Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:53:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 ... 742   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 10259385 alkalommal)
0 Felhasználó és 70 vendég van a témában
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #950 Dátum: 2010.02.12 péntek, 22:27:05 »

taps am lehet nem is kell hozzá domb csak gurul+üres+alapjárat eplus2

az enyém olyan rohadék hogy üresben egyenes úton nem kezd el gurulni.... eplus2
Naplózva
schnee
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Új hozzászólás #951 Dátum: 2010.02.14 vasárnap, 16:21:36 »

Sziasztok!

Gyári Sony CD132-es rádió hátsó csatlakozójának a bekötését keresem. Telefon némítást szeretném bekötni egy nokia kihangosítóhoz.

Előre is köszi.


« Utoljára szerkesztve: 2010.02.14 vasárnap, 17:08:03 írta schnee » Naplózva

Schnee

----
Mondeo MK3 TDCi 2.0 Kombi 2004 Ghia
schnee
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Új hozzászólás #952 Dátum: 2010.02.14 vasárnap, 17:10:37 »

Sziasztok!

Gyári Sony CD132-es rádió hátsó csatlakozójának a bekötését keresem. Telefon némítást szeretném bekötni egy nokia kihangosítóhoz.

Előre is köszi.




Közben találtam egy rajzott (mellékelve).

Amiben nem vagyok biztos:
B csatlakozó PTA láb a telefon némítás?
B csatlakozó 1 és 7-es lábra ha rákötöm a kihangosító hangszóró kimenetét akkor a rádión keresztül fog szólni?



köszi
« Utoljára szerkesztve: 2010.02.14 vasárnap, 17:22:03 írta schnee » Naplózva

Schnee

----
Mondeo MK3 TDCi 2.0 Kombi 2004 Ghia
soho001
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1262


CUKRÁSZ. /MPFC/


WWW E-mail
« Új hozzászólás #953 Dátum: 2010.02.14 vasárnap, 19:00:31 »

Sziasztok. Nekem 2.0TDDI 115LE TREND felszereltségű kombim van. Ebbe lesz fedélzeti compjuter ha kicserélem a műszerfalat  és felprogramoztatom?/műszeregységre gondolok/
Naplózva

2001-ES, TDDI-115LE+++ CHIPTUNING, TEMPOMAT, TOLATÓRADAR, GYÁRI XENON.BECKER HIFI,ÜLÉSFŰTÉS,                BELÜLRŐL ÁLLÍTHATÓ ELSŐ KEREKEK.  STB....

Ford Puma
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #954 Dátum: 2010.02.15 hétfő, 08:38:13 »

Sziasztok. Nekem 2.0TDDI 115LE TREND felszereltségű kombim van. Ebbe lesz fedélzeti compjuter ha kicserélem a műszerfalat  és felprogramoztatom?/műszeregységre gondolok/
igen.bunyek már megcsinálta.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
szeszka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284



E-mail
« Új hozzászólás #955 Dátum: 2010.02.15 hétfő, 09:25:33 »

Sziasztok. Nekem 2.0TDDI 115LE TREND felszereltségű kombim van. Ebbe lesz fedélzeti compjuter ha kicserélem a műszerfalat  és felprogramoztatom?/műszeregységre gondolok/

Lehet nem kell programozni semmit sem ha szerencséd van, kell egy infógombos irányjelzőkar, és egy garantáltan fedcomp-os  műszeregység!

Kicseréled az alkatrészeket és simán mükszik minden ha nem akkor jön a felprogramozás!

Nekem 1,8 benzin LX-em van kicseréltem az előbb említett alkatrészeket és mükszik is!

jó munkát worship
Naplózva

2012. 2.0 TDCI 163 PS. Titanium S. Kombi...
2002. 1,8 benzin kombi- xenon, fólia, tempomat, kék belső......
solesz
Vendég
« Új hozzászólás #956 Dátum: 2010.02.15 hétfő, 11:04:25 »

Sziasztok,

Nagynavihoz már sokan cseréltek antennatalpat.
Nekem is ki kell cserélni, mert szétrohadt és nem megy a navi, nincs GPS vétel. Egy ideig még akadozva ment, de aztán se-kép se-hang.

