Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 20:18:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 102 103 ... 285   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minitalik  (Megtekintve 3115708 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4750 Dátum: 2012.09.11 kedd, 14:50:13 »

taperouleaupatisserie eplus2

Neröhögjé! Felbujtó... eplus2
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4751 Dátum: 2012.09.11 kedd, 14:50:56 »

Nem vártál meg, bakker...

Sietnem kellett, vagy rohannom, vagy most épp nem jut eszembe semmi hehe
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4752 Dátum: 2012.09.11 kedd, 14:55:26 »

Sietnem kellett, vagy rohannom, vagy most épp nem jut eszembe semmi hehe

Valami fél egykor mentünk el...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4753 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 13:05:06 »

No, akkor Nagytalira ráhangoló, idei utolsó Lurdy minitali.

2012. okt. 05. péntek, 17:00, Lurdy külső parkoló (ha valaki esetleg nem tudná a helyet).

-01 Domi
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
fdgf1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


kék villám 06306357582

fdgf1@mailbox.hu
« Új hozzászólás #4754 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 15:49:40 »

No, akkor Nagytalira ráhangoló, idei utolsó Lurdy minitali.

2012. okt. 05. péntek, 17:00, Lurdy külső parkoló (ha valaki esetleg nem tudná a helyet).

-01 Domi
-02 Fdgf1
Naplózva

Mk2
        1996 glx 1.8 benzin
        1997 clx - Giha 1.8 benzin
  volt1996 clx 1.8 benzin
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4755 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 16:02:15 »

No, akkor Nagytalira ráhangoló, idei utolsó Lurdy minitali.

2012. okt. 05. péntek, 17:00, Lurdy külső parkoló (ha valaki esetleg nem tudná a helyet).

-01 Domi

Köszi, hogy megbeszéltük, hogy a tali elött nincs mini... Sad
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #4756 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 17:33:41 »

 Cheesy baxus,ezt bebuktad Domi! nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #4757 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 17:42:30 »

No, akkor Nagytalira ráhangoló, idei utolsó Lurdy minitali.

2012. okt. 05. péntek, 17:00, Lurdy külső parkoló (ha valaki esetleg nem tudná a helyet).

-01 Domi
mért utolsó? téli szünet is van? én lehet, hogy mennék, bemutatkoznék az új verdával
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4758 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 17:53:15 »

Köszi, hogy megbeszéltük, hogy a tali elött nincs mini... Sad
Mivel a múltkori minin nem (sem) voltál ott, így pár dolgot nyílván nem tudsz.
Pl. azt, hogy az a társaság, amelyik a pesti minire szokott járni ott jól megbeszélte, hogy függetlenül a másnapi nagytalitól, mi ott, és akkor AKARUNK találkozni. Abban is egyetértés volt, hogy aki nem megy a másnapi nagytalira, az nem jön az előző napi minire sem, mert hogy nem ér rá. Ha meg ráér, akkor megy ideis-odais, de ha csak egy helyre tud menni, akkor a nagytalira megy. Az is nyílvánvaló volt, hogy nem lesz olyan ember, aki jön a minire, de nem megy majd a nagytalira. Jól megbeszéltük még azt is, hogy milyen vicces lesz, hogy péntek este 9-10 felé elbúcsúzunk a Lurdy-nál, majd másnap reggel 8-9 körül ismét találkozunk ugyanott. Egyetértés volt abban is, hogy a minitali hagyományt nem akarjuk az októberi hónapban megszakítani, mert hogy ez nem lesz a nagytali kárára.
Valamint az egész kiírással direkt vártam addig, amíg a hivatalos jelentkezés lezárul, hogy nehogy az legyen, hogy a kóbor jelentkezők észreveszik a minit, és oda jönnek. Nézd meg pl. az autóhifi topikban is aki érdeklődött, hogy meg akarja hallgatni pl. az én kocsimban a hifit, először a szombati nagytalira invitáltam, és csak mikor mondta, hogy az semmiképp nem jó neki, utána említettem a pénteki minit.
De ha gondolod, akkor írok egy listát majd, hogy kik voltak a pénteki minin, és nézd meg, hogy kik lesznek a szombati nagytalin. Elég nagy lesz az egyezőség... És akkor kétszázhuszadszorra is be fog bizonyosodni, hogy a minitali, és a nagytali nem alternatívája egymásnak, és a kettő nem üti egymást. Még így sem, hogy egymás utáni napokon lesznek.

