Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.07 kedd, 22:33:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 254   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Üzemanyagok  (Megtekintve 3219956 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #550 Dátum: 2006.07.24 hétfő, 22:22:00 »

Nem merem kipróbálni lehalásig, mert sokat lehet utána szívni az ujboli motor beindulásig nem?
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #551 Dátum: 2006.07.24 hétfő, 22:25:00 »

Koniman,
 
igen, nem szabad teljesen kifogyasztani a tankot. Foleg nem dieselnel, mert utana nehezen indulhat. Arrol nemis beszelve, hogy az ilyen bonyi szerkezetnel tan meg karos is lehet a dolog...
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #552 Dátum: 2006.07.24 hétfő, 22:28:00 »

Koniman,
 
Namost vagy atvertek a kutnal, vagy felfele csal a compu. Mind2 lehetseges, bar a kut az eselyesebb
Nekem szerencsem van, mert inkabb lefele csal, igy tutko, hogyha 0hoz erek akkor meg el tok gurulni 10-20km-t. Persze nem szoktam megvarni, mig 0-at ir...Bar eccer mar elofordult, akkor elozoleg leallitaskor meg mutatott valamennyit. Aztan mikor beszaltam es gyujtasra tettem, mar 0at mutatott. Lehet leszurcsoltek 3litert...
Bar gond nelkul indult, szal...
Naplózva

blah blah blah
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #553 Dátum: 2006.07.24 hétfő, 22:36:00 »

Én eddig se bíztam az ilyen jellegű computeres meghatározásban, és ezután se fogom rá bízni, hogy mikor tankolok, csak azért nem árt, ha vész esetén bízhatsz benne, hogy még elérsz a kúthoz.
A benzikutakról pedig annyit, hogy 5 tankolásból 2 alkalommal ugyanannyit tankolva (szinte szárazról mindig tele tank)volt hogy 100km-el többet tudtam elmenni. A vezetési stílusom nem változott mindein alkalommal kb hasonlo volt a városi és az országúti km.
 
Kicsit fura. gondoltam írok egy szép levelet az adott kút vezetőségének, de aztán letettem róla.
Fene tudja miért...
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #554 Dátum: 2006.07.24 hétfő, 23:33:00 »

Két dolog: a dízelnél tényleg nehéz, ha felkapja a levegőt, de amikor egy kritikus szint alá esik, leállítja a szivattyút, és annyi. Nem engedi kiürülni a tankot, mert nem is tudod beindítani. A másik. Szerintem készakarva csal egy kicsit, azaz 0-át ír, de még mehetsz pár tíz kilométeet. Képzeld, ha azt írná, 10, oszt jól leállna...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #555 Dátum: 2006.07.24 hétfő, 23:36:00 »

Írja azt ki hogy még 10km és tudom, hogy a 8 km-re levő kutat még elérem. Különben mi a fenének ez a funkció ha nem működek rendesen.
Ez olyan mintha olyan karórát gyártanának, ami nem mutat pontos időt. Akkor meg minek
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #556 Dátum: 2006.07.24 hétfő, 23:46:00 »

Írja azt ki hogy még 10km és tudom, hogy a 8 km-re levő kutat még elérem. Különben mi a fenének ez a funkció ha nem működek rendesen.
Ez olyan mintha olyan karórát gyártanának, ami nem mutat pontos időt. Akkor meg minek
Használd a válasz gombot, akkor tudjuk, kinek szól.
Pont azt írom: ha azt mondja, hogy még 10 kilométert megtehetsz, akkor az legalább 10, de inkább 20.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #557 Dátum: 2006.07.24 hétfő, 23:52:00 »

Használd a válasz gombot, akkor tudjuk, kinek szól.
Pont azt írom: ha azt mondja, hogy még 10 kilométert megtehetsz, akkor az legalább 10, de inkább 20.
ok. Bocs csak már kicsit fáradt vagyok asztán itt hunyorgok...
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #558 Dátum: 2006.07.24 hétfő, 23:56:00 »

ok. Bocs csak már kicsit fáradt vagyok asztán itt hunyorgok...
Nincs meg a nyomaték?Huh?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #559 Dátum: 2006.07.24 hétfő, 23:59:00 »

