Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 01:38:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4565308 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #100 Dátum: 2003.05.01 csütörtök, 11:28:00 »

Electro world,media markt,normális autó hifi studió!Itt mindenhol megtalálod a csatit kb 2500Ft!
Azért nem ajánlom mert egy ilyen értékű készüléknek jobban kellene szólni.Elég régen foglalkozok hobbi szinten autó hifi beépitéssel,de én akkor is a clariont ajánlom most az a legjobb,ha a minőség számit és nem a kinézet.
 
Üdv
Szabyk, amire te gondolsz kabel illetve atalakito az nem ugyanaz, mint amire Levis.
Az MKI-es Mondeomban en csereltem radiot es vegigszivtam az egeszet. Nyilvan tipustol fugg, de ha 200x-es sorozatu 1 DIN meretu radiorol van szo, akkor annak szinte biztos, hogy 3 csatija van; antenna, tapok, kisszintu HF kimenet. Atalakitot csak a tap madzagaihoz tudsz venni. A kisszintu HF kimenet az lemegy a kesztyutarto moge egy erositobe, es az erolkodo masik csatijan vannak a hangszoro kimenetek, ami az anyosules oldali A oszlop aljahoz futnak be. Amennyiben erositos radiot vesz az ember, akkor ezt a reszt kompletten ki lehet hagyni, es eladaskor egyszeruen visszateheto a regi.
 
Ha Levis fizet a talin AndrewJ-nek egy uveg sert, akkor holnapra elokotrom a doksit a bekotesekrol Smiley)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #101 Dátum: 2003.05.01 csütörtök, 14:07:00 »

A Service | Autó Hi-Fi részében van egy letölthető anyag bekötésekhez.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #102 Dátum: 2003.05.01 csütörtök, 15:27:00 »

A Service | Autó Hi-Fi részében van egy letölthető anyag bekötésekhez.
Hat szerintem azok a rajzok nekunk nem annyira mervadoak. Ossze-vissza egyetlen Ford rajz van benne, de az sem az igazi Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #103 Dátum: 2003.05.01 csütörtök, 17:36:00 »

Szabyk, amire te gondolsz kabel illetve atalakito az nem ugyanaz, mint amire Levis.
Az MKI-es Mondeomban en csereltem radiot es vegigszivtam az egeszet. Nyilvan tipustol fugg, de ha 200x-es sorozatu 1 DIN meretu radiorol van szo, akkor annak szinte biztos, hogy 3 csatija van; antenna, tapok, kisszintu HF kimenet. Atalakitot csak a tap madzagaihoz tudsz venni. A kisszintu HF kimenet az lemegy a kesztyutarto moge egy erositobe, es az erolkodo masik csatijan vannak a hangszoro kimenetek, ami az anyosules oldali A oszlop aljahoz futnak be. Amennyiben erositos radiot vesz az ember, akkor ezt a reszt kompletten ki lehet hagyni, es eladaskor egyszeruen visszateheto a regi.
 
Ha Levis fizet a talin AndrewJ-nek egy uveg sert, akkor holnapra elokotrom a doksit a bekotesekrol Smiley)
Nekem is MK1-be lett berakva a gyári helyére a mostani fejegység de nem volt semmi problémám vele elmentem és megvettem a ford csati-2DIN átalakitót így van most benne.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #104 Dátum: 2003.05.02 péntek, 16:48:00 »

Nekem is MK1-be lett berakva a gyári helyére a mostani fejegység de nem volt semmi problémám vele elmentem és megvettem a ford csati-2DIN átalakitót így van most benne.
Ez talan attol fugg, hogy milyen fejegyseg volt benne eredetileg.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #105 Dátum: 2003.05.02 péntek, 18:43:00 »

A csati nem ugyanaz mindbe?
A kapcs.rajzon nem láttam külömbséget de azért megnézem mégegyszer!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #106 Dátum: 2003.05.02 péntek, 21:13:00 »

Szabyk, amire te gondolsz kabel illetve atalakito az nem ugyanaz, mint amire Levis.
Az MKI-es Mondeomban en csereltem radiot es vegigszivtam az egeszet. Nyilvan tipustol fugg, de ha 200x-es sorozatu 1 DIN meretu radiorol van szo, akkor annak szinte biztos, hogy 3 csatija van; antenna, tapok, kisszintu HF kimenet. Atalakitot csak a tap madzagaihoz tudsz venni. A kisszintu HF kimenet az lemegy a kesztyutarto moge egy erositobe, es az erolkodo masik csatijan vannak a hangszoro kimenetek, ami az anyosules oldali A oszlop aljahoz futnak be. Amennyiben erositos radiot vesz az ember, akkor ezt a reszt kompletten ki lehet hagyni, es eladaskor egyszeruen visszateheto a regi.
 
