Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.21 kedd, 09:05:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 116 117 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128 129 130 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 10973168 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #6100 Dátum: 2011.01.13 csütörtök, 19:53:48 »

ezeket talaltam a youtube on:
kis kinaiak szedik szet a kozepkonzolt (benan):
http://www.youtube.com/watch?v=7FwBXWPwhnU&playnext=1&list=PL7C900F4BDE96A9F0&index=33

nemet alapossag es hatekonysag:
http://www.youtube.com/watch?v=q5BJXIY4sx0&feature=related

a ketto eggyutt hasznalhato! wave

es ez lesz a vegeredmeny:
http://www.youtube.com/watch?v=NM_i1tolZjM&feature=related
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6101 Dátum: 2011.01.13 csütörtök, 19:58:38 »

szerdan jon, hetvegen szereles!
 wave
meg van a pack? hogy néz ki a cucc, komolynak tűnik?
a hétvégi beszerelést ki csinálja?
nagyon kiváncsi vagyok, mert ha minden ok akkor lehet már rendelném is. smiley6600
Naplózva

Fekete bálna
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #6102 Dátum: 2011.01.13 csütörtök, 20:02:54 »

meg van a pack? hogy néz ki a cucc, komolynak tűnik?
a hétvégi beszerelést ki csinálja?
nagyon kiváncsi vagyok, mert ha minden ok akkor lehet már rendelném is. smiley6600

megjott minden!
jo minosegunek tunik, de majd kiderul hogy mit tud!
meg nem dontottem hogy ki es mikor szereli, de valszeg csak a jovoheten lesz belole valami.
most lattam, hogy az expressen hirdeti valaki 130 ezerert! nekem 330 usd + 60 usd posta volt.
(50 ezres haszonnal! gun )
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6103 Dátum: 2011.01.13 csütörtök, 20:24:11 »

megjott minden!
jo minosegunek tunik, de majd kiderul hogy mit tud!
meg nem dontottem hogy ki es mikor szereli, de valszeg csak a jovoheten lesz belole valami.
most lattam, hogy az expressen hirdeti valaki 130 ezerert! nekem 330 usd + 60 usd posta volt.
(50 ezres haszonnal! gun )
+60 usd? hová postáztattad ennyiért?! wow1 azt írtad bőröndben jön!
Naplózva

Fekete bálna
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #6104 Dátum: 2011.01.13 csütörtök, 20:27:46 »

+60 usd? hová postáztattad ennyiért?! wow1 azt írtad bőröndben jön!

miami, onnan jott borondben!
de az oldalukon jelzik magyarorszagot mint lehetseges celallomast, es szerintem a UPS annyiert haza is szallitja!
a vam meg az afa mas kerdes!
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6105 Dátum: 2011.01.13 csütörtök, 20:42:29 »

miami, onnan jott borondben!
de az oldalukon jelzik magyarorszagot mint lehetseges celallomast, es szerintem a UPS annyiert haza is szallitja!
a vam meg az afa mas kerdes!

60 $-ért valóban elküldhetnék! még ez is beleférne pláne, hogy nekem elég lenne a 290 $-os változat! 350-et még a hülyének is ....
Naplózva

Fekete bálna
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6106 Dátum: 2011.01.14 péntek, 13:56:31 »

http://cgi.ebay.at/Antenne-Ford-Mondeo-GPS-TV-AM-FM-Hai-Shark-/300515034285?pt=Fahrzeugantennen_Zubeh%C3%B6r&hash=item45f81784ad
ez az antenna a fix pontos csomagtartóhoz is meg a multi fejegységhez is jól jönne!
Naplózva

Fekete bálna
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6107 Dátum: 2011.01.14 péntek, 21:53:57 »

Itt vagyok, csak sok volt most a tenni való az elmúlt 2-3 napban.

Szóval, a kocsi tökéletes, (egyenlőre) Smiley
Minden oké vele.
Merültek fel kérdések is, elvileg a vásárláskor (2007ben), kapott számlán rajta van, hogy riasztó 80 ezer, viszont én a menüben nem találom a risztó aktiválás cuccost,
Ha lezárom a kocsit akkor elkezd villogni a piros felkiáltó jel, mint egy led a műszerfalon, ez mi?
Aztán, az oldalán lévő sárga lámpák csak akkor kell hogy felvillanjanak ha lezárom a kocsit? Mert máskülönben nem ad ki fényt a fránya Smiley
Azt hittem, hogy helyzetjelző és menet közben is világít, de nem, vagy csak nekem nem ?  wow1
Itt van előttem a user manual, át is nézem, 100adszorra, hátha ír valamit.
Egyenlőre a megszokás stádiumban vagyok, vagyunk.
A középkonzol fóliázását akarom megcsináltatni rajta, ez lesz még egy nem túl nagy beruházás, aztán majd ha kapok pozitív visszajelzéseket a fejegységről én is küldetek egyet anyós pajtással Smiley Nehogy már ne  nyes


Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6108 Dátum: 2011.01.14 péntek, 22:01:38 »

Na közben rájöttem nagy agyammal, hogy az index téma az oldalán, úgyhogy OK!  taps
Naplózva
mondeofan
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 763


E-mail
« Új hozzászólás #6109 Dátum: 2011.01.15 szombat, 07:26:05 »

Szia Tomeed!

