Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.08 szerda, 01:36:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 107 108 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 120 121 ... 254   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Üzemanyagok  (Megtekintve 3220161 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5650 Dátum: 2011.09.06 kedd, 13:22:37 »

Omis-ban INA kúton 329ft volt a gázolaj...teleraktam.

A benzin meg 9,99 kuna, azaz 360 ft volt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #5651 Dátum: 2011.09.06 kedd, 16:23:55 »



lehet készóülni: ugyanis a gázolaj adóját 13 ft-tal emelik.  falbav taps levele
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Trekxc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Trek a bringa és xc=cross country


E-mail
« Új hozzászólás #5652 Dátum: 2011.09.06 kedd, 16:28:19 »


lehet készóülni: ugyanis a gázolaj adóját 13 ft-tal emelik.  falbav taps levele
Mikortól?
Naplózva

2008 Tit-S 2.2TDCi 175PS M6 kombi
2007 S-max 2.5T M6
2008 Volvo C30 T5 M6 Autotech stage 4 382PS/488Nm
2002 BMW E-46 330 cab M5
Ex: MK3 mondi 2.0 és 2.2 TDCi, Galaxy 2.0 TDCi
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5653 Dátum: 2011.09.06 kedd, 16:32:30 »

Mikortól?
http://www.hirado.hu/Hirek/2011/09/06/16/Adossagcsokkentes_es_adoemeles_a_gazolaj_is_dragul.aspx
nem egyértelmű, gondolom legkésőbb jan 1-től

eszerint novembertől:
http://www.origo.hu/itthon/percrolpercre/20110906-lovasberenyi-kormanyules-orban-viktor-miniszterelnok-ismerteti-a-kabinet-donteseit.html
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.06 kedd, 16:34:16 írta Murmucka » Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #5654 Dátum: 2011.09.06 kedd, 16:55:32 »

Es mennyi maradt belole, mire hazaertel...? Smiley

AndyA

Nagyon semmi Kutina után az autópályán teleraktam megint.... szomoru1
670km 50L-el....negyed alatt volt picivel a mutató.....sok
de itthon mentem eddig 370km-t és még 3/4-nél a mutató...nem értem ezt a kocsit most mi van vele... nemtudom
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.06 kedd, 16:57:29 írta Bunyek » Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #5655 Dátum: 2011.09.06 kedd, 20:23:40 »

amig a kormánynak nem kötelezö betartani azt amit a választási kampány alatt megigér és olyanok szavaznak akik mindent elhisznek ami számukra jol hangzik és elönyös(én nem szavaztam nem volt kire és ki ellen sem)adig nincs min csodálkozni.ez akkor lenne igazságos ha lejönnének ök is az also átlag emberek szintjére élni akik öket fentebb helyezték,hogy az átlagnak  is jobb legyen. ezek mind hiteltelen ...................
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #5656 Dátum: 2011.09.06 kedd, 20:32:54 »

Én meg 386-ért vertem tele reggel. Mialatt te egyszer tankolsz én 2x televerem. És? Ne bhasszátok már a filléreket! Vagy ha erre van ingerenciátok, akkor csináljatok neki külön fórumot. integet2
látszik,hogy erős fájdalommal jár ez neked,ha valaki figyelemmel kíséri mit vesz mennyiért,és min spórol mennyit.
Miért nem mész TE, másik fórumra?
Ezeknek itt a helye!Ezért lett létrehozva a topic.És a fogyi topic is!
Ha téged zavar ez egyedül,miért nem mész máshová fórumozni?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #5657 Dátum: 2011.09.06 kedd, 20:41:36 »

Én meg 386-ért vertem tele reggel. Mialatt te egyszer tankolsz én 2x televerem. És? Ne bhasszátok már a filléreket! Vagy ha erre van ingerenciátok, akkor csináljatok neki külön fórumot. integet2
mert te olyan vagy mint a nyul 2X televered mire ö csak 1X  vigyor3
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5658 Dátum: 2011.09.06 kedd, 20:41:47 »

látszik,hogy erős fájdalommal jár ez neked,ha valaki figyelemmel kíséri mit vesz mennyiért,és min spórol mennyit.
Miért nem mész TE, másik fórumra?
Ezeknek itt a helye!Ezért lett létrehozva a topic.És a fogyi topic is!
Ha téged zavar ez egyedül,miért nem mész máshová fórumozni?

