Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 22:53:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4565153 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #350 Dátum: 2003.08.11 hétfő, 21:28:00 »

No figyu, leírom mégegyszer hogyan lehet "olcsón" CD tárat illeszteni az 5000-hez.
Venni kell egy vezérlőt (SONY AFOS003), amivel a Sony CD tárakat vezérelni tudja a fej. Ez a vezérlő nagyságrendileg 20 eFt+sarc a Densionnál (www.dension.hu). Ehhez egy CD tár kell még, amit használtan 20 eFt körül szinte mindig kínál valaki az aproneten (www.apronet.hu).
Az én autómban is így működött jó darabig, amíg a CD tárat ki nem váltottam egy Dension féle MP3 lejátszóval. Gondoljátok meg 80 GB winyó van benne. Most 50 GB van tele.
Kérdezzetek nyugodtan, garantáltan működik a dolog. Megtekinthető az autómban a legközelebbi Kunmadaras találkán.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #351 Dátum: 2003.08.11 hétfő, 21:29:00 »

Jut eszembe, ha valaki megválna egy 6000-es fejtől szívesen adok érte egy 5000-est meg némi pénzt. Ugye a 6000-es is tud CD tárat vezérelni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #352 Dátum: 2003.08.11 hétfő, 22:47:00 »

Jut eszembe, ha valaki megválna egy 6000-es fejtől szívesen adok érte egy 5000-est meg némi pénzt. Ugye a 6000-es is tud CD tárat vezérelni?
Jut eszembe, ha valaki megválna egy 5000-es fejtől szívesen adok érte egy 4000-est meg némi pénzt:))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #353 Dátum: 2003.08.15 péntek, 09:56:00 »

Köszi mindenkinek.
Megoldódott a dolog. Bekötöttem a régi Blaupunktomat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #354 Dátum: 2003.08.15 péntek, 21:43:00 »

Kaptam egy kicsi erősítőt és egy mélynyomót.
Hol lehet a tápkábelt bejuttatni az akksitól a csomagtartó felé? Elég csak a +12V-ot hátravinni, vagy a -12V-ot is kell? Az előző tulaj autójában csak a + volt elölről vezetékezve.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #355 Dátum: 2003.08.17 vasárnap, 15:36:00 »

Sziasztok! Én is most vettem egy ládát megerösitőt! Van akinek már be van szerelve? Hova tette az ersőtőt! Egy kis segítség kellene!
Szerintetek egy átalakítoval be lehet tenni II-es mondeonak a hátso ajtajába egy 16,5 cm átmérőjű szettet?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #356 Dátum: 2003.08.17 vasárnap, 15:42:00 »

Tudtok-e valakit, aki vonalkimenetet barkácsol (gyorsan és jól) az 5000-esemre?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #357 Dátum: 2003.08.22 péntek, 21:20:00 »

Sziasztok! Én is most vettem egy ládát megerösitőt! Van akinek már be van szerelve? Hova tette az ersőtőt! Egy kis segítség kellene!
Szerintetek egy átalakítoval be lehet tenni II-es mondeonak a hátso ajtajába egy 16,5 cm átmérőjű szettet?
Olvasd el kérlet ezt a topicot az elejétől és több lehetőség közül is mazsolázhatsz.
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #358 Dátum: 2003.08.25 hétfő, 09:05:00 »

Sziasztok! Én is most vettem egy ládát megerösitőt! Van akinek már be van szerelve? Hova tette az ersőtőt! Egy kis segítség kellene!
Szerintetek egy átalakítoval be lehet tenni II-es mondeonak a hátso ajtajába egy 16,5 cm átmérőjű szettet?
@ákos,
hétvégégn bekerült azt erősítő és a láda a kocsiba. Előtte a KóPé Bt. megcsinálta az 5000-es rádióra a vonalkimeneteket. Az erősítő a sofőr ülés alá került, így a klíma még hűti is. Nézz át az index topicba, ahol Imhoteph részletes (fotós) magyarázatát is megtalálod, az ő rendszerének beépítéséről. (mondeo.ini.hu remélem még működik)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #359 Dátum: 2003.08.25 hétfő, 09:45:00 »

@ákos,
hétvégégn bekerült azt erősítő és a láda a kocsiba. Előtte a KóPé Bt. megcsinálta az 5000-es rádióra a vonalkimeneteket. Az erősítő a sofőr ülés alá került, így a klíma még hűti is. Nézz át az index topicba, ahol Imhoteph részletes (fotós) magyarázatát is megtalálod, az ő rendszerének beépítéséről. (mondeo.ini.hu remélem még működik)
Sabat!
 