Az alábbi két Mondeo-t nézted Te élőben?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_bi-xenon_navi_alu-4412534

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_trend_xenon.navi.keyless_go.sz.konyv-4393143

Köszi
Naplózva

2007.10- Ford Mondeo MK IV kombi - 2.0 TDCi - Titanium-magyar
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6110 Dátum: 2011.01.15 szombat, 09:35:44 »


Csáó!

Az első autón nagyon filóztam, nem jutottam el odáig, hogy megnézzem, mert hiányzott belőle a tolatóradar, ezért kiesett a kapalból.
A másikat igen, láttam, tényleg ki van égetve az utasülés jobb oldala cigivel, vagy mit utdom én mit műveltek vele Smiley,  és mivel dohányoztak benne, ezért ez megint kiesett a szórásbóól, ahhoz meg dárga is volt, hogy beleférjen egy ilyen apró malőr.
Amúgy a kocsi ezt leszámítva rendben volt.
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6111 Dátum: 2011.01.15 szombat, 10:10:07 »

Most, hogy bejöttem melóba és van időm Smiley, leírom az autó vétel tortúrát!

Szóval megegyeztünk, hogy 3.48, de akkor szervízelve, gumik felnin, átírás és mehet a kocsi! Minden oké!
Na amikor már asztal elé került a dolog és jöttek az aláírogatások akkor már elkezdődtek a cigánykodások, hogy még nincs itt a gumi, de jön, a szervízbe nincs semmilyen alkatrész csak olaj, és különben a nagykerben sincs (még jó, hogy előtte felhívtam nagyautót és cromaxot mindenhol volt minden, szóval be lehet azt szerezni), mivel biztosra mentem minden alkatrésznek lekérdeztem az árát, hogy ne tudjanak átkúrni annyira nagyon.
Na autó be a szervízbe, mondja a szerelő, hogy akkor olaj csere, de szűrőt nem cserél (!!!!) mert pénteken cserélt és, hogy tök új, és elém rak egy szervíz munkalapot január 12-i dátummal, itt még tűrtőztettem magam.
Ja hozzáteszem,hogy 6 szerelő volt a műhelybe, az egyik hasznaltauto.hu -t nézegetett a neten, a másik söprögette a semmit, a másik 4ből 3 a fényszórómat tette vissza, mert fogalmuk nem volt, hogy mizu a szitu, a 6ik szerelő meg próbált átkúrni az olajcserével.
Végre olyan 10 perces vakarózás után visszament a lámpa a helyére, tök simán hozzáteszem. Beült a papagáj, hogy leellenőrizze, itt jött a következő gond, ordít ki a csávó a kocsiból: "Béla! nem indul be az autó, nyomok én itt mindent féket, kuplungot de semmi", ezután benyújtottam neki a kulcsot az ablakon, hogy enélkül nem fog menni haver ha 100 méterre van a kulcs az autótól. Majd ezt követően, mikor csak magyarázták, hogy a 20 ezres szervíz az olaj és szűrő cseréből áll, nem kicsit idegesen a fejéhez basztam, hogy a szűrőt ne redukáljuk le az olajszűrőre,mert van még benne egy pár, a válasza következő: Én ne mondjam neki, 30 éve a szakmában van (40 éves emberről beszélünk).
Ezután közöltem vele, hogy a jó *** anyjával szórakozzon, és tolasson ki de marha gyorsan az autóval, az alkatrészek legyenek az autóban,majd én megoldom, de nem itt az biztos!
Ezután bementem a szalonba, közöltem az ipsével,hogy milyen a hozzáállása a szervíz személyzetnek, és az ár 3.2 -nél megáll átírással, ha meg majd megjönnek az alkatrészek azokon az árakon amiket én felírtam elhozom, ha nem akkor nem, megtudom venni én is, venni minden hülye tud, de szerezni aaazt már kevesebben Smiley

Szóval ennyit az esztergomi, lassan már solymári szakszervízről, nem hiába van csődeljárás alatt!!!!



Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6112 Dátum: 2011.01.15 szombat, 10:13:11 »

Lekérdeztem az autót, a legutolsó 2 szervízt a marsóban (dunaharaszti) csinálták, ott teljesen más volt a hozzáállás, minden nyomra utaló jel nélkül megmondták,hogy melyik kocsiról van szó, tulaj bemondása után rögtön vágta a csávó, hogy miről van szó, még a rendszámát is majdnem eltalálták látatlanban.
Fékek voltak náluk cserélve legutóbb tárcsa és betétek, 09.20. -án, megnéztem, tényleg újak a cuccok, szóval lehet van még jó szervíz a világon, (lehetséges ez)  wow1


Ja és a legjobb duma esztergomban:
Hát uram magát már biztos átverték nagyon, hogy így áll a magyarországi szakszervízekhez Smiley
Láss csodát 2 nap múlva be is igazolódott az amiért totál bizalmatlan voltam hozzájuk, hehehe!!!!