Azután érdeklődnék, hogy van-e itt valaki kedvező beszerzési forrással az a bizonyos 3-as antennatalpra.

A csere mennyire bonyolult? Jól láttam, hogy a három vezetéket kell levenni és utána talpcsere, majd vezetékek vissza? (persze nem tűnik ilyen egyszerűnek, mert rohadt kevés hely van)

[off] megpróbáltam rákeresni, de nem voltam sikeres, bocs, ha olyan témát feszegetek, amit már 100x lerágott a fórum [/off]
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #957 Dátum: 2010.02.15 hétfő, 18:16:11 »

ja most meg ilyeneket irogat mióta lenulláztam rendesen....meg elis hiszem....2,6L  gun

« Utoljára szerkesztve: 2010.02.15 hétfő, 18:18:28 írta Bunyek » Naplózva
soho001
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1262


CUKRÁSZ. /MPFC/


WWW E-mail
« Új hozzászólás #958 Dátum: 2010.02.15 hétfő, 18:36:26 »

ja most meg ilyeneket irogat mióta lenulláztam rendesen....meg elis hiszem....2,6L  gun



Érdemes kicserélni ha ilyeneket mutat? Vagy esetleg várjak még vele  a tapasztalataidra? Nehéz volt kicserélni a műszeregységet és beszerelni az info kart? Mennyiért vetted őket? Bocs az ezer kérdésért,de hát érdekel.  Köszi.
Naplózva

2001-ES, TDDI-115LE+++ CHIPTUNING, TEMPOMAT, TOLATÓRADAR, GYÁRI XENON.BECKER HIFI,ÜLÉSFŰTÉS,                BELÜLRŐL ÁLLÍTHATÓ ELSŐ KEREKEK.  STB....

Ford Puma
soho001
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1262


CUKRÁSZ. /MPFC/


WWW E-mail
« Új hozzászólás #959 Dátum: 2010.02.15 hétfő, 19:16:16 »

műszeregységet nem egy nagy valami kiszedni:
http://www.mondeo.hu/ftp/pdf/szerviz/mk3_muszerfalvilagitas_hu.pdf

Köszi ez jó és teljesen érthető.
Naplózva

2001-ES, TDDI-115LE+++ CHIPTUNING, TEMPOMAT, TOLATÓRADAR, GYÁRI XENON.BECKER HIFI,ÜLÉSFŰTÉS,                BELÜLRŐL ÁLLÍTHATÓ ELSŐ KEREKEK.  STB....

Ford Puma
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #960 Dátum: 2010.02.15 hétfő, 21:17:06 »

max 5 perc kicserélni.....
Naplózva
virus-5
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77


virus-5@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #961 Dátum: 2010.02.15 hétfő, 21:28:39 »

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem. Nekem egy 2000-es tddi mondim van ép akku cserés és nem tudom milyet tegyek bele. Ma körbejártam a helybéli boltokat, hogy milyet vegyek, de talán a net-ről rendelve jobban járnék. Amit kinéztem az egy:VARTA Blue Dynamic 12 V / 80 Ah  jobb+  315 * 175 * 175mm  740 EN     Alacsonyházas. Mi lenne a tapasztaltabbak véleménye? Az itteni boltosok motorcraft-ot nem forgalmaznak, mondván hogy ár/értékbe nem jó. A bosch-t nem ajánlják mert már nem német hanem mindenféle lim-lom. És a méretét jól mértem, mert nem volt kiszerelve még?

