Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 07:32:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 505966 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #450 Dátum: 2011.09.30 péntek, 14:20:00 »

Meg szerintem a bőrkormány is szállítási sérült lesz, mire leér. Konkrétan lehámlott a fél teteje, mióta a csomagtartóban áll. Az enyémen meg visszanőtt a festék a bőrre. Nem is értem milyen paranormális jelenségek ezek.
akkor ne csodálkozz barátocskám, ha a kipufod az utastérbe fog pöfögni... eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #451 Dátum: 2011.10.01 szombat, 12:42:49 »

akkor ne csodálkozz barátocskám, ha a kipufod az utastérbe fog pöfögni... eplus2

 vigyor3
Naplózva
Z1
Vendég
« Új hozzászólás #452 Dátum: 2011.11.05 szombat, 00:42:57 »

Inkább egészben adnám el...
Új gyertyák, levegő szűrő, benzin szűrő, Teljesen új kipufogó rendszer (3 hónapos)
4 elektromos ablak, napfény tető (manuális), 80 % pirelli nyári gumik...  és vigyáztam rá...de most ez odavágott nekem rendesen...  falbav falbav falbav

pénteki jobb képek.......

http://www.kephost.com/view3.php?filename=zmpcd8m38po2hdgcp65u.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=n65bx361or8lc9cq3ssu.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=l5ylxjk5rl9rsft38jcg.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=rjkavmjulba1h85b0227.jpg
szegény jószág. Az enyém meg az EIT 928,uh ekkoru nakkoruak.
Naplózva
pallia13
Vendég
« Új hozzászólás #453 Dátum: 2011.11.05 szombat, 23:06:15 »

Sziasztok, lenne egy kérdésem. sokszor hallottam és olvastam már itt a fórumon is ,hogy utólag csináltatok/csináltattak üvegtetőt a már meglévő járgányra, érdeklődnék ,hogy hol tudnám megcsináltatni én is , és ,hogy körülbelül mennyit kérnek érte ?   előre is köszönöm !  worship
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #454 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 02:35:25 »

Sziasztok, lenne egy kérdésem. sokszor hallottam és olvastam már itt a fórumon is ,hogy utólag csináltatok/csináltattak üvegtetőt a már meglévő járgányra, érdeklődnék ,hogy hol tudnám megcsináltatni én is , és ,hogy körülbelül mennyit kérnek érte ?   előre is köszönöm !  worship
csináltatni? wow1
hát nem tudom, bevállalja-e valaki.
ha megcsinálod magadnak, az más kérdés...
akkor kell egy komplett tető kárpittal, egy új szélvédő és két kit szélvédő ragasztó.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #455 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 08:59:09 »

csináltatni? wow1
hát nem tudom, bevállalja-e valaki.
ha megcsinálod magadnak, az más kérdés...
akkor kell egy komplett tető kárpittal, egy új szélvédő és két kit szélvédő ragasztó.
Astor,nem érzed magad elszántnak,hogy segíts egy klubtagnak?És annyit kérhetsz,amennyit nem szégyellsz...
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #456 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 09:46:29 »

Astor,nem érzed magad elszántnak,hogy segíts egy klubtagnak?És annyit kérhetsz,amennyit nem szégyellsz...
ez nem a pénzen múlik ...
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #457 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 09:57:11 »

ez nem a pénzen múlik ...
akár a lelkemet is...ki mennyit ad érte?
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #458 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 10:11:54 »

Sziasztok!

Nyitott csomagtartó ajtó esetén nem jelez az aws. Hol van az érzékelő Az ajtóban vagy a küszöbben?

Üdv
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #459 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 11:10:43 »

Sziasztok!

Nyitott csomagtartó ajtó esetén nem jelez az aws. Hol van az érzékelő Az ajtóban vagy a küszöbben?

Üdv
hát,ha olyan mint az ötajtós ,akkor a zárban.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #460 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 11:35:43 »

Sziasztok!

Nyitott csomagtartó ajtó esetén nem jelez az aws. Hol van az érzékelő Az ajtóban vagy a küszöbben?

Üdv
ajtó-zár-kici kék dobozka...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #461 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 11:35:56 »

hát,ha olyan mint az ötajtós ,akkor a zárban.

Most már lebontottam a zárat, de nem lettem okosabb. Van egy mikrokapcsoló, ami lehet a jeladó. Az ötajtósnál mi küldi a jelet?
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #462 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 11:38:35 »

ajtó-zár-kici kék dobozka...
Hű de lényegre törő  Wink.