Ha nem lesz semmi a 16os felnikből és gummákból, hol kapok jó áron, tud valaki jó címet esetleg?
Mi az osztóköre a mondinak? 5*108, 4*108?
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.15 szombat, 10:24:08 írta tomeed » Naplózva
ReFi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 663



« Új hozzászólás #6113 Dátum: 2011.01.15 szombat, 12:46:33 »

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.8_tdci_trend_surgos_a_kocsi_hibatlan-4429138
Ez mitől lehet ilyen olcsó?
Naplózva

tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6114 Dátum: 2011.01.15 szombat, 13:32:29 »

Hali,


Fej egységek között lehet különbség?
Ennél azt írja, hogy Mondeo 2007 - től gyártott
http://www.lightinthebox.com/7-inch-Digital-Touch-Screen-Car-DVD-Player-TV-FM-Bluetooth-For-Ford-Mondeo-2007-to-2009--Focus-2009--SZC2165-_p65320.html

Ennél meg 2008 - tól gyártott
http://www.lightinthebox.com/7--Digital-Touch-Screen-2-Din-Car-DVD-Player-For-Focus-Mondeo-GPS-DVB-T-Bluetooth-Ipod-RDS-Steering-Control-SZC6101-_p152519.html?pos=ultimately_buy_1

Lehet különbség?
Talán ha az utóbbit vágom bele a 2007-07 havi kocsiba nem fog komcsizni a cam busz-al, vagy teljesen mindegy, nem változott a kocsi "agya" 2007 és 2008 között?

Dilemma, mert nem occsó!!!
Naplózva
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6115 Dátum: 2011.01.15 szombat, 14:08:55 »

valamitől büdös, az bizti!
Naplózva

Fekete bálna
mondeofan
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 763


E-mail
« Új hozzászólás #6116 Dátum: 2011.01.15 szombat, 14:28:23 »

Csáó!

Az első autón nagyon filóztam, nem jutottam el odáig, hogy megnézzem, mert hiányzott belőle a tolatóradar, ezért kiesett a kapalból.
A másikat igen, láttam, tényleg ki van égetve az utasülés jobb oldala cigivel, vagy mit utdom én mit műveltek vele Smiley,  és mivel dohányoztak benne, ezért ez megint kiesett a szórásbóól, ahhoz meg dárga is volt, hogy beleférjen egy ilyen apró malőr.
Amúgy a kocsi ezt leszámítva rendben volt.

Melyiknek is van kiégetve az utasülés jobb oldala?!
Nem lehet hogy felcserélted a kettőt? Egyébként mindkettőhöz az van írva hogy nem dohányzó:)

Köszi
Naplózva

2007.10- Ford Mondeo MK IV kombi - 2.0 TDCi - Titanium-magyar
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6117 Dátum: 2011.01.15 szombat, 16:25:00 »

Melyiknek is van kiégetve az utasülés jobb oldala?!
Nem lehet hogy felcserélted a kettőt? Egyébként mindkettőhöz az van írva hogy nem dohányzó:)

Köszi

A keylessgo, xenonos, 6ik képen látszik is!
Naplózva
mondeofan
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 763


E-mail
« Új hozzászólás #6118 Dátum: 2011.01.15 szombat, 19:01:56 »

Srácok!

Ez a kilicskészlet MK4-hez való?

http://www.alibaba.com/product-gs/256367594/Chrome_Door_Handle_Cover_for_Ford.html

több helyen is látom hirdetni.
Naplózva

2007.10- Ford Mondeo MK IV kombi - 2.0 TDCi - Titanium-magyar
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #6119 Dátum: 2011.01.15 szombat, 19:34:44 »

Hali,


Fej egységek között lehet különbség?
Ennél azt írja, hogy Mondeo 2007 - től gyártott
http://www.lightinthebox.com/7-inch-Digital-Touch-Screen-Car-DVD-Player-TV-FM-Bluetooth-For-Ford-Mondeo-2007-to-2009--Focus-2009--SZC2165-_p65320.html

Ennél meg 2008 - tól gyártott
http://www.lightinthebox.com/7--Digital-Touch-Screen-2-Din-Car-DVD-Player-For-Focus-Mondeo-GPS-DVB-T-Bluetooth-Ipod-RDS-Steering-Control-SZC6101-_p152519.html?pos=ultimately_buy_1



Lehet különbség?
Talán ha az utóbbit vágom bele a 2007-07 havi kocsiba nem fog komcsizni a cam busz-al, vagy teljesen mindegy, nem változott a kocsi "agya" 2007 és 2008 között?

