Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 22:55:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 ... 285   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minitalik  (Megtekintve 3115937 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1950 Dátum: 2008.11.15 szombat, 21:50:32 »

Hűha,..bukta... eplus2...+szerencse hogy az asszony itt nem szokott olvasgatni. Wink
csak nehogy kiderüljön holnap, hogy mégis ...
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1951 Dátum: 2008.11.15 szombat, 21:56:52 »

Amennyiben kritikának érzed amit leírtam, a te dolgod.Én csupán a magánvéleményemet tettem közzé abban a témában, amit tapasztaltam az éppen aktuális összejövetelen.Nem vitattam egy percig sem, hogy nem volt kis meló megcsinálni mindezt, de te megint felsoroltad mi mindent csináltál.Mondhatom azt is , hogy ez meg RÁD illik( ha már annyira tudod, mi illik rám).Hogy én mikor megyek el egy talira, had legyen az én dolgom: ha azért mert Mondeo-kat akarok nézegetni, ha klubtagokkal szeretnék találkozni, vagy mert éppen kirúgtak otthonról.Semmi közöd hozzá, jogod pedig végképp nincs véleményt mondani rólam!
Valóban nem tettem semmit a klubbért, mert úgy éreztem nincs mit hozzátennem.Amiben tudok, felajánlom a segítségemet(keres-kínál), de nem várok el érte semmit.Voltam egy nagytalin, többen valószínüleg nem is leszek, mert nem vonz a nagy betonpálya.Első talin az ember mit segítsen?Azt sem tudja ki- kicsoda, ki mit csinál.De attól még lehet véleményt formálni a látottakról, szerintem.Vagy, ezek szerint ezt sem lehet, mert igazad csak neked lehet.Kiragadsz részleteket a szövegből és azt görgeted.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1952 Dátum: 2008.11.15 szombat, 22:10:00 »

Amennyiben kritikának érzed amit leírtam, a te dolgod.Én csupán a magánvéleményemet tettem közzé
szóval neked van hozzá jogod...

Válasz
Semmi közöd hozzá, jogod pedig végképp nincs véleményt mondani rólam!

...nekem meg nincs  wow1 Huh?

Válasz
Valóban nem tettem semmit a klubbért, mert úgy éreztem nincs mit hozzátennem.Amiben tudok, felajánlom a segítségemet(keres-kínál), de nem várok el érte semmit.Voltam egy nagytalin, többen valószínüleg nem is leszek, mert nem vonz a nagy betonpálya.Első talin az ember mit segítsen?Azt sem tudja ki- kicsoda, ki mit csinál.De attól még lehet véleményt formálni a látottakról, szerintem.
Havan felesleges időd, amit a clubra szánnál, sok alkalom kínálkozik rá. Anno kerestek embert, aki segített volna a somlói elkészítésében, de az sem kizárt, hogy a forum fejlesztésénél, cikkírásnál te is hozzá tudnál tenni ezt-azt.
Válasz
Vagy, ezek szerint ezt sem lehet, mert igazad csak neked lehet.

Goto top.

De mi lenne, ha hagynánk az egészet a fenébe... majd a következő minitalin jobb lesz.
Ilyen meglepit úgysem tervezek mostanában. Kevés a szabadidőm.
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.15 szombat, 22:39:32 írta Angel » Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1953 Dátum: 2008.11.15 szombat, 22:47:00 »

szóval neked van hozzá jogod...

...nekem meg nincs  wow1 Huh?
Havan felesleges időd, amit a clubra szánnál, sok alkalom kínálkozik rá. Anno kerestek embert, aki segített volna a somlói elkészítésében, de az sem kizárt, hogy a forum fejlesztésénél, cikkírásnál te is hozzá tudnál tenni ezt-azt.
Goto top.

Gondolom sejthető, ki hívta volna oda az ellenőrt.

