Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 22:37:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 ... 285   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minitalik  (Megtekintve 3115920 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1400 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:13:33 »

Ha pénteken sem megyek, attól jobb lesz a lelkednek? fejvakaras

Erre inkább semmit nem írok... Aki magáraveszi, és nincs alapja, annak nem magyarázkodok.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1401 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:14:50 »

Jaj, csávesznők, és csáveszek, aki jön, jön, aki nem, az otthon marad. Ne csinázzátok má'...
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.30 kedd, 13:19:55 írta Angel » Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #1402 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:17:22 »

Ez inkább:  levele
A nagyba sok ember ölte az idejét, energiáját, és sokan nem jöttek el, ide meg mennek. Sad

Te biztos máshogy látod, és biztos sokat tettek a szervezők a nagytaliért.
Nem vagyunk egyformák.
A minire azok is eljönnek, akik mondjuk nem akartak 5-600 km-t autózni a nagyra.Olvastam, néhányan sokallták is a befizetést, a Lurdynál free.Voltak akiknek már sajna programjuk volt.Ezt is elkell fogadni.
Scratch! Én ott voltam az egész családommal kunmadarason, és nagyon jól,éreztük magunkat.
Ettől ne húzd le azokat, akik a minikre járnak, ők is a klubba tartoznak és legalább olyan értékűek mint bármelyikőnk.
És igenis  eljen !Ha máshol nem, akkor a minin találkoznak!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1403 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:17:35 »

akkor most én sem mehetek??? wow1 szomoru1

Hát, ha hozol pávatollat... csak vicceltem, 1 elég.

písz, meg minden.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #1404 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:18:59 »

Ja, csávesznők, és csáveszek, aki jön, jön, aki nem, az otthon marad. Ne csinázzátok má'...
OK, igazad van, de ezt inkább ne valaki írására reagálva írd be, csak nélküle.  integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #1405 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:21:00 »

Te biztos máshogy látod, és biztos sokat tettek a szervezők a nagytaliért.
Nem vagyunk egyformák.
A minire azok is eljönnek, akik mondjuk nem akartak 5-600 km-t autózni a nagyra.Olvastam, néhányan sokallták is a befizetést, a Lurdynál free.Voltak akiknek már sajna programjuk volt.Ezt is elkell fogadni.
Scratch! Én ott voltam az egész családommal kunmadarason, és nagyon jól,éreztük magunkat.
Ettől ne húzd le azokat, akik a minikre járnak, ők is a klubba tartoznak és legalább olyan értékűek mint bármelyikőnk.
És igenis  eljen !Ha máshol nem, akkor a minin találkoznak!
eljen

és szerintem ezzel le is zárhatjuk ezt a témát.......

Hello mindenki  integet2 wave integet2 wave integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1406 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:22:11 »

Hát, ha hozol pávatollat... csak vicceltem, 1 elég.

písz, meg minden.
ha kell még szójá.... van még.... wave
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1407 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:22:26 »

OK, igazad van, de ezt inkább ne valaki írására reagálva írd be, csak nélküle.  integet2

Óhajod teljesült, a hsz módosítva (nem személynek szólt, csak azért böktem rá, hogy tudjuk, mire reagálok).
Téma - ha nem baj - lezárva.

Egyébként, van egy jó hírem! Állítólag a pompomos lányok fognak a mögöttünk lévő pályán gyakorlatozni pénteken 6-8-ig!
A neten olvastam!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1408 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:23:28 »