És hogy ne hidd, hogy a levegőbe beszélek, kérdezz meg nyugodtan bárkit, aki ott volt a szeptemberi minin, hogy így van-e, ahogy leírtam.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4759 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 17:54:31 »

mért utolsó? téli szünet is van? én lehet, hogy mennék, bemutatkoznék az új verdával
Csak a Lurdy-nál utolsó. Tavaly októberben is már az ArénaPlaza mélygarázsban voltunk, mert ott nincs hideg. Idén még jónak ígérkezik október első pénteke, úgyhogy jó lesz a szabad ég alatt. Novemberben már biztos hogy az Arénába megyünk.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #4760 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 17:57:42 »

Csak a Lurdy-nál utolsó. Tavaly októberben is már az ArénaPlaza mélygarázsban voltunk, mert ott nincs hideg. Idén még jónak ígérkezik október első pénteke, úgyhogy jó lesz a szabad ég alatt. Novemberben már biztos hogy az Arénába megyünk.
értem  worship
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #4761 Dátum: 2012.09.30 vasárnap, 18:29:52 »

Mivel a múltkori minin nem (sem) voltál ott, így pár dolgot nyílván nem tudsz.
Pl. azt, hogy az a társaság, amelyik a pesti minire szokott járni ott jól megbeszélte, hogy függetlenül a másnapi nagytalitól, mi ott, és akkor AKARUNK találkozni. Abban is egyetértés volt, hogy aki nem megy a másnapi nagytalira, az nem jön az előző napi minire sem, mert hogy nem ér rá. Ha meg ráér, akkor megy ideis-odais, de ha csak egy helyre tud menni, akkor a nagytalira megy. Az is nyílvánvaló volt, hogy nem lesz olyan ember, aki jön a minire, de nem megy majd a nagytalira. Jól megbeszéltük még azt is, hogy milyen vicces lesz, hogy péntek este 9-10 felé elbúcsúzunk a Lurdy-nál, majd másnap reggel 8-9 körül ismét találkozunk ugyanott. Egyetértés volt abban is, hogy a minitali hagyományt nem akarjuk az októberi hónapban megszakítani, mert hogy ez nem lesz a nagytali kárára.
Valamint az egész kiírással direkt vártam addig, amíg a hivatalos jelentkezés lezárul, hogy nehogy az legyen, hogy a kóbor jelentkezők észreveszik a minit, és oda jönnek. Nézd meg pl. az autóhifi topikban is aki érdeklődött, hogy meg akarja hallgatni pl. az én kocsimban a hifit, először a szombati nagytalira invitáltam, és csak mikor mondta, hogy az semmiképp nem jó neki, utána említettem a pénteki minit.
De ha gondolod, akkor írok egy listát majd, hogy kik voltak a pénteki minin, és nézd meg, hogy kik lesznek a szombati nagytalin. Elég nagy lesz az egyezőség... És akkor kétszázhuszadszorra is be fog bizonyosodni, hogy a minitali, és a nagytali nem alternatívája egymásnak, és a kettő nem üti egymást. Még így sem, hogy egymás utáni napokon lesznek.

És hogy ne hidd, hogy a levegőbe beszélek, kérdezz meg nyugodtan bárkit, aki ott volt a szeptemberi minin, hogy így van-e, ahogy leírtam.
így volt! de akkor is.... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
fdgf1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


kék villám 06306357582

fdgf1@mailbox.hu
« Új hozzászólás #4762 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 07:41:23 »

