Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 14:07:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 274 275 276 277 278 279 280 [281] 282 283 284 285 286 287 288 ... 390   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 Általános kérdések  (Megtekintve 4808477 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Chabee
Vendég
« Új hozzászólás #14000 Dátum: 2011.10.08 szombat, 12:54:03 »

Hello !

A víz hőfok visszajelzőm MK1-ben a mutató jobb oldalán áll, azaz nullán .. és meg sem moccan soha ... hol lehet a hiba? mit nézzek meg? mega a műszer lehet tré vagy máshol???
Köszi!
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #14001 Dátum: 2011.10.08 szombat, 13:11:02 »

Hello !

A víz hőfok visszajelzőm MK1-ben a mutató jobb oldalán áll, azaz nullán .. és meg sem moccan soha ... hol lehet a hiba? mit nézzek meg? mega a műszer lehet tré vagy máshol???
Köszi!
valószínű a jeladó nem jó. benzinesnél 2 is van a termosztátnál, azt hiszem a felső, de nem 100 %, dízelnél egyszerűbb, egy kis pipa van rajta, és előrefele áll
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Chabee
Vendég
« Új hozzászólás #14002 Dátum: 2011.10.08 szombat, 13:47:59 »

aham, hol találom ezeket a visszajelzőket?
94es 2000 ccm benzin ....
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #14003 Dátum: 2011.10.08 szombat, 14:14:56 »

aham, hol találom ezeket a visszajelzőket?
94es 2000 ccm benzin ....
a trafó és a hűtő között van a termosztát ház.Általában egy barna bakelit "doboz" A felső megy az ecu-hoz,az alsó megy a műszerhez.Általánosan elmondható,hogy ha az egész hűtőrendszered tutibiztos működik,akkor se 100%,hogy a műszerfalon a kijelző bármit is csinálni fog.Ki volt vesézve nem is egyszer,ez valamiért ilyen.Valakinek tökéletesen működik,nekem például egyik sornégyben sem volt jó annak ellenére,hogy minden más tökéletes volt- u.m. termosztát,pumpa,jeladók,hűtő.Ha ezek jók neked is,akkor többet nemigen tudsz tenni,ez van.Adalék,ha már kiszedte:
http://mondeo.hu/wiki/index.php/V%C3%ADzh%C5%91fokjelad%C3%B3_ellen%C5%91rz%C3%A9se_ellen%C3%A1ll%C3%A1sm%C3%A9r%C3%A9ssel
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14004 Dátum: 2011.10.08 szombat, 23:00:32 »

A középdob felett levő hővédő lemezem elengedett és marha zavaró hogy rezeg. Sajna nem látok alá. Vissza lehet valahogy tenni vagy heggesztős megoldásos lesz a dolog?  falbav
ha tényleg a hővédő engedett el, akkor megoldható a dolog egyszerűen.
az alvázból állnak ki tőcsavarok, amikre lemezanyákkal van felfogatva a hővédő.
a hővédő egyébként szerintem sem hegeszthető, de nem a vékonysága miatt, hanem az anyag összetétele miatt...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #14005 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 00:37:18 »

ha tényleg a hővédő engedett el, akkor megoldható a dolog egyszerűen.
az alvázból állnak ki tőcsavarok, amikre lemezanyákkal van felfogatva a hővédő.
a hővédő egyébként szerintem sem hegeszthető, de nem a vékonysága miatt, hanem az anyag összetétele miatt...

Biztos mert alánéztem és megmozgattam csak mivel nincs aknám nem láttam rendesen.  De ha így megoldható akkor elkérem a szomszédtól a két padlót és megcsinálom magamnak.
Kössz a tippett.
Naplózva
bius98
Vendég
« Új hozzászólás #14006 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 13:36:43 »

sziasztok

több kérdésem is lenne, bár lehet a végén összefügg mind:
- 95-ös benzines 2000-es Mondeommal műszakira készülve kiderült, hogy rossz a CO (1,6%)
- kicseréltem Lambda szondát, lement 0,8-1,1 körüli értékre, de még mindig magas. Van ötletetek? Katalizátort nem igazán akarok cserélni 2-3 éve volt. Légszűrő, gyertyacsere segíthet?