Mekkora kici-kék dobozka? Mert itt nem találok kici-kék dobozka smile.
Naplózva
pallia13
Vendég
« Új hozzászólás #463 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 11:42:40 »

csináltatni? wow1
hát nem tudom, bevállalja-e valaki.
ha megcsinálod magadnak, az más kérdés...
akkor kell egy komplett tető kárpittal, egy új szélvédő és két kit szélvédő ragasztó.

értem, vaterán néztem használtba tetőablakot, kerettel meg mindennel, ezek szerint nekem kéne megcsinálnom,köszönöm a választ...
Naplózva
pallia13
Vendég
« Új hozzászólás #464 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 11:43:28 »

Astor,nem érzed magad elszántnak,hogy segíts egy klubtagnak?És annyit kérhetsz,amennyit nem szégyellsz...

annyi pénzem azért nincs, hogy annyit adjak érte amennyit nem szégyell.. Cheesy
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #465 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 11:45:29 »

Hű de lényegre törő  Wink.

Mekkora kici-kék dobozka? Mert itt nem találok kici-kék dobozka smile.

icic-pici eplus2
ha kinyitod az ajtót is látod. a zár bal oldalán van. hogy hozzáférj, le kell bontanod a burkolatot és a zárat. 3 kanóc megy rá. azt azért ellenőrizd, mielőtt szétkapod, hogy a csomitér pilács világít-e. mert ha az műxik, akkor nem a kapcsolóval van a gond...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #466 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 11:47:22 »

értem, vaterán néztem használtba tetőablakot, kerettel meg mindennel, ezek szerint nekem kéne megcsinálnom,köszönöm a választ...
az a módszer felejtős.... a lemez olyan vékony, mint a retró lángos közepe...
komplett tetőlemezzel lehet valamit kezdeni. a tetőablak kerettel, nem jó semmire, mert meghúzza a lemezt és egy vödör gottet kellene rákenni...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #467 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 11:48:10 »

annyi pénzem azért nincs, hogy annyit adjak érte amennyit nem szégyell.. Cheesy
ez eddig sem pénz kérdése volt. nem megélhetési tetőfedő vagyok... hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #468 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:08:40 »

icic-pici eplus2
ha kinyitod az ajtót is látod. a zár bal oldalán van. hogy hozzáférj, le kell bontanod a burkolatot és a zárat. 3 kanóc megy rá. azt azért ellenőrizd, mielőtt szétkapod, hogy a csomitér pilács világít-e. mert ha az műxik, akkor nem a kapcsolóval van a gond...
Erről az ici-pici dobozkáról beszélünk:  http://kepfeltoltes.hu/111106/DSCI0020_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg, http://kepfeltoltes.hu/111106/DSCI0019_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ?

Ha bontom a csatlakozót akkor jelzi az aws, hogy az ajtó nyitva, ha visszateszem a csatlakozót akkor nincs figyelmeztetés az aws-en. A kapcsolót kimértem, nem reagál semmire, beadta a derekát. A csomagtér lámpa sem működik. Ezek szerint ez a kis kapcsoló vezérli a csomagtér világítást is?

Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #469 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:09:11 »

Erről az ici-pici dobozkáról beszélünk:  http://kepfeltoltes.hu/111106/DSCI0020_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg, http://kepfeltoltes.hu/111106/DSCI0019_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg ?

Ha bontom a csatlakozót akkor jelzi az aws, hogy az ajtó nyitva, ha visszateszem a csatlakozót akkor nincs figyelmeztetés az aws-en. A kapcsolót kimértem, nem reagál semmire, beadta a derekát. A csomagtér lámpa sem működik. Ezek szerint ez a kis kapcsoló vezérli a csomagtér világítást is?


természetesen az vezérli
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #470 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:11:43 »

természetesen az vezérli
Hátha egy kis védé40 életre kelti...
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #471 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:19:30 »

Hátha egy kis védé40 életre kelti...
próbálkozhatsz vele, de nem sok esélyt látok rá...
ha a mechanikus része nem működik, akkor sérült, a többi meg be van olvasztva egy trutymóba oda a wd sem jut be...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #472 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:23:59 »

próbálkozhatsz vele, de nem sok esélyt látok rá...
ha a mechanikus része nem működik, akkor sérült, a többi meg be van olvasztva egy trutymóba oda a wd sem jut be...
Nem hányódik valamelyik sarokban az ecu mellett? Wink
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #473 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:26:19 »

