Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 19:09:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 116 117 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128 129 130 ... 285   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minitalik  (Megtekintve 3115598 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #6100 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 18:39:07 »

Mondjuk fb-on megy egy hivatalos esemény a minitaliról, a Lurdy helyszínnel. Így pár nappal a tali előtt bekavarni, és eltenni máshova, nem biztos, hogy jó ötlet:

https://www.facebook.com/events/288420354632971/
Nem vagyok facsebuk tag, így k.ra nem tudom, hogy ki mikor büfizett stb. Nem is érdekel mit írnak oda.  A fórum minitali topicját linkeljék be,  és akkor mindenki tudni fogja,  hogy mi van.
Amúgy meg, nekem fontosabb,  hogy aktív club tagokkal találkozzak,  mint olyan emberkével aki a clubba be sem regel.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #6101 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 18:43:08 »

Bocsi, a kezdeni felszólító módja kezdd.

A Savoya közelebb van a központhoz, de a Campona inkább alkalmasnak tűnik az ilyesmire, mert már volt is ott ford tali, és jóval nagyobb a szabad rész.
A kajanegyed is jobb.
Akkor a szavazósdit légyszíves egészítsed ki a camponával! Aztán kiderül,  hogy hova megyünk 6-án.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #6102 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 18:49:46 »

Az igaz, de már elkezdtek egy szavazósdit egy másik helyszínre, ami akár még jó is lehet és ami nem utolsó szempont, nem fizetős parkolósos. Utána meg szervezik mások a foschbukon a Lurdyhoz.
Mielőtt még elindul a nagy találgatósdi, a helyzet a következő:
régebben minden minitalira létre lett hozva egy ilyen facebook esemény, amit minden a fb-on a Klubot követő ember megkapott, így tudomást szereztek a taliról, és ha akartak, jöttek. Aztán egy jó 1,5 éve nincsenek ilyen események.
Most gondoltam egyet, és egy olyan 2 héttel ezelőtt létrehoztam a mostanit. Akkor még szó sem volt itt másik helyszínről, stb. Persze a fb-on lehet változtatni a helyet, meg mindent. Meg nem az az elsődleges, stb. Csak szóltam, hogy ha van döntés egy esetleges új helyszínről, akkor írjátok időben, hogy ott is tudjak változtatni.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #6103 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 18:52:08 »

Nem vagyok facsebuk tag, így k.ra nem tudom, hogy ki mikor büfizett stb. Nem is érdekel mit írnak oda.  A fórum minitali topicját linkeljék be,  és akkor mindenki tudni fogja,  hogy mi van.
Amúgy meg, nekem fontosabb,  hogy aktív club tagokkal találkozzak,  mint olyan emberkével aki a clubba be sem regel.
Ebben is van igazság. Bár ha jönnek új tagok, akik esetleg jó társaságra találnak bennünk, és a későbbiekben ők is oszlopos taggá válnak, az sem baj.

Egyébként jó lenne a Minitali topikot belinkelni, de mivel nincs minden hónapi mininek külön topik, így ha valaki nem tudja, hogy honnan kell visszaolvasni, akkor ennyi oldalt nem fog átnézni. Persze oké tudom, ez már legyen az ő baja Smiley
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6104 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 19:31:32 »

Pólus most lett felújítva, játszóház is van, ahol Angel nézheti a gyerekeket...  hehe

A parkolója egyébként baromi nagy!

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #6105 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 19:34:17 »

Mielőtt még elindul a nagy találgatósdi, a helyzet a következő:
régebben minden minitalira létre lett hozva egy ilyen facebook esemény, amit minden a fb-on a Klubot követő ember megkapott, így tudomást szereztek a taliról, és ha akartak, jöttek. Aztán egy jó 1,5 éve nincsenek ilyen események.
Most gondoltam egyet, és egy olyan 2 héttel ezelőtt létrehoztam a mostanit. Akkor még szó sem volt itt másik helyszínről, stb. Persze a fb-on lehet változtatni a helyet, meg mindent. Meg nem az az elsődleges, stb. Csak szóltam, hogy ha van döntés egy esetleges új helyszínről, akkor írjátok időben, hogy ott is tudjak változtatni.