Nálam már az alapjárat is kihagy...
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #560 Dátum: 2006.07.25 kedd, 08:14:00 »

Nálam már az alapjárat is kihagy...
Válasz gomb?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #561 Dátum: 2006.07.25 kedd, 08:17:00 »

Ne szivassá eccsém.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #562 Dátum: 2006.07.25 kedd, 08:17:00 »

Az meg mi?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #563 Dátum: 2006.07.25 kedd, 11:16:00 »

Írja azt ki hogy még 10km és tudom, hogy a 8 km-re levő kutat még elérem. Különben mi a fenének ez a funkció ha nem működek rendesen.
Ez olyan mintha olyan karórát gyártanának, ami nem mutat pontos időt. Akkor meg minek
Én úgy tudom, hogy a fogyasztásmérő bizonyos időnként mintavételez, mármint megnézi a pillanatnyi fogyasztást, az átlagsebességet, meg ilyeneket. Szóval a vezetési stílust és ebből számítja ki, a legrosszabb forgatókönyv szerinti még megtehető távolságot. De valljuk be, ha megjenik a figyelmeztetés, hogy már csak pl. 20km van vissza, leszállunk a gázpedálról.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #564 Dátum: 2006.07.25 kedd, 12:21:00 »

Én úgy tudom, hogy a fogyasztásmérő bizonyos időnként mintavételez, mármint megnézi a pillanatnyi fogyasztást, az átlagsebességet, meg ilyeneket. Szóval a vezetési stílust és ebből számítja ki, a legrosszabb forgatókönyv szerinti még megtehető távolságot. De valljuk be, ha megjenik a figyelmeztetés, hogy már csak pl. 20km van vissza, leszállunk a gázpedálról.
TZS,
 
én már akkor is leszállok, ha a benzkútjel világít. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #565 Dátum: 2006.07.25 kedd, 12:27:00 »

Én a múltkor úgy jártam, hogy kb. 15 percig 0 km-t írt ki megtehető távnak - 80-90-nel mentem hatodikban, hogy kibírja egy kútig. Végül is még mindig volt benne 2 liter gázolaj.
 
Nekem úgy rémlik, hogy Petya aszonta, hogy ha teljesen kifogy a nafta a TDCi-ből, akkor nem lehet csak úgy simán beröffenteni. Most akkor mi az igazság ez ügyben?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #566 Dátum: 2006.07.25 kedd, 12:30:00 »

Én a múltkor úgy jártam, hogy kb. 15 percig 0 km-t írt ki megtehető távnak - 80-90-nel mentem hatodikban, hogy kibírja egy kútig. Végül is még mindig volt benne 2 liter gázolaj.
 
Nekem úgy rémlik, hogy Petya aszonta, hogy ha teljesen kifogy a nafta a TDCi-ből, akkor nem lehet csak úgy simán beröffenteni. Most akkor mi az igazság ez ügyben?
én nem hagyom teljesen kifogyni, még véletlenül se szippancson fel semmit a tank aljából
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #567 Dátum: 2006.07.25 kedd, 12:32:00 »

én nem hagyom teljesen kifogyni, még véletlenül se szippancson fel semmit a tank aljából
Én sem szoktam hagyni, de sajna múltkor így alakult Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #568 Dátum: 2006.07.25 kedd, 13:23:00 »

Én a múltkor úgy jártam, hogy kb. 15 percig 0 km-t írt ki megtehető távnak - 80-90-nel mentem hatodikban, hogy kibírja egy kútig. Végül is még mindig volt benne 2 liter gázolaj.
 
