Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 23:04:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 ... 285   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minitalik  (Megtekintve 3115948 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2900 Dátum: 2009.04.26 vasárnap, 23:19:59 »

oks igazad van...nem dolok be scratch hergelesenek... worship

Ez nem hergelés, hanem kérés volt, és ösztönzés egy kis csapat összetartásra.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2901 Dátum: 2009.04.26 vasárnap, 23:22:33 »

1. Aki magára vette, akkor annak van valószinűleg alapja.
Mivel a KMO topicot nevezted meg mint fo bunos, es mivel mi oda tartozunk, asszem igen, magunkra vettuk...jogosan... Angry
Válasz
2. Ez nem vád, hanem tény! Különcködés a mini, mikor itt a nagy!
Most kulonckocc a nagytalival ?
Válasz
3. Ez így van, hülye lenne sok ember leautózni 6 órát, amikor ott a mini ugyan abba a hónapba.
Hulye lenne 6 orat leautozni, amikor ott a minitali minden honapban. Ez egy szanalmas kifogas. Ha nem akar lemenni nagytalira akkor nem fog. Es ez nem azon mulik, hogy eppen msot 1-en lesz minitali vagy sem.
Válasz
4. A moderátornak mindig igaza van.  eplus2
Ahogy erzed...ugyis mi leszunk a hiabasak, ha kevesen mennek el nagytalira..szal...

en most mar tenyleg befejeztem... wave
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.26 vasárnap, 23:25:04 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2902 Dátum: 2009.04.26 vasárnap, 23:23:07 »

nuh akkor nemi technikai problema utan folytassuk ahol abba hagytuk...
Masodik tavaszi Minitali !
2009.05.01. péntek, 17 órai kezdéssel minitali a Lurdy parkolóban
- Zacci
- FeGa
- Babcifej
- Wyctor
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.26 vasárnap, 23:27:25 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2903 Dátum: 2009.04.26 vasárnap, 23:48:31 »

Én nem mondtam, hogy miattad!
Azért nem jönnek, mert benéztek egy topic-ba, és azt mondták vicc ami itt megy, és igazuk van.
az a vicc, hogy ami ott ment, az nem a KMO sara volt, szóval nem kellene ránk kenni már megint ...
Naplózva
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2904 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 06:07:24 »

Miért? Talán én mondtam azt, hogy bárhova megyünk, csak madarasra nem? De én úgy gondolom, hogy ebbe ne menjünk inkább bele, és most fejezzük be, kössz!

Egy dolgon gondokozzatok el, nem miattam, magatok miatt, hogy mennyire tisztelitek más emberek munkáját, és fáradozását, akik azon dolgoznak, hogy legyen, és jó legyen a Mondeo találkozó. Ezek szerint semennyire... Itt nem arról van szó, hogy lehet, vagy nem lehet szervezni, hanem a gesztusról... FeGa nem velem tolsz ki, hanem azokkal, akik keményen szervezik ezt a dolgot, pl. Akidna.
Most komolyan, aki elmegy elsején a minire, az 15 nap múlva le fog autózni 6 órát oda-vissza taszárra? Megmondom Neked, a többség nem, hanem azt mondja jó lesz a mini is, mert ennyit nem autóznak...
Drága Scratch!

Köszi, hogy meg akarsz védeni, de a helyzet a következő:
A taszári nagytalira elsőnek a KMO jelentkezett! Meg tudom mutatni a jelentkezési listát, hogy kik vannak rajta. Ebből a többség már be is fizette a díjakat. Mivel én is ott leszek a Lurdynál, így nem érzem, hogy velem annyira kitolnának. Nem látok összefüggést a két dolog között, és nem is igen tudod nekem elmagyarázni logikusan attól tartok. Tudom te nem idevalósi vagy. De a Lurdyhoz kiugrani a pestieknek kb. 20 perc autózást jelent. Én és még páran akik pest környékiek vagyunk, nekünk lehet beletelik 40 percbe is míg a Lurdyhoz érünk, ez függ a forgalomtól. Szóval ha most én mindennap bemegyek Pestre dolgozni, akkor nem megyek a talira, mert oda már nem autózok el? Ebben nincs logika szerintem.  Roll Eyes
Arról nem beszélve, hogy barátoknak, milyen jogon akarod megtiltani, hogy találkozzanak? Ezen azért el kéne gondolkozni. Meg azon is, hogy már megint ki kezdte itt a hangulatot rombolni...
Egyébként béke van, ne harcoskodjunk, és legközelebb kérdezzél, mielött bírálnál. Mellesleg én is Tökölre szavaztam.
És ha már ott tartunk, hogy kik azok akik nem jönnek a nagytalira, akkor rossz helyen kutakodsz!
Naplózva
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2905 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 06:14:37 »