Mivel a múltkori minin nem (sem) voltál ott, így pár dolgot nyílván nem tudsz.
Pl. azt, hogy az a társaság, amelyik a pesti minire szokott járni ott jól megbeszélte, hogy függetlenül a másnapi nagytalitól, mi ott, és akkor AKARUNK találkozni. Abban is egyetértés volt, hogy aki nem megy a másnapi nagytalira, az nem jön az előző napi minire sem, mert hogy nem ér rá. Ha meg ráér, akkor megy ideis-odais, de ha csak egy helyre tud menni, akkor a nagytalira megy. Az is nyílvánvaló volt, hogy nem lesz olyan ember, aki jön a minire, de nem megy majd a nagytalira. Jól megbeszéltük még azt is, hogy milyen vicces lesz, hogy péntek este 9-10 felé elbúcsúzunk a Lurdy-nál, majd másnap reggel 8-9 körül ismét találkozunk ugyanott. Egyetértés volt abban is, hogy a minitali hagyományt nem akarjuk az októberi hónapban megszakítani, mert hogy ez nem lesz a nagytali kárára.
Valamint az egész kiírással direkt vártam addig, amíg a hivatalos jelentkezés lezárul, hogy nehogy az legyen, hogy a kóbor jelentkezők észreveszik a minit, és oda jönnek. Nézd meg pl. az autóhifi topikban is aki érdeklődött, hogy meg akarja hallgatni pl. az én kocsimban a hifit, először a szombati nagytalira invitáltam, és csak mikor mondta, hogy az semmiképp nem jó neki, utána említettem a pénteki minit.
De ha gondolod, akkor írok egy listát majd, hogy kik voltak a pénteki minin, és nézd meg, hogy kik lesznek a szombati nagytalin. Elég nagy lesz az egyezőség... És akkor kétszázhuszadszorra is be fog bizonyosodni, hogy a minitali, és a nagytali nem alternatívája egymásnak, és a kettő nem üti egymást. Még így sem, hogy egymás utáni napokon lesznek.

És hogy ne hidd, hogy a levegőbe beszélek, kérdezz meg nyugodtan bárkit, aki ott volt a szeptemberi minin, hogy így van-e, ahogy leírtam.

Igaz:) és mijen jol érezük magunkat mindkét talin
Naplózva

Mk2
        1996 glx 1.8 benzin
        1997 clx - Giha 1.8 benzin
  volt1996 clx 1.8 benzin
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4763 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 08:17:10 »

Mivel a múltkori minin nem (sem) voltál ott, így pár dolgot nyílván nem tudsz.
Pl. azt, hogy az a társaság, amelyik a pesti minire szokott járni ott jól megbeszélte, hogy függetlenül a másnapi nagytalitól, mi ott, és akkor AKARUNK találkozni. Abban is egyetértés volt, hogy aki nem megy a másnapi nagytalira, az nem jön az előző napi minire sem, mert hogy nem ér rá. Ha meg ráér, akkor megy ideis-odais, de ha csak egy helyre tud menni, akkor a nagytalira megy. Az is nyílvánvaló volt, hogy nem lesz olyan ember, aki jön a minire, de nem megy majd a nagytalira. Jól megbeszéltük még azt is, hogy milyen vicces lesz, hogy péntek este 9-10 felé elbúcsúzunk a Lurdy-nál, majd másnap reggel 8-9 körül ismét találkozunk ugyanott. Egyetértés volt abban is, hogy a minitali hagyományt nem akarjuk az októberi hónapban megszakítani, mert hogy ez nem lesz a nagytali kárára.
Valamint az egész kiírással direkt vártam addig, amíg a hivatalos jelentkezés lezárul, hogy nehogy az legyen, hogy a kóbor jelentkezők észreveszik a minit, és oda jönnek. Nézd meg pl. az autóhifi topikban is aki érdeklődött, hogy meg akarja hallgatni pl. az én kocsimban a hifit, először a szombati nagytalira invitáltam, és csak mikor mondta, hogy az semmiképp nem jó neki, utána említettem a pénteki minit.
De ha gondolod, akkor írok egy listát majd, hogy kik voltak a pénteki minin, és nézd meg, hogy kik lesznek a szombati nagytalin. Elég nagy lesz az egyezőség... És akkor kétszázhuszadszorra is be fog bizonyosodni, hogy a minitali, és a nagytali nem alternatívája egymásnak, és a kettő nem üti egymást. Még így sem, hogy egymás utáni napokon lesznek.

És hogy ne hidd, hogy a levegőbe beszélek, kérdezz meg nyugodtan bárkit, aki ott volt a szeptemberi minin, hogy így van-e, ahogy leírtam.

