Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 10:44:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 ... 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 506030 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #500 Dátum: 2012.01.08 vasárnap, 18:15:43 »

Kedves Kollégák!

Az lenne a nagy problémám, hogy az első ülés háttámlájának tekerőgombja nem állít, nagyon rossz fekve vezetni. Hogy lehetne hozzáférkőzni? Egyszer, amikor le akartam venni a tekerőgomb középső borítását(?), akkor működni kezdett.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #501 Dátum: 2012.01.08 vasárnap, 19:23:59 »

Kedves Kollégák!

Az lenne a nagy problémám, hogy az első ülés háttámlájának tekerőgombja nem állít, nagyon rossz fekve vezetni. Hogy lehetne hozzáférkőzni? Egyszer, amikor le akartam venni a tekerőgomb középső borítását(?), akkor működni kezdett.
a közepén van egy kupak. pattintsd ki egy vékony lapos csavarnyúzóval. az alatt kell legyen egy biztosító betét(fehér).
vagy ez van eltörve, vagy a szíj szakadt..
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #502 Dátum: 2012.01.08 vasárnap, 20:39:03 »

a közepén van egy kupak. pattintsd ki egy vékony lapos csavarnyúzóval. az alatt kell legyen egy biztosító betét(fehér).
vagy ez van eltörve, vagy a szíj szakadt..

Köszi, holnap megnézem.
Naplózva
mexi07
Vendég
« Új hozzászólás #503 Dátum: 2012.01.13 péntek, 07:47:16 »

sziasztok egy olyan érdekes ötletem támadt hogy az 1 es mondimnak a két első sárvédöjét és a motorháztetöt kiserélném 2 esre + a lámpákat. szerintetek lehetséges komolyabb barbárkodás nélkül?? csak mert  nagyon drága az mk1 re a tuning lámpa és nincs is nagy választék válaszotokat elörre is köszi. nagyon ne nézzetek hülyének Smiley
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #504 Dátum: 2012.01.13 péntek, 09:34:35 »

sziasztok egy olyan érdekes ötletem támadt hogy az 1 es mondimnak a két első sárvédöjét és a motorháztetöt kiserélném 2 esre + a lámpákat. szerintetek lehetséges komolyabb barbárkodás nélkül?? csak mert  nagyon drága az mk1 re a tuning lámpa és nincs is nagy választék válaszotokat elörre is köszi. nagyon ne nézzetek hülyének Smiley
Ezeken kívül még kell majd keresztmerevítő - esetleg teljes homlokfal -, géptető zárszerkezet, lökhárító, a lámpákhoz csatlakozó és egy pár centi kábel. Meg még nem tudom, hogy mi kellhet, Mk2-ben nem vagyok otthon ennyire.
Jó szórakozást hozzá Cheesy.
Naplózva
mexi07
Vendég
« Új hozzászólás #505 Dátum: 2012.01.13 péntek, 17:26:00 »

Ezeken kívül még kell majd keresztmerevítő - esetleg teljes homlokfal -, géptető zárszerkezet, lökhárító, a lámpákhoz csatlakozó és egy pár centi kábel. Meg még nem tudom, hogy mi kellhet, Mk2-ben nem vagyok otthon ennyire.
Jó szórakozást hozzá Cheesy.
vagy esetleg nem tudsz valami oldalt ahol lehet jó áron lámpát kapni? mert sehol nincs disagne lámpa
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #506 Dátum: 2012.01.13 péntek, 20:33:07 »

vagy esetleg nem tudsz valami oldalt ahol lehet jó áron lámpát kapni? mert sehol nincs disagne lámpa
Pl. ilyen?:
http://www.talkford.com/topic/192024-mk1-mondeo-morettes/
Naplózva
mexi07
Vendég
« Új hozzászólás #507 Dátum: 2012.01.13 péntek, 21:38:10 »

pl igen de az egész interneten csak ez az 1 lámpa van létezik másféle?
vagy marad az átépités?
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #508 Dátum: 2012.01.13 péntek, 21:54:08 »

pl igen de az egész interneten csak ez az 1 lámpa van létezik másféle?
vagy marad az átépités?

csak ez a fajta van, ill. a gyári... Sad átépítés... csak ott meg a "külső erők" szólhatnak bele...
magam is vadászom, MK2-höz már iszonyatosan jók vannak... persze az áruk is hasonló...
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Apanya
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 116



E-mail
« Új hozzászólás #509 Dátum: 2012.01.14 szombat, 15:18:35 »

Sziasztok!