Az a baj FeGa, hogy nem külön utakat kellene járni, hanem észre venni azt, hogy ez egy csapat, és egy hajóba evezünk,
Úgy gondolom, hogy ezt nem nekünk kellen írni! Mert MI OTT LESZÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!! Viszont sajnos olvastam másoktól, hogy ők kollektívan nem lesznek ott. Nekik írtál valami kedveset ezzel kapcsolatban?  Huh? Mondjuk invitáltad őket, meggyőzted őket, vagy valami hasonló gesztussal éltél? Komolyan Scratch, néha nem értelek. Azt hangoztatod, hogy csak jót akarsz, közben kést forgatsz a hátunkban...  rinya
Naplózva
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2906 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 06:18:48 »

Békéltetőt szeretnék írni, fogadjátok így...

Kudarc, nem kudac: szó nincs erről. Egyik tali sem volt kudarc. Aki ott volt, az tudja.
A miskolciakat most ne keverjük ide, azzal nem leszünk előbb.
Scratchnek igaza van, jó lenne, ha ki tudnánk hagyni a május elsejei minitalit, mert így az ember jobban várja, meg ilyenek.
Szóval ez lenne a tiszteletteljes kérés, hogy a most esedéket minitalit hagyjuk ki... ha nem megy, azaz szerintetek mindenképpen meg kell tartani, természetesen tegyétek, én is ott leszek lélekben (ugyanis ballagás+rokonok vannak aznap).
Ne bántsuk már egymást...

Mindentől függetlenül, jelentkezzetek a nagytalira...  vigyor3


Na ne kezd már el te is a demagógiát!!!! Lélekben? Úgy mint nálam? Az jó, akkor számíthatunk rád is, igaz?  vigyor3
Még jó, hogy az én bulimat nem tiltottátok meg, hiszen mindjárt nagytali........
Naplózva
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2907 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 06:23:19 »

Ez az, máskor 70-80 autó simán van tavasszal, ez most pont a fele eddig.
Most őszintén... Ha én Bp-i lennék, tuti, hogy nem autóznék le Taszárra akkor ha 15 napja volt tali. Én megkértelek titeket, hogy a nagy talira való tekintetel a májusba csak 1db Mondeo tali legyen, a döntés a tiétek! De én úgy gondolom, hogy a klub, és a szervezők megérdemelnének ennyit.
Elég szomorú, hogy te ezt így látod. De tudod, mi már rég túlvagyunk a klubon. Mi BARÁTOK vagyunk, és szeretünk találkozni, mert jó a csapat, fergeteges a hangulat. Ha történetesen május 15.-én lenne egy tali a Lurdynál, mi akkor is ott állnánk Taszáron másnap a kapuban. Szóval egyszerűen nincs összefüggés, csak úgy látom nálad. Nem értem ezt miért kellett?  fejvakaras
Azt meg végkép nem hiszem el, hogy te ezt nem látod. Vagy esetleg valaki mondott erről neked valamit?
Naplózva
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2908 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 06:28:30 »

Ez nem hergelés, hanem kérés volt, és ösztönzés egy kis csapat összetartásra.
Na most azért valjuk be, ez nem így sűlt el.
Naplózva
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2909 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 06:32:19 »

Egy ötlet.
Május 1. ugye ünnepnap, így nem megyünk dolgozni - tisztelet a kivételnek - szóval akár ÁPRILIS +30.-án is találkozhatnánk. Így nem esne egy hónapra a mini meg a nagy. És én is elöbb ott tudnék lenni, mert pénteken nekem táncórám van, így csak este tudok menni. Mit szóltok? Egyébként megnéztem a www.koponyeg.hu oldalt, és május 1.-én csúnya viharos idő lesz. Mondjuk holnaptól kezdve egészen május 10.-ig ilyen időt jósol, de csütörtökre még mond némi napsütést.
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.27 hétfő, 06:49:28 írta Akidna » Naplózva
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2910 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 06:45:04 »

