Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.14 kedd, 15:07:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 335 336 337 338 339 340 341 [342] 343 344 345 346 347 348 349 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4590918 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #17050 Dátum: 2016.09.22 csütörtök, 12:26:02 »

Urak!
Találkozott már valaki 1,5 DIN-es fejegységgel? Persze nem a Mondeoéval  vigyor3
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
wyzard
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 362


E-mail
« Új hozzászólás #17051 Dátum: 2016.09.22 csütörtök, 22:10:45 »

Szerintem az "Sub woofer" KImenet.

Lehet kapni olyan RCA kábelt, aminek az egyik végén 1 dugó / aljzat, a másik végén 2 dugó / aljzat van. Erre találták ki.

http://www.argep.hu/trend/YSUB/Y-sub-kabel.html

Igen, kimenet nem be, elírhattam.  worship

Sejtettem, hogy van ilyen Y kábel, csak azt nem tudtam, hogy érdemi változás várható-e tőle, mintha csak az egyik RCA-t dugnám be a kettő helyett.
Naplózva

2005 MK3 Mondeo kombi 2.0 TDCI 6 sebesség
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #17052 Dátum: 2016.09.22 csütörtök, 23:13:04 »

Igen, kimenet nem be, elírhattam.  worship

Sejtettem, hogy van ilyen Y kábel, csak azt nem tudtam, hogy érdemi változás várható-e tőle, mintha csak az egyik RCA-t dugnám be a kettő helyett.

Igy érthető,sima monó kimenet. Ha osztod Y-al akkor a jel erőssége pl:2voltról 1voltra csökken oldalanként.....
Jobb ha mindkettőbe jut jel.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wyzard
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 362


E-mail
« Új hozzászólás #17053 Dátum: 2016.09.23 péntek, 08:25:40 »

Igy érthető,sima monó kimenet. Ha osztod Y-al akkor a jel erőssége pl:2voltról 1voltra csökken oldalanként.....
Jobb ha mindkettőbe jut jel.

Értem. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!  worship
Naplózva

2005 MK3 Mondeo kombi 2.0 TDCI 6 sebesség
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 785


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #17054 Dátum: 2016.09.23 péntek, 13:44:16 »

Értem. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!  worship

Én a hátsó RCA kimenetekre csatlakoztattam a szubláda erősítőjének 2xRCA csatlakozójú kábelét. Úgy tudom, hogyha a sub kimenetre csatlakoztatod, a fejegység indulásakor egy pukkanás lesz hallható a mélyládából. A 4.4.4 MTCB Androidos fejegységnél így van, nálad MTCD-nél nem tudom. Egy próbát megér ez a változat is.
Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
wyzard
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 362


E-mail
« Új hozzászólás #17055 Dátum: 2016.09.23 péntek, 15:17:33 »

Én a hátsó RCA kimenetekre csatlakoztattam a szubláda erősítőjének 2xRCA csatlakozójú kábelét. Úgy tudom, hogyha a sub kimenetre csatlakoztatod, a fejegység indulásakor egy pukkanás lesz hallható a mélyládából. A 4.4.4 MTCB Androidos fejegységnél így van, nálad MTCD-nél nem tudom. Egy próbát megér ez a változat is.

Láttam valahol olyan videót én is. Nem értek hozzá, úgyhogy bocs, ha hülyeséget kérdezek, de ha nem a 'sub woofer' kimenetre csatlakoztatom az erősítőt, hanem a két hátsóra, akkor ott a mélyen kívül minden más is kimegy, nem ?
A Sony-ra úgy volt rákötve, hogy elé be volt iktatva egy kis jelátalakító doboz.
« Utoljára szerkesztve: 2016.09.23 péntek, 15:23:50 írta wyzard » Naplózva

2005 MK3 Mondeo kombi 2.0 TDCI 6 sebesség
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 785


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #17056 Dátum: 2016.09.23 péntek, 15:26:31 »

Láttam valahol olyan videót én is. Nem értek hozzá, úgyhogy bocs, ha hülyeséget kérdezek, de ha nem a 'sub woofer' kimenetre csatlakoztatom az erősítőt, hanem a két hátsóra, akkor ott a mélyen kívül minden más is kimegy, nem ?

Igen, jól tudod.

De:
Az aktív sub erősítőjén van egy potméter - 50-200Hz, amellyel beállíthatod, hogy milyen frekvenciáig szólaltasson meg hangokat a sub.
Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
wyzard
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 362


E-mail
« Új hozzászólás #17057 Dátum: 2016.09.23 péntek, 22:07:12 »

Igen, jól tudod.

De:
Az aktív sub erősítőjén van egy potméter - 50-200Hz, amellyel beállíthatod, hogy milyen frekvenciáig szólaltasson meg hangokat a sub.

Rendben köszönöm, holnap rápróbálok és egyúttal lövök is pár fotót.  worship
Naplózva

2005 MK3 Mondeo kombi 2.0 TDCI 6 sebesség
Cucu89
Vendég
« Új hozzászólás #17058 Dátum: 2016.09.23 péntek, 23:16:24 »

Sziasztok!