engem is zavar, de pont annyira szarom le, hogy be sem írom  hehe
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #5659 Dátum: 2011.09.06 kedd, 20:50:23 »

engem is zavar, de pont annyira ***om le, hogy be sem írom  hehe
ez azt jelenti van pénzed tankolni,ha nem igy lenne vagy nem tudnád l e s z a r n i  vagy nem tudnáltan kolni,mert választanod kellene s z a r sz vagy tankolsz.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5660 Dátum: 2011.09.06 kedd, 20:57:59 »

látszik,hogy erős fájdalommal jár ez neked,ha valaki figyelemmel kíséri mit vesz mennyiért,és min spórol mennyit.

Nekem szerencsére nem, mivel én nem nézegetem, mi mennyi. Ami kell azt megveszem, a többi nem érdekel.

De ha már személyeskedésbe kezdtél (nem szép dolog), akkor leírhatjuk, hogy...........csak nekem van annyi eszem, hogy nem állok le veled. Miért? Mert dízeled van. Na nem azért amire gondolsz, hanem azért, mert más a világnézetünk és a szempontjaink. Amiket alább írok azokat viszont hitvallástól függetlenül írom, érdemes végiggondolni, hogy melyik készülékben van a hiba, ha van.
Miért nem mész TE, másik fórumra?
Ezeknek itt a helye!Ezért lett létrehozva a topic.És a fogyi topic is!
Ha téged zavar ez egyedül,miért nem mész máshová fórumozni?

Ad 1. Mert akkor mihez kezdenétek? Beírnátok, hogy hú de keveset eszik, meg jajj de drága és fujj de rossz a kormány, aztán mindenki helyeselne és elmennétek aludni. Így elég unalmas lenne, nemde?

Ad 2. FYI: én vagyok másik fórumon is, összesen 23-on. Ebből 15 külföldi. És mit hoz isten, a nálunk szerencsétlenebb helyzetű országok autós fórumain is képesek arra a fórumozók, hogy nem sírásra és panaszkodásra használják az üzemanyag topicot, hanem arra, amire való. Megbeszélik, hogy hol, milyen minőség van, hol érdemes és hol nem érdemes tankolni, milyen új adalékanyagok vannak, stb.

Érdekes módon, még a márkatárs magyar fórumoldalakon is jól működik ez, csak Mondeos berkekben nem az igazi.  

Látod, engem ez zavar. Érted? Érted a fenét.  laugh

Folyton ugattatok az elmúlt 2 évben, hogy aki sírni-panaszkodni-szitkozódni akar, az menjen az Index fórumra, mert annak ott a helye. Most hirtelen mi is lett a probléma, hogy ugyanezt javasolom? Ja, hogy én mondtam és nektek, nem fordítva? Majd megszokod.

Most tényleg azt hiszed, hogy a kedvedért majd leregelek? De édes ez a naivitás. laugh
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.06 kedd, 21:04:17 írta drof » Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5661 Dátum: 2011.09.06 kedd, 21:03:08 »

ez azt jelenti van pénzed tankolni,ha nem igy lenne vagy nem tudnád l e s z a r n i  vagy nem tudnáltan kolni,mert választanod kellene s z a r sz vagy tankolsz.
ez azt jelenti, hogy nem ezzel megyek a sarki boltba fél kiló kenyérért, hanem arra használom, amire való ...
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #5662 Dátum: 2011.09.06 kedd, 21:04:35 »

Engem szerencsére nem, mivel én nem nézegetem, mi mennyi. Ami kell azt megveszem, a többi nem érdekel.

ez lehet a baja a többieknek.nincs mindenkinek szerencséje.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5663 Dátum: 2011.09.06 kedd, 21:06:08 »

ez azt jelenti, hogy nem ezzel megyek a sarki boltba fél kiló kenyérért, hanem arra használom, amire való ...
Mire való?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5664 Dátum: 2011.09.06 kedd, 21:06:33 »

Mire való?
kinyomni a trepnit kanyarban nyes
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #5665 Dátum: 2011.09.06 kedd, 21:08:34 »

ez azt jelenti, hogy nem ezzel megyek a sarki boltba fél kiló kenyérért, hanem arra használom, amire való ...
félre ne érts csak probáltam poénosan leforditani a mondatot.  wave  de nem arra valo amire használod?    hehe
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.06 kedd, 21:11:05 írta coboy » Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5666 Dátum: 2011.09.06 kedd, 21:13:03 »

ez lehet a baja a többieknek.nincs mindenkinek szerencséje.
Nem a szerencsén múlik, de ez off, majd máskor máshol. wave

