Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.07 kedd, 23:40:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 181 182 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 194 195 ... 254   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Üzemanyagok  (Megtekintve 3220046 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #9350 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 17:36:56 »

még csak el sem olvastad mit írok, csak válaszolsz a nem tudod mire  levele

egyszer próbálj ki egy hiteles mérést!


Ezt pl. miből gondolod? Roll Eyes

Amúgy gondolkodj el mielőtt válaszolsz. Nyilván nem vagyok sík hülye, ha látnék reális magyarázatot arra, hogy miért fért ma 4 literrel kevesebb a kocsimba, nem írkálnék itt. Vasárnap reggel volt az is meg ez is, kb ugyanolyan időjárással ugyanannyi emberrel. 2 tényező változott, most még üresebb volt a tank és nem a hungárián hanem a pesti úton tankoltam.
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #9351 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 17:41:01 »

Ezt pl. miből gondolod? Roll Eyes

Amúgy gondolkodj el mielőtt válaszolsz. Nyilván nem vagyok sík hülye, ha látnék reális magyarázatot arra, hogy miért fért ma 4 literrel kevesebb a kocsimba, nem írkálnék itt. Vasárnap reggel volt az is meg ez is, kb ugyanolyan időjárással ugyanannyi emberrel. 2 tényező változott, most még üresebb volt a tank és nem a hungárián hanem a pesti úton tankoltam.
akkor legyen igazad, ha azt szeretnéd. kaptál múltkor reális magyarázatot, az sem volt jó.
vegyél dízelt, akkor nem kell remegni minden csepp üzemanyagért Wink
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9352 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 17:41:30 »

Ezt pl. miből gondolod? Roll Eyes

Amúgy gondolkodj el mielőtt válaszolsz. Nyilván nem vagyok sík hülye, ha látnék reális magyarázatot arra, hogy miért fért ma 4 literrel kevesebb a kocsimba, nem írkálnék itt. Vasárnap reggel volt az is meg ez is, kb ugyanolyan időjárással ugyanannyi emberrel. 2 tényező változott, most még üresebb volt a tank és nem a hungárián hanem a pesti úton tankoltam.
Tanulság: Pesti úton kell tankolni.   Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #9353 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 17:56:26 »

Tanulság: Pesti úton kell tankolni.   Wink

Számomra legalábbis ennyi, persze mindenkinek szive-joga máshogy gondolni eljen
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9354 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 18:02:09 »

eljen

Elég beülni hátra, és máris kevesebb megy bele...
én mindig egyedül vagy amikor tankolok,mégis sikerült már 77litert is tankolnom a tankba,amibe csak 70fér,és rendszerint telekattogtatva sem megy  bele több 72liternél.amúgy meg normál helyzetben 68nál mindig lekattan.amikor 77et tankoltam,akkor is lekattant 68nál.erre varrjál gombot.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #9355 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 18:18:28 »

én mindig egyedül vagy amikor tankolok,mégis sikerült már 77litert is tankolnom a tankba,amibe csak 70fér,és rendszerint telekattogtatva sem megy  bele több 72liternél.amúgy meg normál helyzetben 68nál mindig lekattan.amikor 77et tankoltam,akkor is lekattant 68nál.erre varrjál gombot.

komolyan nem értem, hogy én miért tudok annyit tankolni mint amennyi elvárható....
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9356 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 18:26:56 »

komolyan nem értem, hogy én miért tudok annyit tankolni mint amennyi elvárható....
a vicc,hogy 7litert fogyaszt az autó,és mindig 1000km nél(+-10km) tankolok.és ekkora a szórás.68-77 literig.
DE!
Mindig a shellnél megy bele a legtöbb,vagy több mint máshol,és a legjobban (68literek) az ósankúton járok.és km-ben szinte ugyan annyi.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9357 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 18:27:58 »

a vicc,hogy 7litert fogyaszt az autó,és mindig 1000km nél(+-10km) tankolok.és ekkora a szórás.68-77 literig.
DE!
Mindig a shellnél megy bele a legtöbb,vagy több mint máshol,és a legjobban (68literek) az ósankúton járok.és km-ben szinte ugyan annyi.
Osan kútra kell járnod. Ennyi.  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9358 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 18:39:13 »