Szóval.
Én nem akarok olajat a tűzre, és nincsen senkivel semmi bajom, de most úgy érzem Scratch, hogy nem volt igazad. Tudom, hogy nem rosszat akartál, de valahogy olyan jó érzékkel nyúlsz bele mindig a darázsfészekbe. És ha valami, akkor ez most tényleg nem volt jogos. Legalább is nem nekünk kellett volna címezned... Mi ott leszünk ugyanis a nagytalin. Az eddigi jelentkezők nagy többsége ugyanis pesti.
Naplózva
skorpio
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 647



E-mail
« Új hozzászólás #2911 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 07:21:48 »

Egy ötlet.
Május 1. ugye ünnepnap, így nem megyünk dolgozni - tisztelet a kivételnek - szóval akár ÁPRILIS +30.-án is találkozhatnánk. Így nem esne egy hónapra a mini meg a nagy. És én is elöbb ott tudnék lenni, mert pénteken nekem táncórám van, így csak este tudok menni. Mit szóltok? Egyébként megnéztem a www.koponyeg.hu oldalt, és május 1.-én csúnya viharos idő lesz. Mondjuk holnaptól kezdve egészen május 10.-ig ilyen időt jósol, de csütörtökre még mond némi napsütést.
wave Ez is lehetne egy megfontolandó szempont.  taps
Nekünk ez az időpont is jó, hisz a barátokkal találkozni mindíg kikapcsolódás és csodás időtöltés !
Tehát, legyen április 30 vagy május 1 vagy akár mindkettő !   Smiley Smiley Smiley
De legyen a döntés DEMOKRATIKUS, hiszen ez a fogalom (bár rendkívül üres és elcsépelt) itt is nagyon DIVATOS !  nyes nyes nyes
Naplózva

mk2 1999. 2000-es automata váltó. Ghia + minden ami csak gyári felszereltségként előfordult bármelyik Mondeo mk2-ben.
crazy
Vendég
« Új hozzászólás #2912 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 07:28:48 »

wave Ez is lehetne egy megfontolandó szempont.  taps
Nekünk ez az időpont is jó, hisz a barátokkal találkozni mindíg kikapcsolódás és csodás időtöltés !
Tehát, legyen április 30 vagy május 1 vagy akár mindkettő !   Smiley Smiley Smiley
De legyen a döntés DEMOKRATIKUS, hiszen ez a fogalom (bár rendkívül üres és elcsépelt) itt is nagyon DIVATOS !  nyes nyes nyes
Akkor szavazzunk?  nyes
Naplózva
skorpio
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 647



E-mail
« Új hozzászólás #2913 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 07:35:37 »

Akkor szavazzunk?  nyes
OK. De mindenki számára látható névsorral !!!
Naplózva

mk2 1999. 2000-es automata váltó. Ghia + minden ami csak gyári felszereltségként előfordult bármelyik Mondeo mk2-ben.
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2914 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 07:49:40 »

Masodik tavaszi Minitali !
2009.05.01. péntek, 17 órai kezdéssel minitali a Lurdy parkolóban
- Zacci
- FeGa
- Babcifej
- Wyctor
- Mókusné & Murmucka (mindenki hozzon magával egy ikeás papírzacsit  vigyor3 )

Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2915 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 07:55:19 »


Masodik tavaszi Minitali !
2009.05.01. péntek, 17 órai kezdéssel minitali a Lurdy parkolóban
- Zacci
- FeGa
- Babcifej
- Wyctor
- Mókusné & Murmucka (mindenki hozzon magával egy ikeás papírzacsit  vigyor3 )
- Akidna + Zsolti (20 óra körül, ha nem esik)

Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2916 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:03:44 »

most akko mivamivamiva ?  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2917 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:13:18 »

Mivel a KMO topicot nevezted meg mint fo bunos, es mivel mi oda tartozunk, asszem igen, magunkra vettuk...jogosan... >:(Most kulonckocc a nagytalival ? Hulye lenne 6 orat leautozni, amikor ott a minitali minden honapban. Ez egy szanalmas kifogas. Ha nem akar lemenni nagytalira akkor nem fog. Es ez nem azon mulik, hogy eppen msot 1-en lesz minitali vagy sem.Ahogy erzed...ugyis mi leszunk a hiabasak, ha kevesen mennek el nagytalira..szal...

en most mar tenyleg befejeztem... wave

Zacci, itt másról van szó, de mind1, ne legyen fesztültség a fórumon.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2918 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:14:16 »

az a vicc, hogy ami ott ment, az nem a KMO sara volt, szóval nem kellene ránk kenni már megint ...