Ami baj: egy ilyen fórumon nem jó dolog szakmai topicban sírós részt üzemeltetni. Egyrészt semmi keresnivalója sincs itt (mindenkinek megvan a maga baja, nem kell másé is), másrészt ide vezet. Felkerülnek az asztalra sírás közben olyan dolgok is, amiknek semmi köze az autózáshoz és a társaságot is jól meg tudja osztani.

Én ezt már soxor leírtam, a másik fórumon meg is értette valamennyire a vezetés és helyére is kerültek a dolgok. Egyszerű: mindennek megvan a maga helye és ideje. Az üzemanyag topic nem szabadna, hogy a spórolás, a panaszkodás, a kormányszidás és a világnézeti kérdések helyszíne legyen.

Ha mindenképp kell - mert van rá igény - akkor pedig a formát kell szabályozni.

Mert nagyon nagy a különbség a között, hogy belinkel valaki egy cikket az árváltozásról és a között amikor panaszkodós-kormányszidós-önsajnáltatós komment keretében közli, hogy bhasszák meg az áremelést, miközben nagy valószínűséggel nem végzett közgázt és annyit tud a benzinárak alakulásáról, amennyit a hiradóban lát.
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #5667 Dátum: 2011.09.06 kedd, 21:19:03 »

nagy valószínűséggel nem végzett közgázt és annyit tud a benzinárak alakulásáról, amennyit a hiradóban lát.
ez nem az én "ingem"
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5668 Dátum: 2011.09.06 kedd, 21:27:44 »


Akkor légyszíves mond már el nekem is, hogy kik is buziskodnak? És mivel? Csak mert amit én látok belőle az vértizzasztó munka, alkudozás, kormányzati nyomásgyakorlás és rengeteg kemény munkaóra és túlóra azért, hogy relatíve stagnáljon az üzemanyagár és ne az OPEC országok döntsék el, hogy éppen mennyi legyen 1 hordó, a mindenféle háborús helyzetek miatti árelszállás megakadályozásáról nem is beszélve. Nagyon sok kereskedelmi és kormányzati munka van abban, hogy nem 500 huf 1 liter.

Mégis mindenhol az van, hogy buz.skodnak, meg rohadékok, meg pfujj. Most akkor hogy is van ez? Pedig te biztosan többet tudsz erről, lévén, hogy ezzel keresed a kenyered.
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #5669 Dátum: 2011.09.06 kedd, 22:05:42 »

Akkor légyszíves mond már el nekem is, hogy kik is ***skodnak? És mivel? Csak mert amit én látok belőle az vértizzasztó munka, alkudozás, kormányzati nyomásgyakorlás és rengeteg kemény munkaóra és túlóra azért, hogy relatíve stagnáljon az üzemanyagár és ne az OPEC országok döntsék el, hogy éppen mennyi legyen 1 hordó, a mindenféle háborús helyzetek miatti árelszállás megakadályozásáról nem is beszélve. Nagyon sok kereskedelmi és kormányzati munka van abban, hogy nem 500 huf 1 liter.

Mégis mindenhol az van, hogy buz.skodnak, meg rohadékok, meg pfujj. Most akkor hogy is van ez? Pedig te biztosan többet tudsz erről, lévén, hogy ezzel keresed a kenyered.
a v ért izzaszto munka az az üzleti ebéd elfogyasztása az adofizetök pénzén(nem turos tészt és nem vizet isznak utánna)az hogy stagnáljon az üzemanyag ára pedig azt jelenti mennyire emeljük mi az a határ ahol még nincs veszteség az adó terén mert hirtelen kevesebbet tankolnak esetleg az emelés miatt,gondolj bele egy hétre csökkentik az árakat 5-8 forintal mert jo idö lesz mert várhatoan többen autoba ülnek a hétvégén ami azt jelenti a csökkentés ellenére több adó fog bejönni mintha ugy hagyták volna.jön az ösz fogy az autoba ülök száma (de tartani kell a bevételi normát)igy emelni kell a jöv.adot kis mértékben ez mellett emelgetik azért az árat is és ez a világ piaci árfolyam indokolja az áremelést mindent visz nem-de.ezeket a háorukat pedig eröszeretettel lehet és használják fel lehet vele takarozni.jól látod mert nem láthatsz mást(messze vagy a fazéktol) na ez a b u z i s k o d á s nagy vonalakban.de igazad van mit köpködök én is eböl a fazékbol kanalazok és nem oltanám el alatta a tüzet.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #5670 Dátum: 2011.09.06 kedd, 22:16:06 »