Osan kútra kell járnod. Ennyi.  wave
nincs is azzal gond.csak időnként azzal is van kálvária.
pl ha az automata kútfejen tankolsz,1x megterheli a számlát a maximum kerettel,amit te határozol meg(pl 30e ft).
Aztán megterheli a tényleges tankolás árával,mondjuk 28e ft-al.
A ténylegest 2 nap alatt lekönyveli a bank.ellenben az első terhelést nem szünteti meg,mert azt mondja a bank,hogy azt a kútüzemeltetőnek(pontosabban annak az OTP terminálon keresztül) kell visszavonnia.A bank azt mondja,hogy ez nem történik meg,a kútkezelő meg azt,hogy igen.
Megy az egymásra mutogatás,eközben az én számlámon a napi limitből ez az érték negatív értéket képvisel,ergo ennyivel kevesebb a napi limitem 15napig.Ha minden héten tankolok 30e ft értékben,akkor a harmadik héten már majdnem 100e ft-ot jelent ami csökkenti a keretemet.És ez felettébb bosszantó.ha telózok a bankomnak(ez minimum 20 perc),akkor 2 nap alatt leveszik a terhelést.ha nem,akkor 15munkanap.
próbálok munkaidőben tankolni(mostanában ez elég ritkán sikerül),de sajnos vagy reggel 6előtt vagy este 10után járok arra,ami ugye már csak az automatához lehetséges.olyankor inkább beugrok a JET-re,és az Non-stop.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9359 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 18:47:16 »

nincs is azzal gond.csak időnként azzal is van kálvária.
Értem. Kannázzá'! Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #9360 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 18:50:03 »

Értem. Kannázzá'! Cheesy
Pfúúúj
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9361 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 18:54:01 »

Értem. Kannázzá'! Cheesy
nem ez a lényeg.nekem megfelel az osan anyag,mégis ilyen xarságokkal vágja el magát....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #9362 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 18:56:07 »

nem ez a lényeg.nekem megfelel az osan anyag,mégis ilyen xarságokkal vágja el magát....

Az, hogy mikor kapod vissza a "letétet", szerintem nem az ósantól függ.
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #9363 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 19:20:40 »

nem ez a lényeg.nekem megfelel az osan anyag,mégis ilyen xarságokkal vágja el magát....

Kell egy számla külön az osanos tankolásokhoz, és akkor azon kedvükre kiélhetik magukat vigyor3
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9364 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 20:05:59 »

Az, hogy mikor kapod vissza a "letétet", szerintem nem az ósantól függ.
ezt mondom.ez automata kút kiváltság.osan,envi....mindkettőnél ugyan az van.mind2 OTP terminálos....ergo...otp mf3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9365 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 20:45:32 »

Osan kútra kell járnod. Ennyi.  wave

Az miért jó, hogy mindenkre mosolyogva ráhelyeselsz? Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9366 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 20:46:39 »

akkor legyen igazad, ha azt szeretnéd. kaptál múltkor reális magyarázatot, az sem volt jó.
vegyél dízelt, akkor nem kell remegni minden csepp üzemanyagért Wink

Tök mind1, szidni egyszerübb szomoru1
GSR is leírta, az sem volt jó...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9367 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 21:34:45 »

nem ez a lényeg.nekem megfelel az osan anyag,mégis ilyen xarságokkal vágja el magát....
Tudom, de nem a minőség, miatt mondtam. Ott nincsenek pénzügyi bajok.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9368 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 21:36:26 »

Az miért jó, hogy mindenkre mosolyogva ráhelyeselsz? Wink
Mert én még tudok, s ráadásul az enyém őszinte.  Angry
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #9369 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 22:02:54 »

akkor legyen igazad, ha azt szeretnéd. kaptál múltkor reális magyarázatot, az sem volt jó.
vegyél dízelt, akkor nem kell remegni minden csepp üzemanyagért Wink

Tisztázzunk valamit. Eddig kétszer írtam benzines átvágós témában. Kb. elsőként reagáltál mindkét esetben és lelkesen magyaráztad mindkétszer, hogy mennyire hülye vagyok, hogy azt hiszem átvernek a benzinkúton. Na most akkor ki is akarja a maga igazát bizonygatni?

