Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.07 kedd, 22:47:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 ... 254   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Üzemanyagok  (Megtekintve 3219961 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
takee
Vendég
« Új hozzászólás #4600 Dátum: 2009.06.26 péntek, 22:11:20 »

apa, kezdőőődik  eplus2 eplus2
az enyimet ugyan szét nem szeditek Cheesy

Figy, még egy ilyen "apa kezdődik" beszólás azt................
Neked nincs jobb dolgod, mint másokat hegzálni? Mennyé te a Kanárin szigetekre nyaralni, oszt' felejtsé el visszagyünni.

F@szom kivan má' az ilyen hozzászólásokat nyomó emberekkel.......
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #4601 Dátum: 2009.06.26 péntek, 22:12:02 »

na majd csak figyeld   eplus2

Addjá neki, de keményen.....
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4602 Dátum: 2009.06.26 péntek, 22:15:41 »

Figy, még egy ilyen "apa kezdődik" beszólás azt................
Neked nincs jobb dolgod, mint másokat hegzálni? Mennyé te a Kanárin szigetekre nyaralni, oszt' felejtsé el visszagyünni.

F@szom kivan má' az ilyen hozzászólásokat nyomó emberekkel.......
apaaa, kezdőőőődik  eplus2
amúgy meg nagyon egyszerű: ha ilyen okosak és ügyesek vagytok, akkor megcsináljátok saját kútfőből

F@szom kivan má' az ilyen hozzászólásokat nyomó emberekkel.......
ennyibe kerül csak, meg ennyit ér, csak ez kell hozzá meg az kell hozzá
aztán ha meg csinálni kéne valamit belőle, akkor jön a tanácstalanság, hogy hogy is kéne nekifogni
tisztára mint a politika: mindenki tudja, hogy mi a jó, de amikor odakerül, nem tesz érte semmit, inkább ellene


részemről OFF a téma
ha valaki akar valamit kérdezni kütyüvel vagy etanollal kapcsolatban, privátban megtalál
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.26 péntek, 22:17:29 írta yooccoo » Naplózva
mleslie
Vendég
« Új hozzászólás #4603 Dátum: 2009.06.26 péntek, 22:55:32 »

Csak sikerült ezen is összeveszni?  taps

Én nem vacakolok, szerintem a jövő héten rendelek egyet. Még azért alszom rá párat.
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #4604 Dátum: 2009.06.27 szombat, 07:32:42 »

Ti most min kaptatok össze?
Nem is értem...
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4605 Dátum: 2009.06.27 szombat, 08:11:56 »

Ti most min kaptatok össze?
Nem is értem...

Ez is azért van, mert ritkán forumozol!  eplus2

De majd Kunmadarason ezt is megtudod!  integet2
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #4606 Dátum: 2009.06.27 szombat, 08:23:11 »

Ez is azért van, mert ritkán forumozol!  eplus2

De majd Kunmadarason ezt is megtudod!  integet2

Furcsa. De őszintén szólva kicsit csalfa vagyok mostanában a fórummal kapcsolatban.
(a zsiguli.hu-t olvasom okosságért)
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #4607 Dátum: 2009.06.27 szombat, 10:36:47 »

Csak sikerült ezen is összeveszni?  taps

Én nem vacakolok, szerintem a jövő héten rendelek egyet. Még azért alszom rá párat.

hol a legolcsóbb?
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #4608 Dátum: 2009.06.27 szombat, 14:43:19 »

Na én ma vettem egyet 23e +áfáért 6 hengeresre. (Négy hengeresre 19+áfa). Ma raktam bele 54 liter bioetanolt. Mentem ezidáig 200 km-et vele. Eddig semmi gond, alul kicsit nyomatékosabb lett és többet kajál (10 liter autópályán).

De dögöljön meg a kutyám, ha megmondom bárkinek is itt a fórumon, hogy hol vettem és miért volt olcsóbb. Piszkáljátok csak itt azokat, akik tenni akarnak valamit a jó érdekében, aztán meg sértődjetek meg, ha visszaszól.