- reggel ha inditok kékes füsttel indul és égett olajszaggal, valamint egy kicsit rángat, utánna már semmi gond egész nap sem.

- a kiegyenlitőtartály kocsi eleje felöli részénél apró repedéseket látok s mintha vizszivárgás is lenne. Mennyire veszélyes ez? Cserés vagy ragasztható?

sziasztok

Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #14007 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 15:53:22 »

sziasztok

több kérdésem is lenne, bár lehet a végén összefügg mind:
- 95-ös benzines 2000-es Mondeommal műszakira készülve kiderült, hogy rossz a CO (1,6%)
- kicseréltem Lambda szondát, lement 0,8-1,1 körüli értékre, de még mindig magas. Van ötletetek? Katalizátort nem igazán akarok cserélni 2-3 éve volt. Légszűrő, gyertyacsere segíthet?

- reggel ha inditok kékes füsttel indul és égett olajszaggal, valamint egy kicsit rángat, utánna már semmi gond egész nap sem.

- a kiegyenlitőtartály kocsi eleje felöli részénél apró repedéseket látok s mintha vizszivárgás is lenne. Mennyire veszélyes ez? Cserés vagy ragasztható?

sziasztok


na,kb meg is válaszoltad a kérdésed.kékes füst?olajszag?égeti az olajat.Lehet motort cserélni vagy szétkapni és gyűrűzni,hengerfejezni.Ha szerencséd van,akkor csak a szelepszár szimmeringeket kell cserélni.Ha repedt a tartály,akkor nyugodtan készülhetsz a fentiek valamelyikére.
Naplózva
bius98
Vendég
« Új hozzászólás #14008 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 16:29:58 »

na,kb meg is válaszoltad a kérdésed.kékes füst?olajszag?égeti az olajat.Lehet motort cserélni vagy szétkapni és gyűrűzni,hengerfejezni.Ha szerencséd van,akkor csak a szelepszár szimmeringeket kell cserélni.Ha repedt a tartály,akkor nyugodtan készülhetsz a fentiek valamelyikére.

a motor tavaly volt teljes generálon mert elment az autópályán a hütővíz

az olajszag, és füst csak a reggeli induláskor van

Így is fenntartod?

s ettől lehet magas a CO is?


a repedt víztartály ügyében mire gondolsz? csere vagy ragasztás? Érdemes ragasztani?
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.09 vasárnap, 16:34:32 írta bius98 » Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #14009 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 22:07:57 »

a motor tavaly volt teljes generálon mert elment az autópályán a hütővíz

az olajszag, és füst csak a reggeli induláskor van

Így is fenntartod?

s ettől lehet magas a CO is?


a repedt víztartály ügyében mire gondolsz? csere vagy ragasztás? Érdemes ragasztani?

Nem tudom mennyire vagy otthon a motorok terén, de a hsz-ekből úgy tűnik, hogy semennyire. Ha repedt a kiegyenlítő tartály és szivárog az azt jelenti, hogy nagyon rég hengerfejes a motor, kifúj a vízkörbe és felfújja a vízrendszert. Nem tudom, hogy hol és hogyan generálozták a motorod 1 éve, de ez a tünet arra utal, hogy a hengerfejhez nem nagyon nyúltak.

Ragasztani lehet, csak nem érdemes. 2 nap alatt felfújja újra és repeszti a tartályt megint, vagy ha nincsen szerencséd, akkor eldurrantja a fő vízcsövet.

A kékes füst lehet a szelepszár szimmering és a kopott//törött lehúzó gyűrű is. Mindkettő arra utal, hogy semmiféle generált nem kapott a motorod 1 éve, csak egy gyors (menjen még pár hónapot, oszt jóvan) javítást.

Vagy elviszed egy komolyabb szervizbe tényleges generálra (jó nagy hülyeség), vagy kicserélteted benne az egész motort pár 10-esért egy keveset futott angol mocira.