Ha Levis fizet a talin AndrewJ-nek egy uveg sert, akkor holnapra elokotrom a doksit a bekotesekrol Smiley)
II-esben nincs erősítő ugye? (szóval nem lehet, hogy van, csak a 4000-es nem használja?)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #107 Dátum: 2003.05.03 szombat, 11:54:00 »

Helló Szabyk?
 
Eg kérdés: Van e a 6006-on RCA lkimenet az erősítőhöz és ha nincs hogy oldjam meg?
 
köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #108 Dátum: 2003.05.03 szombat, 12:25:00 »

Helló Szabyk?
 
Eg kérdés: Van e a 6006-on RCA lkimenet az erősítőhöz és ha nincs hogy oldjam meg?
 
köszi
Bár nem nekem címezted, de tudtommal ha magas szintet is tud fogadni az erősítő, akkor valamelyik hangszórókimenetről is lehet jelet vételezni.
 
Bemenetet aplikált már valaki kazettásra?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #109 Dátum: 2003.05.03 szombat, 16:13:00 »

Helló Szabyk?
 
Eg kérdés: Van e a 6006-on RCA lkimenet az erősítőhöz és ha nincs hogy oldjam meg?
 
köszi
Pepin!
Elvileg megoldható,de nem egyszerű.Inkább nagy szintű jelről hajtanám meg az erősitőt(ezt már minden mai erősitő tudja)kicsit romlik a hangminőség,de ha ezt tartod előtérben akkor fejegység csere a javaslatom!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #110 Dátum: 2003.05.03 szombat, 18:18:00 »

Peppin, A 6006-oson NINCS rca kimenet. Sajnos. Nekem is olyan van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #111 Dátum: 2003.05.03 szombat, 18:48:00 »

Matricsi,
az autódban mi van a rádió helyén? Ilyet én még nem láttam.  
Kérdezem a többieket is. Nézzétek meg a képek szekciót!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #112 Dátum: 2003.05.03 szombat, 19:19:00 »

Matricsi,
az autódban mi van a rádió helyén? Ilyet én még nem láttam.  
Kérdezem a többieket is. Nézzétek meg a képek szekciót!
Ez egy 1000-res modell (megnéztem a cimkéjét). Eddig mindenki csodálkozott aki látta, de sajnos már kicseréltem (épp ideje volt). Ha akarjátok elviszem a talira. Kuriózum egy ilyen szerkezet!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #113 Dátum: 2003.05.03 szombat, 19:21:00 »

Ez egy 1000-res modell (megnéztem a cimkéjét). Eddig mindenki csodálkozott aki látta, de sajnos már kicseréltem (épp ideje volt). Ha akarjátok elviszem a talira. Kuriózum egy ilyen szerkezet!
Én szívesen megnézném...
(He elbírja az autód, elhozhatnád... :-) )
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #114 Dátum: 2003.05.03 szombat, 20:12:00 »

Én szívesen megnézném...
(He elbírja az autód, elhozhatnád... :-) )
Asszem KA-ba rakják .
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #115 Dátum: 2003.05.03 szombat, 20:35:00 »

Én is Ka-ban láttAm ilyet.
És a távirányitó mükszik rajta? A kormányon?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #116 Dátum: 2003.05.04 vasárnap, 08:17:00 »

Elviszem a talira, de én később érek a súly miatt lasabban kell mennem! A távírányító sajna nem müködött vele. Valószínű, hogy egy 5000-res modellhez van. A szalonban azt mondották, hogy Transitokba láttak ilyen csodát.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #117 Dátum: 2003.05.05 hétfő, 02:41:00 »

Valószinüleg az a kersekedö okositotta át a cuccot ahonnan vetted, vagy legutoljára volt. Tuti, hogy minimum 5000-es rádió volt benne.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #118 Dátum: 2003.05.05 hétfő, 10:32:00 »

Elviszem a talira, de én később érek a súly miatt lasabban kell mennem! A távírányító sajna nem müködött vele. Valószínű, hogy egy 5000-res modellhez van. A szalonban azt mondották, hogy Transitokba láttak ilyen csodát.
Ez tényleg egy transit gyári magnója, már én is láttam ilyet.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #119 Dátum: 2003.05.05 hétfő, 11:00:00 »

Arra a kabelre gondolsz, ami egy lapos szurke, es idetlen csatija van?
Lacibá,
azt hiszem mi gondolunk egyre! Egy vékony lapos szürke kábel, a végén egy olyan csati, mint a telefonkábel, csak szélesebb. A tíusa 2007-es.
Ha jól értem, akkor az erőlködőt kihagyva a hangszórókábeleket direktbe tegyem rá a fejegységre?
 