   Olyan kérdésem vola(próbáltam végigböngészni a tropicokat,de nem találtam sehol)hol tudnék MK1-kombihoz hátsó légterelőt beszerezni?Néztem több helyen de csak gagyik voltak!legalább is nekem gagyik!
Szolid nem kirívót keresek,gyári is jó,A deszkából tákolt,és egyéb antonov-124-es repülőgépszárny kizárva! nyes wave
Naplózva

1993 Mk1 mondeo turnier GHIA 2.0
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #510 Dátum: 2012.01.15 vasárnap, 15:23:53 »

Sziasztok!

   Olyan kérdésem vola(próbáltam végigböngészni a tropicokat,de nem találtam sehol)hol tudnék MK1-kombihoz hátsó légterelőt beszerezni?Néztem több helyen de csak gagyik voltak!legalább is nekem gagyik!
Szolid nem kirívót keresek,gyári is jó,A deszkából tákolt,és egyéb antonov-124-es repülőgépszárny kizárva! nyes wave

több "tuning" műanyagos is készít ilyet, pontosan nem emlékszem, hogy melyik mondta, hogy ők csinálnak... az ő honlapjukon sem volt fent egyébként... én is sokat vadásztam, főleg féklámpásat, de itt sikerült szereznem... (mondjuk, mint utólag kiderült utángyártott, de azért szép)
szerintem kérdezd meg mail-ben a nagyobb műanyagosokat, esetleg Rocco-t, Ő otthon van a témában. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #511 Dátum: 2012.01.18 szerda, 21:04:27 »

Sziasztok!

   Olyan kérdésem vola(próbáltam végigböngészni a tropicokat,de nem találtam sehol)hol tudnék MK1-kombihoz hátsó légterelőt beszerezni?Néztem több helyen de csak gagyik voltak!legalább is nekem gagyik!
Szolid nem kirívót keresek,gyári is jó,A deszkából tákolt,és egyéb antonov-124-es repülőgépszárny kizárva! nyes wave

Szia!

Mondjuk nem hiszem hogy neked a kombira jó lenne, de nekem az mk1 sedan-on van egy hátsó szárny. Eredeti ford gyártmány, az aljában nem csak a ford jel van beleütve hanem minden féle szériaszám meg egyebek is. Már ezzel vettem az autót, de le akarom venni róla, nem illik rá, pontosabban nekem nem tetszik. Ha gondolod lefényképezem, és megszakérted, fel tudod-e szerelni, megfelelő-e a kialakítása.

Üdvözlettel: BluElite
Naplózva
viktoori
Vendég
« Új hozzászólás #512 Dátum: 2012.01.22 vasárnap, 10:31:31 »

Hogyan , illetve honnan lehet beszerezni ilyen lámpatakarót ami ezen is van?!
(hogy nekem is ilyen kör legyen az első lámpám Smiley )

Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #513 Dátum: 2012.01.22 vasárnap, 10:49:03 »

Hogyan , illetve honnan lehet beszerezni ilyen lámpatakarót ami ezen is van?!
(hogy nekem is ilyen kör legyen az első lámpám Smiley )



Boldog tudatlanság! vigyor3

Az nem lámpatakaró, hanem egy másfajta lámpa.

www.morette.com
Naplózva
viktoori
Vendég
« Új hozzászólás #514 Dátum: 2012.01.23 hétfő, 23:07:24 »

hát jo néha az egyszerűbb dolgokon jár a fejem csak..Cheesy

hálás köszönet!
Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #515 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 12:06:15 »

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy MK1-ről (1.6B de talán tökmindegy) hogyan kell le és felszerelni szakszerűen az első lökhárítót, egyszerűen, gyorsan, nagyobb műtét nélkül?

Köszönettel: BluElite
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #516 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 12:25:34 »

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy MK1-ről (1.6B de talán tökmindegy) hogyan kell le és felszerelni szakszerűen az első lökhárítót, egyszerűen, gyorsan, nagyobb műtét nélkül?

Köszönettel: BluElite
flex....
Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #517 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 12:37:54 »

flex....

De most komolyan  nyes
Hol tartják csavarok, honnét lehet egyszerűen hozzáférni?

Köszönöm: BluElite
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #518 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 12:54:30 »

De most komolyan  nyes
Hol tartják csavarok, honnét lehet egyszerűen hozzáférni?

Köszönöm: BluElite

Hali.

Én úgy csináltam hogy kiszedtem az első lámpákat, hűtőmaszkot és utána szabadon hozzáférsz a négy csavarhoz kb a rendszámtáblától 10-10 cm jobbra és balra.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #519 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 13:43:45 »

Hali.