 
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #14010 Dátum: 2011.10.09 vasárnap, 22:38:01 »

a motor tavaly volt teljes generálon mert elment az autópályán a hütővíz

az olajszag, és füst csak a reggeli induláskor van

Így is fenntartod?

s ettől lehet magas a CO is?


a repedt víztartály ügyében mire gondolsz? csere vagy ragasztás? Érdemes ragasztani?
semmi értelme ragasztani.akár tőlem is kaphatsz másikat pici pénzért.Sajnos valószínű,hogy belefutottál egy lehúzós szerelőbe.Azt sem tartom kizártnak,hogy kapott a motorod egy flakon regenerálót(tévéből ismerős lehet) eddig tartott oszt jónapot.A co alapból már attól xar,hogy égeti az olajat.Hidegen azért látod jobban a füstöt,mert a kat. még nem meleg és a motor sem dolgozik üzemi hőfokon.Ahogy bemelegszik hígul az olaj és tökéletesebb lesz az égés is.A lényeg,hogy jobban jársz egy másik motorral,olcsóbb cserélni mint ezzel vacakolni.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #14011 Dátum: 2011.10.11 kedd, 13:30:46 »

Hali!

Élmény, pozitív is és negatív is.
A múlt hét közepe fele visszakaptam az autómat, megcsinálták a bal hátsó sárvédőívet és a küszöböt is, ill. csere az első teljes gólyaláb (bontott csonkállvány Mk2-ből, külső kormánygömbfej, gátló, rugó, szilent és harmonika, toronycsapágy és szilent), váltóolajcsere, benzinszűrő csere, és visszakerült az eredeti szelepfedél, amit lehomokoltattam előtte Smiley. Fogok is csinálni képeket, hogy micsoda gyönyörűség Cheesy .
Üröm: valami elqródott a hátsó futónál, mert nyöszörög a jó kis "sima" magyar utakon, mintha valami beleérne valamibe, amibe nem kéne. Szerdán megyek vissza, s megnézik, hogy mi hogyan áll (arra gyanakszom, hogy csáposl emelő tappancsát túl betolták a kocsi alá, és a hosszlengőkarnál emelték a gépet, ami ki is fordult, még nem láttam alulról, csak felülről).
Amúgy szép lett nagyon a fényezés Cheesy. És most égnek mered a kocsi eleje, kéne hátra is új gátló/rugó.

Üdv, HegeGabi.
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #14012 Dátum: 2011.10.11 kedd, 17:27:14 »

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy fűtőradiátort mennyire nehéz cserélni? Akihez vinném 6 és 12k között csinálná meg. Szerintetek megpróbálhatom én? Ha úgy gondoljátok nem kíván nagy tudást a dolog leírnátok, hogy hogyan kell?

Üdv: Pocska
Naplózva
Tonhy
Vendég
« Új hozzászólás #14013 Dátum: 2011.10.11 kedd, 17:41:09 »

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy fűtőradiátort mennyire nehéz cserélni? Akihez vinném 6 és 12k között csinálná meg. Szerintetek megpróbálhatom én? Ha úgy gondoljátok nem kíván nagy tudást a dolog leírnátok, hogy hogyan kell?

Üdv: Pocska


http://mondeo.hu/wiki/index.php/Bels%C5%91_f%C5%B1t%C5%91_radi%C3%A1tor_csere
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #14014 Dátum: 2011.10.11 kedd, 19:34:19 »

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy fűtőradiátort mennyire nehéz cserélni? Akihez vinném 6 és 12k között csinálná meg. Szerintetek megpróbálhatom én? Ha úgy gondoljátok nem kíván nagy tudást a dolog leírnátok, hogy hogyan kell?

Üdv: Pocska
Szia!