Igazán nem kötekedni akarok, de te írtad, hogy miért akarunk helyszínt változtatni, amikor a fb-n már lehet jelentkezni. http://mondeo.hu/index.php?topic=92.6050#lastPost. Hozzáteszem én sem vagyok foschbuk tag és nem is terveztem. Szerintem ezzel nem csak Styleair és én vagyunk így.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #6106 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 19:36:38 »

Pólus most lett felújítva, játszóház is van, ahol Angel nézheti a gyerekeket...  hehe

A parkolója egyébként baromi nagy!



Ami meg nem utolsó szempont, hogy ingyéres a parkolója és van meki is, ahol lehet epres séket kani.  hehe Amúgy meg ugyanúgy van többfajta étterem itt is.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #6107 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 19:37:11 »

Hozzáteszem én sem vagyok foschbuk tag és nem is terveztem. Szerintem ezzel nem csak Styleair és én vagyunk így.
Csatlakozom! wave

Szerintem most nem megyek a minire. Ki-ki örüljön kedve szerint... hehe
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6108 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 19:41:32 »

Pólus most lett felújítva, játszóház is van, ahol Angel nézheti a gyerekeket...  hehe

Ha egy mód van rá, ezen a szálon ne induljunk el.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6109 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 19:43:29 »

Pólus... hát az nekem nagyon kiesik. Nyilván, mint másnak a Campona.
A Pólusba én nem megyek el... ami akár jó hír is lehet  vigyor3.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6110 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 19:46:39 »

Ha egy mód van rá, ezen a szálon ne induljunk el.

Maradjunk a HM vonalon? eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6111 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 19:50:25 »

Pólus... hát az nekem nagyon kiesik. Nyilván, mint másnak a Campona.
A Pólusba én nem megyek el... ami akár jó hír is lehet  vigyor3.

Camponába meg én nem. Mert utálom!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #6112 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:16:53 »

Igazán nem kötekedni akarok, de te írtad, hogy miért akarunk helyszínt változtatni, amikor a fb-n már lehet jelentkezni. http://mondeo.hu/index.php?topic=92.6050#lastPost. Hozzáteszem én sem vagyok foschbuk tag és nem is terveztem. Szerintem ezzel nem csak Styleair és én vagyunk így.
Nem is veszem annak Smiley Nem jött ki szerencsésen, hogy pont most újítottam fel a minitali-esemény dolgot fb-on. Ennyi. Amúgy nem tudom hogy jön ide, hogy fb tag vagy-e vagy sem.
Csak van jópár olyan ember, aki csak ott tagja a klubnak, itt nem. És az ott indított eseményekkel az volt a cél, hogy olyan is eljusson minire, akik itt a fórumon nem értesülnek a dologról.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #6113 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:22:05 »

Pólus... hát az nekem nagyon kiesik. Nyilván, mint másnak a Campona.
A Pólusba én nem megyek el... ami akár jó hír is lehet  vigyor3.

Camponába meg én nem. Mert utálom!
Ezért jó a Lurdy, de főleg az Aréna, mert aránylag Bp. közepén van, tehát senkinek nem kell átutaznia egész Pestet. Ami helyszínek most feljöttek (Campona, Pólus, M5 kivezető Auchan, stb) azok mind Pest valamelyik szélén vannak. Tehát Pest túlfelén lakóknak messze. Indul a buli  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #6114 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:22:14 »

Nem is veszem annak Smiley Nem jött ki szerencsésen, hogy pont most újítottam fel a minitali-esemény dolgot fb-on. Ennyi. Amúgy nem tudom hogy jön ide, hogy fb tag vagy-e vagy sem.
Csak van jópár olyan ember, aki csak ott tagja a klubnak, itt nem. És az ott indított eseményekkel az volt a cél, hogy olyan is eljusson minire, akik itt a fórumon nem értesülnek a dologról.

Pont ugyanazért, amit Styleair is írt ebben az írásában. http://mondeo.hu/index.php?topic=92.msg808582#msg808582.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #6115 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:27:02 »

Pont ugyanazért, amit Styleair is írt ebben az írásában. http://mondeo.hu/index.php?topic=92.msg808582#msg808582.
Ezt is értem, csak az összefüggést nem. Innen jön az a banda, akik innen veszik az infót. A megszokott közönség.
Onnan meg jön (jöhet) az, aki itt nem regisztrált, de Mondeoja van, és valamelyest még érdekli is a kocsija, mert rákeresett fb-on a Mondeo Club-ra, és meg is találta, ott tagja lett. Onnan lehetnének új tagok, akik esetleg beilleszkednek ide a társaságba, rendszeres minitalizók lesznek, eljönnek nagytalikra, és be is regelnek a fórumba. A két társaság nem zárja ki egymást - szerintem. De ha itt más a vélemény, akkor nem csinálok több fb eseményt a minitaliknak. Nekem aztán érdesmindegy.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6116 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:30:41 »