Mit kellett csinálni az 5000-es rádióra, RCA csatlakozásképeségre gondolsz vonalkimenet címén, vagy megint valami okosságot találtál ki, akkor meg légyszi oszd meg (és uralkodj:))))
 
És még egy kérdés milyen erölködő fért el az ülésed alatt?
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #360 Dátum: 2003.08.25 hétfő, 10:40:00 »

Sabat!
 
Mit kellett csinálni az 5000-es rádióra, RCA csatlakozásképeségre gondolsz vonalkimenet címén, vagy megint valami okosságot találtál ki, akkor meg légyszi oszd meg (és uralkodj:))))
 
És még egy kérdés milyen erölködő fért el az ülésed alatt?
 
Üdv:
Bocs Peppin, hogy nem csorogtem rad hetfon, de ugy alakult a dolog, hogy hirtelen Szegedre kellett mennunk. Igy most megint varakozoponton van a csere jovo husvetig Smiley
Amugy az 5000-es radioban van ket antenna bemenet?
Mert a 6000-eshez lehet hozzarakni egy diversity antennat is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #361 Dátum: 2003.08.25 hétfő, 12:29:00 »

Sziasztok!
 
Sűrgősen keresek jó állapotban lévő cd-s rásiós magnót (5000 vagy 6000 szériát).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #362 Dátum: 2003.08.25 hétfő, 13:08:00 »

Sabat!
 
Mit kellett csinálni az 5000-es rádióra, RCA csatlakozásképeségre gondolsz vonalkimenet címén, vagy megint valami okosságot találtál ki, akkor meg légyszi oszd meg (és uralkodj:))))
 
És még egy kérdés milyen erölködő fért el az ülésed alatt?
 
Üdv:
©peppin, a vonalkimenet az erősítőhöz kellett, hogy ne a magasszintű jelet küldjem az erősítőbe. Van ugyan ilyen bemenete is, de azt mondták az okosok, szebben szól az alacsonyszintűről. A KóPé Bt. 4500 Ft-ért csinálta meg a (első+hátsó*2) kimeneteket.  
Az erősítő kicsi, csak 170W-os, valami régi darab, egy kollégám Lagunájában volt. Így is a saját hangerő szabályozója olyan 10% körüli állásban van csak.  
Tapasztalatom, mióta (szombat du.) benne van a mély cucc, halkabban hallgatom a zenét. Előtte 20-25 körüli hangerőn, most 15-nél csak a teszt kedvéért volt hangosabb. Az első hangszórók egyenlőre a rádió erősítőjéről szólnak. Majd talán egyszer lesz egy 4 csatornás erősítőre pénzem... (Most SAT display-re gyúrok a DMP3-hoz. Ahogy néztem, pont beférne a tetővilágításba. Kicsit barkácsolni kell a térképolvasós Ghia lámpán, de megérné)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #363 Dátum: 2003.08.25 hétfő, 13:28:00 »

©peppin, a vonalkimenet az erősítőhöz kellett, hogy ne a magasszintű jelet küldjem az erősítőbe. Van ugyan ilyen bemenete is, de azt mondták az okosok, szebben szól az alacsonyszintűről. A KóPé Bt. 4500 Ft-ért csinálta meg a (első+hátsó*2) kimeneteket.  
Az erősítő kicsi, csak 170W-os, valami régi darab, egy kollégám Lagunájában volt. Így is a saját hangerő szabályozója olyan 10% körüli állásban van csak.  
Tapasztalatom, mióta (szombat du.) benne van a mély cucc, halkabban hallgatom a zenét. Előtte 20-25 körüli hangerőn, most 15-nél csak a teszt kedvéért volt hangosabb. Az első hangszórók egyenlőre a rádió erősítőjéről szólnak. Majd talán egyszer lesz egy 4 csatornás erősítőre pénzem... (Most SAT display-re gyúrok a DMP3-hoz. Ahogy néztem, pont beférne a tetővilágításba. Kicsit barkácsolni kell a térképolvasós Ghia lámpán, de megérné)
Sabat!
 