Dilemma, mert nem occsó!!!

az szc6101 digitalis tv vel van szerelve!
varj a rendelessel, mert az enyem a jovoheten lesz beszerelve!

amugy a caska oldalan van egy pdf a beszerelesrol!
 wave
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #6120 Dátum: 2011.01.15 szombat, 20:48:52 »

valamitől büdös, az bizti!
mikor odamegy az érdeklődö: Bocs,elfelejtettük a hirdetésben!+hitelátvállalás! nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #6121 Dátum: 2011.01.15 szombat, 22:14:33 »

Itt vagyok, csak sok volt most a tenni való az elmúlt 2-3 napban.

Szóval, a kocsi tökéletes, (egyenlőre) Smiley
Minden oké vele.
Merültek fel kérdések is, elvileg a vásárláskor (2007ben), kapott számlán rajta van, hogy riasztó 80 ezer, viszont én a menüben nem találom a risztó aktiválás cuccost,
Ha lezárom a kocsit akkor elkezd villogni a piros felkiáltó jel, mint egy led a műszerfalon, ez mi?
Aztán, az oldalán lévő sárga lámpák csak akkor kell hogy felvillanjanak ha lezárom a kocsit? Mert máskülönben nem ad ki fényt a fránya Smiley
Azt hittem, hogy helyzetjelző és menet közben is világít, de nem, vagy csak nekem nem ?  wow1
Itt van előttem a user manual, át is nézem, 100adszorra, hátha ír valamit.
Egyenlőre a megszokás stádiumban vagyok, vagyunk.
A középkonzol fóliázását akarom megcsináltatni rajta, ez lesz még egy nem túl nagy beruházás, aztán majd ha kapok pozitív visszajelzéseket a fejegységről én is küldetek egyet anyós pajtással Smiley Nehogy már ne  nyes




Piros felkiáltó jel: asszem az indításgátló aktiválódást jelzi.
Riasztó: ha beltéri érzékelős, engedd le az ablakot, s riaszd be, majd nyúlj be és integess. A gyári riasztónak a jobb hátsó sárvédő dobban kell egy kürtöt szakaszosan működtetnie. Ha szirénát hallasz, akkor vszínűleg utólagos.
A gyárit inkább csomagban adták.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #6122 Dátum: 2011.01.15 szombat, 22:15:58 »

Most, hogy bejöttem melóba és van időm Smiley, leírom az autó vétel tortúrát!

Szóval megegyeztünk, hogy 3.48, de akkor szervízelve, gumik felnin, átírás és mehet a kocsi! Minden oké!
Na amikor már asztal elé került a dolog és jöttek az aláírogatások akkor már elkezdődtek a cigánykodások, hogy még nincs itt a gumi, de jön, a szervízbe nincs semmilyen alkatrész csak olaj, és különben a nagykerben sincs (még jó, hogy előtte felhívtam nagyautót és cromaxot mindenhol volt minden, szóval be lehet azt szerezni), mivel biztosra mentem minden alkatrésznek lekérdeztem az árát, hogy ne tudjanak átkúrni annyira nagyon.
Na autó be a szervízbe, mondja a szerelő, hogy akkor olaj csere, de szűrőt nem cserél (!!!!) mert pénteken cserélt és, hogy tök új, és elém rak egy szervíz munkalapot január 12-i dátummal, itt még tűrtőztettem magam.
Ja hozzáteszem,hogy 6 szerelő volt a műhelybe, az egyik hasznaltauto.hu -t nézegetett a neten, a másik söprögette a semmit, a másik 4ből 3 a fényszórómat tette vissza, mert fogalmuk nem volt, hogy mizu a szitu, a 6ik szerelő meg próbált átkúrni az olajcserével.
Végre olyan 10 perces vakarózás után visszament a lámpa a helyére, tök simán hozzáteszem. Beült a papagáj, hogy leellenőrizze, itt jött a következő gond, ordít ki a csávó a kocsiból: "Béla! nem indul be az autó, nyomok én itt mindent féket, kuplungot de semmi", ezután benyújtottam neki a kulcsot az ablakon, hogy enélkül nem fog menni haver ha 100 méterre van a kulcs az autótól. Majd ezt követően, mikor csak magyarázták, hogy a 20 ezres szervíz az olaj és szűrő cseréből áll, nem kicsit idegesen a fejéhez ***tam, hogy a szűrőt ne redukáljuk le az olajszűrőre,mert van még benne egy pár, a válasza következő: Én ne mondjam neki, 30 éve a szakmában van (40 éves emberről beszélünk).
Ezután közöltem vele, hogy a jó *** anyjával szórakozzon, és tolasson ki de marha gyorsan az autóval, az alkatrészek legyenek az autóban,majd én megoldom, de nem itt az biztos!
Ezután bementem a szalonba, közöltem az ipsével,hogy milyen a hozzáállása a szervíz személyzetnek, és az ár 3.2 -nél megáll átírással, ha meg majd megjönnek az alkatrészek azokon az árakon amiket én felírtam elhozom, ha nem akkor nem, megtudom venni én is, venni minden hülye tud, de szerezni aaazt már kevesebben Smiley

