
Sok mindentől függ főleg, hogy milyen mélyek azok a karcok. Ha nagyon mélyek autófényező boltba lehet venni jól vágó polirozószereket 3M ilyesmi márkát azzal el lehet tompitani a mélyebb karcokat is és utána viaszos finom pasztával felfényesíted.  Anyag felvitele polirozás szivaccsal a fényesítés vattával. Ha nagyon mély a karc és nem akarsz szenvedni a krémmel 1500-2000 es vizes polirpapírral ess neki és utána polirozás. Ha át van karcolva a lakk vagy a festék alapozóig esélytelen vagy polirozással. Mély karcot vagy kavicsnyomot ki kell kapargatni, rozsdaátalakítani, gittel feltölteni festeni 2 hét száradás után vizesen papírral majd pasztával szintbepolirozni. Metálnál sok dolog nem működik ott van egy fedőlakkréteg.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #455 Dátum: 2007.06.06 szerda, 18:54:00 »

Sok mindentől függ főleg, hogy milyen mélyek azok a karcok. Ha nagyon mélyek autófényező boltba lehet venni jól vágó polirozószereket 3M ilyesmi márkát azzal el lehet tompitani a mélyebb karcokat is és utána viaszos finom pasztával felfényesíted.  Anyag felvitele polirozás szivaccsal a fényesítés vattával. Ha nagyon mély a karc és nem akarsz szenvedni a krémmel 1500-2000 es vizes polirpapírral ess neki és utána polirozás. Ha át van karcolva a lakk vagy a festék alapozóig esélytelen vagy polirozással. Mély karcot vagy kavicsnyomot ki kell kapargatni, rozsdaátalakítani, gittel feltölteni festeni 2 hét száradás után vizesen papírral majd pasztával szintbepolirozni. Metálnál sok dolog nem működik ott van egy fedőlakkréteg.
Hát van metálfény, így van lakk is. Gondolom akkor ne nagyon álljak neki a vacakolásnak.
Egyébként a karcok szerintem egyáltalán nem mélyek, legalábbis amiket azt hittem ki tudok javítani. A legjobb gondolom az, ha elviszem egy fényezőhöz, és ő X Ft-ért megcsinálja.
De mivel nem mélyek, így csak esztétikai hibák, nem okoznak korróziót. Szóval ha már nem bírom nézni, akkor fényeztetek.
Ja, köszi az infót!
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #456 Dátum: 2007.06.08 péntek, 13:03:00 »

Most mennyiért fényznek egy elemet metálban. A motorháztőm és az első lökös tele van kavicsfelverődésekkel. Sokba kerülne ennek a javítása? Gondolom ez csak ujra fényezéssel lehet megoldani.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #457 Dátum: 2007.06.08 péntek, 18:06:00 »

Most mennyiért fényznek egy elemet metálban. A motorháztőm és az első lökös tele van kavicsfelverődésekkel. Sokba kerülne ennek a javítása? Gondolom ez csak ujra fényezéssel lehet megoldani.
Attól függ,hogy kérsz-e számlát és holcsináltatod.Elemenként 15E-50E -ig!
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #458 Dátum: 2007.06.08 péntek, 18:09:00 »

Attól függ,hogy kérsz-e számlát és holcsináltatod.Elemenként 15E-50E -ig!
Nem kérek számlát, csak az a lényeg, hogy jó legyen. Van javaslatod?
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #459 Dátum: 2007.06.08 péntek, 18:15:00 »

Nem kérek számlát, csak az a lényeg, hogy jó legyen. Van javaslatod?
Ismeritek az Itt az APEH hol az APEH játékot? Nem akarjátok inkább magánba folytatni?
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #460 Dátum: 2007.06.08 péntek, 18:17:00 »

Ismeritek az Itt az APEH hol az APEH játékot? Nem akarjátok inkább magánba folytatni?
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #461 Dátum: 2007.06.08 péntek, 18:22:00 »

Nem kérek számlát, csak az a lényeg, hogy jó legyen. Van javaslatod?
Én nagykanizsán vagyok,gondolom ezért nem fogsz ide jönni!
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #462 Dátum: 2007.06.08 péntek, 18:29:00 »

Én nagykanizsán vagyok,gondolom ezért nem fogsz ide jönni!
Hát ezért nem.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #463 Dátum: 2007.06.08 péntek, 20:46:00 »