Ezt nem én mondom, külsős emberek, akik benéztek ide.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2919 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:22:37 »

Drága Scratch!

Köszi, hogy meg akarsz védeni, de a helyzet a következő:
A taszári nagytalira elsőnek a KMO jelentkezett! Meg tudom mutatni a jelentkezési listát, hogy kik vannak rajta. Ebből a többség már be is fizette a díjakat. Mivel én is ott leszek a Lurdynál, így nem érzem, hogy velem annyira kitolnának. Nem látok összefüggést a két dolog között, és nem is igen tudod nekem elmagyarázni logikusan attól tartok. Tudom te nem idevalósi vagy. De a Lurdyhoz kiugrani a pestieknek kb. 20 perc autózást jelent. Én és még páran akik pest környékiek vagyunk, nekünk lehet beletelik 40 percbe is míg a Lurdyhoz érünk, ez függ a forgalomtól. Szóval ha most én mindennap bemegyek Pestre dolgozni, akkor nem megyek a talira, mert oda már nem autózok el? Ebben nincs logika szerintem.  Roll Eyes
Arról nem beszélve, hogy barátoknak, milyen jogon akarod megtiltani, hogy találkozzanak? Ezen azért el kéne gondolkozni. Meg azon is, hogy már megint ki kezdte itt a hangulatot rombolni...
Egyébként béke van, ne harcoskodjunk, és legközelebb kérdezzél, mielött bírálnál. Mellesleg én is Tökölre szavaztam.
És ha már ott tartunk, hogy kik azok akik nem jönnek a nagytalira, akkor rossz helyen kutakodsz!

Én is látom a jelentkezéseket, nekem nem kell mondanod. Smiley
Hidd el, én látom az összefüggést, mert 2002 óta ezt csinálom, és 13 találkozót csináltam végig a csapattal.
Jó, a Lurdy-hoz kiugrani 40 perc, taszárra leugrani több mint 3 óra, azért lásd be, hogy ez nem mind1, és sokan csak ez miatt minire mennek, a nagyra pedig nem, ezt pedig kizárólag úgy lehet orvosolni, hogy a májusi minitali is taszáron lesz, és aki talizni akar, az a Lurdy helyett taszárra jön. De igazából feleslegesen tépem itt a számat, mert ismét csak a kifogások jönnek, és hogy mi miért nem jó, ha most azt írnám be, hogy az ég kék, biztos jönne valaki, aki nekem esne, hogy az pedig piros, kb. ezen a szinvonalon folyik a beszélgetés. Sad Nincs csapatszellem, nincs összetartás, és én ezt sajnálom!
Hol olvastad, hogy én megtiltottam a minitalit? Kérlek ne forgasd ki a szavaimat, mert itt ez se volt sokáig szokás, és nem is lesz! Nem lett volna semmilyen hangulat rombolás, ha egy minimális tolerancia lenne a csapatba, és azt mondanák, hogy oké, akkor a nagytalira való tekintettel, a májusi tali nem Lurdy, hanem Taszár. Ismét azt sikerült bebizonyítani, hogy amit a klub szervez az nem jó, különcködjünk...
Én meg Madarasra szavaztam mégse ott lesz, bumm. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2920 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:24:19 »

Úgy gondolom, hogy ezt nem nekünk kellen írni! Mert MI OTT LESZÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!! Viszont sajnos olvastam másoktól, hogy ők kollektívan nem lesznek ott. Nekik írtál valami kedveset ezzel kapcsolatban?  Huh? Mondjuk invitáltad őket, meggyőzted őket, vagy valami hasonló gesztussal éltél? Komolyan Scratch, néha nem értelek. Azt hangoztatod, hogy csak jót akarsz, közben kést forgatsz a hátunkban...  rinya