Szóval ennyit az esztergomi, lassan már solymári szakszervízről, nem hiába van csődeljárás alatt!!!!





hmmm...
valami hasonlót sejtettem, hogy lesz. Ne engedj a dolgokból verd ki belőlük. Kérdés, hogy papírra mit írtatok, mert ha ezek nicnsenek rögzítve, akkor kibújhatnak.
Sajnos "szigorú"-nak kell lennünk mindig, ha nem akarjuk, h átvágjanak minket.
Én pl az ismerős-barát Fordosnak is megmondtam, hogy ha megjön az autó és csak egyetlenegy dolog is hiányozni fog az extrákból akkor még 2Mval kevesebbért sem fogom átvenni... -> kb 5x nézték át a vistában, h rendben van-e minden, sőt nálam voltak még anomáliák is, mert egy ideig a JB optikás autó ha ACC-t kértek bele, akkor sima titanium hűtőráccsal jött, nem a méhsejtrácsossal...
A végén 1-2 aprósággal azért de rendben volt minden. Smiley
Ja: Fordéknál a rendszerben "problémás ügyfél"-ként vagyok rögzítve, de lesz*rom. Smiley
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
mondeofan
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 763


E-mail
« Új hozzászólás #6123 Dátum: 2011.01.16 vasárnap, 09:54:57 »

ÜDv!

A 2.0 tdci mondeokban van gyárilag kiegészítő fűtés?! Mint olastam többször nagyon lassan melegszik be. Esetleg egy elektromos kiegészítő fűtéssel megoldható lenne a dolog, több diesel autóba hallottam hogy építettek be ilyet.
Íme egy példa:
http://cgi.ebay.co.uk/12v-Volt-1-WATER-HEATER-IMMERSION-ELEMENT-solar-wind-V-/150363487613?pt=UK_Home_Garden_Hearing_Cooling_Air&hash=item23025cbd7d
Van 100, 150, 200, 250 W-os verzióban is. Ez biztos sokat segítene rajt! (persze a generátort terhelnél....)

Másik kérdés:
Tudom volt róla szó itt fórumon de nem tudom mi lett a vége. Szóval amelyik Mondeo kombin nincs tetősín gyárilag, arra utólag rakható?!

Köszi
Naplózva

2007.10- Ford Mondeo MK IV kombi - 2.0 TDCi - Titanium-magyar
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6124 Dátum: 2011.01.16 vasárnap, 10:16:37 »

ÜDv!

A 2.0 tdci mondeokban van gyárilag kiegészítő fűtés?! Mint olastam többször nagyon lassan melegszik be. Esetleg egy elektromos kiegészítő fűtéssel megoldható lenne a dolog, több diesel autóba hallottam hogy építettek be ilyet.
Íme egy példa:
http://cgi.ebay.co.uk/12v-Volt-1-WATER-HEATER-IMMERSION-ELEMENT-solar-wind-V-/150363487613?pt=UK_Home_Garden_Hearing_Cooling_Air&hash=item23025cbd7d
Van 100, 150, 200, 250 W-os verzióban is. Ez biztos sokat segítene rajt! (persze a generátort terhelnél....)

Másik kérdés:
Tudom volt róla szó itt fórumon de nem tudom mi lett a vége. Szóval amelyik Mondeo kombin nincs tetősín gyárilag, arra utólag rakható?!

Köszi


Igen rakható, de amelyik szervízzel beszéltem azt miondták nem ajánlják.
A belső kárpit már nem lesz olyan, mint az origi, illetve meg kell vágni a tetőt is.

Jó lenne találkozni olyan tulajjal aki utólag felszerelte, aztán megnézni, hogy mizu a szitu.
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #6125 Dátum: 2011.01.16 vasárnap, 11:46:57 »

ÜDv!

A 2.0 tdci mondeokban van gyárilag kiegészítő fűtés?! Mint olastam többször nagyon lassan melegszik be. Esetleg egy elektromos kiegészítő fűtéssel megoldható lenne a dolog, több diesel autóba hallottam hogy építettek be ilyet.
Íme egy példa:
http://cgi.ebay.co.uk/12v-Volt-1-WATER-HEATER-IMMERSION-ELEMENT-solar-wind-V-/150363487613?pt=UK_Home_Garden_Hearing_Cooling_Air&hash=item23025cbd7d
Van 100, 150, 200, 250 W-os verzióban is. Ez biztos sokat segítene rajt! (persze a generátort terhelnél....)