A cucc lemásolását már leszerveztem, jövőhéten csináltatok egy 10-20 darabos szériát. 10 ezerért adom. És senkinek nem fogok adni, aki a fórumról kéri, vagy Fordja van. gun

Részemről is off a téma. Szenvedjen mindenki egyedül, ez itt nem a Vöröskereszt.   action
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #4609 Dátum: 2009.06.27 szombat, 14:49:21 »

Na én ma vettem egyet 23e +áfáért 6 hengeresre. (Négy hengeresre 19+áfa). Ma raktam bele 54 liter bioetanolt. Mentem ezidáig 200 km-et vele. Eddig semmi gond, alul kicsit nyomatékosabb lett és többet kajál (10 liter autópályán).

De dögöljön meg a kutyám, ha megmondom bárkinek is itt a fórumon, hogy hol vettem és miért volt olcsóbb. Piszkáljátok csak itt azokat, akik tenni akarnak valamit a jó érdekében, aztán meg sértődjetek meg, ha visszaszól.

A cucc lemásolását már leszerveztem, jövőhéten csináltatok egy 10-20 darabos szériát. 10 ezerért adom. És senkinek nem fogok adni, aki a fórumról kéri, vagy Fordja van. gun

Részemről is off a téma. Szenvedjen mindenki egyedül, ez itt nem a Vöröskereszt.   action
Ezt jól megmondtad nekik  taps Wink worship worship worship eljen
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #4610 Dátum: 2009.06.27 szombat, 14:52:15 »

Na én ma vettem egyet 23e +áfáért 6 hengeresre. (Négy hengeresre 19+áfa). Ma raktam bele 54 liter bioetanolt. Mentem ezidáig 200 km-et vele. Eddig semmi gond, alul kicsit nyomatékosabb lett és többet kajál (10 liter autópályán).

De dögöljön meg a kutyám, ha megmondom bárkinek is itt a fórumon, hogy hol vettem és miért volt olcsóbb. Piszkáljátok csak itt azokat, akik tenni akarnak valamit a jó érdekében, aztán meg sértődjetek meg, ha visszaszól.

A cucc lemásolását már leszerveztem, jövőhéten csináltatok egy 10-20 darabos szériát. 10 ezerért adom. És senkinek nem fogok adni, aki a fórumról kéri, vagy Fordja van. gun

Részemről is off a téma. Szenvedjen mindenki egyedül, ez itt nem a Vöröskereszt.   action
Ja! "Há nehogymá az asszony ugasson be! Fh@szom!"  (üvegtigris)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4611 Dátum: 2009.06.27 szombat, 16:57:38 »

Na én ma vettem egyet 23e +áfáért 6 hengeresre. (Négy hengeresre 19+áfa). Ma raktam bele 54 liter bioetanolt. Mentem ezidáig 200 km-et vele. Eddig semmi gond, alul kicsit nyomatékosabb lett és többet kajál (10 liter autópályán).

Ha lesz még tapasztalat, majd írd le.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #4612 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 14:34:32 »

Na én ma vettem egyet 23e +áfáért 6 hengeresre. (Négy hengeresre 19+áfa). Ma raktam bele 54 liter bioetanolt. Mentem ezidáig 200 km-et vele. Eddig semmi gond, alul kicsit nyomatékosabb lett és többet kajál (10 liter autópályán).

De dögöljön meg a kutyám, ha megmondom bárkinek is itt a fórumon, hogy hol vettem és miért volt olcsóbb. Piszkáljátok csak itt azokat, akik tenni akarnak valamit a jó érdekében, aztán meg sértődjetek meg, ha visszaszól.

A cucc lemásolását már leszerveztem, jövőhéten csináltatok egy 10-20 darabos szériát. 10 ezerért adom. És senkinek nem fogok adni, aki a fórumról kéri, vagy Fordja van. gun

Részemről is off a téma. Szenvedjen mindenki egyedül, ez itt nem a Vöröskereszt.   action


Naaa légyszilégyszi Wink

Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #4613 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 16:53:41 »

Na én ma vettem egyet 23e +áfáért 6 hengeresre. (Négy hengeresre 19+áfa). Ma raktam bele 54 liter bioetanolt. Mentem ezidáig 200 km-et vele. Eddig semmi gond, alul kicsit nyomatékosabb lett és többet kajál (10 liter autópályán).

