Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 04:14:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mk.1-m.k.2 alkatrészek  (Megtekintve 9219 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
misi107
Vendég
« Dátum: 2010.06.27 vasárnap, 21:04:02 »

Az alábbi cuccok megmaradtak,én nem tudok mihez kezdeni velük.Az autó új tulaja nem tart rájuk igényt,bár cserélni kellene őket,de nálam már nem került rá sor.Négyhengeres,benzines motorokhoz való (1.6-1.8-2.0 1998-as gyártási évvel bezárólag):
-szívósor tömítéssel 1.8-2.0+1.8 fojtószelep-b.s.
-olajteknő tömítés-új
-olajszivattyú tömítés-új
-generátor-bontott saját autóból (b.s.)
-tükörlapok (nem fűtöttek)
-olajszivattyú-b.s.
-benzinpumpa-b.s.
-balelső kerékív (1995-1996,az indexlámpa miatt nem mindegy)-b.s.
-motortéri+utastérbe vezető kábelköteg (bontottan vettem) biztosíték táblával
-mindenféle relé
-ghia utastéri lámpa
-bőr és gumi kormány (közepes állapotban,a bőr kopott,de jó állapotú,jelenlegi autóban van,de eladó...)
-szelepfedél (nem zetec feliratos)-b.s.
-motorblokk dugattyúkkal,hajtókarral-b.s.
-eec IV (1.8b)-b.s.
-4 db 15"-ös acélfelni gumival-1 db tökéletes állapotú (új) gumival (Firestone Firehawk),a másik háromra nem emlékszem...érdeklődés esetén megnézem...
-napellenzők (nem lámpás),műanyag elemek,hátsó ülések+ajtókárpitok (szürke)-b.s.
-féknyereg (jobb oldal),komplett hátsó agy (bal+jobb)-b.s.
-kuplung tárcsa (nulla...),kuplung szerkezet (jó)-b.s.
-ablaktörlő karok (első-hátsó),ablaktörlő motor (első-hátsó)-b.s.
-váltógomb (bőrös volt,most ronda...menetes) -b.s.
-hátsó hamutartó-könyöklő nélkülibe való b.s.
-4 db "SAL" háromutas,4*90w-os hangszóró.Bár használtak,de teljesen újszerűek,nem sokat voltak az előző autóban,adom hozzá a külön gyártatott átalakító keretet (kétrétegű fa),amivel be lehet rakni a gyári ovál helyére (illetve azzal voltak berakva nálam...)
-260mm-es féktárcsa felületi rozsdával (kb. 5 éve áll a garázsban...keveset használt,mert az autó vásárlása után le lett cserélve nagyobbra)+fékbetétek
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.30 szerda, 08:00:29 írta misi107 » Naplózva
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2010.06.27 vasárnap, 22:42:45 »

-4 db "SAL" háromutas,4*90w-os hangszóró.Bár használtak,de teljesen újszerűek,nem sokat voltak az előző autóban,adom hozzá a külön gyártatott átalakító keretet (kétrétegű fa),amivel be lehet rakni a gyári ovál helyére (illetve azzal voltak berakva nálam...)

Ez érdekelne. Ára?
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2010.07.05 hétfő, 23:22:22 »

" -ghia utastéri lámpa "

Ez mit takar? A térképolvasós "kaméleon-szemű"?  vigyor3
Ha szürke, akkor érdekel !!!
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
dolceamico
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2010.07.23 péntek, 15:27:55 »


Szia!  Mi a motorkód?  "motorblokk dugattyúkkal,hajtókarral-b.s. "
Naplózva
zsolt85
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2010.07.26 hétfő, 23:45:18 »

Helló !

Nekem mondeo mk2- eshez (5 ajtós) kellene hátsó ajtó teleszkóp pár. Ha lenne, milyen árban ?