Másik kérdés:
Tudom volt róla szó itt fórumon de nem tudom mi lett a vége. Szóval amelyik Mondeo kombin nincs tetősín gyárilag, arra utólag rakható?!

Köszi


van kiegészítő fűtés (nem keverendő az állófűtéssel)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
ordogi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 98


« Új hozzászólás #6126 Dátum: 2011.01.16 vasárnap, 12:47:36 »

Igen rakható, de amelyik szervízzel beszéltem azt miondták nem ajánlják.
A belső kárpit már nem lesz olyan, mint az origi, illetve meg kell vágni a tetőt is.

Jó lenne találkozni olyan tulajjal aki utólag felszerelte, aztán megnézni, hogy mizu a szitu.

ennél azért sztem olcsóbb egy tetősín nélküli autóra való tetőcsomagtartó. Nekem ilyen van és müxik. tény hogy macerásabb felrakni, mint a tetősínest, de sztem elég jó alternatíva.
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6127 Dátum: 2011.01.18 kedd, 18:17:15 »

Skacok!
Milyen váltóolaj megy a verdába? (2.o TDCI 6 gang)
Nem tudták beazanosítani nekem a boltba, kérdezték, hogy piros vagy zöld színű, hát mondom, várj egy kicsit megyek leengedem,aztán megmondom Smiley
Naplózva
ReFi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 663



« Új hozzászólás #6128 Dátum: 2011.01.18 kedd, 21:11:10 »

Ezek kamuhirdetések lennének?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.8_tdci_trend-4439098

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.8_tdci_trend-4439615
Naplózva

tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6129 Dátum: 2011.01.18 kedd, 21:43:47 »



Német autók, nem is titkolja, hogy onnan hozza be, 250ről vissza 120 -ra az óra, már csak divatból is.
Nyer rajta vagy 300 ezret,és mindenki happy.
A rendszámok németek, egyik-másik képen látszik. Tehát lehet,hogy a regadó az ami ki van sunyizva az árból.
Valószínű azért is írja,hogy kereskedők kíméljék.
Ettől eltekintve biztos jó kocsik.
Naplózva
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #6130 Dátum: 2011.01.19 szerda, 20:07:58 »


kamu

miert csinal valaki ilyen email cimet?
   1fordmondeo@gmail.com

azert hogy egy uzlet utan elfelejtse

a masiknal miert nem lehet utolerni?
nincs nemetorszagban terero?

nekem is volt egy kamus esetem aprilisban,
azt akarta hogy utaljak at 5oooooo ft egy western unionos angol cimre
ezek csalok egyertelmuen,

lattad a tipp feliratot a hasznaltauton a talalati listan,

Tipp:
Addig ne utaljon vételár előleget, ameddig nem vette fel személyesen a kapcsolatot az eladóval!

ez azert van mert irtam az uzemeltetoknek es belinkeltem nekik v 4 kamu hirdetest
1 mondi 1 saab 1 bmw 1 passat volt

vigyazni kell!
ezek a hiszekeny jo szandeku emberekbol elnek! gun

Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6131 Dátum: 2011.01.20 csütörtök, 09:35:27 »

Dave!
Mizu a fejegységgel!
A rádió része működik jól?
Mi az ami miatt nem működhet itthon a rádió rész?
Nem találok semmi értékes információt erről.
Naplózva
KriXkraX
Vendég
« Új hozzászólás #6132 Dátum: 2011.01.20 csütörtök, 10:19:00 »

kamu

miert csinal valaki ilyen email cimet?
   1fordmondeo@gmail.com

azert hogy egy uzlet utan elfelejtse

a masiknal miert nem lehet utolerni?
nincs nemetorszagban terero?

nekem is volt egy kamus esetem aprilisban,
azt akarta hogy utaljak at 5oooooo ft egy western unionos angol cimre
ezek csalok egyertelmuen,

lattad a tipp feliratot a hasznaltauton a talalati listan,

Tipp:
Addig ne utaljon vételár előleget, ameddig nem vette fel személyesen a kapcsolatot az eladóval!

ez azert van mert irtam az uzemeltetoknek es belinkeltem nekik v 4 kamu hirdetest
1 mondi 1 saab 1 bmw 1 passat volt

vigyazni kell!
ezek a hiszekeny jo szandeku emberekbol elnek! gun



A Használtautó.hu iszonyatosan le van züllesztve a nepperek által. Autót kerestem, fenn volt a hirdetés, felhívtam, hogy megvan-e még? Válasz: Igen. Odamentem a kereskedéshez, bementünk. Kérdem hol az autó? Ja, azt már két hete eladtam, de itt egy másik ami pont olyan. Anyád. A másik, ami "Pont olyan" nem volt automata váltós, nem volt benne se navis fejegyeség, se tempomat... Csak kiváncsi lettem volna a pofájára, ha azt mondtam volna neki, hogy a 4 000 000-ra kiírt autóra 300 000-et fizetek, mivel "pont olyan" a Mondeo, mint a 20 éves corsa, hiszen négy kereke van mindkettőnek...
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #6133 Dátum: 2011.01.20 csütörtök, 19:21:34 »