Most mennyiért fényznek egy elemet metálban. A motorháztőm és az első lökös tele van kavicsfelverődésekkel. Sokba kerülne ennek a javítása? Gondolom ez csak ujra fényezéssel lehet megoldani.
Nálunk  a tarjáni karosszériásnál egy huszas egy elem fényezése. És bizony nem lehet észrevenni, hogy bármit is javítotak volna az autón, olyan szépen dolgoznak.
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #464 Dátum: 2007.06.08 péntek, 22:37:00 »

Nálunk  a tarjáni karosszériásnál egy huszas egy elem fényezése. És bizony nem lehet észrevenni, hogy bármit is javítotak volna az autón, olyan szépen dolgoznak.
Metál fény?
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #465 Dátum: 2007.06.08 péntek, 22:39:00 »

Metál fény?
Az enyém szerintem az, a Ghia-hoz az jár, nem?
Szemre meg a fene tudja, de k...va fényes, az biztos.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #466 Dátum: 2007.06.08 péntek, 23:44:00 »

Észrevettem ma egy "szép" rozssamegindulást a bal oldali külső tükröm alatt. Sad Kiváncsi vagyok, hogy megcsinálják-e a 12év garira. Holnap lefényképezem.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #467 Dátum: 2007.06.09 szombat, 07:39:00 »

Az enyém szerintem az, a Ghia-hoz az jár, nem?
Szemre meg a fene tudja, de k...va fényes, az biztos.
Én nem tudom, hogy mi jár a gyiához. Ha olyan kis fémszemcsék csillognak a fényezésben, akkor metál.
 
Nekem most a kárszakértő azt írta az autó fényezésére, hogy 2 rétegű metál.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #468 Dátum: 2007.06.09 szombat, 07:40:00 »

Észrevettem ma egy "szép" rozssamegindulást a bal oldali külső tükröm alatt. Sad Kiváncsi vagyok, hogy megcsinálják-e a 12év garira. Holnap lefényképezem.
Nekem meg a szokásos ajtó alsó-belső éleinél lehet látni korrozió nyomára utaló jeleket.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #469 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 16:21:00 »

Sziasztok!
 
Nem tudja véletlen vki, hogy hol tudnék színt kevertetni a kocsimra, lehetőleg úgy, ill. csakis úgy hogy árnyalatnyi különbség se legyen a jobb első sárvédő, és az összes többi között?!
Van esély rá, hogy nem fog elütni?
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #470 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 16:56:00 »

Sziasztok!
 
Nem tudja véletlen vki, hogy hol tudnék színt kevertetni a kocsimra, lehetőleg úgy, ill. csakis úgy hogy árnyalatnyi különbség se legyen a jobb első sárvédő, és az összes többi között?!
Van esély rá, hogy nem fog elütni?
Beviszed bármely normális fényezőműhelybe, vagy festékkerveréssel foglalkozó céghez mondjuk az üzemanyagtartály fedelét és kikevernek neked egy pont olyat. Nagyon minimális lesz a különbség. Talán az egész autót fel kell polírozni és aztán jó lesz. Nálam kétszer volt ilyen jellegű művelet off autónál és patent lett a gép.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #471 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 17:00:00 »

Beviszed bármely normális fényezőműhelybe, vagy festékkerveréssel foglalkozó céghez mondjuk az üzemanyagtartály fedelét és kikevernek neked egy pont olyat. Nagyon minimális lesz a különbség. Talán az egész autót fel kell polírozni és aztán jó lesz. Nálam kétszer volt ilyen jellegű művelet off autónál és patent lett a gép.
1 hónapja políroztattam át, nagyon frankó lett.
De nincs neki vmi gyári színkódja? Amitől tutti lesz a szín?
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #472 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 17:08:00 »

1 hónapja políroztattam át, nagyon frankó lett.
De nincs neki vmi gyári színkódja? Amitől tutti lesz a szín?
Elvileg a forgalmidban benne van a szín megjelölésénél vagy pedig az alvázszámból kiderül. Asszem...
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #473 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 17:09:00 »

Elvileg a forgalmidban benne van a szín megjelölésénél vagy pedig az alvázszámból kiderül. Asszem...
Nekem pl az van beírva hogy "10 fekete". Gondolom ez alapján meg az évjárat alapján ki lehet silabizálni az összetételt.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #474 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 17:13:00 »

Nekem pl az van beírva hogy "10 fekete". Gondolom ez alapján meg az évjárat alapján ki lehet silabizálni az összetételt.
De akkor úgy színkód alapján nagyobb az esély, hogy eltalálják a színt?  
Vagy inkább a tanksapka?
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #475 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 17:23:00 »

De akkor úgy színkód alapján nagyobb az esély, hogy eltalálják a színt?  
Vagy inkább a tanksapka?
Szerintem a színkód kevés. Nem tudom, hogy a 10-es fekete pl azt jelenti a mondjuk 100 fekete színkódból ez a 10-es vagy pedig a Ford Mondeót gyártották mondjuk 12 színben és ez a fekete vagyis a 10-es.
 
Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy pl az Én évjáratomnál a fekete, az nem csont fekete, hanem inkább kékes beütésű.
 
Szerintem inkább passzolok, most hogy belegondoltam.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #476 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 17:24:00 »

De akkor úgy színkód alapján nagyobb az esély, hogy eltalálják a színt?  
Vagy inkább a tanksapka?
A tanksapkát piztosabb módszernek tartom, mert ott azért látszódik a mattulás is, amit szerintem bele tudnak kalkulálni egy festékkeveréssel foglalkozó cégnél.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #477 Dátum: 2007.06.13 szerda, 08:49:00 »

A tanksapkát piztosabb módszernek tartom, mert ott azért látszódik a mattulás is, amit szerintem bele tudnak kalkulálni egy festékkeveréssel foglalkozó cégnél.
Köszönöm.
Majd beszámolok róla, hogy miyen lett.
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #478 Dátum: 2007.06.13 szerda, 09:01:00 »

Köszönöm.
Majd beszámolok róla, hogy miyen lett.
Kiváncsian várom a végeredményt! Mikor lesz a színezés?
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #479 Dátum: 2007.06.15 péntek, 10:10:00 »

Kiváncsian várom a végeredményt! Mikor lesz a színezés?
Még nem tudom. Egyenlőre a sárvédő van beszerzés alatt. Majd úgyis dobok fel képeket.
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #480 Dátum: 2007.06.15 péntek, 11:05:00 »

Még nem tudom. Egyenlőre a sárvédő van beszerzés alatt. Majd úgyis dobok fel képeket.
Rendben!
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #481 Dátum: 2007.06.18 hétfő, 11:24:00 »

Kerestem, de egyelőre nem találtam megbízható lakatost-fényezőt. Nem tudtok valakit Pesten vagy környékén. Hátsó sárvédő javítás (csere?), küszöbök cseréje, no meg némi fényezés lenne.
Mondeo I.
Köszi!
Laci
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #482 Dátum: 2007.06.18 hétfő, 11:31:00 »

Kerestem, de egyelőre nem találtam megbízható lakatost-fényezőt. Nem tudtok valakit Pesten vagy környékén. Hátsó sárvédő javítás (csere?), küszöbök cseréje, no meg némi fényezés lenne.
Mondeo I.
Köszi!
Laci
www.lakkcipo.hu nál kérdezz rá, hivatkozz a clubra
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #483 Dátum: 2007.06.18 hétfő, 11:56:00 »

www.lakkcipo.hu nál kérdezz rá, hivatkozz a clubra
OK, megkérdezem.
Köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #484 Dátum: 2007.06.18 hétfő, 21:12:00 »

Sziasztok! Ha valakinek esetleg tudunk segiteni nézzen be az oldalunkra, mindennel foglalkozunk ami autóval kapcsolatos: Fényezés, Karosszériázás, törött-totálkáros autók javitása pl.:elemek fényezése 10.000 ft-tól akár metált,gyöngyházat is,komplett autók metál, gyöngyház 100-150.000-ig Feregtuning klikk ide
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #485 Dátum: 2007.06.18 hétfő, 21:16:00 »

Azt elfelejtettem leírni hogy Pesttől 35 km-re lakunk. Árajánlatot pedig a feregtuning@citromail.hu   -n kérhettek.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #486 Dátum: 2007.06.18 hétfő, 22:51:00 »

Azt elfelejtettem leírni hogy Pesttől 35 km-re lakunk. Árajánlatot pedig a feregtuning@citromail.hu   -n kérhettek.
És mennyi kedezményt adsz ezért a reklámért? Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #487 Dátum: 2007.07.14 szombat, 11:02:00 »

Sziasztok!
Már megint itt vagyok! Nem volt net-em és ezért tűntem el, sorry!  
Időközben megtaláltam a megfelelő embereket akik még hiányoztak a "szakember gárdából"!
Mostantól kereshettek autós problémákkal A-Z-ig!
A Mondeo-s kedvezményetek természetesen továbbra is él!
Üdv. Lakkcipő!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #488 Dátum: 2007.07.14 szombat, 15:53:00 »