Németországból importál, szeretett Fordomhoz nem kaptam meg a rádió kódját. Valahol eltűnhetett a "hosszú" úton,vagy el sem indult.  Cry
Tudna nekem valaki segíteni??? PLS!

Sony C307/C214 - MP3/RDS
Serial NO.: V030349
Part NO.: 4M5T-18C815-BK

Előre is nagyon szépen köszönöm!  worship
Naplózva
rstwingo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1123


csak vagyok


E-mail
« Új hozzászólás #17059 Dátum: 2016.09.24 szombat, 08:18:31 »

Sziasztok!

Németországból importál, szeretett Fordomhoz nem kaptam meg a rádió kódját. Valahol eltűnhetett a "hosszú" úton,vagy el sem indult.  Cry
Tudna nekem valaki segíteni??? PLS!

Sony C307/C214 - MP3/RDS
Serial NO.: V030349
Part NO.: 4M5T-18C815-BK

Előre is nagyon szépen köszönöm!  worship

V-hez csak szerviz tud adni kódot, azt már nem generálták
Naplózva

2012-s MK4 2.0 TDCI Titanium Luxury  Lunar Sky kombi- Full extra - 190 paci - 4 memoriás ülés
2005/03/31-TDCI 2.0 TURNIER VIVA X - kombi-130 pacis-Mashine Silv
sinci
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 410



E-mail
« Új hozzászólás #17060 Dátum: 2016.09.24 szombat, 08:44:30 »

Ezt a kódot mikor kéri? Szerencsére én kaptam az eladótól egy kártyát, amin megvan a kód, de még sosem kérte.
Naplózva

2010. 2.0 TDCI 136 LE
rstwingo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1123


csak vagyok


E-mail
« Új hozzászólás #17061 Dátum: 2016.09.24 szombat, 09:24:55 »

Ezt a kódot mikor kéri? Szerencsére én kaptam az eladótól egy kártyát, amin megvan a kód, de még sosem kérte.

mondjuk aksi csere után vagy ha levetted a sarut az aksiról, egyszóval áramtalanítás után
Naplózva

2012-s MK4 2.0 TDCI Titanium Luxury  Lunar Sky kombi- Full extra - 190 paci - 4 memoriás ülés
2005/03/31-TDCI 2.0 TURNIER VIVA X - kombi-130 pacis-Mashine Silv
Cant67
Vendég
« Új hozzászólás #17062 Dátum: 2016.09.24 szombat, 09:56:35 »

Sziasztok!
Keresek CD tárhoz kábelt, 5000 sorozatu rádióhoz.
Naplózva
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #17063 Dátum: 2016.09.24 szombat, 11:06:14 »

Sziasztok!
Keresek CD tárhoz kábelt, 5000 sorozatu rádióhoz.
Szia.
Nem egy olcsó dolog az egészhez képest 9-10 ezres darabja.Próbáld megkérdezni a bontósoktól,hátha van nekik.
Anno én is próbáltam,de maradtam az fm transzmitternél. vigyor3
http://www.autohifibolt.net/index.php?route=product/product&path=179&product_id=2134
Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
Cant67
Vendég
« Új hozzászólás #17064 Dátum: 2016.09.26 hétfő, 14:03:27 »

Szia.
Nem egy olcsó dolog az egészhez képest 9-10 ezres darabja.Próbáld megkérdezni a bontósoktól,hátha van nekik.
Anno én is próbáltam,de maradtam az fm transzmitternél. vigyor3
http://www.autohifibolt.net/index.php?route=product/product&path=179&product_id=2134

Köszönöm...
Naplózva
netcore
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1107


netcoore@gmai.com
E-mail
« Új hozzászólás #17065 Dátum: 2016.09.26 hétfő, 14:05:47 »

Este lefényképezem ami nekem van cd tár helyére usb lejátszót. Nekem a 6000cd csatlakozója más így csak a port fogja. 10korul odaadom

Íme a cucc:

https://www.dropbox.com/s/7autt7wfr42jtam/20160926_223346.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/grz9y3vdtxglzh5/20160926_223359.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/yiyr6upju4tcuo7/20160926_223409.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/qd4lrj7frppzn9x/20160926_223413.jpg?dl=0
« Utoljára szerkesztve: 2016.09.27 kedd, 15:34:00 írta netcore » Naplózva

0670-5882782


A nőknek 70 házimunkához kell érteniük:a főzés és a 69!
Mk4 2008 2,0Tdci 143Le? Titanium-x
Ex:Focus mk2 1,6tdci kombi 18"
R.I.P. Mondeo mk3(2002)2.0 tddi(tdci vgt turbo 1,5bar boost+csipsz)kombi -8cm
Pityke78
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


E-mail
« Új hozzászólás #17066 Dátum: 2016.09.28 szerda, 09:13:22 »

Sziasztok!

Egy mk4-es mondeoban található alap 6000 CD fejegységhez képest a gyári 8 db hangszóróval mennyire lenne előrelépés egy 1 din-es, vagy 2 din-es fejegység?
Vagy ahhoz hogy érdemi hangzásbeli javulást érjek el, mindenképpen szükséges lenne a a hangszóró készlet cseréje is?