Nekem úgy rémlik, hogy Petya aszonta, hogy ha teljesen kifogy a nafta a TDCi-ből, akkor nem lehet csak úgy simán beröffenteni. Most akkor mi az igazság ez ügyben?
Ha teljesen kifogy a nafta, az azzal jár, hogy a magasnyomású szivattyú és a porlasztócsúcs szárazon jár, mert a gázolaj keni őket. Ezért kell az üzemanyag finomszűrőt is feltölteni csere esetén.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #569 Dátum: 2006.07.25 kedd, 13:36:00 »

Ne szivassá eccsém.
Válsz gomb?
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #570 Dátum: 2006.07.25 kedd, 14:55:00 »

Látom a válsz gombra nagyon alergiásak vagytok...
 
ha egy üzenetem az elöttem levő üzenetre reagál, akkor mi a bánatért kell Nekem a válasz gombot nyomogatnom? Szerintem tök egyértelmű ha valaki olvasgatja.
 
Szoljatok, ha nem jól gondolom.
 
Egyébként Én se várom meg hogy kifogyjon, de ha már mutat valamit, akkor az alapján kalkulálhat a jóember, hiyzen azért van beépítve ez a segédkalkulátor. Nyilván hogy folyamatosan változik az értek, a vezetési stílusnak megfelelően.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #571 Dátum: 2006.07.25 kedd, 15:27:00 »

Látom a válsz gombra nagyon alergiásak vagytok...
 
ha egy üzenetem az elöttem levő üzenetre reagál, akkor mi a bánatért kell Nekem a válasz gombot nyomogatnom? Szerintem tök egyértelmű ha valaki olvasgatja.
 
Szoljatok, ha nem jól gondolom.
 
Egyébként Én se várom meg hogy kifogyjon, de ha már mutat valamit, akkor az alapján kalkulálhat a jóember, hiyzen azért van beépítve ez a segédkalkulátor. Nyilván hogy folyamatosan változik az értek, a vezetési stílusnak megfelelően.
azért kell a válasz, mert pl. ha Joe válaszol egy 200-zal korábbi kérdésre, akkor legyen értelme, a kérdezőnek is, meg nekünk is
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #572 Dátum: 2006.07.25 kedd, 16:05:00 »

Látom a válsz gombra nagyon alergiásak vagytok...
 
ha egy üzenetem az elöttem levő üzenetre reagál, akkor mi a bánatért kell Nekem a válasz gombot nyomogatnom? Szerintem tök egyértelmű ha valaki olvasgatja.
 
Szoljatok, ha nem jól gondolom.
 
Egyébként Én se várom meg hogy kifogyjon, de ha már mutat valamit, akkor az alapján kalkulálhat a jóember, hiyzen azért van beépítve ez a segédkalkulátor. Nyilván hogy folyamatosan változik az értek, a vezetési stílusnak megfelelően.
Szólunk: nem jól gondolod. Kell a válasz gomb.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #573 Dátum: 2006.07.25 kedd, 16:16:00 »

Látom a válsz gombra nagyon alergiásak vagytok...
 
ha egy üzenetem az elöttem levő üzenetre reagál, akkor mi a bánatért kell Nekem a válasz gombot nyomogatnom? Szerintem tök egyértelmű ha valaki olvasgatja.
 
Szoljatok, ha nem jól gondolom.
 
Egyébként Én se várom meg hogy kifogyjon, de ha már mutat valamit, akkor az alapján kalkulálhat a jóember, hiyzen azért van beépítve ez a segédkalkulátor. Nyilván hogy folyamatosan változik az értek, a vezetési stílusnak megfelelően.
Koniman,
 
jobb ha megszokod, meg tényleg így követhető.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #574 Dátum: 2006.07.25 kedd, 18:33:00 »

Koniman,
 
jobb ha megszokod, meg tényleg így követhető.
Maradjunk az üzemanyagoknál!  
 
LPG? Mennyiért szerelik be szerintetek V6-ba?
 
Vagy berakatom, vagy eladom. Nem azért mert sokat eszik. Ha S. swftem lenne abba is berakatnám, vagy eladnám csak nem tom hová férne
 
A másik érdekesség. Több féle üzemanyagfogyasztás csökkentő szerkentyűt hirdetnek manapság, "Tankbaszerelős-belógatós", benzincsőre ráerősíthető mágneses, stb. Ezekről van valakinek tapasztalata?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #575 Dátum: 2006.07.25 kedd, 19:13:00 »

Maradjunk az üzemanyagoknál!  
 