Házilag megoldható különösebb szaktudás nélkül. Nemrég szedtem szét a rendszert, két óra alatt öregesen, tisztítással készen van.
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #14015 Dátum: 2011.10.11 kedd, 21:14:26 »

Ok! Köszönöm, akkor megpróbálom házilag Smiley
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14016 Dátum: 2011.10.12 szerda, 14:12:37 »

Az autóm újra üzemképes.. Holnap után reggel megyek érte a szerelőhöz.. Smiley Nagyon várom már. Most van épp tesztelés alatt. http://www.youtube.com/watch?v=hP-XHp53uwM
A donort holnap hozom vissza a szerelőtől. Motoron kívűl minden megvan benne, ha valakinek kell valami akkor szóljon nyugodtan, biztosan megbeszéljük. Ginjoy-nak kell az első két ülés, a hátsó könyöktámasz, meg még valami. Tehát azok már elmentek. A váltó és a kuplung is megvan, hibátlan. Esetleg a régi motor is megvan, de generálra szorul. A kasztni hibátlan, belső tér hibátlan, de nekem kell belőle a váltószoknya, a gomb és a műszerfal mert az összes lamellám törött ebben pedig ép az összes.

http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111012141153_dc8ce5fe31.jpg

Itt az új motorom beépítve: http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111012133832_51d270e7d8.jpg

http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111012132554_dc5406695c.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.12 szerda, 14:15:09 írta hayhapapi » Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #14017 Dátum: 2011.10.12 szerda, 19:22:39 »

Az autóm újra üzemképes.. Holnap után reggel megyek érte a szerelőhöz.. Smiley Nagyon várom már. Most van épp tesztelés alatt. http://www.youtube.com/watch?v=hP-XHp53uwM
A donort holnap hozom vissza a szerelőtől. Motoron kívűl minden megvan benne, ha valakinek kell valami akkor szóljon nyugodtan, biztosan megbeszéljük. Ginjoy-nak kell az első két ülés, a hátsó könyöktámasz, meg még valami. Tehát azok már elmentek. A váltó és a kuplung is megvan, hibátlan. Esetleg a régi motor is megvan, de generálra szorul. A kasztni hibátlan, belső tér hibátlan, de nekem kell belőle a váltószoknya, a gomb és a műszerfal mert az összes lamellám törött ebben pedig ép az összes.

http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111012141153_dc8ce5fe31.jpg

Itt az új motorom beépítve: http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111012133832_51d270e7d8.jpg

http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111012132554_dc5406695c.jpg

Én szívesen megnéztem volna a képeket, de valamiért nem nyitja meg. Smiley
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #14018 Dátum: 2011.10.12 szerda, 20:20:45 »

Az autóm újra üzemképes.. Holnap után reggel megyek érte a szerelőhöz.. Smiley Nagyon várom már. Most van épp tesztelés alatt. http://www.youtube.com/watch?v=hP-XHp53uwM
...
Van kép a műszerfalról? Vagy az is kell neked, vagy csak a műszercsoport keret? Jobb oldali szellőző fúvüka körül és az utasoldali légzsák felett és a rádió körül is ép a műszerfal párna? Színe fekete? Megválsz tőle?
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14019 Dátum: 2011.10.12 szerda, 22:12:15 »

Van kép a műszerfalról? Vagy az is kell neked, vagy csak a műszercsoport keret? Jobb oldali szellőző fúvüka körül és az utasoldali légzsák felett és a rádió körül is ép a műszerfal párna? Színe fekete? Megválsz tőle?

Persze, hogy megválok tőle. Smiley Igen, azt hiszem hibátlan. Ez az egy képem van a belső térről. http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111012215012_c8a6aabfcf.jpg. Nekem csak a keret kell, nem a műszerfal. (Azt hiszem azt nem is lehet átrakni, mert az enyém spirálos, ez pedig elektromos vagymi.)
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14020 Dátum: 2011.10.12 szerda, 22:15:04 »

Persze, hogy megválok tőle. Smiley Igen, azt hiszem hibátlan. Ez az egy képem van a belső térről. http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111012215012_c8a6aabfcf.jpg. Nekem csak a keret kell, nem a műszerfal. (Azt hiszem azt nem is lehet átrakni, mert az enyém spirálos, ez pedig elektromos vagymi.)
neki a műszerfalpárna kell.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14021 Dátum: 2011.10.12 szerda, 22:15:59 »

neki a műszerfalpárna kell.