A véleményét mindenki szabadon leírhatja a másik fél megsértése nélkül.Ehhez van jogom

"Azért jöttél el, mert jobb dolgod nem volt... hát igen, ez rád is illik (nem pontosan idéztem)"-ehhez neked nincs jogod, akármilyen moderátori titulusod is van.Egyébként nem tart semeddíg figyelmesen elolvasni a másik írását, megérteni amit írt és azután pontosan idézni, ha már kitalálták a billentyűkombinációkat

Olvastam a segítségkérést, és mentem is volna, mint ahogy mentem volna sittet pakolni Akidnáékhoz is, csak nekem sajnos( vagy hálistennek ) olyan munkám van, ahol a megrendelőt nem lehet csakúgy át tenni másik napra, mert nekem más dolgom akadt.Akkor dolgozom, amikorra hívnak.Ha este 8-ra van lehetőség menni, akkor abban az időpontban megyek.Ezért dolgozom holnap is(vasárnap egész nap) mert valakinek akkor jó az időpont.Majd vakarom itthon a tökömet eleget év elején, amikor nem lesz semmi meló.
Olvasd vissza( forum help ), megkérdeztem, mit kell tudnia a segítőnek?Kaptam két lehetőséget.Cikket írni nincs miről.
Ha megmondják, mit-honnan-hova kell áttenni, talán menni fog.Talán meglepő, de szinte az összes topicot követem, nagyjából képben vagyok a fórum fejlesztése témában is.Nem tudok hozzászólni, mert nincs mit hozzáfűznöm, ergo a fejlesztésben nem tudok részt venni.
"Gondolom sejthető, ki hívta volna oda az ellenőrt.": amennyiben ez rám vonatkozik, akkor Te egy hülye gyökér vagy, aki azt hiszi mindent megengedhet magának.(amennyiben nem rám vonatkozik, a fenti sor tárgytalan, viszont számomra nem sejthető, kire gondolsz...) Nem érdekel ki mit árul egy találkozón - addig, amíg engem,v a családom egészségét és biztonságát nem veszélyezteti; és nem kerülök kínos helyzetbe miatta.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1954 Dátum: 2008.11.15 szombat, 22:59:04 »

A véleményét mindenki szabadon leírhatja a másik fél megsértése nélkül.Ehhez van jogom

Engem megsértettél. Tehát vagy nekem is jogom van a véleményemhez, vagy neked sem.

Válasz
Olvastam a segítségkérést, és mentem is volna, mint ahogy mentem volna sittet pakolni Akidnáékhoz is

oda mondjuk én sem mentem, mert valami közbeszólt.

Válasz
Olvasd vissza( forum help ), megkérdeztem, mit kell tudnia a segítőnek?Kaptam két lehetőséget.Cikket írni nincs miről.
Ha megmondják, mit-honnan-hova kell áttenni, talán menni fog.
Emlékszem. Majd összehozzuk valahogy. A nagytainál is kell mindig a segítő kéz.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Méreg
Vendég
« Új hozzászólás #1955 Dátum: 2008.11.15 szombat, 23:29:53 »

fiúk, fiúk...szerintem tegyetek pontot a végére, ebből semmi épületes nem fog kijönni rinya
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1956 Dátum: 2008.11.15 szombat, 23:32:31 »

Engem megsértettél. Tehát vagy nekem is jogom van a véleményemhez, vagy neked sem.

Mivel sikerült konkrétan megsérteni?!Azzal, hogy leírtam, én hogy látom a dolgot?És ez csak akkor derül ki, amikor nincs több érved, hogy mit miért írtál?Ez nekem szánalmas kísérlet.Most hirtelen meg lettél sértve, hogy véleményt formálhassál olyan dologról, hogy mi illik rám és mi nem?
Azzal, hogy a sütikészítők valós( de nem reklámozott) anyagi problémáját hoztad fel a saját valós igényed helyett, számomra nagyon hátsószándékúnak érződik.Ők egy kukkot nem szóltak, hogy jajj, a liszt, meg a tojás, meg a víz, meg a gáz, meg a kézi energia.Itt a fórumon nem láttam semmilyen elő-és utóéletét.Privátban kivel mit egyeztettél: az nem az én dolgom.(Bár Rampi utólag megköszönte a közreműködésedet a témában.)
És te mégis az ő vélt érdekeiket hozod fel, ahhelyett, hogy azt mondtad volna cedtlikirakás helyett: gyerekek, ezt benéztem, nem gondoltam át, ennyibe és ennyibe került mindez.De nem baj, ha beígértem, akkor már itt van, fogyasszátok egészséggel.De ki kéne találni valami módszert, hogy legközelebb ne járjak rosszul.Ennyi.
Nekem a stílussal volt problémám, ahogy tálalva lett mindez.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1957 Dátum: 2008.11.15 szombat, 23:34:16 »

Szép kis vita ez már megint...