Kösz !
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2010.07.28 szerda, 19:17:16 »

Szia!  Mi a motorkód?  "motorblokk dugattyúkkal,hajtókarral-b.s. "
bocsi csak most jártam erre.A motorkód RKA.Gyakorlatilag csak az van benne,amit írtam.MEg az egyik motortartó vas,azt nem sikerült elszedniük a bontáskor (egy nyavajás csavar miatt...engem meg nem zavar,a polcon elfér...) ezeken kívül nem sok minden van hozzá.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2010.07.28 szerda, 19:18:07 »

Helló !

Nekem mondeo mk2- eshez (5 ajtós) kellene hátsó ajtó teleszkóp pár. Ha lenne, milyen árban ?

Kösz !
Az nincs.A legjobb megoldás,ha veszel újat és évekig nem lesz gondod vele.Más is rájött erre.A cromaxnál valami 5e ft körül van.
Naplózva
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2010.07.31 szombat, 16:41:51 »

Az alábbi cuccok megmaradtak,én nem tudok mihez kezdeni velük.Az autó új tulaja nem tart rájuk igényt,bár cserélni kellene őket,de nálam már nem került rá sor.Négyhengeres,benzines motorokhoz való (1.6-1.8-2.0 1998-as gyártási évvel bezárólag):
-szívósor tömítéssel 1.8-2.0+1.8 fojtószelep-b.s.
-olajteknő tömítés-új
-olajszivattyú tömítés-új
-generátor-bontott saját autóból (b.s.)
-vízpumpa-b.s.
-olajszivattyú-b.s.
-benzinpumpa-b.s.
-balelső kerékív (1995-1996,az indexlámpa miatt nem mindegy)-b.s.
-motortéri+utastérbe vezető kábelköteg (bontottan vettem) biztosíték táblával
-mindenféle relé
-ghia utastéri lámpa
-bőr és gumi kormány (közepes állapotban,a bőr kopott,de jó állapotú,jelenlegi autóban van,de eladó...)
-szelepfedél (nem zetec feliratos)-b.s.
-motorblokk dugattyúkkal,hajtókarral-b.s.
-eec IV (1.8b)-b.s.
-4 db 15"-ös acélfelni gumival-1 db tökéletes állapotú (új) gumival (Firestone Firehawk),a másik háromra nem emlékszem...érdeklődés esetén megnézem...
-napellenzők (nem lámpás),műanyag elemek,hátsó ülések+ajtókárpitok (szürke)-b.s.
-féknyereg (jobb oldal),komplett hátsó agy (bal+jobb)-b.s.
-kuplung tárcsa (nulla...),kuplung szerkezet (jó)-b.s.
-ablaktörlő karok (első-hátsó),ablaktörlő motor (első-hátsó)-b.s.
-váltógomb (bőrös volt,most ronda...menetes) -b.s.
-könyöklőbe való hamutartó-b.s.
-4 db "SAL" háromutas,4*90w-os hangszóró.Bár használtak,de teljesen újszerűek,nem sokat voltak az előző autóban,adom hozzá a külön gyártatott átalakító keretet (kétrétegű fa),amivel be lehet rakni a gyári ovál helyére (illetve azzal voltak berakva nálam...)
-260mm-es féktárcsa felületi rozsdával (kb. 5 éve áll a garázsban...keveset használt,mert az autó vásárlása után le lett cserélve nagyobbra)+fékbetétek
Szia!
Engem érdekelne a hamutartó! MK2 esem van. Mennyi lenne postázva?
« Utoljára szerkesztve: 2010.07.31 szombat, 16:56:37 írta Saci » Naplózva
sanyi22
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2010.08.01 vasárnap, 12:14:27 »

kuplung tárcsa (nulla...),kuplung szerkezet (jó)-b.s

ez érdekelne.97-es 2,0-es zetecbe jó?mkII
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2010.08.02 hétfő, 07:09:09 »

kuplung tárcsa (nulla...),kuplung szerkezet (jó)-b.s

ez érdekelne.97-es 2,0-es zetecbe jó?mkII
jó,mert teljesen egyformák.De tényleg egy majdnem teljesen elkopott tárcsát akarsz berakni v. cseréhez kell?
Naplózva
Frenky
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2011.03.19 szombat, 23:59:22 »

