Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 00:40:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 283   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Benzinmotorok (1.8, 2.0)  (Megtekintve 4261680 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
K.Ghia
Vendég
« Új hozzászólás #1350 Dátum: 2010.12.22 szerda, 19:13:32 »

mi az értékhatár, amennyit szánnál rá?? és csak 1.8-as lehet??
lehet 2.0 is német o ban szeretném venni mert azért ott jobb állapotban vannak a benzinesek ott kb olyan 3500 eurot
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1351 Dátum: 2010.12.22 szerda, 19:20:53 »

lehet 2.0 is német o ban szeretném venni mert azért ott jobb állapotban vannak a benzinesek ott kb olyan 3500 eurot
itt van egy pár db hirtelen magánszemélyektől. ez kb az az összeg, a regadó árát meg elraknám, ha hozzá kell nyúlni

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_ambiente-4317906

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_ghia-4360336

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_trend_st_sport-4379524
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
K.Ghia
Vendég
« Új hozzászólás #1352 Dátum: 2010.12.22 szerda, 19:30:45 »

az utolsó nagyon szépnek néz ki a probléma az h én Erdély ben élek mindenképp kell fizetnem reg adót itthoni példányokról jobb ha nem is beszélek megnéztem pár romhalmazt!!itt kb 4000 euro ért adnak egy roncstelepre való példányt!!
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1353 Dátum: 2010.12.22 szerda, 19:34:53 »

az utolsó nagyon szépnek néz ki a probléma az h én Erdély ben élek mindenképp kell fizetnem reg adót itthoni példányokról jobb ha nem is beszélek megnéztem pár romhalmazt!!itt kb 4000 euro ért adnak egy roncstelepre való példányt!!

romániában asszem már nincs regadó...
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
K.Ghia
Vendég
« Új hozzászólás #1354 Dátum: 2010.12.22 szerda, 19:41:34 »

romániában asszem már nincs regadó...
környezetvédelmi illeték álnéven van jelen  :falbav:országban első forgalomba helyezéskor kell kifizetni egy mondeora kb 600 euro
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1355 Dátum: 2010.12.22 szerda, 20:19:13 »

környezetvédelmi illeték álnéven van jelen  :falbav:országban első forgalomba helyezéskor kell kifizetni egy mondeora kb 600 euro
de még mindig kevesebb, mint nálunk a regadó
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
tapt
Vendég
« Új hozzászólás #1356 Dátum: 2010.12.28 kedd, 10:20:19 »

Sziasztok!

A dráguló üzemanyagok kapcsán tennék fel egy-két (remélem nem túl lamer) kérdést:

- Érdemes-e/lehet-e a mondeot benzin/gáz üzeműre alakítani? Milyen hátrányai lennének?
- Dízel autót ugyebár nem lehet gázzal kombinálni, csak benzinest?
- Mennyibe fájna egy átalakítás és ki tudná elvégezni?

Üdv és köszi

 worship

Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1357 Dátum: 2010.12.28 kedd, 12:24:31 »

Sziasztok!

A dráguló üzemanyagok kapcsán tennék fel egy-két (remélem nem túl lamer) kérdést:

- Érdemes-e/lehet-e a mondeot benzin/gáz üzeműre alakítani? Milyen hátrányai lennének?
- Dízel autót ugyebár nem lehet gázzal kombinálni, csak benzinest?
- Mennyibe fájna egy átalakítás és ki tudná elvégezni?

Üdv és köszi

 worship



létezik gázos dízel: http://www.google.hu/search?hl=hu&source=hp&q=d%C3%ADzel+g%C3%A1z&aq=f&aqi=g2&aql=&oq=&gs_rfai=
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Gabor77
Vendég
« Új hozzászólás #1358 Dátum: 2010.12.28 kedd, 13:24:11 »

Sziasztok!

A dráguló üzemanyagok kapcsán tennék fel egy-két (remélem nem túl lamer) kérdést:

- Érdemes-e/lehet-e a mondeot benzin/gáz üzeműre alakítani? Milyen hátrányai lennének?
- Dízel autót ugyebár nem lehet gázzal kombinálni, csak benzinest?
- Mennyibe fájna egy átalakítás és ki tudná elvégezni?