Én tudam a meglepetésről - úgy is volt, hogy segítek, de sajnos nem sikerült, ezt a mai napig sajnálom - és egészen a felvetésétől úgy gondoltam, nagy sikere lesz. Angel bevállalta, hogy megelőlegezi a költségeket és valóban megbeszéltük, hogy felezzük a hiányt, ha úgy alakul.

Lehet kellemetlen, ha valaki szembesül vele, hogy fizetni kell a csevapért... elhiszem... de:

Azt hiszem - szeretném hinni - hogy vagyunk már olyan társaság, ahol ez - mondom mégegyszer, lehet kellemetlen - de áthidalható, nem kell megsértődni miatta. Tény, hogy eddig a lányaink csak az elégedett mosolyunkért sütöttek szenzációs sütiket, pogigat, de miért olyan nagy tragédia, hogy valaki beleak egy csomó munkát - pénzt is - de a nagyságrend miatt legalább null szaldósra szeretné kihozni? Természetesen egy pillanatra sem szeretném degradálni a sütik költségvetését - pláne nem a somlóiét - de legyen a készítő szíve-joga az "ár'". Nem mellékesen Angel volt, akinek eszébe jutott, hogy a somlói sem lehetett kis kiadás. (Nekem volt szerencsém járni Betkééknél és azóta is szívet melengető emlék, amilyen szeretettel és lakomával fogadtak. Nagyon-nagyon szép volt az a nap és hülyén éreztem magam, amikor Timitől megkérdeztem, hogy mégis hogyan szokták "rendezni" az ilyen napokat és azt mondta, hogy biztosan nálam sem fizetnek a barátok az ebédért.)

Szóval ez egy olyan helyzet, ahol pro és kontra is érezheti magát kellemetlenül az ember... Fürge Teknősnek az volt a kellemetlen, hogy Angel jelezte, hogy a csevap fizetős meglepi, nekem - már megint - az, hogy a somlóinál meg sem kérdeztem...
Lássuk be, nem vagyunk egyformák... leginkább nem védenék - és főleg nem ítélnék el - senkit... olyan esténk volt azon a pénteken, mint a legjobb nagytalikon... bár iszonyúan fájt néha a hátam, élveztem, hogy barátok, szeretet vesz körül... A fene se érti miért, de a csevap, a sütik, a somló mellett nekem a lányok ölelése volt a legfinomabb  puszi

Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1958 Dátum: 2008.11.15 szombat, 23:52:44 »

Szép kis vita ez már megint...
Különbözőek vagyunk, más az életfelfogásunk.
Én például felettébb illetlen és modortalan dolognak tartom, amikor tőlem megkérdik(én vagyok a házigazda), mennyivel járuljanak hozzá a költségekhez  gun
Ha én elmegyek vendégségbe( ahova meghívtak  smile ), eszembe nem jutna megkérdezni a házigazdát, mennyivel tartozom az elfogyasztott javakért  wow1 Az esetek többségében, amikor tudom, hogy nagyobb vendéglátás is lesz, mi sem megyünk üres kézzel természetesen.
Betkééknél kicsit kellemetlen volt számomra, mert úgy készültünk, hogy csak palacsinta-party lesz.Erre kaptunk akkora lakomát, hogy a fülünk is kettéállt a sok kajától  nyes Szégyelltem is magam, hogy csak úgy odaállítottunk egyenesen a lovaglásból ( bár jeleztem, hogy onnan jövünk).
Éppen ezért, meg sem fordul a fejemben, hogy megkérdezzem a nekem sütit/ropit/pogácsát kínáló embert, mennyibe kerül az.És ezért nem volt magától értetődő, hogy pénzért ment a csevap.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1959 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 00:03:36 »