Te biztos máshogy látod, és biztos sokat tettek a szervezők a nagytaliért.
Nem vagyunk egyformák.
A minire azok is eljönnek, akik mondjuk nem akartak 5-600 km-t autózni a nagyra.Olvastam, néhányan sokallták is a befizetést, a Lurdynál free.Voltak akiknek már sajna programjuk volt.Ezt is elkell fogadni.
Scratch! Én ott voltam az egész családommal kunmadarason, és nagyon jól,éreztük magunkat.
Ettől ne húzd le azokat, akik a minikre járnak, ők is a klubba tartoznak és legalább olyan értékűek mint bármelyikőnk.
És igenis  eljen !Ha máshol nem, akkor a minin találkoznak!
Szerintem ez a talis dolog már sokat lett tárgyalva, akár mini, akár nagy. Alapból teljesen más a kettő, más körnek van, más is a célja. Én pl. szívesen mentem volna a nagytalira, de lévén a kocsim még mindíg nincs nálam, így nem tudtam menni. Tavasszal ott leszek. Egyébként meg több helyen mondtátok, hogy a következő taliig lesznek módosítások (akár helyszín, akár akármi. Angel írta valahol, hogy vannak ötletei), biztos ezek új színt fognak vinni a nagytali életébe, többen lesznek kíváncsiak rá, többen leszünk.
De szerintem nem kell egy minitalit lehúzni azért, mert sokan lesznek ott. Szerintem ez a látszám továbbra is  eljen és nem  levele
Amúgy meg minden elismerésem a nagytali szervezőinek, mert én is sokszor és mokmindent szoktam szervezni, és igenis tudom mekkora meló egy ilyen összeröffenést összehozni. Én most a Prágával próbálkozom, ha lesz rá elegendő kereslet, akkor az se lesz könnyű. De ha összejön, és Prága után egy héttel a minitalin lesz 30 autó, az nem fog engem rosszul érinteni.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #1409 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:23:43 »

Óhajod teljesült, a hsz módosítva (nem személynek szólt, csak azért böktem rá, hogy tudjuk, mire reagálok).
Téma - ha nem baj - lezárva.

Egyébként, van egy jó hírem! Állítólag a pompomos lányok fognak a mögöttünk lévő pályán gyakorlatozni pénteken 6-8-ig!
A neten olvastam!


Dezsavű!?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1410 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:36:18 »

Dezsavű!?

Nem, a múltkori az más volt! Ez állítólag hótt komoly! Állítólag.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1411 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:37:35 »

... a következő taliig lesznek módosítások (akár helyszín, akár akármi. Angel írta valahol, hogy vannak ötletei), biztos ezek új színt fognak vinni a nagytali életébe, többen lesznek kíváncsiak rá, többen leszünk.

Ötlet van, idő nem nagyon. De gyűjtögetek, a napokban előállok vele.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1412 Dátum: 2008.09.30 kedd, 13:46:22 »

Te biztos máshogy látod, és biztos sokat tettek a szervezők a nagytaliért.
Nem vagyunk egyformák.
A minire azok is eljönnek, akik mondjuk nem akartak 5-600 km-t autózni a nagyra.Olvastam, néhányan sokallták is a befizetést, a Lurdynál free.Voltak akiknek már sajna programjuk volt.Ezt is elkell fogadni.
Scratch! Én ott voltam az egész családommal kunmadarason, és nagyon jól,éreztük magunkat.
Ettől ne húzd le azokat, akik a minikre járnak, ők is a klubba tartoznak és legalább olyan értékűek mint bármelyikőnk.
És igenis  eljen !Ha máshol nem, akkor a minin találkoznak!

Még egy utolsó reagálás, és befejztem én is.
500-600km-t egy ilyen autóval levezetni nem nagy dolog, én is 300km-t utaztam a tali miatt, maga az út is a kaland része. A befizetésből mindenki kapott vissza pénzt, most 33 autóval 1500 járt vissza, ha a szokásos 60-70 autó jön, akkor akár 3000 Ft is visszajár! 2000Ft meg sok egy családi belépőre, egy egész napos programért? A vidámpark 4000Ft/koponya, csak a viszonyítás képen, és nem 10-12 órás programot ad. A kaját nem érdemes beleszámolni, mert enni otthon is fogsz, vagy ha sok 1700Ft egy teljes napi kajáért, akkor nyugodtan lehet hozni otthonról is.
Van aki azt mondta, hogy az üzemanyag költség sok, erre én meg azt mondom, hogy hónapokkal előre ki volt hirdetve a tali dátuma, simán ki lehet sporolni, ha meg mégse, akkor be kell ülni valakihez, és csoportokba verődve egy autóval lejönni, 4 embernér már is csak 1/4 az üzemanyag költség.
Én nem azt mondom, hogy ne legyen minitali, mert legyen, csak a tali elött egy hónappal legalább illendőségből ne, és ne válta fel a nagytalikat a minitalizás, mert sokan inkább csak arra mennek, mert az közel van. Ugye nyaralni se a szomszéd településre megy az ember, mert az van közel...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Tonhy
Vendég
« Új hozzászólás #1413 Dátum: 2008.09.30 kedd, 15:31:50 »

Október 3-án, minitali a Lurdynál!