Szabyk, bejártam én is minden helyet, amit tudtam Debrecen-Nyíregyháza körzetben, de senki nem hallott ilyen átalakítóról. A Fordnál azt mondták, hogy nézzem meg egy autóhifisnál, mert ők is onnan hozzák az anyagot!!!!
Egyébként valószínüleg a Pio lesz, amit megveszek, igazából nem akarok komoly hangtechnikát, se hangszórócsere, se mélynyomó, stb
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Vendég
« Új hozzászólás #120 Dátum: 2003.05.05 hétfő, 17:52:00 »

Pepin!
Elvileg megoldható,de nem egyszerű.Inkább nagy szintű jelről hajtanám meg az erősitőt(ezt már minden mai erősitő tudja)kicsit romlik a hangminőség,de ha ezt tartod előtérben akkor fejegység csere a javaslatom!
Szabyk, LogotuX, AndrewJ!
 
Köszi, most már semmit nem értek, de mivel amatör sem vagyok a kérdésben, mit jelent a nagy szintű jelről történő meghajtás?Huh??
Akinek 6006-osa van az akkor hogyan aplikál bele egy erősítőt meg egy ládát?
Nekem egy hónapja fekszik a cucc a lakásban, mert nem tudtam nekikezdeni, olyan emberem meg nincs aki hét közben is meg tudná csinálni és nem kér érte 40 pénzt.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #121 Dátum: 2003.05.05 hétfő, 18:17:00 »

Majd elfelejtettem!
 
6006-nál van kivezetés a régi fajta 5000-eshez szerelt távirányítónak?
 
Köszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #122 Dátum: 2003.05.05 hétfő, 18:50:00 »

Szabyk, LogotuX, AndrewJ!
 
Köszi, most már semmit nem értek, de mivel amatör sem vagyok a kérdésben, mit jelent a nagy szintű jelről történő meghajtás?Huh??
Akinek 6006-osa van az akkor hogyan aplikál bele egy erősítőt meg egy ládát?
Nekem egy hónapja fekszik a cucc a lakásban, mert nem tudtam nekikezdeni, olyan emberem meg nincs aki hét közben is meg tudná csinálni és nem kér érte 40 pénzt.
 
Üdv
Pepin!
A nagyszintű jel a hangszóró vezetéke!
Az erősitőn két fajta bemenet van(manapság)az RCA bemenet és a nagyszintű jel bemenet ide a hangszóró kábel vezetékeit kell kötni.Annyi a hátránya,hogy romlik a hangminőség.
Amúgy hol laksz?
 
Azért kérdezem mert ha Bp-n akkor valamikor összefuthatunk és megnézem a "motyót" és segitek bepakolni a verdába persze ha csak ha gondolod!
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #123 Dátum: 2003.05.05 hétfő, 20:43:00 »

Majd elfelejtettem!
 
6006-nál van kivezetés a régi fajta 5000-eshez szerelt távirányítónak?
 
Köszi!
Ja,van.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #124 Dátum: 2003.05.05 hétfő, 22:40:00 »

Nem tudja valaki, hogy milyen árba vannak a Dension MP3 lejátszók? És mennyire jók, Mondeo -ba, könnyen beépíthető?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #125 Dátum: 2003.05.06 kedd, 00:27:00 »

Nem tudja valaki, hogy milyen árba vannak a Dension MP3 lejátszók? És mennyire jók, Mondeo -ba, könnyen beépíthető?
http://tasztal.inventra.hu/forum.cgi?a=t&t=9050262&uq=6
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #126 Dátum: 2003.05.06 kedd, 07:34:00 »

Nem tudja valaki, hogy milyen árba vannak a Dension MP3 lejátszók? És mennyire jók, Mondeo -ba, könnyen beépíthető?
Scratch
Én is egy ilyenen gondolkodok.
Adapter kell hozzá (AFOS003), de a honlapján mindent megtalálsz:www.dension.hu
olyan 55000 pénzbe kerül pl. itt:www.etalon-elektronika.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #127 Dátum: 2003.05.06 kedd, 13:23:00 »

Pepin!
A nagyszintű jel a hangszóró vezetéke!
Az erősitőn két fajta bemenet van(manapság)az RCA bemenet és a nagyszintű jel bemenet ide a hangszóró kábel vezetékeit kell kötni.Annyi a hátránya,hogy romlik a hangminőség.
Amúgy hol laksz?
 