benzinpumpa megvan még
ha igen akkor mennyi az ára
06203637622


Az alábbi cuccok megmaradtak,én nem tudok mihez kezdeni velük.Az autó új tulaja nem tart rájuk igényt,bár cserélni kellene őket,de nálam már nem került rá sor.Négyhengeres,benzines motorokhoz való (1.6-1.8-2.0 1998-as gyártási évvel bezárólag):
-szívósor tömítéssel 1.8-2.0+1.8 fojtószelep-b.s.
-olajteknő tömítés-új
-olajszivattyú tömítés-új
-generátor-bontott saját autóból (b.s.)
-tükörlapok (nem fűtöttek)
-olajszivattyú-b.s.
-benzinpumpa-b.s.
-balelső kerékív (1995-1996,az indexlámpa miatt nem mindegy)-b.s.
-motortéri+utastérbe vezető kábelköteg (bontottan vettem) biztosíték táblával
-mindenféle relé
-ghia utastéri lámpa
-bőr és gumi kormány (közepes állapotban,a bőr kopott,de jó állapotú,jelenlegi autóban van,de eladó...)
-szelepfedél (nem zetec feliratos)-b.s.
-motorblokk dugattyúkkal,hajtókarral-b.s.
-eec IV (1.8b)-b.s.
-4 db 15"-ös acélfelni gumival-1 db tökéletes állapotú (új) gumival (Firestone Firehawk),a másik háromra nem emlékszem...érdeklődés esetén megnézem...
-napellenzők (nem lámpás),műanyag elemek,hátsó ülések+ajtókárpitok (szürke)-b.s.
-féknyereg (jobb oldal),komplett hátsó agy (bal+jobb)-b.s.
-kuplung tárcsa (nulla...),kuplung szerkezet (jó)-b.s.
-ablaktörlő karok (első-hátsó),ablaktörlő motor (első-hátsó)-b.s.
-váltógomb (bőrös volt,most ronda...menetes) -b.s.
-hátsó hamutartó-könyöklő nélkülibe való b.s.
-4 db "SAL" háromutas,4*90w-os hangszóró.Bár használtak,de teljesen újszerűek,nem sokat voltak az előző autóban,adom hozzá a külön gyártatott átalakító keretet (kétrétegű fa),amivel be lehet rakni a gyári ovál helyére (illetve azzal voltak berakva nálam...)
-260mm-es féktárcsa felületi rozsdával (kb. 5 éve áll a garázsban...keveset használt,mert az autó vásárlása után le lett cserélve nagyobbra)+fékbetétek
Naplózva
oldsaman
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2011.03.27 vasárnap, 22:34:48 »

A féktárcsa 4 vagy 5 lukas ? 2 db kellene 4 lukú első cserére . Az enyémen kb 2 mm kopás van .
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2011.03.30 szerda, 08:02:16 »

A féktárcsa 4 vagy 5 lukas ? 2 db kellene 4 lukú első cserére . Az enyémen kb 2 mm kopás van .
Én kérek elnézést mindenkitől,de teljesen elfelejtettem,hogy meg kellene nézni,írt-e valaki...lehetőség szerint privátban keressen meg,akinek alkatrész kell (bár csökkent a készlet...)
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2011.03.30 szerda, 08:02:54 »

A féktárcsa 4 vagy 5 lukas ? 2 db kellene 4 lukú első cserére . Az enyémen kb 2 mm kopás van .
az mk1-mk2 mind négylyukas,de kb. 1 hónapja elvitték.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2011.04.09 szombat, 21:03:54 »

Az alábbi cuccok megmaradtak,én nem tudok mihez kezdeni velük.Az autó új tulaja nem tart rájuk igényt,bár cserélni kellene őket,de nálam már nem került rá sor.Négyhengeres,benzines motorokhoz való (1.6-1.8-2.0 1998-as gyártási évvel bezárólag):