Sziasztok!
Már megint itt vagyok! Nem volt net-em és ezért tűntem el, sorry!  
Időközben megtaláltam a megfelelő embereket akik még hiányoztak a "szakember gárdából"!
Mostantól kereshettek autós problémákkal A-Z-ig!
A Mondeo-s kedvezményetek természetesen továbbra is él!
Üdv. Lakkcipő!
Keresni foglak! Nekem kéne ezt-azt fényezni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #489 Dátum: 2007.07.14 szombat, 18:21:00 »

Szia! Oké, várom hogy jelentkezz! Elérések a lakkcipo.hu-n!
További szép napot!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #490 Dátum: 2007.07.15 vasárnap, 00:38:00 »

Keresni foglak! Nekem kéne ezt-azt fényezni.
A lakkcipődet?
Naplózva
lakkcipo
Vendég
« Új hozzászólás #491 Dátum: 2007.08.04 szombat, 14:59:41 »

Ez kinek a topicja?
 
Írjak ide jó lakatosat, vagy jó szemű fényezőt?
Ez tényleg nem derül ki, de hogy te kialudtad a találkozó okozta fáradalmakat az biztos!
Természetesen ennek nagyon örülök és úgy tűnik, hogy ez csak nekem nem sikerült!
 
Tisztelettel!
Sziasztok!
Végre sikerült "átjönnöm" a régi fórumról!  Cheesy
Nemtom ki nyitotta anno a topicot.
Szóval, ott tartottunk, hogy minden, az optikai tuningal kapcsolatos problémáitokkal kereshettek!
Emlékeztek, én vagyok a fényező és a kapcsolódó szakmák mestereit is sikerült már becserkésznem!
Folytassuk ettől a innen a beszélgetést!
Szép napot mindenkinek!
Üdv. Lakkcipő
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #492 Dátum: 2007.08.04 szombat, 15:21:18 »

Sziasztok!
Végre sikerült "átjönnöm" a régi fórumról!  Cheesy
Nemtom ki nyitotta anno a topicot.
Szóval, ott tartottunk, hogy minden, az optikai tuningal kapcsolatos problémáitokkal kereshettek!
Emlékeztek, én vagyok a fényező és a kapcsolódó szakmák mestereit is sikerült már becserkésznem!
Folytassuk ettől a innen a beszélgetést!
Szép napot mindenkinek!
Üdv. Lakkcipő

Szia,

Te egy MK3-as kombi Mondeón mennyiért fényezed újra az első, és a hatsó lökösöket? Fehér az autó.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
lakkcipo
Vendég
« Új hozzászólás #493 Dátum: 2007.08.04 szombat, 15:24:13 »

Sziasztok!
Végre sikerült "átjönnöm" a régi fórumról!  Cheesy
Nemtom ki nyitotta anno a topicot.
Szóval, ott tartottunk, hogy minden, az optikai tuningal kapcsolatos problémáitokkal kereshettek!
Emlékeztek, én vagyok a fényező és a kapcsolódó szakmák mestereit is sikerült már becserkésznem!
Folytassuk ettől a innen a beszélgetést!
Szép napot mindenkinek!
Üdv. Lakkcipő

Szia,

Te egy MK3-as kombi Mondeón mennyiért fényezed újra az első, és a hatsó lökösöket? Fehér az autó.
Szia!
21.500.- +ÁFA a hivatalos elemár.  Smiley
Van 15% "mondeo kedvezmény"-etek! Sztem keress a 06 20 255 42 88 mobilon.
Üdv, Lakkcipő.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #494 Dátum: 2007.08.04 szombat, 19:56:25 »

Szia!
21.500.- +ÁFA a hivatalos elemár.  Smiley
Van 15% "mondeo kedvezmény"-etek! Sztem keress a 06 20 255 42 88 mobilon.
Üdv, Lakkcipő.

 worship
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
him007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 505


02. 06. Ford Mondeo Turner 2.0 TDCI Ghia


E-mail
« Új hozzászólás #495 Dátum: 2007.09.05 szerda, 13:45:47 »

garanciális fényezés javítás sztori....

Ma meguntam a hitegetést, miszerint eltelt 2,5 hónap és nem vették a fáradságot, hogy visszahívjanak.

A helyzet a következő....

van egy 2002-es Mondeom és előjöttek a rozsdafoltok az ajtók alsó,belső élein. Mivel átrozsdásodásról van szó és még  a garancia időbe is belefér szeretném megcsináltatni. Ez olyan, mint a rossz fog, tömni vagy húzni  Undecided. De semmi válasz nincsen, csak aktatologatás. Most kíváncsi vagyok, hogy mikor kapok választ  Huh?