Köszi a válaszokat. Simi.
Naplózva

2003, Mondeo kombi 2.0 TDDI 115LE
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #962 Dátum: 2010.02.17 szerda, 08:55:24 »

nagyon megvagyok elégedve a GIGAWATT nevű akksimmal, és olcsó....
egyszer Keszhely-Pécs távot eljöttem vele, a héten hifi szivta le gatyára....mindkétszer feltöltöttem fullra és pöcc-röff....sok akksi kuka lett volna.
ja és 5 éves.... eplus2
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #963 Dátum: 2010.02.17 szerda, 08:58:58 »

Olyan ember segitségét keresném aki nem ülésfütéses autóba rakott már be gyári ülésfűtéses ülésszettet...(sikerült szerválnom egy bőr ülésszettet a kocsiba.)
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #964 Dátum: 2010.02.17 szerda, 09:12:23 »

nagyon megvagyok elégedve a GIGAWATT nevű akksimmal, és olcsó....
egyszer Keszhely-Pécs távot eljöttem vele, a héten hifi szivta le gatyára....mindkétszer feltöltöttem fullra és pöcc-röff....sok akksi kuka lett volna.
ja és 5 éves.... eplus2
TDDInek mihez kell áram? Vezérléshez maximum, nem?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
zolseges
Vendég
« Új hozzászólás #965 Dátum: 2010.02.17 szerda, 12:18:56 »

Lehet nem kell programozni semmit sem ha szerencséd van, kell egy infógombos irányjelzőkar, és egy garantáltan fedcomp-os  műszeregység!

Kicseréled az alkatrészeket és simán mükszik minden ha nem akkor jön a felprogramozás!

Nekem 1,8 benzin LX-em van kicseréltem az előbb említett alkatrészeket és mükszik is!

jó munkát worship

Na most ezt magyarazatok el leccike!!! help
Elvileg az osszes muszerfal ugyan olyan!Peldaul az enyemben (trend/zetec) latszik,hogy a kijelzon meg van minden!Tempomat emblema,fogyasztas (itt ugye miles/gallon)!Tehat csak ugyan olyan muszerfalat tudok beletenni.NEM?Huh??
Vagy most mi van?Mert engem ez a kerdes rohadtul erdekel!Nekem kell computer!!!!!! eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
Azt tudom,hogy a dizellekbe 2 muszerfal letezik,de az enyem valami miatt a full.Aztan megsemnem van computerem!!Lehet,hogy csak kart kellene cserelnem???
Naplózva
soho001
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1262


CUKRÁSZ. /MPFC/


WWW E-mail
« Új hozzászólás #966 Dátum: 2010.02.17 szerda, 16:11:48 »

Na most ezt magyarazatok el leccike!!! help
Elvileg az osszes muszerfal ugyan olyan!Peldaul az enyemben (trend/zetec) latszik,hogy a kijelzon meg van minden!Tempomat emblema,fogyasztas (itt ugye miles/gallon)!Tehat csak ugyan olyan muszerfalat tudok beletenni.NEM?Huh??
Vagy most mi van?Mert engem ez a kerdes rohadtul erdekel!Nekem kell computer!!!!!! eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
Azt tudom,hogy a dizellekbe 2 muszerfal letezik,de az enyem valami miatt a full.Aztan megsemnem van computerem!!Lehet,hogy csak kart kellene cserelnem???

Szia. Én is szeretnék kompjutert és a műszertesztnél nekem is mutat mindent de normál esetben csak a külső hőmérsékletet. TDDi 115LE TREND Combi.
Naplózva

2001-ES, TDDI-115LE+++ CHIPTUNING, TEMPOMAT, TOLATÓRADAR, GYÁRI XENON.BECKER HIFI,ÜLÉSFŰTÉS,                BELÜLRŐL ÁLLÍTHATÓ ELSŐ KEREKEK.  STB....

Ford Puma
nagytomi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1096



« Új hozzászólás #967 Dátum: 2010.02.17 szerda, 16:13:14 »

Olyan ember segitségét keresném aki nem ülésfütéses autóba rakott már be gyári ülésfűtéses ülésszettet...(sikerült szerválnom egy bőr ülésszettet a kocsiba.)
Remélem nem baj, hogy reklámozom, de Ervin kicserélte az üléseit bőrre és át kellett rakni a fűtést. Őt keresd.
Naplózva

2011.Titanium S kombi 2.0 TDCi 163 Hp. Powershift ,19"
2018 MK5 180 Hp AWD Powershift
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #968 Dátum: 2010.02.17 szerda, 17:24:53 »

Remélem nem baj, hogy reklámozom, de Ervin kicserélte az üléseit bőrre és át kellett rakni a fűtést. Őt keresd.