- Angel
- NTRTM
- Domi (Remélem addigra már tényleg összelapátolják a kocsimat  )
- Betke, FeGa
- Maffy (Van nálam klubos rendszámkeret, ha kell valakinek szóljon, viszek)
- Csaba14
- skorpio + babcifej
- Japán - szerintem megyek, van még 1-2 zászló ha valakit érdekelt!
- mobidik
- giorgio (akinek még lógok pólóval, azok nálam lesznek)
- Styleair
- Schmidi
- takiatti (most tényleg jövök, Maffy Nekem hozol egyet?? Mennyi péz??)
- Szendre (ha már a nagytali kimaradt  rinya )
- fusim Ford-al megyek, de nem Mondeoval 
- Rampart
- Zombi
- Benedek
- Orsi & Murmucka (90%)
- Tonhy(Nagyon valószínű):-)
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.30 kedd, 17:10:42 írta Angel » Naplózva
Tonhy
Vendég
« Új hozzászólás #1414 Dátum: 2008.09.30 kedd, 15:32:47 »

Ha esik akkor parkolóház? Wink
Naplózva
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #1415 Dátum: 2008.09.30 kedd, 15:33:40 »

Ha esik akkor parkolóház? Wink
Azzal óvatosan, fizetős lett.
Naplózva
Rampart
Vendég
« Új hozzászólás #1416 Dátum: 2008.09.30 kedd, 15:46:41 »

Ha esik akkor parkolóház? Wink

De nem is fog esni...  integet2
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1417 Dátum: 2008.09.30 kedd, 15:52:21 »

De nem is fog esni...  integet2
Nem voltam még esős minitalin, és az előző hsz-ból ítélve most se leszek  eplus2
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1418 Dátum: 2008.10.01 szerda, 11:43:10 »

Alapból teljesen más a kettő, más körnek van, más is a célja.

Mi van?Huh?Huh?Huh??? Én ugyan nem értek egyet azzal, hogy Scratch felhozza ezt a témát állandóan, mert nem építő jellegű, de mitől lenne más körnek?Huh?Huh??? Ha bomlasztani akarsz azt ne itt tedd!!!!!!!!
Te voltál már nagytalin? Mert nagyon mondod, hogy lesz majd változás, de tudod milyen jó volt a mostani?... Sztem az egyik legjobb! Sajnálhatja az, aki nem volt ott... Mi is sajnáljuk, hogy nem tudtuk megosztani ezt Veletek... szomoru1
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #1419 Dátum: 2008.10.01 szerda, 11:57:32 »

Mi van?Huh?Huh?Huh??? Én ugyan nem értek egyet azzal, hogy Scratch felhozza ezt a témát állandóan, mert nem építő jellegű, de mitől lenne más körnek?Huh?Huh??? Ha bomlasztani akarsz azt ne itt tedd!!!!!!!!
Te voltál már nagytalin? Mert nagyon mondod, hogy lesz majd változás, de tudod milyen jó volt a mostani?... Sztem az egyik legjobb! Sajnálhatja az, aki nem volt ott... Mi is sajnáljuk, hogy nem tudtuk megosztani ezt Veletek... szomoru1
Domi, mint bomlasztó, ez vicc!
Naplózva
Rampart
Vendég
« Új hozzászólás #1420 Dátum: 2008.10.01 szerda, 11:58:24 »

Mi van?Huh?Huh?Huh??? Én ugyan nem értek egyet azzal, hogy Scratch felhozza ezt a témát állandóan, mert nem építő jellegű, de mitől lenne más körnek?Huh?Huh??? Ha bomlasztani akarsz azt ne itt tedd!!!!!!!!
Te voltál már nagytalin? Mert nagyon mondod, hogy lesz majd változás, de tudod milyen jó volt a mostani?... Sztem az egyik legjobb! Sajnálhatja az, aki nem volt ott... Mi is sajnáljuk, hogy nem tudtuk megosztani ezt Veletek... szomoru1

Szerintem nem bomlasztó jelleggel írta Domi azt, amit írt. Az én olvasatomban a "más körnek" arra vonatkozik, hogy az egész országból jönnek klubtagok, és pont azért más a célja, mert ott olyan emberekkel is tudunk találkozni, akik a minitalikra nem tudnak eljönni!  integet2
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1421 Dátum: 2008.10.01 szerda, 11:59:52 »

És leszállt vala a béke Mondeo Club Hungary tájékára és boldogan éltek amíg meg nem haltak!

