Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 14:07:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vátógombot keresek!  (Megtekintve 1272 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hanzsi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


hanzsigyuri@freemail.hu
E-mail
« Dátum: 2011.07.06 szerda, 14:03:56 »

Sziasztok!

Váltót cseréltek a gépemben, és a váltógombról elverték a kis plakettet! Mivel maga a gomb is nagyon ramaty már, kicserélném az egészet!
Ha valakinek van egy normál vagy annál kisit jobb állapotú váltógombja, ne kíméljen, megalkuszunk!

Az autó '94-es MKI-es Tádé!

Köszönettel: Hanzsi
Naplózva

''Aki kitart a saját hülyesége mellett, egy nap bölccsé válik''

'94 MK I sedan, 1.8 TD - 13 éve velem
'05 MK3 turnier, 2.0 - '17 febr. 17 óta
meg néhány Sierra, többnyire darabokban
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.07.06 szerda, 19:53:56 »

Sziasztok!

Váltót cseréltek a gépemben, és a váltógombról elverték a kis plakettet! Mivel maga a gomb is nagyon ramaty már, kicserélném az egészet!
Ha valakinek van egy normál vagy annál kisit jobb állapotú váltógombja, ne kíméljen, megalkuszunk!

Az autó '94-es MKI-es Tádé!

Köszönettel: Hanzsi
Ez eddig oké,de milyen kell?Menetes vagy bepattintós?Ha pattintós a kart vagy az egész kuéisszát kicseréltethetted volna menetesre.Arra könnyebb gombot találni.De ha minden igaz számlapot tudok adni,a gomb elég ramaty nekem is.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.06 szerda, 20:00:02 írta misi107 » Naplózva
Hanzsi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 125


hanzsigyuri@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.07.08 péntek, 13:04:31 »

Ez eddig oké,de milyen kell?Menetes vagy bepattintós?Ha pattintós a kart vagy az egész kuéisszát kicseréltethetted volna menetesre.Arra könnyebb gombot találni.De ha minden igaz számlapot tudok adni,a gomb elég ramaty nekem is.

Hát én nem is tudtam, hogy létezik pattintós.  wow1 Az enyém menetes, és szeretném cserélni a gombot is, mert azon kívül hogy randa, mállik is  széjjel. Kaptam e-mailt egy fórumtárstól, neki van gombja. Köszönöm a segítséget!

Hanzsi
Naplózva

''Aki kitart a saját hülyesége mellett, egy nap bölccsé válik''

'94 MK I sedan, 1.8 TD - 13 éve velem
'05 MK3 turnier, 2.0 - '17 febr. 17 óta
meg néhány Sierra, többnyire darabokban
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.07.08 péntek, 14:06:21 »

Hát én nem is tudtam, hogy létezik pattintós.  wow1 Az enyém menetes, és szeretném cserélni a gombot is, mert azon kívül hogy randa, mállik is  széjjel. Kaptam e-mailt egy fórumtárstól, neki van gombja. Köszönöm a segítséget!

Hanzsi
Rendicsek!
Naplózva
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.07.11 hétfő, 19:16:45 »

Hát én nem is tudtam, hogy létezik pattintós.  wow1 Az enyém menetes, és szeretném cserélni a gombot is, mert azon kívül hogy randa, mállik is  széjjel. Kaptam e-mailt egy fórumtárstól, neki van gombja. Köszönöm a segítséget!

Hanzsi
Nekem 93 as és bepattintós. Én menetest vettem bele, de egy kis ügyeskedéssel fel lehetett varázsolni rá. A menetet egy 12es fúrószállal (emlékeim szerint) megfúrtam és utána már kb önmagában felszorult volna de adtam neki egy kis csavarrögzítőt. Azóta tökéletes:) Anni, hogy ha fúrtok akkor ronyot rakjatok a bende alá és lehetőleg álványon végezzétek. Üdv
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.057 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.