Másrészt, ebben az országban milliárdos bizniszekkel kapcsolatos döntések születnek uram-bátyám kapcsolatok mentén vagy éppenséggel vesztegetnek meg olyan személyeket akik ezekben az ügyekben döntenek. Akkor ne legyünk már naívak, hogy azt gondoljuk hogy azt a személyt akinek módjában áll ellenőrizni azt, hogy x-kút mennyi benzint ad ki vagy mennyit nem, ne lehetne megkenni...

Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #9370 Dátum: 2014.09.21 vasárnap, 22:33:24 »

nincs is azzal gond.csak időnként azzal is van kálvária.
pl ha az automata kútfejen tankolsz,1x megterheli a számlát a maximum kerettel,amit te határozol meg(pl 30e ft).
Aztán megterheli a tényleges tankolás árával,mondjuk 28e ft-al.
A ténylegest 2 nap alatt lekönyveli a bank.ellenben az első terhelést nem szünteti meg,mert azt mondja a bank,hogy azt a kútüzemeltetőnek(pontosabban annak az OTP terminálon keresztül) kell visszavonnia.A bank azt mondja,hogy ez nem történik meg,a kútkezelő meg azt,hogy igen.
Megy az egymásra mutogatás,eközben az én számlámon a napi limitből ez az érték negatív értéket képvisel,ergo ennyivel kevesebb a napi limitem 15napig.Ha minden héten tankolok 30e ft értékben,akkor a harmadik héten már majdnem 100e ft-ot jelent ami csökkenti a keretemet.És ez felettébb bosszantó.ha telózok a bankomnak(ez minimum 20 perc),akkor 2 nap alatt leveszik a terhelést.ha nem,akkor 15munkanap.
próbálok munkaidőben tankolni(mostanában ez elég ritkán sikerül),de sajnos vagy reggel 6előtt vagy este 10után járok arra,ami ugye már csak az automatához lehetséges.olyankor inkább beugrok a JET-re,és az Non-stop.
Itthon még sosem tankoltam automata kúton, csak Ausztriában. Ott viszont minsig Avanti önkiszolgáló kúton szoktam. Ott úgy megy, hogy megadsz egy felső limitet, azt zárolja a kártyádon. Nyilván azon belül tankolsz, de ezt pluszban nem írja fel. Aztán 1, de legkésőbb 2 munkanapon belül a zárolást feloldja a ténylegesen tankolt keretig, és ennyi.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9371 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 06:10:38 »

Itthon még sosem tankoltam automata kúton, csak Ausztriában. Ott viszont minsig Avanti önkiszolgáló kúton szoktam. Ott úgy megy, hogy megadsz egy felső limitet, azt zárolja a kártyádon. Nyilván azon belül tankolsz, de ezt pluszban nem írja fel. Aztán 1, de legkésőbb 2 munkanapon belül a zárolást feloldja a ténylegesen tankolt keretig, és ennyi.
erről beszélek.csak nálunk nem működik a faék. Angry
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #9372 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 07:35:08 »

Tisztázzunk valamit. Eddig kétszer írtam benzines átvágós témában. Kb. elsőként reagáltál mindkét esetben és lelkesen magyaráztad mindkétszer, hogy mennyire hülye vagyok, hogy azt hiszem átvernek a benzinkúton. Na most akkor ki is akarja a maga igazát bizonygatni?

Másrészt, ebben az országban milliárdos bizniszekkel kapcsolatos döntések születnek uram-bátyám kapcsolatok mentén vagy éppenséggel vesztegetnek meg olyan személyeket akik ezekben az ügyekben döntenek. Akkor ne legyünk már naívak, hogy azt gondoljuk hogy azt a személyt akinek módjában áll ellenőrizni azt, hogy x-kút mennyi benzint ad ki vagy mennyit nem, ne lehetne megkenni...


én nem írtam hogy hülye vagy csak gondoltam. eplus2
Gondolod hogy a milliárdos bizniszek mellett pont a te pár liter benyaddal lesznek előrébb.
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #9373 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 08:20:02 »

én nem írtam hogy hülye vagy csak gondoltam. eplus2
Gondolod hogy a milliárdos bizniszek mellett pont a te pár liter benyaddal lesznek előrébb.

ja, a 3százados tűrés mellett.....
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #9374 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 08:29:09 »

én nem írtam hogy hülye vagy csak gondoltam. eplus2
Gondolod hogy a milliárdos bizniszek mellett pont a te pár liter benyaddal lesznek előrébb.