Különbözőek vagyunk, más az életfelfogásunk.
Én például felettébb illetlen és modortalan dolognak tartom, amikor tőlem megkérdik(én vagyok a házigazda), mennyivel járuljanak hozzá a költségekhez  gun
Ha én elmegyek vendégségbe( ahova meghívtak  smile ), eszembe nem jutna megkérdezni a házigazdát, mennyivel tartozom az elfogyasztott javakért  wow1 Az esetek többségében, amikor tudom, hogy nagyobb vendéglátás is lesz, mi sem megyünk üres kézzel természetesen.
Betkééknél kicsit kellemetlen volt számomra, mert úgy készültünk, hogy csak palacsinta-party lesz.Erre kaptunk akkora lakomát, hogy a fülünk is kettéállt a sok kajától  nyes Szégyelltem is magam, hogy csak úgy odaállítottunk egyenesen a lovaglásból ( bár jeleztem, hogy onnan jövünk).
Éppen ezért, meg sem fordul a fejemben, hogy megkérdezzem a nekem sütit/ropit/pogácsát kínáló embert, mennyibe kerül az.És ezért nem volt magától értetődő, hogy pénzért ment a csevap.


Még mielőtt kiderítenénk, hogy nem volt gyerekszobám, nekem sem volt egyértelmű, hogy pontosan milyen konstrukcióban is zajlik majd a palacsintázás... (mentségemre szóljon, elősször Norbit kérdeztem, neki sem volt egyértelmű)...de mivel előtte pár héttel volt egy spontán palacsintaéjszaka, amiből kimaradtam, gondoltam, inkább megkérdezem... lám, te sem tudtad...  így inkább vittem némi saját készítésű egyszerű kis muffint...

Direkt kiemeltem, hogy senkit sem ítélnék meg és elismerem, hogy lehetett kellemetlen a helyzet...szóval a modortalanságra való célzással csak óvatosan...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1960 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 00:36:39 »

Szerintem ki-ki kifejtette a véleményét, és maradjunk ennyiben.
A Betkéék (Ramparttal, Mobidickkel egyetemben) tényleg önzetlenek, nagy hála, meg tisztelet érte - majd egyszer én is viszonzom valahogy.
« Utoljára szerkesztve: 2008.11.16 vasárnap, 01:02:40 írta Angel » Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #1961 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 09:32:11 »

Bölcsebbek maradtatok volna,ha csöndben maradtatok volna.Vagy inkább intéztétek volna ezt az egészet privátban.Jönnek mindig újak,és azért nemfognak csatlakozni a minikhez,mert azt látják, hogy még a régiek sem egyeznek ki egymással.Akkor ők hogyan illeszkedjenek be?
Kérlek benneteket.................. worship
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Betke
Vendég
« Új hozzászólás #1962 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 11:07:39 »

A fene se érti miért, de a csevap, a sütik, a somló mellett nekem a lányok ölelése volt a legfinomabb  :puszi

worship worship worship law law puszi puszi Köszönjük az öleléseket  laugh
Naplózva
Méreg
Vendég
« Új hozzászólás #1963 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:15:53 »

újra béke...köszönjük a közreműködést  worship Wink
Naplózva
Feanor
Vendég
« Új hozzászólás #1964 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:23:20 »

újra béke...köszönjük a közreműködést  worship Wink
És mondá az ÚR legyen béke,boldogság,egyetértés,köztetek. worship
Naplózva
Méreg
Vendég
« Új hozzászólás #1965 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:25:22 »

És mondá az ÚR legyen béke,boldogság,egyetértés,köztetek. worship

áááámmennn....kántálja a kórus angel
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1966 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:26:26 »

És mondá az ÚR legyen béke,boldogság,egyetértés,köztetek. worship

Nem tudjuk, ez a Méregcsók fiú, vagy lány. Szóval mondhatná az ÚRNŐ is, hogy legyen béke...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1967 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:28:27 »

Nem tudjuk, ez a Méregcsók fiú, vagy lány. Szóval mondhatná az ÚRNŐ is, hogy legyen béke...
Úrnő szerintem Smiley
Naplózva
Feanor
Vendég
« Új hozzászólás #1968 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:32:46 »

Nem tudjuk, ez a Méregcsók fiú, vagy lány. Szóval mondhatná az ÚRNŐ is, hogy legyen béke...
Ha eljön egy talira megfogjuk tudni,ha elöbb nem fedi fel,hogy ki ő valójában.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1969 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:35:12 »

Ha eljön egy talira megfogjuk tudni,ha elöbb nem fedi fel,hogy ki ő valójában.