Emberek, tényleg ennek semmi értelme így! Vagy fejezzük be már ezt az egész vitatkozást, vagy ne legyen Club. De ez így szerintem krrrrvára nem jó... szomoru1 szomoru1 szomoru1
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1422 Dátum: 2008.10.01 szerda, 12:16:25 »

A demokrácia ilyen, mindenki elmondhatja a véleményét.
Ugyan szerintem egy úgymond lezárt ügyet felesleges ismét felnyitni, de mindenki úgy van vele: ....csak még hadd tegyem hozzá...

Így el lehet vitázgatni jó sokáig. Változások. A változások kellenek.Összedobunk egy szavazást, és arrafelé mennek a dolgok, amerre közösen szeretnénk. Az meg, remélem, a többség számára elfogadható lesz.
De jobban el fogjuk azt fogadni, amit megszavaztunk, az biztos.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1423 Dátum: 2008.10.01 szerda, 12:36:44 »

Szerintem nem bomlasztó jelleggel írta Domi azt, amit írt. Az én olvasatomban a "más körnek" arra vonatkozik, hogy az egész országból jönnek klubtagok, és pont azért más a célja, mert ott olyan emberekkel is tudunk találkozni, akik a minitalikra nem tudnak eljönni!  integet2

Azért ha ez tényleg így van, akkor értem, különben remélem érthető, hogy miért is írtam... worship
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Rampart
Vendég
« Új hozzászólás #1424 Dátum: 2008.10.01 szerda, 12:40:21 »

Azért ha ez tényleg így van, akkor értem, különben remélem érthető, hogy miért is írtam... worship

Érthető, hogy miért írtad, de kétlem, hogy Domi bomlasztani akarna, mikor még egy sáskának sem tud ártani (vagy legalábbis csak kemény küzdelmek árán  hehe).
Szóval összességében azon vagyunk, hogy jobban összehozzuk a csapatot!  integet2
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1425 Dátum: 2008.10.01 szerda, 13:05:52 »

A demokrácia ilyen, mindenki elmondhatja a véleményét.
Ugyan szerintem egy úgymond lezárt ügyet felesleges ismét felnyitni, de mindenki úgy van vele: ....csak még hadd tegyem hozzá...

Így el lehet vitázgatni jó sokáig. Változások. A változások kellenek.Összedobunk egy szavazást, és arrafelé mennek a dolgok, amerre közösen szeretnénk. Az meg, remélem, a többség számára elfogadható lesz.
De jobban el fogjuk azt fogadni, amit megszavaztunk, az biztos.

Csak annak a szavazata lesz figyelmbevéve aki az utóbbi 3 évben legalább 1 nagy talin volt.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #1426 Dátum: 2008.10.01 szerda, 14:39:27 »

Ha minden igaz NAGY Ford emblémás galléros polóban fogok VIGYOROGNI vigyor3
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #1427 Dátum: 2008.10.01 szerda, 15:09:45 »

Én pl. szívesen mentem volna a nagytalira, de lévén a kocsim még mindíg nincs nálam, így nem tudtam menni.
Hívtál volna, levittelek volna. Gondoltam rá, hogy megkérdem, jössz-e velem, de annyira zsúfolt volt a szombat reggel, hogy csak f3-ra értem le. Sad
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1428 Dátum: 2008.10.01 szerda, 15:28:10 »