szia!
beszéltem már vele,de neki volt alapban bennt ülésfűtés,enyémben meg nincs....azért köszi. wave
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #969 Dátum: 2010.02.17 szerda, 17:28:54 »

na akkor mégegyszer:

tökmindegy milyen műszeregységed van ha nem jelzi ki,akkor nem tudja,ennyi...
olyat kell venni ami kiirja..felprogramozni meg tempomatot kell...
elvileg lehet olyan műszeregység amiben nincs felprogramozva a fogyimérés,de nagyon kicsi az esély, kell venni egy olyat ami tuti kiirta.
Naplózva
soho001
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1262


CUKRÁSZ. /MPFC/


WWW E-mail
« Új hozzászólás #970 Dátum: 2010.02.17 szerda, 17:51:04 »

na akkor mégegyszer:

tökmindegy milyen műszeregységed van ha nem jelzi ki,akkor nem tudja,ennyi...
olyat kell venni ami kiirja..felprogramozni meg tempomatot kell...
elvileg lehet olyan műszeregység amiben nincs felprogramozva a fogyimérés,de nagyon kicsi az esély, kell venni egy olyat ami tuti kiirta.

Szia. A tiéd most már jól mutatja az adatokat?
 integet2 wave
Naplózva

2001-ES, TDDI-115LE+++ CHIPTUNING, TEMPOMAT, TOLATÓRADAR, GYÁRI XENON.BECKER HIFI,ÜLÉSFŰTÉS,                BELÜLRŐL ÁLLÍTHATÓ ELSŐ KEREKEK.  STB....

Ford Puma
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #971 Dátum: 2010.02.17 szerda, 17:59:58 »

szia!
beszéltem már vele,de neki volt alapban bennt ülésfűtés,enyémben meg nincs....azért köszi. wave
vezetékeléssel hogy állsz? A fűtés közös kötegben megy a magasságállító motorral meg a légzsákos motyókkal. TIS-ben van ülés alatti csati kiosztás, abból látszik, mi kell a fűtéshez. Szellőztethető is az ülés?
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
zolseges
Vendég
« Új hozzászólás #972 Dátum: 2010.02.17 szerda, 18:21:06 »

na akkor mégegyszer:

tökmindegy milyen műszeregységed van ha nem jelzi ki,akkor nem tudja,ennyi...
olyat kell venni ami kiirja..felprogramozni meg tempomatot kell...
elvileg lehet olyan műszeregység amiben nincs felprogramozva a fogyimérés,de nagyon kicsi az esély, kell venni egy olyat ami tuti kiirta.

Koszonom!

Mar utana is neztem az ebay-en!Meglepo,hogy elvileg £50-bol (dashboard £30+£15 a kar na meg az £5 postakoltseg!) lehet egy ghia felszereltsegu autom! nyes nyes
Ez jo! taps taps
Viszont megneztem az egocserenel a muszerfal kiszedeset (borz-alom)!Asszem ez egy unalmas tavaszi delutanra marad! Smiley
Koszonom megegyszer  worship
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #973 Dátum: 2010.02.17 szerda, 18:21:42 »

Szia. A tiéd most már jól mutatja az adatokat?
 integet2 wave

hát ööööö,izééé nem. szomoru1
de most nemis mentem nagyon vele mióta kinulláztam megint.
de azis furcsa hogy állok egy helybe azt felmegy a pillanatnyi fogyi 99.9-re....elindulok akkor meg visszamegy.
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #974 Dátum: 2010.02.17 szerda, 18:24:36 »

vezetékeléssel hogy állsz? A fűtés közös kötegben megy a magasságállító motorral meg a légzsákos motyókkal. TIS-ben van ülés alatti csati kiosztás, abból látszik, mi kell a fűtéshez. Szellőztethető is az ülés?


szia!

hát passz holnap érkezik meg elvileg,még nem láttam a cuccot... eplus2
tudsz adni nekem egy kiosztás rajzot?


Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #975 Dátum: 2010.02.17 szerda, 18:28:08 »

Koszonom!