Én úgy csináltam hogy kiszedtem az első lámpákat, hűtőmaszkot és utána szabadon hozzáférsz a négy csavarhoz kb a rendszámtáblától 10-10 cm jobbra és balra.
Hát ha te így csináltad, akkor a tiedet már barmolták. Ugyanis előbb a lökös le, majd aztán a lámpák.
Amúgy, szerintem. A bal oldalt alulról, mindkét anyát a kocsi alá fekve tudod leszedni, méghozzá kis racsnival (1/4), és a hozzávaló hosszított 13-as fejjel.
A jobb felső anyát felülről, az alsót meg alulról, mindenféle hosszító és csukló szár és világítás segítségével - klímás autó esetén.
Ja, készíts ragtapaszokat is smile.

Sok sikert, Üdv, HegeGabi.
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #520 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 14:11:37 »

Srácok! A hátsó lökhárítót hogy tudnám levenni? Kellene vinnem lökhárító javítóhoz, viszont azt mondta a srác, hogy leszerelve vigyem neki oda a lököst.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #521 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 14:25:09 »

Srácok! A hátsó lökhárítót hogy tudnám levenni? Kellene vinnem lökhárító javítóhoz, viszont azt mondta a srác, hogy leszerelve vigyem neki oda a lököst.
4 db csavar tartja hátul.
a 2 fölsőt csak az alváznyúlvány lyukon keresztül tudod letekerni. ha szerencséd van, akkor nem törik be a csavar.
a hátsó műanyag dobbetéteket is le kell szedned, aztán hátrafelé le kell húzni.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #522 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 16:36:40 »

Hát ha te így csináltad, akkor a tiedet már barmolták. Ugyanis előbb a lökös le, majd aztán a lámpák.
Amúgy, szerintem. A bal oldalt alulról, mindkét anyát a kocsi alá fekve tudod leszedni, méghozzá kis racsnival (1/4), és a hozzávaló hosszított 13-as fejjel.
A jobb felső anyát felülről, az alsót meg alulról, mindenféle hosszító és csukló szár és világítás segítségével - klímás autó esetén.
Ja, készíts ragtapaszokat is smile.

Sok sikert, Üdv, HegeGabi.

Mint minden mást.  szomoru1
Naplózva
lacasa
Vendég
« Új hozzászólás #523 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 17:57:10 »

sziasztok egy olyan érdekes ötletem támadt hogy az 1 es mondimnak a két első sárvédöjét és a motorháztetöt kiserélném 2 esre + a lámpákat. szerintetek lehetséges komolyabb barbárkodás nélkül?? csak mert  nagyon drága az mk1 re a tuning lámpa és nincs is nagy választék válaszotokat elörre is köszi. nagyon ne nézzetek hülyének Smiley

Már megcsináltam.....  Komplett mk2 donorbol
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #524 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 18:01:31 »

Már megcsináltam.....  Komplett mk2 donorbol

És mennyire kellett átalakítani az elejét? Vagy csak leveszem és felteszem.  Huh? Szerintem a lámpafelfogatásnál kellett valamit mokkolni. Írd le lécci a menetet mert engem is érdekel.
Naplózva
lacasa
Vendég
« Új hozzászólás #525 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 18:04:14 »

És mennyire kellett átalakítani az elejét? Vagy csak leveszem és felteszem.  Huh? Szerintem a lámpafelfogatásnál kellett valamit mokkolni. Írd le lécci a menetet mert engem is érdekel.
Alsó felső zárhíd csere. a többi gyerekjáték. Ha van kasztnis ismi akkor 1 nap, a többi mind csavaros. Ne felejts el lámpacsatlakozót beszerezni, de jobban jársz egy fullos donorral.
 integet2
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #526 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 18:08:04 »

Alsó felső zárhíd csere. a többi gyerekjáték. Ha van kasztnis ismi akkor 1 nap, a többi mind csavaros. Ne felejts el lámpacsatlakozót beszerezni, de jobban jársz egy fullos donorral.
 integet2

Ha tudsz dobsz fel képet. Kíváncsi vagyok mk1-es mondi mk2-es lámpával hogy néz ki.  vigyor3
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #527 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 18:37:23 »