A csóringer kutasok igen!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #9375 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 08:32:56 »

én nem írtam hogy hülye vagy csak gondoltam. eplus2
Gondolod hogy a milliárdos bizniszek mellett pont a te pár liter benyaddal lesznek előrébb.

Állítottam én ilyet? -Nem. Csupán annyit, hogy ha milliárdos bizniszeknél lehet csalni és meg lehet venni az illetékest, akkor miért ne lehetne azt, aki azért felel, hogy ne verjenek át a kúton.
Egyébként 410+-os benzin ár mellett ha minden egyes embert átvágnak pár %-al elég sok ám  Roll Eyes Főleg, hogy a lakosság nagy része az életben nem tankolja tele a kocsiját, anélkül meg a kutyának nem tűnik fel.
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #9376 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 09:40:46 »

A csóringer kutasok igen!
ők ezt maguktol nem tudják megcsinalni. De tényleg oda kell menni egy hiteles edennyel és kiprobalni. Nem egy 100 ft-os műanyag tankal meg a gagyi szintjelzovel
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #9377 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 09:59:59 »

ezt mondom.ez automata kút kiváltság.osan,envi....mindkettőnél ugyan az van.mind2 OTP terminálos....ergo...otp mf3

Látod, pont ezért (is) kerülöm messziről azt a céget.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #9378 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 10:06:52 »

Itthon még sosem tankoltam automata kúton, csak Ausztriában. Ott viszont minsig Avanti önkiszolgáló kúton szoktam. Ott úgy megy, hogy megadsz egy felső limitet, azt zárolja a kártyádon. Nyilván azon belül tankolsz, de ezt pluszban nem írja fel. Aztán 1, de legkésőbb 2 munkanapon belül a zárolást feloldja a ténylegesen tankolt keretig, és ennyi.

Ezt az "első" banknál úgy csinálják (hogy most is így csinálják-e azt nem tudom, mert régen tankoltam kártyás kúton), hogy zárolják a 20e ft-ot, majd (aznap vagy másnap) levonják a tankolás összegét és azonnal visszateszik a számlára a 20-ast. Mostanában nem nagyon tankolok olyan kúton csak akkor, ha sokan vannak a normál kútfejeknél. Sokszor látok csodálkozó arcokat, hogy mit csinálok ott. Aztán látom nem egyszer, hogy a pénztárnál kártyával fizet.
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #9379 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 10:21:30 »

ők ezt maguktol nem tudják megcsinalni. De tényleg oda kell menni egy hiteles edennyel és kiprobalni. Nem egy 100 ft-os műanyag tankal meg a gagyi szintjelzovel


Olvastam itt már olyan sztorit, talán Alf vagy más írta, nem emlékszem már. Lényeg hogy belement a tankba jóval több, mikor pattogott, akkor elővettek egy 5 literes mérőeszközt és azzal stimmelt minden.
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9380 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 11:47:43 »

Olvastam itt már olyan sztorit, talán Alf vagy más írta, nem emlékszem már. Lényeg hogy belement a tankba jóval több, mikor pattogott, akkor elővettek egy 5 literes mérőeszközt és azzal stimmelt minden.
így van.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Petike86
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 446


E-mail
« Új hozzászólás #9381 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 12:49:14 »

Sziasztok!

Az autóm kipufogójából számomra fura szag jön ki.

Valahogy ezt lehet tisztítani?

Lehet el van dugulva...van rá manuális, házi mód, hogy tisztább legyen??

Diesel autó...
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #9382 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 12:55:15 »

Sziasztok!

Az autóm kipufogójából számomra fura szag jön ki.

Valahogy ezt lehet tisztítani?

Lehet el van dugulva...van rá manuális, házi mód, hogy tisztább legyen??

Diesel autó...

wu2 és slagg... laugh
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #9383 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 12:56:04 »

wu2 és slagg... laugh

Ne csináld, még a végén kipróbálja!

Különben is, kipufogóba banánt kell dugni, nem tudtad?

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #9384 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 12:56:43 »

Sziasztok!

Az autóm kipufogójából számomra fura szag jön ki.