Köszi
Naplózva
Caruso
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 907



E-mail
« Új hozzászólás #17067 Dátum: 2016.09.28 szerda, 14:03:19 »

Sziasztok!

Egy mk4-es mondeoban található alap 6000 CD fejegységhez képest a gyári 8 db hangszóróval mennyire lenne előrelépés egy 1 din-es, vagy 2 din-es fejegység?
Vagy ahhoz hogy érdemi hangzásbeli javulást érjek el, mindenképpen szükséges lenne a a hangszóró készlet cseréje is?

Köszi

Minden lánc annyira erős, mint a leggyengébb láncszeme.
Nem hallottam még ezeket az elemeket szólni, de úgy vélem, ebben a kategóriában (nem degradálás!) nem tettek olyan fergeteges minőségű egységeket a rendszerbe.
Persze fül és ízlés dolga, de úgy gondolom, legalább az első szettek cseréje, komoly előrelépést eredményezne a hangminőségben.

UFF
Naplózva

Nekem: Ford Mondeo, Mark II. 1996, 1,8 Zetec, sedan
Pityke78
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


E-mail
« Új hozzászólás #17068 Dátum: 2016.09.28 szerda, 19:52:38 »

Minden lánc annyira erős, mint a leggyengébb láncszeme.
Nem hallottam még ezeket az elemeket szólni, de úgy vélem, ebben a kategóriában (nem degradálás!) nem tettek olyan fergeteges minőségű egységeket a rendszerbe.
Persze fül és ízlés dolga, de úgy gondolom, legalább az első szettek cseréje, komoly előrelépést eredményezne a hangminőségben.

UFF

Igen, első körben én is ebben gondolkodom, illetve egy fejegység cserében.......... igazából ez lenne a legmeghatározóbb az előrelépés kapcsán.
Azon gondolkozok, hogy 1 din-es, vagy 2 din-es fejegységet tegyek bele, bár mivel elég nagy a központi konzol, ezért talán a 2 din-es esztétikusabb lenne.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Milyen típusokban kellene ilyen szempontból gondolkoznom?

Igazából extra igényem nincs, vagy semmi olyan, amik a jelenlegi típusokban már ne lenne benne (USB, Bluetooth)

Esetleg tudnátok egy-két típust ajánlani, ami jó választás lenne?

Köszi
Naplózva
Bandy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 521


2016 MK5 Mondeo 2.0 TDCI 150/180/205LE Tit Design


E-mail
« Új hozzászólás #17069 Dátum: 2016.09.28 szerda, 21:45:37 »

Igen, első körben én is ebben gondolkodom, illetve egy fejegység cserében.......... igazából ez lenne a legmeghatározóbb az előrelépés kapcsán.
Azon gondolkozok, hogy 1 din-es, vagy 2 din-es fejegységet tegyek bele, bár mivel elég nagy a központi konzol, ezért talán a 2 din-es esztétikusabb lenne.

...

Köszi

Szerintem nincs sok választék 2din-ben, mármint ami nem ilyen kínai droidos navis, hahu-s hirdetésben pl egy pioneer itt:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_trend_km_gar._led_pdc_ules.f_navi-10619618

https://www.youtube.com/watch?v=9ZvMmMGHvw4

Igaz van ára is, vagyis volt, mert már nem gyártják.
Naplózva

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17070 Dátum: 2016.09.28 szerda, 21:47:52 »

Igen, első körben én is ebben gondolkodom, illetve egy fejegység cserében.......... igazából ez lenne a legmeghatározóbb az előrelépés kapcsán.
Azon gondolkozok, hogy 1 din-es, vagy 2 din-es fejegységet tegyek bele, bár mivel elég nagy a központi konzol, ezért talán a 2 din-es esztétikusabb lenne.


Milyen típusokban kellene ilyen szempontból gondolkoznom?

Igazából extra igényem nincs, vagy semmi olyan, amik a jelenlegi típusokban már ne lenne benne (USB, Bluetooth)

Esetleg tudnátok egy-két típust ajánlani, ami jó választás lenne?

Köszi

amit szerintem el kell dönteni:
1. meddig tartod meg az autót
2. mennyire akarsz a hangminőségen javítani
3. milyen új funkciók kellenek
4. mennyire akarod szétbarmolni az autót
5. mekkora a keret

Ezek után lehet kitalálni a dolgokat. A 2DIN-es cuccokhoz szét kell barmolni, az 1din-es bután néz ki. Amennyiben a pénz nem számít, akkor egy jó műhely, pl paradox hifi vagy mások-hoz kell elmenni, az összes hangszórót kicseréltetni, erősítő bele, 2DIN-es pioneer vagy alpine fejegység és teljes hangszigetelés. Félek az autó árát még egyszer ráköltöd.

Nem akarlak megsérteni, de vettél egy fapad autót, szerintem ne erre indulj el. Vegyél egy fejegységet amit javasoltam ebay-en, vegyél apline, kixx, hertz vagy amit a többiek ajánlanak hangszórót, a legjobbat amit meg tud hajtani az új fej, vegyél egy mélyládát és annak erősítőt és kész. Lesz kihangosító, navi, filmnézés, öröm és újdonság az autóban és még szebben is fog szólni min a jelenlegi és kijöttél max 200-ból és nem csak egy fejegységet cseréltél.