A lényeggel kezdted: mivel nem voltam ott... Így bele mehetetnénk abba a vitába is, hogy nem jártam még a holdon sem, MIVEL nem voltam ott a holdra szálláskor sem.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4764 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 08:20:45 »

Csak a Lurdy-nál utolsó. Tavaly októberben is már az ArénaPlaza mélygarázsban voltunk, mert ott nincs hideg. Idén még jónak ígérkezik október első pénteke, úgyhogy jó lesz a szabad ég alatt. Novemberben már biztos hogy az Arénába megyünk.

Biztos, hogy nem, mivel múltkor is szóltam, hogy az Aréna vezetősége felszólította a klubot, azaz engem, hogy nem ad helyszínt semmilyen autós találkozónak! Természetesen oda mentek, ahova akartok, de innen, és a facebook-ról minden törölve lesz amibe az Aréna mint találkozó hely szerepel. Aztán lehet harcolni a biztonsági csapattal.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4765 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 09:40:50 »

A lényeggel kezdted: mivel nem voltam ott... Így bele mehetetnénk abba a vitába is, hogy nem jártam még a holdon sem, MIVEL nem voltam ott a holdra szálláskor sem.
Tudom. De azért írtam le az egész storyt, hogy lásd az egészet folyamatában.

Igaz:) és mijen jol érezük magunkat mindkét talin
eljen
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4766 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 09:43:59 »

Biztos, hogy nem, mivel múltkor is szóltam, hogy az Aréna vezetősége felszólította a klubot, azaz engem, hogy nem ad helyszínt semmilyen autós találkozónak! Természetesen oda mentek, ahova akartok, de innen, és a facebook-ról minden törölve lesz amibe az Aréna mint találkozó hely szerepel. Aztán lehet harcolni a biztonsági csapattal.
Az amiatt volt, mert nem csak találkozó, hanem szervezett program is lett volna mellette, ami valahogy kikerült a nagy nyílvánosság elé. Aki szokott járni az Arénába, az tudja, hogy hetente kb. 4-5 autós találkozó van a mélygarázsában, télen-nyáron, és senkit nem érdekel. Gyanítom, hogy nem áll ott 3-4 bizti őr arra várva, hogy mikor áll egymás mellé 3-4 Mondeonál több.
Úgyhogy egészen biztos, hogy az idei telet is ott fogjuk "átvészelni", max. adunk neki valami álnevet. Ha meg balhé lesz, akkor tartom a hátamat, és lebeszélem a dolgot a biztonsági csapattal. De nem lesz itt semmi gond.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #4767 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 09:53:41 »

Az amiatt volt, mert nem csak találkozó, hanem szervezett program is lett volna mellette, ami valahogy kikerült a nagy nyílvánosság elé. Aki szokott járni az Arénába, az tudja, hogy hetente kb. 4-5 autós találkozó van a mélygarázsában, télen-nyáron, és senkit nem érdekel. Gyanítom, hogy nem áll ott 3-4 bizti őr arra várva, hogy mikor áll egymás mellé 3-4 Mondeonál több.
Úgyhogy egészen biztos, hogy az idei telet is ott fogjuk "átvészelni", max. adunk neki valami álnevet. Ha meg balhé lesz, akkor tartom a hátamat, és lebeszélem a dolgot a biztonsági csapattal. De nem lesz itt semmi gond.

Ezt úgy kell értelmezni - mindenkinek aki olvassa -, hogy az Arénába járunk Közösen fogyasztani/kajálni, közben beszélgetünk és a parkolóban egymás közelében parkolunk. Ez mind igaz, és ebből semmi sem tilos.  integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4768 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 09:54:51 »

Ezt úgy kell értelmezni - mindenkinek aki olvassa -, hogy az Arénába járunk Közösen fogyasztani/kajálni, közben beszélgetünk és a parkolóban egymás közelében parkolunk. Ez mind igaz, és ebből semmi sem tilos.  integet2
worship
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4769 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 09:57:51 »

Az amiatt volt, mert nem csak találkozó, hanem szervezett program is lett volna mellette, ami valahogy kikerült a nagy nyílvánosság elé. Aki szokott járni az Arénába, az tudja, hogy hetente kb. 4-5 autós találkozó van a mélygarázsában, télen-nyáron, és senkit nem érdekel. Gyanítom, hogy nem áll ott 3-4 bizti őr arra várva, hogy mikor áll egymás mellé 3-4 Mondeonál több.
Úgyhogy egészen biztos, hogy az idei telet is ott fogjuk "átvészelni", max. adunk neki valami álnevet. Ha meg balhé lesz, akkor tartom a hátamat, és lebeszélem a dolgot a biztonsági csapattal. De nem lesz itt semmi gond.