Ha tudsz dobsz fel képet. Kíváncsi vagyok mk1-es mondi mk2-es lámpával hogy néz ki.  vigyor3
pontosan ugy mint az mk2-es mondi mert a motorháztetöt és a sárvédöt is cserélni kell a lámpa miatt.sok értelme nincs de a cél érdekében hajrá
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
lacasa
Vendég
« Új hozzászólás #528 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 21:38:14 »

pontosan ugy mint az mk2-es mondi mert a motorháztetöt és a sárvédöt is cserélni kell a lámpa miatt.sok értelme nincs de a cél érdekében hajrá
Na ja tiszta mk2 lett.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #529 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 21:48:13 »

pontosan ugy mint az mk2-es mondi mert a motorháztetöt és a sárvédöt is cserélni kell a lámpa miatt.sok értelme nincs de a cél érdekében hajrá
kivéve ha valakinek az tetszik  Wink
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #530 Dátum: 2012.01.29 vasárnap, 21:52:45 »

kivéve ha valakinek az tetszik  Wink
kinek a paplan, kinek a papprita eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #531 Dátum: 2012.01.30 hétfő, 05:47:36 »

kinek a paplan, kinek a papprita eplus2

meg a bognárattila... Cheesy
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #532 Dátum: 2012.01.30 hétfő, 10:36:48 »

pontosan ugy mint az mk2-es mondi mert a motorháztetöt és a sárvédöt is cserélni kell a lámpa miatt.sok értelme nincs de a cél érdekében hajrá

Én annyira nem akarom átalakítani mert valahogy jobban teccik az mk1 eleje, de viszont a hátulja a mk2-nek jön be. Természetesen a sedan változat.  nyes
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #533 Dátum: 2012.01.30 hétfő, 13:42:14 »

kivéve ha valakinek az tetszik  Wink
na de olyant csinálni ami van?
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #534 Dátum: 2012.01.30 hétfő, 13:56:43 »

na de olyant csinálni ami van?
mk1-es kocsi nincs mk2-es külsővel olyan sok ...
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #535 Dátum: 2012.01.30 hétfő, 16:25:07 »

mk1-es kocsi nincs mk2-es külsővel olyan sok ...

de mk2 kinézetű mk2 sok van Cheesy
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #536 Dátum: 2012.01.30 hétfő, 18:38:08 »

mk1-es kocsi nincs mk2-es külsővel olyan sok ...
szóval miben tér el az mk2-töl ha kinézetre ugy fog kinézni mint az mk2
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
lacasa
Vendég
« Új hozzászólás #537 Dátum: 2012.01.30 hétfő, 19:16:44 »

szóval miben tér el az mk2-töl ha kinézetre ugy fog kinézni mint az mk2
Semmiben   eplus2 Viszont az enyémben több mint másfélmillió kilométer van és szeretném eladni a nyáron. Esetlegesen jóval többet kaphatok érte mivel van egy csomó extra és talán most már kelendőbb a kettes.
 integet2
Ui: Karban van tartva nincs szétgányolva, egész egyszerűen érzem a kasztnin a fáradást  szomoru1 beka3 ,és ez az én vezetési stílusomnak nem biztonságos. (ha sikerül akkor Mk3 lesz az utód) Ja mellesleg nehéz szívvel válok majd meg tőle, könnyekkel küszködve. (imádom)
 integet2
« Utoljára szerkesztve: 2012.01.30 hétfő, 19:29:31 írta Lacasa » Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #538 Dátum: 2012.01.30 hétfő, 20:47:38 »

másfélmillió kilométer ?!?!?!  wow1 Hogy vagy képes eladni? Párszáz ezernél sokkal többet ér, ha ennyit futott. Én a helyedben kivonnám a forgalomból, eltenném, várnék még pár évet és levizsgáztatnám veteránnak. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
lacasa
Vendég
« Új hozzászólás #539 Dátum: 2012.01.30 hétfő, 23:49:07 »

másfélmillió kilométer ?!?!?!  wow1 Hogy vagy képes eladni? Párszáz ezernél sokkal többet ér, ha ennyit futott. Én a helyedben kivonnám a forgalomból, eltenném, várnék még pár évet és levizsgáztatnám veteránnak. Smiley

Nem véletlen írtam hogy sírni fogok ha eladom.  Mellesleg még mindig megy 210-et ennyi kilóméter után, de csavarodik a kasztni erőteljesebb kanyarban (ezért nem lenne jó veteránnak). Sajna elfáradtak az anyagok... még elmegy normál használat mellett legalább 5-10évet de én hamar kivégezném,és arra nem méltó szegényke. Az olajat eszi kicsit, szelepszár szimeringet cserélek eladás előtt, na meg olajat is, és akkor talán találok neki egy gondos gazdát aki öreg napjait megszépíti.
Mellesleg eltöltöttünk együtt több mint 700 ezer kilométert meghibásodás nélkül úgyhogy ne mondja senki hogy a Ford
tucatautó. Mindig hazahozott mindenhonnan,pedig az utolsó 60 ezer csúszó kuplungtárcsával szaladta. Most kapott jó téli gumit Hátsó tárcsaféket ABS-t meg egy csomó mindent.
 wave 
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #540 Dátum: 2012.01.31 kedd, 06:02:01 »