Azért kérdezem mert ha Bp-n akkor valamikor összefuthatunk és megnézem a "motyót" és segitek bepakolni a verdába persze ha csak ha gondolod!
 
Üdv
Szabyk Köszi!
 
Igen Budapesten lakozom  
Segítséget előre is köszönöm küldj egy mailt:
conmorientes@freemail.hu címre.
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #128 Dátum: 2003.05.06 kedd, 13:59:00 »

Lacibá,
azt hiszem mi gondolunk egyre! Egy vékony lapos szürke kábel, a végén egy olyan csati, mint a telefonkábel, csak szélesebb. A tíusa 2007-es.
Ha jól értem, akkor az erőlködőt kihagyva a hangszórókábeleket direktbe tegyem rá a fejegységre?
 
Szabyk, bejártam én is minden helyet, amit tudtam Debrecen-Nyíregyháza körzetben, de senki nem hallott ilyen átalakítóról. A Fordnál azt mondták, hogy nézzem meg egy autóhifisnál, mert ők is onnan hozzák az anyagot!!!!
Egyébként valószínüleg a Pio lesz, amit megveszek, igazából nem akarok komoly hangtechnikát, se hangszórócsere, se mélynyomó, stb
Pontosan. Hagyd ki az erositot teljesen, azt a szurke lapos kabelt meg hagyd a helyen, igy eladaskor eccerubb visszatenni a regit.
 
Holnapra tenyleg eloveszem a regi madzagjaimat, es megnezem en hogyan csinaltam meg.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #129 Dátum: 2003.05.06 kedd, 18:33:00 »

Szabyk, LogotuX, AndrewJ!
 
Köszi, most már semmit nem értek, de mivel amatör sem vagyok a kérdésben, mit jelent a nagy szintű jelről történő meghajtás?Huh??
Akinek 6006-osa van az akkor hogyan aplikál bele egy erősítőt meg egy ládát?
Nekem egy hónapja fekszik a cucc a lakásban, mert nem tudtam nekikezdeni, olyan emberem meg nincs aki hét közben is meg tudná csinálni és nem kér érte 40 pénzt.
 
Üdv
Ahogy Szabyk mondta, az egyik hangszóród jelét kell rávinni, azaz párhuzamba kötni vele. Ebből nem lesz semmi gond, mert az erősítőnek nagy a bemenő ellenállása ("tudományosan": Rbe>>Rsp Smiley )
Így már remélem minden OK, a 6006-osért meg ezennel jól meg vagy irigyelve:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #130 Dátum: 2003.05.06 kedd, 20:26:00 »

Ahogy Szabyk mondta, az egyik hangszóród jelét kell rávinni, azaz párhuzamba kötni vele. Ebből nem lesz semmi gond, mert az erősítőnek nagy a bemenő ellenállása ("tudományosan": Rbe>>Rsp Smiley )
Így már remélem minden OK, a 6006-osért meg ezennel jól meg vagy irigyelve:)
Érdekelhet 6006-os? kb 60K
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #131 Dátum: 2003.05.07 szerda, 01:11:00 »

Sakál_,  Gyugyu,
 
köszi, megfogom nézni!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #132 Dátum: 2003.05.07 szerda, 11:29:00 »

Lenne egy kis problémám.
Az egyik hangszóróm kezdi megadni magát, de mivel nem egy egyszerű, ezért nem szeretném feladni a működtetését. MacAudio 100W-os és talán membránproblémája lehet.
A jelenség (szakszöveg ismeretének hiányában): ha a tetjét, tehát a tányér formát benyomom, akkor teljes erőbedobbássasl szó, ellenben ha elengedem, alaphelyzetben marad, akkor halk és erőtlenné válik.
Kérdés: Van-e olyan hely, ahol ez javítható, vagy esetleg köztetek vki, aki ért hozzá. Szeretném megmenteni, mert egyébként nem szól rosszul.
Ráadásul az hogy ez kiesik, azzal az összhatás is romlik, tehát segítségeteket kérném, ha lehetséges.
 