Mi van?Huh?Huh?Huh??? Én ugyan nem értek egyet azzal, hogy Scratch felhozza ezt a témát állandóan, mert nem építő jellegű, de mitől lenne más körnek?Huh?Huh??? Ha bomlasztani akarsz azt ne itt tedd!!!!!!!!
Te voltál már nagytalin? Mert nagyon mondod, hogy lesz majd változás, de tudod milyen jó volt a mostani?... Sztem az egyik legjobb! Sajnálhatja az, aki nem volt ott... Mi is sajnáljuk, hogy nem tudtuk megosztani ezt Veletek... szomoru1
Nem akarok a sokadik "de még csak ezt az egyet..." lenni, de azért ha valaminek, akkor bomlasztónak nem érzem magamat. falbav
Rampart olvasata a helyes. Más egy régiós találkozó, és más egy országos. Más egy házibuli (ahol a közeli barátaiddal vagy), és megint más egy évfolyamtalálkozó (ahol azok is ottvannak, akikkel esetleg csak fél évig voltál együtt németórán...) És nem, nem voltam még nagytalin. A tavaszinál még alig voltam tag, nem voltam nagy fórumozó, elkerülte a figyelmemet, egyébként meg épp külföldön voltam, amit nem tudtam volna áttenni. Most meg ma kaptam vissza a kocsimat, előtte egy hónapot állt az Auto-Fort udvarán, és a motor ki volt szedve belőle. Pedig erre a mostanira mentem volna. Mint mondtam, a következőn ottleszek, mert érdekel milyen egy ilyen rendezvény.
A változást meg azért írtam, mert nem én, de mások, akik voltak nagytalin, azok mondták, hogy ebben-abban kéne változtatni, elmondták mikben és egy részével - elnézést, de - egyetértek. (Ettől függetlenül ha a kocsimat hamarabb összelapátolják, akkor akár az 50%-os felárral is lementem volna most Kunmadarasra...)
Ha lesz szavazás akkor érdekel mi lesz a fejlemény, bár szavazni ugye nem fogok, mert az utóbbi 3 évben nem voltam egy nagytalin sem (január óta vagyok tag), és így amúgyis érvénytelen lenne a szavazatom...
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #1429 Dátum: 2008.10.01 szerda, 15:55:48 »

Ha minden igaz NAGY Ford emblémás galléros polóban fogok VIGYOROGNI vigyor3
Elküldöm este a gyorsuláslapodat és a NAGY kerék miatt majd nem fogsz vigyorogni   vigyor3 wave
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #1430 Dátum: 2008.10.01 szerda, 17:00:25 »

Bocsi mindenki!

Én csak a tavaszin voltam, és előreláthatólag évi 1nagytali fér bele nekem, nem kell megérteni, Én így döntöttem. Nem vagyok egy hyperaktív tag, de ha tudok a minikre elmegyek...
Köszi a megértést.
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Feanor
Vendég
« Új hozzászólás #1431 Dátum: 2008.10.01 szerda, 17:11:29 »

Október 3-án, minitali a Lurdynál!

- Angel
- NTRTM
- Domi (Remélem addigra már tényleg összelapátolják a kocsimat  )
- Betke, FeGa
- Maffy (Van nálam klubos rendszámkeret, ha kell valakinek szóljon, viszek)
- Csaba14
- skorpio + babcifej
- Japán - szerintem megyek, van még 1-2 zászló ha valakit érdekelt!
- mobidik
- giorgio (akinek még lógok pólóval, azok nálam lesznek)
- Styleair
- Schmidi
- takiatti (most tényleg jövök, Maffy Nekem hozol egyet?? Mennyi péz??)
- Szendre (ha már a nagytali kimaradt  rinya )
- fusim Ford-al megyek, de nem Mondeoval 
- Rampart
- Zombi
- Benedek
- Orsi & Murmucka (90%)
- Tonhy(Nagyon valószínű):-)
- Feanor (Tisztelt Japán úr engem a zászló érdekel ha hoznál megkösznönném és fizetném)
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.01 szerda, 18:45:42 írta Angel » Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1432 Dátum: 2008.10.01 szerda, 18:47:46 »

Ha lesz szavazás akkor érdekel mi lesz a fejlemény, bár szavazni ugye nem fogok, mert az utóbbi 3 évben nem voltam egy nagytalin sem (január óta vagyok tag), és így amúgyis érvénytelen lenne a szavazatom...

Szerintem most egy kicsit felfokozott a hangulat. A szavazást úgy fogjuk megcsinálni, hogy mindenkinek jó legyen, mindenki beleférjen.
Csak türelem.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #1433 Dátum: 2008.10.01 szerda, 19:07:10 »


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Persze viszek még van egy pár zászló!
Ilyen a galléros poló hátán a hímzés illetve a BUGYI! vigyor3
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #1434 Dátum: 2008.10.01 szerda, 19:08:46 »


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1435 Dátum: 2008.10.01 szerda, 19:13:29 »

Szerintem most egy kicsit felfokozott a hangulat. A szavazást úgy fogjuk megcsinálni, hogy mindenkinek jó legyen, mindenki beleférjen.
Csak türelem.
worship
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Gyurka
Vendég
« Új hozzászólás #1436 Dátum: 2008.10.01 szerda, 19:18:24 »

Ha minden igaz NAGY Ford emblémás galléros polóban fogok VIGYOROGNI vigyor3

És akkor én jöjjek ford-os munkaruhában?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #1437 Dátum: 2008.10.01 szerda, 19:29:58 »

És akkor én jöjjek ford-os munkaruhában?