Mar utana is neztem az ebay-en!Meglepo,hogy elvileg £50-bol (dashboard £30+£15 a kar na meg az £5 postakoltseg!) lehet egy ghia felszereltsegu autom! nyes nyes
Ez jo! taps taps
Viszont megneztem az egocserenel a muszerfal kiszedeset (borz-alom)!Asszem ez egy unalmas tavaszi delutanra marad! Smiley
Koszonom megegyszer  worship

én 15-ért vettem a műszerfalat és 1500ft-ért a kart....
műszeregység kiszedése nem bonyi 9db csillagcsavar.kormányon a burkolatott lepattintod(felfelé) és már veheted is ki a műszeregységet.
nyugodtan lelehet húzni a csatit nem felejti el a kilómétert.
Naplózva
soho001
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1262


CUKRÁSZ. /MPFC/


WWW E-mail
« Új hozzászólás #976 Dátum: 2010.02.17 szerda, 18:30:03 »

hát ööööö,izééé nem. szomoru1
de most nemis mentem nagyon vele mióta kinulláztam megint.
de azis furcsa hogy állok egy helybe azt felmegy a pillanatnyi fogyi 99.9-re....elindulok akkor meg visszamegy.

Akkor még várok tapasztalataidra. Fölöslegesen nem akarok műszeregységet cserélni. Ha neked jó lesz akkor megcsinálom én is. rinya eplus2
Naplózva

2001-ES, TDDI-115LE+++ CHIPTUNING, TEMPOMAT, TOLATÓRADAR, GYÁRI XENON.BECKER HIFI,ÜLÉSFŰTÉS,                BELÜLRŐL ÁLLÍTHATÓ ELSŐ KEREKEK.  STB....

Ford Puma
szeszka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284



E-mail
« Új hozzászólás #977 Dátum: 2010.02.17 szerda, 20:06:36 »

Akkor még várok tapasztalataidra. Fölöslegesen nem akarok műszeregységet cserélni. Ha neked jó lesz akkor megcsinálom én is. rinya eplus2

Kb. egy hete vettem az ebay-en műszeregységet és kart postázással együtt 48 fontért!
Beszereltem kb. 30 perc alatt és tökéletesen működik minden úgy mutat ahogy kell, kivéve a tempomatott, mert azt fel kell programozni és itt még nem találtam normális embert rá ( London ). ( Ja a mérföld értékét saját magam adtam meg és annyira állították az órát )
A tempomat miatt miatt minden beindításnál megjelenik a kijelzőn a tempomat ikon, majd sípol egyet és átvált rendes compra!
Szerintem nyugodtam vegyél és szereld be! integet2 taps
Naplózva

2012. 2.0 TDCI 163 PS. Titanium S. Kombi...
2002. 1,8 benzin kombi- xenon, fólia, tempomat, kék belső......
soho001
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1262


CUKRÁSZ. /MPFC/


WWW E-mail
« Új hozzászólás #978 Dátum: 2010.02.17 szerda, 20:10:46 »

Kb. egy hete vettem az ebay-en műszeregységet és kart postázással együtt 48 fontért!
Beszereltem kb. 30 perc alatt és tökéletesen működik minden úgy mutat ahogy kell, kivéve a tempomatott, mert azt fel kell programozni és itt még nem találtam normális embert rá ( London ). ( Ja a mérföld értékét saját magam adtam meg és annyira állították az órát )
A tempomat miatt miatt minden beindításnál megjelenik a kijelzőn a tempomat ikon, majd sípol egyet és átvált rendes compra!
Szerintem nyugodtam vegyél és szereld be! integet2 taps

Köszi. Ha találok valahol hasonló áron akkor meg is teszem.
Naplózva

2001-ES, TDDI-115LE+++ CHIPTUNING, TEMPOMAT, TOLATÓRADAR, GYÁRI XENON.BECKER HIFI,ÜLÉSFŰTÉS,                BELÜLRŐL ÁLLÍTHATÓ ELSŐ KEREKEK.  STB....