Néhányan már végigjárták az utat és nagyon jó hangzást építettek be a járgányukba, de még maguknak sem vallják be, hogy mennyi volt a végösszeg. Én örülök a kínai, mindent lejtászik, kihangosítós, tolatókamerás, navis, filmes, mp3-as cuccomnak és az alpine hangszóróknak, meg az erősítőnek és mindennel megálltam 160e-ben (hangszórókkal együtt)
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Pityke78
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


E-mail
« Új hozzászólás #17071 Dátum: 2016.09.28 szerda, 22:05:54 »

amit szerintem el kell dönteni:
1. meddig tartod meg az autót
2. mennyire akarsz a hangminőségen javítani
3. milyen új funkciók kellenek
4. mennyire akarod szétbarmolni az autót
5. mekkora a keret

Ezek után lehet kitalálni a dolgokat. A 2DIN-es cuccokhoz szét kell barmolni, az 1din-es bután néz ki. Amennyiben a pénz nem számít, akkor egy jó műhely, pl paradox hifi vagy mások-hoz kell elmenni, az összes hangszórót kicseréltetni, erősítő bele, 2DIN-es pioneer vagy alpine fejegység és teljes hangszigetelés. Félek az autó árát még egyszer ráköltöd.

Nem akarlak megsérteni, de vettél egy fapad autót, szerintem ne erre indulj el. Vegyél egy fejegységet amit javasoltam ebay-en, vegyél apline, kixx, hertz vagy amit a többiek ajánlanak hangszórót, a legjobbat amit meg tud hajtani az új fej, vegyél egy mélyládát és annak erősítőt és kész. Lesz kihangosító, navi, filmnézés, öröm és újdonság az autóban és még szebben is fog szólni min a jelenlegi és kijöttél max 200-ból és nem csak egy fejegységet cseréltél.

Néhányan már végigjárták az utat és nagyon jó hangzást építettek be a járgányukba, de még maguknak sem vallják be, hogy mennyi volt a végösszeg. Én örülök a kínai, mindent lejtászik, kihangosítós, tolatókamerás, navis, filmes, mp3-as cuccomnak és az alpine hangszóróknak, meg az erősítőnek és mindennel megálltam 160e-ben (hangszórókkal együtt)

Abszolút nem sértettél meg, való igaz, az autó egy fapad és a vásárlásnál nem is ez volt a lényeg, viszont ilyen téren azért szeretem magam komfortosan érezni az autóban és ehhez számomra hozzátartozik a jó zene is.

Úgy gondolom és tapasztaltam eddig, hogy a legfontosabb elem a fejegység, illetve az első hangszóró szett, szóval első körben ebben gondolkoznék.
Nem akarok dübörgő, puffogó autót építeni, számomra nem ez a zene.

A navira nagyon nincs szükségem, ha nagyon arra van szükségem, akkor ott a teló.
Hangminőség szempontjából viszont úgy gondolom, hogy a "sima" fejegység jobb minőséget képvisel, mint egy kombinált (navi, multimédiás) fejegység ár/érték arány szempontjából.

Szóval első körben 2 din.es fejegység és első hangszóró szett az, ami fontos lenne, aztán meglátjuk mit produkál.......

Én így gondolom, de érvekkel meggyőzhető vagyok.  Wink

Illetve válaszolva a kérdéseidre:

1. meddig tartod meg az autót -> hosszú távon tervezek vele
2. mennyire akarsz a hangminőségen javítani -> a hangminőség a legfontosabb
3. milyen új funkciók kellenek -> persze, jól jön minden extra, de igazából ne is tudom, milyen opciók lennének ilyen téren
4. mennyire akarod szétbarmolni az autót -> fontos az igényesség, ezért mindenképpen úgy szereltetném bele
5. mekkora a keret -> mondjuk első körben 150.000
« Utoljára szerkesztve: 2016.09.28 szerda, 22:08:13 írta Pityke78 » Naplózva
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17072 Dátum: 2016.09.28 szerda, 22:12:45 »

Abszolút nem sértettél meg, való igaz, az autó egy fapad és a vásárlásnál nem is ez volt a lényeg, viszont ilyen téren azért szeretem magam komfortosan érezni az autóban és ehhez számomra hozzátartozik a jó zene is.

Úgy gondolom és tapasztaltam eddig, hogy a legfontosabb elem a fejegység, illetve az első hangszóró szett, szóval első körben ebben gondolkoznék.
Nem akarok dübörgő, puffogó autót építeni, számomra nem ez a zene.

A navira nagyon nincs szükségem, ha nagyon arra van szükségem, akkor ott a teló.
Hangminőség szempontjából viszont úgy gondolom, hogy a "sima" fejegység jobb minőséget képvisel, mint egy kombinált (navi, multimédiás) fejegység ár/érték arány szempontjából.