LPG? Mennyiért szerelik be szerintetek V6-ba?
 
Vagy berakatom, vagy eladom. Nem azért mert sokat eszik. Ha S. swftem lenne abba is berakatnám, vagy eladnám csak nem tom hová férne
 
A másik érdekesség. Több féle üzemanyagfogyasztás csökkentő szerkentyűt hirdetnek manapság, "Tankbaszerelős-belógatós", benzincsőre ráerősíthető mágneses, stb. Ezekről van valakinek tapasztalata?
Mókatársam valami öko-mittoménmit (valami mágneses) tett a passatjába (dízel),azt mondja jobb lesz a porlasztás -> ezáltal a fogyasztás is...  A franc tudja
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #576 Dátum: 2006.07.25 kedd, 19:33:00 »

Maradjunk az üzemanyagoknál!  
 
LPG? Mennyiért szerelik be szerintetek V6-ba?
 
Vagy berakatom, vagy eladom. Nem azért mert sokat eszik. Ha S. swftem lenne abba is berakatnám, vagy eladnám csak nem tom hová férne
 
A másik érdekesség. Több féle üzemanyagfogyasztás csökkentő szerkentyűt hirdetnek manapság, "Tankbaszerelős-belógatós", benzincsőre ráerősíthető mágneses, stb. Ezekről van valakinek tapasztalata?
ha swifted lenne, akkor spaniferezd fel a palackot a tetejére...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #577 Dátum: 2006.07.25 kedd, 19:35:00 »

Mókatársam valami öko-mittoménmit (valami mágneses) tett a passatjába (dízel),azt mondja jobb lesz a porlasztás -> ezáltal a fogyasztás is...  A franc tudja
Jajaja az lesz az. Ezt írták róla. A feltöltődéseket megszünteti, tehát jobban szét tud oszlani(porladni) az anyag az égéstérben. Eredmény: növekedik a teljesítmény, vagyis kevesebb naftára van szükség...
Mivel én nem éppen vagyok az a kémikus fajta, ezért nem nagyon tudok hozzászólni.
Ha benzines-Mondeos kollégának lesz ilyen, akkor annak majd elhiszem. "Anulu mondani: Bízni kell,bízni!"
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #578 Dátum: 2006.07.25 kedd, 20:35:00 »

Mókatársam valami öko-mittoménmit (valami mágneses) tett a passatjába (dízel),azt mondja jobb lesz a porlasztás -> ezáltal a fogyasztás is...  A franc tudja
Ha ezen módszerek működnének, szerinted pár ezresért hozzájuthatnál, és nem a sell/mól/öemvé széfjében lenne elzárva?!
Nem hiszek a csodákban...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #579 Dátum: 2006.07.25 kedd, 20:39:00 »

Ha ezen módszerek működnének, szerinted pár ezresért hozzájuthatnál, és nem a sell/mól/öemvé széfjében lenne elzárva?!
Nem hiszek a csodákban...
Az igazság az,hogy én sem vagyok ilyen hiszékeny...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #580 Dátum: 2006.07.25 kedd, 20:40:00 »

Jajaja az lesz az. Ezt írták róla. A feltöltődéseket megszünteti, tehát jobban szét tud oszlani(porladni) az anyag az égéstérben. Eredmény: növekedik a teljesítmény, vagyis kevesebb naftára van szükség...
Mivel én nem éppen vagyok az a kémikus fajta, ezért nem nagyon tudok hozzászólni.
Ha benzines-Mondeos kollégának lesz ilyen, akkor annak majd elhiszem. "Anulu mondani: Bízni kell,bízni!"
Ruházz csak be egyre ! Aztán majd mesélsz...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #581 Dátum: 2006.07.26 szerda, 10:31:00 »

Szerintem eza magneses ize egy kiba nagy paraxtvakitas ! Hasonlo paraxtvakitas a vizcsore teheto magneses izemicsoda, ami majd jol toszticcsa a vizet vagymi...Ez kb. olyan lehet, mint az ATVben a betelefonalos mediumos, majdenmegmondom a frankot 240+Afa-ert, de elotte jo hosszan vizet iszom, ossze-vissza mutogatok, meditalok, hogy gyujjon a bevetel c. musorok...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #582 Dátum: 2006.07.26 szerda, 10:40:00 »

Maradjunk az üzemanyagoknál!  
 