Te leszel a piros ász! Az mindent visz! eljen
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Gyurka
Vendég
« Új hozzászólás #1438 Dátum: 2008.10.01 szerda, 19:32:15 »



Te leszel a piros ász! Az mindent visz! eljen

Csak ne keljen aláfeküdni! Egyébbként tényleg van, kantáros naci+ dzseki.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1439 Dátum: 2008.10.01 szerda, 20:08:54 »

Rampart olvasata a helyes.

Ahogy lejjebb már írtam, megértettem, hogy mit miért! worship
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1440 Dátum: 2008.10.01 szerda, 20:16:14 »

Ha minden igaz NAGY Ford emblémás galléros polóban fogok VIGYOROGNI vigyor3
vagy stílusosan Tangában... eplus2 eplus2 eplus2 wow1 taps integet2
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1441 Dátum: 2008.10.01 szerda, 20:23:14 »

És akkor én jöjjek ford-os munkaruhában?
ezen információ után feltétlenül  eljen eplus2..sőt..... eplus2
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #1442 Dátum: 2008.10.01 szerda, 20:48:38 »

persze és tanga lesz rajtam  nyes
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Rampart
Vendég
« Új hozzászólás #1443 Dátum: 2008.10.01 szerda, 20:53:59 »

persze és tanga lesz rajtam  nyes

Na azt azért megnézném!  hehe hehe
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #1444 Dátum: 2008.10.01 szerda, 20:54:53 »

persze és tanga lesz rajtam  nyes
Vedd fel az összeset, nehogy megint bugyikat kelljen vennem egy autós talin  hehe (persze, csak vicc volt  angel)
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1445 Dátum: 2008.10.01 szerda, 21:14:37 »

Ahogy lejjebb már írtam, megértettem, hogy mit miért! worship
Akkor remélem nincs harag, mert még véletlenül sem ez volt a szándékom. (ide most valami piece, vagy kézfogós, vagy hasonló smiley kéne  eljen )
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #1446 Dátum: 2008.10.01 szerda, 21:19:56 »

Na azt azért megnézném!  hehe hehe
Elefántos tanga jó lesz? nyes Wink wow1
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Rampart
Vendég
« Új hozzászólás #1447 Dátum: 2008.10.01 szerda, 21:27:05 »

Elefántos tanga jó lesz? nyes Wink wow1

Ha lehet röhögni azon, hogy hogyan kapsz rajta levegőt...  eplus2 eplus2 Wink
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #1448 Dátum: 2008.10.01 szerda, 21:37:26 »

Elefántos tanga jó lesz? nyes Wink wow1
Perecet meg tudja fogni az ormányával?  eplus2
Naplózva
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #1449 Dátum: 2008.10.02 csütörtök, 08:11:46 »

Október 3-án, minitali a Lurdynál!

- Angel
- NTRTM
- Domi (Remélem addigra már tényleg összelapátolják a kocsimat  )
- Betke, FeGa
- Maffy (Van nálam klubos rendszámkeret, ha kell valakinek szóljon, viszek)
- Csaba14
- skorpio + babcifej
- Japán - szerintem megyek, van még 1-2 zászló ha valakit érdekelt!
- mobidik
- giorgio (akinek még lógok pólóval, azok nálam lesznek)
- Styleair
- Schmidi
- takiatti (most tényleg jövök, Maffy Nekem hozol egyet?? Mennyi péz??)
- Szendre (ha már a nagytali kimaradt  rinya )
- fusim Ford-al megyek, de nem Mondeoval
- Rampart
- Zombi
- Benedek
- Orsi & Murmucka (90%)
- Tonhy(Nagyon valószínű):-)
- Feanor (Tisztelt Japán úr engem a zászló érdekel ha hoznál megkösznönném és fizetném)
- Akidna (egyedül, gyalog, és villámlátogatás lesz csak  szomoru1)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 ... 285   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.083 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.