Van egy olyan érzésem, hogy a Méregcsók meg a Yooccoo egyszerre fognak érkezni.
Mint a FeGa meg a Betke.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #1970 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:37:30 »

Van egy olyan érzésem, hogy a Méregcsók meg a Yooccoo egyszerre fognak érkezni.
Mint a FeGa meg a Betke.
Kilested az IP cimet?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1971 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:39:19 »

Kilested az IP cimet?

Dehogy... csak egy nagyon kicsit  vigyor3...
Szóval ő lenne az oldalborda?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1972 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:48:05 »

Dehogy... csak egy nagyon kicsit  vigyor3...
Szóval ő lenne az oldalborda?
az egy dolog, hogy megnézed, de hogy le is írod?  beka3  eplus2
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1973 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:49:35 »

az egy dolog, hogy megnézed, de hogy le is írod?  beka3  eplus2

bocsi...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1974 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 12:53:31 »

bocsi...
engem nem zavar, de azért ugye mégis ... Smiley
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1975 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:01:16 »

engem nem zavar, de azért ugye mégis ... Smiley

Ha akarod, kitörlöm az összes vonatkozó hsz-t. Menjen?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1976 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:02:45 »

Ha akarod, kitörlöm az összes vonatkozó hsz-t. Menjen?
hagyd Smiley
csak nem volt itthon éppen és nem voltam biztos benne, hogy mit szól ehhez
Naplózva
Méreg
Vendég
« Új hozzászólás #1977 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:04:13 »

Dehogy... csak egy nagyon kicsit  vigyor3...
Szóval ő lenne az oldalborda?

Angel, Angel...ilyen buktát csinálni nekem  Shocked
hiába Lucifer is  angel volt  smile

Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1978 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:05:29 »

Angel, Angel...ilyen buktát csinálni nekem  Shocked
hiába Lucifer is  angel volt  smile

Akkor buktál le, amikor írtad, hogy nagyon terhes voltál  vigyor3.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Betke
Vendég
« Új hozzászólás #1979 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:07:18 »

Angel, Angel...ilyen buktát csinálni nekem  Shocked
hiába Lucifer is  angel volt  smile


Ne aggódj velünk is ezt csinálta a kis hamis  eplus2
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1980 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:09:10 »

Ne aggódj velünk is ezt csinálta a kis hamis  eplus2

Nem, nem... titeket a térkép butatott le. Mindketten ugyanazt jelöltétek be. Ott derült ki.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1981 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:09:39 »

Ne aggódj velünk is ezt csinálta a kis hamis  eplus2
te menjél főzőcskézni finomat  hehe
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1982 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:10:29 »

Nem, nem... titeket a térkép butatott le. Mindketten ugyanazt jelöltétek be. Ott derült ki.
mennyi eszük van, ugyanott laknak és ugyanazt jelölik a térképen
nooormális?  eplus2
Naplózva
Méreg
Vendég
« Új hozzászólás #1983 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:11:05 »

Akkor buktál le, amikor írtad, hogy nagyon terhes voltál  vigyor3.

ja, aha  Grin
Naplózva
Méreg
Vendég
« Új hozzászólás #1984 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:12:59 »

Nem, nem... titeket a térkép butatott le. Mindketten ugyanazt jelöltétek be. Ott derült ki.

magyarázzuk a bizonyítványt míííí!  vigyor2
Naplózva
Betke
Vendég
« Új hozzászólás #1985 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:13:27 »

Nem, nem... titeket a térkép butatott le. Mindketten ugyanazt jelöltétek be. Ott derült ki.
nem is igaz  eplus2 az apa egy utcával arrébb jelölte be magát  eplus2  
Naplózva
Méreg
Vendég
« Új hozzászólás #1986 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:13:52 »

Ne aggódj velünk is ezt csinálta a kis hamis  eplus2

ez már függőség nála  eplus2
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1987 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:15:19 »

mennyi eszük van, ugyanott laknak és ugyanazt jelölik a térképen
nooormális?  eplus2