Én senkinek nem fogom mondani, hogy kötelező ott lenni! Nektek se mondtam ezt!
Csak annyit kértem, hogy ne legyen rászervezés, és ha Mondeo Klubos vagy, akkor ne tegyél keresztbe a klubnak, ez késforgatás, és nem az amit rám hárítasz. Sad
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2921 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:26:53 »

Elég szomorú, hogy te ezt így látod. De tudod, mi már rég túlvagyunk a klubon. Mi BARÁTOK vagyunk, és szeretünk találkozni, mert jó a csapat, fergeteges a hangulat. Ha történetesen május 15.-én lenne egy tali a Lurdynál, mi akkor is ott állnánk Taszáron másnap a kapuban. Szóval egyszerűen nincs összefüggés, csak úgy látom nálad. Nem értem ezt miért kellett?  fejvakaras
Azt meg végkép nem hiszem el, hogy te ezt nem látod. Vagy esetleg valaki mondott erről neked valamit?

Ti igen, ott lennétek, de sokan mások nem. Sad
Azt írod, hogy Ti túl vagytok a klubon, látod pont ez a baj. A klub csak addig volt jó, ameddig segített barátokat találni, utána mehet a levesbe, szomorú ez számomra. Sad
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2922 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:27:40 »

Na most azért valjuk be, ez nem így sűlt el.

Nektek minden fordítva sül el. Smiley Legközelebb majd rosszat akarok szándékosan, hátha az jó lesz. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2923 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:28:16 »

Ha egy mód van rá, ezt ne folytassátok...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2924 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:29:07 »

Egy ötlet.
Május 1. ugye ünnepnap, így nem megyünk dolgozni - tisztelet a kivételnek - szóval akár ÁPRILIS +30.-án is találkozhatnánk. Így nem esne egy hónapra a mini meg a nagy. És én is elöbb ott tudnék lenni, mert pénteken nekem táncórám van, így csak este tudok menni. Mit szóltok? Egyébként megnéztem a www.koponyeg.hu oldalt, és május 1.-én csúnya viharos idő lesz. Mondjuk holnaptól kezdve egészen május 10.-ig ilyen időt jósol, de csütörtökre még mond némi napsütést.

Óóó bakker! Smiley Itt nem ezen az 1 napon van a hangsúly, ez nem az Apeh ahol 1-2 napokkal játszunk, és minden megoldódik. Smiley Az lenne a lényeg, hogy jobban kedvet csinálni a nagytalihoz.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2925 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:31:51 »

Ti igen, ott lennétek, de sokan mások nem. Sad
Azt írod, hogy Ti túl vagytok a klubon, látod pont ez a baj. A klub csak addig volt jó, ameddig segített barátokat találni, utána mehet a levesbe, szomorú ez számomra. Sad
Tudod, úgy gondoltam, nem írok vissza, minek bonyolítani a dolgokat. De erre mégis reagálnék. Mi egymásra találtunk, úgy, ahogy más régiók is. De itt vagyunk. Itt éljük a mindennapjainkat, bárkit magunk közé fogadunk, aki felveszi a tempót. Szóval most úgy érzem, te forgatod az én szavaimat. Ha tennék a klubra, akkor nem bosszantanám magam itt ezen a hülyeségen, nem tölteném a napjaimat táblázatok szerkesztésével, jelentkezések gyűjtésével, a bankszámlám mindennapos ellenőrzésével, majd a fizetésekkel, és a talim felét az userek felhajtásával. Szóval nekem ne írj olyanokat, hogy mehet a levesbe!  ejnye1
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2926 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:32:15 »

Ha egy mód van rá, ezt ne folytassátok...