Tisztelettel:
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #133 Dátum: 2003.05.07 szerda, 19:52:00 »

Érdekelhet 6006-os? kb 60K
Koris!
Érdekelni érdekelne, beszéltünk is róla korábban, csak nincs rá fedezet, régiért meg nem hogy jó pénzt, de szinte semmit nem adnának:(
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #134 Dátum: 2003.05.07 szerda, 19:54:00 »

Más:
Kinek van csipogója a műszerfalon? (elsősorban kettes Mondi)
Ha van valakinek: hogyan rögzítetted?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #135 Dátum: 2003.05.07 szerda, 21:36:00 »

Más:
Kinek van csipogója a műszerfalon? (elsősorban kettes Mondi)
Ha van valakinek: hogyan rögzítetted?
Kétoldalas ragasztó!Egyenlőre amig a rendes"pozició"meg nincs,de a helyén van már régóta!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #136 Dátum: 2003.05.08 csütörtök, 00:00:00 »

Pepin!
A nagyszintű jel a hangszóró vezetéke!
Az erősitőn két fajta bemenet van(manapság)az RCA bemenet és a nagyszintű jel bemenet ide a hangszóró kábel vezetékeit kell kötni.Annyi a hátránya,hogy romlik a hangminőség.
Amúgy hol laksz?
 
Azért kérdezem mert ha Bp-n akkor valamikor összefuthatunk és megnézem a "motyót" és segitek bepakolni a verdába persze ha csak ha gondolod!
 
Üdv
Szabyk!
 
Még mindíg szívesen bemutatnálak egy a tulajdonomat képező erősítőnek és egy bassz csőnek, ha kiváncsi volnál rájuk és nem veszed sértésnek Smiley
 
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #137 Dátum: 2003.05.08 csütörtök, 08:03:00 »

Sziasztok!
 
Érdekelnének a tapasztalatok, Dension Mp3 player-ről. Hosszabb ideje használja-e valaki?
Arra lennék kíváncsi hogy bírja a rázkódást, meg a meleget, mert kétségeim vannak egy ilyen winchesteres szerkezet időtállóságáról.
Nem tudom mit szolt volna például ha tegnap a kocsiban lett volna, mert délutánra majd leolvadt a kormány mire indultam haza a melóból.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #138 Dátum: 2003.05.08 csütörtök, 09:00:00 »

Koris!
Érdekelni érdekelne, beszéltünk is róla korábban, csak nincs rá fedezet, régiért meg nem hogy jó pénzt, de szinte semmit nem adnának:(
LogoutX
FBS nevezetű ragasztóval, amit egy napig száradni kell hagyni (zöld-fehér a tubusa)
színtelen. Nálam be jött!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #139 Dátum: 2003.05.08 csütörtök, 09:52:00 »

Sziasztok!
 
Érdekelnének a tapasztalatok, Dension Mp3 player-ről. Hosszabb ideje használja-e valaki?
Arra lennék kíváncsi hogy bírja a rázkódást, meg a meleget, mert kétségeim vannak egy ilyen winchesteres szerkezet időtállóságáról.
Nem tudom mit szolt volna például ha tegnap a kocsiban lett volna, mert délutánra majd leolvadt a kormány mire indultam haza a melóból.
Gyugyu,
 
ma hajnalban került be az autómba a DMP3. Sok tapasztalatom még nincs. Az Indexen van DMP3 fórum is. Ott is nézz körül.  
Hazafelé egy roppant rossz úton fogok menni hogy teszteljem.
A meleg ellen nem tudom mit lehet tenni. Napközben (munkahely) nem hagyom az autómban, hanem itt is ezt hallgatom. Így nem fognak a dolgozós gépem wincsijén MP3-akat találni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #140 Dátum: 2003.05.08 csütörtök, 12:44:00 »

Gyugyu,
 
ma hajnalban került be az autómba a DMP3. Sok tapasztalatom még nincs. Az Indexen van DMP3 fórum is. Ott is nézz körül.  
Hazafelé egy roppant rossz úton fogok menni hogy teszteljem.
A meleg ellen nem tudom mit lehet tenni. Napközben (munkahely) nem hagyom az autómban, hanem itt is ezt hallgatom. Így nem fognak a dolgozós gépem wincsijén MP3-akat találni
Sabat köszi, majd várom a tapasztalatokat
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #141 Dátum: 2003.05.08 csütörtök, 13:59:00 »

Pontosan. Hagyd ki az erositot teljesen, azt a szurke lapos kabelt meg hagyd a helyen, igy eladaskor eccerubb visszatenni a regit.
 