Nem hányódik valamelyik sarokban az ecu mellett? Wink
de van nyes
ja egy kérdés. immos a kocsid?
mert úgy emlékszem, hogy ez az ecu, amit elhoztam tegnap, nem az. így viszont nem kell babrálni a kulccsal.
viszont, ha immos ecut szeretnél, akkor kell futnom még egy kört, mert ez csak akkor jutott eszembe, mikor haza értem...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #474 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:31:47 »

de van nyes
ja egy kérdés. immos a kocsid?
mert úgy emlékszem, hogy ez az ecu, amit elhoztam tegnap, nem az. így viszont nem kell babrálni a kulccsal.
viszont, ha immos ecut szeretnél, akkor kell futnom még egy kört, mert ez csak akkor jutott eszembe, mikor haza értem...

Szerintem nincs immo, de honnan kell ezt megállapítani?
Naplózva
pallia13
Vendég
« Új hozzászólás #475 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:34:15 »

az a módszer felejtős.... a lemez olyan vékony, mint a retró lángos közepe...
komplett tetőlemezzel lehet valamit kezdeni. a tetőablak kerettel, nem jó semmire, mert meghúzza a lemezt és egy vödör gottet kellene rákenni...

hehe Cheesy   értem köszönöm a választ, hát ez nekem bonyolult, és ha tényleg komplett tetőlemezt kéne berakni, az gondolom már beszerzési árban sem egy olcsó dolog,  azért köszönöm a választ és a tanácsot, még ,jó ,hogy nem vágtam bele olyan hirtelen...

Egyébként, a problémám a következő volt, használtan vettem a járgányt, kb 3 hete, és a belső kárpit a tetőn elengedett, kicsit lóg, és gonodolm csak úgy tudnám azt visszarakni ha megbontom a kárpitot valahol, így gondoltam akkor már lehet ,hogy berakok egy tetőablakot, mert az jó... Cheesy
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #476 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:39:03 »

hehe Cheesy   értem köszönöm a választ, hát ez nekem bonyolult, és ha tényleg komplett tetőlemezt kéne berakni, az gondolom már beszerzési árban sem egy olcsó dolog,  azért köszönöm a választ és a tanácsot, még ,jó ,hogy nem vágtam bele olyan hirtelen...

Egyébként, a problémám a következő volt, használtan vettem a járgányt, kb 3 hete, és a belső kárpit a tetőn elengedett, kicsit lóg, és gonodolm csak úgy tudnám azt vis***akni ha megbontom a kárpitot valahol, így gondoltam akkor már lehet ,hogy berakok egy tetőablakot, mert az jó... Cheesy
akkor bontsd le, ha vettél másik kárpitot. javítani nem érdemes, mert ocsmány lesz. ha belóg a kárpit akkor szétmállott a szivacs alatta.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #477 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:39:23 »

Szerintem nincs immo, de honnan kell ezt megállapítani?
a kulcsod milyen?
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #478 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:43:08 »

a kulcsod milyen?
Nagy, kopott, fekete van rajta piros led, fehér led(?) a kulcsszár mellett, két nyomógomb... vigyor3

Ő az: http://kepfeltoltes.hu/111106/Kulcs_www.kepfeltoltes.hu_.png

« Utoljára szerkesztve: 2011.11.06 vasárnap, 12:55:36 írta legyozo » Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #479 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 12:57:10 »

Nagy, kopott, fekete van rajta piros led, fehér led(?) a kulcsszár mellett, két nyomógomb... vigyor3

Ő az: http://kepfeltoltes.hu/111106/Kulcs_www.kepfeltoltes.hu_.png


a műszerfalon órád van, vagy fedcomp?
végül is mindegy...
kulcs elfordítása után ott kell világítson-kialudjon egy piros led, ha van immod.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #480 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 13:00:41 »

a műszerfalon órád van, vagy fedcomp?
végül is mindegy...
kulcs elfordítása után ott kell világítson-kialudjon egy piros led, ha van immod.
Fedcomp nincs, piros led az óra mellett van, világít is, de évekkel ezelőtt amikor másoltattam egy sima mezei kulcsot az minden ceremónia nélkül indította a gépet.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #481 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 13:04:08 »