Ford Puma
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #979 Dátum: 2010.02.17 szerda, 20:31:17 »

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem. Nekem egy 2000-es tddi mondim van ép akku cserés és nem tudom milyet tegyek bele. Ma körbejártam a helybéli boltokat, hogy milyet vegyek, de talán a net-ről rendelve jobban járnék. Amit kinéztem az egy:VARTA Blue Dynamic 12 V / 80 Ah  jobb+  315 * 175 * 175mm  740 EN     Alacsonyházas. Mi lenne a tapasztaltabbak véleménye? Az itteni boltosok motorcraft-ot nem forgalmaznak, mondván hogy ár/értékbe nem jó. A bosch-t nem ajánlják mert már nem német hanem mindenféle lim-lom. És a méretét jól mértem, mert nem volt kiszerelve még?

Köszi a válaszokat. Simi.
Aki sajnálja a pénzt a Boschra, az fikázza...aki meg jó akksit akar, az meg azt vesz!!  Ha akksi, akkor banner vagy bosch S5-S6   smile
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
zolseges
Vendég
« Új hozzászólás #980 Dátum: 2010.02.17 szerda, 21:29:05 »

Kb. egy hete vettem az ebay-en műszeregységet és kart postázással együtt 48 fontért!
Beszereltem kb. 30 perc alatt és tökéletesen működik minden úgy mutat ahogy kell, kivéve a tempomatott, mert azt fel kell programozni és itt még nem találtam normális embert rá ( London ). ( Ja a mérföld értékét saját magam adtam meg és annyira állították az órát )
A tempomat miatt miatt minden beindításnál megjelenik a kijelzőn a tempomat ikon, majd sípol egyet és átvált rendes compra!
Szerintem nyugodtam vegyél és szereld be! integet2 taps

Hello!

Jo hirek! Wink

Csak annyi,hogy et hogyan erted? " Ja a mérföld értékét saját magam adtam meg és annyira állították az órát"
En nem szeretnek szaladgalni vele,foleg itt nem Manchester-Liverpool vonalon mert horribil ara van a szereloknek!Van egy cimbora Northhamptonban aki szerel,de o nem gepezik csak szetszed meg osszerek. Wink
Tehat megrendelem,beszerelem,inditom es jo vagy szivok es anyazok? worship
Naplózva
szeszka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284



E-mail
« Új hozzászólás #981 Dátum: 2010.02.18 csütörtök, 07:49:55 »

ha beteszed a másik órát akkor az abban lévő km érték lesz
pl ha a tiedben van 12345 és amit beleteszel abban 236478 akkor az új órában lévő érték marad meg, hiába nem annyit futott a géped


Igen a Fordok nem őrzik a km állását csak az órában, tehát itt az órát kell bütykölni a km miatt!

Ha egy új órát veszel  0 km-es lesz az autód!!! worship
Naplózva

2012. 2.0 TDCI 163 PS. Titanium S. Kombi...
2002. 1,8 benzin kombi- xenon, fólia, tempomat, kék belső......
zolseges
Vendég
« Új hozzászólás #982 Dátum: 2010.02.18 csütörtök, 15:40:32 »

Nagyon szepen koszonom a segitseget!
Szerintem tavasz elejen megcsinalom ezt a dolgot!
Lehet,hogy majd akkor megint igenybe veszem a szaktudasotokat! nyes worship
Naplózva
soho001
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1262


CUKRÁSZ. /MPFC/


WWW E-mail
« Új hozzászólás #983 Dátum: 2010.02.19 péntek, 20:49:19 »

Sziasztok .

Ha Angol  kompjuteres műszeregységet veszek az jó lessz  az én autómba? Pld  a csatlakozók,mérföld ? wave integet2
Naplózva

2001-ES, TDDI-115LE+++ CHIPTUNING, TEMPOMAT, TOLATÓRADAR, GYÁRI XENON.BECKER HIFI,ÜLÉSFŰTÉS,                BELÜLRŐL ÁLLÍTHATÓ ELSŐ KEREKEK.  STB....