LPG? Mennyiért szerelik be szerintetek V6-ba?
 
Vagy berakatom, vagy eladom. Nem azért mert sokat eszik. Ha S. swftem lenne abba is berakatnám, vagy eladnám csak nem tom hová férne
 
A másik érdekesség. Több féle üzemanyagfogyasztás csökkentő szerkentyűt hirdetnek manapság, "Tankbaszerelős-belógatós", benzincsőre ráerősíthető mágneses, stb. Ezekről van valakinek tapasztalata?
Az egyik német TV-ben a múltkor végigtesztelték az összes ilyen fogyasztáscsökkentő csodakütyüt (mágnes, adalék, stb) és arra a következtetésre jutottak, hogy egyik sem ér egy fabatkát sem.  
 
Magyarul: kerülendő! (pénzkidobás)
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #583 Dátum: 2006.07.26 szerda, 10:46:00 »

Srac,
 
naja. Es altalaban ezek a magneses izemicsodak meg a tudomanyos kiserleteken alapulo csodaszerek 1ik legfontosabb jellemzoje, hogy hinni kell benne ! Ha nem muxik, akkor meg aztat mondjak, hogy nem hittel benne elegge
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #584 Dátum: 2006.07.26 szerda, 10:51:00 »

Az egyik német TV-ben a múltkor végigtesztelték az összes ilyen fogyasztáscsökkentő csodakütyüt (mágnes, adalék, stb) és arra a következtetésre jutottak, hogy egyik sem ér egy fabatkát sem.  
 
Magyarul: kerülendő! (pénzkidobás)
Ezzel nem értek egyet. Méghogy nem ér semmit: ez egész egyszerűen marhaság.
Annyi haszna mindenképpen van, hogy a gyártója nem hal éhen. Több persze nincs, de az is valami.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #585 Dátum: 2006.07.26 szerda, 10:53:00 »

Angel,
 
Vegulis jah
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #586 Dátum: 2006.07.26 szerda, 14:04:00 »

Ezzel nem értek egyet. Méghogy nem ér semmit: ez egész egyszerűen marhaság.
Annyi haszna mindenképpen van, hogy a gyártója nem hal éhen. Több persze nincs, de az is valami.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #587 Dátum: 2006.07.26 szerda, 18:16:00 »

Ruházz csak be egyre ! Aztán majd mesélsz...
Á, nem lehet. Azt a rengeteg félretett pénzünket, amit Fecó spórolgat nekünk, jelenleg dinnyére költjük. Nyami-Nyami...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #588 Dátum: 2006.07.26 szerda, 18:19:00 »

Ezzel nem értek egyet. Méghogy nem ér semmit: ez egész egyszerűen marhaság.
Annyi haszna mindenképpen van, hogy a gyártója nem hal éhen. Több persze nincs, de az is valami.
Mondasz vmit. Pl. a Honda, s egyéb vezető motorfejlesztő bajnokok lehet, hogy eleve beépítenék a szerkezeteikbe...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #589 Dátum: 2006.07.26 szerda, 18:28:00 »

Srac,
 
naja. Es altalaban ezek a magneses izemicsodak meg a tudomanyos kiserleteken alapulo csodaszerek 1ik legfontosabb jellemzoje, hogy hinni kell benne ! Ha nem muxik, akkor meg aztat mondjak, hogy nem hittel benne elegge
Bocs mindenkitől az offolásért, de öreganyám is vett(rendelt valamelyik kamushoppingból) anno csodakarkötőt(aranyozottat) jó sok pénzért. A mai napig hordja, hisz benne. Már kifehéredett az aranybevonat és ugye natur műanyag a cucc. Működik, nekem meg ég a fejem, mikor emnberek közé megyünk.  
Nem merem megmondani neki, hogy beetették, mert a lelkébe gázolnék és vehetném a gyógyszereit...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #590 Dátum: 2006.07.26 szerda, 20:52:00 »