Szóval első körben 2 din.es fejegység és első hangszóró szett az, ami fontos lenne, aztán meglátjuk mit produkál.......

Én így gondolom, de érvekkel meggyőzhető vagyok.  Wink

A jelenlegi sima fejegységed, normális hangszórókkal sokkal jobb. Én vennék a bontóban inkább egy MP3-as sony-t (kb 35eHuf) és jó hangfalakat. Ennél többet kár belefektetni.A mondin én mondjuk most már ott vagyok, hogy a kínai, kapacitív fejegység jobban megérte volna. (Mp3-as fejegység + USB modul + kihangosító) = 100eHuf és nem tud se navit, se kilistázni az MP3-akat, se filmet...

A Jeep-be vettem egy kínai típusazonost, 80eHuf, kapacitív, kihagngosítós, mp3, USB, film, navi és minden amit tudnia kell egy ilyennek, kicseréltem alpine-ra a hangszórókat és nagyon jól szól. Igaz, még csak másfél éve van meg, szóval nem tudhatom lesz-e baja. Én tényleg azt mondom, hogy vagy nagyon meg kell csinálni és akkor az sokba kerül, vagy ha funkció hiányzik, akkor másik fejegység + hangszórók, vagy ahogy írod, funkció nem hiányzik, akkor cseréld ki a hangszórókat és kész. Paradox megmondja mi rakható be ebbe ami jól is szól és a fejegység meg tudja hajtani. Ennél többet szerintem felesleges rá költeni
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #17073 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 08:56:26 »

Abszolút nem sértettél meg, való igaz, az autó egy fapad és a vásárlásnál nem is ez volt a lényeg, viszont ilyen téren azért szeretem magam komfortosan érezni az autóban és ehhez számomra hozzátartozik a jó zene is.

Úgy gondolom és tapasztaltam eddig, hogy a legfontosabb elem a fejegység, illetve az első hangszóró szett, szóval első körben ebben gondolkoznék.
Nem akarok dübörgő, puffogó autót építeni, számomra nem ez a zene.

A navira nagyon nincs szükségem, ha nagyon arra van szükségem, akkor ott a teló.
Hangminőség szempontjából viszont úgy gondolom, hogy a "sima" fejegység jobb minőséget képvisel, mint egy kombinált (navi, multimédiás) fejegység ár/érték arány szempontjából.

Szóval első körben 2 din.es fejegység és első hangszóró szett az, ami fontos lenne, aztán meglátjuk mit produkál.......

Én így gondolom, de érvekkel meggyőzhető vagyok.  Wink

Illetve válaszolva a kérdéseidre:

1. meddig tartod meg az autót -> hosszú távon tervezek vele
2. mennyire akarsz a hangminőségen javítani -> a hangminőség a legfontosabb
3. milyen új funkciók kellenek -> persze, jól jön minden extra, de igazából ne is tudom, milyen opciók lennének ilyen téren
4. mennyire akarod szétbarmolni az autót -> fontos az igényesség, ezért mindenképpen úgy szereltetném bele
5. mekkora a keret -> mondjuk első körben 150.000

Erről egész jókat olvastam:

http://www.alpine.hu/p/Products/cd-head-units19/cde-w235bt
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17074 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 11:10:31 »


Illetve válaszolva a kérdéseidre:

1. meddig tartod meg az autót -> hosszú távon tervezek vele
2. mennyire akarsz a hangminőségen javítani -> a hangminőség a legfontosabb
3. milyen új funkciók kellenek -> persze, jól jön minden extra, de igazából ne is tudom, milyen opciók lennének ilyen téren
4. mennyire akarod szétbarmolni az autót -> fontos az igényesség, ezért mindenképpen úgy szereltetném bele
5. mekkora a keret -> mondjuk első körben 150.000

Ezek alapján a hangminőséget a hangszórók cseréjével tudod javítani és még jóval olcsóbban megúszod. Szerintem a már említett hangszórók cseréje a legjobb első körben és aztán növeld a keretet, vagy változtatni kell az irányt.

Mivel biztos a hangszórókkal kezdeném, már most olyat vennék, ami egy későbbi rendszerhez jó, vagy eleve egy típusazonos fejjel építeném ki (ez valószínűleg kínai) az egészet- Ha az extra opciók nem lényegesek, akkor vennék egy MP3-as gyári mondeo fejegységet, és inkább többet költenék a hangszórókra, mélynyomóra, erősítőre. Ha fejegységet vennék, akkor nem elegendő csak a fejegység árával számolni. Amit Scrach belinkelt, az sok mindent tud, de pici kijelzővel van, nem tudom milyen a hangzása, de alpine, szóval rossz nem lehet, de a 70eHuf-os ár mellé még a középkonzolt is át kell alakítani és akkor még jön a kormányvezérlő illesztő ára, ha van olyan hozzá, ha nincs, akkor felejtős az egység. Szóval ez sem fog 100eHuf alatt megállni, de még navi, meg filmlejátszás nem lesz (ettől még egy jó egység az).