Mégis mindenhol az van, hogy buz.skodnak, meg rohadékok, meg pfujj. Most akkor hogy is van ez? Pedig te biztosan többet tudsz erről, lévén, hogy ezzel keresed a kenyered.
ahogy irtad ezzel keresem a kenyerem,nem nagyon lehet föleg ilyen lenyomozhato ezközökön infozni.bocs ha nem elégitette  ki a kiváncsisádod a válaszom.   integet2
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5671 Dátum: 2011.09.06 kedd, 22:25:05 »

a v ért izzaszto munka az az üzleti ebéd elfogyasztása az adofizetök pénzén(nem turos tészt és nem vizet isznak utánna)az hogy stagnáljon az üzemanyag ára pedig azt jelenti mennyire emeljük mi az a határ ahol még nincs veszteség az adó terén mert hirtelen kevesebbet tankolnak esetleg az emelés miatt,gondolj bele egy hétre csökkentik az árakat 5-8 forintal mert jo idö lesz mert várhatoan többen autoba ülnek a hétvégén ami azt jelenti a csökkentés ellenére több adó fog bejönni mintha ugy hagyták volna.jön az ösz fogy az autoba ülök száma (de tartani kell a bevételi normát)igy emelni kell a jöv.adot kis mértékben ez mellett emelgetik azért az árat is és ez a világ piaci árfolyam indokolja az áremelést mindent visz nem-de.ezeket a háorukat pedig eröszeretettel lehet és használják fel lehet vele takarozni.jól látod mert nem láthatsz mást(messze vagy a fazéktol) na ez a b u z i s k o d á s nagy vonalakban.de igazad van mit köpködök én is eböl a fazékbol kanalazok és nem oltanám el alatta a tüzet.

Szerintem tudsz mindent. integet2
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #5672 Dátum: 2011.09.06 kedd, 22:45:06 »



Mégis mindenhol az van, hogy buz.skodnak, meg rohadékok, meg pfujj. Most akkor hogy is van ez?
http://www.rtlklub.hu/hirek/belfold/cikk/381703
erre gondolok ,és ez szerényen van leirva.olvasd el az elsö bekezdést utánna mérlegeld a másodikat.(az a friss uj illata a autonak,szinte ujjlenyomat sem volt még benne)
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
drof
Vendég
« Új hozzászólás #5673 Dátum: 2011.09.06 kedd, 23:41:37 »

http://www.rtlklub.hu/hirek/belfold/cikk/381703
erre gondolok ,és ez szerényen van leirva.olvasd el az elsö bekezdést utánna mérlegeld a másodikat.(az a friss uj illata a autonak,szinte ujjlenyomat sem volt még benne)

Nekem ne meséld, vezettem is már 1-et belőlük.

De ez annál sokkal egyszerűbb, mint ahogy köpköd rájuk a nép. Repi és működési kiadások mindig, minden vezetésnél vannak és lesznek. Anélkül nem megy semmi sem. Se ott, se a privát szférában.

Ami rajtunk múlik, az a megítélés és a hozzáállás. Köpködhetünk, hogy a mi pénzünkből újskodáznak. Meg mosolyoghatunk is, hogy a mi pénzünkből újskodáznak, pedig vehettek volna A6/A8-as ódit 2x drágábban az Ipadok mellé. Mert azt is megtehetik minden további nélkül. Volt már rá példa is.

Én ettől hányok. Hogy nem azt nézzük, mi van nekünk, hanem azt, hogy mi és miért van a másiknak. És ha valaki nem sír velünk együtt, hanem ránkszól, hogy mit rinyálunk, akkor már ő is azok közé tartozik, akik miatt rinyálunk. Sőt, ő lesz a megerősítése annak, hogy naugye, nem hiába rinyálunk.
 