Nem vágom, hogy mi az.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14022 Dátum: 2011.10.12 szerda, 22:20:53 »

Nem vágom, hogy mi az.
az a nagy puha keret, ami a oszloptól a oszlopig tart. maga a műszerfal.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14023 Dátum: 2011.10.12 szerda, 22:24:05 »

az a nagy puha keret, ami a oszloptól a oszlopig tart. maga a műszerfal.

Ja értem. Hibátlan, vihető.. Cheesy
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #14024 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 09:21:18 »

Az autóm újra üzemképes.. Holnap után reggel megyek érte a szerelőhöz.. Smiley Nagyon várom már. Most van épp tesztelés alatt. http://www.youtube.com/watch?v=hP-XHp53uwM
A donort holnap hozom vissza a szerelőtől. Motoron kívűl minden megvan benne, ha valakinek kell valami akkor szóljon nyugodtan, biztosan megbeszéljük. Ginjoy-nak kell az első két ülés, a hátsó könyöktámasz, meg még valami. Tehát azok már elmentek. A váltó és a kuplung is megvan, hibátlan. Esetleg a régi motor is megvan, de generálra szorul. A kasztni hibátlan, belső tér hibátlan, de nekem kell belőle a váltószoknya, a gomb és a műszerfal mert az összes lamellám törött ebben pedig ép az összes.

http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111012141153_dc8ce5fe31.jpg

Itt az új motorom beépítve: http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111012133832_51d270e7d8.jpg

http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111012132554_dc5406695c.jpg

Hali,

privat uzenet ment tegnap este.

Udv

Csocso
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14025 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 09:49:23 »

Hali,

privat uzenet ment tegnap este.

Udv

Csocso

nekem nem jott semmi..
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #14026 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 10:03:41 »

nekem nem jott semmi..

Hali,

akkor megkerdezem itt:)
A ket elso kodlampa erdekelne, hogy epek-e es mennyiert valnal meg toluk?

Udv

Csocso

u.i: nem jo az itt megadott gmail-es cimed?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #14027 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 13:10:59 »

Ja értem. Hibátlan, vihető.. Cheesy
Hát, pedig a linkelt kép alapján nem hibátlan, legalábbis szerintem.
A rádió mellett az utas lábánál már nyílik kifele, és a kép szélén olybá tűnik, hogy mintha a felpöndörödés szélét látnám az utasoldali légzsák mögötti tálcarész szélén (nem tudom jobban elmondani). Vagy rosszul látok? És akkor még a jobb oldali befúvónyílás környékét nem látni.
Egyébként:
- műszercsoport: órák, mutatók, visszajelző lámpák tömkelege egy plexi mögött
- műszercsoport keret: előbbit körülölelő dolog, befúvórácsokkal, és még 1-2 dologgal
- műszerfal: fentieken kívül tartalmazza még a jobb légzsákot, meg a középen levő rádió/fűtés panelt.

 Smiley
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14028 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 14:50:49 »

Hali,

akkor megkerdezem itt:)
A ket elso kodlampa erdekelne, hogy epek-e es mennyiert valnal meg toluk?

Udv

Csocso

u.i: nem jo az itt megadott gmail-es cimed?

Jaaa, de az jó, csak nem szoktam nézni.. Cheesy Azt hittem itt írtál privátot. Most megyek a szerelőhöz a donort aztán körbefényképezem részletesen mindenkinek.
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #14029 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 14:59:44 »

Jaaa, de az jó, csak nem szoktam nézni.. Cheesy Azt hittem itt írtál privátot. Most megyek a szerelőhöz a donort aztán körbefényképezem részletesen mindenkinek.

 eljen
Naplózva
tomika_nagy
Vendég
« Új hozzászólás #14030 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 15:32:58 »

Sziasztok!

Nekem nincs Mondeo-m, hanem sierrám van helyette, de kellene a segítségetek. Valami olyat szeretnék ami eddig nem volt magyarországon, így nincs dokumentálva.

A mondeo első lökösét szeretném felraknia sierrára és az lenne a kérdésem, hogy milyen a felfogatása? képet küldene valaki?

Nekem ilyen:



Kíváncsi vagyok mennyire lenne bonyolult felrakni.

előre is köszönöm a segítséget.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #14031 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 15:45:19 »

A mondeo első lökösét szeretném felraknia sierrára és az lenne a kérdésem, hogy milyen a felfogatása?