Vannak itt a zenéhez jobban értő emberkék, Domi, Woffer.... aszóval ők azért sok okosságot tudnak mondani, de a kínai fejegység nem azt jelenti, hogy szokol rádió. Majd hallgass meg abból is egyet, ami nem gyári hangszórókon szól.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #17075 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 11:52:05 »

Ezek alapján a hangminőséget a hangszórók cseréjével tudod javítani és még jóval olcsóbban megúszod. Szerintem a már említett hangszórók cseréje a legjobb első körben és aztán növeld a keretet, vagy változtatni kell az irányt.

Mivel biztos a hangszórókkal kezdeném, már most olyat vennék, ami egy későbbi rendszerhez jó, vagy eleve egy típusazonos fejjel építeném ki (ez valószínűleg kínai) az egészet- Ha az extra opciók nem lényegesek, akkor vennék egy MP3-as gyári mondeo fejegységet, és inkább többet költenék a hangszórókra, mélynyomóra, erősítőre. Ha fejegységet vennék, akkor nem elegendő csak a fejegység árával számolni. Amit Scrach belinkelt, az sok mindent tud, de pici kijelzővel van, nem tudom milyen a hangzása, de alpine, szóval rossz nem lehet, de a 70eHuf-os ár mellé még a középkonzolt is át kell alakítani és akkor még jön a kormányvezérlő illesztő ára, ha van olyan hozzá, ha nincs, akkor felejtős az egység. Szóval ez sem fog 100eHuf alatt megállni, de még navi, meg filmlejátszás nem lesz (ettől még egy jó egység az).

Vannak itt a zenéhez jobban értő emberkék, Domi, Woffer.... aszóval ők azért sok okosságot tudnak mondani, de a kínai fejegység nem azt jelenti, hogy szokol rádió. Majd hallgass meg abból is egyet, ami nem gyári hangszórókon szól.

Hoppá Csaba! Egy léket találtam a valláson... A kolléga Wofer, te meg átnevezted!

Én csalódtam az egyházadban!  szomoru1 szomoru1
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17076 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 12:10:17 »

Hoppá Csaba! Egy léket találtam a valláson... A kolléga Wofer, te meg átnevezted!

Én csalódtam az egyházadban!  szomoru1 szomoru1

 nyes eggyel több F-et ajándékoztam neki, ez nem lék. Mindenki csalódik az vallásomban, akinek a tények és a fizika nem jó.  nyes nyes nyes
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #17077 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 12:37:18 »

Ezek alapján a hangminőséget a hangszórók cseréjével tudod javítani és még jóval olcsóbban megúszod. Szerintem a már említett hangszórók cseréje a legjobb első körben és aztán növeld a keretet, vagy változtatni kell az irányt.

Mivel biztos a hangszórókkal kezdeném, már most olyat vennék, ami egy későbbi rendszerhez jó, vagy eleve egy típusazonos fejjel építeném ki (ez valószínűleg kínai) az egészet- Ha az extra opciók nem lényegesek, akkor vennék egy MP3-as gyári mondeo fejegységet, és inkább többet költenék a hangszórókra, mélynyomóra, erősítőre. Ha fejegységet vennék, akkor nem elegendő csak a fejegység árával számolni. Amit Scrach belinkelt, az sok mindent tud, de pici kijelzővel van, nem tudom milyen a hangzása, de alpine, szóval rossz nem lehet, de a 70eHuf-os ár mellé még a középkonzolt is át kell alakítani és akkor még jön a kormányvezérlő illesztő ára, ha van olyan hozzá, ha nincs, akkor felejtős az egység. Szóval ez sem fog 100eHuf alatt megállni, de még navi, meg filmlejátszás nem lesz (ettől még egy jó egység az).

Vannak itt a zenéhez jobban értő emberkék, Domi, Woffer.... aszóval ők azért sok okosságot tudnak mondani, de a kínai fejegység nem azt jelenti, hogy szokol rádió. Majd hallgass meg abból is egyet, ami nem gyári hangszórókon szól.

15-30e között van a kormány adapter hozzá.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17078 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 12:45:33 »

15-30e között van a kormány adapter hozzá.

akkor 85-100eHuf között van a fejegység és még jön az előlap, meg a beszerelő keret.

Az alpine-oknak jó szokott lenni a hangja, de kíváncsi lennék egy ilyen beépítése a végén mennyiben áll meg, ha az ember azt szeretné, hogy normálisan nézzen ki a középkonzol
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #17079 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 13:00:38 »

akkor 85-100eHuf között van a fejegység és még jön az előlap, meg a beszerelő keret.