Üdv és köszi

 worship

Nekem automata benzinesem van gázosítva.
-Teljesítménycsökkenést nem veszek észre, mert ez amúgy is egy lomha dög.
-Nekem kb 15-20%-kal fogy több gázból, mint benzinből, de szerintem a gázos komputert még programozgatni kellene, hogy a fogyi lejjebb menjen kicsit.
-Így 100 km-enként 3-4 liter benzin árát spórolom meg, kb 18000 km alatt térül meg az átalakítás ára (kb 220000 Ft), tehát míg annyit nem megyek vele, biztosan nem adom el.
-A hatótávolság pótkeréktartállyal max 350 km, tehát jóval sűrűbben kell tankolni és filózni, hogy hol tankoljak, hogy hol az olcsóbb a gáz
-Magyarország autógázkút ellátottsága elég jó
-A mélygarázsokba nyugaton már nem tiltják a behajtást, Mo-n igen, de engem még sehol nem szólitottak meg, hogy ne menjek be, vagy amiért bementem :-)
-Nagyon sok a pancser beszerelő cég, még ha a honlapjuk nagyon csicsás akkor is (nekem egy idősebb szaki 3 napig csinálta a szerelést, szép/jó munka; msáhol három 20 éves nemtörődöm nyikhaly 8 óra alatt megcsinálja)
-Az autószerelő műhelyek félnek az autógázos autóktól, nem értem miért, szerintem a hozzá nem értés miatt félnek hozzányúlni, nem szívesen vállalják (Cromax is ilyen, de azért alap olajcsere, stb-t mégis megcsinálták)
-A gáz ára is lassan kúszik felfelé, majd hülyék lesznek féláron adni a benzinhez képest

Tehát a negatív dolog az utóbbi három, egyébként, ha hosszú távon tervezed az autó megtartását, akkor szerintem érdemes belevágni.
Itt egy jó oldal: http://autogaz.stipistop.com/
Index fórum: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9023399
Naplózva
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1359 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 09:55:35 »

Helló Mindenkinek!

BUÉK! Szerencsére ritkán vagyok itt ( mert jó a gép) de most lenne problémám. Az autóm olyat produkál pár napja hogy nem akar indulni. Egy kis gázt kell adnom és indul is de mint ha nem lenne alapjárat vagy az autómata szivatóm nem indulna indításkor. Olvastam feljebb gery1986 kollégának a hozzászólását és nekem is induláskor hasonló a probléma. Amikor már üzemmeleg a motor valami plusz hang is hallható a motor felől. Valami olyasmi hang van mikor egy villanymotor hangja lenne vagy valami lemez rezegne. Ja és még egy váltakozó hangzás is társul hozzá. Előre is köszönöm a javaslatokat. Esetleg én itthon mit tudnék megnézni  hogy valami hibát kitudnék zárni. Vagy szervíz? Várom az öleteket és köszi!
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #1360 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 11:20:06 »

Helló Mindenkinek!

BUÉK! Szerencsére ritkán vagyok itt ( mert jó a gép) de most lenne problémám. Az autóm olyat produkál pár napja hogy nem akar indulni. Egy kis gázt kell adnom és indul is de mint ha nem lenne alapjárat vagy az autómata szivatóm nem indulna indításkor. Olvastam feljebb gery1986 kollégának a hozzászólását és nekem is induláskor hasonló a probléma. Amikor már üzemmeleg a motor valami plusz hang is hallható a motor felől. Valami olyasmi hang van mikor egy villanymotor hangja lenne vagy valami lemez rezegne. Ja és még egy váltakozó hangzás is társul hozzá. Előre is köszönöm a javaslatokat. Esetleg én itthon mit tudnék megnézni  hogy valami hibát kitudnék zárni. Vagy szervíz? Várom az öleteket és köszi!
örvénylapok a szívósorban?
a nemindulás meg lehet üa rendszer levegősödés, szűrő meg acpumpa is.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1361 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 12:00:24 »

örvénylapok a szívósorban?
a nemindulás meg lehet üa rendszer levegősödés, szűrő meg acpumpa is.

Hali!

Azokat az örvénylapokat én pl hogy tudnám meg nézni vagy ellenőrizni? Bocsi a láma kérdésekért. Az üa rendszer levegősödése talán kizárnám mert nem volt hozzányúlva még nálam. Az üa szűrő meg az ac pumpa elképzelhető mert azokkal sem volt eddig probléma. De a nem indulást csak hosszabb leállás után van. Ilyenkor az alapjárat se nincs ha meleg a motor akkor már csak a különleges hang van sajna.