De dögöljön meg a kutyám, ha megmondom bárkinek is itt a fórumon, hogy hol vettem és miért volt olcsóbb. Piszkáljátok csak itt azokat, akik tenni akarnak valamit a jó érdekében, aztán meg sértődjetek meg, ha visszaszól.

A cucc lemásolását már leszerveztem, jövőhéten csináltatok egy 10-20 darabos szériát. 10 ezerért adom. És senkinek nem fogok adni, aki a fórumról kéri, vagy Fordja van. gun

Részemről is off a téma. Szenvedjen mindenki egyedül, ez itt nem a Vöröskereszt.   action
azokat a tömítéseket és csöveket is ki kell cserélni ami érintkezik az üzemanyaggal mivel ezek az üzemanyagok oldják a gumi, műanyag anyagból készült alkatrészeket
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.28 vasárnap, 16:56:21 írta Ragasits » Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GoFerrari
Vendég
« Új hozzászólás #4614 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 17:48:02 »

azokat a tömítéseket és csöveket is ki kell cserélni ami érintkezik az üzemanyaggal mivel ezek az üzemanyagok oldják a gumi, műanyag anyagból készült alkatrészeket

Szerintem ezt csak azok mondják akik drága pénzen akarják eladni a gyári cuccot.
Nincs is gumicső az ü.a. rendszerben,a műanyagot szerintem meg nem oldja...
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #4615 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 17:52:52 »

Szerintem ezt csak azok mondják akik drága pénzen akarják eladni a gyári cuccot.
Nincs is gumicső az ü.a. rendszerben,a műanyagot szerintem meg nem oldja...
akkor ne cseréljétek ki Wink
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4616 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 18:19:16 »

akkor ne cseréljétek ki Wink
ismerősnek 2 éve áll gumidarab egy üveg e85-ben és semmi baja  smile
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4617 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 18:25:41 »

ismerősnek 2 éve áll gumidarab egy üveg e85-ben és semmi baja  smile

az uvegnek ?  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4618 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 18:29:08 »

az uvegnek ?  vigyor3
annak se Smiley
viccet félretéve ismét egy olyan dolog, aminek semmi alapja sincs, csak megpróbál elrettenteni
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4619 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 18:49:18 »

annak se Smiley
viccet félretéve ismét egy olyan dolog, aminek semmi alapja sincs, csak megpróbál elrettenteni

vannak olyan nagytudasuak, akik mindenfele cso meg tomites puffadast vizionaltak  Cheesy
Naplózva

blah blah blah
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #4620 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 19:14:47 »

vannak olyan nagytudasuak, akik mindenfele cso meg tomites puffadast vizionaltak  Cheesy
Majd jó beírok én is minnyá valami "okosat", oszt lesz itt "ereszd el a hajam".
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #4621 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 19:46:36 »

 Wink
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #4622 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 20:19:07 »

Én nem akarok beleokoskodni, de a benzin is szerintem eléggé agresszív anyag, az is mar/old eléggé sokmindent.
Szerintem nem kell túlmisztifikálni ezt a fröccsöt sem.
Mondjuk csak azzal én speciel nem járnék. Ha meg sokat járnék kocsival biztosan vennék vmi roggyant kettesgolfot. Smiley
(a zsigát sem gázosítanám el semmi pénzért sem  vigyor3 )
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4623 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 20:26:47 »

Én nem akarok beleokoskodni, de a benzin is szerintem eléggé agresszív anyag, az is mar/old eléggé sokmindent.
Szerintem nem kell túlmisztifikálni ezt a fröccsöt sem.
Mondjuk csak azzal én speciel nem járnék. Ha meg sokat járnék kocsival biztosan vennék vmi roggyant kettesgolfot. Smiley
A benya agresszivebb anyag... Wink Szal nem kell minden baromsagnak bedolni... Wink wave Amit a benya nem mar meg, azt az ethanol sem.
Válasz
(a zsigát sem gázosítanám el semmi pénzért sem  vigyor3 )
Jovan, latom nem vagy rasszista  Cheesy
Naplózva

blah blah blah
GoFerrari
Vendég
« Új hozzászólás #4624 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 20:34:42 »