Közhely, de ezért tarunk....................

De nem is érdekel igazán, akinek jól esik itt sírni, az sírjon. Én majd nem szólok, csak röhögök szép csendben. integet2
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #5674 Dátum: 2011.09.07 szerda, 07:16:03 »

De nem is érdekel igazán, akinek jól esik itt sírni, az sírjon. Én majd nem szólok, csak röhögök szép csendben. integet2
Tulajdonképpen simán csak ezzel kellett volna kezdeni!Mint jooccoo!
Alapvetően a disztingválás hiánya áll fenn.Én sem írtam a témába semmit,de leginkább nem borzolom mások kedélyét.
Természetes,hogy más a világnézetünk,még jó!Nincs is ezzel semmi baj,ha tudunk normálisan beszélgetni egymással.
 Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5675 Dátum: 2011.09.07 szerda, 07:45:31 »

Tulajdonképpen simán csak ezzel kellett volna kezdeni!Mint jooccoo!
Alapvetően a disztingválás hiánya áll fenn.Én sem írtam a témába semmit,de leginkább nem borzolom mások kedélyét.
Természetes,hogy más a világnézetünk,még jó!Nincs is ezzel semmi baj,ha tudunk normálisan beszélgetni egymással.
 Wink wave
az a baj, hogy szeretjük, ha utálnak bennünket, pláne drof  hehe
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #5676 Dátum: 2011.09.07 szerda, 08:33:43 »

http://www.rtlklub.hu/hirek/belfold/cikk/381703
erre gondolok ,és ez szerényen van leirva.olvasd el az elsö bekezdést utánna mérlegeld a másodikat.(az a friss uj illata a autonak,szinte ujjlenyomat sem volt még benne)
Azért az elég vicces amikor egy skodri superbet luxusautoznak idiot2 Tudtommal most elsősorban skodrik lesznek. Hát nem túl vonzó. Azért azt kellen látni hogy egy presztizs nélküli munka vagy családi autónak tartott mondeonak is jóval nagyobb az image mint egy superbnek. Persze a difi az hoyg mi az utolsó fillérig fizetünk a saját autó után mindent, ki kell fizetni az árát a gumit a szervizt az üzemanyagot a biztosítást stb. Fáj nem fáj de ez csak felénk divat hogy szinte mindenki probál egy-két számmal nagyobb autót fenntartani mint amire igénye van. Miért? A szomszéd miatt? Akkor most hogy is van ez?
Amúgy meg én biztos hogy nem másznék be  a közigazgatásba. Jobb itt kint a hidegben a magánszférában itt legalább nem kényelmesedk el az ember.
Naplózva
Trekxc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Trek a bringa és xc=cross country


E-mail
« Új hozzászólás #5677 Dátum: 2011.09.07 szerda, 09:33:02 »


Na akkor üzemanyagokra visszatérve:

http://www.origo.hu/auto/20110906-ket-uj-uzemanyagfajtat-vezetett-be-a-shell.html

Aki akarja próbálja ki Smiley
Én biztosan nem fogom. Már így is túl keveset fogyasztok  eplus2
Naplózva

2008 Tit-S 2.2TDCi 175PS M6 kombi
2007 S-max 2.5T M6
2008 Volvo C30 T5 M6 Autotech stage 4 382PS/488Nm
2002 BMW E-46 330 cab M5
Ex: MK3 mondi 2.0 és 2.2 TDCi, Galaxy 2.0 TDCi
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #5678 Dátum: 2011.09.07 szerda, 09:41:25 »

http://www.rtlklub.hu/hirek/belfold/cikk/381703
erre gondolok ,és ez szerényen van leirva.olvasd el az elsö bekezdést utánna mérlegeld a másodikat.(az a friss uj illata a autonak,szinte ujjlenyomat sem volt még benne)

Én láttam ezeket az autócseréket. Pl. volt egy felsővezető, aki még Magyar Bálint 4.2 A6 audijával járt. Volt benne 450e km. Havonta 400e Ft-ot vitt el a szervízköltség. Na azt le kellett cserélni. Viszont volt itt 3-ad vonabeli vezető, akinek vagy egy Octaviája, vagy Saabja, vagy éppen egy régebbi superb-je (pdtdi) volt. Ezek pár évesek (3-4-5-) és 100e km körüli futással. Na kérem azokat is lecserélték. Amik most vannak azok a6 (régebbi) passat (régebbi) és szharásig a zsír új superb-k. Boldog-boldogtalan kapott. Na ez volt a felesleges...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #5679 Dátum: 2011.09.07 szerda, 09:43:16 »

Amúgy meg én biztos hogy nem másznék be  a közigazgatásba. Jobb itt kint a hidegben a magánszférában itt legalább nem kényelmesedk el az ember.