Egyetértek vita lezárva, akinek kérdése van pü-be megtalál.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2927 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:34:22 »

Nektek minden fordítva sül el. Smiley Legközelebb majd rosszat akarok szándékosan, hátha az jó lesz. Smiley

szerintem Te inkabb ne akarjal nekunk semmit. Az lesz a legjobb  wave
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2928 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:35:18 »

Ti igen, ott lennétek, de sokan mások nem. Sad
Azt írod, hogy Ti túl vagytok a klubon, látod pont ez a baj. A klub csak addig volt jó, ameddig segített barátokat találni, utána mehet a levesbe, szomorú ez számomra. Sad

Latom nalad a klub elobbre valo, mint maga az ember...
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2929 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:42:48 »

Én is látom a jelentkezéseket, nekem nem kell mondanod. Smiley
Hidd el, én látom az összefüggést, mert 2002 óta ezt csinálom, és 13 találkozót csináltam végig a csapattal.
Jó, a Lurdy-hoz kiugrani 40 perc, taszárra leugrani több mint 3 óra, azért lásd be, hogy ez nem mind1, és sokan csak ez miatt minire mennek, a nagyra pedig nem, ezt pedig kizárólag úgy lehet orvosolni, hogy a májusi minitali is taszáron lesz, és aki talizni akar, az a Lurdy helyett taszárra jön.
Jo lenne ha vegre felfognad, hogy aminitalinak semmi koze a nagytalihoz. Es lecci ne kavard a xart. Ne minket okolj azert, ha a nagytalin kevesen lesznek. Es legfokeppen nem kene megmondanod, hogy mit csinaljanak itt az emberek mert kb. semmi kozod hozza  Angry
Válasz
De igazából feleslegesen tépem itt a számat, mert ismét csak a kifogások jönnek, és hogy mi miért nem jó, ha most azt írnám be, hogy az ég kék, biztos jönne valaki, aki nekem esne, hogy az pedig piros, kb. ezen a szinvonalon folyik a beszélgetés. Sad Nincs csapatszellem, nincs összetartás, és én ezt sajnálom!
Tepheted a szadat, mert pont Te vagy az, akinek semmi nem jo. Eddig az volt a bajod, hogy abban a honapban lesz minitali, amiben a nagytali is. Tessek itt jott a szenzacios otlet, hogy akkor legyen apr.30-an. De neked semmi se jo. Te akkor orulnel, ha megszunne letezni a KMO meg a minitalik.
Válasz
Nem lett volna semmilyen hangulat rombolás, ha egy minimális tolerancia lenne a csapatba, és azt mondanák, hogy oké, akkor a nagytalira való tekintettel, a májusi tali nem Lurdy, hanem Taszár. Ismét azt sikerült bebizonyítani, hogy amit a klub szervez az nem jó, különcködjünk...
Én meg Madarasra szavaztam mégse ott lesz, bumm. Smiley
Igen, nem lett volna semmilyen hangulatrombolas, ha nem kezdesz ebbe a viccparadeba. Ismet sikerult bebizonyitanod, hogy amit a nep akar, az neked nem jau. Kulonckoggye...kb. nem erdekel.
 wave
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.27 hétfő, 08:48:42 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2930 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:43:29 »

Zacci, itt másról van szó, de mind1, ne legyen fesztültség a fórumon.

akko lecci fejezd abba a feszultseg keltest es akko nem lesz fesz... wave worship
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2931 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:45:58 »

Én senkinek nem fogom mondani, hogy kötelező ott lenni! Nektek se mondtam ezt!
Csak annyit kértem, hogy ne legyen rászervezés, és ha Mondeo Klubos vagy, akkor ne tegyél keresztbe a klubnak, ez késforgatás, és nem az amit rám hárítasz. Sad

1. nem szervez senki semmit keresztbe.
2. senki nem tesz keresztbe a klubbnak.
3. ezt feltetelezni a KMO topic lakoirol felhaborito  Angry levele levele levele
4. eleg gusztustalan olyan szinben feltuntettni minket, hogy mi egy klub rombolo, kesforgato, raszervezo banda vagyunk ! Ezt kikerjuk magunknak !!!  duhos2 levele levele levele
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.27 hétfő, 08:49:12 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
crazy
Vendég
« Új hozzászólás #2932 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:56:37 »

Én is látom a jelentkezéseket, nekem nem kell mondanod. Smiley
Hidd el, én látom az összefüggést, mert 2002 óta ezt csinálom, és 13 találkozót csináltam végig a csapattal.
Jó, a Lurdy-hoz kiugrani 40 perc, taszárra leugrani több mint 3 óra, azért lásd be, hogy ez nem mind1, és sokan csak ez miatt minire mennek, a nagyra pedig nem, ezt pedig kizárólag úgy lehet orvosolni, hogy a májusi minitali is taszáron lesz, és aki talizni akar, az a Lurdy helyett taszárra jön.
Én meg Madarasra szavaztam mégse ott lesz, bumm. Smiley
Akkor szerintem ne legyen minitali júniusban sem, mert az is 2 hétre van a nagytalitól, és lesz aki inkább vár két hetet, mint vezessen 3 órát...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2933 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:57:51 »