A benya agresszivebb anyag... Wink Szal nem kell minden baromsagnak bedolni... Wink wave Amit a benya nem mar meg, azt az ethanol sem.Jovan, latom nem vagy rasszista  Cheesy


Ezt mondom én is Smiley
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4625 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 20:38:09 »

A benya agresszivebb anyag... Wink Szal nem kell minden baromsagnak bedolni... Wink wave Amit a benya nem mar meg, azt az ethanol sem.

Ez így nem igaz. A víz tönkreteszi a vasat, a folsav oldja az üveget, a kénsav meg szinte mindent (de kivéve az üveget). Tehát az egyik ezzel bánik el, a másik meg azzal. Az, hogy agresszívebb, az a körülményektől függ.
A benzin agresszívebb, mint az alkesz, ez igaz, de az nem jelent semmit. Az alkesz esetenként oldja a műanyagot, olyat is, amit a benzin nem.
Amikor az autót tervezik, nem 1-2 évre szól, hanem mondjuk 20-ra. Ha nálad 2 év alatt nem történt semmi probléma, az nem jelenti azt, hogy nem is lehet, és nem is lesz.
Az egész azért nem játék, mert ha az üzemanyag szivárog, annak könnyen lehet tűz a vége. Jobb, ha az ember óvatos.
A biztonság sosem humor témája, és nem kell elbagatellizálni. Ha majd lesz mondjuk 5000 autó, amik fejenként lementek 100e kilométert (típusonként legalább 10), akkor kijelenthetjük, hogy azon autók bírják a szeszt. Az, hogy te lementél mondjuk 10e kilométert szesszel, az még kevés a bizonyításhoz.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4626 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 21:18:37 »

Ez így nem igaz. A víz tönkreteszi a vasat, a folsav oldja az üveget, a kénsav meg szinte mindent (de kivéve az üveget). Tehát az egyik ezzel bánik el, a másik meg azzal. Az, hogy agresszívebb, az a körülményektől függ.
A benzin agresszívebb, mint az alkesz, ez igaz, de az nem jelent semmit. Az alkesz esetenként oldja a műanyagot, olyat is, amit a benzin nem.
Amikor az autót tervezik, nem 1-2 évre szól, hanem mondjuk 20-ra. Ha nálad 2 év alatt nem történt semmi probléma, az nem jelenti azt, hogy nem is lehet, és nem is lesz.
Az egész azért nem játék, mert ha az üzemanyag szivárog, annak könnyen lehet tűz a vége. Jobb, ha az ember óvatos.
A biztonság sosem humor témája, és nem kell elbagatellizálni. Ha majd lesz mondjuk 5000 autó, amik fejenként lementek 100e kilométert (típusonként legalább 10), akkor kijelenthetjük, hogy azon autók bírják a szeszt. Az, hogy te lementél mondjuk 10e kilométert szesszel, az még kevés a bizonyításhoz.

Mega lol  Cheesy Ez a tipikus nesze semmi fogd meg jol  Cheesy
Naplózva

blah blah blah
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #4627 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:29:20 »

Mega lol  Cheesy Ez a tipikus nesze semmi fogd meg jol  Cheesy
BANán szagot érzek..... eplus2
Ne mond,hogy nem!Ismerlek! nyes nyes
 Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4628 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:42:05 »

BANán szagot érzek..... eplus2
Ne mond,hogy nem!Ismerlek! nyes nyes
 Wink wave

Nem tehetek rola, imadom az erveit  Cheesy
Naplózva

blah blah blah
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4629 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:43:17 »