A Használtautó.hu iszonyatosan le van züllesztve a nepperek által. Autót kerestem, fenn volt a hirdetés, felhívtam, hogy megvan-e még? Válasz: Igen. Odamentem a kereskedéshez, bementünk. Kérdem hol az autó? Ja, azt már két hete eladtam, de itt egy másik ami pont olyan. Anyád. A másik, ami "Pont olyan" nem volt automata váltós, nem volt benne se navis fejegyeség, se tempomat... Csak kiváncsi lettem volna a pofájára, ha azt mondtam volna neki, hogy a 4 000 000-ra kiírt autóra 300 000-et fizetek, mivel "pont olyan" a Mondeo, mint a 20 éves corsa, hiszen négy kereke van mindkettőnek...
én fehérvárra burcsáztam el egy gépet megnézni.odaértem,az autó nem volt ott-azt mondták mosásban van.1órával előtte fixáltam le a rohadt nepperrel.persze néhány teló után azt mondták,hogy csak hétfőn lesz ott a verda(péntek volt).menjek vissza-vagy válasszak másik verdát.anyátokkal szórakozzatok-gondoltam és azóta messziről kerülöm az ilyet.....mármint,ha kereskedésben van a gép.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6134 Dátum: 2011.01.21 péntek, 13:31:06 »

azóta messziről kerülöm az ilyet.....mármint,ha kereskedésben van a gép.
s hol veszel? nyes
Naplózva

Fekete bálna
KriXkraX
Vendég
« Új hozzászólás #6135 Dátum: 2011.01.21 péntek, 15:07:48 »

én fehérvárra burcsáztam el egy gépet megnézni.odaértem,az autó nem volt ott-azt mondták mosásban van.1órával előtte fixáltam le a rohadt nepperrel.persze néhány teló után azt mondták,hogy csak hétfőn lesz ott a verda(péntek volt).menjek vissza-vagy válasszak másik verdát.anyátokkal szórakozzatok-gondoltam és azóta messziről kerülöm az ilyet.....mármint,ha kereskedésben van a gép.

Nem azoknál volt véletlenül ahol ez is:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_au_xenon_nagy-navi_keyless-go-4376455


Kocsit kell cserélnem, mert a bal lábam félig használhatatlan lett, így el kell adnom a kézi váltós kocsim, hogy automatát vegyek. Lementem Fehérvárra, megnéztem ezt a Mondeot. Orrom alá dugták a szervízkönyvét(!) ami rendesen volt vezetve 80 000-ig. Csak azt nem tudták, hogy az alvázszám alapján sok mindent meg lehet tudni a gépről. Például, hogy 2010.08.13-án 176 000 Kilóméter volt benne... Rohadt nepperek...
Naplózva
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #6136 Dátum: 2011.01.21 péntek, 18:47:05 »

Dave!
Mizu a fejegységgel!
A rádió része működik jól?
Mi az ami miatt nem működhet itthon a rádió rész?
Nem találok semmi értékes információt erről.

holnap lesz a szereles!
utana majd beszamolok mindenrol!
 wave
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6137 Dátum: 2011.01.21 péntek, 18:54:30 »

Remélem a fejükhöz basztad, hogy rohadj meg patkány és letöröm azt a kezed amelyikkel az entert nyomtad mikor átálítottad a km óra állást, te mocsok állat!
Gyorsan ítélő bíróság, ott helyben agyonlőni az ilyet!!!!
Naplózva
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6138 Dátum: 2011.01.21 péntek, 19:06:29 »

sajnos a nepper alapból ilyen!
a külföldről behozott autóhoz pedig külön őrangyal kell! angel1
biztos van akinek sikerült ilyet vennie teljes megelégedésére de én már nem próbálkoznék!

pl.: fiat croma-t néztem. az alföldi borhamisítók hazájában várt az autó (már a helyszín miatt is erős ellenérzések voltak bennem). az eladó biztosított, hogy ez egy megkímélt olasz családi autó volt, (cégek nem is használnak ilyet. cheesy1) újszerű, alig több mint 2 éves. a futott 58 ekm tutttti!
- az autó maga egyébként gyönyörű, nézze meg a neten aki nem tudja milyen ez. nálunk nem forgalmazzák! -
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e7/Fiat_Croma_2009.JPG
árulkodó jelek: hátsó lökhárító a kipufogó felett elszineződve, a pedálok brutál lekopva! a tulaj hozzájárult a szervízes állapot felméréshez, ahol 169 ekm futott kilométert olvastak ki a fedcomp-ból. és egy "kicsit" csöpögött belőle az olaj!
a tulaj meg volt döbbenve! 2funny
ahogy néztem a hahu-n, továbbra is hozza be a croma-kat! felkialtas

ps.:ez csak egy példa, lusta vagyok bepötyögni a sok hasonló esetemet!
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.21 péntek, 19:13:20 írta zzoli » Naplózva