Akkor szerintem ne legyen minitali júniusban sem, mert az is 2 hétre van a nagytalitól, és lesz aki inkább vár két hetet, mint vezessen 3 órát...

szerintem meg soha tobbet ne legyen pesti minitali, mert 1eseknek baxxa a csoret...mindenkeppen valamellik nagytalihoz kozel lesz...
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2934 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:58:19 »

nuh akkor nemi technikai problema utan folytassuk ahol abba hagytuk...
Masodik tavaszi Minitali !
2009.04.30. csütörtök, 17 órai kezdéssel minitali a Lurdy parkolóban...
- Zacci
- FeGa
- Babcifej
- Wyctor
- Mókusné & Murmucka (mindenki hozzon magával egy ikeás papírzacsit vigyor3 )
- Akidna + Zsolti (20 óra körül, ha nem esik)
Naplózva

blah blah blah
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2935 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:59:28 »

1. nem szervez senki semmit keresztbe.
2. senki nem tesz keresztbe a klubbnak.
3. ezt feltetelezni a KMO topic lakoirol felhaborito  Angry levele levele levele
4. eleg gusztustalan olyan szinben feltuntettni minket, hogy mi egy klub rombolo, kesforgato, raszervezo banda vagyunk ! Ezt kikerjuk magunknak !!!  duhos2 levele levele levele
Szerintem hagyjuk abba erről a beszélgetést. Megértettük nem akart rosszat. Nyílván szabad emberek lévén akkor és ott találkozunk amikor jólesik. Mi ott leszünk minden talin, a kicsin, nagyon egyaránt. Higgadjunk le, mert tényleg nem erről kell, hogy szóljon a dolog. Legyen béke! Szeretkezz, ne háborúzz! Csak van egy nő a közeledben?  vigyor3
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2936 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 08:59:36 »


nuh akkor nemi technikai problema utan folytassuk ahol abba hagytuk...
Masodik tavaszi Minitali !
2009.04.30. csütörtök, 17 órai kezdéssel minitali a Lurdy parkolóban...
- Zacci
- FeGa
- Babcifej
- Wyctor
- baloght (ha az idő kegyes lesz hozzánk...)
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2937 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:00:29 »

nuh akkor nemi technikai problema utan folytassuk ahol abba hagytuk...
Masodik tavaszi Minitali !
2009.04.30. csütörtök, 17 órai kezdéssel minitali a Lurdy parkolóban...
- Zacci
- FeGa
- Babcifej
- Wyctor
- Mókusné & Murmucka (mindenki hozzon magával egy ikeás papírzacsit vigyor3 )
- Akidna + Zsolti
- baloght (ha az idő kegyes lesz hozzánk...)
« Utoljára szerkesztve: 2009.04.27 hétfő, 09:03:24 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2938 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:01:09 »

Szerintem hagyjuk abba erről a beszélgetést. Megértettük nem akart rosszat. Nyílván szabad emberek lévén akkor és ott találkozunk amikor jólesik. Mi ott leszünk minden talin, a kicsin, nagyon egyaránt. Higgadjunk le, mert tényleg nem erről kell, hogy szóljon a dolog. Legyen béke! Szeretkezz, ne háborúzz! Csak van egy nő a közeledben?  vigyor3

jah, ugy hijjak casey az amerikai baratno  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2939 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:02:45 »

jah, ugy hijjak casey az amerikai baratno  vigyor3
A feszkót az is remekül levezeti.  Wink
Te a 20 órát vedd már ki, az péntekre vonatkozott. Köszike!  worship
Naplózva
Atta
Vendég
« Új hozzászólás #2940 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:22:59 »