Ez így nem igaz. A víz tönkreteszi a vasat, a folsav oldja az üveget, a kénsav meg szinte mindent (de kivéve az üveget). Tehát az egyik ezzel bánik el, a másik meg azzal. Az, hogy agresszívebb, az a körülményektől függ.
A benzin agresszívebb, mint az alkesz, ez igaz, de az nem jelent semmit. Az alkesz esetenként oldja a műanyagot, olyat is, amit a benzin nem.
Amikor az autót tervezik, nem 1-2 évre szól, hanem mondjuk 20-ra. Ha nálad 2 év alatt nem történt semmi probléma, az nem jelenti azt, hogy nem is lehet, és nem is lesz.
Az egész azért nem játék, mert ha az üzemanyag szivárog, annak könnyen lehet tűz a vége. Jobb, ha az ember óvatos.
A biztonság sosem humor témája, és nem kell elbagatellizálni. Ha majd lesz mondjuk 5000 autó, amik fejenként lementek 100e kilométert (típusonként legalább 10), akkor kijelenthetjük, hogy azon autók bírják a szeszt. Az, hogy te lementél mondjuk 10e kilométert szesszel, az még kevés a bizonyításhoz.
tehát akkor az én kocsimnak még van 6 éve és szétreped a benyacső és világvégemindmeghalunk
értem már  integet2
köszönöm a figyelmeztetést worship
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #4630 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:45:11 »

Nem tehetek rola, imadom az erveit  Cheesy
Azé valld be,hogy imádod az ilyen helyzeteket! nyes pias finom vigyor3 Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4631 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:46:40 »

tehát akkor az én kocsimnak még van 6 éve és szétreped a benyacső és világvégemindmeghalunk
értem már  integet2
köszönöm a figyelmeztetést worship

Nekem meg 12  vigyor3 Bar valceg hamarabb rohadnak le az ajtok, mint bomlana szet a benya cso  Cheesy
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4632 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:47:14 »

Azé valld be,hogy imádod az ilyen helyzeteket! nyes pias finom vigyor3 Wink wave

kollega a szado, nem en  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #4633 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:47:25 »

tehát akkor az én kocsimnak még van 6 éve és szétreped a benyacső és világvégemindmeghalunk
értem már  integet2
köszönöm a figyelmeztetést worship
nem.a tiéd lesz az etalon.......... vigyor3 ....vagy etanol  miaz fejvakaras vigyor5
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4634 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:48:06 »

nem.a tiéd lesz az etalon.......... vigyor3 ....vagy etanol  miaz fejvakaras vigyor5
"Az, hogy te lementél mondjuk 10e kilométert szesszel, az még kevés a bizonyításhoz."  hehe hehe
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #4635 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:49:27 »

kollega a szado, nem en  vigyor3
falbav úúúú,ti együtt is dolgoztok? eplus2 eplus2
Na off vége.....
450megtettre van még 630hátra.... eplus2 hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4636 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:49:33 »

En mar csak azt nem ertem, miert kell tipusonkent 10db 100e km-t futott oto ? Nem eleg 1 ? Bar ki tuggya, lehet a gyarban felre hallotta a benya cso, mikor azt mondtak neki, hogy 20 evig birnod kell  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #4637 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:50:32 »

"Az, hogy te lementél mondjuk 10e kilométert szesszel, az még kevés a bizonyításhoz."  hehe hehe
Szesszel már többet is,de nem az autóban volt...... hehe ....és szigorúan utasként! Grin
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4638 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:50:41 »

"Az, hogy te lementél mondjuk 10e kilométert szesszel, az még kevés a bizonyításhoz."  hehe hehe

jo, ezt majd megmondom a rendornek  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4639 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:51:07 »

Szesszel már többet is,de nem az autóban volt...... hehe ....és szigorúan utasként! Grin
jaja, így ahogy mondod, ezt nem cáfolom  eplus2 eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4640 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:55:22 »