Köszönöm a segítséged!
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #1362 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 12:27:04 »

Helló Mindenkinek!

BUÉK! Szerencsére ritkán vagyok itt ( mert jó a gép) de most lenne problémám. Az autóm olyat produkál pár napja hogy nem akar indulni. Egy kis gázt kell adnom és indul is de mint ha nem lenne alapjárat vagy az autómata szivatóm nem indulna indításkor. Olvastam feljebb gery1986 kollégának a hozzászólását és nekem is induláskor hasonló a probléma. Amikor már üzemmeleg a motor valami plusz hang is hallható a motor felől. Valami olyasmi hang van mikor egy villanymotor hangja lenne vagy valami lemez rezegne. Ja és még egy váltakozó hangzás is társul hozzá. Előre is köszönöm a javaslatokat. Esetleg én itthon mit tudnék megnézni  hogy valami hibát kitudnék zárni. Vagy szervíz? Várom az öleteket és köszi!

Hali!

Pont tegnap gondoltam rád, hogy mi lehet veled, mert rég jártál errefelé. vigyor3

A nemindulás alatt azt érted, hogy forog az önindító, de nehezen kap rá? A hangot a motor melyik részéről hallod?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #1363 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 12:31:45 »

cromaxnal ha jol latom 18k...hmmm...nem is rossz ar  eljen Igaz kep, leiras ohne, szal ki tuggya mit adnak ennyi piizert...talan csak az ures dobozat  vigyor3

http://cromax.hu/index.php?katid=40930976&termek_al_id=7761&katnev=%20Benzines


Megvetted végülis? Csak kíváncsiságból kérdezem, mert nekem azt mondták hogy az elírás, és az a 18ezres az az utángyártott(vernet) és a 30as a gyári (ami persze logikus is)
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1364 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 12:41:32 »

Hali!

Pont tegnap gondoltam rád, hogy mi lehet veled, mert rég jártál errefelé. vigyor3

A nemindulás alatt azt érted, hogy forog az önindító, de nehezen kap rá? A hangot a motor melyik részéről hallod?

Hali! BUÉK!

Ezer éve nem láttalak:( Amugy az önindító az forog és kis gázadásnál el is kapja rögtön. De mihelyt leveszem a lábam rögtön meg is áll. Ez hideg motornál( garázsban van) és hosszas állásnál jön elő. A hang ahogy ülök a kormánynál mint ha szemből jönne a zaj . Amugy elég érdekes a hang is.
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #1365 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 12:50:07 »

Hali! BUÉK!

Ezer éve nem láttalak:( Amugy az önindító az forog és kis gázadásnál el is kapja rögtön. De mihelyt leveszem a lábam rögtön meg is áll. Ez hideg motornál( garázsban van) és hosszas állásnál jön elő. A hang ahogy ülök a kormánynál mint ha szemből jönne a zaj . Amugy elég érdekes a hang is.

Ahogy Relhist is mondta, ez valószínű valamilyen üa rendszer gond, vagy ac pumpa.

A zajt meg jobban be kellene azonosítani, nyisd fel a motorháztetőt, és kintről, közelről hallgasd meg. Nem lehet a hosszbordásszíj felől? Ahol a generátor, szervó, stb van. De ha szemből hallod, akkor az a motorblokk, akkor viszont esetleg szívósor. Azt ellenőrizni úgy tudnád legegyszerűbben, hogy azt a kis csövet (lent a kép róla) lehúzod, majd ha az ujjaddal befogod és változik a hang, kerepelőbb lesz, akkor szívósor. Jól mondom Zacci mester? vigyor3


Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1366 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 13:01:12 »

Ahogy Relhist is mondta, ez valószínű valamilyen üa rendszer gond, vagy ac pumpa.