Fedcomp nincs, piros led az óra mellett van, világít is, de évekkel ezelőtt amikor másoltattam egy sima mezei kulcsot az minden ceremónia nélkül indította a gépet.
akkójóvanakkó eplus2
akkor holnap elfutok a postára.
ha nem jó az ecu (úgy értem, ha nem szűnnek meg a tüneteid) visszaküldöd és csak a kapcsolót pengeted. jójezígy?
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #482 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 13:11:29 »

akkójóvanakkó eplus2
akkor holnap elfutok a postára.
ha nem jó az ecu (úgy értem, ha nem szűnnek meg a tüneteid) visszaküldöd és csak a kapcsolót pengeted. jójezígy?
Az elmélet jó, de ha postán küldöd, akkor én mindenképp fizetem + postaköltséget is. Ha visszaküldöm akkor Te is fizetsz postaköltséget is.... gazdagítjuk a postát-  eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #483 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 14:04:23 »

hehe Cheesy   értem köszönöm a választ, hát ez nekem bonyolult, és ha tényleg komplett tetőlemezt kéne berakni, az gondolom már beszerzési árban sem egy olcsó dolog,  azért köszönöm a választ és a tanácsot, még ,jó ,hogy nem vágtam bele olyan hirtelen...

Egyébként, a problémám a következő volt, használtan vettem a járgányt, kb 3 hete, és a belső kárpit a tetőn elengedett, kicsit lóg, és gonodolm csak úgy tudnám azt vis***akni ha megbontom a kárpitot valahol, így gondoltam akkor már lehet ,hogy berakok egy tetőablakot, mert az jó... Cheesy
kb 12e a tető, bontott fűtött szélvédő 15e, az új 30e körül
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #484 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 18:47:24 »

Az elmélet jó, de ha postán küldöd, akkor én mindenképp fizetem + postaköltséget is. Ha visszaküldöm akkor Te is fizetsz postaköltséget is.... gazdagítjuk a postát-  eplus2
ha tudsz utalni, akkor nem a postásnak kell fizetned. ha stimmel, akkor utalsz, ha nem stimmel, akkor visszapostázod és csak azt fizeted....
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #485 Dátum: 2011.11.06 vasárnap, 19:14:19 »

ha tudsz utalni, akkor nem a postásnak kell fizetned. ha stimmel, akkor utalsz, ha nem stimmel, akkor visszapostázod és csak azt fizeted....
Tudok utalni és OK.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #486 Dátum: 2011.11.11 péntek, 02:00:41 »

Fedcomp nincs, piros led az óra mellett van, világít is, de évekkel ezelőtt amikor másoltattam egy sima mezei kulcsot az minden ceremónia nélkül indította a gépet.

akkor ott vagy nincs imo, vagy ki van iktatva... imos kulcs nélkül villognia kéne a lednek folyamatosan gyújtás alatt és persze nem szabadna beindulnia a motornak Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #487 Dátum: 2011.11.11 péntek, 11:43:33 »

akkor ott vagy nincs imo, vagy ki van iktatva... imos kulcs nélkül villognia kéne a lednek folyamatosan gyújtás alatt és persze nem szabadna beindulnia a motornak Smiley
ha sima másolt kulccsal indul, akkor nincs Wink
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #488 Dátum: 2012.01.01 vasárnap, 11:43:06 »

gyerekek úgynézki  a földön csak a piramisok tartanak örökké  smile
de mondjuk szerintem csak addig még szőke nők meg nem látogatják  nyes
na mondi is olyan addig jou még 1 szöszi le nem bontja  eplus2
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #489 Dátum: 2012.01.01 vasárnap, 12:01:58 »

ha sima másolt kulccsal indul, akkor nincs Wink
vagy oda van ragasztva a vevő mellé a chip  nyes
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #490 Dátum: 2012.01.01 vasárnap, 12:12:22 »

vagy oda van ragasztva a vevő mellé a chip  nyes
Wink  hívj 1 mentalistát  nyes
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #491 Dátum: 2012.01.01 vasárnap, 13:01:39 »

vagy oda van ragasztva a vevő mellé a chip  nyes
ez bevált gyakorlat,nem a legmegfelelöbb de hatásos  eplus2
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #492 Dátum: 2012.01.02 hétfő, 08:42:27 »

Manuális az ablakom...és az lenne a kérdésem hogyan lehet levenni a tekerőkart

és hogy a hangszóró cseréhez az egész kárpitot le kell vennem vagy elég csak a rácsot kipattintani ...
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #493 Dátum: 2012.01.02 hétfő, 08:44:37 »