En mar csak azt nem ertem, miert kell tipusonkent 10db 100e km-t futott oto ? Nem eleg 1 ? Bar ki tuggya, lehet a gyarban felre hallotta a benya cso, mikor azt mondtak neki, hogy 20 evig birnod kell  vigyor3
bár fájni fog egyeseknek, azért leírom
ugyanezt mondhatjuk el a pcsúcsról is
ha van 100 olyan autó, amelyik elmegy 150e km-t (akármennyit) gond nélkül, akkor egyszerűen nem létezhet az, hogy valakinek ez a gondja, tehát biztos nem pcsúcs, hanem más, Zacci fiam, te meg ülj le, egyes
csak msot ez fordítva, mert nem gyári dologról beszélünk, tehát nem lehet jó
(a pcsúcs helyére behelyettesíthető tetszőlegesen bármi: lendkerék, kuplung, csapágy, turbó)
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #4641 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 22:57:54 »


Wazz! Közösen szétoffoltuk az összes totyikot!Mingyá kapunk a pofánkra mindannyian.
pls..... worship worship worship
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #4642 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 23:03:20 »

engem már csak az érdekelne, hogy hol lehet 23+áfáért kapn v6-os szettet Wink
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4643 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 23:06:49 »

bár fájni fog egyeseknek, azért leírom
ugyanezt mondhatjuk el a pcsúcsról is
ha van 100 olyan autó, amelyik elmegy 150e km-t (akármennyit) gond nélkül, akkor egyszerűen nem létezhet az, hogy valakinek ez a gondja, tehát biztos nem pcsúcs, hanem más, Zacci fiam, te meg ülj le, egyes
csak msot ez fordítva, mert nem gyári dologról beszélünk, tehát nem lehet jó
(a pcsúcs helyére behelyettesíthető tetszőlegesen bármi: lendkerék, kuplung, csapágy, turbó)

Ez igy nem igaz.
Mert forditva igy van:
(obrut, ygapasc, gnulpuk, kerekdnel :imrab nesegelozstet othetisetteyleheb ereyleh scuscp a) oj tehel men tahet, knulezseb lorgolod irayg men trem... vigyor3
Naplózva

blah blah blah
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4644 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 23:07:34 »

Wazz! Közösen szétoffoltuk az összes totyikot!Mingyá kapunk a pofánkra mindannyian.
pls..... worship worship worship
én nem érzek semmi offot benne
amit viszont érdekesnek találok
pár nappal ezelőtt még kíváncsi volt, hogy válik be
most meg felelőtlenek vagyunk, ez nem erre van kitalálva
ki érti ezt?  fejvakaras
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4645 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 23:09:31 »

én nem érzek semmi offot benne
amit viszont érdekesnek találok
pár nappal ezelőtt még kíváncsi volt, hogy válik be
most meg felelőtlenek vagyunk, ez nem erre van kitalálva
ki érti ezt?  fejvakaras
Aki igen, az nyer egy szines hangszorot  Cheesy
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4646 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 23:10:31 »

ugyanezt mondhatjuk el a pcsúcsról is

Ugyanezt. Pár éve (akkor te még nem fórumoztál) írtunk egy listát, kié hány kilométert ment el a gyári pcsúccsal, bizonyítandó, hogy márpedig az nem mehet tönkre. Hát dehogynem.
Azért írtam, hogy sok autó kell az igazsághoz, mert anélkül kicsi a minta, téves következtetéseket von le az ember.
De szerintem meglesz ez is, pár év alatt egyre többen, és egyre többet fognak szesszel autózni.
Nem gondolom, hogy tömegesen, és nagy problémák lesznek, de valamennyi lesz.
Még most is kíváncsiak vagyunk, hogy válik be, és nem gondolom felelőtlenségnek. De nem teljesen veszélytelen.
Hogy mi történhet? Szivárog itt-ott, kicseréli az ember a tömítést, és ennyi.
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de pozitív kíváncsisággal várom a fejleményeket.
« Utoljára szerkesztve: 2009.06.28 vasárnap, 23:16:21 írta Angel » Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4647 Dátum: 2009.06.28 vasárnap, 23:19:46 »