-szervóolaj tartály,kiegyenlítőtartály
-v/6 szelepfedél tömítések (új)
-csomagtér burkolatok (lámpa takarók,zárhíd burkolat)
-termosztátok (gyári/motorcarft 88°-os,egy új,egy párszáz km-t futott,egy 92°-os használt de még tökéletesen működik)
-vízhőfok jeladók (bevizsgálva)
-szívósor tömítéssel 1.8-2.0
-olajteknő tömítés-új
-olajszivattyú tömítés-új
-tükörlapok (nem fűtöttek)
-olajszivattyú-b.s.
-benzinpumpa-b.s.
-balelső kerékív (1995-1996,az indexlámpa miatt nem mindegy)-b.s.
-motortéri+utastérbe vezető kábelköteg (bontottan vettem) biztosíték táblával
-mindenféle relé,jeladó
-ghia utastéri lámpa
-szelepfedél (nem zetec feliratos)-b.s.
-motorblokk dugattyúkkal,hajtókarral-b.s.
-eec IV (1.8b)-b.s.
-napellenzők (nem lámpás),műanyag elemek,hátsó ülések+ajtókárpitok (szürke)-b.s.
-féknyereg (jobb oldal)
-kuplung tárcsa (nulla...),kuplung szerkezet (jó)-b.s.
-ablaktörlő karok (első-hátsó),ablaktörlő motor (első-hátsó)-b.s.
-hátsó hamutartó-könyöklő nélkülibe való b.s.
-generátorszíj vezető görgők (1 db alig használt,1 db használt,csapágycserére szorul)
-1 db generátor feszítő görgő nélkül v. azzal együtt (l. fent)
-1 db generátor szíjfeszítő rugó (használt,kb. 200 km-t ment)
-kormányoszlop
-hátsó kerékagy (jobb+bal dobfékes,126e km-rel)
-hűtőrács (kék),tetőkárpit,csomagtéri burkolatok (5 ajtós)
-ABS elosztó
-abs-főfékhenger (126e km) tartály nincs rajta!
« Utoljára szerkesztve: 2011.04.10 vasárnap, 08:49:34 írta misi107 » Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2011.06.06 hétfő, 19:19:57 »

Az alábbi alkatrészekhez most jön még egy rakat.Az összetört autóm fog bontódni-megint.Külső-belső elemek,elektromos cuccok minden eladó-kivétel az,amit magamnak tartok meg és amire a véhat hiéna drof igényt tart (mert ennyivel tartozok neki).A motortérből a klíma,generátor,önindító és még pár cucc használható.A többi elem mk1-mk2 kompatibilis.Ajtózárak,kp zár,egy csomó apróság már kiépült ezért kérem,hogy PRIVÁTBAN vagy EMAILBEN keressetek meg.Ezzel a félreértéseket szeretném elkerülni mert nem fogom mindig megnézni a topik beírásokat (máskor is elfelejtettem,hogy hirdetek...) Pici pénzért,megegyezés szerint.
Erről van szó:
http://www.carstyling.hu/blog_shower.php?id=742
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2011.06.07 kedd, 08:54:15 »

kivétel az, amire a véhat hiéna drof igényt tart

Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2011.06.07 kedd, 10:14:12 »


jól van,látom nem orroltál meg érte...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2011.06.07 kedd, 11:12:51 »

jól van,látom nem orroltál meg érte...

Tök jó poén! taps
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #19 Dátum: 2011.06.20 hétfő, 19:13:53 »

gyári/motorcarft 88°-os, új
-ghia utastéri lámpa
ezek érdekelnének árakkal, valamint a lámpa az a gülüszemű? mert akkor az is érdekelne pl sötét szürkében, nekem világos van, és az nem passzol bele
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2011.06.29 szerda, 13:39:56 »