Értem,hogy téma lezárva,de mivel csak most csöppentem be,úgy érzem meg kell védjem magam,és azokat,akik nem tudnak elmenni a nagytalira,és ehelyett a minit választják.
Szerintem nem vagyok egyedül,ha azt mondom,hogy nagyon szeretnék ott lenni taszáron,de innen pestről az én öreg autóm fogyasztása mellett az üzemanyagköltségem,+ a belépőnk,+ a kajánk most nem fér bele a keretbe.
És biztos vagyok benne,hogy más is van ilyen helyzetben rajtunk kívül.
Amennyit ott egy nap alatt elköltenénk,azt most egy hétre kell majdnem hogy beosztani.
És én spec ezért szerettem volna elmenni a minire,mert ha a fejem tetejére állok,akkor sem tudok most annyi pénzt kispórolni,hogy az ne hiányozzon máshonnan.
Persze én csak egy vagyok a sok közül,de engem nagyon súlyosan érintett a válság,és sztem sokakat,nem lehet,hogy ezért kevesebb a jelentkezők létszáma a megszokottnál?Huh?Huh??
Naplózva
Atta
Vendég
« Új hozzászólás #2941 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:25:00 »

Legyetek szívesek értesítsetek,hogy akkor most lesz-e minitali,vagy sem,és hogy mikor lesz!!!!!!
Mindenesetre ha nem lesz mini,és köv. hónapban sem lesz mini,és azután sem,én akkor sem tudok elmenni nagytalira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2942 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:26:27 »

Masodik tavaszi Minitali !
2009.04.30. csütörtök, 17 órai kezdéssel minitali a Lurdy parkolóban...
- Zacci
- FeGa
- Babcifej
- Wyctor
- Mókusné & Murmucka (mindenki hozzon magával egy ikeás papírzacsit vigyor3 )
- Akidna + Zsolti
- baloght (ha az idő kegyes lesz hozzánk...)
Naplózva

blah blah blah
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2943 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:43:14 »

Legyetek szívesek értesítsetek,hogy akkor most lesz-e minitali,vagy sem,és hogy mikor lesz!!!!!!
Mindenesetre ha nem lesz mini,és köv. hónapban sem lesz mini,és azután sem,én akkor sem tudok elmenni nagytalira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Itt fut a lista, íratkozzál fel. Csütörtökön lesz! Amúgy lehet, hogy van olyan, sőtt biztos, aki nem tele autóval jön, és el tudna vinni titeket. Kaja nem kötelező, hozhatsz otthonról, a költségeket meg meg tudjátok osztani. Maximum leénekled nekünk, te leszel a díszvendég, fellépő!  taps
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2944 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:44:01 »

Ezt nem én mondom, külsős emberek, akik benéztek ide.
szóval a miskolc azért nem jön, mert 05.01-én minitali lesz?
ne próbáld már ezt bemesélni ...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2945 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:44:45 »

szóval a miskolc azért nem jön, mert 05.01-én minitali lesz?
ne próbáld már ezt bemesélni ...

pedig igy van...de tenyleg  vigyor3
De megoldottuk a problemat  vigyor3 04.30-an lesz a minitali ! Ergo miskolc reszrol mar nem lehet kifogas  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2946 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:48:38 »

pedig igy van...de tenyleg  vigyor3
De megoldottuk a problemat  vigyor3 04.30-an lesz a minitali ! Ergo miskolc reszrol mar nem lehet kifogas  vigyor3
Fiúk-fiúk! Téma lezárva! Tessék lenyugodni. Nem kell a sebeket nyalogatni. Ha mégis, mutassátok, majd én nyalogatom.  hehe
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2947 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:49:47 »

Fiúk-fiúk! Téma lezárva! Tessék lenyugodni. Nem kell a sebeket nyalogatni. Ha mégis, mutassátok, majd én nyalogatom.  hehe

azok valóban csak sebek... nyes vigyor3 eplus2  kis pattanások  eplus2 hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Akidna
Vendég
« Új hozzászólás #2948 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:51:19 »

azok valóban csak sebek... nyes vigyor3 eplus2  kis pattanások  eplus2 hehe
Fúúúj, te disznó! Pattanásokat nem nyaldosok!  vomit
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2949 Dátum: 2009.04.27 hétfő, 09:52:33 »

Fúúúj, te disznó! Pattanásokat nem nyaldosok!  vomit

hat pedig Baloght kolleganak csak ez van  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Oldalak: 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 ... 285   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.084 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.