Ford Puma
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #984 Dátum: 2010.02.19 péntek, 21:49:37 »

Érdekelne egy dolog angol bőr ülés szettel kapcsolatban.
Az európai autóban az anyós oldalon van súlyoptika a légzsáknak, de az angol autóban a bal oldali az anyós ülés....szal átlehet épiteni az alját? vagy hogy?
vezető ülésben nincs ugy tudom mivel értelemszerüen valaki vezeti a kocsit,de az is forditva van az angol kocsikban ugye!
ezen agyalok egész nap....
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #985 Dátum: 2010.02.19 péntek, 22:46:19 »

Érdekelne egy dolog angol bőr ülés szettel kapcsolatban.
Az európai autóban az anyós oldalon van súlyoptika a légzsáknak, de az angol autóban a bal oldali az anyós ülés....szal átlehet épiteni az alját? vagy hogy?
vezető ülésben nincs ugy tudom mivel értelemszerüen valaki vezeti a kocsit,de az is forditva van az angol kocsikban ugye!
ezen agyalok egész nap....
valahogy biztos át lehet építeni... elvileg ugyan az az alapja mind a kettőnek...szerintem... Roll Eyes
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
deakzsolt
Vendég
« Új hozzászólás #986 Dátum: 2010.02.20 szombat, 01:56:41 »

annyit ehhez, hogy a linkelt darab facelift előtti autóból való, így kérdéses, hogy a facelift utánira felmegy-e.


köszönöm a választ Smiley megpróbálom.
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #987 Dátum: 2010.02.20 szombat, 10:53:05 »

na megyek nekiesek az ülléseknek,de minden ötletet,segitséget szivesen veszek.... worship
Naplózva
soho001
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1262


CUKRÁSZ. /MPFC/


WWW E-mail
« Új hozzászólás #988 Dátum: 2010.02.20 szombat, 15:03:55 »

Sziasztok .

Ha Angol  kompjuteres műszeregységet veszek az jó lessz  az én autómba? Pld  a csatlakozók,mérföld ? wave integet2
http://download766.mediafire.com/grebzjxu1dyg/kitkxk0gyzn/Lost.6x04.part2.rar
Naplózva

2001-ES, TDDI-115LE+++ CHIPTUNING, TEMPOMAT, TOLATÓRADAR, GYÁRI XENON.BECKER HIFI,ÜLÉSFŰTÉS,                BELÜLRŐL ÁLLÍTHATÓ ELSŐ KEREKEK.  STB....

Ford Puma
szeszka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284



E-mail
« Új hozzászólás #989 Dátum: 2010.02.20 szombat, 18:42:29 »


Tökéletes lesz csak ugye nem km fog mutatni hanem mérföldet, de maga a computer részén át tudod váltani, hogy km legyen.
Viszont a km/h  kicsi lesz és a mérföld lesz nagyobbal, pont fordítva mint most van az órádon, de ha szánsz még rá egy kis pénzt 6 font körül lehet venni ( ebay ) számlapot mondjuk fehéret, veszel km/h-t és ráragasztod már meg is oldódott a problémád!
A csatlakozók egyformák a felfogatás is!

Hali
Naplózva

2012. 2.0 TDCI 163 PS. Titanium S. Kombi...
2002. 1,8 benzin kombi- xenon, fólia, tempomat, kék belső......
skorpio79
Vendég
« Új hozzászólás #990 Dátum: 2010.02.22 hétfő, 21:22:00 »

Sziasztok valaki tudd eladó generátort 2001 tddi-re
köszi
Naplózva
zoltabencsik
Vendég
« Új hozzászólás #991 Dátum: 2010.02.23 kedd, 17:07:38 »

Sziasztok.A vezető felőli oldalon találtam ezt a csatit aminek a képét felraktam.A kérdésem a következő.Mondja meg valaki mire szolgál ez a csati?Továbbá,hogy hogyan tudom össze kötni a laptopommal ha arra a célra szolgál?
Itt a link:http://kepfeltoltes.hu/view/100223/csati_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Előre is köszönöm a segítséget. worship
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #992 Dátum: 2010.02.23 kedd, 17:29:06 »