Az előzőekben leírt alkatrészekhez és amit a hiéna meghagy jönnek a többiek.Ajtók,beltéri elemek és minden apróság,ami csak van az autóban.Még mindig pici pénzért eladó minden,ami nekem nem kell és a hiéna sem viszi el.Keress meg telefonon,privátban,emailben!A felsorolás tájékoztató jellegű,egy teljes autó alkatrészeit nem írom le...
-szervóolaj tartály,kiegyenlítőtartály                                       Mk2. véhatból bontva:
-mindenféle...kérdezz rá!                                                            -Ford fém küszöbdíszek                                          
-v/6 szelepfedél tömítések (új)                                                    -első keresztstabilizátor (mk1-mk2)
-csomagtér burkolatok (lámpa takarók,zárhíd burkolat)                     -2 db kutyacsont (megnéztem,átmozgattam őket,nincs se törve,repedve egyik sem,gumi nem
-termosztátok (gyári/motorcarft 92°-os párszáz km-t futott)              szakadt,ha nem vettem volna újakat menne is be az autóba)
-vízhőfok jeladók (bevizsgálva)                                                    -ajtók kárpittal,zárak tükrök nélkül (metálkék)
-szívósor tömítéssel 1.8-2.0                                                        -színrefújt tükrök (metálkék,elektromos,fűtött)
-olajteknő tömítés-új                                                                 -lambdaszonda (3e km-t futott,NGK univerzális)
-olajszivattyú tömítés-új                                                            -continental sport contact 205/55 r15-ös kerék,szerintem alig                                        
                                                                                              volt használva                                                                                  
-tükörlapok (fűtött,nem fűtöttek)                                                -famintás műszerfal keret,műszerfal,akár darabokban is
-olajszivattyú-b.s.                                                                    -digitklíma vezérlőpanel+belső érzékelő (kis légcsavaros mütyür)
-benzinpumpa-b.s.                                                                    -világításkapcsolók (2 db,ködlámpás),fényszóró állító kapcsoló,fényerő állító,                              
-balelső kerékív (1995-1996,az indexlámpa miatt nem mindegy)         - első hamutartó
-motortéri+utastérbe vezető kábelköteg (bontottan vettem)             -utastéri biztosíték tábla (2 db)
-mindenféle relé,jeladó                                                               -a képen látható motorról alkatrészek
-ghia utastéri lámpa                               
-szelepfedél (nem zetec feliratos)-
-motorblokk dugattyúkkal,hajtókarral-
-eec IV (1.8b)
-napellenzők (nem lámpás),műanyag elemek,hátsó ülések+ajtókárpitok (szürke)-
-féknyereg (jobb oldal)
-kuplung tárcsa (nulla...),kuplung szerkezet (jó)-b.s.
-ablaktörlő karok (első-hátsó),ablaktörlő motor (első-hátsó)-b.s.
-hátsó hamutartó-könyöklő nélkülibe való b.s.
-generátorszíj vezető görgők (1 db alig használt,1 db használt,csapágycserére szorul)
-1 db generátor feszítő görgő nélkül v. azzal együtt (l. fent)
-1 db generátor szíjfeszítő rugó (használt,kb. 200 km-t ment)
-kormányoszlop
-hátsó kerékagy (jobb+bal dobfékes,126e km-rel)
-hűtőrács (kék),tetőkárpit,csomagtéri burkolatok (5 ajtós)
-ABS elosztó
-abs-főfékhenger (126e km) tartály nincs rajta!

-lengőkarok jó szilentekkel,gömbfej nélkül,kutyacsont,első kereszt stabilizátor rúd
Ezek maradtak mindenféle egyéb aprósággal együtt:










« Utoljára szerkesztve: 2011.07.20 szerda, 21:40:10 írta misi107 » Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2011.06.30 csütörtök, 13:12:26 »

Bővítettem a listát!
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2011.06.30 csütörtök, 13:16:29 »

a fém küszöbdíszek mennyiért vannak?
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2011.06.30 csütörtök, 13:45:28 »

A digitklíma vezérlőpanelt 5 ezeré' odaadod?
 integet2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2011.07.20 szerda, 21:41:36 »

Bővítettem a listát:

Az előzőekben leírt alkatrészekhez és amit a hiéna meghagy jönnek a többiek.Ajtók,beltéri elemek és minden apróság,ami csak van az autóban.Még mindig pici pénzért eladó minden,ami nekem nem kell és a hiéna sem viszi el.Keress meg telefonon,privátban,emailben!A felsorolás tájékoztató jellegű,egy teljes autó alkatrészeit nem írom le...
-szervóolaj tartály,kiegyenlítőtartály
-mindenféle...kérdezz rá!                                            
-v/6 szelepfedél tömítések (új)
-csomagtér burkolatok (lámpa takarók,zárhíd burkolat)
-termosztátok (gyári/motorcarft 92°-os párszáz km-t futott,88°-os új)
-vízhőfok jeladók (bevizsgálva)                                                    
-olajteknő tömítés-új                                                                
-olajszivattyú tömítés-új                                                                                                    
                                                                                                                                                                               