Én se másznék be, mert már benne vagyok.  vigyor3

Azért eljöhetsz, megnézheted, hogy mennyire ""elkényelmesítő""... wave

Ráadásul Te egy állami cégnél dolgozol, nem?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #5680 Dátum: 2011.09.07 szerda, 09:56:52 »

Na akkor üzemanyagokra visszatérve:

http://www.origo.hu/auto/20110906-ket-uj-uzemanyagfajtat-vezetett-be-a-shell.html

Aki akarja próbálja ki Smiley
Én biztosan nem fogom. Már így is túl keveset fogyasztok  eplus2

En azert szeretnem tudni elotte, mi az a szuper adalek, es hogy mit csinal pl. a CR szivattyu kenesevel.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #5681 Dátum: 2011.09.07 szerda, 10:23:40 »

Én se másznék be, mert már benne vagyok.  vigyor3

Azért eljöhetsz, megnézheted, hogy mennyire ""elkényelmesítő""... wave

Ráadásul Te egy állami cégnél dolgozol, nem?
Az államhoz szerencsére nekem max annyi közöm van hogy max felkopik nyes Én egy Kft-nél dolgozom nem egy jó zsíros kényelmes állami poszton  Roll Eyes
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #5682 Dátum: 2011.09.07 szerda, 10:30:56 »

... nem egy jó zsíros kényelmes állami poszton  Roll Eyes

Sajnos rosszak a beidegződések, meg az elképzelések... Ezek hiedelmek... Kényelmesnek egyik besoztást sem mondanám, zsírósnak sem igazán...

Mi az, hogy állami poszt? Mert azok a kategóriák vannak, hogy állami vezető, szakmai vezető, kormány/köztisztviselő, képviselő (ogyi, vagy ep parlamenti).
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #5683 Dátum: 2011.09.07 szerda, 10:45:25 »

Reggel azt mondták a hírekben, hogy novembertől 12ft-tal drágul a gázolaj adója...  gun
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5684 Dátum: 2011.09.07 szerda, 10:52:52 »

Sajnos rosszak a beidegződések, meg az elképzelések... Ezek hiedelmek... Kényelmesnek egyik besoztást sem mondanám, zsírósnak sem igazán...

De azért egy volvóra futja, nem  Wink  wow1
(A talin mondtál egy történetet, arra fel írtam)
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5685 Dátum: 2011.09.07 szerda, 11:03:48 »

Sajnos rosszak a beidegződések, meg az elképzelések... Ezek hiedelmek... Kényelmesnek egyik besoztást sem mondanám, zsírósnak sem igazán...

Mi az, hogy állami poszt? Mert azok a kategóriák vannak, hogy állami vezető, szakmai vezető, kormány/köztisztviselő, képviselő (ogyi, vagy ep parlamenti).

Pontosan! Én is dolgozok az államnak, szinte ingyen. Sad
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #5686 Dátum: 2011.09.07 szerda, 11:19:03 »

De azért egy volvóra futja, nem  Wink  wow1
(A talin mondtál egy történetet, arra fel írtam)

Ez a mostani rendszert jellemzi, jellemezte. Mindenki le van káderezve.  wow1

Ki kellett töltenem most egy önéletrajzot elektornikusan. Volt olyan rublika, hogy milyen titkos csoportnak/társaságnak vagyok tagja. Meg, hogy van e velem szemben szabálysértési, büntető, vagy fegyelmi eljárás...  bruhahaha
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #5687 Dátum: 2011.09.07 szerda, 11:28:00 »

Ez a mostani rendszert jellemzi, jellemezte. Mindenki le van káderezve.  wow1

Ki kellett töltenem most egy önéletrajzot elektornikusan. Volt olyan rublika, hogy milyen titkos csoportnak/társaságnak vagyok tagja. Meg, hogy van e velem szemben szabálysértési, büntető, vagy fegyelmi eljárás...  bruhahaha