Ezért jó a Lurdy, de főleg az Aréna, mert aránylag Bp. közepén van, tehát senkinek nem kell átutaznia egész Pestet. Ami helyszínek most feljöttek (Campona, Pólus, M5 kivezető Auchan, stb) azok mind Pest valamelyik szélén vannak. Tehát Pest túlfelén lakóknak messze. Indul a buli  vigyor3

Nem, a Lurdy igazából nagyon nem jó, xar a parkoló, xar, szakadt az étterem rész ráadásul egy igazi brazilelosztó. Utóbbi igaz a Pólusra is.

Aréna jó, de annak a kajada része zsúfolt.

Szóval az én igényeimet a lurdy egyáltalán nem elégíti ki, talán ezért nem isolyan szívesen megyek oda...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6117 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:32:56 »

Nem, a Lurdy igazából nagyon nem jó, xar a parkoló, xar, szakadt az étterem rész ráadásul egy igazi brazilelosztó. Utóbbi igaz a Pólusra is.

Aréna jó, de annak a kajada része zsúfolt.

Szóval az én igényeimet a lurdy egyáltalán nem elégíti ki, talán ezért nem isolyan szívesen megyek oda...
az,hogy téged ki elégít ki a Lurdynál,az a kutyát sem érdekli! hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6118 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:34:08 »

az,hogy téged ki elégít ki a Lurdynál,az a kutyát sem érdekli! hehe

Ezért is jössz el hozzám a héten, ugye? eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6119 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:35:48 »

Ezért is jössz el hozzám a héten, ugye? eplus2
menjek? de akkor össze vissza verem az a langyos pofidat a tetőcsomagtartóddal...... laugh
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6120 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:37:03 »

menjek? de akkor össze vissza verem az a langyos pofidat a tetőcsomagtartóddal...... laugh

Szado-mazo?  eplus2

Igazából lassan valamikor összehozhatjuk, hétvégén megyek Balcsira, ott majd kellhet...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #6121 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:37:09 »

Ezt is értem, csak az összefüggést nem. Innen jön az a banda, akik innen veszik az infót. A megszokott közönség.
Onnan meg jön (jöhet) az, aki itt nem regisztrált, de Mondeoja van, és valamelyest még érdekli is a kocsija, mert rákeresett fb-on a Mondeo Club-ra, és meg is találta, ott tagja lett. Onnan lehetnének új tagok, akik esetleg beilleszkednek ide a társaságba, rendszeres minitalizók lesznek, eljönnek nagytalikra, és be is regelnek a fórumba. A két társaság nem zárja ki egymást - szerintem. De ha itt más a vélemény, akkor nem csinálok több fb eseményt a minitaliknak. Nekem aztán érdesmindegy.

Nem a fb-osokkal van a baj. Bár aki nagyon meg akarta volna találni vagy regisztrálni akart volna ide az megtehette volna eddig is. A klub elég régóta fent van ott is. Styleair is azért indította el itt a szavazást, mert nincs fent ott, tehát nem tudott róla olvasni, hogy elindítottad újra az eseményt. Ha jól emlékszem már ment a filózás, hogy keresni kellene egy olyan helyet, ami a többségnek esetleg megfelel (olyan úgysem lesz, ami mindenkinek jó) és nem fizetős. Azzal sincs semmi gond, hogy elindítod ott is és próbálsz tagokat szerezni, de akkor itt is tájékoztass mindenkit, hogy ne legyen "keresztbeszervezés". A helyszín szempontjából meg nekem teljesen mindegy. Ha el akarok és tudok menni, akkor elmegyek akár az M5-öshöz vagy a Camponához is, ha meg nem akarok vagy nem tudok, akkor pedig nem megyek el. (ez egy kicsit közhelyes, de igaz)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6122 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:38:31 »

Maradjunk a HM vonalon? eplus2

Bár nem tudom mi az, de inkább.

Camponába meg én nem. Mert utálom!

Hát... nekem sem szívem csücske... de errefelé jobb nincs.

Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6123 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:39:30 »

Bár nem tudom mi az, de inkább.