Az alpine-oknak jó szokott lenni a hangja, de kíváncsi lennék egy ilyen beépítése a végén mennyiben áll meg, ha az ember azt szeretné, hogy normálisan nézzen ki a középkonzol

Én csak MK3-hoz néztem, ott van hozzá pár ezer Ft-ért beépítő keret, azzal jól is néz ki.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17080 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 13:09:48 »

Én csak MK3-hoz néztem, ott van hozzá pár ezer Ft-ért beépítő keret, azzal jól is néz ki.

igen, mk3-ba simán beépíthető, de a kollegának MK4 ambiente van
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #17081 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 16:20:07 »

igen, mk3-ba simán beépíthető, de a kollegának MK4 ambiente van

Ez Focus, de ugyan az a keret, szerintem még elfogadható:

Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17082 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 16:25:35 »


ne haragudj, de ez borzasztó. Én a középkonzol borítással együtt cserélném, hogy ne látszódjon ez egy utólagos machináció. Olyan előlap kell rá, ami nem ovális, hanem szögletes kivágással rendelkezik.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
sinci
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 410



E-mail
« Új hozzászólás #17083 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 20:25:42 »

Ez Focus, de ugyan az a keret, szerintem még elfogadható:

[img]http://www.paradoxautohifi.hu/autohifi-galeria/Ford/big/856-ford-radio-helyere-egy-jobb-minosegu-es-tobb-szolgaltatassal-rendelkezo-fejegyseget-tettunk.jpg

Bocs, de űbergááááz...
« Utoljára szerkesztve: 2016.09.29 csütörtök, 21:00:31 írta alf » Naplózva

2010. 2.0 TDCI 136 LE
Bandy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 521


2016 MK5 Mondeo 2.0 TDCI 150/180/205LE Tit Design


E-mail
« Új hozzászólás #17084 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 20:54:03 »

Abszolút
...

Illetve válaszolva a kérdéseidre:

1. meddig tartod meg az autót -> hosszú távon tervezek vele
2. mennyire akarsz a hangminőségen javítani -> a hangminőség a legfontosabb
3. milyen új funkciók kellenek -> persze, jól jön minden extra, de igazából ne is tudom, milyen opciók lennének ilyen téren
4. mennyire akarod szétbarmolni az autót -> fontos az igényesség, ezért mindenképpen úgy szereltetném bele
5. mekkora a keret -> mondjuk első körben 150.000

tessék ezt most neked tették fel:

http://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Elado_Kenwood_ddx_4023bt_fejegyseg_55706652.htm

bár ez is erősen fura kinézetű  vigyor3
Naplózva

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #17085 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 20:57:36 »

tessék ezt most neked tették fel:

http://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Elado_Kenwood_ddx_4023bt_fejegyseg_55706652.htm

bár ez is erősen fura kinézetű  vigyor3
jvc-ből vagy pioneer-ből létezik direkt fordba való ovális alakú
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17086 Dátum: 2016.09.29 csütörtök, 22:57:25 »

tessék ezt most neked tették fel:

http://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Elado_Kenwood_ddx_4023bt_fejegyseg_55706652.htm

bár ez is erősen fura kinézetű  vigyor3

ugyan az a gagyi keret Sad

jvc-ből vagy pioneer-ből létezik direkt fordba való ovális alakú

azok szerintem már nem kaphatóak, legalábbis eddig nem találtam olyat
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #17087 Dátum: 2016.09.30 péntek, 07:28:14 »

Abszolút nem sértettél meg, való igaz, az autó egy fapad és a vásárlásnál nem is ez volt a lényeg, viszont ilyen téren azért szeretem magam komfortosan érezni az autóban és ehhez számomra hozzátartozik a jó zene is.

Úgy gondolom és tapasztaltam eddig, hogy a legfontosabb elem a fejegység, illetve az első hangszóró szett, szóval első körben ebben gondolkoznék.
Nem akarok dübörgő, puffogó autót építeni, számomra nem ez a zene.

A navira nagyon nincs szükségem, ha nagyon arra van szükségem, akkor ott a teló.
Hangminőség szempontjából viszont úgy gondolom, hogy a "sima" fejegység jobb minőséget képvisel, mint egy kombinált (navi, multimédiás) fejegység ár/érték arány szempontjából.

Szóval első körben 2 din.es fejegység és első hangszóró szett az, ami fontos lenne, aztán meglátjuk mit produkál.......

Én így gondolom, de érvekkel meggyőzhető vagyok.  Wink

Illetve válaszolva a kérdéseidre:

1. meddig tartod meg az autót -> hosszú távon tervezek vele
2. mennyire akarsz a hangminőségen javítani -> a hangminőség a legfontosabb
3. milyen új funkciók kellenek -> persze, jól jön minden extra, de igazából ne is tudom, milyen opciók lennének ilyen téren
4. mennyire akarod szétbarmolni az autót -> fontos az igényesség, ezért mindenképpen úgy szereltetném bele
5. mekkora a keret -> mondjuk első körben 150.000

Szia!
Ha ilyen határozottan tudod mit szeretnél,ne is add lentebb Wink
Az természetesen igaz,hogy a drágább fejegységek jobbak és jobban meg is érik az árukat./nálam soha egy sem romlott el/
Szóval, ma már igencsak jó  és kimagasló funkciókkal lehet jó fejegységeket venni nem tul magas árakon.
Dupla dinből is van ami jó, relative kicsi pénzért.
Ma már szinte mindenre van megoldás...pl a nem erősitős rendszerből is komoly dolgokat lehet kihozni,nem sokkal  nagyobb
munka árán....illetve tudni mit kell oda beépiteni Smiley  ./pl első ajtók hangszigetelése/.
Nem árt ha a hangszóró nem ilyed meg a 40-50hertz-től sem.Az átlagos elsőszettek 60-63hz-től indulnak,de ettől függetlenül
sok akkor sem jól szól,ha a paraméterek szerint kiválónak mutatkozik.
A pontos ajánlás nagymértékben attól függ,amit az előzetes /részletes/megbeszélésből kiderül.
Nálam is pár márka kivételével minden rendelhető,vagyis márkafüggetlenül tudok ajánlani Wink

mindig teljes rendszerben kell gonolkodni,és abban nem tévedsz jó fejegység és elsőszett nélkűl nem is lehet zenéről beszélni.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #17088 Dátum: 2016.09.30 péntek, 07:37:24 »