Domi, Te nem értesz engem! Megkért az Aréna vezetősége, hogy ne menjünk oda, én azt mondtam rendben! Ha odamentek, engem, de főleg a klubot járatjátok le, mert utána az lesz monta, hogy ezek a Mondeósok milyen f*szok, direkt szóltunk nekik, erre itt vannak.
Ezt meg is beszéltük egy éve, hogy ott nem lesz minitali, Neked nem felülbírálni kell, és nem tartani a hátad, hanem elfogadni!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4770 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:07:46 »

Ezt úgy kell értelmezni - mindenkinek aki olvassa -, hogy az Arénába járunk Közösen fogyasztani/kajálni, közben beszélgetünk és a parkolóban egymás közelében parkolunk. Ez mind igaz, és ebből semmi sem tilos.  integet2

Nevezhetjük akárminek, az Aréna parkolót nem lehet weboldalon mint találkozási hely megjelölni, reklámozni.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #4771 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:14:37 »

Nevezhetjük akárminek, az Aréna parkolót nem lehet weboldalon mint találkozási hely megjelölni, reklámozni.

Te sem érted. A parkoló nem lesz megjelölve többé! A találkozó az étkezdében lesz! Ott fogunk enni és közben beszélgetni. A szükséges dolgokat megvenni Tesco-ban, stb. (Én tavaly cipőt vettem ott az egyik klubtárssal.) Fogyasztani, pénzt költeni, talán nem tilos!?

(Kereskedelmi tevékenységet és szolgáltatást nem fogunk végezni, mert ahhoz nincsen jogunk az épületüzemeltető engedélye hiányában.)
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4772 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:14:59 »

Nevezhetjük akárminek, az Aréna parkolót nem lehet weboldalon mint találkozási hely megjelölni, reklámozni.

Akkor mostantól Ar*éna lesz, mi meg segítünk a javításban, ha az újak nem tudják. Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4773 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:16:08 »

Nevezhetjük akárminek, az Aréna parkolót nem lehet weboldalon mint találkozási hely megjelölni, reklámozni.
Ennyi.

Ettől függetlenül lesz ott sok Mondeo egymás mellett havonta egyszer. Azok a mondeo-sok együtt felmennek vásárolni és étkezni az Arénába, utána együtt visszamennek az autóikhoz, kicsit beszélgetnek aztán hazamennek.

Ez attól függetlenül így lesz, hogy te megígérted az ellenkezőjét, vagy hogy valamelyik óvatlan márkatárs korábban klímatöltős szervízt szervezett az Aréna mélygarázsba az Aréna engedélye nélkül.
 
Mivel nem jársz az Arénába (sem) ezért nem tudhatod, hogy nem az autós találkozó miatt volt a kérés feléd, hanem a kereskedelmi tevékenység be nem jelentése és a sáp be nem fizetése miatt. Nyilván azt sem tudhatod, hogy az ominózus kérés óta 97 autós találkozó volt az Arénában péntek esténként és senki egy rossz szót nem szólt miatta.

Szerintem az a tény, hogy te ódzkodsz az Arénától és az ott tartott miniktől még nem fogja megakadályozni a többieket abban, hogy ott közösen vásároljanak/egyenek-igyanak havonta egy péntek délután. Annyit nyilván megtehetnek érted, hogy nem itt szervezik meg, vagy álnevet használnak. De a többire szerintem nincs befolyása senkinek. integet2
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4774 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:17:31 »

Te sem érted. A parkoló nem lesz megjelölve többé! A találkozó az étkezdében lesz! Ott fogunk enni és közben beszélgetni. A szükséges dolgokat megvenni Tesco-ban, stb. (Én tavaly cipőt vettem ott az egyik klubtárssal.) Fogyasztani, pénzt költeni, talán nem tilos!?