Sztem köszönő viszonyban sincs a kettő egymással...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #14032 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 15:47:56 »

Sztem köszönő viszonyban sincs a kettő egymással...
leepu is megold mindent...csak táblalemez,flex és hegesztő kell hozzá...
Naplózva
tomika_nagy
Vendég
« Új hozzászólás #14033 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 15:54:24 »

Sztem köszönő viszonyban sincs a kettő egymással...

csak mert elég jól áll neki és nekem is megtetszett:



legrosszabb esetben 2-2 lyuk és gyorskötöző :DD

a lökhárító belső oldalán milyen a felfogatás? van valami fémkeret amihez lehetne hegeszteni esetleg valami átalakító konzolt?
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14034 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 16:09:12 »

középen van egy lemez betét, amiből áll ki négy tőcsavar. ezek fogják fel. oldalt meg beakasztós.
de szerintem simán össze lehet hozni.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #14035 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 16:09:36 »

csak mert elég jól áll neki és nekem is megtetszett:

legrosszabb esetben 2-2 lyuk és gyorskötöző :DD

a lökhárító belső oldalán milyen a felfogatás? van valami fémkeret amihez lehetne hegeszteni esetleg valami átalakító konzolt?


Aham. Ezen gondolom, hogy volt műanyagos munka is szépen.
Ha jól tudom, akkor 1/3-2/3-nál van 2-2 tőcsavar...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #14036 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 16:10:09 »

középen van egy lemez betét, amiből áll ki négy tőcsavar. ezek fogják fel. oldalt meg beakasztós.
de szerintem simán össze lehet hozni.


Akkor így. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14037 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 16:46:41 »

Meghoztam a donort a szerelőtől. A kasztni hibátlan csak koszos nagyon. Kinek miről csináljak képet?

http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111013164450_7daa9df58c.jpg

http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111013164526_9d50403d1a.jpg

http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111013164554_185c3ecba7.jpg

http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111013164631_2b97725933.jpg

Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #14038 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 21:56:19 »

csak mert elég jól áll neki és nekem is megtetszett:

legrosszabb esetben 2-2 lyuk és gyorskötöző :DD

a lökhárító belső oldalán milyen a felfogatás? van valami fémkeret amihez lehetne hegeszteni esetleg valami átalakító konzolt?


Tényleg jól néz ki Smiley Lökös belső feléről kell kép Neked?
« Utoljára szerkesztve: 2011.10.14 péntek, 09:42:12 írta Joe » Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14039 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 22:01:58 »

Tényleg jól néz ki Smiley Lökös belső feléről kell kép Neked?

Reggel csinálok neki, aztán felrakom Smiley
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #14040 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 22:11:51 »

csak mert elég jól áll neki és nekem is megtetszett:

legrosszabb esetben 2-2 lyuk és gyorskötöző :DD

a lökhárító belső oldalán milyen a felfogatás? van valami fémkeret amihez lehetne hegeszteni esetleg valami átalakító konzolt?

Aki keres, talál.  nyes
Egy, kettő.
Mentsd el őket a gépedre, mert nem tudom, meddig él a licit lehetősége, és a lejárta után idővel el fognak tűnni.
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #14041 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 22:13:22 »

Aki keres, talál.  nyes
Egy, kettő.
Mentsd el őket a gépedre, mert nem tudom, meddig él a licit lehetősége, és a lejárta után idővel el fognak tűnni.
3 hónapig még fent vannak a licit vége után is
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #14042 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 22:13:53 »

Meghoztam a donort a szerelőtől. A kasztni hibátlan csak koszos nagyon. Kinek miről csináljak képet?

http://www.dj-beat.hu/phimage/content/20111013164526_9d50403d1a.jpg
Köszi, de ugyanaz a hibája, mint az enyémnek.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14043 Dátum: 2011.10.13 csütörtök, 22:15:59 »

Köszi, de ugyanaz a hibája, mint az enyémnek.
vaterán láttam egyet, de annak meg a tálcája kezd szerintem pöndörödni, bár nem kivehető normálisan a képről.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #14044 Dátum: 2011.10.14 péntek, 10:26:00 »

Meghoztam a donort a szerelőtől. A kasztni hibátlan csak koszos nagyon. Kinek miről csináljak képet?