Így már mingyá más! Kiváncsi vagyok a display-re ha meglesz üzenj.  
Ha meg nem 4 csatornás az erölködő akkor pompás a megoldás csak azt nem tudom még mit csináltál a hátsó ajtóban figyelő hangszórókkal.
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #364 Dátum: 2003.08.25 hétfő, 13:31:00 »

Bocs Peppin, hogy nem csorogtem rad hetfon, de ugy alakult a dolog, hogy hirtelen Szegedre kellett mennunk. Igy most megint varakozoponton van a csere jovo husvetig Smiley
Amugy az 5000-es radioban van ket antenna bemenet?
Mert a 6000-eshez lehet hozzarakni egy diversity antennat is.
Lacibá!
 
Mivel narkós vagyok jövő húsvétig már csak kettőt kell aludnom, így minden rendben:)))))
5000-nek csak 1 antenna kimenete van, már amelyik az én autómba szól, de az se valami nagy szám.
 
Lehet hogy azért húsvét előtt is találkozunk ?
 
Üdv:
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #365 Dátum: 2003.08.25 hétfő, 16:24:00 »

Bocs Peppin, hogy nem csorogtem rad hetfon, de ugy alakult a dolog, hogy hirtelen Szegedre kellett mennunk. Igy most megint varakozoponton van a csere jovo husvetig Smiley
Amugy az 5000-es radioban van ket antenna bemenet?
Mert a 6000-eshez lehet hozzarakni egy diversity antennat is.
Laciba,
 
diversity antenna? Az mi, mire jó? Smiley
 
Hol lehet venni olyan rekeszt, amibe 1DIN méretű fejegység építhető be, a gyári Ford méret helyett? Olyan ami nem nagyon barkács, valahogy néz is ki.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #366 Dátum: 2003.08.26 kedd, 10:26:00 »

Laciba,
 
diversity antenna? Az mi, mire jó? Smiley
 
Hol lehet venni olyan rekeszt, amibe 1DIN méretű fejegység építhető be, a gyári Ford méret helyett? Olyan ami nem nagyon barkács, valahogy néz is ki.
A diversity antenna az nalam a bal hatso ablakuvegen van (kombi) es ugy nez ki mintha futoszal lenne. Ez arra jo, hogy a ket antenna bemenet kozul amelyik a nagyobb tererot produkalja adott allomasnal, az lesz hasznalva. Illetve azt vettem eszre, hogy RDS funkciok nem mukodnek, ha nincs bedugva (amikor megvettem akkor nem volt bedugva, nemtom miert). Ez tulajdonkeppen azt jelentheti, hogy van benne egy masodik radio is, de ez csak feltetelezes.
Lehet, hogy nem is kene elcserelnem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #367 Dátum: 2003.08.26 kedd, 10:27:00 »

Lacibá!
 
Mivel narkós vagyok jövő húsvétig már csak kettőt kell aludnom, így minden rendben:)))))
5000-nek csak 1 antenna kimenete van, már amelyik az én autómba szól, de az se valami nagy szám.
 
Lehet hogy azért húsvét előtt is találkozunk ?
 
Üdv:
Hatha Zuri fele jarsz, lehet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #368 Dátum: 2003.08.26 kedd, 11:32:00 »

Talan a legegyszerubb, ha lekapod a karpitot a hatso ajtorol. Talan 7-8 csavar az egesz.
Lacibá, látom késő ... :-(
Viszont lekaptam a kárpitot és ott pihennek mindkét oldalon a hangszórók. Lehet az, hogy a 2014-es nem tudja vezérelni elöl is, meg hátul is? Az ajtón lévő csatit levettem, visszaraktam, szerintem OK. A magnó csatiját buheráljam, vagy ez ön- és közveszélyes? Vagy?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #369 Dátum: 2003.08.26 kedd, 14:15:00 »

Mennyire megbízhatók a ruszki hifi rajzok? A 2000-es magnó 8 tűs csatija lefelé haladva: 2 balelöl, 2 balhátul, 2 jobbelöl, jobbhátul. Ez így igaz???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #370 Dátum: 2003.08.26 kedd, 15:29:00 »