-tükörlapok (fűtött,nem fűtöttek)                                                
-olajszivattyú-b.s.                                                                    
-benzinpumpa-b.s.                                                                                                  
-balelső kerékív (1995-1996,az indexlámpa miatt nem mindegy)        
-motortéri+utastérbe vezető kábelköteg (bontottan vettem)            
-mindenféle relé,jeladó                                                              
-ghia utastéri lámpa                                
-szelepfedél (nem zetec feliratos)-
-motorblokk dugattyúkkal,hajtókarral-
-eec IV (1.8b)
-napellenzők (nem lámpás),műanyag elemek,hátsó ülések+ajtókárpitok (szürke)-
-féknyereg (jobb oldal)
-kuplung tárcsa (nulla...),kuplung szerkezet (jó)
-ablaktörlő karok (első-hátsó),ablaktörlő motor (első-hátsó)
-hátsó hamutartó-könyöklő nélkülibe való
-generátorszíj vezető görgők (1 db alig használt,1 db használt,csapágycserére szorul)
-1 db generátor feszítő görgő nélkül v. azzal együtt (l. fent)
-1 db generátor szíjfeszítő rugó (használt,kb. 200 km-t ment)
-kormányoszlop
-hátsó kerékagy (jobb+bal dobfékes,126e km-rel)
-hűtőrács (kék),tetőkárpit,csomagtéri burkolatok (5 ajtós)
-ABS elosztó
-abs-főfékhenger (126e km) tartály nincs rajta!

-lengőkarok jó szilentekkel,gömbfej nélkül,kutyacsont,első kereszt stabilizátor rúd,első féknyergek (276 mm-es tárcsákhoz),mindenféle ajtókhoz való apróság,elektromos tükrök,színrefújt ház,kapcsolók (fényszóró,ablaktörlő,index stb...),relék,műszerfal keretek (találtam mk1-t is,bár állapotra nem néztem meg),kárpitok,digitklíma vezérlő belső érzékelővel,mk2. jobbelső lámpa motor nélküli stb...
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.20 szerda, 21:48:41 írta misi107 » Naplózva
mikuskin
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 12:37:34 »


Szia!

Érdeklödnék,hogy van-e 2.0L-es 1995-ös gyártású Mondohoz leömlőd?  A motorkodja BNP és Svájci import az enyém. Sajnos nem engedik át müszakin,mert repedt az öntvény és bejön a kipufugógáz az utastérbe.
Természetesen ha van akkor az ára is érdekelne.
Köszönöm!
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #26 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 13:53:06 »

Szia!

Érdeklödnék,hogy van-e 2.0L-es 1995-ös gyártású Mondohoz leömlőd?  A motorkodja BNP és Svájci import az enyém. Sajnos nem engedik át müszakin,mert repedt az öntvény és bejön a kipufugógáz az utastérbe.
Természetesen ha van akkor az ára is érdekelne.
Köszönöm!
Nem BNP, hanem NGA. BNP karosszéria kód
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2011.07.25 hétfő, 14:54:30 »

Szia!

Érdeklödnék,hogy van-e 2.0L-es 1995-ös gyártású Mondohoz leömlőd?  A motorkodja BNP és Svájci import az enyém. Sajnos nem engedik át müszakin,mert repedt az öntvény és bejön a kipufugógáz az utastérbe.
Természetesen ha van akkor az ára is érdekelne.
Köszönöm!
üdv!Nincsen.Motoralkatrész nagyrészt már csak véhathoz van,sornégyhez pár darab jeladó van,motorblokk,szelepfedél,dugattyúk,főtengely és a siklócsapágyak.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.056 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.