Peti......70ezerért 1pár rca?  ....na ne  Wink  eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #17089 Dátum: 2016.09.30 péntek, 08:54:45 »

ne haragudj, de ez borzasztó. Én a középkonzol borítással együtt cserélném, hogy ne látszódjon ez egy utólagos machináció. Olyan előlap kell rá, ami nem ovális, hanem szögletes kivágással rendelkezik.

Semmivel nem különb alatt a klíma vezérlő. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #17090 Dátum: 2016.09.30 péntek, 08:56:55 »

Peti......70ezerért 1pár rca?  ....na ne  Wink  eplus2

Itt a tesó, ezen több van, ha ez a szempont:

http://www.alpine.hu/p/Products/cd-head-units19/cde-w296bt
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17091 Dátum: 2016.09.30 péntek, 09:12:25 »

Semmivel nem különb alatt a klíma vezérlő. Smiley

ez tény, de ettől még nem lett szép  nyes nyes nyes
olyan pandamacis  nyes nyes
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48454



« Új hozzászólás #17092 Dátum: 2016.09.30 péntek, 11:10:44 »

ez tény, de ettől még nem lett szép  nyes nyes nyes
olyan pandamacis  nyes nyes
ebből mást nem lehet kihozni. nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #17093 Dátum: 2016.09.30 péntek, 11:20:03 »

ugyan az a gagyi keret Sad

azok szerintem már nem kaphatóak, legalábbis eddig nem találtam olyat
első google találat, típus alapján tuti lehet találni olcsóbban is



http://www.streetlegal.hu/?page=webaruhaz&termek_adatlap=4770
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17094 Dátum: 2016.09.30 péntek, 11:49:57 »

első google találat, típus alapján tuti lehet találni olcsóbban is

[img]http://www.saffnershop.hu/upload/images/ford_2007-tol_avic-f9220b-1146.jpg

http://www.streetlegal.hu/?page=webaruhaz&termek_adatlap=4770

háááát ez az. Az ilyenek nagyon drágák, ha kaphatóak.
« Utoljára szerkesztve: 2016.09.30 péntek, 14:17:22 írta alf » Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #17095 Dátum: 2016.09.30 péntek, 11:57:57 »

első google találat, típus alapján tuti lehet találni olcsóbban is

http://www.streetlegal.hu/?page=webaruhaz&termek_adatlap=4770

Ennyi erővel ennek is olyan fekete az oldala, csak gombok is vannak rajta.
« Utoljára szerkesztve: 2016.09.30 péntek, 12:47:44 írta Scratch » Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17096 Dátum: 2016.09.30 péntek, 11:59:20 »

Ennyi erővel ennek is olyan fekete az oldala, csak gomboko is vannak rajta.

gombok is vannak rajta (ez már nagy különbség és nincs az az utólagos feelingje, mint a kerekből kockásat gyártó betétnek.
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #17097 Dátum: 2016.09.30 péntek, 14:54:30 »

Ennyi erővel ennek is olyan fekete az oldala, csak gombok is vannak rajta.
attól függ milyen középkonzol van, nyílván ehhez az ezüsthöz elüt, de ilyen felállásban már pl full gyárinak hat. még a kocka-ovál átalakítás ott is csúnya marad

Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
kotta_cs
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2304



E-mail
« Új hozzászólás #17098 Dátum: 2016.09.30 péntek, 15:26:00 »

attól függ milyen középkonzol van, nyílván ehhez az ezüsthöz elüt, de ilyen felállásban már pl full gyárinak hat. még a kocka-ovál átalakítás ott is csúnya marad

http://www.autoboss.com.pl/res/doc/2525/2525_4de79ee040215_DSC_9029.jpg

én is így látom  worship
Naplózva

-=újra=-
2006 Grand Cherokee 3.0 CRD V6 Limited
Anya: 2007 Mondeo MK4 1.8TDCi
ex: 2007 Mondeo MK4 2.0TDCi
ex: 2002 Mondeo MK3 1.8 aranybogár
ex: egyéb fordok
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #17099 Dátum: 2016.09.30 péntek, 15:40:11 »

attól függ milyen középkonzol van, nyílván ehhez az ezüsthöz elüt, de ilyen felállásban már pl full gyárinak hat. még a kocka-ovál átalakítás ott is csúnya marad

Így már jó!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 335 336 337 338 339 340 341 [342] 343 344 345 346 347 348 349 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.086 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.