Lehet, hogy mire jön a válasz Frédi autom lesz Grin

szép napot mindenkinek
Naplózva

Jó utat mindenkinek, és vigyázzunk a motorosokra is, akkor is ,ha nem mindig  is érdemlik meg... Smiley
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #496 Dátum: 2007.09.05 szerda, 14:13:38 »

garanciális fényezés javítás sztori....

Ma meguntam a hitegetést, miszerint eltelt 2,5 hónap és nem vették a fáradságot, hogy visszahívjanak.

A helyzet a következő....

van egy 2002-es Mondeom és előjöttek a rozsdafoltok az ajtók alsó,belső élein. Mivel átrozsdásodásról van szó és még  a garancia időbe is belefér szeretném megcsináltatni. Ez olyan, mint a rossz fog, tömni vagy húzni  Undecided. De semmi válasz nincsen, csak aktatologatás. Most kíváncsi vagyok, hogy mikor kapok választ  Huh?

Lehet, hogy mire jön a válasz Frédi autom lesz Grin

Hová vitted az autód? Azér az legalább 1 hónap , mig felülvizsgálják, és engedélyezik a javítást....

szép napot mindenkinek

Hová vitted az autód? Azér az legalább 1 hónap , mig felülvizsgálják, és engedélyezik a javítást....
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
him007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 505


02. 06. Ford Mondeo Turner 2.0 TDCI Ghia


E-mail
« Új hozzászólás #497 Dátum: 2007.09.06 csütörtök, 15:50:05 »

garanciális fényezés javítás sztori....

Ma meguntam a hitegetést, miszerint eltelt 2,5 hónap és nem vették a fáradságot, hogy visszahívjanak.

A helyzet a következő....

van egy 2002-es Mondeom és előjöttek a rozsdafoltok az ajtók alsó,belső élein. Mivel átrozsdásodásról van szó és még  a garancia időbe is belefér szeretném megcsináltatni. Ez olyan, mint a rossz fog, tömni vagy húzni  Undecided. De semmi válasz nincsen, csak aktatologatás. Most kíváncsi vagyok, hogy mikor kapok választ  Huh?

Lehet, hogy mire jön a válasz Frédi autom lesz Grin




Hová vitted az autód? Azér az legalább 1 hónap , mig felülvizsgálják, és engedélyezik a javítást....


Győrbe vittem , és Bpi inportörnél kérdeztem rá először, hogy mi a teendő Angry


szép napot mindenkinek

Hová vitted az autód? Azér az legalább 1 hónap , mig felülvizsgálják, és engedélyezik a javítást....

Naplózva

Jó utat mindenkinek, és vigyázzunk a motorosokra is, akkor is ,ha nem mindig  is érdemlik meg... Smiley
sztpuhi
Vendég
« Új hozzászólás #498 Dátum: 2007.09.11 kedd, 17:19:45 »

Üdv!

Szerintetek merre találom az auto színkódját? Sajnos a szervízfüzetről lefelejtették. A gépkönyv meg semmilyen konkrétumot nem mond.Találtam két mondatot a jobb B oszlopon elhelyezett adattáblárol, de azon csak kg adatok, meg egy "RWY" kód található. Lehet, hogy ez lenne a színkód? Szeretném még a rossz idő beállta előtt? kijavítani az apró karcolás és kőfelverődés nyomokat, de mindenképpen tudni kéne a kódot. Egyébként MKlll és indigókék, metál nélkül. Ha szervízben megkérdezem nem bukom a kaszni-garanciát? Korábban kaptam egy sor kódot ami a felszereltséggel foglalkozik.?(ime:....EAO MTX75...)Talán ezek közül valamelyik?
Előre is köszi a segítséget
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #499 Dátum: 2007.09.11 kedd, 21:19:00 »

Üdv!

Szerintetek merre találom az auto színkódját? Sajnos a szervízfüzetről lefelejtették. A gépkönyv meg semmilyen konkrétumot nem mond.Találtam két mondatot a jobb B oszlopon elhelyezett adattáblárol, de azon csak kg adatok, meg egy "RWY" kód található. Lehet, hogy ez lenne a színkód? Szeretném még a rossz idő beállta előtt? kijavítani az apró karcolás és kőfelverődés nyomokat, de mindenképpen tudni kéne a kódot. Egyébként MKlll és indigókék, metál nélkül. Ha szervízben megkérdezem nem bukom a kaszni-garanciát? Korábban kaptam egy sor kódot ami a felszereltséggel foglalkozik.?(ime:....EAO MTX75...)Talán ezek közül valamelyik?
Előre is köszi a segítséget


A gari csak akkor él, ha márkaszervíz javítja!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.128 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.