Hoffer Misi! eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6124 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:40:15 »

Szado-mazo?  eplus2

Igazából lassan valamikor összehozhatjuk, hétvégén megyek Balcsira, ott majd kellhet...
vomit zavart2 ................


valamikor eldobom neked a héten.bár hó vége van,és nagy hajtás,ha maradnom kell délután,akkor 9ig abba sem hagyjuk.
Legfeljebb ha mész balcsira,itt mész el a nulláson nem?na akkor még oda tudom passzolni,ha más nem jön össze.
De dumálhatunk telón is,hogy mikor lenne jó.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6125 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:41:09 »

Ezért jó a Lurdy, de főleg az Aréna, mert aránylag Bp. közepén van, tehát senkinek nem kell átutaznia egész Pestet. Ami helyszínek most feljöttek (Campona, Pólus, M5 kivezető Auchan, stb) azok mind Pest valamelyik szélén vannak. Tehát Pest túlfelén lakóknak messze. Indul a buli  vigyor3

Maximálisan egyetértek. Nekem jó a Campona, a keletieknek/északiaknak meg nem. Nekem meg a pólus van messze, szóval...
Szóval legyen középen.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #6126 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:42:27 »

Maximálisan egyetértek. Nekem jó a Campona, a keletieknek/északiaknak meg nem. Nekem meg a pólus van messze, szóval...
Szóval legyen középen.
így van. menjünk a kossuth térre


viccet félretéve, a camponánál én is könnyebben megjelennék. a pólus nagyon "odaát" van nekem
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6127 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:43:11 »

így van. menjünk a kossuth térre
....jó.én viszek kavicsokat..............
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6128 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:45:24 »

Menjünk ide!

http://burgerking.hu/ettermek/hungaria

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6129 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:46:44 »

ez a sztájlernak nem fog tetszeni............. hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6130 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:47:56 »

viccet félretéve, a camponánál én is könnyebben megjelennék. a pólus nagyon "odaát" van nekem

Na jó, csávesz, de aki északon lakik...
Esetenként az is lehet, hogy leparkolsz, és elmegyek érted (direkt kerültem a felszedlek szót, mer' a Baloghtomi rá fog cuppanni, mint Vasorrú bába az elektromágnesre).
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6131 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:48:30 »


Itt van parkoló, jó nagy? Voltam már ott, de nem ugrik be.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6132 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:49:39 »

így van. menjünk a kossuth térre


viccet félretéve, a camponánál én is könnyebben megjelennék. a pólus nagyon "odaát" van nekem

A munkahelyem előtt (Bp Arany Jánus 6-8.) van egy baxott nagy parkoló.

Tóni és a volt miniszter addig vitakoztak rajta, míg visszakerült az V. kerülethez, viszont azóta sem parkol ott senki.

Egy szellemparkoló... vigyor3

Van nem messze minden: gyrosos, burger, kávézó, buziluka, dunapart, minden... Nekem meg ott a Four Season, úgyis most Jani fizet. nyes
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #6133 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:50:25 »

Na jó, csávesz, de aki északon lakik...
Esetenként az is lehet, hogy leparkolsz, és elmegyek érted (direkt kerültem a felszedlek szót, mer' a Baloghtomi rá fog cuppanni, mint Vasorrú bába az elektromágnesre).
nem a "messzeség" a baj, hanem, hogy át kell vergődni a városon, amit nem ismerek
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6134 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:51:10 »

Na jó, csávesz, de aki északon lakik...
Esetenként az is lehet, hogy leparkolsz, és elmegyek érted (direkt kerültem a felszedlek szót, mer' a Baloghtomi rá fog cuppanni, mint Vasorrú bába az elektromágnesre).

És elmentek együtt? eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #6135 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:51:23 »

így van. menjünk a kossuth térre
....jó.én viszek kavicsokat..............
Oda most nem kell vinni, van ott bőségesen, annyira fel van túrva Grin.

Ezt már felvetettem, de volt aki ellenezte a BK-t, így nem is vittem tovább a gondolatmenetet.

Egyébiránt miért is nem jó az Aréna? Most néztem meg a kapcsolatukat, ingyenes a parkolás. Vagy nem jó a kiírás?
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6136 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:53:33 »

....jó.én viszek kavicsokat..............

Oda most nem kell vinni, van ott bőségesen, annyira fel van túrva Grin.
Ezt már felvetettem, de volt aki ellenezte a BK-t, így nem is vittem tovább a gondolatmenetet.