Holnapra tenyleg eloveszem a regi madzagjaimat, es megnezem en hogyan csinaltam meg.
Köszi Lacibá, bent van a cucc. Megcsapoltuk a kábeleket és most bármikor visszalakítható. Egyébként meglepően szépen szólnak a gyári hangfalak is
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Vendég
« Új hozzászólás #142 Dátum: 2003.05.08 csütörtök, 16:24:00 »

Köszi Lacibá, bent van a cucc. Megcsapoltuk a kábeleket és most bármikor visszalakítható. Egyébként meglepően szépen szólnak a gyári hangfalak is
Pont most akartam beirni, hogy mit hogyan celszeru csinalni egy kis illusztracioval ellatva.
No mindegy, azert beirom a linket hadd okuljon belole a vilag, ha mar ennyit gepeltem. Wink)
 
Scratch, esetleg bevehetned a linkek koze, hogy legalabb egy kis sikerelmenyem legyen.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #143 Dátum: 2003.05.08 csütörtök, 16:40:00 »

LogoutX
FBS nevezetű ragasztóval, amit egy napig száradni kell hagyni (zöld-fehér a tubusa)
színtelen. Nálam be jött!
Köszönöm a válaszokat.
 
A kétoldalas ragasztóval nincsenek gondok nyári nagy melegben?
 
Az FBS-sel az a probléma, hogy nyomtalanul eltüntethetőnek kéne lennie, de azért kösz.
Most akvárium-boltokban kapható tapadókorongokkal van fent, és így kissé idétlenül néz ki.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #144 Dátum: 2003.05.08 csütörtök, 16:45:00 »

Köszönöm a válaszokat.
 
A kétoldalas ragasztóval nincsenek gondok nyári nagy melegben?
 
Az FBS-sel az a probléma, hogy nyomtalanul eltüntethetőnek kéne lennie, de azért kösz.
Most akvárium-boltokban kapható tapadókorongokkal van fent, és így kissé idétlenül néz ki.
Az FBS szerintem eltuntetheto nyomtalanul. A vulkanizalodott anyagot egyszeruen le lehet dorzsolni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #145 Dátum: 2003.05.08 csütörtök, 18:30:00 »

Köszönöm a válaszokat.
 
A kétoldalas ragasztóval nincsenek gondok nyári nagy melegben?
 
Az FBS-sel az a probléma, hogy nyomtalanul eltüntethetőnek kéne lennie, de azért kösz.
Most akvárium-boltokban kapható tapadókorongokkal van fent, és így kissé idétlenül néz ki.
De még jobban ragaszt mint hidegen:)))))))))))))))))
Csak arra kell vigyázni,hogy valami jó minőségű kell belőle!
 
Pepin!
Péntek délután,vagy szombat délután-tól vasárnap regelig ráérek ha gondolod.
Holnap ha gondolod csörögj rám hogy egyeztetni tudjunk:  
06309610963 vagy 2953136  
 
 
Üdv Szabi
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #146 Dátum: 2003.05.09 péntek, 00:11:00 »

Pont most akartam beirni, hogy mit hogyan celszeru csinalni egy kis illusztracioval ellatva.
No mindegy, azert beirom a linket hadd okuljon belole a vilag, ha mar ennyit gepeltem. Wink)
 
Scratch, esetleg bevehetned a linkek koze, hogy legalabb egy kis sikerelmenyem legyen.
Laciba,
 
felteszem, ez természetes! Wink És minden ilyen hasonló anyagot szivesen, tehát akinek van küldje! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #147 Dátum: 2003.05.09 péntek, 16:11:00 »

De még jobban ragaszt mint hidegen:)))))))))))))))))
Csak arra kell vigyázni,hogy valami jó minőségű kell belőle!
 
Pepin!
Péntek délután,vagy szombat délután-tól vasárnap regelig ráérek ha gondolod.
Holnap ha gondolod csörögj rám hogy egyeztetni tudjunk:  
06309610963 vagy 2953136  
 
 
Üdv Szabi
Szabyk!
 
Ma délután már nem találkozunk, de est
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #148 Dátum: 2003.05.09 péntek, 18:02:00 »

Én este lurdy ház parkoóba leszek 8-10-ig(szabadtér)itt van az esti lassulás gyülekező ha gondolod gyere ki!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #149 Dátum: 2003.05.10 szombat, 23:45:00 »

Ilyen kétoldalas ragasztót hol lehet olcsón vételezni?
Díszlécragasztó csík is jó lehet?
Gondolom autóhifis boltokban megkérik az árát rendesen. (feláras)
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.075 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.