(Kereskedelmi tevékenységet és szolgáltatást nem fogunk végezni, mert ahhoz nincsen jogunk az épületüzemeltető engedélye hiányában.)

Nyiván nem ez zavarja őket, hanem a parkolóban a csoportuslás, autó szerelés, stb...
Akkor ezentúl úgy kell megbeszélni, hogy Aréna Pláza, xy étterme.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #4775 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:18:30 »

Nyiván nem ez zavarja őket, hanem a parkolóban a csoportuslás, autó szerelés, stb...
Akkor ezentúl úgy kell megbeszélni, hogy Aréna Pláza, xy étterme.

 eljen Ennyi!

A témát lezárhatjuk, mindenki érti!?  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4776 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:19:32 »

Nyiván nem ez zavarja őket, hanem a parkolóban a csoportuslás, autó szerelés, stb...
Akkor ezentúl úgy kell megbeszélni, hogy Aréna Pláza, xy étterme.
Ebből már nem lesz vita. De mivel az étterembe meg csak nem mehetünk autóval, így az autóinkat a többi barom ajtócsapkodásától megóvva, a többiektől távol, a narancs színű szektorba, valahova az N betű környékére fogjuk letenni  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4777 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:20:29 »

Nyiván nem ez zavarja őket, hanem a parkolóban a csoportuslás, autó szerelés, stb...

Na ezt tudod rosszul! Ezekkel semmi bajuk sincs. Péntekenként 50-300 autó van ott minden márkából, beszélgetnek, szerelgetnek fogyasztanak a fenti vendéglátóipari egységekben. Ez nem zavarja sem az Aréna vezetőségét, sem a biztonsági őröket. A parkoló pont arra van, hogy a vendégek ott parkoljanak.

Ami zavarja őket, az a magánterületük kereskedelmi célú igénybevétele az ő engedélyük nélkül. Ilyen meg soha nem volt és nem is lesz a Mondeosok részéről. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni. wave
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4778 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:21:37 »

Ennyi.

Ettől függetlenül lesz ott sok Mondeo egymás mellett havonta egyszer. Azok a mondeo-sok együtt felmennek vásárolni és étkezni az Arénába, utána együtt visszamennek az autóikhoz, kicsit beszélgetnek aztán hazamennek.

Ez attól függetlenül így lesz, hogy te megígérted az ellenkezőjét, vagy hogy valamelyik óvatlan márkatárs korábban klímatöltős szervízt szervezett az Aréna mélygarázsba az Aréna engedélye nélkül.
 
Mivel nem jársz az Arénába (sem) ezért nem tudhatod, hogy nem az autós találkozó miatt volt a kérés feléd, hanem a kereskedelmi tevékenység be nem jelentése és a sáp be nem fizetése miatt. Nyilván azt sem tudhatod, hogy az ominózus kérés óta 97 autós találkozó volt az Arénában péntek esténként és senki egy rossz szót nem szólt miatta.

Szerintem az a tény, hogy te ódzkodsz az Arénától és az ott tartott miniktől még nem fogja megakadályozni a többieket abban, hogy ott közösen vásároljanak/egyenek-igyanak havonta egy péntek délután. Annyit nyilván megtehetnek érted, hogy nem itt szervezik meg, vagy álnevet használnak. De a többire szerintem nincs befolyása senkinek. integet2


Nézd, volt egy kérés felénk, le lehet állni vitázni, meg kötözködni, az nem viszi előre a dolgot.
Gondolom Te sem örülnél, ha valaki az udvarodra szervezne, Passat találkozót. Az Aréna magánterület, tiszteletben kell tartanunk a vezetőség kérését. Ami a parkolóra vonatkozik, az éttermekre nyílván nem.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4779 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:24:51 »

Nézd, volt egy kérés felénk, le lehet állni vitázni, meg kötözködni, az nem viszi előre a dolgot.
Gondolom Te sem örülnél, ha valaki az udvarodra szervezne, Passat találkozót. Az Aréna magánterület, tiszteletben kell tartanunk a vezetőség kérését. Ami a parkolóra vonatkozik, az éttermekre nyílván nem.

Nagyon jól érted te, amit írunk, csak polkorrekten hárítasz mindent, amiben szerepel az Aréna szó.