Ugyanezt. Pár éve (akkor te még nem fórumoztál) írtunk egy listát, kié hány kilométert ment el a gyári pcsúccsal, bizonyítandó, hogy márpedig az nem mehet tönkre. Hát dehogynem.
Azért írtam, hogy sok autó kell az igazsághoz, mert anélkül kicsi a minta, téves következtetéseket von le az ember.
De szerintem meglesz ez is, pár év alatt egyre többen, és egyre többet fognak szesszel autózni.
Nem gondolom, hogy tömegesen, és nagy problémák lesznek, de valamennyi lesz.
Még most is kíváncsiak vagyunk, hogy válik be, és nem gondolom felelőtlenségnek. De nem teljesen veszélytelen.
Hogy mi történhet? Szivárog itt-ott, kicseréli az ember a tömítést, és ennyi.
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de pozitív kíváncsisággal várom a fejleményeket.
így már jó  wave
nem bagatelizálom/juk el, csak nagyon valószínűtlen, hogy pont az alkohol miatt lenne valami nyűg
ha van valami, amúgy is kijönne
az alkohol hatásáról: itt van mellettem egy kanna, már vagy 7-8 éve, egy adag kevéssé jól sikerült pálinkával és semmi baja az edénynek
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4648 Dátum: 2009.06.29 hétfő, 08:16:12 »

így már jó  wave
nem bagatelizálom/juk el, csak nagyon valószínűtlen, hogy pont az alkohol miatt lenne valami nyűg
ha van valami, amúgy is kijönne
az alkohol hatásáról: itt van mellettem egy kanna, már vagy 7-8 éve, egy adag kevéssé jól sikerült pálinkával és semmi baja az edénynek
Itt egyaltalan nem ez vot a lenyeg  Wink
Naplózva

blah blah blah
Gunga
Vendég
« Új hozzászólás #4649 Dátum: 2009.06.29 hétfő, 11:49:23 »

Olvasgattam a témában a hétvégén és valóban volt, pl. az origo, ahol azt írták, hogy megeszi a tisztán benzines üzemre fejlesztett autók üzemanyagrendszerében található műanyag, ill. gumi alkatrészeit. Többségben voltak azok az oldalak, ahol viszont azt írták, hogy az ilyet csak azok írják le, akik keverik az etil- és a metilalkoholt. A metil valóban megeszi, de az etil nem szerintük. (Azért így írva, mert ennek még nem volt időm rendesen utánanézni.)

Szóval, ha hihetünk az eddigi többségi infonak, akkor az etanol, ami még szuperbenzint is tartalmaz, nem eszi meg az üzemanyagrendszer ezen részeit. Ahogy az e85 klubon írták: ami kibírja a benzint, az kibírja az etanolt is. Amúgy szerintem inkább az idő a lényeges, amit a rendszerben tölt az anyag, nem a vele megtett út hossza.

Inkább a gyengébb kenés miatt a befecskendezőre érdemes odafigyelni, bár még azzal sem tapasztaltak hibát.

Ezen az oldalon írták: http://www.e85tuning.hu/e85informacio.php

"Megeszi az E85 a benzincsöveket?

Ez gyakori kérdés, és valószínűleg tévesen az etil-alkohol és a metil-alkohol felcserélése áll a háttérben. Míg az utóbbi speciális üzemanyagrendszert igényel, az etanol nem olyan agresszív anyag. Amelyik autóiparban használatos üzemanyag-vezeték ellenáll a benzinnek, az az alkoholnak is ellenáll. A régi Zsigulik gyári benzincsöve is könnyedén megbirkózik az alkohollal. Ennek ellenére akadhatnak kivételek, ezért az átalakított autók üzemanyagvezetékeit alkalmanként ellenőrizni kell. Csak érdekességképpen: a Ford gyárhoz közel álló tuningműhelynek, az M-Sportnak az N csoportos Fiesta ST-hez kiadott E85-ös kiegészítő kitje is mindössze 4 nagyobb injektorból és egy átprogramozott komputerből áll. Vagyis minden más a széria benzines autó tartozéka.

Milyen hibák léphetnek fel az üzemanyagrendszerben?

Az alkohol rosszabb kenési tulajdonsága révén az üzemanyagellátó-rendszer egyes alkatrészeit jobban igénybe veszi. Például az üzemanyag-szivattyúk és az injektorfejek élettartama lerövidülhet. Ennek ellenére ilyen jellegű problémával még nem találkoztunk. "
Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 ... 254   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.092 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.