Ja. Ha legközelebb megyünk a Betkéékhez palacsintázni, előtte beugrunk hozzátok! Pont útbaestek.
És viszek lekvárt! Van egy csomó fajtánk, házi! Például eper. Meg ilyenek.
Ja, és van a trükkös palacsinta... az egyik felét megtöltöd túróval, a másikat meg lekvárral.
Eszi, a túróst... egyszercsak lekváros. Nézi a palacsintát: lekváros. Persze a bizonyítékot már megette.
Körbenéz, gyanakodva... nagyon vicces.

Ja, meg a sós töltelékek... pl ilyen: reszelt sajt, tejföllel, szerecsendióval, reszelt sonkával (vagy felvágottal).
Szóval, lehet cifrázni...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1988 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:16:37 »

nem is igaz  eplus2 az apa egy utcával arrébb jelölte be magát  eplus2  

De ugyanaz a környék... keresd csak vissza. A lakcím alapján buktatok le.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1989 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:18:03 »

Ja. Ha legközelebb megyünk a Betkéékhez palacsintázni, előtte beugrunk hozzátok! Pont útbaestek.
És viszek lekvárt! Van egy csomó fajtánk, házi! Például eper. Meg ilyenek.
Ja, és van a trükkös palacsinta... az egyik felét megtöltöd túróval, a másikat meg lekvárral.
Eszi, a túróst... egyszercsak lekváros. Nézi a palacsintát: lekváros. Persze a bizonyítékot már megette.
Körbenéz, gyanakodva... nagyon vicces.

Ja, meg a sós töltelékek... pl ilyen: reszelt sajt, tejföllel, szerecsendióval, reszelt sonkával (vagy felvágottal).
Szóval, lehet cifrázni...
szerintem egyszerűbb náluk találkozni, legalább jó nagy zsufit csinálunk  eplus2
Naplózva
Méreg
Vendég
« Új hozzászólás #1990 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:18:34 »

Ja. Ha legközelebb megyünk a Betkéékhez palacsintázni, előtte beugrunk hozzátok! Pont útbaestek.
És viszek lekvárt! Van egy csomó fajtánk, házi! Például eper. Meg ilyenek.

jöhet, főleg ha kifolyik az üvegből, azzal finom ám a rízsfelfújt!  hamm
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1991 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:19:38 »

szerintem egyszerűbb náluk találkozni, legalább jó nagy zsufit csinálunk  eplus2

sok pálinkám is van... nagyon jó minőségű.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Méreg
Vendég
« Új hozzászólás #1992 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:21:39 »

szerintem egyszerűbb náluk találkozni, legalább jó nagy zsufit csinálunk  eplus2

ja, számoljunk csak...nagyapi, nagymami, Peti, apa,anya + pár 10 vendég...bulííí taps
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1993 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:23:02 »

sok pálinkám is van... nagyon jó minőségű.
itt már nincs, elfogyott Sad
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1994 Dátum: 2008.11.16 vasárnap, 13:24:39 »

itt már nincs, elfogyott Sad

Ne menjünk át a közép mo topicba?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1995 Dátum: 2008.11.21 péntek, 14:28:18 »

2008.12.05. péntek, Lurdy minitali 17 órai kezdéssel!

- Domi
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #1996 Dátum: 2008.11.21 péntek, 14:29:47 »


2008.12.05. péntek, Lurdy minitali 17 órai kezdéssel!

- Domi
- Akidna
Naplózva
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #1997 Dátum: 2008.11.21 péntek, 14:31:38 »


2008.12.05. péntek, Lurdy minitali 17 órai kezdéssel!

- Domi
- Akidna
- Szendre
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1998 Dátum: 2008.11.21 péntek, 14:52:40 »

mi most kihagyjuk, megyünk wellneszni Smiley
Naplózva
Rampart
Vendég
« Új hozzászólás #1999 Dátum: 2008.11.21 péntek, 18:06:46 »

2008.12.05. péntek, Lurdy minitali 17 órai kezdéssel!

- Domi
- Akidna
- Szendre
- Rampart
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 ... 285   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.