A zajt meg jobban be kellene azonosítani, nyisd fel a motorháztetőt, és kintről, közelről hallgasd meg. Nem lehet a hosszbordásszíj felől? Ahol a generátor, szervó, stb van. De ha szemből hallod, akkor az a motorblokk, akkor viszont esetleg szívósor. Azt ellenőrizni úgy tudnád legegyszerűbben, hogy azt a kis csövet (lent a kép róla) lehúzod, majd ha az ujjaddal befogod és változik a hang, kerepelőbb lesz, akkor szívósor. Jól mondom Zacci mester? vigyor3



Azt a kis csövet anno mikor taliztunk nem birtad lehuzni ha emlékszel rá. Én meg most még nem próbáltam. Ha szemben állok a motorral akkor viszont jobb oldalról jön a hang. De nagyon feltünő akkor ha benn ülsz a kocsiban . na de majd teszek egy próbát én is remélem nem szakítom ki a csövet amit az ábra mutat.
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.10 hétfő, 10:46:50 írta HERO » Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #1367 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 13:04:43 »

Azt a kis csövet anno mikor taliztunk nem birtad lehuzni ha emlékszel rá. Én meg most még nem próbáltam. Ha szemben állok a motorral akkor viszont jobb oldalról jön a hang. De nagyon feltünő akkor ha benn ülsz a kocsiban . na de majd teszek egy próbát én is remélem nem szakítom ki a csövet amit az ábar mutat.

Jaja, nem bírtam, de csak azért mert gyenge vagyok. vigyor3 Valami fogóval biztos lejön...

Nem tudom milyen hang lehet még, én szívósorra tippelnék. Mennyi km-t mentél mióta megvan?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1368 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 13:06:05 »

Ahogy Relhist is mondta, ez valószínű valamilyen üa rendszer gond, vagy ac pumpa.

A zajt meg jobban be kellene azonosítani, nyisd fel a motorháztetőt, és kintről, közelről hallgasd meg. Nem lehet a hosszbordásszíj felől? Ahol a generátor, szervó, stb van. De ha szemből hallod, akkor az a motorblokk, akkor viszont esetleg szívósor. Azt ellenőrizni úgy tudnád legegyszerűbben, hogy azt a kis csövet (lent a kép róla) lehúzod, majd ha az ujjaddal befogod és változik a hang, kerepelőbb lesz, akkor szívósor. Jól mondom Zacci mester? vigyor3





Bocsánat! De ha meleg a motor akkor viszont pöffre indul és jó is megy minden fordulati tartományban .(1500--3000)
Naplózva
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1369 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 13:11:59 »

Jaja, nem bírtam, de csak azért mert gyenge vagyok. vigyor3 Valami fogóval biztos lejön...

Nem tudom milyen hang lehet még, én szívósorra tippelnék. Mennyi km-t mentél mióta megvan?

Meg van még az autó és kb 10.000km mentem vele vagy még annyit sem.
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.10 hétfő, 10:47:21 írta HERO » Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #1370 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 13:20:37 »

Meg van még az autó és kb 10.000km mentem vel vagy még annyit sem.


Az nem olyan sok, bár ennyi km-el bármikor előjöhetnek gondok...

A hang forrását próbáld meg ezzel a csöves dologgal kideríteni. A nehezen indulásra meg ü.a.rendszer levegősödésre tippelnék...
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1371 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 13:28:44 »

Az nem olyan sok, bár ennyi km-el bármikor előjöhetnek gondok...

A hang forrását próbáld meg ezzel a csöves dologgal kideríteni. A nehezen indulásra meg ü.a.rendszer levegősödésre tippelnék...

Oké majd megpróba valahogy levenni a csövet. Az üa rendszert meg majd valahogy megpróba megint át nézni bár a tartályt nem engedtem üresre sem és magához a cső rendszerhez sem nyúltam. A repedést meg elég nehéz lesz megtalálni mert most nincs aknám hogy alá bújjak. De köszi a tippeket.
Naplózva
jóti
Vendég
« Új hozzászólás #1372 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 14:38:13 »

sziasztok. 1 kérdésem lenne 2005 1,8 110le mondeommal kapcsolatban, hogy hidegen beindítom majd leáll, gondolom az automata szivató de ha valaki okosabb megköszönném!
Naplózva
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1373 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 17:43:31 »

Helló!

Hogy tudom otthon meg nézni biztosra hogy a szívósorom hibás e? Mert mikor az autóban ülök alapjáraton valami furcsa hang társul a motor hangjához.Esetleg próbáljak diagnosztika felé menni?

Köszi a válaszokat és a tippeket!
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.10 hétfő, 10:48:11 írta HERO » Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #1374 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 17:45:07 »

Helló!

Hogy tudom otthon meg nézni biztosra hogy a szívósorom hibás e? Mert mikor az autóban ülök alapjáarton valami furcsa hang társul a motor hangjához.Esetleg próbáljak diagnosztika felé menni?