Engem anno atvilagitottak C tipusuan, mert nemzetbiztonsagilag fontos adatokkal dolgoztunk. A kerdoiven volt ilyen kerdes, hogy "Hazassagon kivuli nemi kapcsolatai (homoszexualisak is)".  taps

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #5688 Dátum: 2011.09.07 szerda, 11:33:50 »

Ez a mostani rendszert jellemzi, jellemezte. Mindenki le van káderezve.  wow1

Ki kellett töltenem most egy önéletrajzot elektornikusan. Volt olyan rublika, hogy milyen titkos csoportnak/társaságnak vagyok tagja. Meg, hogy van e velem szemben szabálysértési, büntető, vagy fegyelmi eljárás...  bruhahaha
biztos az alapján döntenek, amit behazudtál  hehe
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #5689 Dátum: 2011.09.07 szerda, 11:36:01 »

Engem anno atvilagitottak C tipusuan, mert nemzetbiztonsagilag fontos adatokkal dolgoztunk. A kerdoiven volt ilyen kerdes, hogy "Hazassagon kivuli nemi kapcsolatai (homoszexualisak is)".  taps

AndyA
Most nem azért, de szerintem ennek kevesebb köze van az üzemanyagokhoz, mint a fogyasztásnak...
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #5690 Dátum: 2011.09.07 szerda, 18:54:47 »

Reggel azt mondták a hírekben, hogy novembertől 12ft-tal drágul a gázolaj adója...  gun

Nyugi, ez csak kacsa.
Valójában 16 forinttal fog nőni.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #5691 Dátum: 2011.09.07 szerda, 21:40:08 »

Most nem azért, de szerintem ennek kevesebb köze van az üzemanyagokhoz, mint a fogyasztásnak...
hogy legyen köze, itt és most ahogy elkezdtem a kéthetes leszedálásomat 1,246 Euro  a legközelebbi kúton a dizel vigyor3 (persze itt a körforgalomban nem gaz hanem pálmafa nő   Roll Eyes és még mondja valaki hoyg a spanyolok vannak bajban  falbav   De legalább végre kiprobálhatom a Citroen HDI motort is. Eddigi tapasztalat jó jó ( kerékpár helyett) de otthonra nem kellene nyes
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #5692 Dátum: 2011.09.10 szombat, 18:12:31 »

uraim mikortól lép életbe a dizel üzemanyag jövedékiadó emelése  Huh?
magyarul  Wink mikortól lesz drágább  Huh?
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.10 szombat, 18:14:06 írta Ragasits » Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #5693 Dátum: 2011.09.10 szombat, 19:26:34 »

uraim mikortól lép életbe a dizel üzemanyag jövedékiadó emelése  Huh?
magyarul  Wink mikortól lesz drágább  Huh?
nov1? Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #5694 Dátum: 2011.09.10 szombat, 19:28:58 »

nov1? Roll Eyes
az jó addig van még 1 kis idő. . .
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #5695 Dátum: 2011.09.10 szombat, 19:30:34 »

az jó addig van még 1 kis idő. . .
de nem biztos.....az is lehet,hogy visszamenőlegesen emelik tavaly november 1 ig...... eplus2 eplus2 eplus2
« Utoljára szerkesztve: 2011.09.12 hétfő, 20:51:22 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #5696 Dátum: 2011.09.10 szombat, 19:32:33 »

de nem biztos.....az is lehet,hogy visszamenőlegesen emelik tavaly november 1 ig...... eplus2 eplus2 eplus2
ettől a kormánytól ez sem lenne szokatlan. levele
úgy nézki megint kinn fogok tankolni.úgy rémlik van tag aki jár Ausztria területén rendszeresen megnézhetné mennyi a dizel
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #5697 Dátum: 2011.09.10 szombat, 20:37:48 »

úgy nézki megint kinn fogok tankolni.úgy rémlik van tag aki jár Ausztria területén rendszeresen megnézhetné mennyi a dizel
AndyA
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #5698 Dátum: 2011.09.10 szombat, 20:38:41 »

AndyA
igen  integet2 talán megnézni . . .
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #5699 Dátum: 2011.09.12 hétfő, 13:22:53 »

Újabb 5-5 Ft-os árnövekedés lesz szerdától.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Oldalak: 1 ... 107 108 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 120 121 ... 254   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.148 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.