Mennyire megbízhatók a ruszki hifi rajzok? A 2000-es magnó 8 tűs csatija lefelé haladva: 2 balelöl, 2 balhátul, 2 jobbelöl, jobbhátul. Ez így igaz???
Nemtom, de ha raksz ra egy elemet, akkor azt hallani amint a hangszoro membranja behuz vagy elenged, igy ki lehet merni egyszeruen.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #371 Dátum: 2003.08.26 kedd, 18:15:00 »

Mennyire megbízhatók a ruszki hifi rajzok? A 2000-es magnó 8 tűs csatija lefelé haladva: 2 balelöl, 2 balhátul, 2 jobbelöl, jobbhátul. Ez így igaz???
napu,
 
nem tudom, valaki innen küldte, hogy tegyem ki.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #372 Dátum: 2003.08.26 kedd, 21:37:00 »

Hatha Zuri fele jarsz, lehet.
Máris indulok:)))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #373 Dátum: 2003.08.27 szerda, 09:34:00 »

Máris indulok:)))))
Jol van, de meg csapjal hozza 300 kilcsit. Zuribe csak oktober 1-tol koltozunk.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #374 Dátum: 2003.08.27 szerda, 10:44:00 »

Nemtom, de ha raksz ra egy elemet, akkor azt hallani amint a hangszoro membranja behuz vagy elenged, igy ki lehet merni egyszeruen.
no akkor elemzem :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #375 Dátum: 2003.08.27 szerda, 11:47:00 »

Egy kérdésem lenne:hogy lehet kiszedni a rádiót a kocsiból.Kell hozzás valami spéci eszköz vagy egyszerűen én is ki tudom szedni(persze úgy hogy ne sérüljön)??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #376 Dátum: 2003.08.27 szerda, 12:08:00 »

Egy kérdésem lenne:hogy lehet kiszedni a rádiót a kocsiból.Kell hozzás valami spéci eszköz vagy egyszerűen én is ki tudom szedni(persze úgy hogy ne sérüljön)??
fogj negy vekonyabb csavarhuzot, amik belemennek a lyukakba. nyomd be ameddig tudod, majd kifele feszitve a negy csavarhuzot, jobbra-balra toszigatva szepen ki lehet huzni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #377 Dátum: 2003.08.27 szerda, 12:11:00 »

Egy kérdésem lenne:hogy lehet kiszedni a rádiót a kocsiból.Kell hozzás valami spéci eszköz vagy egyszerűen én is ki tudom szedni(persze úgy hogy ne sérüljön)??
Wasp!
 
Lacibá megoldása is jó, de erre van külön kiszedő keret, bármelyik szervízben, hi-fi boltban forintokért kapható, azzal aztán tényleg ok. De volt aki 4db 100-as szöggel oldotta meg a kérdést.  
 
Egyébként majd minden kérdésben így Hi-fi ügyben is vannak alapvetően havi szinten visszatérő kérdések ezért létre kéne hozni egy ilyen kisokost a lapon, kezdhetnénk rögtön a magnó kiszedésének metodikájával.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #378 Dátum: 2003.08.27 szerda, 13:15:00 »

Egy kérdésem lenne:hogy lehet kiszedni a rádiót a kocsiból.Kell hozzás valami spéci eszköz vagy egyszerűen én is ki tudom szedni(persze úgy hogy ne sérüljön)??
WASP: annyi még fontos lehet, hogy ne akard úgy 1,5-2 cm-nél mélyebbre tolni (tapasztalat), máshol javasolt a mélyebb (tapasztalat :-D
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #379 Dátum: 2003.08.27 szerda, 13:37:00 »

Köszi srácok.
Akkor 1,5-2 cm-ig benyomom a csavarúzókat azt jobbra-balra feszegetem.OK.
Megpróbálom, remélem sikerül.
És bocs a kérdésért de nem akartam elolvasni az égész topicot.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #380 Dátum: 2003.08.27 szerda, 16:15:00 »

... szóval Joe, 8 tűs a csati, az oldalanként 4 érpár, de a hátsó mégsem szól. Szerinted a magnó bírja vajon az összhangot vagy sem? 2014 tekerős :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #381 Dátum: 2003.08.27 szerda, 16:41:00 »

Köszi srácok.
Akkor 1,5-2 cm-ig benyomom a csavarúzókat azt jobbra-balra feszegetem.OK.
Megpróbálom, remélem sikerül.
És bocs a kérdésért de nem akartam elolvasni az égész topicot.
Utkozesik nyomd, erezni lehet, hogy a legvegen a csavarhuzo eltolja a pockoket amik a helyen tartjak a radiot.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #382 Dátum: 2003.08.28 csütörtök, 12:40:00 »

Sziasztok. Érdeklõdni szeretnék, hogy a 6000-es cd-s rádió kb mennyibe kerül? (Használtan) Köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #383 Dátum: 2003.08.29 péntek, 08:40:00 »

Wasp!
 