Sziasztok.A vezető felőli oldalon találtam ezt a csatit aminek a képét felraktam.A kérdésem a következő.Mondja meg valaki mire szolgál ez a csati?Továbbá,hogy hogyan tudom össze kötni a laptopommal ha arra a célra szolgál?
Itt a link:http://kepfeltoltes.hu/view/100223/csati_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Előre is köszönöm a segítséget. worship
Veszel hozzá 1 obd interfészt+szoftvert,és már megy is.
Neten keresel OBD interfész címszó alatt,mindent megtalálsz hozzá!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
zoltabencsik
Vendég
« Új hozzászólás #993 Dátum: 2010.02.23 kedd, 17:44:30 »

Veszel hozzá 1 obd interfészt+szoftvert,és már megy is.
Neten keresel OBD interfész címszó alatt,mindent megtalálsz hozzá!
Ez dolog mennyibe kerül ? wow1
Naplózva
zoltabencsik
Vendég
« Új hozzászólás #994 Dátum: 2010.02.23 kedd, 17:51:29 »

Veszel hozzá 1 obd interfészt+szoftvert,és már megy is.
Neten keresel OBD interfész címszó alatt,mindent megtalálsz hozzá!

Sajnos nem látom az én gépesem típusát a felsorolt listán ahol az OBD -s típusok vannak.
Honnan tudom megállapítani, hogy működni fog a dolog ha meg veszem?? falbav
 wow1
Naplózva
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1608



« Új hozzászólás #995 Dátum: 2010.02.23 kedd, 17:52:31 »

Ez dolog mennyibe kerül ? wow1
3k-5k az e-bay-ről. Magyarországról 8k-tól fölfelé. Kulcsszó: ELM327.
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #996 Dátum: 2010.02.23 kedd, 18:00:02 »

Ez dolog mennyibe kerül ? wow1
Nagyon változó.
Mondjuk úgy,hogy 8e től akár több100e ig.Az interfész tipus specifikus mivoltától függ.Az univerzális kütyük az olcsóbbak(8-20e ft),de eléggé szegény a használati tudásuk.Mondjuk úgy,hogy nem sok mindent lehet vele látni,de alap dolgokra jó(turbónyomi,elsődleges hibakódolvasás,stb).Viszont vannak netről letölthető sw-k hozzá.
A tipus specifikus interfész saját szoftverrel már nem olcsó dolog.200 e körül és afelett van az ára.Az lényegesen többet tud az univerzálisaknál.De a gyáritól még mindig elmarad,de csak talán a programozásokban.
Aztán van a neten gyári célműszer is sok-sok 100e ft-ért.
Olvasgass 1 kicsit!
http://www.autoenginuity.com/
http://www.obd-eobd.hu/downloads.html
http://www.cardiagnostics.info/shop/dealer-programok-c-11.html?page=4&sort=2a

Stb,stb,stb
 Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
nandi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


E-mail
« Új hozzászólás #997 Dátum: 2010.02.25 csütörtök, 10:28:31 »

sziasztok
a fordulatszám mérőm és a km óra jobb oldali ledje beadta az unalmast,mindkét fél jobb fele sötét lett.
Nagy macera cserélni ezeket a ledeket (égőket)?
Hol tudom beszerezni?

Köszönöm!
Naplózva

MKIII facelift 2004 Ghia érintőképernyős navi TDCi 130 LE M6
mondeo111
Vendég
« Új hozzászólás #998 Dátum: 2010.02.25 csütörtök, 10:48:15 »

sziasztok
a fordulatszám mérőm és a km óra jobb oldali ledje beadta az unalmast,mindkét fél jobb fele sötét lett.
Nagy macera cserélni ezeket a ledeket (égőket)?
Hol tudom beszerezni?

Köszönöm!

http://www.mondeo.hu/ftp/pdf/szerviz/mk3_muszerfalvilagitas_hu.pdf    Itt megtalálod!!!
Naplózva
sanyikabacsi
Vendég
« Új hozzászólás #999 Dátum: 2010.02.26 péntek, 16:24:21 »

hello!
a csomagtér ajtót a konzolon lévő gombbal csak akkor lehet kinyitni ha az egész központi nyitva van? Mert nekem kulccsal nem műxik a központi csak a kulcsos-gombbal, szóval szinte mindig csak a vezető felőli ajtó van nyitva...  szomoru1Huh?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 ... 742   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.075 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.