Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 18:43:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Diafilmek(régi szalagos,lehetőleg mesefilmek)  (Megtekintve 2877 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nika91127
Vendég
« Dátum: 2010.12.26 vasárnap, 12:55:13 »

Szia mindenki!

A kishúgom most kapott egy régi diavetítőt karácsonyra,és nagyon rá van kattanva. Az a baj,hogy kevés filmünk van,és újonnan meg nagyon drágák. Valakinek nincsenek elfekvőben régi mesediái?
Előre is köszi Smiley
Naplózva
balko
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1065



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2010.12.26 vasárnap, 14:05:05 »

Szia mindenki!

A kishúgom most kapott egy régi diavetítőt karácsonyra,és nagyon rá van kattanva. Az a baj,hogy kevés filmünk van,és újonnan meg nagyon drágák. Valakinek nincsenek elfekvőben régi mesediái?
Előre is köszi Smiley

Szia!
Megnézem hátha megvannak még a diafilmek!!!!!!!!!
Üdv
Naplózva

2002 TDCI ford mondeo 130le
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2010.12.26 vasárnap, 15:54:41 »

Szia!
Megnézem hátha megvannak még a diafilmek!!!!!!!!!
Üdv

Nagyon köszönöm Smiley
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2010.12.26 vasárnap, 22:12:32 »

Szia mindenki!

A kishúgom most kapott egy régi diavetítőt karácsonyra,és nagyon rá van kattanva. Az a baj,hogy kevés filmünk van,és újonnan meg nagyon drágák. Valakinek nincsenek elfekvőben régi mesediái?
Előre is köszi Smiley

Vaterazz kicsit, kismilliom filmet talalsz. Mi is ott vettunk tobb tucatot a gyerekkorbol maradt tobb tucat masik melle. Meg rendesebb jatekboltokban van valasztek ujragyartott diafilmekbol is. Sajna persze nem mindent gyartottak le ujra, de eleg sok erdekes megjelent ismet.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2010.12.26 vasárnap, 22:15:06 »

Vaterazz kicsit, kismilliom filmet talalsz. Mi is ott vettunk tobb tucatot a gyerekkorbol maradt tobb tucat masik melle. Meg rendesebb jatekboltokban van valasztek ujragyartott diafilmekbol is. Sajna persze nem mindent gyartottak le ujra, de eleg sok erdekes megjelent ismet.

AndyA

Tudom,néztem is,csak hát 900-1100 forint egy egy jobb diafilm :/
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2010.12.27 hétfő, 11:56:25 »

Tudom,néztem is,csak hát 900-1100 forint egy egy jobb diafilm :/

Annyi. Vateran, hasznaltan is 6-700, ami raadasul 10-20-30 eves, barmikor kettehasadhat, eloregedett az anyaga.

Nem mellesleg en atalakitottam a vetitot is LED-esre, hogy ne "susse" a filmeket, es meg a fenye is jobb. Hagyomanyos Lemezarugyar vetito, amikor kiegett benne az izzo, kidobtam belole a trafot es a foglalatot, es tettem bele egy kozvetlenul 220-rol jaro LED meghajtot, plusz egy nagy fenyereju feher LED-et a megfelelo optikaval. Fel ora volt, plusz talan 5000 Ft anyagkoltseg, viszont a LED-del orokre vasalva, nem melegszik, nem eget meg senkit, nem rontja tovabb a filmek allagat stb. :-)

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 21:40:31 »

Annyi. Vateran, hasznaltan is 6-700, ami raadasul 10-20-30 eves, barmikor kettehasadhat, eloregedett az anyaga.

Nem mellesleg en atalakitottam a vetitot is LED-esre, hogy ne "susse" a filmeket, es meg a fenye is jobb. Hagyomanyos Lemezarugyar vetito, amikor kiegett benne az izzo, kidobtam belole a trafot es a foglalatot, es tettem bele egy kozvetlenul 220-rol jaro LED meghajtot, plusz egy nagy fenyereju feher LED-et a megfelelo optikaval. Fel ora volt, plusz talan 5000 Ft anyagkoltseg, viszont a LED-del orokre vasalva, nem melegszik, nem eget meg senkit, nem rontja tovabb a filmek allagat stb. :-)

AndyA
Üdv!Megkérhetlek rá,hogy privátban küld el légyszíves,hogy mit is csináltál és pontosan mi kellett hozzá.Én is rászánom magam és megcsinálom.
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.02.20 vasárnap, 22:04:52 »

Üdv!Megkérhetlek rá,hogy privátban küld el légyszíves,hogy mit is csináltál és pontosan mi kellett hozzá.Én is rászánom magam és megcsinálom.

Egy 1W-os Luxeon LED meg egy 10 fokos optika, hozza egy 220V-os LED meghajto a trafo helyett, es kesz. Oda szereltem, ahol rendesen az izzo mogott a tukor van, kikaptam az egesz trafot es az izzo foglalatot, hogy ne legyen utban. Ennyi a nagy mutatvany. Hozzavalokat a DX-en talalsz occoer', de luxeon.hu oldalon is talasz hazait, x2-x3 arert.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.02.21 hétfő, 19:50:30 »

Egy 1W-os Luxeon LED meg egy 10 fokos optika, hozza egy 220V-os LED meghajto a trafo helyett, es kesz. Oda szereltem, ahol rendesen az izzo mogott a tukor van, kikaptam az egesz trafot es az izzo foglalatot, hogy ne legyen utban. Ennyi a nagy mutatvany. Hozzavalokat a DX-en talalsz occoer', de luxeon.hu oldalon is talasz hazait, x2-x3 arert.

AndyA
köszke!na,legközelebb megkeresem anyámnál,remélem nem dobta ki.Végeredményben a kíváncsiság hajt,hogy a gyerek mit lép rá...
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.02.27 vasárnap, 20:42:18 »

köszke!na,legközelebb megkeresem anyámnál,remélem nem dobta ki.Végeredményben a kíváncsiság hajt,hogy a gyerek mit lép rá...
Nálunk bejött a diafilmezés, de mi vettünk, mert az én gyerekkorom régi masinája elég vacakul működött, nem "puposunk" volt, hanem egy Dialux nevű. Vmi magyar gyártmányút vettünk (kék), cirka 15e Ft ért, valóban nem melegszik, ledes a cucc, de sajnos nagyon "magyar". Egy kicsit többet kellet volna még vele foglalkozni tervezési szinten, akár még jó is lehetne, de persze használható.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.041 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.