Köszi a válaszokat és a tippeket!
szétszeded, megnézed.
Alternatív megoldásként keresd meg Zacci fórumtársat. Smiley
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1375 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 17:49:49 »

sziasztok. 1 kérdésem lenne 2005 1,8 110le mondeommal kapcsolatban, hogy hidegen beindítom majd leáll, gondolom az automata szivató de ha valaki okosabb megköszönném!


Ez sajna MKIII tipus bug. Meg nem jottem ra mi okozza.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1376 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 17:50:25 »

Helló!

Hogy tudom otthon meg nézni biztosra hogy a szívósorom hibás e? Mert mikor az autóban ülök alapjáarton valami furcsa hang társul a motor hangjához.Esetleg próbáljak diagnosztika felé menni?

Köszi a válaszokat és a tippeket!

Ha nem boldogulsz vele, akkor keress meg privatban  wave
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1377 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 17:53:29 »


Megvetted végülis? Csak kíváncsiságból kérdezem, mert nekem azt mondták hogy az elírás, és az a 18ezres az az utángyártott(vernet) és a 30as a gyári (ami persze logikus is)

Nem vettem meg, mert atbaxas az egesz  levele
Kedvezmennyel kb. 25k lenne a gyari.
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #1378 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 17:54:59 »

Nem vettem meg, mert atbaxas az egesz  levele
Kedvezmennyel kb. 25k lenne a gyari.

Akkor jól gondoltam... gun

Amúgy a Vernetet 18 körül meg tudod venni Robi21 (vagy 19?) vigyor3 fórumtárstól.
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1379 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 17:56:42 »

Ha nem boldogulsz vele, akkor keress meg privatban  wave

Szia! Ment privát! És kérlek olvass már vissza amiket írtam. Köszi!  worship
Naplózva
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1380 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 18:00:38 »

szétszeded, megnézed.
Alternatív megoldásként keresd meg Zacci fórumtársat. Smiley


Köszi próbálom a kapcsolatott venni Zacci kollégával!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1381 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 18:01:43 »

Szia! Ment privát! És kérlek olvass már vissza amiket írtam. Köszi!  worship

Elolvastam...hat latni kene ahhoz, hogy jo esellyel megmondjam mi a baja...
Naplózva

blah blah blah
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1382 Dátum: 2011.01.03 hétfő, 18:10:21 »

Elolvastam...hat latni kene ahhoz, hogy jo esellyel megmondjam mi a baja...


Köszönöm a hozzáállásod! worship Sajnos tavaszig még talira sem tudok menni. falbav
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.04 kedd, 08:28:54 írta HERO » Naplózva
K.Ghia
Vendég
« Új hozzászólás #1383 Dátum: 2011.01.07 péntek, 13:44:15 »

Sziasztok 2.0 benzines motornak mennyi kell legyen a kompreszioja?nekem 14 et mértek mind a négy hengerben állítólag  150000 km be van!
Naplózva
Trekxc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Trek a bringa és xc=cross country


E-mail
« Új hozzászólás #1384 Dátum: 2011.01.07 péntek, 13:52:02 »

Sziasztok 2.0 benzines motornak mennyi kell legyen a kompreszioja?nekem 14 et mértek mind a négy hengerben állítólag  150000 km be van!
Nem tudom, de a 14 bar egy benzines motornál az nagyon jó érték. Még picit túl jó is  wow1
Naplózva

2008 Tit-S 2.2TDCi 175PS M6 kombi
2007 S-max 2.5T M6
2008 Volvo C30 T5 M6 Autotech stage 4 382PS/488Nm
2002 BMW E-46 330 cab M5
Ex: MK3 mondi 2.0 és 2.2 TDCi, Galaxy 2.0 TDCi
K.Ghia
Vendég
« Új hozzászólás #1385 Dátum: 2011.01.07 péntek, 13:56:37 »

Nem tudom, de a 14 bar egy benzines motornál az nagyon jó érték. Még picit túl jó is  wow1
zacci kolléga írta valamikor h az övében 14.5 mértek
Naplózva
ezso
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232



E-mail
« Új hozzászólás #1386 Dátum: 2011.01.07 péntek, 17:10:19 »

zacci kolléga írta valamikor h az övében 14.5 mértek

Nem tudom, az enyémnek mennyi a kompressziója, de a 14-gyel - főleg, ha a hengerek között szinte nincs eltérés - látatlanban kiegyeznék.
« Utoljára szerkesztve: 2011.01.07 péntek, 17:12:00 írta ezso » Naplózva

Ford Mondeo Ghia, 2003.07, 2.0 16V, 145LE
Piro88
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95

Darkpiro@windowslive.com
« Új hozzászólás #1387 Dátum: 2011.01.09 vasárnap, 18:27:01 »

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mi a véleményetek egy FORD MONDEO 1.8 Trend (2002.12.)-es kocsiról. Most szeretném megvenni, csak erről a szériáról nem tudok semmit Sad
Mik a széria hibái? mennyit eszik?