Mi tiszteletben is tartjuk, nem szervezünk oda semmit, amihez az engedélyük kellene. Nem kellene ezt túllihegni.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4780 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:27:01 »

Ebből már nem lesz vita. De mivel az étterembe meg csak nem mehetünk autóval, így az autóinkat a többi barom ajtócsapkodásától megóvva, a többiektől távol, a narancs színű szektorba, valahova az N betű környékére fogjuk letenni  vigyor3

Ezzel nincs baj, csak ne legyen a parkolóba csoportosulás, autó szerelés, stb...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4781 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:28:27 »

Na ezt tudod rosszul! Ezekkel semmi bajuk sincs. Péntekenként 50-300 autó van ott minden márkából, beszélgetnek, szerelgetnek fogyasztanak a fenti vendéglátóipari egységekben. Ez nem zavarja sem az Aréna vezetőségét, sem a biztonsági őröket. A parkoló pont arra van, hogy a vendégek ott parkoljanak.

Ami zavarja őket, az a magánterületük kereskedelmi célú igénybevétele az ő engedélyük nélkül. Ilyen meg soha nem volt és nem is lesz a Mondeosok részéről. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni. wave

Te beszéltél velük, vagy én? Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4782 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:29:15 »

Ezzel nincs baj, csak ne legyen a parkolóba csoportosulás, autó szerelés, stb...

Nem lesz, nem kell izgulni emiatt.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4783 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:29:18 »

Mi tiszteletben is tartjuk, nem szervezünk oda semmit, amihez az engedélyük kellene. Nem kellene ezt túllihegni.

Ennyi volt a kérés.  worship
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4784 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:32:23 »

Te beszéltél velük, vagy én? Smiley

Te voltál azóta ott sokszor péntek esténként Mondeoval fogyasztani, vagy én? Naugye.  integet2

Nem csak az a lényeg, hogy akkor mit kértek, hanem hogy miért kérték és hogy mennyire tartjuk be, amit kértek. Betartjuk szépen, azóta nem is kérték újra, ha jól tudom.  Wink
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4785 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:36:02 »

Te voltál azóta ott sokszor péntek esténként Mondeoval fogyasztani, vagy én? Naugye.  integet2

Nem csak az a lényeg, hogy akkor mit kértek, hanem hogy miért kérték és hogy mennyire tartjuk be, amit kértek. Betartjuk szépen, azóta nem is kérték újra, ha jól tudom.  Wink

Én csak azt nem értem, miért kell egyből ellenségeskedni, daccolni... Hidd el nem én találtam ki, de engem vettek elő érte.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #4786 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:36:57 »


Nem csak az a lényeg, hogy akkor mit kértek, hanem hogy miért kérték és hogy mennyire tartjuk be, amit kértek. Betartjuk szépen, azóta nem is kérték újra, ha jól tudom.  Wink

Majd legközelebb hozzál föl a Mekibe egy fényképet az új lámpáidról!  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4787 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:37:34 »

Én csak azt nem értem, miért kell egyből ellenségeskedni, daccolni... Hidd el nem én találtam ki, de engem vettek elő érte.
nem érted vagy csak nem akarod?
a fizetős klímatöltés szervezésével volt a gond, nem azzal, hogy ott állunk meg a kocsikkal
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4788 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:44:02 »

Én csak azt nem értem, miért kell egyből ellenségeskedni, daccolni... Hidd el nem én találtam ki, de engem vettek elő érte.

Tudom, értem. Beszéltem veled erről itt akkor, beszéltem az ottani biztiőrökkel másnap. Neked elmondták a lebhaszós hivatalos szöveget, te elmondtad a sajnálkozós hivatalos szöveget és megígértél mindent, amit kértek. Ez így rendben is van.

Ettől függetlenül semmi bajuk a márkaklub soraiból kikerülő fogyasztókkal, szívesen látnak bárkit.

Téged nem azért vettek elő, mert x Mondeo rendszeresen találkozott náluk. Te is pontosan tudod ezt, csak felraktad az "Aréna" lemezt és ha valaki megemlíti a találkozók topicban a bűvös szót, akkor már indul is a lejátszás. Teljesen feleslegesen egyébként.

