Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 01:59:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Osztrák e-bay SÜRGŐS  (Megtekintve 2939 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nika91127
Vendég
« Dátum: 2010.07.14 szerda, 21:10:36 »

Lenne egy nagy kérésem. Találtam az osztrák e-bay-en valamit,amire nagy szükségem lenne... Valaki meg tudná nekem rendelni? Természetesen utána kifizetném neki,csak én nem vagyok regelve és a paypal funkciót se nagyon értem...Előre is köszönöm, ja és a link:

http://cgi.ebay.at/Party-Grill-AKA-/180531063146?cmd=ViewItem&pt=DDR_Ostalgie&hash=item2a087d696a
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2010.07.14 szerda, 21:28:28 »

Jah és még valami...Mivel licitálós,ezért kb 20 euróig érdekelne a dolog... Smiley
Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2010.07.16 péntek, 09:42:05 »

Lenne egy nagy kérésem. Találtam az osztrák e-bay-en valamit,amire nagy szükségem lenne... Valaki meg tudná nekem rendelni? Természetesen utána kifizetném neki,csak én nem vagyok regelve és a paypal funkciót se nagyon értem...Előre is köszönöm, ja és a link:

http://cgi.ebay.at/Party-Grill-AKA-/180531063146?cmd=ViewItem&pt=DDR_Ostalgie&hash=item2a087d696a

Esetleg segíthetek. Mindent meg tudsz rendelni magad is, ha van hitelkártyád. A hitelkártyához tudsz csinálni egy paypal számlát, ami a kártya havi (vagy kéthavi, vagy ahogy nálad megy) elszámolásánál ugyanúgy levonódik a számládról, mint ha rendesen a hitelkártyával fizettél volna.

Amit tenned kell:
1, regisztrálod magad az ebay-en (tökmindegy, hogy magyar vagy osztrák ebay)
2, számlát hozol létre a www.paypal.at címen (meg kell adnod a kártyád számát és a lejárati dátumot, ez mind rajta van a kártyán).

Ezután ha licitálsz és a végé a tiéd lesz a grill, ráklikkelsz a fizetés paypallelre, és máris fizettél a hitelkártyáddal. A paypal plussz biztonságot nyújt a tranzakcióra, ezért jó.

Ja, azért az árhoz még postaköltség is tartozik, ami ebben az esetben csak Németországra van megadva. Ha a magyar postaköltségre vagy kíváncsi, meg kell kérdezned az eladót.

Ha ezek után se menne, akkor írj pü-t, segítek.
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2010.07.16 péntek, 09:49:46 »

Esetleg segíthetek. Mindent meg tudsz rendelni magad is, ha van hitelkártyád. A hitelkártyához tudsz csinálni egy paypal számlát, ami a kártya havi (vagy kéthavi, vagy ahogy nálad megy) elszámolásánál ugyanúgy levonódik a számládról, mint ha rendesen a hitelkártyával fizettél volna.

Amit tenned kell:
1, regisztrálod magad az ebay-en (tökmindegy, hogy magyar vagy osztrák ebay)
2, számlát hozol létre a www.paypal.at címen (meg kell adnod a kártyád számát és a lejárati dátumot, ez mind rajta van a kártyán).

Ezután ha licitálsz és a végé a tiéd lesz a grill, ráklikkelsz a fizetés paypallelre, és máris fizettél a hitelkártyáddal. A paypal plussz biztonságot nyújt a tranzakcióra, ezért jó.

Ja, azért az árhoz még postaköltség is tartozik, ami ebben az esetben csak Németországra van megadva. Ha a magyar postaköltségre vagy kíváncsi, meg kell kérdezned az eladót.

Ha ezek után se menne, akkor írj pü-t, segítek.

A baj csak az,hogy még nincs bankkártyám Smiley
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2010.07.16 péntek, 14:42:22 »

Ezt miért osztrák ebay-n kell venni?
Pécsett vasárnaponként a bolhapiacon elég sűrűn látni ilyet  smile

Komolyan? Dejó Smiley Úgyis Pécsre megyek továbbtanulni Smiley Köszi,hogy írtál,mert itt nálunk a bolhapiacon sosincs Sad
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2010.07.16 péntek, 22:04:48 »

25 euró?Huh???

na előkotrom a garázsbóól azt viheted szerintem ha kell...... eplus2
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2010.07.16 péntek, 22:23:53 »

25 euró?Huh???

na előkotrom a garázsbóól azt viheted szerintem ha kell...... eplus2

25 lett a végén? Azta Cheesy Nem is figyeltem...A tied milyen állapotú? Cheesy
Naplózva
feherzoltan
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Új hozzászólás #7 Dátum: 2010.08.09 hétfő, 12:47:49 »

Lenne egy nagy kérésem. Találtam az osztrák e-bay-en valamit,amire nagy szükségem lenne... Valaki meg tudná nekem rendelni? Természetesen utána kifizetném neki,csak én nem vagyok regelve és a paypal funkciót se nagyon értem...Előre is köszönöm, ja és a link:

http://cgi.ebay.at/Party-Grill-AKA-/180531063146?cmd=ViewItem&pt=DDR_Ostalgie&hash=item2a087d696a
Drága testvérem ez egy 1985ös NDK-s kényérpirító.Nekem talán még megvan ha minden igaz.utánanézek.A pay pal akkor van ha e-bankszámlád van asszem.de telefonon lelehet beszélni és jobban szeretik a kp-t
Naplózva

2003 Mk III GHIA 2000 tdci facelift majdnem full
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2010.08.09 hétfő, 20:25:06 »

Drága testvérem ez egy 1985ös NDK-s kényérpirító.Nekem talán még megvan ha minden igaz.utánanézek.A pay pal akkor van ha e-bankszámlád van asszem.de telefonon lelehet beszélni és jobban szeretik a kp-t

Már szereztem köszi Smiley Albérletbe lesz,és akivel megyek neki van Smiley
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.049 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.