Lacibá megoldása is jó, de erre van külön kiszedő keret, bármelyik szervízben, hi-fi boltban forintokért kapható, azzal aztán tényleg ok. De volt aki 4db 100-as szöggel oldotta meg a kérdést.  
 
Egyébként majd minden kérdésben így Hi-fi ügyben is vannak alapvetően havi szinten visszatérő kérdések ezért létre kéne hozni egy ilyen kisokost a lapon, kezdhetnénk rögtön a magnó kiszedésének metodikájával.
 
Üdv
Én támogatnám a kisokos létrehozását. Ha esetleg Scratch-nek nincs ideje, van gond, akkor szívesen segítek formába önteni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #384 Dátum: 2003.08.29 péntek, 08:41:00 »

a van helyett vagy-ot akartam írni :-)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #385 Dátum: 2003.08.29 péntek, 16:06:00 »

Én támogatnám a kisokos létrehozását. Ha esetleg Scratch-nek nincs ideje, van gond, akkor szívesen segítek formába önteni.
sancy,
 
igazából, már csak az új oldalt akarom fejlszteni, de várok minden infót, én csak örülök, ha valaki összeállítja!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #386 Dátum: 2003.08.31 vasárnap, 06:51:00 »

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek, Mondeo II-be a kormányról való vezérlésem nem működik, az 5000-es tudja mert már kipróbáltam. Ha van valakinek kapcsolási rajza azt megköszönném.
A segítséget mindenkinek előre köszönöm.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #387 Dátum: 2003.08.31 vasárnap, 15:04:00 »

Wasp!
 
Lacibá megoldása is jó, de erre van külön kiszedő keret, bármelyik szervízben, hi-fi boltban forintokért kapható, azzal aztán tényleg ok. De volt aki 4db 100-as szöggel oldotta meg a kérdést.  
 
Egyébként majd minden kérdésben így Hi-fi ügyben is vannak alapvetően havi szinten visszatérő kérdések ezért létre kéne hozni egy ilyen kisokost a lapon, kezdhetnénk rögtön a magnó kiszedésének metodikájával.
 
Üdv
Nekem a 60-as szeg is nagyon bejött!  :-)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #388 Dátum: 2003.08.31 vasárnap, 16:14:00 »

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek, Mondeo II-be a kormányról való vezérlésem nem működik, az 5000-es tudja mert már kipróbáltam. Ha van valakinek kapcsolási rajza azt megköszönném.
A segítséget mindenkinek előre köszönöm.
Rajz TIS Cd-ről van nékem is Lacibá küldte, ha esetleg nyilvánossá teszed a mail-címed, (itt, vagy bejelentkezel Scratch-nél) akkor szívesen átküldöm.
 
Üdv:
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #389 Dátum: 2003.09.01 hétfő, 08:38:00 »

... szóval Joe, 8 tűs a csati, az oldalanként 4 érpár, de a hátsó mégsem szól. Szerinted a magnó bírja vajon az összhangot vagy sem? 2014 tekerős :-)
Minden képpen bírnia kéne! Ha tudod nézd végig a madzagokat a hangszórótól a magnóig, vagy mérd ki őket, mert ha be vannak kötve és talán még működnek is, akkor vhol meg lehet szakadva a kapcsolat.  
Nem akarlak hülyének nézni, de már elő fordult, hogy a FADE-t nem tekerték vissza alap helyzetbe. Ez az ami előre, vagy hátra tekeri a dolgot, hogy melyik szóljon. Ezt elvileg úgy tudod beállítani, ha kihúzod a hangerő gombját és ezzel már az említett tevéknységet műveled. De lehet, hogy van külön gombja, vagy más tekerőt kell kihúzni.
Egyenlőre ennyi!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #390 Dátum: 2003.09.02 kedd, 11:36:00 »