Előre is köszönöm.
Naplózva

2007.11   2.0 TDCi Ghia ferdehátú
szg
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


E-mail
« Új hozzászólás #1388 Dátum: 2011.01.09 vasárnap, 18:30:16 »

Nézd meg a főoldalon, ott van az autóm adatbázisa.
Elégedett vagyok vele.

Sz.G.


quote author=Piro88 link=topic=1453.msg532741#msg532741 date=1294594021]
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mi a véleményetek egy FORD MONDEO 1.8 Trend (2002.12.)-es kocsiról. Most szeretném megvenni, csak erről a szériáról nem tudok semmit Sad
Mik a széria hibái? mennyit eszik?

Előre is köszönöm.
[/quote]
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1389 Dátum: 2011.01.09 vasárnap, 18:44:08 »

Nézd meg a főoldalon, ott van az autóm adatbázisa.
Elégedett vagyok vele.

Sz.G.

pü-met megkaptad??
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1390 Dátum: 2011.01.10 hétfő, 09:27:15 »

zacci kolléga írta valamikor h az övében 14.5 mértek

 taps
Naplózva

blah blah blah
K.Ghia
Vendég
« Új hozzászólás #1391 Dátum: 2011.01.10 hétfő, 10:30:55 »

taps
nem tudod esetleg h mennyi a gyári érték?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1392 Dátum: 2011.01.10 hétfő, 15:20:30 »

nem tudod esetleg h mennyi a gyári érték?

Annyi amennyi az en gepeme  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
K.Ghia
Vendég
« Új hozzászólás #1393 Dátum: 2011.01.10 hétfő, 15:42:44 »

Annyi amennyi az en gepeme  vigyor3
akkor neked egy jó géped van!!  Wink
Naplózva
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1394 Dátum: 2011.01.11 kedd, 16:15:45 »

Helló!

Azt szeretném kérdezni hogy valaki takarított-e már alapjárati motort?Ha igen mivel(gondolok itt valami spray félére)? Esetleg ennek az új ára? A másik meg valami aránylag olcsó de új platina tipusú gyújtógyertya kellene majd(ár? ). Köszi előre is a segítséget. worship
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #1395 Dátum: 2011.01.11 kedd, 16:26:11 »

Helló!

Azt szeretném kérdezni hogy valaki takarított-e már alapjárati motort?Ha igen mivel(gondolok itt valami spray félére)? Esetleg ennek az új ára? A másik meg valami aránylag olcsó de új platina tipusú gyújtógyertya kellene majd(ár? ). Köszi előre is a segítséget. worship
Mi az a alapjárati motr??? uglystupid2 uglystupid2
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1396 Dátum: 2011.01.11 kedd, 16:31:10 »

Mi az a alapjárati motr??? uglystupid2 uglystupid2


Hali!

Bocsáss meg alapjáratimotor szelep lett volna. szomoru1 Ami a szívótorokra van szerelve.
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #1397 Dátum: 2011.01.11 kedd, 16:32:04 »

Mi az a alapjárati motr??? uglystupid2 uglystupid2


Ez? 

http://www.cromax.hu/index.php?katid=42072633&termek_al_id=25543&katnev=2000.10.15.-
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1398 Dátum: 2011.01.11 kedd, 17:02:23 »

Helló!

Azt szeretném kérdezni hogy valaki takarított-e már alapjárati motort?Ha igen mivel(gondolok itt valami spray félére)? Esetleg ennek az új ára? A másik meg valami aránylag olcsó de új platina tipusú gyújtógyertya kellene majd(ár? ). Köszi előre is a segítséget. worship

Brigeciol megteszi  Wink
Naplózva

blah blah blah
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #1399 Dátum: 2011.01.11 kedd, 17:09:07 »

Bri***ol megteszi  Wink


Köszi a választ! Lehet hogy szét kapom majd és takarítás lesz belőle. wave
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 283   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.