Szia!

Én is írtam privátot.

Tisztelettel: BluElite
Naplózva
Tonhy
Vendég
« Új hozzászólás #14045 Dátum: 2011.10.14 péntek, 16:27:26 »

Sziasztok!

kb 8 munkanap után elhoztam a szervizből a kocsit."Nem volt idejük vele foglalkozni" :-/
Az olajcsere megvan viszont az alapjárati gondom megmaradt.Van valakinek egy garantáltan jó alapjárati mocija?
A szervizben annyit csináltak meg hogy azt kivették és szerintük az a nem jó.
Vagy ha van valaki aki kicsit megnézné a gépet és kivillogtatnánk azt megköszönném.Gondoltam rá hogy ismét elviszem egy helyre ahol megmondom,hogy
csak akkor hagyom ott ha foglalkoznak a kocsival és nem áll ott hetekig.Viszont ha van nem túl messze valaki aki megnézné,akkor nem vinnémújabb idiótákhoz.
Nem értem ezt az üzletpolitikát:-/
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14046 Dátum: 2011.10.14 péntek, 16:56:38 »

Sziasztok!

kb 8 munkanap után elhoztam a szervizből a kocsit."Nem volt idejük vele foglalkozni" :-/
Az olajcsere megvan viszont az alapjárati gondom megmaradt.Van valakinek egy garantáltan jó alapjárati mocija?
A szervizben annyit csináltak meg hogy azt kivették és szerintük az a nem jó.
Vagy ha van valaki aki kicsit megnézné a gépet és kivillogtatnánk azt megköszönném.Gondoltam rá hogy ismét elviszem egy helyre ahol megmondom,hogy
csak akkor hagyom ott ha foglalkoznak a kocsival és nem áll ott hetekig.Viszont ha van nem túl messze valaki aki megnézné,akkor nem vinnémújabb idiótákhoz.
Nem értem ezt az üzletpolitikát:-/
hétvégén szerelek egy mk3-as mondit
esetleg beleférhetsz az időmbe, de biztosan nem ígérek, pláne ha iszok is szerelés közben  vigyor3
Naplózva
Tonhy
Vendég
« Új hozzászólás #14047 Dátum: 2011.10.14 péntek, 18:06:45 »

hétvégén szerelek egy mk3-as mondit
esetleg beleférhetsz az időmbe, de biztosan nem ígérek, pláne ha iszok is szerelés közben  vigyor3

Vasárnap reggel végzek az éjszakával.Neked jó lenne vasárnap valamikor?
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #14048 Dátum: 2011.10.14 péntek, 19:11:01 »

Sziasztok!

kb 8 munkanap után elhoztam a szervizből a kocsit."Nem volt idejük vele foglalkozni" :-/
Az olajcsere megvan viszont az alapjárati gondom megmaradt.Van valakinek egy garantáltan jó alapjárati mocija?
A szervizben annyit csináltak meg hogy azt kivették és szerintük az a nem jó.
Vagy ha van valaki aki kicsit megnézné a gépet és kivillogtatnánk azt megköszönném.Gondoltam rá hogy ismét elviszem egy helyre ahol megmondom,hogy
csak akkor hagyom ott ha foglalkoznak a kocsival és nem áll ott hetekig.Viszont ha van nem túl messze valaki aki megnézné,akkor nem vinnémújabb idiótákhoz.
Nem értem ezt az üzletpolitikát:-/

Nekem van egy hibátlan.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #14049 Dátum: 2011.10.14 péntek, 20:16:22 »

hétvégén szerelek egy mk3-as mondit
esetleg beleférhetsz az időmbe, de biztosan nem ígérek, pláne ha iszok is szerelés közben  vigyor3

Jajj, szegény MKIII-as...... eplus2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 274 275 276 277 278 279 280 [281] 282 283 284 285 286 287 288 ... 390   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.055 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.