Egyébiránt miért is nem jó az Aréna? Most néztem meg a kapcsolatukat, ingyenes a parkolás. Vagy nem jó a kiírás?

Aréna azért nem jó, mert szétszéled a brigád, meg az autó és személy közti kapcsolat közti kapcsolat is elvész... Az nem való autós találkozónak...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6137 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:54:46 »

A munkahelyem előtt (Bp Arany Jánus 6-8.) van egy baxott nagy parkoló.

Tóni és a volt miniszter addig vitakoztak rajta, míg visszakerült az V. kerülethez, viszont azóta sem parkol ott senki.

Egy szellemparkoló... vigyor3

Van nem messze minden: gyrosos, burger, kávézó, buziluka, dunapart, minden... Nekem meg ott a Four Season, úgyis most Jani fizet. nyes
teeeee,részrehajló!buziluka mi?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #6138 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:55:25 »

....jó.én viszek kavicsokat..............

Oda most nem kell vinni, van ott bőségesen, annyira fel van túrva Grin.
Ezt már felvetettem, de volt aki ellenezte a BK-t, így nem is vittem tovább a gondolatmenetet.

Egyébiránt miért is nem jó az Aréna? Most néztem meg a kapcsolatukat, ingyenes a parkolás. Vagy nem jó a kiírás?

K. büdös van ott, mert nem szabadtéri. Gondolom nem akarsz egész este szénmonoxidban ácsorogni.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #6139 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:55:51 »

Aréna azért nem jó, mert szétszéled a brigád, meg az autó és személy közti kapcsolat közti kapcsolat is elvész... Az nem való autós találkozónak...
te meg pont a személy-személy kapcsolata miatt mész.de csak ha a közelben van a buzilika............ hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6140 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:56:42 »

Itt van parkoló, jó nagy? Voltam már ott, de nem ugrik be.

Kb 20-25 autónak, de annyi elég is, nem?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6141 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:57:41 »

te meg pont a személy-személy kapcsolata miatt mész.de csak ha a közelben van a buzilika............ hehe

Nem, gondolok másra is, Joxer, Agel, Sztájl, esetleg a szamarak, stb....
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #6142 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:58:42 »

Nem, a Lurdy igazából nagyon nem jó, xar a parkoló, xar, szakadt az étterem rész ráadásul egy igazi brazilelosztó. Utóbbi igaz a Pólusra is.

Aréna jó, de annak a kajada része zsúfolt.

Szóval az én igényeimet a lurdy egyáltalán nem elégíti ki, talán ezért nem isolyan szívesen megyek oda...
A Lurdy kajás rész szerintem is elég alja, de még vállalható. Az Aréna tényleg sokkal igényesebb, és azért a kaját is mindig megoldottuk.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6143 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 20:58:55 »

teeeee,részrehajló!buziluka mi?

Jobb lett volna ha azt írom, hogy a szent jobb kéz? hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6144 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 21:00:53 »

Kopasz(i) gát?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6145 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 21:02:45 »


Itt pont kitakarja a kút, menjetek mögé...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #6146 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 21:03:46 »

Aréna azért nem jó, mert szétszéled a brigád, meg az autó és személy közti kapcsolat közti kapcsolat is elvész... Az nem való autós találkozónak...
Az Aréna az "kínmegoldásként" jó télre, mert korlátozottan kellemes hőmérséklet van ott (13-15 fok, a kinti mínusz ugyanennyivel szemben).
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6147 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 21:05:01 »

Az Aréna az "kínmegoldásként" jó télre, mert korlátozottan kellemes hőmérséklet van ott (13-15 fok, a kinti mínusz ugyanennyivel szemben).

Ez ok, de még nincs tél!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6148 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 21:09:25 »

Kopasz(i) gát?

De ott nincs kajálda... vagy van? Nekem az jó lenne  vigyor3 kb 2 perc alatt érnék oda.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6149 Dátum: 2013.08.25 vasárnap, 21:12:14 »

Nem akarok én ünneprontó lenni, de az ilyesmi nem jobb?
www.angeltdci.atw.hu/KocsisOrsolya1.jpg
www.angeltdci.atw.hu/KocsisOrsolya2.jpg
www.angeltdci.atw.hu/noifoci.jpg
Mármint, a bhuzulás helyett...  wow1
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 ... 116 117 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128 129 130 ... 285   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.083 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.