A lényeget mindenki megértette, nem szervez oda semmi engedélyköteleset. Viszont kajálni és vásárolni ettől függetlenül továbbra is oda jár. Annak meg vannak mellékes hozományai, amivel nem hiszem, hogy baja lenne bárkinek is. integet2   
 
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4789 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:44:26 »

nem érted vagy csak nem akarod?
a fizetős klímatöltés szervezésével volt a gond, nem azzal, hogy ott állunk meg a kocsikkal

Neked is azt mondom, hogy Te vagy én beszéltél velük? Smiley
A rendezvény szervezés volt a gond, és a gyülkezési törvény be nem tartása.
Én innentől befejeztem a témát, aki akarja megértette, aki nem nem. Ha valaki az oldalon az Aréna Parkolót jelöli meg mint minitali, törölve lesz a hsz.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4790 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:46:33 »

A lényeget mindenki megértette, nem szervez oda semmi engedélyköteleset. Viszont kajálni és vásárolni ettől függetlenül továbbra is oda jár. Annak meg vannak mellékes hozományai, amivel nem hiszem, hogy baja lenne bárkinek is. integet2   
 

Ennyi a lényeg, ezentúl ne Aréna Parkoló legyen a hely, hanem Aréna éttermek.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4791 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:51:20 »

Te sem érted. A parkoló nem lesz megjelölve többé! A találkozó az étkezdében lesz! Ott fogunk enni és közben beszélgetni. A szükséges dolgokat megvenni Tesco-ban, stb. (Én tavaly cipőt vettem ott az egyik klubtárssal.) Fogyasztani, pénzt költeni, talán nem tilos!?

Sőt, én láttam, hogy óvszert is vettél! Bár azon csodálkoztam, miért csak egyet? Ez 1 hónapra elég?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4792 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:53:16 »

Ennyi a lényeg, ezentúl ne Aréna Parkoló legyen a hely, hanem Aréna éttermek.
eljen

Vagy csak Aréna. Nem kell cifrázni. Wink
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #4793 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:53:41 »

Ennyi a lényeg, ezentúl ne Aréna Parkoló legyen a hely, hanem Aréna éttermek.
Erre mondtam kb. 20hsz-el ezelőtt, hogy ebből nem lesz vita. A találkozó az étteremknél lesz, a kocsik meg a parkolóban fognak állni. Pont. Engedély köteles dolgot meg nem csinálunk. A vásárlás, és a kajálás viszont nem az, így minden tiszta.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4794 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:54:21 »

Sőt, én láttam, hogy óvszert is vettél! Bár azon csodálkoztam, miért csak egyet? Ez 1 hónapra elég?

Az a szeretőjéhez kellett egyszeri alkalomra.  eplus2
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4795 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:56:05 »

Az a szeretőjéhez kellett egyszeri alkalomra.  eplus2

Pont oda nem elég az egy lövés... inkább 4-5. Legalábbis, én úgy tudom  vigyor3
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4796 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:57:35 »

eljen

Vagy csak Aréna. Nem kell cifrázni. Wink

Ne keltsük már tovább a feszültségek!
Igazából nem tudom, a Lury éttermek miért nem jók, ha nyáron is az volt végig...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37277


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4797 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 10:58:18 »

Erre mondtam kb. 20hsz-el ezelőtt, hogy ebből nem lesz vita. A találkozó az étteremknél lesz, a kocsik meg a parkolóban fognak állni. Pont. Engedély köteles dolgot meg nem csinálunk. A vásárlás, és a kajálás viszont nem az, így minden tiszta.

Gyülekezés, csoportosulás ami gond.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #4798 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 11:00:29 »

Sőt, én láttam, hogy óvszert is vettél! Bár azon csodálkoztam, miért csak egyet? Ez 1 hónapra elég?
Az lehet, hogy neked óvszer is evés után, de nekem csak Camping sajt!  Wink eplus2 integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4799 Dátum: 2012.10.01 hétfő, 11:03:16 »

Az lehet, hogy neked óvszer is evés után, de nekem csak Camping sajt!  Wink eplus2 integet2

Nekem az rövid is lenne, meg szorítana. De ha te azt használod, lelked rajta. Csak az a fém kapocs a végén  vigyor3
Amúgy jó a poén.  wave
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 ... 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 102 103 ... 285   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.084 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.