Valahogy ezt lehet tisztítani?

Lehet el van dugulva...van rá manuális, házi mód, hogy tisztább legyen??

Diesel autó...

A dízel büdös. Ez definíciótól való. Vagy megszokod, vagy eladod. Más lehetőség nincs.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #9385 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 12:58:49 »

A dízel büdös. Ez definíciótól való. Vagy megszokod, vagy eladod. Más lehetőség nincs.

AndyA

A benzines és a benzin büdös, a dízel illatos...  nyes
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9386 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 13:08:27 »

Sziasztok!

Az autóm kipufogójából számomra fura szag jön ki.

Valahogy ezt lehet tisztítani?

Lehet el van dugulva...van rá manuális, házi mód, hogy tisztább legyen??

Diesel autó...

Katalizátor után a rezonátorcsőbe tegyél 5-6 csepp levendula vagy teafa illóolajjal átitatott vatta korongot, és akkor már finom illata lesz.  Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #9387 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 13:17:35 »

Katalizátor után a rezonátorcsőbe tegyél 5-6 csepp levendula vagy teafa illóolajjal átitatott vatta korongot, és akkor már finom illata lesz.  Cheesy

Vagy wunderbaum a kipufogó végére Cheesy
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
Petike86
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 446


E-mail
« Új hozzászólás #9388 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 13:41:09 »

Komoly egy banda vagytok... taps taps taps taps
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #9389 Dátum: 2014.09.22 hétfő, 16:14:08 »

Vagy wunderbaum a kipufogó végére Cheesy
vagy fingjon oda és egyből "házias" lesz. egyébként se szagolgatni kell, hanem menni az autóval  eplus2
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #9390 Dátum: 2014.09.25 csütörtök, 09:00:52 »

A szerdai 2-3 Ft után pénteken újabb 3-3 Ft-al csökkennek az üzemanyag árak.

http://www.mfor.hu/cikkek/Meg_olcsobb_lesz_a_tankolas.html
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #9391 Dátum: 2014.09.25 csütörtök, 09:30:07 »

A szerdai 2-3 Ft után pénteken újabb 3-3 Ft-al csökkennek az üzemanyag árak.

http://www.mfor.hu/cikkek/Meg_olcsobb_lesz_a_tankolas.html
örülünk vincent?  vigyor3
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #9392 Dátum: 2014.09.25 csütörtök, 09:39:09 »

örülünk vincent?  vigyor3

HJa, örülünk  eplus2
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #9393 Dátum: 2014.09.25 csütörtök, 09:43:22 »

örülünk vincent?  vigyor3
Dízelesként pl. te, a 70l-es tankoddal így a két csökkentés után egy teletanknál már megspórolsz egy epresséket. Ne mond, hogy nem örülsz!  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #9394 Dátum: 2014.09.25 csütörtök, 09:44:55 »

Dízelesként pl. te, a 70l-es tankoddal így a két csökkentés után egy teletanknál már megspórolsz egy epresséket. Ne mond, hogy nem örülsz!  vigyor3
és a sajtos negyedfontos mikor fog kijönni a sék mellé?  eplus2

hát lopom én a pénzt?  vigyor3
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #9395 Dátum: 2014.09.25 csütörtök, 09:50:39 »

és a sajtos negyedfontos mikor fog kijönni a sék mellé?  eplus2

hát lopom én a pénzt?  vigyor3
Ekkora csökkentésnél az max Jani teletankjánál jöhet ki  nyes
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #9396 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 23:44:19 »

Szerdától benzin -9, go -6
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #9397 Dátum: 2014.10.14 kedd, 05:47:50 »

Húúú!  wow1 wow1 wow1  Én meg pont ilyenkor megyek Kanadába egy hónapra. (mondjuk ott kicsivel olcsóbb az üzemanyag, mint errefelé)  vigyor3
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9398 Dátum: 2014.10.14 kedd, 06:07:55 »

bekúszunk néccá' alá. eljen
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #9399 Dátum: 2014.10.14 kedd, 06:48:57 »

bekúszunk néccá' alá. eljen
Ez kapja a jónép a választási sikerért!  Cheesy Köszönjük!  worship  Grin
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Oldalak: 1 ... 181 182 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 194 195 ... 254   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.091 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.