Bocs mindenkitől az offolásért, de öreganyám is vett(rendelt valamelyik kamushoppingból) anno csodakarkötőt(aranyozottat) jó sok pénzért. A mai napig hordja, hisz benne. Már kifehéredett az aranybevonat és ugye natur műanyag a cucc. Működik, nekem meg ég a fejem, mikor emnberek közé megyünk.  
Nem merem megmondani neki, hogy beetették, mert a lelkébe gázolnék és vehetném a gyógyszereit...
Méghogy natúr műanyag. Szerintem meg elefántcsont! Az sokkal előkelőbb, mint az arany.
 
Kishitű, meg kispolgár vagy! A nagyidnak igaza van: ha szereti a karkötőt, csak hordja egészséggel! Az elefántcsont menő.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #591 Dátum: 2006.07.26 szerda, 21:04:00 »

Á, nem lehet. Azt a rengeteg félretett pénzünket, amit Fecó spórolgat nekünk, jelenleg dinnyére költjük. Nyami-Nyami...
Corába 49 ft kilója... (mondjuk olyan is) Mágneses-*** helyett egy teherautónyit tudtok venni!!
 
(egyébként mikor fogod magad normálisan beregisztrálni??? )
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #592 Dátum: 2006.07.27 csütörtök, 20:10:00 »

Méghogy natúr műanyag. Szerintem meg elefántcsont! Az sokkal előkelőbb, mint az arany.
 
Kishitű, meg kispolgár vagy! A nagyidnak igaza van: ha szereti a karkötőt, csak hordja egészséggel! Az elefántcsont menő.
Aranyos tőled!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #593 Dátum: 2006.07.27 csütörtök, 20:11:00 »

Corába 49 ft kilója... (mondjuk olyan is) Mágneses-*** helyett egy teherautónyit tudtok venni!!
 
(egyébként mikor fogod magad normálisan beregisztrálni??? )
(nem akar sikerülni, meg szerintem tök mindegy...)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #594 Dátum: 2006.07.27 csütörtök, 20:15:00 »

(nem akar sikerülni, meg szerintem tök mindegy...)
Te tudod.De ha dobsz egy mailt Scratch-nek tuttti segít
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #595 Dátum: 2006.07.28 péntek, 09:58:00 »

(nem akar sikerülni, meg szerintem tök mindegy...)
Neked?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #596 Dátum: 2006.08.04 péntek, 11:25:00 »

Tisztelt REF100 Úr!
 
igaz a hír miszerint a kutak közötti üzemanyagár eltérés (kb 10Ft/l) abból adódik, hogy kihagyják belőle az adalék anyagokat??
 
Üdv.: pablo
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #597 Dátum: 2006.08.04 péntek, 11:50:00 »

Tisztelt REF100 Úr!
 
igaz a hír miszerint a kutak közötti üzemanyagár eltérés (kb 10Ft/l) abból adódik, hogy kihagyják belőle az adalék anyagokat??
 
Üdv.: pablo
Inkább a gazdaságos kút közelsége a jellemző. Persze papíron...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #598 Dátum: 2006.08.04 péntek, 11:58:00 »

Inkább a gazdaságos kút közelsége a jellemző. Persze papíron...
hááát, nemtom
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #599 Dátum: 2006.08.05 szombat, 14:06:00 »

Tisztelt REF100 Úr!
 
igaz a hír miszerint a kutak közötti üzemanyagár eltérés (kb 10Ft/l) abból adódik, hogy kihagyják belőle az adalék anyagokat??
 
Üdv.: pablo
Az olcso kutak soha nem is láttak adalékot! Az üzemanyag szállitásban dolgozom.  
 Üdv kaszas
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 254   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.064 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.