Fekete bálna
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #6139 Dátum: 2011.01.21 péntek, 19:41:42 »

s hol veszel? nyes
magánszemélytől-megfelelő mustra és átvizsgálás után
továbbá a cégem autóira ácsingózom-egy 520d már megvolt.... vigyor3 van még egy s-max,és egy ls220d finom
ezekben megbízom,és tudom,hogy annyi van benne amennyi az órában,és a szervizek is becsülettel megvoltak!
ezektől már csak rosszabakat lehet találni a kereskedésekben!
mk4et pl csak magánszemélytől vennék....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #6140 Dátum: 2011.01.21 péntek, 19:46:14 »

Nem azoknál volt véletlenül ahol ez is:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_au_xenon_nagy-navi_keyless-go-4376455


Kocsit kell cserélnem, mert a bal lábam félig használhatatlan lett, így el kell adnom a kézi váltós kocsim, hogy automatát vegyek. Lementem Fehérvárra, megnéztem ezt a Mondeot. Orrom alá dugták a szervízkönyvét(!) ami rendesen volt vezetve 80 000-ig. Csak azt nem tudták, hogy az alvázszám alapján sok mindent meg lehet tudni a gépről. Például, hogy 2010.08.13-án 176 000 Kilóméter volt benne... Rohadt nepperek...
nem-nem tom.fehérvárra többet nem megyek autóért... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
mondeofan
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 763


E-mail
« Új hozzászólás #6141 Dátum: 2011.01.21 péntek, 19:55:24 »

Erről az autóról tudtok valamit?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_bi-xenon_navi_alu-4412534

Naplózva

2007.10- Ford Mondeo MK IV kombi - 2.0 TDCi - Titanium-magyar
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6142 Dátum: 2011.01.21 péntek, 20:39:59 »

...mk4et pl csak magánszemélytől vennék....

hány ilyen hirdetésről tudsz?  wilting  van választék?  kerdes
Naplózva

Fekete bálna
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6143 Dátum: 2011.01.21 péntek, 20:43:04 »


semmit! de, hogy legalább 200ekm-t futott az biztos! hehe
Naplózva

Fekete bálna
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6144 Dátum: 2011.01.21 péntek, 20:51:40 »

...a cégem autóira ácsingózom-egy 520d már megvolt.... vigyor3 van még egy s-max,és egy ls220d finom
ezekben megbízom,és tudom,hogy annyi van benne amennyi az órában,és a szervizek is becsülettel megvoltak...
szerintem is kb ennyi a reális lehetőség! de ez korrekt! eljen
Naplózva

Fekete bálna
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6145 Dátum: 2011.01.21 péntek, 20:58:26 »

holnap lesz a szereles!
utana majd beszamolok mindenrol!
 wave
már nagyon várjuk! coolsmiley
Naplózva

Fekete bálna
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6146 Dátum: 2011.01.21 péntek, 21:03:59 »

Egy valamit elárulhatna nekem egy hozzáértő.
Miért jó ez az óra pörgetés? Ha mondjuk egy autóban 200 ezer km van, azt annyival olcsóbban tudja csak eladni,mint ha vissza nyomatná jelen esetben 87 ezerre?
Mennyit nyer ezen? 50-100 ezret? Mert többet biztos nem az tuti.
Ennyire olcsó emberek ezek a kereskedők, 3 forintért megk****k az anyjukat is!
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.21 péntek, 21:05:30 írta tomeed » Naplózva
zzoli
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 279



« Új hozzászólás #6147 Dátum: 2011.01.21 péntek, 21:10:43 »

.... Ennyire olcsó emberek ezek a kereskedők, 3 forintért megk****k az enyjukat is!
igen!  hamm
it's a hungarian blues! knuppel2
Naplózva

Fekete bálna
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #6148 Dátum: 2011.01.21 péntek, 21:13:49 »

Van a cégnél egy 2007-es kombi IV-es Mondi, Trend felszereltség, annyi,hog téli csomag van benne, ülés fűtés és a társai.
107 ezer km, ez tuti, hogy annyi, újonnan vette a cég. Viszont a kocsi belseje nem volt meggyőző, a kormány itt is fényesre kopva, az ülésfűtés gombok szürke festése kopik elég szépen, váltógomb szintén problémás, szóval lehet ezek a kintről hozott autók 200 ezret futottak, de a német lehet jobban vigyáz rá, mint a magyar?
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #6149 Dátum: 2011.01.21 péntek, 21:17:55 »

hány ilyen hirdetésről tudsz?  wilting  van választék?  kerdes

Kevés magánszemély van, s azok általában drágán adják.
Vagy Q drágán, mint pl én...  eplus2
(bár mondjuk ez relatív...)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Oldalak: 1 ... 116 117 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128 129 130 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.085 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.