Manuális az ablakom...és az lenne a kérdésem hogyan lehet levenni a tekerőkart

és hogy a hangszóró cseréhez az egész kárpitot le kell vennem vagy elég csak a rácsot kipattintani ...
rácsot nem tudod külön kivenni, az egész kárpitot kell. picit megfeszíted a kart, és belátsz, van egy omega alakú drót biztosító, azt kéne kihúzni, és akkor símán lejön a tekerő
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #494 Dátum: 2012.01.02 hétfő, 08:51:59 »

rácsot nem tudod külön kivenni, az egész kárpitot kell. picit megfeszíted a kart, és belátsz, van egy omega alakú drót biztosító, azt kéne kihúzni, és akkor símán lejön a tekerő

köszi...most szomorú lettem.. Sad

és a kárpitot sokból tart levenni?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #495 Dátum: 2012.01.02 hétfő, 09:31:18 »

és a kárpitot sokból tart levenni?
Elsőt? Kicsit tovább, mint a hátsót. A legbonyolultabb és legtovább tartó része az elsőnek az, hogy a tükörnél levő 3szög takarót levedd. Ugyanis ott van egy csavar fedő kupak, azt úgy leszedni, hogy ne legyen rajta túl nagy sérülés, az szép meló. Utána már megy a dolog. Arra figyelj, hogy a behúzókar belső részét úgy tudod sérülés nélkül kivenni, hogy az alján levő lukba betolsz egy kis csavarhúzót és azzal kitolod egy picit. Aztán már csak pár csavar.
Sok sikert.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #496 Dátum: 2012.01.02 hétfő, 09:32:15 »

köszi...most szomorú lettem.. Sad

és a kárpitot sokból tart levenni?
Alul tartja  2 db csavar,a zár felől megint kettő,a b oszlop felől egy vagy kettő (fejből nem tudom) A kilincsnél a takaró műanyagból ki kell pattintani a kis kerek csavartakaró műanyag gombot,csavar kiteker, kilincs műanyagot kipattintod.Vigyázz rá,hogy a bowden bevezetés felől kicsit hátrafelé kell húzni,hogy kiakadjon a fülből,jellemzően az akkor törik el,amikor nekiállnak feszegetni.Ha mindez megvan,akkor némi fizikai ráhatással felfelé húzva lejön az ablaknál levő rugós patentokról a kárpit.A rács forrasztva van,egy egységet képezve a kárpittal.Az ablaktekerő kart rögzítő zégert én egy hajlított fogóval szoktam lehúzni,de egy vékony csavarhúzóval is ki lehet piszkálni.
Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #497 Dátum: 2012.01.02 hétfő, 13:10:24 »

Kedves Kollégák!

Először is BUÉK Mindenkinek!  git

Másodszor pedig egy kérdésem lenne. Valahogy eddig még sosem foglalkoztam vele, csak mostanában tudatosult bennem, hogy az MK1-es (négyajtós) mondeómban az ajtóhatárolók elég vackok. Bocs, nem tudom mi a rendes nevük. A gondom röviden az, hogy ha pl. úgy parkolok hogy megdől a kocsi mondjuk jobbra, akkor az ajtót a nyitott állapotában nem fogja meg semmi, és így valamelyik nap sikeresen rámcsapódott a maga termetes súlyával. Körülnéztem a másik 3-at is, azok is hasonlók. Nem akarom hogy valakinek keze-lába törjön. Orvosolható ez valahogy?

Előre is köszönöm: BluELite
Naplózva
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #498 Dátum: 2012.01.02 hétfő, 19:03:20 »

vagy oda van ragasztva a vevő mellé a chip  nyes

Nem vicc! Zárcsere után nekem így oldották meg a szakszervízben. Az új kulcsot nem tudták betanítani, ezért a régi kulcsot hozzászigszalagozták a vevőhöz. "A tolvaj úgysem tudná elvinni az autót, mert mechanikailag már más a zár!" mondták. Ezek szerint még nem láttak Ford-kulcsot sem (mind ugyanolyan).
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #499 Dátum: 2012.01.03 kedd, 19:44:20 »

Nem vicc! Zárcsere után nekem így oldották meg a szakszervízben. Az új kulcsot nem tudták betanítani, ezért a régi kulcsot hozzászigszalagozták a vevőhöz. "A tolvaj úgysem tudná elvinni az autót, mert mechanikailag már más a zár!" mondták. Ezek szerint még nem láttak Ford-kulcsot sem (mind ugyanolyan).
azért csak elsö ránézésre egyforma a toll csak  integet2
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.