Nem véletlen írtam hogy sírni fogok ha eladom.  Mellesleg még mindig megy 210-et ennyi kilóméter után, de csavarodik a kasztni erőteljesebb kanyarban (ezért nem lenne jó veteránnak). Sajna elfáradtak az anyagok... még elmegy normál használat mellett legalább 5-10évet de én hamar kivégezném,és arra nem méltó szegényke. Az olajat eszi kicsit, szelepszár szimeringet cserélek eladás előtt, na meg olajat is, és akkor talán találok neki egy gondos gazdát aki öreg napjait megszépíti.
Mellesleg eltöltöttünk együtt több mint 700 ezer kilométert meghibásodás nélkül úgyhogy ne mondja senki hogy a Ford
tucatautó. Mindig hazahozott mindenhonnan,pedig az utolsó 60 ezer csúszó kuplungtárcsával szaladta. Most kapott jó téli gumit Hátsó tárcsaféket ABS-t meg egy csomó mindent.
 wave  

Ha netalán van róla dokumentációd,a helyedben megkeresném a Fordot.Na,nem a helyi bohócokat,hanem a külföldi PR-osokat.Hátha kell nekik valami reklámhoz...
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #541 Dátum: 2012.01.31 kedd, 21:08:35 »

Ha netalán van róla dokumentációd,a helyedben megkeresném a Fordot.Na,nem a helyi bohócokat,hanem a külföldi PR-osokat.Hátha kell nekik valami reklámhoz...

Nem mondasz butaságot... Valamelyik újságban pl. egy BMW-s embernek cseréltek ki mindent a kocsiján ingyen, mert rengeteget használta. (20-30 év körüli bömös) Mercedes új autót adott egy amerikai emberkének 1 millió km után. (persze a régi mellé, valami újat)
Érdemes lenne megpróbálni. Először a Ford Hungária, aztán a németek. Hülyék lennének kihagyni egy ilyet. Smiley
(kiállítóterembe lazán beraknák kint a németek)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #542 Dátum: 2012.02.07 kedd, 14:17:26 »

Olyan kérdésem lenne,hogy a szedán és a kombi ajtói illetve ablakai között van különbség??

Az ablakhoz szeretnék venni légterelőt ,és találtam egy sedánra valót...nem tudom ,hogy felmenne erről a kombira...
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #543 Dátum: 2012.02.07 kedd, 14:19:20 »

Olyan kérdésem lenne,hogy a szedán és a kombi ajtói illetve ablakai között van különbség??

Az ablakhoz szeretnék venni légterelőt ,és találtam egy sedánra valót...nem tudom ,hogy felmenne erről a kombira...
első ajtó egyforma, ha minden igaz
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #544 Dátum: 2012.02.07 kedd, 18:08:33 »

első ajtó egyforma, ha minden igaz
elöl minden igaz
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #545 Dátum: 2012.02.08 szerda, 10:11:41 »

elöl minden igaz

igen, én is alátámasztom. Smiley (viszont az MK2-esek első ajtaja is olyan, méretben, de a zárszerkezet helye, meg a felfogatás - zsanérok - körül már picit más, sajnos... )
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #546 Dátum: 2012.02.16 csütörtök, 09:50:02 »

Az anyós oldali légzsák felett az a kis rakodórésznél az a tálca feljött ,mivel érdemes visszaragasztani?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #547 Dátum: 2012.02.16 csütörtök, 12:20:30 »

Az anyós oldali légzsák felett az a kis rakodórésznél az a tálca feljött ,mivel érdemes visszaragasztani?
Grin
Astor tudja. worship
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #548 Dátum: 2012.02.16 csütörtök, 13:40:39 »

Az anyós oldali légzsák felett az a kis rakodórésznél az a tálca feljött ,mivel érdemes visszaragasztani?
egy háalló tömítő ragaccsal ragasztottam vissza. megnézem majd a nevét. nekem 2 éve tart.
csináltam fából egy sablont a rakodó formájára és miután bekentem ragaccsal jól lepréseltem a cuccot.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #549 Dátum: 2012.02.16 csütörtök, 14:16:49 »

egy háalló tömítő ragaccsal ragasztottam vissza. megnézem majd a nevét. nekem 2 éve tart.
csináltam fából egy sablont a rakodó formájára és miután bekentem ragaccsal jól lepréseltem a cuccot.

Oké,köszi...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 ... 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.064 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.