Minden képpen bírnia kéne! Ha tudod nézd végig a madzagokat a hangszórótól a magnóig, vagy mérd ki őket, mert ha be vannak kötve és talán még működnek is, akkor vhol meg lehet szakadva a kapcsolat.  
Nem akarlak hülyének nézni, de már elő fordult, hogy a FADE-t nem tekerték vissza alap helyzetbe. Ez az ami előre, vagy hátra tekeri a dolgot, hogy melyik szóljon. Ezt elvileg úgy tudod beállítani, ha kihúzod a hangerő gombját és ezzel már az említett tevéknységet műveled. De lehet, hogy van külön gombja, vagy más tekerőt kell kihúzni.
Egyenlőre ennyi!
 
Tisztelettel!
Köszi Joe, ellenőriztem, a magnóig OK, már átpatkoltam, mert a hangerő gombom (mint korábban írtam) kampó, úgyhogy ennyi. Bekapcsolom, tekerem, ha húzom :-) jön, mert el van törve. (fade-t nem jelez a 2014-es magnó!!)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #391 Dátum: 2003.09.02 kedd, 12:03:00 »

Bocs srácok ha megint hülyeséget kérdeznék, de van egy Philips RC026-s cd táram.Azt szeretném tudni hogy ezt hogyan tudnám összehozni az 5000-s cd tárat kezelő magnóval.Mi kell hozzá(esetleg egy ugyan olyan fej ami a sony-hoz)?
Mert ha már egyszer van akkor szeretném használni is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #392 Dátum: 2003.09.02 kedd, 12:12:00 »

Bocs srácok ha megint hülyeséget kérdeznék, de van egy Philips RC026-s cd táram.Azt szeretném tudni hogy ezt hogyan tudnám összehozni az 5000-s cd tárat kezelő magnóval.Mi kell hozzá(esetleg egy ugyan olyan fej ami a sony-hoz)?
Mert ha már egyszer van akkor szeretném használni is.
Amennyire tudom sehogy.
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #393 Dátum: 2003.09.02 kedd, 12:35:00 »

Ez elég nagy baj.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #394 Dátum: 2003.09.02 kedd, 17:44:00 »

Meg kell, hogy erősítsem peppint.
Az átalakító csak Sony tárhoz jó.
Az ebay.de oldalon két Ford CD tárat is hirdetnek 2 napja néztem. Ha van német kapcsolatod...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #395 Dátum: 2003.09.02 kedd, 22:33:00 »

Meg kell, hogy erősítsem peppint.
Az átalakító csak Sony tárhoz jó.
Az ebay.de oldalon két Ford CD tárat is hirdetnek 2 napja néztem. Ha van német kapcsolatod...
Néztem már korábban ezt az ebay-t, de nem beszélvén ezt a nyelvet (sem), hogy lehet megvenni az itt hírdetett motyókat ?
 
Kapcsolat még csak lenne No-ban, de nekem mit kell tennem?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #396 Dátum: 2003.09.03 szerda, 09:11:00 »

Ez elég nagy baj.
Szívesen átveszem az 5000-t!
Szerintem ne is bajlódj vele!:-))))
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #397 Dátum: 2003.09.03 szerda, 09:48:00 »

Szívesen átveszem az 5000-t!
Szerintem ne is bajlódj vele!:-))))
 
Tisztelettel!
Mail ment.Nézz utána.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #398 Dátum: 2003.09.03 szerda, 10:22:00 »

WYW
 
Nem kell német kapcsolat,csak úgy olcsóbb a postaköltség.
Regisztrálni kell magad,majd mehet a licit.Ha megnyered akkor emailben megkeres az eladó,lebeszéled vele a részleteket, elküldöd a pénzt neki, és ő csak akkor fogja küldeni az árut.Onnan lehet megtudni hogy mennyire megbízható, hogy van valahol egy táblázat ahol meg lehet nézni az előző eladásait.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #399 Dátum: 2003.09.03 szerda, 11:08:00 »

Kis segítség kéne(ismét).Van egy sony unilink nevezetű vezérlő kijelzővel együtt.Ez jó lenne nekem később a sony tárhoz vagy sem?
És ilyenkor az 5000 magno kijelzőjén megjelenik hogy melyik cd-t hallgatom, hanyadik számot,stb...
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.075 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.